Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Twilight the movie

Πήγαινε κάτω 
+56
Evita Cullen
Kostantinos
ZetaPattinson
NinaRobstenLove
maria_likofos
nicky_cullen
pitsiriki
Mrs.Cullen2
stapet
mariana20
alexandra13
roobina
annaval
AspaKorth
bloody swan
EliRose
sandy forever
eternity
demona1986
Bella Marie Swan
hiddenfantasy
justnina22
Vanina
xrysanthi
kati
breathless
Marzaki Cullen
athina
twilightFOREVER
peby
NICKY
niki
eleni 2
WhiteQueen
ROBELINA
BELLA MARIE
maria-ria-le
Kornilia PattinsonCullen
Aleera
Bitten Pillows
ΕΡΗ
Zafrina
mR.Geo
Emy+Robert
xatisaga
twilightsagaddicted
marina
panagiota
Kristen Stewart
dimitroula-robsessed
T-NM-E-BD
Rosemarie Cullen
demi cullen
marina forever
sisaki
evi
60 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
angepsi
Cullen Queens
angepsi


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 3091
Registration date : 09/02/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: See Through Lies

Twilight the movie - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Twilight the movie   Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΣαβ 4 Απρ 2020 - 0:28

βρε μηπως να κατσω να την δω αποψε για την χιλιοστη φορα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://erasmusnoporto.blogspot.com/
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Twilight the movie - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Twilight the movie   Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΣαβ 4 Απρ 2020 - 0:29

angepsi έγραψε:
βρε μηπως να κατσω να την δω αποψε για την χιλιοστη φορα?

αποψε δες την απο Παρισι....και μολις επιτραπουν οι πτησεις γυρνα πισω να την δουμε ολες μαζι!!!Θα φτιαξω κασοπιτα περιπου σαν της Μαριγουλας!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
April
Jasper's Queen
April


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 38
Τόπος : Korea!
Αριθμός μηνυμάτων : 3318
Registration date : 16/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Twilight the movie - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Twilight the movie   Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΣαβ 4 Απρ 2020 - 0:31

Τοσες πολλες φορες την εχω δει μονο με το σηματακι του "Α"!!!!

Σε HD λιγοτερες!!! Ευκαιρια για επανάληψη!!!

Μητσο, it's a date!!!!! Twilight the movie - Σελίδα 20 388681

Twilight the movie - Σελίδα 20 274215
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Twilight the movie - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Twilight the movie   Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΣαβ 4 Απρ 2020 - 0:36

April έγραψε:


Μητσο, it's a date!!!!! Twilight the movie - Σελίδα 20 388681

Twilight the movie - Σελίδα 20 274215

Yeah baby !!! Προβολη ,ποπ κορν, κασοπιτα και μετα μπορουμε να δουμε και ενα Little Ashes!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angepsi
Cullen Queens
angepsi


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 3091
Registration date : 09/02/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: See Through Lies

Twilight the movie - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Twilight the movie   Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΣαβ 4 Απρ 2020 - 0:46

scarlet rose έγραψε:
April έγραψε:


Μητσο, it's a date!!!!! Twilight the movie - Σελίδα 20 388681

Twilight the movie - Σελίδα 20 274215

Yeah baby !!! Προβολη ,ποπ κορν, κασοπιτα και μετα μπορουμε να δουμε και ενα Little Ashes!!!!

εκλεισε!!!!! Twilight the movie - Σελίδα 20 4947 (ρε τι τελεια τα εμοτικον μας Twilight the movie - Σελίδα 20 950184 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://erasmusnoporto.blogspot.com/
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Twilight the movie - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Twilight the movie   Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΣαβ 4 Απρ 2020 - 0:48

angepsi έγραψε:


εκλεισε!!!!! Twilight the movie - Σελίδα 20 4947   (ρε τι τελεια τα εμοτικον μας Twilight the movie - Σελίδα 20 950184 )

τα ειχε ξεχασει....... εχουμε και αυτα Twilight the movie - Σελίδα 20 432315 Twilight the movie - Σελίδα 20 507795 Twilight the movie - Σελίδα 20 416168 Twilight the movie - Σελίδα 20 923478 Twilight the movie - Σελίδα 20 200305 Twilight the movie - Σελίδα 20 40135 αν σου θυμιζουν κατι!!!!!!!

Και για να μην βγω off topic ....και που λετε η πρωτη ταινια ...πολυ γ@&%τη!!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
April
Jasper's Queen
April


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 38
Τόπος : Korea!
Αριθμός μηνυμάτων : 3318
Registration date : 16/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Twilight the movie - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Twilight the movie   Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΣαβ 4 Απρ 2020 - 0:51

scarlet rose έγραψε:
angepsi έγραψε:


εκλεισε!!!!! Twilight the movie - Σελίδα 20 4947   (ρε τι τελεια τα εμοτικον μας Twilight the movie - Σελίδα 20 950184 )

Και για να μην βγω off topic ....και που λετε η πρωτη ταινια ...πολυ γ@&%τη!!!! lol!


Σας παρακαλω..... μεταβειτε στη γενικη συζήτηση!!

Και που λέτε ειδικά το φίλτρο το μπλε τα σπάει!! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
emerald eyes
Golden Eyed Vampires
emerald eyes


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 37
Τόπος : 9 cycles of hell
Αριθμός μηνυμάτων : 2461
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Twilight the movie - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Twilight the movie   Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΣαβ 4 Απρ 2020 - 1:01

April έγραψε:
Και μονο που ακους την εισαγωγη του Full Moon και βλεπεις τα βουνα στους τιτλους αρχης ανεβαινει η διαθεση level!!!!

Εγώ θέλω να ξαναπάμε road trip και να παίζει το κομμάτι.
Βάσια. Θεσσαλονική!!!! Τριήμερο!!! cry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
emerald eyes
Golden Eyed Vampires
emerald eyes


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 37
Τόπος : 9 cycles of hell
Αριθμός μηνυμάτων : 2461
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Twilight the movie - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Twilight the movie   Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΣαβ 4 Απρ 2020 - 1:03

scarlet rose έγραψε:
angepsi έγραψε:
βρε μηπως να κατσω να την δω αποψε για την χιλιοστη φορα?

αποψε δες την απο Παρισι....και μολις επιτραπουν οι πτησεις γυρνα πισω να την δουμε ολες μαζι!!!Θα φτιαξω κασοπιτα περιπου σαν της Μαριγουλας!!!!

Και εγώ θα αναλάβω τα κοκτέιλ.

Αγγελίνα stay safe and come back!!
Twilight the movie - Σελίδα 20 194931 Twilight the movie - Σελίδα 20 577643

PS: Και που λέτε η ταινία...
Να μην βγαίνουμε εκτός θέματος lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Twilight the movie - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Twilight the movie   Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΣαβ 4 Απρ 2020 - 1:54

Ρε σεις ...οταν τελειωσει η καραντινα και θα ταξιδευουμε παλι.....ενα ταξιδι Αμερικη θα ηταν καλη ιδεα!!!! Forks ή οπου τελοσπαντων γυριστηκε η πρωτη ταινια!!!!!!!!!!!!! Twilight the movie - Σελίδα 20 6512
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hiddenfantasy
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
hiddenfantasy


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 36
Τόπος : Where the fairytale begins......
Αριθμός μηνυμάτων : 1204
Registration date : 23/05/2009

Forks Student Profile
Team: Egyptians Egyptians
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Twilight the movie - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Twilight the movie   Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΣαβ 4 Απρ 2020 - 15:38

scarlet rose έγραψε:
Ρε σεις ...οταν τελειωσει η καραντινα και θα ταξιδευουμε παλι.....ενα ταξιδι Αμερικη θα ηταν καλη ιδεα!!!! Forks ή οπου τελοσπαντων γυριστηκε η πρωτη ταινια!!!!!!!!!!!!! Twilight the movie - Σελίδα 20 6512

ναιιι, η ακομα και νεα ορλεανη Twilight the movie - Σελίδα 20 274215 Twilight the movie - Σελίδα 20 4947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.net/
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Twilight the movie - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Twilight the movie   Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 21:10

8 σκεψεις για το Λυκοφως παρακολουθωντας την ταινια για 1288η φορα!!! lol!
(τις εχω ηδη κοινοποιησει στις κολλητες μου με ηχητικα μηνυματα στο viber νυχτιατικα)

1)Μορφή ο καθηγητης της Βιολογιας!! Θεούλης!!Θα ήθελα να εχω ενα τετοιον. (Απωθημενο μου εχει μεινει να εχω εναν καθηγητη σαν και αυτον και την Καιτη Τογκα απο τις Σαββατογεννημενες giggle )

2)Που πας Μπελλα παιδι μου ξυπολητη μες στα αγκαθια???Δεν πας να αποκαλυψεις σε ενα βαμπιρ οτι ειναι βαμπιρ ...ολομοναχη μεσα στο δασος!! Ουτε τα κοκκαλα σου δεν θα βρουν κοριτσακι μου!!! Ενστικτο αυτοσυντηρησης ...μηδεν αυτο το κοριτσι!!! Ειπαμε ....ωραιο παιδι ....ειπαμε δεν δαγκωνει ....αλλα κρατα και συ μια πισινη!!!!

3)Εντουαρντ αγορι μου την τραβολαγας να την πας στην κορυφη να τη τρομαξεις ....να σε δει στον ηλιο να σκιαχτει ....να δει τον βρυκολακα σε ολο του το μεγαλειο ....να κατουρηθει απο τον φοβο της......και βλεπει ....εσενα .....γυμνοστηθο .......με γκλιτερ!!! lol!
Ναι ...σκιαχτηκα τωρα....δες με ξετσουτσουριασα!!! Twilight the movie - Σελίδα 20 921765 Twilight the movie - Σελίδα 20 921765 Twilight the movie - Σελίδα 20 921765  Twilight the movie - Σελίδα 20 921765

4)Εντουρντ επισης καλο θα ηταν να κανεις μια μινι ψυχαναλυση γιατι εχεις θεματα χαμηλης αυτοεκτιμησης . Εισαι αθανατος ,παιδαρος,πανισχυρος και περιγραφεις τον εαυτο σου ως αναξιο τερας!!!Ανεδαφικο και υπερβολικο το βρισκω!!!Να το κοιταξεις!!!

5)Η Μπελλα τον κοιταζει ωρες ωρες οπως κοιταζω εγω τις παστες σε ζαχαροπλαστειο όταν εχω περιοδο!!! lol! . Δεν ειμαι σιγουρη αν ο Εντουρντ θελει να φαει την Μπελλα ή η Μπελλα τον Εντουαρντ!!! Twilight the movie - Σελίδα 20 432569 Twilight the movie - Σελίδα 20 432569 Twilight the movie - Σελίδα 20 432569


6)Τσαρλι αγορι μου εισαι Θεος στο τρολλαρισμα !!!! Τρολαρει την κορη του οταν ακουει οτι παει για μπέιζμπολ!!! Καλη τυχη της ευχεται!!! giggle giggle giggle

7)Επισης θα προτεινα να βγουμε στα μπαλκονια να χειροκροτησουμε αυτον φουκαρα τον πατερα που και στο Λυκοφως και στις αλλες ταινιες εχει αντεξει τα παντα απο το βλασταρι του και απορω πως δεν την εχει ξυρισει και δεν την εχει κλεισει στο υπογειο σαν την Ελενη του Κωσταλεξι!!!! lol!  lol!  lol!

8 ) Ομορφυνε ο Τσαρλι ή εγω γερασα????

Μαλλον το δευτερο........ giggle giggle giggle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
April
Jasper's Queen
April


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 38
Τόπος : Korea!
Αριθμός μηνυμάτων : 3318
Registration date : 16/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Twilight the movie - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Twilight the movie   Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΚυρ 26 Απρ 2020 - 19:00

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hiddenfantasy
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
hiddenfantasy


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 36
Τόπος : Where the fairytale begins......
Αριθμός μηνυμάτων : 1204
Registration date : 23/05/2009

Forks Student Profile
Team: Egyptians Egyptians
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Twilight the movie - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Twilight the movie   Twilight the movie - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07

scarlet rose έγραψε:
8 σκεψεις για το Λυκοφως παρακολουθωντας την ταινια για 1288η φορα!!! lol!
(τις εχω ηδη κοινοποιησει στις κολλητες μου με ηχητικα μηνυματα στο viber νυχτιατικα)

1)Μορφή ο καθηγητης της Βιολογιας!! Θεούλης!!Θα ήθελα να εχω ενα τετοιον. (Απωθημενο μου εχει μεινει να εχω εναν καθηγητη σαν και αυτον και την Καιτη Τογκα απο τις Σαββατογεννημενες giggle )

2)Που πας Μπελλα παιδι μου ξυπολητη μες στα αγκαθια???Δεν πας να αποκαλυψεις σε ενα βαμπιρ οτι ειναι βαμπιρ ...ολομοναχη μεσα στο δασος!! Ουτε τα κοκκαλα σου δεν θα βρουν κοριτσακι μου!!! Ενστικτο αυτοσυντηρησης ...μηδεν αυτο το κοριτσι!!! Ειπαμε ....ωραιο παιδι ....ειπαμε δεν δαγκωνει ....αλλα κρατα και συ μια πισινη!!!!

3)Εντουαρντ αγορι μου την τραβολαγας να την πας στην κορυφη να τη τρομαξεις ....να σε δει στον ηλιο να σκιαχτει ....να δει τον βρυκολακα σε ολο του το μεγαλειο ....να κατουρηθει απο τον φοβο της......και βλεπει ....εσενα .....γυμνοστηθο .......με γκλιτερ!!! lol!
Ναι ...σκιαχτηκα τωρα....δες με ξετσουτσουριασα!!! Twilight the movie - Σελίδα 20 921765 Twilight the movie - Σελίδα 20 921765 Twilight the movie - Σελίδα 20 921765  Twilight the movie - Σελίδα 20 921765

4)Εντουρντ επισης καλο θα ηταν να κανεις μια μινι ψυχαναλυση γιατι εχεις θεματα χαμηλης αυτοεκτιμησης . Εισαι αθανατος ,παιδαρος,πανισχυρος και περιγραφεις τον εαυτο σου ως αναξιο τερας!!!Ανεδαφικο και υπερβολικο το βρισκω!!!Να το κοιταξεις!!!

5)Η Μπελλα τον κοιταζει ωρες ωρες οπως κοιταζω εγω τις παστες σε ζαχαροπλαστειο όταν εχω περιοδο!!! lol! . Δεν ειμαι σιγουρη αν ο Εντουρντ θελει να φαει την Μπελλα ή η Μπελλα τον Εντουαρντ!!! Twilight the movie - Σελίδα 20 432569 Twilight the movie - Σελίδα 20 432569 Twilight the movie - Σελίδα 20 432569


6)Τσαρλι αγορι μου εισαι Θεος στο τρολλαρισμα !!!! Τρολαρει την κορη του οταν ακουει οτι παει για μπέιζμπολ!!! Καλη τυχη της ευχεται!!! giggle giggle giggle

7)Επισης θα προτεινα να βγουμε στα μπαλκονια να χειροκροτησουμε αυτον φουκαρα τον πατερα που και στο Λυκοφως και στις αλλες ταινιες εχει αντεξει τα παντα απο το βλασταρι του και απορω πως δεν την εχει ξυρισει και δεν την εχει κλεισει στο υπογειο σαν την Ελενη του Κωσταλεξι!!!! lol!  lol!  lol!

8 ) Ομορφυνε ο Τσαρλι ή εγω γερασα????

Μαλλον το δευτερο........ giggle giggle giggle

Twilight the movie - Σελίδα 20 6512 Twilight the movie - Σελίδα 20 6512
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.net/
 
Twilight the movie
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 20 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Παρόμοια θέματα
-
» Eclipse the movie
» Twilight - Watch the movie online!
» Breaking Dawn The Movie-The Official Movie Companion

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Twilight Movies-
Μετάβαση σε: