Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...

    Πήγαινε κάτω 
    +33
    Lunna Cullen
    breeze of wolf
    RafaelaCullen
    mariap
    ~!Cristi!~
    alice7robert
    patrick
    Dr. Thodoran Cullen
    kollhmenh
    Mrs.Cullen
    emma cullen pattinson
    Rozmari
    Nemesis Of Bellin
    BELLA MARIE
    nasiatheslayer
    SpunK RansoM
    dolores!!
    Georgia P. C
    Gωgω-Twilighter
    twilight margaritoula
    becky
    bloody swan
    Zafrina
    ~Rob-Patty~
    RobertForLife
    M@rIa
    scarlet rose
    Lion's_Lamb
    robsten
    sunrise
    ΕΡΗ
    twilightergirl
    WhiteQueen
    37 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΣαβ 27 Ιουν 2009 - 13:33

    Νιώθω την υποχρέωση καθώς είμαι φαν γύρω στα είκοσι χρόνια να γράψω ένα ποστ για τον άνθρωπο που έγραψε ιστορία στη μουσική.

    Δεν θέλω να αναφερθώ στα προσωπικά και στα λάθη που ένας άνθρωπος μπορεί να κάνει δικαιολογημένα ή αδικαιολόγητα.

    Θα σταθώ μόνο στην απόλυτη έννοια της μουσικής και του δημιουργού. Από την ηληκία των 12 ετών περίπου, γύρω στο 1989 όπου είχε κυκλοφορήσει το album BAD το οποίο είχε κάνει τεράστια επιτυχία και όλα τα τραγούδια ήταν ένα κι ένα, άκουγα τα τραγούδια του και η εφηβική μου καρδιά ενθουσιαζόταν, χτυπούσε δυνατά και τα πόδια μου έβγαζαν φτερά...

    Λίγα χρόνια αργότερα, όταν είχε ανακοινωθεί πως θα έδινε συναυλία στο Ολυμπιακό στάδιο επιστράτευσα όλα τα μέσα για να αποκτήσω ένα εισητήριο και να έχω την ευκαιρία να τον απολαύσω. Δυστυχώς η συναυλία δεν έγινε ποτέ και τα συλλεκτικά μας εισητήρια των 10.000 δραχμών εξαργυρώθηκαν... (μόλις θυμήθηκα ότι ο αδελφός μου, μου είχε δώσει τα λεφτά... τελικά πήρα παπούτσια!)

    Τι μπορεί να πει κανείς για κάποιον που δεν είναι ουσιαστικά άνθρωπος αλλά ιδέα; Τι μπορεί να πει κανείς για έναν τόσο χαρισματικό - ταλαντούχο άνθρωπο...

    Το φοβόμουν πως αργά η γρήγορα η κατάληξη θα ήταν αυτή και με κάποιο τέτοιο τρόπο...

    Δεν είμαι εγώ αυτή που θα κρίνει.

    Καλό ταξίδι Michael...

    Σίγουρα You are not alone...



    Έχει επεξεργασθεί από τον/την WhiteQueen στις Σαβ 27 Ιουν 2009 - 16:15, 1 φορά
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    twilightergirl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    twilightergirl


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : salonika city
    Αριθμός μηνυμάτων : 1141
    Registration date : 18/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΣαβ 27 Ιουν 2009 - 13:38

    συγχαρητηρια WhiteQueen για το τοπικ σου.Πραγματικα τετοιους ανθρωπους δεν πρεπει να τους ξεχναμε ποτε.R.I.P Michael Jackson για παντα στις καρδιες μας
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ΕΡΗ
    The Volturi
    ΕΡΗ


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
    Registration date : 03/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΣαβ 27 Ιουν 2009 - 14:14

    Queen μου εχεις απολυτο δικιο για ολα οσα εγραψες.μπραβο σου που δημιουργησες αυτο το τοπικ γιατι ο Michael jackson ηταν μοναδικος.νομιζω οτι ειναι πολυ δυσκολο να ξαναυπαρξει κατι παρομοιο.ειχε απιστευτο ταλεντο και οτι και να πουμε θα ειναι λιγο.τωρα για τις προσωπικες του επιλογες οπως πρωειπες δεν μας πεφτει λογος.ο καθενας χαραζει απο μονος του την πορεια που θα ακολουθησει.απλα ειναι κριμα γιατι πραγματικα νομιζω οτι θα μπορουσε να προσφερει ακομα περισσοτερα στην μουσικη σκηνη.το μονο που θα πω ειναι ενα
    αντιο Michael!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΣαβ 27 Ιουν 2009 - 14:19

    Είναι στ' αλήθεια πολύ κρίμα αλλά και πάλι η ιστορία επαναλαμβάνεται...

    Νομίζω ότι η μουσική του είναι αυτή που θα συνεχίσει να ταξιδεύει στον χρόνο γιατί τέτοιες δημιουργίες δεν επαναλαμβάνονται.

    Ας σταθούμε σε αυτό και γιαυτό να τον θυμόμαστε...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    sunrise
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    sunrise


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 34
    Τόπος : athina
    Αριθμός μηνυμάτων : 2711
    Registration date : 27/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΣαβ 27 Ιουν 2009 - 14:29

    Ειναι πολυ κριμα που εφυγε τοσο νωρις αλλα θα μεινει παντα στην ιστορια. Ειναι ενας θρυλος και ενας θρυλος δεν πεθαινει ποτε.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten
    New Moon Victim
    New Moon Victim



    Αριθμός μηνυμάτων : 101
    Registration date : 24/02/2009

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΣαβ 27 Ιουν 2009 - 14:56

    White Queen και εγώ μεγάλωσα με τα τραγούδια του MICHAEL JACKSON.Ειδικά το άλμπουμ THRILLER,θεωρώ ότι πρέπει οι πάντες να το έχουν γιατί όλα τα κομμάτια είναι απίστευτα.Ειδικά το BILLIE JEAN είναι διαχρονικό κομμάτι και νομίζω από τα καλύτερα,αν όχι το καλύτερο χορευτικό κομμάτι.Ο άνθρωπος αυτός αναμφισβήτητα ήταν το "χρυσό παιδί" της μουσικής,αυτός που άλλαξε ουσιαστικά τη μουσική σκηνή σε παγκόσμιο επίπεδο και άνοιξε το δρόμο να βγουν και άλλοι αφροαμερικανοί καλλιτέχνες.Τα βιντεο που έκανε ,τα τραγούδια του θα παραμείνουν κλασσικά.άλλωστε 20 και χρόνια αργότερα ακούγονται το ίδιο παθιασμένα.Αυτό σημαίνει διαχρονικότητα. :afro: :afro: :afro:

    Όσο για την προσωπική του ζωή,κανείς δεν μπορεί να ξέρει την αλήθεια.Η μόνη αλήθεια είναι ότι ο άνθρωπος αυτός ήταν βαθιά δυστυχισμένος και μόνος.Μισούσε τον εαυτό του και γι'αυτό τον βασάνιζε μέ τόσες επεμβάσεις.Ήταν σαν να προσπαθούσε να τον εκδικηθεί για κάτι. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Πολλοί λέγανε τότε που βγήκαν στην επιφάνεια οι κατηγορίες για σεξουαλική παρενόχληση ανηλίκου ότι όλα αυτά ήταν στημένες κατηγορίες από διάφορα συμφέροντα που δεν μπορούσαν να δεχτούν ότι ένασ αφροαμερικανός ήταν ο βασιλιάς της μουσικής,αυτός που έπαιρνε όλο το "χαρτί".Μην ξεχνάτε ότι το '93 που 'εγινε αυτό ,η Αμερική δεν είχε τόσο προοδευτικές απόψεις για τους μαύρους.Ακόμη και το ΜΤV με το ΜICHAEL jACKSON άρχισε να παίζει μαύρη μουσική,πριν το 1982 είχε εμπάργκο.

    Ξέρω ότι μακρηγόρησα,αλλά πό χτες που έμαθα το θάνατό του,ένιωσα ξαφνικά ότι πέθανε μαζί και ένα κομμάτι της εφηβείας μου(παρόλο που έχουν περάσει πολλά χρόνια από τότε) και ήθελα να αποτίσω μ'αυτό τον τρόπο ένα φόρο τιμής στον άνθρωπο που με τα τραγούδια του μεγάλωσε όλη η δική μου γενιά και όχι μόνο.
    Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

    ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ,MICHAEL!YOU REALLY ROCKED MY WORLD! Crying or Very sad
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Lion's_Lamb
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    Lion's_Lamb


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : Αθήνα-Καστοριά.......Μια εδώ μια εκεί!
    Αριθμός μηνυμάτων : 318
    Registration date : 01/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΣαβ 27 Ιουν 2009 - 15:58

    Πραγματικα μου φαινεται σαν ψεμα......Δεν μπορει να πεθανε ο Michael......Δεν ειναι 2 μερες που μαθαμε τα τραγικα νεα και ολη η παγκοσμια μουσικη εχει βυθηστει σε βαρυ πενθος......

    Ομως σημερα μετα απο ομολογουμενως πολυ κλαμα στο δωματιο μου, στο μερος οπου ολοι περναμε τις προσωπικες και ιδιαιτερες στιγμες μας, συνειδητοποιησα κατι......Ο MICHAEL ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΠΟΤΕ.......Θα ζει διπλα μας.......Στο δωματιο μας, στο αυτοκινητο μας, στα παρτι, στα καραοκε, στους τρελους χορους με την παρεα μας........Θα τον βλεπουμε στις φιγουρες των αγαπημενων μας προσωπων που προσπαθουν να μιμιθουν το Μoonwalk και το Robot του Michael.......Στους συγχρονους τραγουδιστες που εμαθαν τοσα πολλα απο τον ιδιο και υιοθετησαν κομματια του "ειναι" του, στον δικο τους "ειναι"......

    Ο Michael ηταν το πρωτο ονομα ξενου τραγουδιστη που εμαθα σε ηλικια 5 χρονων......Η πρωτη αφισα που κολλησα στο δωματιο μου με τον αδερφο μου ηταν του Michael.......To πρωτο τραγουδι που ακουσα ηταν το "Thriller" και θυμαμαι χαρακτηριστικα οτι εκλαιγα απο τον φοβο μου οταν ειδα το βιντεο......Αλλα χαιρομαι γι'αυτο.......Θυμαμαι τα αγορια της γειτονιας που προσπαθουσαν να μιμιθουν τις φιγουρες του......Ηταν το ειδωλο τους.........

    Ο Michael δεν πεθανε........Ζει γυρω μας......Στην ψυχη μας.....Στην καρδια μας........Για ΠΑΝΤΑ........Η κληρονομια που αφησε ειναι μεγαλη........

    Σημερα υποσχεθηκα κατι στον εαυτο μου και μπορει να σας φανει χαζο δεν ξερω.......Στο μελλον, οταν κανω κι εγω οικογενεια και αποκτησω τα δικα μου παιδια, θα φροντισω να μαθουν ποιος ηταν ο Michael........Θα μαθουν τον τραγουδιστη, τον δημιουργο, τον χορευτη, τον επιχειρηματια, τον εμπνευστη που μεγαλωσε τοσες και τοσες γενεες..........Τον MICHAEL JACKSON...........
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    scarlet rose
    The Volturi Princess
    scarlet rose


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 37
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 3603
    Registration date : 16/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΣαβ 27 Ιουν 2009 - 16:19

    Εγω ειλικρινα δεν λυπαμαι για εκεινον!!!Τον θεωρουσα ηδη νεκρο εδω και παρα πολλα χρονια!!Αργοπεθαινε καθως βυθιζοταν ολο και πιο πολυ στην παρακμη του!!!Ηταν ενας δυστυχισμενος ανθρωπος με πολλα προβληματα υγειας!!!Ισως τωρα να ειναι καλυτερα εκει που ειναι!!!Να λυτρωθηκε απο ολα τα προβληματα που τον βασανιζαν τα τελευταια χρονια!!!Για τον ανθρωπο Michael Jackson οχι δεν στενοχωριεμαι γιατι πραγματικα πιστευω οτι τωρα λυτρωθηκε!!!

    Θρηνω για τον καλλιτεχνη αλλα ο θρηνος μου δεν ξεκινησε προχθες !!!Θρηνω απο τοτε που ουσιαστικα εξαφανιστηκε απο την μουσικη σκηνη !!!Αυτος ο ανθρωπος πραγματικα αν δεν ειχε καταστρεψει μονος του τον εαυτο του θα μπορουσε μονος του να ξεπερασει τα ρεκορ των πωλησεων που ο ιδιος παλι εκανε!!Ηταν ικανος να κανει ακομα μεγαλυτερες επιτυχιες!!!Αλλα οι λαθος επιλογες του τον εφεραν στο σημειο που ολοι γνωριζαμε!!Παρακμη,χρεη,σκανδαλα,προβληματα υγειας!!!Παρολα του τα προβληματα ομως υπαρχει κατι που εχει κερδισει και δεν προκειται να το χασει ποτε:την υστεροφημια!!Το ονομα του θα αντεξει στον χρονο και θα μεταφερεται απο γενια σε γενια!!


    Το ονομα του ηταν ,ειναι και θα ειναι ζωντανο!!Ο καλλιτεχνης Jackson ομως εχει χαθει εδω και παρα πολλα χρονια!!!Μονο η σκια του εαυτου του ειχε μεινει και αυτη βρηκε προχθες την λυτρωση!!!Να'ναι καλα οπου και αν βρισκεται η ψυχη του!!καλο του ταξιδι!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    M@rIa
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    M@rIa


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Κρητη_Χανια
    Αριθμός μηνυμάτων : 931
    Registration date : 23/04/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΣαβ 27 Ιουν 2009 - 17:22

    Μπράβο για το post σου whirequeen, ήταν όντως ένα θρύλος και για αυτό και δεν θα τον ξεχάσουμε. Θα ζει παντα μαζι μας μεσα απο την μουσικη και τα τραγουδια του....!!!!!!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    RobertForLife
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    RobertForLife


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Serres
    Αριθμός μηνυμάτων : 146
    Registration date : 23/04/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΣαβ 27 Ιουν 2009 - 20:54

    Εγω παρολο π δν τν ακουγα συνεχια,απο αυτα π ακουσα ομως ξεχωρησα τ Beat It,Dirty Diana k Give It To Me!Στενοχωρηθηκα παρα πολυ,σ σημειο ν κλαιω!Φυσικα ακομα κ τωρα δν τ εχω συνηδητοποιησει κ νομιζω οτι ειναι ψεματα!R.I.P Michael!Σε αγαπαμε! Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... 206202 Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... 206202 Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... 206202 Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... 206202 Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... 206202 Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... 206202 Συγχαρητηρια για τ ποστ σου!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ~Rob-Patty~
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    ~Rob-Patty~


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 33
    Τόπος : 3καλα
    Αριθμός μηνυμάτων : 259
    Registration date : 14/05/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Playing in the New Moon Movie

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΣαβ 27 Ιουν 2009 - 21:12

    Και εγώ όταν το άκουσα δεν μπορούσα να το πιστεψω... αντίο Michael..!! Πάντα θα είσαι στις καρδιές μας και θα σε θυμόμαστε...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Zafrina
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Zafrina


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 36
    Τόπος : Πατρα
    Αριθμός μηνυμάτων : 2311
    Registration date : 05/05/2009

    Forks Student Profile
    Team: Amazonians Amazonians
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΣαβ 27 Ιουν 2009 - 21:18

    Ηταν ενας μεγαλος καλλιτεχνης!!!!!
    Δεν υπαρχουν λογια να περιγραψουν αυτο που ηταν και αυτο που προσφερε στη μουσικη...!!!!
    Θα σε θυμομαστε για παντα!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    bloody swan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    bloody swan


    Θηλυκό Ταύρος
    Ηλικία : 44
    Τόπος : Αθηνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 1934
    Registration date : 23/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΣαβ 27 Ιουν 2009 - 22:51

    Το εμαθα χτες απο μια πελατισσα μου και εμεινα με το στομα ανοιχτο.Ενα flash back περασε στο μυαλο μου εκεινη την στιγμη που παιδακι ημουν και εβλεπα την μαμα μου να εχει την πρωτη εγχρωμη τηλεοραση στο σπιτι μας και να εχει ξετρελαθει με τις τρομερες χορευτικες ικανοτητες του . Εγω και η αδερφη μου προσπαθουσαμε να μιμηθουμε τα χορευτικα του και η μαμα μου να γελαει μαζι μας.Η ζωη κανει τον κυκλο της και ερχεται η στιγμη που φευγουμε αλλοι νωρις αλλοι αργα.Στην περιπτωση του Jackson η ζωη του προσφερε γλυκοπικρες στιγμες που καποιες ηταν επιλογη του και καποιες επιλογες αλλων.Ενα ειναι σιγουρο οτι ειναι ενας ακομη ΘΡΥΛΟΣ της μουσικης και λυπαμαι που εφυγε. Sad
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://dimitrat26@hotmail.com
    becky
    Twilight Human
    Twilight Human



    Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Registration date : 29/06/2009

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΔευ 29 Ιουν 2009 - 19:38

    white queen
    εσυ με το topic σου εισαι η αιτια που γραφτηκα σε αυτο το forum.
    Ειχα εντονη την αναγκη να εκφρασω καπου τα συναισθηματα μου για τον χαμο του Michael.(οχι οτι δεν ειμαι fun του Twilight!!!Exω φαει απιστευτο κολλημα οποτε χαιρομαι που σας ανακαλυψα!)Και πολυ χαιρομαι που βρηκα μια παρεα στην οποια υπαρχουν ατομα που θρηνουν στο ιδιο βαθμο με εμενα οπως πχ ο lion's lamb.
    Αυτο που με στενοχωρει πιο πολυ ειναι οτι ο κοσμος αλλη μια φορα συμπεριφερθηκε με τον πιο ασχημο τροπο σε μια ευγενικη ψυχη.Κοιταζοντας μεσα μου και ακουγοντας την καρδια μου,οπως ο ιδιος συνιστα στο αυτοβιογραφικο του τραγουδι "my childhood",ποτε δεν πιστεψα τις κατηγοριες που του αποδωσανε οι στενομυαλοι, με παρωπιδες δημοσιογραφοι.Δεν ηταν απλα σε θεση να συνειδητοποιησουν οτι ο Michael λατρευε τα παιδια οσο τιποτα στον κοσμο!!!Και αυτες οι κατηγοριες ειναι που τον σκοτωσαν!!!
    Εκανε παρα πολλα για πολλα παιδια...αλλα αυτα βεβαια ποτε δεν ακουγονται γιατι μονο τα ασχημα νεα πουλανε!Εσωσε ζωες παιδιων και αυτων που δεν καταφερε να σωσει,φροντιζε να ειναι οι τελευταιες τους στιγμες οσο γινεται πιο ξεγνιαστες!!Αφου εφτιαξε την Neverland με σκοπο να φωναζει τα αρρωστα παιδια για να τα ψυχαγωγει!!!Εχτισε το σπιτι του με αυτο το σκοπο!!!!!!!!!!!!!!!
    Δεν μιλαω για τον Michael σαν καλλιτεχνη μονο αλλα σαν εναν ΑΝΘΡΩΠΟ που υπηρξε στη γη και σε αυτον τον κοσμο τον οποιο πραγματικα προσπαθησε να τον αλλαξει οσο πιστευε ο ιδιος οτι μπορουσε!!
    Ειμαι πολυ θλιμμενη για την αδικια με την οποια ζουσε συνεχεια,την δυστυχια που περιεβαλλε την ζωη του και για την μοναξια για την οποια συνεχεια παραπονιοταν,αλλα κανενας δεν τον ακουγε.....
    Ελπιζω τωρα να εχει βρει την ειρηνη και την αγαπη που τοσο λαχταρουσε να δει εδω.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    twilight margaritoula
    Twilight Human
    Twilight Human
    twilight margaritoula


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : στην αγκαλια του edward!!!!!!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 65
    Registration date : 28/05/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΔευ 6 Ιουλ 2009 - 13:23

    Μιchael μας ληπεις!!!! αλλα θα εισαι για παντα ζωντανος μεσα στις καρδιες μας σε αγαπαμε!!!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Gωgω-Twilighter
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Gωgω-Twilighter


    Θηλυκό Ταύρος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 778
    Registration date : 14/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΤετ 8 Ιουλ 2009 - 17:02

    Δεν το δωσανε αδικα το τιτλο Βασιλιας της Ποπ..ενας απο τους καλυτερους καλλιτεχνες και τελειος χορευτης!!μου αρεσουν πολλα τραγουδιAα του..Billie Jean,Thriller φυσικα..Bad,They don't care about us..ειναι και πολλα αλλα...κριμα που εφυγε τοσο νωρις..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Georgia P. C
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    Georgia P. C


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 36
    Τόπος : Ίλιον,Αττική
    Αριθμός μηνυμάτων : 142
    Registration date : 01/07/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΤετ 8 Ιουλ 2009 - 19:01

    Εγω δεν είχα την χαρα να τον ''εξερευνήσω'' νωρίτερα...ήξερα πάντα τον Michael Jackson,αλλα μέχρι εκεί. Τα τελευταία χρόνια τον άκουγα και πιο συχνά λόγω των διάφορων φημων που κυκλοφορούσαν..αλλά τώρα,με τον θάνατο του ειχα την ευκαιρία να δω συναυλίες του και να ακούσω τα τραγούδια του,και τον λάτρεψα!!!¶ρχισα να ψάχνω μανιωδώς τα τραγούδια του (κ αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει με αυτό δεν θα είχα πρόβλημα geek )και να τον θαυμάζω και είμαι σίγουρη οτι δεν πρόκειται ο μύθος του να σβήσει ποτε...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    RobertForLife
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    RobertForLife


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Serres
    Αριθμός μηνυμάτων : 146
    Registration date : 23/04/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΤετ 8 Ιουλ 2009 - 22:11

    Georgia P. C έγραψε:
    Εγω δεν είχα την χαρα να τον ''εξερευνήσω'' νωρίτερα...ήξερα πάντα τον Michael Jackson,αλλα μέχρι εκεί. Τα τελευταία χρόνια τον άκουγα και πιο συχνά λόγω των διάφορων φημων που κυκλοφορούσαν..αλλά τώρα,με τον θάνατο του ειχα την ευκαιρία να δω συναυλίες του και να ακούσω τα τραγούδια του,και τον λάτρεψα!!!¶ρχισα να ψάχνω μανιωδώς τα τραγούδια του (κ αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει με αυτό δεν θα είχα πρόβλημα geek )και να τον θαυμάζω και είμαι σίγουρη οτι δεν πρόκειται ο μύθος του να σβήσει ποτε...

    Αμα μπορω ν σ βοηθησω μεταχαρας ν τ κανω!Κ εγω λιγο πολυ τ ιδιο μ σενα εκανα!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    dolores!!
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    dolores!!


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 33
    Τόπος : οπου ειναι κι ο ΡΟΜΠ!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 2245
    Registration date : 03/06/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΠαρ 17 Ιουλ 2009 - 1:20

    Qeen μου μπραβο σου για οσα εγραψες!!!!!
    εφυγε τοσο ξαφνικα!δεν ξερω γιατι τοσο νωρις!ηταν,ειναι,και θα ειναι για παντα μεσα στις καρδιες μας και παντα θα τον θυμομαστε!ακουγονται τοσα πολλα......ας σεβαστουν καποιοι την περισταση!αγαπουσε πολυ τα παιδια!τα βοηθουσε!ε λοιπον....αν ηταν δολοφονια δεν του αξιζε!!!!!!Θα τον θυμαμαι για παντα!!!!!!R.I.P Crying or Very sad
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    SpunK RansoM
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    SpunK RansoM


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Θεσσαλονικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 693
    Registration date : 23/06/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΠαρ 17 Ιουλ 2009 - 11:57

    ...Εγω δεν ακουγα και πολυ τα τραγουδια του...και γενικα δεν ενδιαφερομουν για αυτον....αλλα ασχετα απο αυτο ηταν σιγουρα ενας πολυ καλος ανθρωπος που προσπαθουσε πολυ ....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000089747587
    nasiatheslayer
    The Denali Princess
    nasiatheslayer


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4477
    Registration date : 03/12/2008

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Mental electrical current

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΔευ 31 Αυγ 2009 - 13:38

    [OFFICIAL] Michael Jackson Dance Tribute - THESSALONIKI,GREECE (30 Αυγουστου)
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.youtube.com/user/nasiatheslayer0
    BELLA MARIE
    Charlie's Daughter
    BELLA MARIE


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Thessalonike
    Αριθμός μηνυμάτων : 17564
    Registration date : 26/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΔευ 31 Αυγ 2009 - 13:51

    ΑΧ!ΤΙ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ! ΣΒΗΣΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΥΡΤΑ!!!!! ΣΝΑΧ.....νασακι μου ησουν εκει και συ? i mean χορευες??
    παντως τα συγκεκριμενα event με το χορο ειναι καλη αποδοση μνημης στον μαικλ τζακσον..ηταν αλλωστε το στοιχειο του.... Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Nemesis Of Bellin
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Nemesis Of Bellin


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Night Castle
    Αριθμός μηνυμάτων : 3549
    Registration date : 09/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΔευ 31 Αυγ 2009 - 15:07

    wow ηταν φοβερο!! καταπληκτικο!! Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... 474941
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    RobertForLife
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    RobertForLife


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Serres
    Αριθμός μηνυμάτων : 146
    Registration date : 23/04/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΔευ 31 Αυγ 2009 - 23:32

    Τελειο ειναι!Συγκινηθηκα εκει μ τν τουρτα............... Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... 206202 Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... 206202 Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... 206202 Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... 206202 Εδω χορεψαν τ Beat It ενω στ εξωτερικο τ Τhriller!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Rozmari
    Golden Eyed Vampires
    Rozmari


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 38
    Τόπος : Αthens
    Αριθμός μηνυμάτων : 1723
    Registration date : 26/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Playing in the New Moon Movie

    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...   Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας... I_icon_minitimeΠαρ 4 Σεπ 2009 - 11:12

    Βρε σεις μπραβο εκει στην Θεσσαλονικη...
    Να πω την αληθεια μου δεν ηξερα οτι το καναμε και στο Ελλαντα
    και ετοιμαζομουν να βαλω αυτο του Seatle που ειναι το αγαπημενο μου.

    Μπραβο και σε μας
    Νασια πιστευω οτι ησουνν ε?

    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Ο θρύλος έφυγε αλλά θα μείνει για πάντα στις καρδιές μας...
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Edward's Playlist-
    Μετάβαση σε: