Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;

    Πήγαινε κάτω 
    +44
    ROBELINA
    annaval
    MyrtoCullen
    Ms Cullen
    mR.Geo
    mpellanti21
    crazy
    i love edward 2
    Irene Cullen
    twilightFOREVER
    Ashley Greene
    Edwart
    hiddenfantasy
    chrisanthie callen
    Mrs.Christina
    Vera
    DEMONA CULLEN PATTINSON
    izzy cullen
    linaki
    Phantom of the Vampires
    evi
    twilightsagaddicted
    vikaki21
    lydiacallen
    marianna.gr
    evac
    LaDy_SoVeReigN
    ma.do
    volturi girl
    ViviVampireGirl
    AnaroseCullen
    anastasia_1992
    gossamer
    pink
    lykofotaki
    Mrs.Cullen
    athina
    Lizzy Cullen
    ntinaki
    princesskitty
    niki
    christi_twilight
    elsa
    Morena
    48 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    LaDy_SoVeReigN
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    LaDy_SoVeReigN


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Στον κόσμο τον Anime!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 1666
    Registration date : 09/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 4 Μαρ 2010 - 22:09

    Ρενα Σ...!! Εγώ θέλω να δω την βραδια με τους λυκανθρωπους που θα πει ο Μπιλλι τις διαφορες ιστοριες.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.youtube.com/watch?v=NJiPTkExVUg
    volturi girl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    volturi girl


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London, UK
    Αριθμός μηνυμάτων : 3819
    Registration date : 26/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 4 Μαρ 2010 - 22:13

    ma.do την αληθεια λεω! Στο Λυκοφως τρωει και δινει απο και στον Τζειμς, απο την αλλη στην Νεα Σεληνη τον σαπιζουν! Δεν με νοιαζει! Δεν το γλιτωνει η summit θα την φαει την μηνυση της να στανιαρει! Ακομα θελω να δω και το υφος του Τζεικο οταν περνει το προσκλητηριο! Αααααααααααααααααααααααχ η εκδικηση ειναι γλυκια! Και κατι ακομα αναστασια ξαναδιαβασε το βιβλιο καλυτερα! Αναφερει με ακρειβια τα τραυματα του Τζεικ!

    Λεια μου σορρυ ασε με να ξεχαστω και εγω λιγοοοοοο
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
    ma.do
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ma.do


    Θηλυκό Ταύρος
    Ηλικία : 43
    Τόπος : αθηνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 1624
    Registration date : 02/02/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 4 Μαρ 2010 - 22:28

    vambire girl έγραψε:
    ma.do την αληθεια λεω! Στο Λυκοφως τρωει και δινει απο και στον Τζειμς, απο την αλλη στην Νεα Σεληνη τον σαπιζουν! Δεν με νοιαζει! Δεν το γλιτωνει η summit θα την φαει την μηνυση της να στανιαρει! Ακομα θελω να δω και το υφος του Τζεικο οταν περνει το προσκλητηριο! Αααααααααααααααααααααααχ η εκδικηση ειναι γλυκια! Και κατι ακομα αναστασια ξαναδιαβασε το βιβλιο καλυτερα! Αναφερει με ακρειβια τα τραυματα του Τζεικ!

    Λεια μου σορρυ ασε με να ξεχαστω και εγω λιγοοοοοο
    Ναι βρε αγαπη μου το ξερω οτι λες την αληθεια και θα σου ξαναπω για αλλη μια φορα οτι συμφωνω μαζι σου και συμφωνω και για τη σκηνη με το προσκλητηριο.Ξερεις ομως ποια σκηνη θα ειναι πιο τελεια?Εκει που μαθαινει ο Τζεικομπ για το γαμο.Αυτη θα ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!!!!!!!!! Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    volturi girl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    volturi girl


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London, UK
    Αριθμός μηνυμάτων : 3819
    Registration date : 26/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 4 Μαρ 2010 - 22:32

    Ναι η φατσα του μιλαμε! Αααααααααααχ ευχαριστηση! Αλλα το μετα δεν μου αρεσει! Μακαρι να το κοβανε....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
    LaDy_SoVeReigN
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    LaDy_SoVeReigN


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Στον κόσμο τον Anime!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 1666
    Registration date : 09/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 4 Μαρ 2010 - 22:32

    Πφφφφφ. Έχε χάρη ρένα μου έχε χάρη που σήμερα έβαλες συνέχεια στο φανφικ σου αλλιώς. Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229

    Κάτι ακόμα που θέλω να δω είναι η προετιμασία με τους λυκάνθρωπους και τους Κάλεν για την μάχη με την βικτόρια. (ελπίζω να το βάλουν) όπως επίσεις θέλω να μάθω πια ηθοπειός θα παίξει την Λεία. (Σε παρακαλώ θεέ μου μην είναι η Μπρέντα Σονγγ (Brenda Song) σε ικετεύω δηλαδή, δεν θα το αντέξω να παίξει μια τέτοια βλαμένη την Λεία.)
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.youtube.com/watch?v=NJiPTkExVUg
    volturi girl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    volturi girl


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London, UK
    Αριθμός μηνυμάτων : 3819
    Registration date : 26/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 4 Μαρ 2010 - 22:35

    Εγω θελω να ειναι η Σελινα Γκομεζ! Δεν ξερω γιατι αλλα το θελω πολυ! Και ακομα θελω να δω την σκηνη που ειναι Μπελλα- Εντουαρντ επιστροφη Εντ απο κυνηγι!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
    LaDy_SoVeReigN
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    LaDy_SoVeReigN


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Στον κόσμο τον Anime!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 1666
    Registration date : 09/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 4 Μαρ 2010 - 22:37

    Αχ ναι και εγώ την συμπαθώ πολύ την Σελ. Αν και είχα ακούσει πως ήταν ανάμεσα σε Brenda Song (μπλιαχ) και κάποια άλλη (που δυστιχός δεν είναι ούτε η Σελ, ούτε η Ντέμι)
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.youtube.com/watch?v=NJiPTkExVUg
    anastasia_1992
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    anastasia_1992


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 127
    Registration date : 24/12/2009

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 4 Μαρ 2010 - 22:39

    sweety έγραψε:
    Πφφφφφ. Έχε χάρη ρένα μου έχε χάρη που σήμερα έβαλες συνέχεια στο φανφικ σου αλλιώς. Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229

    Κάτι ακόμα που θέλω να δω είναι η προετιμασία με τους λυκάνθρωπους και τους Κάλεν για την μάχη με την βικτόρια. (ελπίζω να το βάλουν) όπως επίσεις θέλω να μάθω πια ηθοπειός θα παίξει την Λεία. (Σε παρακαλώ θεέ μου μην είναι η Μπρέντα Σονγγ (Brenda Song) σε ικετεύω δηλαδή, δεν θα το αντέξω να παίξει μια τέτοια βλαμένη την Λεία.)

    Ναι την σκηνή αυτή ελπίζω κι εγώ να το βάλουν ειδικά όταν ο Τζασπέρ και η ¶λις θα κάνουν την επίδειξη στους υπόλοιπους
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.youtube.com/user/DanRadcliffeFan15?feature=mhum
    ma.do
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ma.do


    Θηλυκό Ταύρος
    Ηλικία : 43
    Τόπος : αθηνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 1624
    Registration date : 02/02/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 4 Μαρ 2010 - 22:39

    vambire girl έγραψε:
    Ναι η φατσα του μιλαμε! Αααααααααααχ ευχαριστηση! Αλλα το μετα δεν μου αρεσει! Μακαρι να το κοβανε....
    Θα το υποστουμε γλυκια μου τι κανουμε.Αλλωστε το πιο μετα ειναι ακομα καλυτερο αυτο να σκεφτεσαι
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    volturi girl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    volturi girl


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London, UK
    Αριθμός μηνυμάτων : 3819
    Registration date : 26/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 4 Μαρ 2010 - 22:42

    Παντως εκει θα ξερασω!Χωρις πλακα! Λυπαμε τν κακομορη που θα καθεται μπροστα μου! Χαχαχα!

    Νομιζω η σευτερη ειναι η Βανεσα....ελεος αλλα να μην βγενουμε εκτος Λεια!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
    LaDy_SoVeReigN
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    LaDy_SoVeReigN


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Στον κόσμο τον Anime!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 1666
    Registration date : 09/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 5 Μαρ 2010 - 6:12

    Μία ακόμα σκινή που θέλω πολύ να δω είναι τα γράμματα με τον Τζέικομπ αν και δεν νομίζω να την δίξει,, Όπως επίσεις θέλω να δω και την αποφίτιση.

    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.youtube.com/watch?v=NJiPTkExVUg
    evac
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    evac


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 40
    Αριθμός μηνυμάτων : 704
    Registration date : 20/02/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 5 Μαρ 2010 - 9:23

    θα ηθελα να δω την σκηνη που οι λυκοι μυριζουν τους καλεν..α και την σκηνη που η μπελλα ειναι αγκαλια με τον (λυκο) τζεικομπ και παρατηρει τους καλεν να δειχνουν τις κινησεις τους...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    volturi girl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    volturi girl


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London, UK
    Αριθμός μηνυμάτων : 3819
    Registration date : 26/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 5 Μαρ 2010 - 13:23

    Οχι αυτη η σκηνη θα ειναι φρικτη!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
    marianna.gr
    Twilight Human
    Twilight Human
    marianna.gr


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 41
    Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Registration date : 08/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 20 Μαρ 2010 - 9:05

    ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΑ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΕΙ ΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ..................


    edit by ΕΡΗ:θα σε παρακαλουσα να γραφεις με μικρα γραμματα και οχι με μεγαλα γιατι ειναι σαν να φωναζεις!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    lydiacallen
    Twilight Human
    Twilight Human



    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 37
    Αριθμός μηνυμάτων : 77
    Registration date : 18/06/2009

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 20 Μαρ 2010 - 10:42

    εγω θελω πολυ να του πει αυτο το θα σε κανω να τρεχεισ με 3 ποδια μπαρσταδοσκυλο κ ολα αυτα που τον λεει κουταβι κ τετοια....αλλα σιγα μην τα πει
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    volturi girl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    volturi girl


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London, UK
    Αριθμός μηνυμάτων : 3819
    Registration date : 26/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 22 Μαρ 2010 - 15:10

    Μα ειμαι βεβαιη οτι θα τα πει! Αφου στο τρειλερ ειπε ο Τζεικομπ: "Μπελλα ειμαι ερωτευμενος μαζι σου" (μην ξερασω) μετα απο αυτο ξερουμε ολοι τι επακολουθει!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
    vikaki21
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    vikaki21


    Θηλυκό Τόπος : Όπου φύσaει ο άνεμος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2263
    Registration date : 09/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 22 Μαρ 2010 - 15:26

    Την μπούνια που δίνει στο JACOB boogie giggle evil_laugh lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    volturi girl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    volturi girl


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London, UK
    Αριθμός μηνυμάτων : 3819
    Registration date : 26/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 22 Μαρ 2010 - 15:37

    Ααααααααααααααχ ναι! Περνεις το αιμα σου πισω εκει βρε παιδι μου απο την Νεα Σεληνη!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
    vikaki21
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    vikaki21


    Θηλυκό Τόπος : Όπου φύσaει ο άνεμος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2263
    Registration date : 09/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 22 Μαρ 2010 - 15:44

    Στο video eclipse που είδα σε μια φάση η μπελλα σπρώχνει τον JACOB αν δήξει μονό αυτό Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 945889 lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Morena
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Morena


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 44
    Τόπος : Κορυδαλλός
    Αριθμός μηνυμάτων : 1227
    Registration date : 10/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 22 Μαρ 2010 - 15:50

    ε δεν νομίζω γιατί πρέπει να είναι και με τον νάρθηκα στην συνέχεια οπότε αποκλείεται να μην έχει γερή μπουνιά!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    vikaki21
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    vikaki21


    Θηλυκό Τόπος : Όπου φύσaει ο άνεμος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2263
    Registration date : 09/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 22 Μαρ 2010 - 15:53

    Μακάρι αυτή την μπούνια περιμένω τόσο καιρό Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    twilightsagaddicted
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    twilightsagaddicted


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Λάρισα
    Αριθμός μηνυμάτων : 3767
    Registration date : 07/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 22 Μαρ 2010 - 15:57

    κι εγω επισης...αφου μου φαινεται οτι αμα το δω εκεινη την ωρα θα φωναξω ενα ΝΑΙ...!!θα το καταευχαριστηθω.... Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 500229 Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 490517 σορρυ αλλα εννοειται Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 21223
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 22 Μαρ 2010 - 16:07

    Kι εμενα εκεινη θα ειναι η δευτερη αγαπημενη μου σκηνη{μετα την σκηνη στο δωματιο του Εντ φυσικα}αλλα οταν θα τον φιλησει.... Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 626465 Θα ειναι χειροτερο απο θριλερ....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    volturi girl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    volturi girl


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London, UK
    Αριθμός μηνυμάτων : 3819
    Registration date : 26/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 22 Μαρ 2010 - 16:09

    Το σε βλεπω το 6 μεταφρασμενο θα ειναι!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
    Phantom of the Vampires
    Twilight Human
    Twilight Human
    Phantom of the Vampires


    ¶ντρας Ζυγός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Αγλαντζιά, Λευκωσία, Κύπρος
    Αριθμός μηνυμάτων : 96
    Registration date : 02/11/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;   Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία; - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 22 Μαρ 2010 - 17:54

    τους θρυλους και τη σκηνη που πεθαινει η Βικτορια
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Ποιες σκηνές του βιβλίου θα θέλατε να δείτε οπωσδήποτε στην ταινία;
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Twilight Movies-
    Μετάβαση σε: