Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Για μεγαλύτερη ευκολία.

Πήγαινε κάτω 
+32
ΕΡΗ
elena98
Fallen Angel
VLaSia =)
linaki
!~Twilighter~!
mariap
Sloorp
Ms Cullen
Fay1765
Rozmari
Vasiliki_Luvs_Vampires
Rozali87
LizCullen
Gωgω-Twilighter
Rose
maraki-twilightholic
bedward__
Ειrιnι
nasiatheslayer
MiSs-->NtOuF*
Darkbella
SilverMusk
April
spunkransom
Princess
nessie
olympia-Mikel-Robert
Dimitra_Ony_Edward
DanaeCullen
Vampire
WhiteQueen
36 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Rozali87
Golden Eyed Vampires
Rozali87


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 2769
Registration date : 12/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 15 Μαρ 2009 - 12:35

Nαι και γω τις πρόσεξα τις αλλάγες και χέρομαι !!
Εγω μπροστά μου βλαίπω μόνο Rob !! Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 620541
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
April
Jasper's Queen
April


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 38
Τόπος : Korea!
Αριθμός μηνυμάτων : 3318
Registration date : 16/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 15 Μαρ 2009 - 12:49

Rozali87 έγραψε:
Nαι και γω τις πρόσεξα τις αλλάγες και χέρομαι !!
Εγω μπροστά μου βλαίπω μόνο Rob !! Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 620541

Αχ!!! ολες αυτο παθαινουμε!! Μα τι στο καλο παρωπιδες μας φορεσε αυτο το παιδι?? Και χθες πηρε το ματι μου μια φωτο του Ρομπ σε ενα κινητο και σβηστηκε ολη μου η περιφερειακη οραση!!! Μετα αντε να συγκεντρωθεις!!!

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 41616 σορρυ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 15 Μαρ 2009 - 13:06

April έγραψε:
Rozali87 έγραψε:
Nαι και γω τις πρόσεξα τις αλλάγες και χέρομαι !!
Εγω μπροστά μου βλαίπω μόνο Rob !! Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 620541

Αχ!!! ολες αυτο παθαινουμε!! Μα τι στο καλο παρωπιδες μας φορεσε αυτο το παιδι?? Και χθες πηρε το ματι μου μια φωτο του Ρομπ σε ενα κινητο και σβηστηκε ολη μου η περιφερειακη οραση!!! Μετα αντε να συγκεντρωθεις!!!

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 41616 σορρυ!!!

Μήπως λες για το δικό μου κινητό;;; lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
April
Jasper's Queen
April


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 38
Τόπος : Korea!
Αριθμός μηνυμάτων : 3318
Registration date : 16/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 15 Μαρ 2009 - 13:10

Ναι!!! Τι κοπο μου πηρε να παρω τα ματια μου απο το wallpaper σου η καρδουλα μου το ξερει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vasiliki_Luvs_Vampires
New Moon Victim
New Moon Victim
Vasiliki_Luvs_Vampires


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 31
Τόπος : Athina
Αριθμός μηνυμάτων : 157
Registration date : 27/02/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Creating Illusions

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 20 Μαρ 2009 - 21:17

κοριτσια βοηθεια!

πως κανω Spoiler?

δλδ να κρυβω αυτο που θελω να πω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rozmari
Golden Eyed Vampires
Rozmari


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 38
Τόπος : Αthens
Αριθμός μηνυμάτων : 1723
Registration date : 26/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Playing in the New Moon Movie

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 20 Μαρ 2009 - 21:20

Vasiliki_Luvs_Vampires έγραψε:
κοριτσια βοηθεια!

πως κανω Spoiler?

δλδ να κρυβω αυτο που θελω να πω.


Εκει που γραφεις για να κανεις ποστ απο πανω σου εχει για να βαζεις εμοτικον υπογραμμισμενα και τετοια.

εχει και το others . Εκει διαλεγεις το spoiler και μετα γραφεις αυτο που θες.

ελπιζω να σε κατατοπισα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vasiliki_Luvs_Vampires
New Moon Victim
New Moon Victim
Vasiliki_Luvs_Vampires


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 31
Τόπος : Athina
Αριθμός μηνυμάτων : 157
Registration date : 27/02/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Creating Illusions

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 20 Μαρ 2009 - 21:23

αμεεεεεεε νασαι καλα!!

thanks :face:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: o απολογισμός της άντμιν!   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 22 Μάης 2009 - 20:57

Βασικά θα ήθελα να ζητήσω ένα μεγάλο συγνώμη πρώτα από τις mod μου και μετά από τα υπόλοιπα μέλη επειδή την τελευταία εβδομάδα δεν ήμουν πολύ στο φόρουμ και γενικότερα όλο το βαρύ φορτίο της διαχείρησης έπεσε στους ώμους των mod αποκλειστικά.

Είμαι πολύ καλά στην υγεία μου - για να μην ανησυχείσετε - απλά ήταν μία εβδομάδα που έπρεπε να ολοκληρώσω διάφορες υποχρεώσεις προσωπικές οι οποίες είχαν μείνει πίσω. Οπότε από εδώ και πέρα η παρουσία μου στο φόρουμ θα είναι και πάλι πολύ ενεργή! Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 6512

Όχι τίποτα άλλο αλλά έμεινα πίσω στις ενημερώσεις, δεν έχω ποστάρει σχεδόν τίποτα για την εμφάνιση του Ρομπ στις Κάννες, για τα καινούρια movie stills που βγήκαν, για την ανακοίνωση για το priview για 31-5 στα βραβεία του MTV, για το φιλί που δημοπράτησε ο Ρομπ και τόσα άλλα που δεν τα θυμάμαι τώρα. Φυσικά πρόλαβα να τα παρακολουθήσω όλα και δεν έχασα επαφή αλλά ήταν αδύνατον να καθίσω και να γράψω ένα ποστ.

Ουφ... αυτά!

Γενικότερα πάντως είμαι καταενθουσιασμένη με τα όσα συμβαίνουν στον κόσμο του Twilight και ακόμα περισσότερο επειδή βλέπω ότι θα έχουμε τροφή για αρκετά χρόνια ακόμα!

Join yourselves twilighters!!! Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 25 Μάης 2009 - 15:37

Κανονικά αυτό είναι κάτι που θα έπρεπε να έχω αναφέρει εδώ και καιρό αλλά δυστυχώς το παραμέλησα.

Όταν βάζουμε κυρίως άρθρο από κάποια άλλη ιστοσελίδα θα αναφέρουμε πάντα από κάτω με λινκ τη πηγή απ' όπου το έχουμε πάρει.

Αυτό είναι απαραίτητο για να αποδίδουμε τα credits σε αυτόν που έχει δουλέψει για να συλλέξει αυτές τις πληροφορίες. Παράλληλα είναι και μία αλληλουποστήριξη μεταξύ μας. Δηλαδή εφόσον είμαστε μέσα στον κόσμο του Twilight ως φαν οφείλουμε να σεβόμαστε όλους τους άλλους που είναι επίσης φαν και καταναλώνουν χρόνο για να ενημερώσουν τους υπόλοιπους. Η ελάχιστη ευγνομωσύνη που μπορούμε να δείξουμε είναι να βάζουμε τα λινκ απ' όπου αντλούμε τις πληφοροφορίες μας..

Το ίδιο μπορεί να κάνουν και οι άλλοι για εμάς κάπου. Π.Χ. να υπάρχει λινκ σε κάποιο blog ή σε κάποιο fangroup του Facebook (παράδειγμα φέρνω) για τη μετάφραση της Νάσιας που βρίσκεται στο φόρουμ μας.

Επίσης αυτό θα μπορούσαμε να το κάνουμε και για τις εικόνες που βάζουμε. Δεν σας λέω για τα βιντεάκια γιατί είναι πάντα εμφανές από που τα παίρνει κανείς. Αλλά ειδικότερα στα άρθρα οπωσδήποτε λινκ!

Εκτός αν έχουμε πάρει τις πληροφορίες από κάποιο περιοδικό κ.τ.λ. όπου και εκεί αναφέρουμε από ποιο περιοδικό ή από που αλλού.

Αυτά! Ευχαριστώ πολύ! Wink Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 3 Ιουν 2009 - 15:41

Κοριτσάκια και αγοράκια!

Αυτή είναι μία ανακοίνωση που μάλλον θα σας ενοχλήσει λιγάκι αλλά μετά από σκέψη και συζήτηση καταλήξαμε πως είναι απαραίτητο να βάλουμε κάποια πράγματα στη θέση τους όσον αφορά τις υπογραφές μας και τα avatar μας!

Δεν θα μιλήσω για αριθμούς και εκατοστά. Θα μπορούσα π.χ. να σας πω ότι από εδώ και πέρα οι υπογραφές θα πρέπει να έχουν αυτό το αριθμητικό όριο αλλά δεν θα το κάνω. Προτιμώ να σας το φέρω πιο γλυκά!

Πολλά μέλη βάζουν πολύ μεγάλες υπογραφές είτε σε έκταση είτε σε μάκρος και αυτό έχει ως αποτέλεσμα ή να γεμίζει η σελίδα με τέσσερα μόνο ποστ ή να πρέπει να τραβήξουμε την μπάρα δεξιά για να μπορέσουμε να διαβάσουμε τα ποστ κάποιον!

Παλιότερα έχουμε ξαναπεί κάποια πράγματα σχετικά αλλά σιγά, σιγά, τα πράγματα χαλαρώνουν και το κακό παραγίνεται.

Οπότε από εδώ και πέρα παρακαλώ όλους θερμά για τα εξής:

Οι υπογραφές σας θα πρέπει να είναι κανονικές. Ούτε ψείρες αλλά ούτε και να πιάνουν μία σελίδα σε μέγεθος wallpaper! Το καταλαβαίνεται και μόνοι σας ότι αυτό είναι υπερβολικό.

Επίσης, τις τελευταίες ημέρες έχει παρατηρηθεί ο κακός χαμός με τα κινούμενα gif! Εντάξει, ο ενθουσιασμός είναι πολύ μεγάλος για όλους μας εδώ μέσα με το τρέιλερ και όλα τα κανούρια πράγματα που έχουμε. Αλλά με το να βάζει κάποιος πέντε κινούμενα για υπογραφή δημιουργεί πρώτα απ' όλα τεράστιο πρόβλημα στην ταχύτητα του φόρουμ. Με λίγα λόγια όταν εμφανίζονται και επανεμφανίζονται τόσα πολλά κινούμενα κάτω από ένα ποστ και ξανά και ξανά, η σελίδα αργεί υπερβολικά να φορτώσει.

Επίσης θα πρέπει να σας πω ότι δεν είναι δίκαιο. Γιατί όλοι θέλουμε να βάλουμε κάτι καινούριο για να ανανεωθούμε. Αν όμως μόνο ένας από εμάς πάει και πάρει όλα τα σούπερ κινούμενα που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο δεν μένει τίποτα για τους υπόλοιπους! Νομίζω ότι καταλαβαίνετε πολύ καλά τι εννοώ!

Η April, αναγκάστηκε να αφαιρέσει την κινούμενη υπογραφή της επειδή αργούσαν πολύ οι σελίδες.

Οπότε! Βασικός κανόνας του φόρουμ πλέον. Όχι τεράστιες υπογραφές και το πολύ ένα κινούμενο από κάτω για τον καθένα!

Λυπάμαι πολύ αν σας το χαλάω αλλά δεν χρειάζεται να έχουμε την ¶ρτα και τα Γιάννενα για υπογραφή για να δείξουμε τον θαυμασμό μας ή να ξεχωρίσουμε. Και στην τελική αν βάλουμε όλη την ταινία να παίζει από κάτω για να εντυπωσιάσουμε δεν έχουμε μοναδικότητα. Υποτίθεται ότι η υπογραφή μας εκφράζει κάτι που μας αρέσει πάρα πολύ. Βέβαια καταλαβαίνω ότι στο συγκεκριμένο θέμα μας αρέσουν πολλά αλλά μπορούμε να αλλάζουμε όποτε θέλουμε. Δεν είναι ανάγκη να τα έχουμε όλα από κάτω να χορεύουν σε ρυθμούς τρέλας και να ζαλιζόμαστε! lol!

Πρέπει να σας πω ότι μου έγιναν παράπονα από μέλη για αυτά τα θέματα και δεν είναι κάτι που απλά σηκώθηκα ένα πρωί και αποφάσισα να γίνω κακιά!

Ελπίζω να διαβάσετε όλοι αυτή την ανακοίνωση και σιγά, σιγά να συμμαζέψετε μόνοι σας τα προφίλ σας.
Για όσους δεν θα ακολουθήσουν την υπόδειξη θα του γίνουν προσωπικές παρατηρήσεις.

Καλή συνέχεια σε όλους και μη ξεχνάτε πως το προφίλ μας για να είναι ωραίο πρέπει να είναι και καλαίσθητο. Διαφορετικά θυμίζει λατέρνα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 6 Ιουν 2009 - 20:37

Για όσους δεν έχουν διαβάσει την ακριβώς από πάνω ανακοίνωση θα παρακαλούσα θερμά να το κάνετε.

Και γενικότερα θα σας παρακαλούσα όλους να διαβάζετε πάντα τις ανακοινώσεις που βγάζουμε γιατί έχουν να κάνουν με σοβαρά θέματα που απασχολούν το φόρουμ.

Από τη στιγμή που όλοι είμαστε μέλη και θέλουμε να συμμετέχουμε θεωρώ ότι παράλληλα είναι υποχρέωση μας να διαβάζουμε τις ανακοινώσεις και να ακολουθούμε τους κανόνες.

Παρ' όλο που η συγκεκριμένη ανακοίνωση έχει αναρτηθεί εδώ και τρεις ημέρες δυστυχώς δεν ανταποκρίθηκαν όλα τα μέλη και βλέπω ακόμα να κυκλοφορούν υπογραφές πολύ μεγάλες και άλλες με πολυάριθμα κινούμενα.

Δεν θέλω να ξαναλέω τα ίδια πράγματα ξανά και ξανά.

Θα παρακαλούσα και όσα μέλη διαβάσουν αυτή την ανακοίνωση να το μεταφέρουν και στα υπόλοιπα.

Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Fay1765
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Fay1765


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 1516
Registration date : 04/06/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 7 Ιουν 2009 - 19:39

WhiteQueen έγραψε:
danaecullen έγραψε:
Τι θες τωρα WhiteQueen?! Προσπαθεις να μην το κανουμε εδω μεσα μπατε σκυλοι αλεστε και νιωθεις και ενοχη?!

Φυσικά και δεν νιώθω ένοχη αλλά δεν μπορώ να μου ζητούν συγνώμη για τέτοια πράγματα.

Λοιπόν, πάμε από την αρχή. Αν τηρούμε λίγο έως πολύ αυτά που έγραψα παραπάνω, νομίζω ότι θα είναι όλα μία χαρά! ΟΚ; huggie

Υ.Γ. Δανάη, δεν μπορώ να νιώθω ως ο άντμιν της Πλατύπους με το μαστίγιο στο χέρι!

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 21313 και ίσως είμαι Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 41616 και Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 80711 που γράφω εδώ αλλά θέλω να προσθέσω μια φωτογραφία στην υπογραφή μου και δεν ξέρω πως.Και κάτι ακόμα...όταν γράφω κάτι που είναι spoiler πώς θα μπορώ να το χαρακτιρίσω και ως spoiler ώστε να μην εμφανίζεται στο μύνημά μου;
Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 691711 εκ των προτέρων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ms Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ms Cullen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 29
Τόπος : Kefalonia
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 20/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 7 Ιουν 2009 - 19:49

Σπόιλερ:
Πηγαινε εδω!!!!https://bellandedward.forumgreek.com/forum-f13/topic-t320.htm
ΟΚ? Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fay1765
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Fay1765


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 1516
Registration date : 04/06/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 7 Ιουν 2009 - 20:29

Σπόιλερ:
Ευχαριστώ πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ms Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ms Cullen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 29
Τόπος : Kefalonia
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 20/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 7 Ιουν 2009 - 20:34

Σπόιλερ:
Παρακαλω,χρυσο μου!!!! huggie kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fay1765
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Fay1765


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 1516
Registration date : 04/06/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 7 Ιουν 2009 - 20:49

Σπόιλερ:

Είστε και οι πρώτοι στην εξυπηρέτηση.Μπράβο σας!Αστέρια είστε όλοι.Πραγματικά δεν έχω δει πιο οργανωμένο foroum!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ms Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ms Cullen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 29
Τόπος : Kefalonia
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 20/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 7 Ιουν 2009 - 20:54

Σπόιλερ:
Ειμαστε,ειμαστε!!!Να μην το παρουμε κι επανω μας!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 8 Ιουν 2009 - 19:18

Θα ήθελα σε αυτό το σημείο να αναφέρω δύο - τρία πραγματάκια που παρατήρησα σήμερα.

Σε κάποιο thread όπου γινόταν μία συζήτηση, κάποιο μέλος είχε κάνει quote το ποστ προηγούμενου μέλους και σχολίαζε - απαντούσε. Ακριβώς από κάτω, κάποιο άλλο μέλος που ουδέ μία σχέση είχε με το συγκεκριμένο - από πάνω ποστ (δεν απευθυνόταν σε καμία περίπτωση σε αυτό) έκανε ένα ποστ σχολιάζοντας και απαντώντας σαν να απευθύνονταν σε εκείνον.

Θα πρότεινα πριν ποστάρουμε το οτιδήποτε να ελέγχουμε πρώτα αν απευθύνονται σε εμάς. Το quote είναι παράθεση την οποία παίρνει κάποιος και απαντά απευθείας και αποκλειστικά σε αυτή. Δεν λέω ότι δεν μπορούμε να έχουμε άποψη αλλά μάλλον είναι τεράστιο λάθος να παίρνουμε προσωπικά κάτι το οποίο δεν απευθυνόταν καν σε εμάς.

Λίγη προσοχή προς αποφυγή παρεξηγήσεων!

Το άλλο που θα ήθελα να πω είναι πως όσον αφορά το θέμα Ρομπ και συμπεριφορά στην Ιταλία, έχω καταλήξει στο συμπέρασμα πως δεν είμαστε αρκετά ώριμοι όλοι εδώ μέσα ώστε να το συζητήσουμε χωρίς να προκύπτουν αντιπαραθέσεις...
Λυπάμαι πάρα μα πάρα πολύ γιαυτό αλλά μάλλον είναι ένα θέμα που δεν είμαστε σε θέση να το συζητήσουμε αντικειμενικά χωρίς να υπάρξει φανατισμός!
Και λυπάμαι ιδιαίτερα γιαυτό γιατί εγώ ήμουν αυτή η οποία πόσταρε μάλιστα δύο άρθρα που μιλούσαν σχετικά με αυτό το θέμα με την πρόθεση να κάνουμε συζήτηση και να βγάλουμε τα συμπεράσματα μας. Αντί γιαυτό όμως το μόνο που βλέπω όποτε το συγκεκριμένο θέμα έρχεται στο προσκήνιο έχουμε αντιπαραθέσεις και έμεσες ή άμμεσες επιθέσεις! Το θεωρώ απαράδεκτο οπότε το μόνο που μένει να ζητήσω είναι να σταματήσουμε να μιλάμε πλέον για το συγκεκριμένο θέμα και να μη γίνεται καμία αναφορά σε αυτό.
Προσωπικά, το βρίσκω τουλάχιστον ακραίο να ζητήσω κάτι τέτοιο. Αλλά ποια είναι η θέση ενός διαχειριστή όταν βλέπει ότι τα πράγματα ξεφεύγουν για κάτι τόσο γελοίο; Ποια είναι η θέση μου όταν βλέπω ότι δεν μπορούμε να κάνουμε μία αντικειμενική συζήτηση με σεβασμό στον συνομιλητή μας;

Θα ήθελα να τα σκεφτείτε όλα αυτά λιγάκι παραπάνω και παράλληλα να προσπαθήσετε να βάλετε τους εαυτούς σας και στη δική μου τη θέση που μερικές φορές νιώθω ότι πρέπει να κάνω τον διαιτητή και μάλιστα για αστεία θέματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 25 Σεπ 2009 - 0:19

Λοιπόν!

Απ' ότι μου λένε πολλά μέλη και άτομα της διαχείρησης παρατηρούνται και πάλι καθυστερήσεις στο φόρτωμα των σελίδων του φόρουμ.

Θέλω λοιπόν να μου πείτε γενικότερα αν αντιμετωπίζετε προβλήματα.

Έχουμε μία υποψία ότι για το πρόβλημα ευθύνονται τα widgets. Οπότε θα πρέπει να σκεφτούμε σοβαρά να τα βγάλουμε.

Αλλά θέλω τη γνώμη σας.

Αν το πρόβλημα είναι τόσο μεγάλο θα αναγκαστούμε να βγάλουμε τα widget για να δούμε αν θα είναι μετά καλύτερα τα πράγματα.

Αν όμως νομίζετε ότι το πρόβλημα δεν είναι τόσο σοβαρό τότε να τα αφήσουμε.

Να αναφέρω εδώ ότι προσωπικά δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα ούτε με τις αλλαγές του skin ούτε με τα widget.

Περιμένω να μου πείτε τη γνώμη σας. Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Sloorp
Golden Eyed Vampires
Sloorp


¶ντρας Καρκίνος
Ηλικία : 30
Αριθμός μηνυμάτων : 186
Registration date : 24/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 25 Σεπ 2009 - 0:28

Μπορεί να φταιει η σύνδεση μου αλλά....
Παρατήρησα ότι η σελίδα δεν φορτώνει, δηλ. δεν εμφανίζεται το κειμενο με τις απαντησεις μελων, υπογραφες, avatars και λοιπα μεχρι να φορτώσει το widget. Μόλις φορτώσει και το τελευταίο widget φορτώνει και η υπόλοιπη σελίδα. Κάποιες φορές δεν φορτώνει καν.

Μήπως γίνεται να εμφανίζονται widgets μόνο στην Κεντρική Σελίδα? Έτσι ώστε να φοτώνουμε ευκολα τις συζητήσεις αλλα να μην τα αφαιρεσουμε και τελειώς. (Εαν οφείλεται εκει το προβλημα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://sloorpdesign.webs.com
April
Jasper's Queen
April


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 38
Τόπος : Korea!
Αριθμός μηνυμάτων : 3318
Registration date : 16/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 25 Σεπ 2009 - 8:53

cry

Και γω που μπηκα σημερα το φοντο ηταν τοσο ασπρο οσο και ο Εντουαρντ!!

Βεβαια οι υπoγραφες φαινονται αλλα τα widget δεν φορτωνουν!

Για παραδειγμα το widget σου Γιωργο εχει μεινει μισο κ ας λεει η σελιδα "done"

cry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mariap
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
mariap


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 43
Τόπος : Μαρουσι
Αριθμός μηνυμάτων : 736
Registration date : 09/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 25 Σεπ 2009 - 9:33

SloorpForTwilight έγραψε:
Μπορεί να φταιει η σύνδεση μου αλλά....
Παρατήρησα ότι η σελίδα δεν φορτώνει, δηλ. δεν εμφανίζεται το κειμενο με τις απαντησεις μελων, υπογραφες, avatars και λοιπα μεχρι να φορτώσει το widget. Μόλις φορτώσει και το τελευταίο widget φορτώνει και η υπόλοιπη σελίδα. Κάποιες φορές δεν φορτώνει καν.

Μήπως γίνεται να εμφανίζονται widgets μόνο στην Κεντρική Σελίδα? Έτσι ώστε να φοτώνουμε ευκολα τις συζητήσεις αλλα να μην τα αφαιρεσουμε και τελειώς. (Εαν οφείλεται εκει το προβλημα)



Συμφωνώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
!~Twilighter~!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
!~Twilighter~!


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 30
Τόπος : εδώ εκεί, παραπέρα...
Αριθμός μηνυμάτων : 1162
Registration date : 22/04/2009

Forks Student Profile
Team: Egyptians Egyptians
Special ability Special ability: See Through Lies

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 25 Σεπ 2009 - 14:00

Εμένα παιδιά, η σύνδεσή μου είναι μια χαρά, όπως επίσης και οι φόρτωση των σελίδων.. Δεν έχω πέσει σε κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής..!! Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Icon_razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
linaki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
linaki


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : athenes
Αριθμός μηνυμάτων : 938
Registration date : 28/07/2009

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Future Telling

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 25 Σεπ 2009 - 14:32

γειααα σασ!!
εχω να κανω αρχικα μια ερωτηση. τι ειναι τα widgets?
και καταδευτερων εγω κανενα προβλημα δεν εχω, ουτε κολλαει ουτε τπτ!
ισα ισα που απο την αρχη που εκανα add στο φορουν μασ ειμαι απολειτα ευχαριστημενη!!
αυτα απο εμενα λοιπον..
huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VLaSia =)
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
VLaSia =)


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 1653
Registration date : 19/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: See Through Lies

Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για μεγαλύτερη ευκολία.   Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 25 Σεπ 2009 - 14:52

καλησπερα Smile
εγω προσωπικα οχι οτι εχω και μεγαλη πειρα, αλλα τελευταια αρχιζει και κολλαει λιγο... αργουνε ισως οι σελιδες, οχι να ανοιξουν αλλα τα γραμματα μπαινουν το ενα πανω στο αλλο και παιρνει καποια ωρα..
προσωπικα δεν εχω προβλημα απο υπομονη αλλο τιποτα Για μεγαλύτερη ευκολία. - Σελίδα 3 691775
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xat.com/Lost_Empeire
 
Για μεγαλύτερη ευκολία.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Volterra's Court :: Vampires Have Laws?-
Μετάβαση σε: