Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 WhiteQueens Fanfic

Πήγαινε κάτω 
+32
Emmi
Ashley Greene
lia
marina
twilightsagaddicted
volturi girl
T-NM-E-BD
michelle
Vera
!~Twilighter~!
mpellanti21
lena
e+b
vikaki21
despina aek
LITSA0089
Rozmari
Mrs.Christina
evangelina
marionlovesedward
ΕΡΗ
Niki Patt
emi
Bella07
Kimberly
AnaroseCullen
ma.do
Bella13
ed<3
izzy cullen
evi
WhiteQueen
36 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Vera
New Moon Victim
New Moon Victim
Vera


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός μηνυμάτων : 114
Registration date : 10/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 6 Ιουλ 2010 - 19:32

Μαρια για να πω την αληθεια ομολογω πως το περιμενα και απορω πως δεν το ειχες κανει τοσο καιρο..οχι απλα σε στηριζουμε και σε θαυμαζουμε για το ΣΣΣ αλλα ελπιζουμε οτι αν παει καλα αυτο το βιβλιο (που γτ να μην παει με τοσους αναγνωστες δλδ) θα γραψεις και αλλες εξισου καλες ή και καλυτερες ιστοριες!Το μονο κακο ειναι οτι θα περιμενουμε καιρο..αλλα το καλο πραγμα αργει να γινει!Σου ευχομαι το ΣΣΣ να εχει παρα πολυ μεγαλη επιτυχια!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michelle
New Moon Victim
New Moon Victim
michelle


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 250
Registration date : 24/06/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 7 Ιουλ 2010 - 0:10

Τι έγινε λέει;;; WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 6512

Αυτά και αν είναι υπέροχα νέα! study

Μπράβο Μαρία! Όλα να πάνε καλά! Εννοείται ότι θέλουμε αφιέρωση και αυτόγραφο! WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 388681

Μέχρι τότε θα είμαστε εδώ και θα ανυπομονούμε!

Η στήριξή μας είναι δεδομένη! Προχώρα μπροστά και εμείς θα είμαστε δίπλα σου! WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 7 Ιουλ 2010 - 0:14

Αχ σας ευχαριστώ πολύ! WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 34442

Το ότι με στηρίζετε όλοι τόσο πολύ σημαίνει πάρα πολλά για εμένα. WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 616544

Όσο για τα αυτόγραφα WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 876749 πολύ ευχαρίστως... όταν έρθει η ώρα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
T-NM-E-BD
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
T-NM-E-BD


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθανιστάν!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2274
Registration date : 03/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 8 Ιουλ 2010 - 2:09

Τελικά το όνειρο της Στεφανι μόνο καλό εφερε............ Smile Smile Wink Wink
Αγαπήσαμε όλοι το saga, ζήσαμε τρελές στιγμές μέσα από τα βιβλίοα και τις ταινίες
ονειρευτικαμε χαρηκαμε γελασαμε κλαψαμε............ huggie μας δωθηκε η ευκαιρια να γνωριστουμε να αντλλαξουμε απόψεις...ειτε αρμονικά είτε WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 229597 και πολλοι απ εμας
δημιουργησαν ειτε μέσα απο φωτο ειτε απο ιστορίες...Εσένα Μαράκι σε βοηθησε να πλασεις όμορφες ιστορίες που ειχες στο μυαλό σου και να τις μυραστείς μαζί μας.......νομίζω εφτασε η ωρα να τις μοιραστεις και με την υπόλοιπη Ελλάδα!!!!! kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 8 Ιουλ 2010 - 21:00

lol!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και για την κατανόηση όλων. WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 34442

Είμαι ακόμα σε φάση έρευνα για το ΣΣΣ από την οποία θα κριθεί το μέλλον του. Wink

Και επειδή σας αγαπώ πολύ, περάστε από το τόπικ του blog μου να διαβάσετε εκεί μερικά νεότερα. WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
izzy cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
izzy cullen


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : φορκς
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Registration date : 23/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 8 Ιουλ 2010 - 21:14

οταν θελεις κατι πολυ ολοκληρο το συμπαν συνομοτει για να το πετυχεις
εχεις διαβασει το βιβλιο the secret της ροντα περν αν οχι τρεξε και αγορασε το εχει να κενει με τον παγκοσμιο νομο τη ς ελξης μιλαει για το πως αν πιστευεις σε κατι αν κανεις τον εαυτο σου νε πιστεψει οτι το εχεις ηδη αν δωσεις δηλαδη την ενεργεια σου σε κατι τοτε απλα θα το εχεις
αν διαβασεις το βιβλιο θα το καταλαβεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 10 Ιουλ 2010 - 9:52

Αν είναι δυνατόν!
Μία εβδομάδα λείπω και παθαίνω εγκεφαλικό!!!
Μαίρη σε παρακαλώ μην μου το κάνεις αυτό!
Έλα τώραααααααααα! Γιατί????
Δεν στεναχωρίεμαι που θα εκδοθεί όχι!
Το αντίθετο! Επιτέλους όλα τα ποστ που έκανα να γράψεις επαγγελματικά έπιασαν τόπο αλλά γιατή ΑΥΤΗ την ιστορία???? Sad
Λοιπόν. Επείδη όμως σε αγαπάω όπως αγαπάω και το ΣΣΣ θα σε στειρίξω όσο μπορώ!
Να ξέρεις ότι εγώ όπως όλα τα παιδιά από εδω είμαστε μαζί σου σε κάθε βήμα!
Και εγώ θέλω υπογεγραμμένο έντυπο! Και πλάκα θα έχει να γίνει και ταινία! faint
Καλή επιτυχία αν και ξέρω ότι θα εκδοθεί!
Ανοιπομωνώ να πάρω το έντυπο από τα βιβλιοπωλεία και να το διαβάζω την ώρα του μαθήματος.... και μετά να πλακώνομαι με τους καθηγητές μου για να το πάρω πείσω αν με πιάσουν ότι το διαβάζω.... και να μου πουν πάλι ότι δεν θα γραφτώ στο ποινολόγιο γιατί δίαβαζα ένα λογοτεχνικό βιβλίο και όχι περιοδικό.... πφφφ....
Μόνο μία χάρη σου ζητάω... Παρακάλω. Κράτα τον Ντάνιελ έτσι όπως είναι! Θέλω να θυμάμαι κάτι και όταν μεαλώσω και κάνω παιδιά θα τους λέω: Εγώ το δίαβαζα όταν ήταν ακόμα ιστορία στο διαδύκτιο....
Συγκινήθικα πάλι... WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 206202

Και πάλι

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
twilightsagaddicted
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightsagaddicted


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 28
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 3767
Registration date : 07/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 10 Ιουλ 2010 - 23:31

μαρια μου τωρα ειδα κι εγω τα ευχαριστα..!!!!!!!!!συγχαρητηρια κοπελα μου και σου ευχομαι καθε επιτυχια...!!ειμαι σιγουρη οτι θα πανε ολα καλα...
επιτελους θα εχουμε αυτη την καταπληκτικη ιστορια σε βιβλιο..της αξιζει κι εμεις θα χαιρομαστε και θα ειμαστε περηφανοι για σενα...!!και παλι ΜΠΡΑΒΟ.. WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 201917 boogie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
marina


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Τόπος : κόρινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 3084
Registration date : 22/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 11 Ιουλ 2010 - 0:03

Λοιπόν εγω τα ευχάριστα τα έμαθα απο την Νίκη!!! Μου έστειλε μνμ σε έξαλη κατάσταση και μου το είπε! Χαίρομαι τόσο πολύ!!! Μου αρέσει τόσο αυτή η ιστορία... Σου ευχομαι τα καλύτερα! Ειμαι σίγουρη πως όλα τα μέλη του φόρουμ θα σε στηρίξουν γιατι πραγματικά το αξίζεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lia
Twilight Human
Twilight Human
lia


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Registration date : 18/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 11 Ιουλ 2010 - 1:16

AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!τελεια νεα!!!!καλη επιτυχια, σου αξιζει!εννοειτε πως μολις εκδοθει θα τρεξω να το παρω!!!! WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 6512
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
izzy cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
izzy cullen


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : φορκς
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Registration date : 23/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 17:56

καθισα και ξαναδιαβασα τις ιστοριες σου αυτες που εχεις στο μπλογκ σου
ενα σου λεω μην αφησεις το ταλεντο σου φραφεις καταπληκτικα και ελπιζω να εκδοσεις το σιωπη στο σκοτσδι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 18:00

Εγω δεν ελπιζω, ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερει Smile Πανω τους Μαιρη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 18:12

Ευχαριστώ παιδιά. WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 34442

Σημασία έχει να μη βιάζεται κανείς. Όλα θέλουν τον χρόνο τους. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 20:58

Δεν είναι δίκαιο!
Το Σιωπή στο σκοτάδι έπρεπε να εκδόσεις!
Γράφεις καταπλικτίκα και έχεις πάρα πολύ φατασία!
Δεν θέλω να μάθω την συνέχεια όταν εκδοθεί το βιβλίο σου.
Γιατί πες. 3 μήνες να το γράψεις και να το ελέξεις μετά ένα μήνα να στο εκδόσουν εγώ θα μάθω συναίχεια όταν θα κρίνομαι για το πρώτο τρίμηνο στο σχολείο? ¶δικο! Τότε μου παίρνουν οι γονείς μου τα βιβλία!!!
Από την άλλη θέλω να το εκδόσεις και να δει όλος ο κόσμος το ταλέντο σου αλλά είμαι πολύ εγωήστρια συγγνώμη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
Ashley Greene
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ashley Greene


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 27
Τόπος : αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Registration date : 12/09/2009

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 21:17

WhiteQueen έγραψε:
Και ήρθε η ώρα να μοιραστώ μαζί σας κάτι που με κάνει να χαίρομαι αλλά και να στεναχωριέμαι λιγάκι.

Λυπάμαι πάρα πολύ που θα απογοητεύσω κάποιους από εσάς αλλά ήρθε η ώρα να κάνω το επόμενο βήμα και να δοκιμάσω την τύχη μου.

Ας ξεκινήσουμε λοιπόν με τα δυσσάρεστα...

Αν θα ψάξετε δεν θα βρείτε κάπου πια το Silence in the Dark. Δεν υπάρχει κανένα κεφάλαιο αναρτημένο στο blog μου, ούτε στο φόρουμ, ούτε στο FFNet. Πριν αρχίσετε να φωνάζετε και να διαμαρτύρεστε θα σας πω τον λόγο για τον οποίο συνέβη αυτό.

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά και είμαι ήδη σε διαδικασία έρευνας για κάποια πιθανή έκδοση. Αυτό λοιπόν με αναγκάζει αυτόματα να αποσύρω όλο το υλικό από το διαδίκτυο. Ζητώ πραγματικά συγνώμη, αρχικά η πρόθεση μου δεν ήταν αυτή. Αλλά καθώς η ιστορία προχωρούσε και σύμφωνα και με τη δική σας ανταπόκριση σκέφτηκα πως ήρθε η ώρα να τολμήσω.

Έτσι λοιπόν, αυτές τις ημέρες μιας και θα έχω λίγο ελεύθερο χρόνο θα αφοσιωθώ απόλυτα στο να συνεχίσω και να ολοκληρώσω τη συγκεκριμένη ιστορία. ¶ρα μάλλον δεν θα υπάρξει σύντομα νέο κεφάλαιο 1920 παρόλο που όπως έχω υποσχεθεί θα το συνεχίσω και θα το ολοκληρώσω και αυτό.

¶ρα, δεν θα συνεχίσω 1920 προς το παρόν για να ασχοληθώ με το ΣΣΣ αλλά καθαρά για τους λόγους της έκδοσης. ¶ρα προς το παρόν... δεν θα υπάρξει κάτι από την πλευρά μου. Μόλις ξεμπερδέψω με τα διαδικαστικά για το ΣΣΣ θα συνεχίσω με το 1920 που δεν σκοπεύω σε καμία περίπτωση να το εκδόσω γιατί είναι μία λεμονάτη ιστορία και θα παραμείνει fanfic!

Όσοι αγαπήσατε το ΣΣΣ και με στηρίξατε θέλω να ελπίζω ότι ίσως και αν τα καταφέρω να το εκδόσω πως θα με στηρίξετε και πάλι αγοράζοντας το βιβλίο μου για να διαβάσετε και τη συνέχεια.

Επίσης θα ήθελα να ενημερώσω ότι έχω ήδη κατοχυρώσει τα πνευματικά μου δικαιώματα προς αποφυγή προβλημάτων. Wink

Πραγματικά προς το παρόν δεν έχω να πω κάτι άλλο.

Ευχηθείτε μου όλοι καλή επιτυχία και ελπίζω να μη σας στεναχώρεσα πολύ.

Και πάλι σας ευχαριστώ για τη στήριξη και για τα καλά σας λόγια. Αν δεν ήσασταν εσείς μάλλον δεν θα έβρισκα ποτέ το θάρρος να κάνω αυτό το βήμα. WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 577643 WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 577643 WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 577643

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 691711


Λοιπόν πρώτα πρώτα συνγχαριτήρια!!! θα πω την αμαρτία μου..... δεν είχα γράψει ποτέ σχόλια αν και το διάβαζα Embarassed .... Έβλεπα όλοα όσα έγραφες και δεν ήξερα από το που να προτοξεκινήσω να το περιγάφω! Μια φυσική σπιτική λεμονάδα την άδειαζα μόνη μου WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 442819 Razz .

Οστόσο πραγματικά θέλω να σου πω ότι θα σε στηρήξουμε!!! Πραγματικά πιστεύω ότι θα έχει μεγάλη ανταπόκριση στο κοινό! Θα είναι πολύ ωραία να κάθεσε να το διαβάζεις και να το ξαναδιαβάζεις μέχρι να δεις ότι το αίμα σου έχει πάρει κίτρινο χρώμα από τα λεμόνια lol! .

Από ότι έχω καταλαύει είναι ένα μεγάλο βήμα για εσένα και ένα τεράστιο βήμα για την λογοτεχνία!( Wink Razz )! ΘΑ σε στιρίζουμε σε κάθε φάση! ¨οτι κριτική και να σου κάνουνε καλή ή κακή(δεν νομίζω για το δευτερο kiss ) Εμείς θα σε στιρίζουμε γιατί εμείς πραγματικά αδημονούσαμε να ανεβάσεις κεφάλαιο! Θα ήταν τέλειο αν υπήρχε κάποιος τροπος να σε ευχαρηστησουμε απο τα βαθη της κρδιας μας που μοιραστικες μαζι μας τον λογοτεχνικο σου θυσαυρο και δεχτηκες τα ταπεινα μας σχολια huggie .

Τέλος θα ήθελα να σε ευχαριστω που αν και είχες φόρτο εργασίας γιατί όπως ξέρουμε όλοι καταφερνες να εισαι παντα μεσα στις ημερομηνιες που μας ελεγες οτι θα ανεβασεις κεφαλαιο.

Πραγματικά συνγαρητήρια σε θαυμάζω που πήρες το θάρος να εκδόσεις την Σιωπή Στο Σκοτάδι! kiss WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 201917 WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 201917 WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 201917 WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 201917 Θα είμαστε μαζί σου WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 34442 WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 34442 WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 34442 WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 34442 WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 98735
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://downey-got-lokid.tumblr.com/
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 21:20

Πρέπει να πω ότι είμαι ακόμα στην αρχή και τίποτα δεν είναι σίγουρο. Δεν ξέρω αν το Σιωπή στο Σκοτάδι θα εκδοθεί ή όχι, αυτό που ξέρω σίγουρα είναι ότι θα το ολοκληρώσω και θα κάνω την προσπάθεια μου.

Όπως είπα και πιο πάνω αυτά τα πράγματα χρειάζονται χρόνο και υπομονή. Wink

Παρόλα αυτά σας ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη, την έχω πραγματικά ανάγκη. Και επειδή βασίζομαι σε εσάς και νιώθω ότι σας χρωστάω τα πάντα, όπως σας υποσχέθηκα σας περιμένει σύντομα μία εκπληξούλα! WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Emmi
Twilight Human
Twilight Human
Emmi


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 63
Registration date : 27/02/2010

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: See Through Lies

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 22:12

WhiteQueen μας,μην ανυσειχεις για τιποτα!ολα θα πανε τελεια,αρκει να το θελεις πραγματικα και να το προσπαθισεις μεχρι τελους!Θα ειμαστε διπλα σου,σαν το πιο φανατικο κοινο σου,οτι και να μας χρειαστεις!Σου ευχομαι τα καλυτερα! WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 630836
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vampire love
New Moon Victim
New Moon Victim
Vampire love


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Λεπτοκαρυά Πιερίας-Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 170
Registration date : 12/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιουλ 2010 - 21:30

Χριστέ μου έχω πάθει σοκ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Η Σιωπή στο σκοτάδι βιβλίο???????Αχχχχχχ μπράβο Μαρία, μπράβο!!!!Καλή επιτυχία και θα είμαι σίγουρα απο τα άτομα που θα αγοράσουν το βιβλίο αν εκδοθεί!!!!Είναι η αγαπημένη μου ιστορία, το έχω πει πόσες φορές!!!Ειληκρινά έχω ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά, χαίρομαι τόσο πολύ για σένα!!!!!Αν και θα μου λείψει λιγάκι η ιστορία γιατί έμπαινα και ξαναδιάβαζα κεφάλαια, πιστεύω ότι θα το χαρώ χίλιες φορές περισσότερο όταν θα το έχω βιβλίο στα χέρια μου!!!Και πάλι συγχαρητήρια και εμείς όλες μαζί σου..να μας ενημερώνεις για να ξέρουμε τι γίνετε γιατί κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό όταν δεν έβρισκα την ΣΣΣ στο blog! Smile WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Twilight Human
Twilight Human
ΧΡΙΣΤΙΝΑ


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 32
Registration date : 31/03/2010

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιουλ 2010 - 19:19

Πραγματικά, χαίρομαι πάρα πολύ που αποφάσισες να το εκδόσεις.Το έχω ξαναπεί, έχεις έναν ιδιαίτερο τρόπο να εξωτερικέυεις τα συναισθήματα των ηρώων σου, πράγμα που μου αρέσει πολύ. Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία και εννοείται πως θα είναι μεγάλη μου τιμή και χαρά να μου υπογράψεις και το δικό μου αντίγραφο, όταν με το καλό εκδοθεί το βιβλίο.
Προχώρα μπροστά και μην ανησυχείς. Έχεις και την δική μου υποστήριξη για αυτό σου το εγχείρημα και ελπίζω αυτή να είναι απλά και μόνο η αρχή πολλών συναρπαστικών βιβλίων που θα φέρουν την υπογραφή σου.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιουλ 2010 - 21:30

Να σας ενημερώσω ότι, το Silence in the Dark βρίσκεται και πάλι στο blog μου, στη θέση του. Όποιος θέλει να το διαβάσει μπορεί ελεύθερα γιατί δεν ήταν και λίγοι αυτοί που μου το ζητούσαν και είχαν δυσανασχετήσει...

Και επίσης να πω ότι, θα συνεχιστεί κανονικά η συγγραφή και η ολοκλήρωση και των δύο ιστοριών και αν το SITD θα εκδοθεί αυτό θα γίνει αφού η ιστορία θα ολοκληρωθεί, θα αλλάξω τα ονόματα και θα περάσει από κάποιο edit.

Για να μη νομίζετε ότι είμαι τρελή θα πρέπει να ομολογήσω ότι από τη στιγμή που το κατέβασα δεν είχα κίνητρο για να γράψω και ακόμα περισσότερο όταν άλλαξα τα ονόματα κάτι έσπασε μέσα μου. Αυτό με έβαλε σε σκέψεις... Αναρωτήθηκα λοιπόν ποιος ήταν ο λόγος που ξεκίνησα να γράφω και σίγουρα δεν ήταν ούτε για αναγνώριση ούτε για χρηματικές απολαβές. Το κάνω απλά επειδή το θέλω και το αγαπώ. Έτσι λοιπόν σκοπεύω να συνεχίσω και αφού θα το ολοκληρώσω τότε με το καλό θα επανεξετάσω το θέμα της έκδοσης.

Αυτά προς το παρόν.

Αυτές τις ημέρες, θα γράψω μία one shot ιστορία έκπληξη! WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 6512 Μία έμπευση της στιγμής... WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 616544

Και μετά θα συνεχίσω με Silence in the dark! WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
niki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
niki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Κορινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 2465
Registration date : 07/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιουλ 2010 - 22:30

εμεις το αγαπαμε αυτο το φανφικ οπως και να εχει!!!
σιγουρα δεν θα μας πειραζε η αναμονη κια ξεροντας οτι η εκδοση μπορει να αποτελεσει
ονειρο ζωης... ειδικα αν ειχαμε αυτην την ιστορια με σαρκα και οστα να στολιζει την βιβλιοθηκη μας!!! Η αλλαγη ονοματων απο την αλλη ειναι πολυ δυσκολο πραγμα διοτι οταν δενεσαι υπερβολικα με τους ηρωες της ιστοριας σου...
Εμεις σε υποστιριζουμε οτι και να γινει... και ευχομαστε ολοι καποτε να καταφερεις να
το εκδοσεις ή να το καμαρωσεις οπως αλλιως επιθυμεις...

Υ.Γ

ανυπομονουμε για την καινουρια ιστορια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιουλ 2010 - 22:40

Παιδιά, δεν απέκλεισα το ενδεχόμενο της έκδοσης. Έτσι κι αλλιώς για να προσπαθήσεις να εκδόσεις πρέπει να έχεις ολοκληρωμένη ιστορία. Η δική μου δεν ήταν... και για να την ολοκληρώσω χρειάζομαι εσάς! Χρειάζομαι την επικοινωνία και το ενδιαφέρον σας και τα σχόλια σας κεφάλαιο το κεφάλαιο. ¶ρα στο τέλος θα επανεξετάσω το θέμα και φαντάζομαι ότι και τότε ίσως και να θέλετε να το έχετε στη βιβλιοθήκη σας. Wink

P.S. Η κανούρια ιστορία υπενθυμίζω ότι θα είναι one shot, δηλαδή ένα ποστ! Το βρίσκω αδύνατο να γράφω τρεις ιστορίες ταυτόχρονα. Ήδη οι δύο WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 413121
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιουλ 2010 - 22:48

αχ τελεια μαιρη μου.δε νομιζω να εχεις αμφιβολια οτι σε στηριζουμε.αυτο ειναι δεδομενο γλυκια μου.ανυπομονω για το one shot. kiss WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 98735
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιουλ 2010 - 22:53

Mαίρη μου, ότι και να γίνει, εμείς λατρεύουμε τις ιστορίες σου και τον τρόπο που γράφεις.Όταν θα επανεξετάσεις το ενδεχόμενο έκδοσης της ιστορίας,μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις!!! Smile huggie Εμείς, ό,τι και να γίνει θα είμαστε δίπλα σου! WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 382268


Περιμένω με αγωνία την καινούρια σου ιστορία!!! WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 98735 WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 432569

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 34442 kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
niki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
niki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Κορινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 2465
Registration date : 07/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueens Fanfic   WhiteQueens Fanfic - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιουλ 2010 - 22:58

και φυσικα!!!!
Εμεις θα καναμε τα παντα για να ολοκληροθει και να εκδοθει αυτη η ιστορια!!!!
σελιδες ολοκληρες με σχολια θα γραψουμε για να ενισχισουμε την προσπαθεια
και την εμπνευση σου!!!

P.S
εννοειται πως ειναι δυσκολο να γραφεις 3 ιστοριες μαζι!!!
περιμενουμε την καινουρια ιστοριουλα οσο μικρη και αν ειναι!!!!
Εξαλλου το cinderella storry ειναι μια απο τις αγαπημενες μου ιστοριες
οσο μικρη και αν ειναι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
WhiteQueens Fanfic
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: WhiteQueen's Desk-
Μετάβαση σε: