Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Dalia's Dreamland

Πήγαινε κάτω 
+2
AspaKorth
Dalia
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
danaitsa98
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
danaitsa98


Θηλυκό Τόπος : στο κοσμο μου....!
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 06/07/2012

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 30 Σεπ 2012 - 22:44

ναι καλε τον επισκιαζει ο Ρυογκα ειναι πιο κοντα στην ηλικια μ και η ολη ιδεα μου φαινεται πιο προστιτη...!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 30 Σεπ 2012 - 23:41

@ Αλεξάνδρα μου θα χαρώ να διαβάσω τα σχόλιά σου Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 474941

@ Δανάη μου ίσως και να έχεις κάποιον δίκιο... αλλά να σου θυμίσω... Wink
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
danaitsa98
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
danaitsa98


Θηλυκό Τόπος : στο κοσμο μου....!
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 06/07/2012

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 1 Οκτ 2012 - 16:51

ναι αλλα εσυ αναφερεσε στο Πατινσον εγω αναφερομαι στον ηρωα του βιβλιου
εξαλου παραμενο παιδι και τα καρτουν θα παραμεινουν αδυναμια μ


Eπιτηδες μου το κανεις αυτο?????? Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 480860
ΠΕΝΤΕ εγκεφαλικα επαθα μεχρι να τελιωσω το ριμαδη το κεφαλαιο!!! Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 480860
τι ηταν και αυτο στη κουζινα θεε μου απο που να ξεκινησω απο τη σκηνη στο τοιχο-τραπεζι απο το καβγα στη κουζινα απο το ατυχημα της μεταμορφωσης του Ρυογκα και του Ραμνα ή απο τη θεικη φραση Γιατί είσαι δική μου, ΜΟΝΟ δική μου! Και κανενός άλλου! Το κατάλαβες Ντάλια? Κανενός άλλου...! και τα επακολυθα (ΘΕΕ Μ) !!!!!
νταξει μπορει να μου το καψες πανω ατο καλο αλλα σε συγχωρω βρε γιατι ολο το κεφαλαιο ειναι για πολλες συγκηνησεις
προσκηναμε faint
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 2 Οκτ 2012 - 22:59

danaitsa98 έγραψε:
ναι αλλα εσυ αναφερεσε στο Πατινσον εγω αναφερομαι στον ηρωα του βιβλιου
εξαλου παραμενο παιδι και τα καρτουν θα παραμεινουν αδυναμια μ


Eπιτηδες μου το κανεις αυτο?????? Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 480860
ΠΕΝΤΕ εγκεφαλικα επαθα μεχρι να τελιωσω το ριμαδη το κεφαλαιο!!! Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 480860
τι ηταν και αυτο στη κουζινα θεε μου απο που να ξεκινησω απο τη σκηνη στο τοιχο-τραπεζι απο το καβγα στη κουζινα απο το ατυχημα της μεταμορφωσης του Ρυογκα και του Ραμνα ή απο τη θεικη φραση Γιατί είσαι δική μου, ΜΟΝΟ δική μου! Και κανενός άλλου! Το κατάλαβες Ντάλια? Κανενός άλλου...! και τα επακολυθα (ΘΕΕ Μ) !!!!!
νταξει μπορει να μου το καψες πανω ατο καλο αλλα σε συγχωρω βρε γιατι ολο το κεφαλαιο ειναι για πολλες συγκηνησεις
προσκηναμε faint

Σε ευχαριστώ πολύ Δανάη μου για τα σχόλιά σου Smile Αααα και μια συμβουλή , για να μην ταράζεσαι...
κράτα όρεξη για το παρακάτω... ξέρω τι σου λέω... Twisted Evil Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 200352
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
danaitsa98
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
danaitsa98


Θηλυκό Τόπος : στο κοσμο μου....!
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 06/07/2012

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 3 Οκτ 2012 - 14:44

οχ Νταλια να ανησηχω?? κατι μου λεει οτι το τωρινο κεφαλαιο ειναι μονο η αρχη.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 3 Οκτ 2012 - 18:00

danaitsa98 έγραψε:
οχ Νταλια να ανησηχω?? κατι μου λεει οτι το τωρινο κεφαλαιο ειναι μονο η αρχη.....

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Δεν χρειάζεται να πω τπτ άλλο... τα είπες όλα μόνη σου Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
danaitsa98
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
danaitsa98


Θηλυκό Τόπος : στο κοσμο μου....!
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 06/07/2012

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 3 Οκτ 2012 - 22:11

Nταλιαααααααα! Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 480860 Τι ηταν αυτο????? Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 480860
οχ δηλαδη καποια στιγμη θα γινει η συνουσια? Shocked να αρχισω να προετιμαζομαι ψυχολογικα!!! Embarassed
παντως εχεις πολυ πολυ φαντασια προγκιπας Ζαφιρ προγκιπισσα Εσθερ προγονοι ψυχες μεσα τους! Η καημενοη η Ντανιελ ενα σωρο ψυχες εχει μεσα της! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 3 Οκτ 2012 - 22:58

danaitsa98 έγραψε:
Nταλιαααααααα! Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 480860 Τι ηταν αυτο????? Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 480860
οχ δηλαδη καποια στιγμη θα γινει η συνουσια? Shocked να αρχισω να προετιμαζομαι ψυχολογικα!!! Embarassed
παντως εχεις πολυ πολυ φαντασια προγκιπας Ζαφιρ προγκιπισσα Εσθερ προγονοι ψυχες μεσα τους! Η καημενοη η Ντανιελ ενα σωρο ψυχες εχει μεσα της! lol!

η αλήθεια είναι πως κι εγώ την λυπάμαι... πολλά πνεύματα μαζεύτηκαν μέσα της κρίμα... lol!
Ωωωωω ναι δεν θα αργήσει να γίνει αυτό που είπες... lol! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
danaitsa98
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
danaitsa98


Θηλυκό Τόπος : στο κοσμο μου....!
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 06/07/2012

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 4 Οκτ 2012 - 13:56

το χα καταλαβει...!
απο τη στιγμη που ο Ζαφιρ θελει να αναπαραγει το ειδος του αναμενομενο ειναι lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 7 Οκτ 2012 - 16:19

danaitsa98 έγραψε:
το χα καταλαβει...!
απο τη στιγμη που ο Ζαφιρ θελει να αναπαραγει το ειδος του αναμενομενο ειναι lol!

έχει κι εκείνος τα δίκια του όμως... τόσον καιρό περίμενε γι αυτό... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
danaitsa98
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
danaitsa98


Θηλυκό Τόπος : στο κοσμο μου....!
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 06/07/2012

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 7 Οκτ 2012 - 23:17

ΝΤΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! Τι ηταν αυτοοοοοο? Shocked ετσι και παθω κανενα εγκεφαλικο Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 6626 θα ειναι δικη σου ευθηνη!!!!!με χει πιασει υστερια και οχι τιποτα αλο αλλα δεν εχουν κανει και τιποτα Embarassed αλλα ο τροπος που μιλανε πραγματικα τον λυπηθηκα τον Ρυογκα. Crying or Very sad βεβαια και ο ζαφιρ με την εσθερ εχουν τα δικια τους
τωρα εμενα γιατι κατι μου λεει οτι θα το συνεχισεις το ολο θεμα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 7 Οκτ 2012 - 23:25

danaitsa98 έγραψε:
ΝΤΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! Τι ηταν αυτοοοοοο? Shocked ετσι και παθω κανενα εγκεφαλικο Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 6626 θα ειναι δικη σου ευθηνη!!!!!με χει πιασει υστερια και οχι τιποτα αλο αλλα δεν εχουν κανει και τιποτα Embarassed αλλα ο τροπος που μιλανε πραγματικα τον λυπηθηκα τον Ρυογκα. Crying or Very sad βεβαια και ο ζαφιρ με την εσθερ εχουν τα δικια τους
τωρα εμενα γιατι κατι μου λεει οτι θα το συνεχισεις το ολο θεμα???

δεν γνωρίζω ...δεν απαντώ... μόνο καλή ανάγνωση θα ευχηθώ και καλή χώνεψη... Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 200352
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
danaitsa98
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
danaitsa98


Θηλυκό Τόπος : στο κοσμο μου....!
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 06/07/2012

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 8 Οκτ 2012 - 18:06

Dalia έγραψε:
δεν γνωρίζω ...δεν απαντώ... μόνο καλή ανάγνωση θα ευχηθώ και καλή χώνεψη... Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 200352

οχ οχ οχ.....! πες μου μονο οτι δε θα αργησεις να βαλεις καινουριο κεφαλαιο!
καλα οσο για την αναγνωση μην ανυσηχεις ειμαι διαβαστερο παιδακι study προσεχω στη παραδωση lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 8 Οκτ 2012 - 21:29

danaitsa98 έγραψε:
Dalia έγραψε:
δεν γνωρίζω ...δεν απαντώ... μόνο καλή ανάγνωση θα ευχηθώ και καλή χώνεψη... Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 200352

οχ οχ οχ.....! πες μου μονο οτι δε θα αργησεις να βαλεις καινουριο κεφαλαιο!
καλα οσο για την αναγνωση μην ανυσηχεις ειμαι διαβαστερο παιδακι study προσεχω στη παραδωση lol!

μην ανησυχείς ...κάθε πράμα στον καιρό του... Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
danaitsa98
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
danaitsa98


Θηλυκό Τόπος : στο κοσμο μου....!
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 06/07/2012

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 8 Οκτ 2012 - 23:08

σβηνω πεφτω χανομαι!! Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 6626 OMG!!! θεε μ τι ητανα αυτο????
δε μπορω ουτε καν να σχολιασω τωρα αυριο οταν θα εχω συνελθει (ελπιζω) κατι μπορει να κανω...
ασχετο οι στιχοι ειναι απο καποιο τραγουδι?
και για το σκυλι να μη ρωτησω θα μαθω στον επομενο γυρο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 9 Οκτ 2012 - 0:31

danaitsa98 έγραψε:
σβηνω πεφτω χανομαι!! Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 6626 OMG!!! θεε μ τι ητανα αυτο????
δε μπορω ουτε καν να σχολιασω τωρα αυριο οταν θα εχω συνελθει (ελπιζω) κατι μπορει να κανω...
ασχετο οι στιχοι ειναι απο καποιο τραγουδι?
και για το σκυλι να μη ρωτησω θα μαθω στον επομενο γυρο....

αυτό με το σκυλί δεν το κατάλαβα... lol!

όχι Δανάη μου είναι ένα ποίημα που βρήκα στο ίντερνετ... μ'αρεσε και το'βαλα... Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 98735

όταν θα είσαι σε θέση αύριο περιμένω σχόλια. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
danaitsa98
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
danaitsa98


Θηλυκό Τόπος : στο κοσμο μου....!
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 06/07/2012

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 9 Οκτ 2012 - 16:33

το ποιημα ειναι υπεροχο οποτε μπραβο σου που σχεφτηκες να το βαλεις

Έπρεπε να βιαστώ, τα γαβγίσματα του σκύλου όμως που πλησίαζαν με έκαναν να παγώσω στη θέση μου μην μπορώντας να κάνω το παραμικρό. σε αυτο το σκυλο αναφερομαι

για να λεμε την αληθεια δεν εχω ηρεμιση τελιως καθε φορα που το σκεφτομαι κατι παθαινω!
αλλα δεν αντεχω και θα το κανω το σχολιο μου

λοιπον η λεμοναδα σου Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 442819 (ετσι δε τα λετε) ειναι φοβερη επειδη δινεις εμφαση στα συναισθηματα εχεις καταφερει η ολη κατασταση να μην εχει τιποτα το dirty και βασικα αυτο ειναι που με ενθουσιασε
το μεγαλυτερο σοκ το επαθα απο το τροπο που εκφραζουν τα συαναισθηματα τους και επειδη η αγαπη τους ειναι τοσο απολυτη και μοναδικη παρα απο το τι γινεται

προσκνηνω το ταλεντο σου ειναι επισημο πια εχω παθει εθισμο στην ιστορια (ολη οχι μονο στο Ρυογκα) και παλι μπραβο σου Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 474941
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 9 Οκτ 2012 - 23:19

Ααααα είπα κι εγώ... κοίτα να δεις που εκείνο το σημείο με το σκύλο δεν τον θυμόμουν... lol!

Σε ευχαριστώ Δανάη μου για τα καλά σου λόγια, προσπαθώ κι εγώ ...κάνω ότι μπορώ... το πιστεύεις πως όλες αυτές τις σκηνές τις σκεφτόμουν ενώ έβλεπα συγκεκριμένα επ. ¶στα ...αν δεν είχα τρελή πόρωση με αυτή τη σειρά ...τέτοιο ανάγνωσμα δεν θα καθόμουν να γράψω... είμαι σίγουρη... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
danaitsa98
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
danaitsa98


Θηλυκό Τόπος : στο κοσμο μου....!
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 06/07/2012

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 10 Οκτ 2012 - 16:37

παλι καλα που υπαρχει δηλαδη lol!
τι κεφαλαιο ηταν αυτο?? τελειοοοο! στο ξαναλεω ο τροπος που εκφραζεςι τα συνασθηματα τους ειναι φοβερος. πηγε λιγο η ψυχη μου στη κουλουρη μη τυχων και καταλαβαινε τιποτα ο Τεντο αλλα η Περλα κλασσικα εσωσε τη κατασταση
να τολμησω να ρωτησ για το ονειρο του Ρυογκα ή δε θα παρω απαντηση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 10 Οκτ 2012 - 21:50

danaitsa98 έγραψε:
παλι καλα που υπαρχει δηλαδη lol!
τι κεφαλαιο ηταν αυτο?? τελειοοοο! στο ξαναλεω ο τροπος που εκφραζεςι τα συνασθηματα τους ειναι φοβερος. πηγε λιγο η ψυχη μου στη κουλουρη μη τυχων και καταλαβαινε τιποτα ο Τεντο αλλα η Περλα κλασσικα εσωσε τη κατασταση
να τολμησω να ρωτησ για το ονειρο του Ρυογκα ή δε θα παρω απαντηση?

όσον αφορά την Πέρλα λαμπάδα πρέπει να της ανάψουμε... lol! τόσα κάνει εκεί μέσα η κοπέλα για να σώσει την κατάσταση...
χμ.. για το όνειρο του Ρυόγκα πρέπει να περιμένεις και να έχεις υπομονή καθότι μπαίνουμε στο 18ο κεφ. επιτέλους (όχι πολύ σύντομα γιατί τώρα το γράφω )κι αλλάζουμε σκηνικό Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
danaitsa98
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
danaitsa98


Θηλυκό Τόπος : στο κοσμο μου....!
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 06/07/2012

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ 2012 - 15:46

αντε να γνωρισει και αυτη το γιατρο να δουμε τι θα γινει!
ασχετο απο τη αρχη τις ιστοριας μεχρι τωρα εχει περασει ενα 24ωρο σωστα?? σωστα! ουαου Νταλια ουτε ο Σκοτ να σουνα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
danaitsa98
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
danaitsa98


Θηλυκό Τόπος : στο κοσμο μου....!
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 06/07/2012

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ 2012 - 15:47

αντε να γνωρισει και αυτη το γιατρο να δουμε τι θα γινει!
ασχετο απο τη αρχη τις ιστοριας μεχρι τωρα εχει περασει ενα 24ωρο σωστα?? σωστα! ουαου Νταλια ουτε ο Σκοτ να σουνα lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ 2012 - 22:14

το ξέρω... η πλοκή κυλά απελπιστικά αργά ...αλλά απ'το δεύτερο μέρος και μετά παύουν αυτά... δίοτι θα υπάρχει και δεύτερο... όπως βλέπεις είμαστε ακόμα στο πρώτο... απ'το δεύτερο και πέρα κινούμαστε με πιο γρήγορους ρυθμούς... Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
danaitsa98
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
danaitsa98


Θηλυκό Τόπος : στο κοσμο μου....!
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 06/07/2012

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ 2012 - 22:30

και δευτερο μερος?? Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 274215
δηλαδη απο Σκοτ θα μου το γυρισεις σε Κολλινς ή σε Καρμαν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dalia's Dreamland   Dalia's Dreamland - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ 2012 - 22:34

ποιοι είναι αυτοί καλέ;;; μα δεν βλέπεις που γράφει πρώτο μέρος;;; έχουν ακόμα να γίνουν σημεία και τέρατα εκεί μέσα... lol! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Dalia's Dreamland
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations-
Μετάβαση σε: