Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ

    Πήγαινε κάτω 
    +3
    Silia
    xrysanthi
    $ofi@ + Edward
    7 απαντήσεις
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    $ofi@ + Edward
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    $ofi@ + Edward


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Neverland
    Αριθμός μηνυμάτων : 4949
    Registration date : 03/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΠαρ 3 Ιαν 2014 - 0:47

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ
    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 9786188012882_zpsd8506d79

    Αινιγματικός και μυστήριος, ο καθηγητής Γκάμπριελ Έμερσον έχει μια διπλή ζωή. Το πρωί, είναι ένας παγκοσμίου φήμης ειδικός μελετητής του Δάντη. Το βράδυ, είναι ένας αφοσιωμένος κυνηγός των ηδονών και των κάθε λογής απολαύσεων. Εκμεταλλεύεται τη γοητεία του, περιβόητη σε όλο το πανεπιστήμιο καθώς και τους εκλεπτυσμένους του τρόπους προκειμένου να στραγγίξει κάθε απαγορευμένο καρπό. Ωστόσο, ο Γκάμπριελ βασανίζεται κρυφά από το σκοτεινό παρελθόν του και, βαθιά μέσα του, τον κατατρώει η υποψία ότι γι’ αυτόν δεν υπάρχει πια ελπίδα ή λύτρωση.

    Όταν η αθώα, γλυκιά Τζούλια Μίτσελ γίνεται δεκτή από τη σχολή για να κάνει το μεταπτυχιακό της πάνω στο Δάντη, ο Γκάμπριελ δεν αργεί να την ξεχωρίσει από τους υπόλοιπους καθώς υπάρχει ανάμεσά τους ένας ακαθόριστος δεσμός, μια μυστήρια σχέση που θα θέσει σε κίνδυνο την καριέρα του Γκάμπριελ και θα φέρει απρόσμενες ανατροπές στην ύπαρξή του.

    Μια σαγηνευτική, όλο ένταση περιπλάνηση στους μηχανισμούς της αποπλάνησης, στον απαγορευμένο έρωτα, στην αμαρτία αλλά και στη δυνατότητα της σωτηρίας. Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ είναι η ιστορία ενός άγριου, παράφορου πάθους, είναι το χρονικό της απόδρασης ενός άντρα από την προσωπική του κόλαση καθώς επιχειρεί να κερδίσει το απόλυτο που είναι η συγχώρεση και, φυσικά, ο έρωτας μιας γυναίκας.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΠαρ 3 Ιαν 2014 - 1:47

    από ότι άκουσα μάπα το καρπούζι....
    το έχει διαβάσει κανείς να μας πει καμία γνώμη;;;
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    Silia
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    Silia


    Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 600
    Registration date : 12/07/2010

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΠαρ 3 Ιαν 2014 - 9:57

    Εγώ το διάβασα,  study δεν μπορώ να πω πως έχει να προσφέρει περισσότερα από το fanfic!!Μια φίλη μου όμως που το διάβασε για πρώτη φορά ενθουσιάστηκε πολύ και περιμένει με ανυπομονησία το δεύτερο βιβλίο το οποίο βέβαια και κυκλοφόρησε!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    $ofi@ + Edward
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    $ofi@ + Edward


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Neverland
    Αριθμός μηνυμάτων : 4949
    Registration date : 03/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΠαρ 3 Ιαν 2014 - 13:39

    και εγω τωρα το διαβαζω και ενταξει δεν ειναι τελειο αλλα διαβαζεται
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΠαρ 3 Ιαν 2014 - 21:07

    Λοιπόν! Οι απόψεις διίστανται για το συγκεκριμένο βιβλίο πάρα μα πάρα πολύ! Ήταν Fanfic και νομίζω ότι οι περισσότεροι το ξέρετε, για να μην πω όλοι και συγκεκριμένα το University of Edward Maisen. Δεν το είχα διαβάσει ως φανφικ εγώ προσωπικά καθόλου, ούτε μία σειρά και το διάβασα κατευθείαν ως βιβλίο και στην Ελληνική γλώσσα το καλοκαίρι που μας πέρασε.

    Θα προσπαθήσω να είμαι όσο το δυνατόν πιο αντικειμενική. Έχεις την αίσθηση του φανφικ καθώς το διαβάζεις, εγώ το ένιωθα πολύ. Έχει κάποια θέματα, ίσως θα έπρεπε να είναι πιο μαζεμένο - πιο μικρό σε όγκο; Αλλά εμένα προσωπικά μου άρεσε και μάλιστα πολύ!

    Ο Γκάμπριελ βγάζει τον "Έντουαρντ" των φανφικ, την έχεις την αίσθηση όσο το διαβάζεις και η Τζούλια της Μπέλλα θα έλεγα που την έχουν κατηγορήσει την έρημη ότι είναι τελείως ηλίθια και ανούσια ηρωίδα. Εγώ πάλι δεν θα το έλεγα.

    Γενικά, μου άρεσε που πραγματεύεται κάτι διαφορετικό και κάνει αυτόν τον παραλληλισμό με την κόλαση του Δάντη όπως επίσης τη σχέση που γεννιέται μέσα σε μία νύχτα μεταξύ των πρωταγωνιστών η οποία σημάδεψε τον καθένα ξεχωριστά και πως τελικά όταν ξανασυναντιούνται αυτό εκφράζεται και βγαίνει στην επιφάνεια.

    Είναι μία κάπως "σκοτεινή" ιστορία αλλά νομίζω ότι αυτή είναι και η γοητεία της.

    Παραθέτω και το review μου στο goodreads όταν το είχα διαβάσει μήπως αυτό βοηθήσει περισσότερο.

    https://www.goodreads.com/review/show/674139433
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    $ofi@ + Edward
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    $ofi@ + Edward


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Neverland
    Αριθμός μηνυμάτων : 4949
    Registration date : 03/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΣαβ 4 Ιαν 2014 - 0:24

    το τελειωσα και ομολογω οτι μου αρεσε γιατι απο την μεση και επειτα ηταν πολυ ενδιαφερον... ο Γκαμπριελ μαναρι
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    AspaKorth
    The Volturi
    AspaKorth


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 42
    Τόπος : Γιαννενα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8796
    Registration date : 08/09/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: See Through Lies

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΚυρ 5 Ιαν 2014 - 16:43

    και μενα μου αρεσε
    το ειχα διαβασει κ σαν φανφικ
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    $ofi@ + Edward
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    $ofi@ + Edward


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Neverland
    Αριθμός μηνυμάτων : 4949
    Registration date : 03/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΚυρ 5 Ιαν 2014 - 22:09

    τι εννοειτε φανφικ?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ΕΡΗ
    The Volturi
    ΕΡΗ


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
    Registration date : 03/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΔευ 6 Ιαν 2014 - 1:01

    Fanfic ειναι οι ιστοριες που γραφουν συνηθως ερασιτεχνες συγγραφεις παιρνοντας τους ηρωες καποιου αλλου δημιουργου για να φτιαξουν την δικη τους ιστορια.
    Το βιβλιο Η κολαση του Γκαμπριελ ξεκινησε με αυτο τον τροπο.Η συγγραφεας ειχε <<δανειστει>> τον Εντουαρντ και την Μπελλα και εφτιαξε αυτη την ιστορια.Σαν φανφικ ηταν γνωστο με το ονομα University of Edward Maisen.Ειχε μεγαλη επιτυχια στους φαν και στην συνεχεια εγινε βιβλιο.Οπως και οι πενηντα αποχρωσεις του γκρι,ο κυριαρχος και παει λεγοντας.
    Εν ολιγης ο Εντουαρντ σαρωσε!! lol! 
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    $ofi@ + Edward
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    $ofi@ + Edward


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Neverland
    Αριθμός μηνυμάτων : 4949
    Registration date : 03/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΔευ 6 Ιαν 2014 - 1:14

    απο που και ως που δεν μοιαζουν οι ιστοριες
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ΕΡΗ
    The Volturi
    ΕΡΗ


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
    Registration date : 03/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΔευ 6 Ιαν 2014 - 1:21

    Οι ιστοριες δεν μπορουν να ειναι ιδιες γιατι αλλιως θα κλεβανε την ιστορια του αλλου συγγραφεα.
    Δανειζονται απλα τους ηρωες και φτιαχνουν το δικο τους στορυ.Και απο την στιγμη που πανε στην εκδοση αλλαζουν και τα ονοματα γιατι τα ονοματα Εντουαρντ και Μπελλα ανηκουν στην Μεγιερ.
    Αν ψαξεις στο φορουμ μας θα βρεις πολλες τετοιες ιστοριες και απο τα δικα μας μελη.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    $ofi@ + Edward
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    $ofi@ + Edward


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Neverland
    Αριθμός μηνυμάτων : 4949
    Registration date : 03/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΔευ 6 Ιαν 2014 - 1:26

    αααα οκ τωρα καταλαβα σε ευχαριστω
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    alexandra13
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    alexandra13


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 41
    Τόπος : ioannina
    Αριθμός μηνυμάτων : 4111
    Registration date : 09/02/2012

    Forks Student Profile
    Team:
    Special ability Special ability:

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΔευ 6 Ιαν 2014 - 1:28

    Εγω παντως οσων αφορα το βιβλιο μπερδευτικα. Ηθελα να το παρω αλλα μετα τα οσα διαβαζω αρχισα να το σκεφτομαι λιγακι....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ΕΡΗ
    The Volturi
    ΕΡΗ


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
    Registration date : 03/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΔευ 6 Ιαν 2014 - 1:32

    Μπορω να στο δανεισω αν θελεις.
    Εγω δεν ειχα ξετρελαθει.Το ιεχα πιασει και στα αγγλικα και αν θυμαμαι καλα με ειχε κουρασει.
    Παντως το εχω στην βιβλιοθηκη μου.

    Ο Κυριαρχος μου αρεσει πολυ περισσοτερο. ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 507795 
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    alexandra13
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    alexandra13


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 41
    Τόπος : ioannina
    Αριθμός μηνυμάτων : 4111
    Registration date : 09/02/2012

    Forks Student Profile
    Team:
    Special ability Special ability:

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΔευ 6 Ιαν 2014 - 1:35

    Οταν ερθεις προς τα εδω θελω και αλλα  huggie 
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ΕΡΗ
    The Volturi
    ΕΡΗ


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
    Registration date : 03/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΔευ 6 Ιαν 2014 - 1:38

    Οτι θες! Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ΕΡΗ
    The Volturi
    ΕΡΗ


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
    Registration date : 03/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΠαρ 10 Ιαν 2014 - 17:27

    Βρε κοριτσια εχω πιασει τον Γκαμπριελ 2.
    Μονο εμενα με κουραζει η Τζουλια?Πω πω θεωρω οτι την παρα εχει κανει κομπλεξικη.
    Η αυτοπεποιθηση της εχει πιασει πατο.Μου σπαει τα νευρα ολη αυτη η ανασφαλεια.Τι να πω...αρχη ειμαι ακομα μπορει να στρωσει αλλα ειπα καπου να βγαλω την γκρινια μου. lol! 

    Παντως επιανα την πειθηνια,τον κυριαρχο,της πενηντα αποχρωσεις και οι σελιδες φευγανε νερο.Σε αυτο και στο πρωτο και τωρα κανω προσπαθεια να το τελειωσω. ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 691775
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    $ofi@ + Edward
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    $ofi@ + Edward


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Neverland
    Αριθμός μηνυμάτων : 4949
    Registration date : 03/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΠαρ 10 Ιαν 2014 - 17:52

    εγω χθες το αρχισα και μου αρεσε πολυ ,οσο για την ανασφαλεια δεν την βρισκω περιεργη
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ΕΡΗ
    The Volturi
    ΕΡΗ


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
    Registration date : 03/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΠαρ 10 Ιαν 2014 - 17:53

    Εχεις διαβασει τα αλλα που ειπα?

    Ισως απλα δεν ταιριαζει στα δικα μου γουστα.Εχω γινει λιγο περιεργη πλεον. Razz 
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    $ofi@ + Edward
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    $ofi@ + Edward


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Neverland
    Αριθμός μηνυμάτων : 4949
    Registration date : 03/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΠαρ 10 Ιαν 2014 - 18:07

    εχω διαβασει της 50 αποχρωσεις
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΚυρ 26 Ιαν 2014 - 19:14

    Τελείωσα σήμερα το πάθος του Γκάμπριελ.

    https://www.goodreads.com/review/show/831196613

    Εμένα πάντως σε γενικές γραμμές μου άρεσε. Βάσω, δεν είναι όπως τα άλλα που λες που σε έπιανε μία "δίψα" να διαβάσεις παρακάτω και να ξετρελαθείς αλλά σαν σύνολο δεν το βρήκα κακό. Έχω διαβάσει και πολύ χειρότερα όπως το γυμνή μπροστά σου κατά την άποψη μου που δεν έχει λόγο ύπαρξης σε καμία βιβλιοθήκη! (Πάντα κατά την άποψη μου και σύμφωνα με το προσωπικό μου γούστο).

    Θέλω να διαβάσω και τη συνέχεια. Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    ΕΡΗ
    The Volturi
    ΕΡΗ


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
    Registration date : 03/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ   ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ I_icon_minitimeΔευ 27 Ιαν 2014 - 15:39

    Καλα οτι υπαρχουν χειροτερα δεν το συζητω....ειχα διαβασει το 80 μερες κιτρινο και ηθελα να χτυπησω το κεφαλι μου στον τοιχο.Προσωπικη μου αποψη παντα.

    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1: Η ΚΟΛΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Bella's Library-
    Μετάβαση σε: