Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Για μεγαλύτερη ευκολία.

Πήγαινε κάτω 
+32
ΕΡΗ
elena98
Fallen Angel
VLaSia =)
linaki
!~Twilighter~!
mariap
Sloorp
Ms Cullen
Fay1765
Rozmari
Vasiliki_Luvs_Vampires
Rozali87
LizCullen
Gωgω-Twilighter
Rose
maraki-twilightholic
bedward__
Ειrιnι
nasiatheslayer
MiSs-->NtOuF*
Darkbella
SilverMusk
April
spunkransom
Princess
nessie
olympia-Mikel-Robert
Dimitra_Ony_Edward
DanaeCullen
Vampire
WhiteQueen
36 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 11 Μαρ 2009 - 13:18

στραβομάρα δικιά μου σόρυ δεν το είχα προσέξει πως ήταν για την ταινλια παρόλο που έχω κανει κάποια ποστ εκεί. τι να πεις έχουμε ξεφύγει με αυτά που βλέπουμε και διαβάζουμε Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 686606
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
April
Jasper's Queen
April


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 38
Τόπος : Korea!
Αριθμός μηνυμάτων : 3318
Registration date : 16/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 11 Μαρ 2009 - 13:32

Μια ματια να ριξεις στο φορουμ και το dazzling ειναι αναποφευκτο!!!!! Αχ Ρομπ τι μας κανεις!!!!

Εdward--> :sparkle: <--SilverMusk, April, WhiteQueen, Darkbella, nasia, magic, maraki, ειναι μεγαλη η λιστα....!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 11 Μαρ 2009 - 13:43

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 403120 Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 403120 Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 403120 Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 403120 Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 403120

τέλειο και πολύ ταιριαστό!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 11 Μαρ 2009 - 17:18

Παιδιά δεν υπάρχουν δύο τόπικ. Εγώ σήμερα το πρωί όταν είδα το τόπικ που άνοιξε η Silver Musk άνοιξα στις ταινίες καινούριο τόπικ για την Έκλειψη και το μετέφερα. Απλά δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 11 Μαρ 2009 - 18:34

Βασικα Μαρια υπαρχουν δυο τοπικ. Αν πας στις ταινιες θα το βρεις.
Οποτε πρεπει να συγχονευσουμε αυτο με αυτο που ανοιξες σημερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 11 Μαρ 2009 - 18:43

Darkbella έγραψε:
Βασικα Μαρια υπαρχουν δυο τοπικ. Αν πας στις ταινιες θα το βρεις.
Οποτε πρεπει να συγχονευσουμε αυτο με αυτο που ανοιξες σημερα.

Ναι! Βασικά ούτε κι εγώ το είχα προσέξει, μου ξέφυγε! Αλλά μόλις το έφτιαξα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
MiSs-->NtOuF*
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
MiSs-->NtOuF*


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 350
Registration date : 05/03/2009

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 11 Μαρ 2009 - 18:45

Βασικα ρε σεις γιατι απλα δεν συνχονευετε τα παρομοια topics π.χ τα βιβλια twilight new moon & eclipse εχουν 2 τοπικ το καθε'να.τα χρισημα λινκς στο twilight merchandise,και προτεινω οτι προσωπικο εχετε να μου πειτε εμενα πχ, και ειναι εντελως off topic απο τις σιζιτησεις για τον ενα και μοναδικο Ρομπ να μπαινετε στο Νεα Μελη Συστηθειτε και να μιλησετε στο τοπικ μου.. και οσο για τα υπολοιπα απλα συρρικνωστε τα οσο γινεται μεσα στα αλλα..αυτα ειχα να προτεινω εγω χεχε. Συρρυκνωση συρρυκνωση ΤΩΡΑΑΑΑ λολ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 11 Μαρ 2009 - 18:48

MiSs-->NtOuF* έγραψε:
Βασικα ρε σεις γιατι απλα δεν συνχονευετε τα παρομοια topics π.χ τα βιβλια twilight new moon & eclipse εχουν 2 τοπικ το καθε'να.τα χρισημα λινκς στο twilight merchandise,και προτεινω οτι προσωπικο εχετε να μου πειτε εμενα πχ, και ειναι εντελως off topic απο τις σιζιτησεις για τον ενα και μοναδικο Ρομπ να μπαινετε στο Νεα Μελη Συστηθειτε και να μιλησετε στο τοπικ μου.. και οσο για τα υπολοιπα απλα συρρικνωστε τα οσο γινεται μεσα στα αλλα..αυτα ειχα να προτεινω εγω χεχε. Συρρυκνωση συρρυκνωση ΤΩΡΑΑΑΑ λολ

Για να είμαι ειλικρινής δεν κατάλαβα απόλυτα τι εννοείς... Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 691775

Και επίσης δεν υπάρχουν δύο τόπικ για τα βιβλία. Είναι χωρισμένα σε τόπικ για τα βιβλία και για τις ταινίες ξεχωριστά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μαρ 2009 - 21:03

Θα σας παρακαλούσα όλους να διαβάσετε με προσοχή το παρακάτω ποστ!

Όπως ξέρετε δεν μου αρέσει να υποδυκνείω, να απαγορεύω ή να επιβάλω κανόνες. Στην προκειμένη περίπτωση όμως θέλω να δώσετε λίγη προσοχή στα τρία - τέσσερα πράγματα που θα σας ζητήσω και αυτά αφορούν πρώτον την καλή λειτουργία του φόρουμ αλλά και δεύτερον τη κατανόηση αναμεταξύ μας.

1. Θερμοπαρακαλώ (δεν θυμάμαι ποια φορά σε αριθμό είναι αυτή που το ζητάω) ΝΑ ΜΗ ΓΡΑΦΕΤΕ GREEKGLISH!!! Το έχω αναφέρει δεκάδες φορές, στις ανακοινώσεις, σε επιμέρους τόπικ αλλά ή κάποιοι διαβάζουν μόνο τα ποστ που θέλουν ή αδιαφορούν. Σας γνωστοποιώ λοιπόν πως από εδώ και πέρα ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΞΑΙΡΕΣΗ τα ποστ που θα είναι γραμμένα με greekglish ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ! Λυπάμαι πάρα πολύ αλλά στεναχωριέμαι ιδιαίτερα να ζητάω κάτι διαρκώς με τόση ευγένια και κάποιοι να αδιαφορούν.

ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΤΑ GREEKGLISΗ, ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΟΜΑΣΤΕ!!!

Είναι η τελευταία φορά που κάνω ενημέρωση για αυτό το θέμα γιαυτό όσοι δείτε την ανακοίνωση μεταφέρετε το και στους υπόλοιπους ώστε να μην αναρωτιούνται μετά για ποιο λόγο διαγράφτηκαν τα ποστ τους.

2. Θα παρακαλούσα όσους το έχουν παρακάνει να μειώσουν κάπως τις υπογραφές τους! Καταλαβαίνω την αγάπη για τον Ρομπ την οποία πιστέψτε με εγώ πρώτη και καλύτερη νιώθω ατελείωτη λατρεία! Αλλά οι υπογραφές που πιάνουν μία ολόκληρη σελίδα πρώτον κουράζουν και δεύτερον επιβαρύνουν υπερβολικά το ίδιο το φόρουμ. Γιαυτό το λόγο βγάλαμε και το widget. Μην ξεχνάτε ότι αυτός είναι ένας χώρος για τον οποίο δεν πληρώνουμε χρήματα και ουσιαστικά υπάρχουν κάποια όρια στο bandwith. Γιαυτό παρακαλώ μειώστε τις τεράστιες υπογραφές.

3. Παρατήρησα ειδικότερα σήμερα κάποια ποστ τα οποία δεν έδιναν τροφή για συζήτηση απλά το μόνο τους περιεχόμενο ήταν το αααααααααααα, και το ναι! Η έννοια του φόρουμ είναι να κάνουμε συζήτηση πάνω σε κάποια θέματα που έχουμε αναπτύξει. Αν θέλετε να απαντάτε μονολεκτικά παρακαλώ να το κάνετε στο chatbox όπου αυτός είναι και ο σκοπός της ύπαρξης του!

Πραγματικά δεν μου αρέσει καθόλου όταν αναγκάζομαι να γίνω "κακιά" και να βγάλω τέτοιες ανακοινώσεις. Όσο πιο πολύ προσέχουμε το φόρουμ μας και το σεβόμαστε τόσο μεγαλύτερο χρόνο ζωής θα έχει και τόσο πιο εύχρηστο θα είναι!

Φαντάζομαι λοιπόν ότι όλοι καταλαβαίνετε για ποιους λόγους έθιξα τα παραπάνω.

Καλά ποστ, για όποια απορία σχετικά παρακαλώ χρησιμοποιήστε αυτό το τόπικ.

Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
nasiatheslayer
The Denali Princess
nasiatheslayer


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 4477
Registration date : 03/12/2008

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Mental electrical current

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μαρ 2009 - 21:08

Μην ανησυχείς δεν είσαι κακιά!Πρέπει να τα πεις αυτα ως admin!(για να είμαι ειλικρινης και εγω εχω ποστάρει πολλά ποστ σε στυλ "ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ" και "ΟΜΕ!".... Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 413121
Υπόσχομαι να τα μειωσω! Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 6512 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/nasiatheslayer0
Ειrιnι
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
Ειrιnι


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 30
Τόπος : xalandri
Αριθμός μηνυμάτων : 407
Registration date : 18/01/2009

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μαρ 2009 - 21:09

εχεις δικιο μαρακι και εγω απο την μερια μου θα τηρησω ολους τους κανονες σου=D
και μην ανυσηχεις σε καμια περιπτωση δεν γινεσε κακια^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μαρ 2009 - 21:10

nasiatheslayer έγραψε:
Μην ανησυχείς δεν είσαι κακιά!Πρέπει να τα πεις αυτα ως moderator!(για να είμαι ειλικρινης και εγω εχω ποστάρει πολλά ποστ σε στυλ "ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ" και "ΟΜΕ!".... Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 413121
Υπόσχομαι να τα μειωσω! Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 6512 )

Νάσσια μου κι εγώ το έχω κάνει κάποιες φορές. Αλλά το να βλέπω συνεχόμενα ποστ το ένα κάτω από το άλλο με αυτή τη μορφή συν τις τεράστιες υπογραφές που επαναλαμβάνονται, όλοι μπορούμε να καταλάβουμε ότι με αυτό τον τρόπο το μόνο που καταφέρνουμε είναι απλώς να καταναλώνουμε πολύτιμο bandwith.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
bedward__
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
bedward__


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Καβάλα!
Αριθμός μηνυμάτων : 787
Registration date : 15/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μαρ 2009 - 21:12

whitequeen προσωπικα πρεπει να ζητησω συγνωμη γτ εγω εγραφα greeklish αλλα δεν ετυχε να διαβασω καπου οτι απαγορευονται!!!απο δω και περα δεν θα ξαναγινει!και συγνωμη αν κουρασα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μαρ 2009 - 21:14

αυτό είναι κάτι που νομίζω ότι το έχουμε κάνει όλες μας τα αααααααααα και τα οοοοοοοοοοοο εννοώ και εγώ δεν είμαι εξαίρεση. Συγνώμη WhiteQueen εμείς θα έπρεπε να ζητήσουμε και μην στεναχωριέσε ούτως η άλλως γι αυτό σας έχουμε τις admin για να μας επιστείσετε την προσοχή και συμπεριφορά όταν ξεφεύγουμε kiss kiss kiss ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μαρ 2009 - 21:18

Παιδιά σας παρακαλώ να μη μου ζητάτε συγνώμη. Δεν μου αρέσει καθόλου όταν γίνεται αυτό.
Αυτός είναι ένας χώρος που τον αγαπώ πάρα πολύ καθώς επίσης και όλη την παρέα που έχουμε αναπτύξει. Και ακριβώς επειδή τον αγαπώ πολύ και αγαπώ και εσάς πολύ δεν μου αρέσει να είμαι η "στημένη" admin που κάνει υποδείξεις. Το κλίμα είναι φιλικό και έτσι θέλω να παραμείνει.

Γιαυτό καλό θα ήταν να διαβάζετε όλοι τις ανακοινώσεις όταν τις βγάζουμε γιατί πάντα εκεί υπάρχουν σημαντικά θέματα που αφορούν το φόρουμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
maraki-twilightholic
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
maraki-twilightholic


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1047
Registration date : 12/02/2009

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μαρ 2009 - 21:20

εχεις τοοοοοοοοσο δικιο!!! Ο πρωτος και 2ος κανονας ειναι πανευκολοι! ο 3ος ειναι λιγο δυσκολος αλλα υποσχομαι θα τον τηρησω!!! Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 34442 Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 34442 Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rose
New Moon Victim
New Moon Victim
Rose


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 239
Registration date : 23/02/2009

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μαρ 2009 - 21:48

WhiteQueen μια απορια....
Που πηγε η αντιστοφη μετριση? τωρα το παρατηρησα οτι κατι λειπει......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasiatheslayer
The Denali Princess
nasiatheslayer


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 4477
Registration date : 03/12/2008

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Mental electrical current

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μαρ 2009 - 21:50

Την αφαιρεσαμε γιατι ειχε υπερφορτωθει ο σερβερ και υπήρχαν προβλήματα με το φορουμ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/nasiatheslayer0
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μαρ 2009 - 21:51

επειδή βάραινε πάρα πολύ το φόρουμ και σερνόταν ή δεν άνοιγε σε μερικές η σελίδα καθόλου το βγάλανε μπορεί να το ξαναβάλουν ότι δεν θα έχει να μετρήσεις τόσες πολλές μέρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rose
New Moon Victim
New Moon Victim
Rose


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 239
Registration date : 23/02/2009

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μαρ 2009 - 21:59

Ααα... ευχαριστω. Αντε να περασουν οι μερες......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasiatheslayer
The Denali Princess
nasiatheslayer


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 4477
Registration date : 03/12/2008

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Mental electrical current

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μαρ 2009 - 22:00

Που θα πάει, θα περάσουν!!!!!!!!!!!!! Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 4947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/nasiatheslayer0
Gωgω-Twilighter
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Gωgω-Twilighter


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Αριθμός μηνυμάτων : 778
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μαρ 2009 - 22:02

εγω το κανωαυτο με το ναι και το αααα(ειδικα οταν προκειται για φοτο του ρομπ)υποσχομαι οτι δεν θα το ξανακανω!!!!!σορρυ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LizCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
LizCullen


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 29
Τόπος : Διπλα στον Edward....
Αριθμός μηνυμάτων : 2237
Registration date : 25/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 14 Μαρ 2009 - 14:32

Oops, κι εγω λεω πολλα "αααααααααααα!" αλλα... ειναι ο Ρομπ, τι να κανω! Οκ, θα το μειωσω! Τωρα ειδα την καινουργια ανακοινωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightsaga.forumotion.net/forum.htm
Rozali87
Golden Eyed Vampires
Rozali87


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 2769
Registration date : 12/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 15 Μαρ 2009 - 12:11

Μαράκι χρειαζώταν αυτή η ανακοίνωση για να κρατάμε και τα όρια !! Επειδη αγαπάμε το Forum δεν θέλουμε να γίνει κάτι και να χαθεί , οπότε θα προσέχουμε κάποια πράγματα !!

Α και δεν είσαι κακιά , πρέπει πάντα να υπάρχει κάποιος που να μας συγκρατεί οταν ξεφέυγουμε και ξέρω καλά οτι αγαπάς το Forum και γι΄αυτό κάνεις οτι μπορείς για να υπάρχει και να συνεχίζει να υπάρχει !! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 15 Μαρ 2009 - 12:33

Rozali87 έγραψε:
Μαράκι χρειαζώταν αυτή η ανακοίνωση για να κρατάμε και τα όρια !! Επειδη αγαπάμε το Forum δεν θέλουμε να γίνει κάτι και να χαθεί , οπότε θα προσέχουμε κάποια πράγματα !!

Α και δεν είσαι κακιά , πρέπει πάντα να υπάρχει κάποιος που να μας συγκρατεί οταν ξεφέυγουμε και ξέρω καλά οτι αγαπάς το Forum και γι΄αυτό κάνεις οτι μπορείς για να υπάρχει και να συνεχίζει να υπάρχει !! Smile

Ευχαριστώ πολύ Μαρία μου για την κατανόηση και όλα τα παιδιά. Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 34442

Πραγματικά το μοναδικό ζητούμενο είναι η καλύτερη δυνατή λειτουργία του φόρουμ και η μεγαλύτερη διάρκεια ζωής αυτού. Νομίζω όλοι μπορούμε να το καταλάβουμε αυτό.

Χαίρομαι πάντως γιατί από τη μέρα που βγήκε η παραπάνω ανακοίνωση είδα σημαντικές βελτιώσεις σε όλους μας.

Οπότε ας το αφήσουμε πίσω μας και ας κοιτάξουμε μπροστά! Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
 
Για μεγαλύτερη ευκολία.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Volterra's Court :: Vampires Have Laws?-
Μετάβαση σε: