Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009

    Πήγαινε κάτω 
    +3
    evi
    twilight girl
    breeze of wolf
    7 απαντήσεις
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    breeze of wolf
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    breeze of wolf


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 27
    Τόπος : second star to the right, and straight on till morning
    Αριθμός μηνυμάτων : 373
    Registration date : 14/07/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Modifing Relations

    Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009   Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΣαβ 26 Δεκ 2009 - 12:15

    Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009


    ''Δεν έβγαλα τα εσώρουχα μου για κανέναν, και ούτε πρόκειται!''


    1. Πως ένιωσες όταν τελείωνε το <<Λυκόφως>>?
    Όταν γυρίζαμε το<<Λυκόφως>>, ήξερα ότι ο ρόλος μου πρόκειται να αλλάξει αρκετά στο δεύτερο μέρος και με περίμενε πολύ δουλεία. Οπότε, την τελευταία μέρα, γυρίζοντας πίσω είπα καλύτερα να ξεκινήσω. Έτσι πήρα προσωπικό γυμναστή ,άρχισα να τρώω όπως πρέπει και να είμαι όλη τη ώρα στο γυμναστήριο, κάνοντας σκληρή προπόνηση. Αλλά είχα κίνητρο, γι’αυτό πίεσα τον εαυτό μου, και
    άξιζε το κόπο.

    2. Πώς σου φαίνεται το νέο άτομο στο ποιο μετατρέπετε ο τζεικομπ?
    Δεν θα έλεγα πως θα ήθελα να είμαι έτσι και στην πραγματικότητα!(γέλια)
    Είναι κάπως μελαγχολικός, κατσούφης και με αρκετά προβλήματα, αλλά βέβαια όχι χωρίς αιτία, αφού είναι λυκάνθρωπος!
    Και αυτό το συνειδητοποιεί, γιατί δεν θέλει τίποτε άλλο παρά να είναι με την Μπέλλα. Όταν μεταμορφώνεται, αντιλαμβάνεται ότι τελικά ίσως δεν είναι καλύτερο για εκείνη .Άλλα πείθει ξανά τον εαυτό του ότι είναι…

    3. Τι αγαπάς περισσότερο σε αυτόν τον ρόλο?
    Τις δυο διαφορετικές όψεις του τζέικομπ. Είναι κούλ για έναν ηθοποιό μέσα σε μια μέρα να υποδύεται τον τζεικομπ προ μεταμόρφωσης και μετά. Το πρωί φοράω την περούκα και γίνομαι το καλό παιδί και ο απόγευμα τα βγάζω όλα και γίνομαι άλλος άνθρωπος!

    4. Βρέθηκες πρόσωπο με πρόσωπο με τον Ρομπερτ Πατινσον για την καρδιά του κοριτσιού. Πως νιώθεις γι’αυτό?
    Είναι δυνατός ανταγωνιστής. Έβαλε τον πήχη ψηλά.

    5. Αλλά είναι καλό που βρέθηκες και εσύ τόσο ψηλά…Τι λες?
    Θα δείξει. Είμαι ευγνώμον, πάντως, που συμμετείχα σε αυτό.

    6. Προφανώς δεν κοιτάζεις στο Ίντερνετ να δεις τι λένε τα κορίτσια για σένα…
    Προσπαθώ! Κάποιες φορές η οικογένεια και οι φίλοι μου μου στέλνουν e-mail για να δω κάτι, και όταν τα διαβάσω, λέω ΟΚ, άσ’το καλύτερα. Οπότε ναι, προσπαθώ να μένω έξω απ’όλα αυτά, όσο γίνετε.

    7. Υπάρχει πολλή δράση σε αυτή την ταινία, πιο πολλή απ’ο,τι στην πρώτη. Τι σημαίνει αυτό για σένα? Ήταν πιο σκληρά τα γυρίσματα?
    Ναι, σίγουρα. Και πολύ πια διασκεδαστικά, γιατί για εμένα η δράση είναι από τα αγαπημένα μου. Όταν ο Τζεικομπ μετατρέπετε σε λυκάνθρωπο, ξαφνικά γίνετε πιο ευκίνητος και για μένα ήταν πρόκληση να δώσω ζωή σε αυτό το κομμάτι του εαυτού του. Έκανα προπόνηση για ακροβατικά ειδικά για μια σκηνή, που δεν πρόκειται να αποκαλύψω, έκανα εξάσκηση κάθε σαββατοκύριακο για ώρες.
    Όταν τη γυρίσαμε, ήταν πολύ δυνατή. Η δράση είναι ό,τι πιο συναρπαστικό για μένα..

    8. Οπότε θα επιθυμούσες να παίξεις πιο πολλούς ρόλους σε ταινίες δράσης?
    Ναι, Θα το ήθελα πολύ να παίξω σε μια δραματική περιπέτεια όπως το<<The Bourne Supremacy>>(Στην σκιά των Κατασκόπων)και τις άλλες ταινίες της σειράς, που είναι από τις αγαπημένες μου. Θα ήθελα όμως να δοκιμάσω και διαφορετικά πράγματα, όπως κωμωδία η θρίλερ.

    9. Έχεις δοκιμάσει σε κωμωδία?
    Λίγο. Παλιότερα στο <<Cheaper By The Dozen 2>>(Δύο Ντουζίνες Μπελάδες)
    Και πρόσφατα μια μικρή σκηνή με πολύ πλάκα στο<<Valentine’s Day>>



    10. Είδαμε τις φωτογραφίες σου με την Taylor Swift.Πως ήταν που την φίλησες?
    Δεν ήταν και άσχημα…

    11. Είσαι φαν της μουσικής της?
    Ναι, βέβαια. Είναι καταπληκτικό κορίτσι. Περάσαμε πολύ
    Ωραία. Ήταν συγκλονιστική εμπειρία για μένα να
    συνεργαστώ μαζί της.

    12. Γιατί νομίζεις ότι τα αγόρια τρελαίνονται για
    Την Μπελα?

    Είναι αυτό το απλό κορίτσι που βλέπετε, και αυτό πολλές
    Φορές το κάνει ελκυστικό. Είναι αδέξια, είναι το κορίτσι
    Της διπλανής πόρτας, είναι όμορφη. Δεν ξέρω, είναι
    αυτό το κάτι που έχει και ταιριάζει στην
    Κρίστεν παρά πολύ…

    13. Δεν είναι κάπως στενάχωρος αυτός ο
    χαρακτήρας?

    Ναι, σίγουρα δεν είναι η ποιο βολική κατάσταση!(γέλια)
    Για όλους μας, εννοώ αυτό το ερωτικό τρίγωνο. Θα πέσει
    Πολύ κλάμα στη <<Νέα σελήνη >>,βλέποντας τι περνάνε
    Όλοι τους, Έχουν προβλήματα η Μπελά βρίσκεται σε
    Δίλημμα, ο τζεικομπ θέλει όσο τίποτε άλλο να είναι μαζί
    Της, ενώ εκείνη πολλές φορές σκέφτεται τον άλλον, ο
    Οποίος ποιος ξέρει που βρίσκετε η τι κάνει!

    14.Πως είναι η σχέση σας με τον Ρόμπερτ?
    Γίνατε φίλοι η απλώς συνάδελφοι?΄

    Είμαστε φίλοι. Είναι τέλεια γιατί τα πάμε καλά με
    Όλο το καστ. Δεν ξέρω πως θα γινόταν διαφορετικά
    Από εκδηλώσεις θαυμασμού των φαν σου?

    15.Ποία είναι η πιο τρελή στιγμή που έζησες από εκδηλώσεις θαυμασμού των φαν σου?
    Το έχω πει αρκετές φορές, αλλά όταν με ρωτάνε λέω ότι το
    <<Λυκόφως>> είναι αυτό που λατρεύουν τα κορίτσια. Οι
    μαμάδες, από την άλλη, είναι πιο παθιασμένες!



    16.Πρέπει να νιώθεις σαν ροκ σταρ…
    Σωστά .Οι θαυμαστές μας είναι τόσο παθιασμένοι και
    Αφοσιωμένοι …Ίσως΄ όπως είναι με τα αγαπημένα τους
    ροκ είδωλα.

    17.Θα έβγαινες ραντεβού με μια θαυμάστρια σου
    η με μια μαμά του <<Λυκόφωτος>>?

    Δεν ξέρω! Μετά από αυτήν την εμπειρία…Υπέγραφα
    αυτόγραφα και ήρθε μια μητέρα με την έφηβη κόρη της –η
    μαμά φαινόταν πολύ αναστατωμένη. Πλησιάζουν στο
    τραπέζι και η μαμά μου λέει<<Τειλορ, τα εσώρουχα μου
    γράφουν το όνομα σου. Αν βρω έναν τρόπο να τα βγάλω για
    να υπογράψεις θα είναι ΟΚ?>>Τότε η κόρη της λέει
    <<Έλα, μαμά σταμάτα!>>.Και η μαμά της απαντά<<Γλυκιά
    μου, δεν υπάρχει πρόβλημα, αυτά γίνονται όταν πάμε για
    αυτόγραφα>>!

    18.Ήταν ελεύθερη τουλάχιστον?
    Το ελπίζω! Αλλά η κόρη της ντράπηκε. Έτσι λοιπόν εξηγώ
    Στον κόσμο το ευρύ ηλιακό φάσμα του πάθους!(γέλια)

    19.Εσύ ποιον είχες για είδωλο μεγαλώνοντας?
    Εκτιμώ ως ηθοποιό τον Denzel Washington – λατρεύω τις
    Ταινίες του. Από κορίτσια την Jessica Alba.Πάντως, δεν
    Έβγαλα τα εσώρουχα μου για κανέναν και ούτε πρόκειται!

    20.Είχες πόστερ της Jessica Alba στο δωμάτιο
    σου?

    E, όχι και πόστερ…Δεν είχα!




    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    twilight girl
    Twilight Human
    Twilight Human
    twilight girl


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Pοδος
    Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Registration date : 13/07/2009

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009   Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΣαβ 26 Δεκ 2009 - 21:38

    9. Έχεις δοκιμάσει σε κωμωδία?
    Λίγο. Παλιότερα στο <<Cheaper By The Dozen 2>>(Δύο Ντουζίνες Μπελάδες)
    Και πρόσφατα μια μικρή σκηνή με πολύ πλάκα στο<<Valentine’s Day>>


    Tί?? Πλάκα μου κάνετε ...Το 2 ντουζίνες μπελάδες το εχω δει τόσες φορες και δεν το είχα προσέξει!!...Κοιτα τι μαθένει κανεις! lol! faint
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009   Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΣαβ 26 Δεκ 2009 - 22:32

    Einai μικρουλης εκει για αυτο....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    I'm_not _dead
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    I'm_not _dead


    Θηλυκό Παρθένος
    Ηλικία : 32
    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Registration date : 22/07/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009   Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 27 Δεκ 2009 - 1:33

    και εγω στην πριν τζεικ εποχη δεν τον ειχα προσεξει αλλα εβαλε προσφατα στη tv το 2 ντουζινες μπελαδες κ μου εκανε εντυπωση ποσο μικρος ηταν
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    twilight girl
    Twilight Human
    Twilight Human
    twilight girl


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Pοδος
    Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Registration date : 13/07/2009

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009   Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 27 Δεκ 2009 - 13:05

    Περίπου πόσο ειναι δηλαδη εκεί? Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 686606
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    silenceprincess
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    silenceprincess


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : τρικαλα
    Αριθμός μηνυμάτων : 233
    Registration date : 04/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009   Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 27 Δεκ 2009 - 15:20

    Παιδια εμενα ενα μου εμεινε αυτο με την Taylor Swift..."Δεν ηταν και ασχημα"Ελεος Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 592681
    Ειναι πολυ τυχερη...Θ ηθελα και εγω lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    I'm_not _dead
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    I'm_not _dead


    Θηλυκό Παρθένος
    Ηλικία : 32
    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Registration date : 22/07/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009   Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 27 Δεκ 2009 - 15:31

    twilight girl έγραψε:
    Περίπου πόσο ειναι δηλαδη εκεί? Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 686606


    13 ηταν το 2005 εγινε η ταινια Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 4004230567

    οντως κουλο αυτο για τη taylor !!!μα αυτο βρηκε κ αυτος να πει..."ε δεν ηταν και ασχημα"? ?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    silenceprincess
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    silenceprincess


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : τρικαλα
    Αριθμός μηνυμάτων : 233
    Registration date : 04/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009   Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 27 Δεκ 2009 - 15:40

    Εχεις δει το τρειλερ του valentine's day?του κολλαει πολυ πανω του τελειως ομως Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 592681
    Παιδια εκει ηθελα να τα σπασω ολα..
    Ομως μου αρεσει η μουσικη της..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    I'm_not _dead
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    I'm_not _dead


    Θηλυκό Παρθένος
    Ηλικία : 32
    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Registration date : 22/07/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009   Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 27 Δεκ 2009 - 15:54

    ε ναι δικιο εχεις αλλα παιζουν κ το ζευγαρι οποτε δικαιολογειται...
    παντως καθε φορα λεει και αλλα ¨
    πχ :

    "We got along great," he said. "We instantly clicked. And she's - she's an amazing girl. Aside from being beautiful, she's extremely funny, charismatic and fun to be around, so we definitely get along. We're close."


    αντε τωρα να βγαλουμε συμπερασμα ....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    silenceprincess
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    silenceprincess


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : τρικαλα
    Αριθμός μηνυμάτων : 233
    Registration date : 04/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009   Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 27 Δεκ 2009 - 15:57

    Απο αυτην την συνεντευξη κατι καταλαβα παντως μου αρεσαν οι απαντησεις που εδωσε δεν μπορω να πω...εκτοσ απο μερικες...καταλαβατε ποιες λεω
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    .::Ελευθερία::.
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    .::Ελευθερία::.


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 32
    Αριθμός μηνυμάτων : 199
    Registration date : 18/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009   Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΠεμ 18 Μαρ 2010 - 14:21

    Είδα to Vanentine's day πρόσφατα. Σαν ταινία κατα την γνώμη μου δεν έλεγε πολλά αλλά ο Τέιλορ ήταν πολύ γλυκούλης, η Τέιλορ ήταν λίγο κάπως σαν κολλητσίδα, έπαιζε και την τρελή χωνάρα! Φιλούσε και το παιδί μας εεεε οσο να ναι είναι αρκετα αντιπαθητική! lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    margaret
    Twilight Human
    Twilight Human
    margaret


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 26
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 77
    Registration date : 29/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

    Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009   Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 I_icon_minitimeΠεμ 7 Ιουλ 2011 - 12:29

    δεν ειναι μονο αυτο η ταυλορ σουιφτ εκανε και λιγο την χαζη στην ταινια.και ναι κολουσε πολυ πανω του!!παλια ειχαν σχεση ομως ο ταυλορ με την ταυλορ!!!παρα πολλη καλη συνεντευξη ομως Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009 320199
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Συνέντευξη Taylor Lauther Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Δεκεμβρίου 2009
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Twilight Cast :: Taylor Lautner-
    Μετάβαση σε: