Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Asian-music

    Πήγαινε κάτω 
    +6
    twilightFOREVER
    April
    Moonlight Lover
    nasiatheslayer
    Velvet_Vamp
    Darkbella
    10 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    nasiatheslayer
    The Denali Princess
    nasiatheslayer


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4477
    Registration date : 03/12/2008

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Mental electrical current

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 5 Σεπ 2009 - 14:43

    Οι πιο ενημερωμενη παντως ειναι η Darkbella!Μαλλον και η VelvetVamp!
    Εγω αν και οχι τοσο...."μεσα στα πραγματα" για DBSK τρελενομαι!!Εδικα Jae!! Asian-music - Σελίδα 3 432569
    Περα απ'αυτα, λιγο απο δω λιγο απο εκει με την καθοδηγηση της Φωτεινης μαθαινω! Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.youtube.com/user/nasiatheslayer0
    ..::Rikku::..
    Twilight Human
    Twilight Human
    ..::Rikku::..


    Θηλυκό Τόπος : HaeLand?
    Αριθμός μηνυμάτων : 23
    Registration date : 05/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 5 Σεπ 2009 - 14:49

    φωτεινη να φανταστω ειναι η DarkBella ε?
    μπορω να σε μαθω και εγω,trust me =D
    ειμαι τελειως οργανωμενη και δικτυωμενη σε K-pop.
    j-rock οχι τοσο,βασικα δεν μου εχει τραβηξει κατι το ενδιαφερον ιδιαιτερα εκτος απο Gazette.
    anyway,παντως κοριτσια μην ποσταρετε τοσα link και videos μαζι γιατι πραγματικα μπλοκαρει η σελιδα.
    και εχετε μονο 4 σελιδες?
    ααα...πρεπει να αναλαβουμε δραση εδω *χαχα*
    εδω ειναι οοοολα για asian music right?
    μπορουμε να ποσταρουμε οτι υλικο θελουμε?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nasiatheslayer
    The Denali Princess
    nasiatheslayer


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4477
    Registration date : 03/12/2008

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Mental electrical current

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 5 Σεπ 2009 - 14:56

    Ναι φωτεινη ειναι η Darkbella!
    Οτιδηποτε θελεις που εχει σχεση με asian music εδω! Wink
    Ευχαριστως να μου μαθεις κι εσυ!!Είμαι προθυμη μαθητρια μιας και μονη μου δεν θα βγαλω ακρη! lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.youtube.com/user/nasiatheslayer0
    ..::Rikku::..
    Twilight Human
    Twilight Human
    ..::Rikku::..


    Θηλυκό Τόπος : HaeLand?
    Αριθμός μηνυμάτων : 23
    Registration date : 05/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 5 Σεπ 2009 - 15:18

    oh nice nice nice =D
    λοιπον,απο που θες να ξεκινησουμε?
    βασικα.θα ηθελα προσωπικα να σας (και σου) παρουσιασω τους Super Junior.
    have you ever heard of them?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nasiatheslayer
    The Denali Princess
    nasiatheslayer


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4477
    Registration date : 03/12/2008

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Mental electrical current

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 5 Σεπ 2009 - 15:40

    Nope!Αλλα θα τους μαθω!!!
    Για πες!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.youtube.com/user/nasiatheslayer0
    ..::Rikku::..
    Twilight Human
    Twilight Human
    ..::Rikku::..


    Θηλυκό Τόπος : HaeLand?
    Αριθμός μηνυμάτων : 23
    Registration date : 05/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 5 Σεπ 2009 - 16:42

    λυπαμαι πολυ που αργησα αλλα εχω γραψει 5 φορεσ οσα θελω να γραψω και μου κολλαει ΣΥΝΕΧΕΙΑ η σελιδα.
    λοιπον οι Super Junior ειναι ενα γκρουπ που ανηκει στην κ-ποπ και αποτελειται απο 13 βασικα μελη:
    Leeteuk,Heechul,Hangeng,Yesung,Kangin,Shindong,Sungmin,Eunhyuk,Donghae,Siwon,Ryewook,Kibum,Kyuhyun.
    αυτα τα μελη χωριζονται σε subgroups τους :
    Super Junior Happy,Super Junior Trot kai Super Junior M (oπου στους Μ προστιθονται 2 ακομα μελη ο Zhoumi kai o Henry)


    INTRO:(credit honey_flavor/anne @ TH1stGRForum)

    Leeteuk, the Band Momma: Good with talking and managing 14 psychos. Dimples of DOOM that melt you in a pile of goo. Frog legs™.

    Heechul, the Drama Queen: Bitchy, sarcastic, bitchy, girly, bitchy, witty, but with a heart of gold when it comes to his friends. Makes people laugh all the time. Also, CRAZY. And bitchy. Total LOVE <3

    Hangeng, the Chinese: Exchange studentsinger from the land of fire, or however China is called in ninja. Dances awesomely, knows ballet and all 50 traditional Chinese dances. Such a lovely sweetheart but he's been living with Heechul for the past 6 years and it starts to show, the poor thing.

    Yesung, Prince of Fail and Everything Lulzy: Not ashamed about it either. He's the father of an expensive-like-hell turtle that doesn't even move AKA Little Sweet Potato. His voice is The Voice and it's the sex. He's cracky nonetheless. His love for bugs is eternal.

    Kangin, the Strong: Aggressive one. 'Nuff said. Oke, maybe not, he's a downright Attention-Whore. The Daddy [Saru speaking, not me D8]. Kangin.

    Shindong, the DongDong: Huggable. Eats everything. Dances everything. Raps. MORE OF HIM TO LOVE.

    Sungmin, the Awesome: Can sing and dance osmly, can play guitar in a professional level, can emit teh Awesome, PINK aura. Don't let the cute and PINK fool you, he's out to rip your soul and devour it evily in front of your slowly dying body MAHAHAA.

    Eunhyuk, the Dancer: Gets pranks pulled on him all the time, sex on stage and his moves are pure sin to the followers of his butt, and Saru and Hae insist he has "teh" bedroom eyes, and who am I to not obey? *bows* Egw, panta Tsatala 8a ton lew omws x0ax0ax0a. YOU KNOW I LOVE HIM SO MUCH <3333

    Donghae, the Fish of the East Sea: The kind of guy you wanna bring home to your parents, has liquid hips (OMNOMNOM), dances in such a "you know you want me" way, beautiful and naturally charming voice when he's not dancing/jumping around at the same time. Sometimes he can act dorky. IN A OPEN THE DOOR PLJ way, yes. And omg, did I mention my total BIAS? *Q*

    Siwon, the True Shisus: The Prince Charming IRL, has brows that move on their own and hands that make gestures even when they don't have to. The leader of a new religion and the beginning to a new, brighter tomorrow. Shibrows \m/. OTP messer-upper cause Saru is still not over that icon and that fic I spam her with.

    Ryeowook, the Voice: Plays piano, a music genius, can make me lol with the way he walks and stands and does things, he's a total sweetheart and a cutiepie and glykoulhs and 8eos k to megalytero bias ths Saru EVAR, duh as if you can't sense it on your own.

    Kibum, the Strange: Always missing somewhere else when they're filming/doing activities, sometimes you kinda forget he's alive. You even forget he's alive when he IS there, cause he's always standing quietly in the back. Serious, knows understandable english, does the rap parts, has some acting skills.

    Kyuhyun, the Sexy Voice: Made for ballads and amazing suju songs. Mathematics genius, the youngest of the group, video game junkie *loves forever* His voice, unf *fans self*

    ADDITIONAL OSM with lots of UNF on top:


    Henry, the Violinist: Can breakdance while playing that thing and pull it off better than one would think. He looks like such a sweetheart. No, HE IS. And he's got the most pinchable cheeks ever and random, my wallpaper is SO gd-biased, ooops that wasn't supposed to be here ^^;

    ZhouMi, the Uncle MiMi: His face is a work of art. He's tall, scrawny, smiles all the time and generally looks like a pervert. Everybody loves him. For real. He tends to salivate and scare young children. Oke, that's obviously a lie.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ..::Rikku::..
    Twilight Human
    Twilight Human
    ..::Rikku::..


    Θηλυκό Τόπος : HaeLand?
    Αριθμός μηνυμάτων : 23
    Registration date : 05/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 5 Σεπ 2009 - 16:44

    ps.μολις μπορεσω θα βαλω φωτογραφιες τους ^-^
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Velvet_Vamp
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Velvet_Vamp


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 965
    Registration date : 29/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 5 Σεπ 2009 - 18:19

    Super Junior ε??Εχω κολλησει ασχημα με το τραγουδι τους Sorry Sorry και πιο συγεκριμενα την dance version!!! Wink
    (Το χορευουμε συνεχεια με κατι φιλες μου στο ασχετο)giggle

    Ναι σκοπευα να ποσταρω και αλλα bands αλλα περιμενα να ποσταρει κατι πρωτα η Φωτεινη!!
    Εκεινη παντως ειδικευεται περισσοτερο σε KPop!!Εγω ασχολουμαι πιο πολυ με JRock!!^^
    Ολη μερα με Japan και JRock ασχολουμαι!!!Razz

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    !~Twilighter~!
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    !~Twilighter~!


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 30
    Τόπος : εδώ εκεί, παραπέρα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 1162
    Registration date : 22/04/2009

    Forks Student Profile
    Team: Egyptians Egyptians
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 5 Σεπ 2009 - 18:37

    Να το πω..? Θα το πω.. Λοιπόν.. Δεν είμαι μεγάλη λάτρης της Ασιατικής μουσικής, θα μπορούσα να πω ότι δε μου άρεσε καθόλου (μου φαινόταν αστεία και γελοία, για να πω την αλήθεια-sorry), αλλά τώρα που άκουσα και κάποια τραγούδια από εδώ, έχω να πω ότι αξίζει.. Μπορεί να προσθέσετε κι άλλη μία που ενδιαφέρεται..!! Λοιπόν.. αυτά από μένα..!! Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Velvet_Vamp
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Velvet_Vamp


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 965
    Registration date : 29/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 5 Σεπ 2009 - 18:57

    Χαιρομαι γι'αυτο!!!^^
    Και εγω στην αρχη δεν ειχα ασχοληθει καθολου παρολο που ειχε προσπαθησει ενας φιλος να με κανει να ακουσω JRock, αλλα οταν αρχισα να ακουω αργοτερα κολλησα!!! Asian-music - Σελίδα 3 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nasiatheslayer
    The Denali Princess
    nasiatheslayer


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4477
    Registration date : 03/12/2008

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Mental electrical current

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 5 Σεπ 2009 - 21:30

    Τους super Junior δεν τους ήξερα σαν ονομα, αλλα αυτο το sorry sorry το ξερω!και το ωιντεο κλιπ!Βασικα για το χορευτικο μου το προτειναν!
    Το εχω μαθει! boogie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.youtube.com/user/nasiatheslayer0
    Darkbella
    Golden Eyed Vampires
    Darkbella


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 31
    Τόπος : ELFland
    Αριθμός μηνυμάτων : 1464
    Registration date : 27/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 5 Σεπ 2009 - 23:30

    Ουφ για να δουμε για να δουμε.

    Rikku-chan! Welcome welcome!

    Εγω και η Velvet Vamp ασχολουμαστε με Asian music. Και εννοω πολυ. Παρα πολυ.
    Kαι οι δυο ασχολουμαστε με j music αλλα εγω ασχολουμαι και με kpop.
    Και ναι ειμαστε περιφανες (λολ)!

    ..::Rikku::.. έγραψε:

    Darkbella, εισαι jae-biased?

    ΟMJ what kind of question is that? Βλεπεις τετοιο avatar και υπογραφη και ακομα δεν το καταλαβες?
    Saranghae Jae Joong! Asian-music - Σελίδα 3 616544


    Να πω οτι εγω ειμαι η δασκαλα της Νασιας αν και τωρα τελευταια με το διαβασμα δεν της εχω μαθει κατι new.
    Θα με συγχωρεσεις Νασια μου? Asian-music - Σελίδα 3 30231


    Και ναι εγω προσωπικα τα παω πολυ καλα με Suju και γενικα ολους τους SM artists εκτος την ΒΟΑ. Δεν με τρελενει ιδιετερα..


    Anyway απλα θελω να σου πω κατι για το ποστ σου για τους Super Junior.
    Πιστευω οτι το copy-paste απο ενα site δεν ειναι οτι καλητερο.
    Αυτο που εννοω ειναι οτι μιας και το τοπικ ειναι για την μουσικη περισσοτερο καλητερα θα ηταν να ξεκινουσες να δειξεις στα μελη μερικα βιντεο με song τους και λιγες πληροφοριες για το band oπως απο ποιο μερος ειναι, το ειδος μουσικης τους και απλα να αναφερεις ονομαστικα τα μελη του.
    Απο εκει και περα μπορεις να βαλεις ενα link και να παραπεμπψεις τα μελη σε ενα site που μπορουν να διαβασουν πληροφοριες γι αυτο το band. Κατα προτιμηση wikipedia για να μην εχουμε προβλημα με τα credit.


    Επισης θα ηταν ωραιο να μας δειξεις μερικες φωτογραφιες αλλα επειδη μπορει για τον α,β,γ λογο να εχουμε προβλημα με τα credit πιστευω οτι μια με δυο φωτογραφιες ειναι υπεραρκετες.


    Velvet_Vamp έγραψε:
    Super Junior ε??Εχω κολλησει ασχημα με το τραγουδι τους Sorry Sorry και πιο συγεκριμενα την dance version!!! Wink
    (Το χορευουμε συνεχεια με κατι φιλες μου στο ασχετο)giggle

    Ναι σκοπευα να ποσταρω και αλλα bands αλλα περιμενα να ποσταρει κατι πρωτα η Φωτεινη!!

    Μα πως το ηξερα οτι θα βαλεις το sorry sorry? Xux!
    Σπόιλερ:
    Eπειδη εκεινο το ποστ με τον Ηyde που λεγαμε θα μου παρει χρονια να αποφασησω να το ποσταρω καλητερα ποσταρε εσυ οσα bands θες.

    nasiatheslayer έγραψε:
    Τους super Junior δεν τους ήξερα σαν ονομα, αλλα αυτο το sorry sorry το ξερω!και το βιντεο κλιπ!Βασικα για το χορευτικο μου το προτειναν!
    Το εχω μαθει! boogie

    Νασιιιααα!! Δεν πιστευω να ξεχασες οτι εγω στο προτεινα? giggle


    Προς !~Twilighter~!
    Welcome και εσυ καλη μου!!


    Ουφ ουφ και αυτο ειναι το τελος!
    Ειναι λιιιγο τεραστιο αυτο το ποστ αλλα δεν σας προλαβενω.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    angepsi
    Cullen Queens
    angepsi


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Athens
    Αριθμός μηνυμάτων : 3091
    Registration date : 09/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 6 Σεπ 2009 - 3:18

    χεχε
    βλεπω αυτο το τοπικ αρχιζει και ζωντανευει!!!!
    η νταρκ και η βασω μας παρασερνουν ολες!!!!!
    Razz Razz
    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://erasmusnoporto.blogspot.com/
    Velvet_Vamp
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Velvet_Vamp


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 965
    Registration date : 29/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 6 Σεπ 2009 - 6:50

    Αγγελιναααααα!!! Asian-music - Σελίδα 3 388681
    11-12 του μηνα ειναι!!!^^
    Αντε ελα Αθηνα επιτελους αν ειναι να παμε σε αυτο στις 12 τουλαχιστον που θα πανε και οι περισσοτεροι!!! Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ..::Rikku::..
    Twilight Human
    Twilight Human
    ..::Rikku::..


    Θηλυκό Τόπος : HaeLand?
    Αριθμός μηνυμάτων : 23
    Registration date : 05/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2009 - 16:28

    O_O
    γινεται τετοιο παρτυ στην αθηνα?
    που?
    Φωτεινη το ξερω οτι ειναι λαθος αυτο,αλλα πραγματικα αντιμετωπιζω προβλημα με το φορουμ εδω.για αυτο πηρα το κειμενο απο μια φιλη μου.ειναι η τεταρτη φορα που γραφω αυτο το κειμενο,γτ ολες τις προηγουμενες κολλησε με αποτελεσμα να κανω ολικο restart. Τ_Τ
    θα βαλω τις φωτογραφιες που θελω,οσες μπορω χωρις να κολλησει.. =/

    Leeteuk the leader:
    Σπόιλερ:
    Heechul,the talented:
    Σπόιλερ:
    Donghae,the Fishie:
    Σπόιλερ:
    Eunhyuk,the Dancer:
    Σπόιλερ:
    Sungmin,the Cutie:
    Σπόιλερ:
    Kyuhyun,the magnae hot voice :
    Σπόιλερ:
    Hangeng,the Chinese cooker:
    Σπόιλερ:
    Kangin,the aggressive one:
    Σπόιλερ:


    δυστυχως αυτες μπορω να ανεβασω τωρα.ειναι ολες τους προσφατες,απο την τελευταια τους εμφανιση.
    αργοτερα που πιθανοτατα θα ειμαι σε αλλο pc θα ανεβασω το υπολοιπο υλικο που εχω ετοιμασει για σας =D
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    maraki13_10
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    maraki13_10


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Χανιά!
    Αριθμός μηνυμάτων : 353
    Registration date : 04/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 20 Σεπ 2009 - 9:10

    Κορίτσια με όλα αυτά τα τραγούδια και τα συγκροτήματα που έχετε βάλει εδώ αποφάσισα να ακούσω και εγώ κάτι...Και...κόλλησα...Πάνε τα ελληνικά και τα αγγλικά κομμάτια... Smile Τα τραγούδια είναι φοβερά και μπορώ να σας πω ότι τον τελευταίο καιρό όταν είναι το pc ανοιχτώ κατεβάζω τραγούδια Razz ...
    Και να σας πω επίσης ότι κόλλησα με τους DBSK, τους Super Junior και τους UverWorld... Rolling Eyes
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Darkbella
    Golden Eyed Vampires
    Darkbella


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 31
    Τόπος : ELFland
    Αριθμός μηνυμάτων : 1464
    Registration date : 27/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 20 Σεπ 2009 - 14:44

    maraki13_10 έγραψε:


    Και να σας πω επίσης ότι κόλλησα με τους DBSK, τους Super Junior και τους UverWorld... Rolling Eyes


    Oo κι αλλη φαν! boogie

    Να σου συστισω και τους SHINee!
    Προσεχως θα κανω και comment γι αυτους.

    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    maraki13_10
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    maraki13_10


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Χανιά!
    Αριθμός μηνυμάτων : 353
    Registration date : 04/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 20 Σεπ 2009 - 15:23

    Darkbella έγραψε:



    Να σου συστισω και τους SHINee!



    ¶κουσα μερικά τραγούδια τους και είναι φοβεροί!!!
    Τα τραγούδια είναι τέλεια!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Velvet_Vamp
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Velvet_Vamp


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 965
    Registration date : 29/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 20 Σεπ 2009 - 16:55

    Super Junior!!!!! Asian-music - Σελίδα 3 616544 Asian-music - Σελίδα 3 98735 Asian-music - Σελίδα 3 737142
    Kyuhyun,Heechul,Eunhyuk!!!Αααχχχχχχ εχουμε μπλεξει ΚΑΙ με Κορεατες!!!^^
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Velvet_Vamp
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Velvet_Vamp


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 965
    Registration date : 29/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 23:33

    Ok...για να μην ξεχνιομαστε ας ασχοληθουμε παλι με JRock!!;P
    Το συγκροτημα στο οποιο θα αναφερθω ειναι ενα τρελιαρικο band,οι Sug!!^^
    (Να προειδοποιησω πως για να ακουσει καποιος το συγκεκριμενο συγκροτημα χρειαζεται εστω μια μικρη δοση τρελας)Razz
    Οι Sug ειναι ενα Japanese rock band το οποιο ξεκινησε το 2006,θεωρειται visual kei.
    Αποτελειται απο 5 μελη
    * Takeru – vocals
    * Masato – guitar
    * Yuji – guitar
    * Chiyu – bass
    * Shinpei – drums

    Asian-music - Σελίδα 3 Sug1f

    Τα πιο γνωστα τους τραγουδια ειναι τα εξης:

    SuG 39GalaxyZ



    SuG - butterfly BoY



    SuG - I Love Scream Party



    SuG - Vi-Vi-Vi
    Σπόιλερ:



    SuG - Scheat



    SuG - Alterna



    SuG - UMBILICAL



    Το νεο τους PV αναμενεται αυτον τον μηνα και λεγεται Life♥2Die - SuG,αυτο ειναι μονο το PV preview:



    Επισης υπαρχει αλλο ενα βιντεο το οποιο ειναι απο μια ταινια στην οποια επαιξε ο Takeru ως μελος ενος συγκροτηματος που λεγοταν Love Diving:

    Love Diving - Shout It Loud



    Και τελος ενα πολυ χαρακτηριστικο βιντεο του Takeru (Τραγουδιστης του συγκροτηματος)

    Takeru - AhA AhA hahaha



    Το Official website τους ειναι http://www.indie-psc.com/sug/

    Μπορειτε να ακουσετε καποια τραγουδια τους σε αυτο το λινκ http://www.myspace.com/sugofficial

    Οπως εχουμε ξανα αναφερει *Visual Kei = a movement among Japanese musicians that is characterized by the use of striking make-up, unusual hair styles and elaborate costumes, often, but not always, coupled with androgynous aesthetics.

    Ok τοση ωρα κρατιεμαι Fangirl Mode: On......Masatοοοοοο!!!!!! Asian-music - Σελίδα 3 150320 Asian-music - Σελίδα 3 737142 Fangirl Mode: Off!!! Razz
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Velvet_Vamp
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Velvet_Vamp


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 965
    Registration date : 29/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 8 Οκτ 2009 - 3:36

    Μεχρι τωρα εχουμε αναφερθει σε συγκροτηματα τα οποια ειναι ειτε Ιαπωνικα ειτε Κορεατικα!!
    Σημερα θα ποσταρω για ενα band απο Thailand...Ναι καλα ακουσατε(η μαλλον διαβασατε)!!;P

    Το band λεγεται Golf & Mike και αποτελειται απο 2 πολυ ωραια παιδακια που ειναι αδερφια,τον Golf (Pichaya Nitipaisalkul) και τον Mike (Pirat Nitipaisalkul)!! Wink
    Το ειδος της μουσικης τους ειναι Thai pop.

    Τα πιο γνωστα τραγουδια τους ειναι:

    Golf Mike- fight for you



    Golf & Mike - Bounce



    Golf & Mike - Let's Get Down



    Golf & Mike - Sexy Girl



    GOLF & MIKE - Nippon Ainiikuyo (Το πρωτο τους song στα Japanese)



    Fever to Future(thai ver) - Golf Mike



    Για περισσοτερες πληροφοριες τσεκαρετε τα λινκς:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Golf_%26_Mike
    http://golfmike.gmember.com/
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Velvet_Vamp
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Velvet_Vamp


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 965
    Registration date : 29/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 8 Οκτ 2009 - 3:49

    Ας ποσταρω και για αλλο ενα band που ανακαλυψα πριν λιγο καιρο,το οποιο επισης αποτελειται απο 2 ατομα,την Hitomi Yoshizawa (Hangry) και την Rika Ishikawa (Angry).
    Το ονομα του συγκροτηματος ειναι Hangry & Angry,ειναι απο Ιαπωνια και το ειδος της μουσικης τους ειναι J-pop/J-rock!!

    Τα πιο γνωστα τους τραγουδια ειναι:

    Hangry & Angry - Kill Me Kiss Me



    Το πιο προσφατο song τους:

    Hangry and Angry - Sadistic Dance



    Hangry And Angry - Top Secret



    Hangry & Angry - Giza Giza



    Hangry and Angry - Angelia



    Hangry & Angry - Romantic Ni Violence



    Hangry and Angry - WALLFLOWER



    Για περισσοτερα info τσεκαρετε τα λινκς:

    http://en.wikipedia.org/wiki/Hangry_%26_Angry
    http://www.s-inc.com/hangry-angry/
    http://www.myspace.com/hangryandangry


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Velvet_Vamp στις Τρι 3 Νοε 2009 - 0:34, 1 φορά
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    maraki13_10
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    maraki13_10


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Χανιά!
    Αριθμός μηνυμάτων : 353
    Registration date : 04/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 11 Οκτ 2009 - 0:36

    Asian-music - Σελίδα 3 Bigbang_photo1

    Αυτοί είναι οι Big Bang, ένα Κορεάτικο boyband με 5 μέλη (G-Dragon,T.O.P,Taeyang,Daesung,Seungri). Το είδος μουσικής τους είναι Hip-hop.pop,R&B,dance και soul. Eπιπλέον χορεύουν free style,street dancing και break dancing...A και να μην ξεχάσω να αναρέφω ότι έχουν πάρει κάμποσα βραβεία...
    Μερικά από τα αγαπημένα μου τραγούδια τους...

    Number One


    Σπόιλερ:

    With You


    Last


    Heartbreaker (εδώ τραγουδάει μόνος του ο G-Dragon)


    Kαι τέλος This Love...Σας θυμίζει τίποτα αυτό το τραγούδι;;;;


    Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να τσεκάρετε εδώ:http://en.wikipedia.org/wiki/Big_Bang_(band)
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    maraki13_10
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    maraki13_10


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Χανιά!
    Αριθμός μηνυμάτων : 353
    Registration date : 04/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 11 Οκτ 2009 - 1:12

    Eπειδή σήμερα βρήκα χρόνο λέω να βάλω και για μια ακόμα τραγουδήστρια...Λέγεται Koda Kumi και είναι από Ιαπωνία...Πολλά από τα τραγούδια της τα έχει γράψει η ίδια ενώ έχει ασχοληθεί και με άλλα πράγματα όπως η ηθοποιοία...To είδος της μουσικής της είναι Pop, R&B, Rock, dance, electropop...Επίσης έχει τιμηθεί με αρκετά βραβεία...Ας βάλω τώρα και μερικά κομμάτια της...

    Koda Kumi - Ai No Uta


    Koda Kumi - TABOO


    Kumi Koda Juicy


    Under - Koda Kumi


    Love Goes Like - Koda Kumi


    Kαι για το τέλος άφησα το καλύτερο...Και ένα από τα αγαπημένα μου...

    Last Angel - Koda Kumi feat. TVXQ

    Σπόιλερ:

    Για περισσότερες πληροφορίες τσεκάρετε εδώ:http://en.wikipedia.org/wiki/Kumi_Koda#2005.E2.80.93200
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Velvet_Vamp
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Velvet_Vamp


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 965
    Registration date : 29/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Asian-music - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Asian-music   Asian-music - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 14 Οκτ 2009 - 1:19

    Ο Sisen είναι ενας DJ απο Japan. Η μουσικη του είναι darkwave, gothic, industrial club music….
    Είναι από τους πιο γνωστους Djs και είναι γνωστος μεχρι και στην χωρα μας οπου εχει ηδη κοινο!!Wink
    Όταν παιζει διαφορετικου ειδους υλικο χρησιμοποιει αλλα ονοματα όπως DJ 666Fox και DJ Violet!!
    Επισης είναι μελος ενός band,τους Seirenes οπου δουλευουν κυριως με remix υλικο...
    Εχει και καποιο άλλο project, μαζι με την Selia οπου το στυλ της μουσικης τους είναι classical, dark electrο…Ονομαζονται Seileen=Selia + Sisen

    Asian-music - Σελίδα 3 Cvxczv Asian-music - Σελίδα 3 Fgfg

    Kawaiiiii!!^^ Asian-music - Σελίδα 3 98735

    Songs από Sisen:

    Songs απο Sisen:

    Dj Sisen - SaGa



    SiSen - Brutal



    Dj SISen - Cereal Killer



    DJ Sisen - Violin Remix



    DJ Sisen - Havestar [Combichrist Mix]



    --------------------------------------------------------------------------------


    Asian-music - Σελίδα 3 Seileen1234

    Songs απο Seileen:

    Seileen - Eden without Eve



    seileen - yokubaku



    seileen - carnival of blood



    Seileen - Jeux interdits



    seileen - demento



    seileen - rensa



    Για περισσοτερα info τσεκαρετε τα λινκς:

    http://www.last.fm/music/DJ+Sisen
    http://www.myspace.com/sisen
    http://www.last.fm/music/Seileen
    http://www.myspace.com/seliasisen
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Asian-music
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -
    » MTV Video Music Awards

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Edward's Playlist-
    Μετάβαση σε: