Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 WhiteQueens Fanfic

Πήγαινε κάτω 
+32
Emmi
Ashley Greene
lia
marina
twilightsagaddicted
volturi girl
T-NM-E-BD
michelle
Vera
!~Twilighter~!
mpellanti21
lena
e+b
vikaki21
despina aek
LITSA0089
Rozmari
Mrs.Christina
evangelina
marionlovesedward
ΕΡΗ
Niki Patt
emi
Bella07
Kimberly
AnaroseCullen
ma.do
Bella13
ed<3
izzy cullen
evi
WhiteQueen
36 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΔευ 5 Ιουλ 2010 - 19:06

Και ήρθε η ώρα να μοιραστώ μαζί σας κάτι που με κάνει να χαίρομαι αλλά και να στεναχωριέμαι λιγάκι.

Λυπάμαι πάρα πολύ που θα απογοητεύσω κάποιους από εσάς αλλά ήρθε η ώρα να κάνω το επόμενο βήμα και να δοκιμάσω την τύχη μου.

Ας ξεκινήσουμε λοιπόν με τα δυσσάρεστα...

Αν θα ψάξετε δεν θα βρείτε κάπου πια το Silence in the Dark. Δεν υπάρχει κανένα κεφάλαιο αναρτημένο στο blog μου, ούτε στο φόρουμ, ούτε στο FFNet. Πριν αρχίσετε να φωνάζετε και να διαμαρτύρεστε θα σας πω τον λόγο για τον οποίο συνέβη αυτό.

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά και είμαι ήδη σε διαδικασία έρευνας για κάποια πιθανή έκδοση. Αυτό λοιπόν με αναγκάζει αυτόματα να αποσύρω όλο το υλικό από το διαδίκτυο. Ζητώ πραγματικά συγνώμη, αρχικά η πρόθεση μου δεν ήταν αυτή. Αλλά καθώς η ιστορία προχωρούσε και σύμφωνα και με τη δική σας ανταπόκριση σκέφτηκα πως ήρθε η ώρα να τολμήσω.

Έτσι λοιπόν, αυτές τις ημέρες μιας και θα έχω λίγο ελεύθερο χρόνο θα αφοσιωθώ απόλυτα στο να συνεχίσω και να ολοκληρώσω τη συγκεκριμένη ιστορία. ¶ρα μάλλον δεν θα υπάρξει σύντομα νέο κεφάλαιο 1920 παρόλο που όπως έχω υποσχεθεί θα το συνεχίσω και θα το ολοκληρώσω και αυτό.

¶ρα, δεν θα συνεχίσω 1920 προς το παρόν για να ασχοληθώ με το ΣΣΣ αλλά καθαρά για τους λόγους της έκδοσης. ¶ρα προς το παρόν... δεν θα υπάρξει κάτι από την πλευρά μου. Μόλις ξεμπερδέψω με τα διαδικαστικά για το ΣΣΣ θα συνεχίσω με το 1920 που δεν σκοπεύω σε καμία περίπτωση να το εκδόσω γιατί είναι μία λεμονάτη ιστορία και θα παραμείνει fanfic!

Όσοι αγαπήσατε το ΣΣΣ και με στηρίξατε θέλω να ελπίζω ότι ίσως και αν τα καταφέρω να το εκδόσω πως θα με στηρίξετε και πάλι αγοράζοντας το βιβλίο μου για να διαβάσετε και τη συνέχεια.

Επίσης θα ήθελα να ενημερώσω ότι έχω ήδη κατοχυρώσει τα πνευματικά μου δικαιώματα προς αποφυγή προβλημάτων. Wink

Πραγματικά προς το παρόν δεν έχω να πω κάτι άλλο.

Ευχηθείτε μου όλοι καλή επιτυχία και ελπίζω να μη σας στεναχώρεσα πολύ.

Και πάλι σας ευχαριστώ για τη στήριξη και για τα καλά σας λόγια. Αν δεν ήσασταν εσείς μάλλον δεν θα έβρισκα ποτέ το θάρρος να κάνω αυτό το βήμα. WhiteQueens Fanfic 577643 WhiteQueens Fanfic 577643 WhiteQueens Fanfic 577643

WhiteQueens Fanfic 691711
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΔευ 5 Ιουλ 2010 - 19:10

Πραγματικα καλη επιτυχια γτ σου αξιζει....Εχεις μοναδικο ταλεντο.....Κι ελπιζω να καταφερεις να το εκδοσεις και μαλιστα συντομα γτ πεθαινουμε για την συνεχεια....Ηδη εχεις πολλους φανατικους αναγνωστες που σιγουρα θα σε στηριξουν..... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
izzy cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
izzy cullen


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : φορκς
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Registration date : 23/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΔευ 5 Ιουλ 2010 - 19:17

θα ειμαι η πρωτη που θα διαβασει το βιβλιο σου οταν εκδοχη
λυπηθηκα παρα πολυ που δεν θα εχουμε νεα του για και ρο αλλα χαιρομαι αφανταστα που σε λιγο καιρο θα το κραταω στα χερια μου ως βιβλιο
για να εκδοσεις το σσσ θα πρεπει να αλλαξεις τα ονοματα?

σου ευχομαι καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου και ανυπομονω να διαβασω το βιβλιο σου!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ed<3
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ed<3


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 32
Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
Αριθμός μηνυμάτων : 3200
Registration date : 27/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΔευ 5 Ιουλ 2010 - 19:19

καλη επιτυχια!κ σε οτι βημα κ να κανεις εμεις θα ειμαστε διπλα σου!
κ φυσικα σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να το εκδοσεις!θα το αγοραζα χωρις δευτερη σκεψη!καλη τυχη!ευχομαι ολα να σου πανε καλα..δεν σου κρυβω οτι στενοχωρηθηκα,θα ηταν ψεμα να μην το ελεγα που δεν θα δω συνεχεια!αλλα θα κανω υπομονη... kiss huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bella13
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
Bella13


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 450
Registration date : 12/05/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΔευ 5 Ιουλ 2010 - 19:25

καλη επιτυχια εχεις ταλεντο και ελπιζω μια μερα να παω σε καποιο βιβλιοπωλειο και να αγορασω το βιβλιο σου γιατι ανυπομονώ να διαβασω την συνεχεια. πραγματικα ανυπομονω για εκεινη την μερα. Ενημέρωσε μας σε παρακαλω αν εκδοθει και ποτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ma.do
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ma.do


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 43
Τόπος : αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1624
Registration date : 02/02/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability:

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΔευ 5 Ιουλ 2010 - 19:54

Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ!!!! γι'αυτη σου την κινηση και μια τεραστια ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!
Μπορει να στεναχωρεθηκα λιγο που δεν θα διαβασω συντομα τη συνεχεια(αν λαβεις υποψη οτι ειμαι υπερβολικα ανυπομονη στη ζωη μου πραγματικα αυτο ειναι κατορθωμα για μενα)αλλα η χαρα μου ειναι μεγαλυτερη γι'αυτο το σπουδαιο βημα που κανεις στη ζωη σου.
Σου ευχομαι μεσα απ'την καρδια μου και παλι καλη επιτυχια και καλη αρχη!!!! huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AnaroseCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
AnaroseCullen


Θηλυκό Τόπος : Forks(lol)-Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1802
Registration date : 27/02/2010

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΔευ 5 Ιουλ 2010 - 19:56

Βασιλισα μας, καμαρι μας, Μαρια μας
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ! Ειλικρινα, ολα συμβαινουν για ενα καλο σκοπο και πιστεψε με ο συγκεκριμενος
αξιζει και με το παραπανω! Το ΣΣΣ ανεκαθεν πιστευα οτι εχει πολλες και υψηλες προοπτικες! Wink
Θα χαρω αβασταχτα εαν καταφερεις να το εκδοσεις και επιτελους μπορεσουμε και....το κρατησουμε
στα χερια μας! Ατοφιο, λατρεμενο και με μια ιστορια στις πλατες του που μονο εμεις οι λιγοι και καλοι
θα ξερουμε! study
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ, ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ & ΚΑΛΟ ΜΕΛΛΟΝ! Με τις σωστες κινησεις και την καταλληλη προωθηση
το βατραχακι μας (φανφικ) θα γινει πριγκιπας (βιβλιο) WhiteQueens Fanfic 616544
Εμεις, οι πιστοι σου οπαδοι/αναγνωστες θα ειμαστε διπλα σου και θα κατανοησουμε οτιδηποτε και αν προκυψει! WhiteQueens Fanfic 34442
Σε ευχαριστουμε για ολους αυτους τους μηνες πνευματικης ψυχαγωγιας και απολαυσης! WhiteQueens Fanfic 691711
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kimberly
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Kimberly


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4678
Registration date : 24/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΔευ 5 Ιουλ 2010 - 19:56

Μαρακι καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου ενοειται πως θα το αγορασωωωωωωωωωωωω
kiss kiss kiss kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΔευ 5 Ιουλ 2010 - 20:00

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ. WhiteQueens Fanfic 34442

Όπως είπα και πιο πάνω αν δεν ήσασταν εσείς να με στηρίξετε τόσο πολύ δεν θα το τολμούσα ποτέ.

Έτσι κι αλλιώς η ιστορία θα ολοκληρωθεί και ακόμα και αν δεν εκδοθεί θα έχετε την ευκαιρία να τη διαβάσετε όλη! Wink

Με ρωτήσατε πάνω αν θα πρέπει να αλλάξω τα ονόματα. Όπως καταλαβαίνετε είναι απαραίτητο να γίνει αυτό. Τα ονόματα θα αλλάξουν όπως και κάποιες περιοχές. Δεν πρέπει σε καμία περίπτωση να θυμίζει Στέφενι Μέγιερ και Twilight.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Bella07
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
Bella07


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 46
Τόπος : Κρητη
Αριθμός μηνυμάτων : 435
Registration date : 13/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Controling the Elements

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΔευ 5 Ιουλ 2010 - 20:05

Σου ευχομαι καλη επιτυχια απο τα βαθη τις καρδιας μου εμενα για αναγνωστρια με εχεις ειδη κερδισει,στο εχω πει ξανα οτι γραφεις ειναι καταπληκτικο.Ενημερωσε μας οταν τα καταφερεις να το εκδωσεις γιατι θα το κανεις ειμαι σιγουρη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
emi
Twilight Human
Twilight Human



Αριθμός μηνυμάτων : 82
Registration date : 31/03/2010

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΔευ 5 Ιουλ 2010 - 20:30

καλη επιτυχια, αν και τη θεωρω δεδομενη.Αν τα επόμενα κεφαλαια σου ειναι σαν αυτα που εχεις ήδη γραψει δεν εχεις να φοβασαι τιποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Niki Patt
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Niki Patt


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 30
Τόπος : Robert's World!
Αριθμός μηνυμάτων : 2620
Registration date : 19/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΔευ 5 Ιουλ 2010 - 20:48

Καλη επιτυχια Μαρια μου!!!....

Μπραβο....Αν και στεναχωρηθηκα λιγο που δεν θα διαβασω συντομα την συνεχεια....χαιρομαι πολυ γι'αυτο το σπουδαιο βημα που θα κανεις......

Θα σε στηριξουμε φυσικα......ηδη ανυπομονω να εκδοθει...αν και μου φαινεται καπως που δεν θα ειναι τα ιδια ονοματα..αλλα καταλαβαινω απολυτα το λογο της αλλαγης...οπως και να 'χει θα ειναι υπεροχη...

Σου ευχομαι καλη αρχη και καλη επιτυχια για ακομα μια φορα!!!!..............

Αν και η επιτυχια ειναι δεδομενη....η ιστορια σου ειναι πραγματικα υπεροχη!!! WhiteQueens Fanfic 98735 WhiteQueens Fanfic 98735
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΤρι 6 Ιουλ 2010 - 1:26

Απο την πρωτη στιγμη πιστεψα στο ταλεντο σου και ειδικα σε αυτη την ιστορια!!
Νομιζω οτι ολα τα μελη εδω μεσα εχουν την ιδια αποψη!
Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου καλη επιτυχια στα νεα σου βηματα
και να πετυχεις ολους τους στοχους σου!!
Μαιρη μου το αξιζεις!!
Ευχομαι να το παρουμε στα χερια μας σαν βιβλιο και φυσικα θελω να ειναι με υπογραφη lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marionlovesedward
New Moon Victim
New Moon Victim
marionlovesedward


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 31
Τόπος : χαλανδρι
Αριθμός μηνυμάτων : 232
Registration date : 15/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΤρι 6 Ιουλ 2010 - 1:48

Ax ειμαι πολυ συγκινημενη!!μπραβο μαρακι μου απο την αρχη λατρεψα τις ιστοριες σου ειχαν αυτο το μαγικο γραψιμο και το ταλεντο σου ειναι απιστευτο!Στεναχωρηθηκα λιγακι αλλα δεν πειραζει!θα αξιζει το κοπο!καλη επιτυχια λοιπον απο τα βαθη τις καρδιας μου!θα ειμαστε διπλα σου!ανυπομονω για το υπεροχο βιβλιο σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evangelina
New Moon Victim
New Moon Victim
evangelina


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Up, up and away!!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 136
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΤρι 6 Ιουλ 2010 - 3:15

Γιουπι!!!!! WhiteQueens Fanfic 388681
Καλη επιτυχια απο τα βαθη της καρδιας μου!!!!!!!!!!!!!!! Δυστυχως (ή ευτυχως ) το ΣσΣ δεν ειχα προλαβει να το διαβασω Embarassed , αρα θα περιμενω να εκδοθει για να το αγορασω απο καποιο μεγαλό βιβλιοπωλειο.
Ειδες? δεν λεω αν εκδοθει, λεω οτι θα εκδοθει !!!!!!!!! boogie Ειμαι σαββατογεννημενη εγω, και ο,τι λεω γινεται!!! WhiteQueens Fanfic 691689
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΤρι 6 Ιουλ 2010 - 9:18

Πραγματικά μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου και της ψυχής μου, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!Είμαι σίγουρη πως θα τα πας τέλεια και να ξέρεις πως εμείς θα είμαστε εδώ για να σε στηρίξουμε.Μαράκι, θα είμαι από τις πρώτες που θα το πάρει αν εκδοθει(που σίγουρα θα εκδοθεί! Wink )Για ό,τι νεότερο σχετικά με το ΣΣΣ και την έκδοσή του, ενημέρωσέ μας! Smile

Υ.Γ We Love You!!! WhiteQueens Fanfic 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
Rozmari
Golden Eyed Vampires
Rozmari


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 38
Τόπος : Αthens
Αριθμός μηνυμάτων : 1723
Registration date : 26/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Playing in the New Moon Movie

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΤρι 6 Ιουλ 2010 - 11:15

Τι λες τωρα??? Shocked

Τελειααααααααααααααα WhiteQueens Fanfic 868134 WhiteQueens Fanfic 868134 WhiteQueens Fanfic 868134 WhiteQueens Fanfic 868134

Μ αρεσει πολυ οπως γραφεις και αυτα που γραφεις και ευχομαι πραγματικα να ερθουν ολα οπως τα περιμενεις και να βρουμε μια μερα στα ραφια των βιβλιοπωλειων το βιβλιο σου.

Εννοειτε οτι το βιβλιο μου θα ειναι υπογεγραμενο απο την συγγραφεα WhiteQueens Fanfic Icon_razz ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LITSA0089
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire



Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
Registration date : 14/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΤρι 6 Ιουλ 2010 - 12:50

Αν και το περίμενα πως και πως θα κάνω υπομονή και θα περιμένω το βιβλίο σου.Καλή τύχη και καλή επιτυχία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΤρι 6 Ιουλ 2010 - 12:59

Τι λες τωρα?????????Περιμενα πως και πως το επομενο κεφαλαιο αλλα αν πηρες αυτη την αποφαση τοτε μπορω να περιμενω.Ελπιζω να σου πανε ολα καλα και να τα καταφερεις.Φυσικα το ξερεις οτι εμεις σε στηριζουμε δε θελει και ερωτημα.. WhiteQueens Fanfic 274215


Καλη επιτυχια λοιπον και σ αγαπαμε.. WhiteQueens Fanfic 150320 WhiteQueens Fanfic 603117 WhiteQueens Fanfic 620541 WhiteQueens Fanfic 382268
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vikaki21
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
vikaki21


Θηλυκό Τόπος : Όπου φύσaει ο άνεμος
Αριθμός μηνυμάτων : 2263
Registration date : 09/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΤρι 6 Ιουλ 2010 - 13:29

καλη επιτυχια σου ευχομαι WhiteQueens Fanfic 201917 και ανυπομονω να διαβασω το βιβλιο σου study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
e+b
Twilight Human
Twilight Human
e+b


Θηλυκό Τόπος : αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 20
Registration date : 14/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability:

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΤρι 6 Ιουλ 2010 - 13:56

Πρέπει να πω ότι όταν μπήκα στο blog και δεν είδα το ΣΣΣ ανησύχησα. Μετά όμως που έμαθα το λόγο που το απέσυρες χάρηκα πάρα πολύ.

Μαράκι ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ

Εννοείται ότι η επιτυχία είναι δεδομένη.
Εννοείται ότι θα το αγοράσουμε.
Εννοείται ότι όλα θα πάνε καλά.

Θα περιμένουμε να μάθουμε νέα σου.
Μην ανησυχείς για τίποτα.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ WhiteQueens Fanfic 474941
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lena
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
lena


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4103
Registration date : 09/09/2009

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΤρι 6 Ιουλ 2010 - 14:19

Μαρια χαιρομαι τελικα που αποφασισες να κανεις
αυτο το βημα!
Ξερεις πως ειμαι φανατικη της ιστοριας και ευελπιστω
να μου κρατησεις ενα αντιτυπο με αφιερωση φυσικα!!!!!
Καλη σου επιτυχια απο τα βαθη της καρδιας μου!!!!!!! huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpellanti21
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
mpellanti21


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 30
Τόπος : forks
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Registration date : 26/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΤρι 6 Ιουλ 2010 - 14:48

μαιρη μ και απο εμενα σου ευχομαι τα καλυτερα για την ιστορια σου,ευχομαι να εκδοθει σε βιβλιο,αν και δεν σου κρυβω οτι στεναχωρηθηκα λιγο που δεν θα το διαβασω συντομα,δεν πειραζει ειναι για καλο σκοπο, αν και για εμενα η αποφαση σου ηταν αναμενομενη,θα ταν κριμα αυτη η ιστορια να μην γινει βιβλιο...με εχεις κατακτησει με το ταλεντο σου,οπως και ολο το κοσμο του φορουμ...ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα!!!καλη επιτυχια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
!~Twilighter~!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
!~Twilighter~!


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 30
Τόπος : εδώ εκεί, παραπέρα...
Αριθμός μηνυμάτων : 1162
Registration date : 22/04/2009

Forks Student Profile
Team: Egyptians Egyptians
Special ability Special ability: See Through Lies

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΤρι 6 Ιουλ 2010 - 19:01

WhiteQueens Fanfic 558691 WhiteQueens Fanfic 558691 YOU GOT TO BE KIDDING!!!! WhiteQueens Fanfic 558691 WhiteQueens Fanfic 558691

Iιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!! Το έκανε!!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου!!! Για την ακρίβεια, κι εγώ σκέφτομαι να το κάνω αυτό όταν θα σπουδάσω, γιατί μου έχουν πει ότι γράφω ωραία και να το τολμήσω!!!

Αλλά αρκετά με τα δικά μου!!! Μαρία μου, Μαράκι μου, καλά έκανες!! Και να είσαι σίγουρη ότι θα το αγοράσω όταν με το καλό εκδοθεί!! Όσο και να κάνει!!! Γιατί θα το έχω στα χέρια μου και θα το καμαρώνω και θα λέω: "Ναι, τη γνωρίζω αυτή!!! Είναι πολύ ταλαντούχα, και αξίζει να διαβαστεί το βιβλίο αυτό!!"

WhiteQueens Fanfic 906998 ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! WhiteQueens Fanfic 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueens Fanfic Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic I_icon_minitimeΤρι 6 Ιουλ 2010 - 19:02

Παιδιά, ευχαριστώ πολύ όλους για τις ευχές σας. Η έκδοση ενός βιβλίου είναι μία πολύ δύσκολη διαδικασία και τα πράγματα δεν είναι και τόσο εύκολα. Παρόλα αυτά μιας και πήρα την απόφαση θα κοιτάξω πολλές εναλλακτικές και επιλογές και θα πράξω αντίστοιχα.

Δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας πάντως ακόμα και αν δεν εκδοθεί όπως σας έχω υποσχεθεί θα έχετε την ευκαιρία να διαβάσετε την ιστορίά. WhiteQueens Fanfic 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
 
WhiteQueens Fanfic
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: WhiteQueen's Desk-
Μετάβαση σε: