Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχολια: Αληθινή Καρδιά

    Πήγαινε κάτω 
    +27
    annia
    *evdokia*
    xrysanthi
    dolores!!
    LITSA0089
    daisyalicecullen
    Bella13
    !!!twilight!!!
    LaDy_SoVeReigN
    evaki
    Nemesis Of Bellin
    Zafrina
    sandra21
    ntinaki
    Bella07
    Emy+Robert
    mpellanti21
    ed<3
    Mrs.Christina
    ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΕΝ 1
    mR.Geo
    Lizzy Cullen
    izzy cullen
    niki
    ROBELINA
    Niki Patt
    twilightsagaddicted
    31 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Nemesis Of Bellin
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Nemesis Of Bellin


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Night Castle
    Αριθμός μηνυμάτων : 3549
    Registration date : 09/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΔευ 28 Μαρ 2011 - 14:13

    ωωωωω νεο κεφαλαιο!!!!!!!!!!!!!!

    ιφι μου για αλλη μια φορα εγραψες...

    η Μπελλα αποδειχτηκε πολυ καλη φιλη οπως φυσικη και οι υπολοιποι της παρεας. ελπιζω η Αλις να ξαναβρει συντομα τον πραγματικο εαυτο της
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΔευ 28 Μαρ 2011 - 14:30

    πολυ ωραια η συνεχεια , και η αλις μακαρι να ξαναβρει τον χαμενο ευατο της!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    twilightsagaddicted
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    twilightsagaddicted


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Λάρισα
    Αριθμός μηνυμάτων : 3767
    Registration date : 07/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΔευ 28 Μαρ 2011 - 15:13

    κοριτσαρες μου ευχαριστω πολυ πολυ πολυ.!!!!
    λοιπον,
    χρυσανθη μου ναι το ξερω ηταν μικρο αλλα υπαρχει περιπτωση να ανεβασω σημερα και ακομη ενα κεφαλαιο οποτε νομιζω ειμαι ενταξει.! Smile
    ελενακι μου να εισαι σιγουρη οτι θα ξαναβρει τον εαυτο της...Αλις ειναι αυτη.! Wink
    και ερμιονη μου η εκπληξη θα παει καλα..αλλα η αληθεια ειναι οτι κατι θα παει στραβα...ενα προσωπο απο τα παλια κεφαλαια θα εμφανιστει...
    ελινακι μου σε ευχαριστω πολυ πολυ γλυκια μου.!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΔευ 28 Μαρ 2011 - 15:47

    Φενια μου πολυ ωραια η συνεχεια.Επιτελους η Αλις δεχτηκε να παει μια βολτα
    lol!η Μπελλα της μιλησε ανοιχτα και την παραδεχτηκα kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    twilightsagaddicted
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    twilightsagaddicted


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Λάρισα
    Αριθμός μηνυμάτων : 3767
    Registration date : 07/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΔευ 28 Μαρ 2011 - 15:57

    Μαρινακι μ ευχαριστω πολυ πολυ.!!!!!!ειδες...απλα τα πραγματα..!το και το.! lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    twilightsagaddicted
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    twilightsagaddicted


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Λάρισα
    Αριθμός μηνυμάτων : 3767
    Registration date : 07/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΤετ 30 Μαρ 2011 - 21:46

    η συνέχεια είναι έτοιμη..!καλή ανάγνωση.!!!!!! Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΤετ 30 Μαρ 2011 - 21:54

    Με δουλεύεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με δουλεύεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Η Τάνια????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    Είμαι σε κατάσταση σοκ τώρα!!!! Shocked faint Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 558691 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 868134 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 6626 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 480860 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 835489
    Ωχ ωχ ωχ...μυρίζομαι μπερδέματα!!! Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 835489 Βέβαια, ελπίζω να κάνω λάθος και να μην είναι αυτή με το αυτοκίνητο!(χλωμό το βλέπω) Neutral Βρε Μπέλα μου, τι το θες το νερό? Neutral
    Τέλειο κεφάλαιο Φενιούλα μου!!! Μπράβο σου!!! Η περιγραφή του Έντουαρντ στο γήπεδο του μπάσκετ... Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 40135 αχχχχχχ....Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 603117
    Σπόιλερ:


    Μπράβο και πάλι γλυκιά μου!!! Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 150320 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 616544 Αγωνιώ για τη συνέχεια!!! Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΤετ 30 Μαρ 2011 - 22:56

    Φενια μου τι μας εκανες παιδι μου συμφωνω με την Ερμιονη για το πως περιεγραψες τον Εντουαρντ στο γηπεδο του μπασκετ faint Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 480860 !!!
    Τωρα με την Μπελλα τι γινεται,να τι παθαινει οποιος παει για νερο Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 835489 ελπιζω μονο σαν την Ερμιονη να μην ειναι η Τανια αυτη για την βαψαμε!θα εχουμε ασχημο τελος Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 592681
    Μπραβο Φενακι μου η συνεχεια ηταν απολαυστικη!!! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΤετ 30 Μαρ 2011 - 23:00

    καλα ση συνεχεια εκπληκτικη !!!!!! δεν θα σχολιασω τον εντουαρτ ολα τα λεφτα , παναγια μου τι επαθε η μπελλα?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Nemesis Of Bellin
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Nemesis Of Bellin


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Night Castle
    Αριθμός μηνυμάτων : 3549
    Registration date : 09/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΠεμ 31 Μαρ 2011 - 15:00

    ζητειτε αντρας ιδιος με τον Εντουαρν για προσωπικη χρηση giggle

    ιφι μου τι χαρουμενο συνεχεια (αν εξαιρεσεις το τελος). ελπιζω να μην υπαρξει προβλημα μεταξυ τζασπερ και νειτ. να κανω μια ερωτηση ο τζασπερ ειναι φιλος της μπελλας ετσι??? εκτος απο οταν ειχε παει να ζητησει εξηγησεις δεν του εχει συμπαρασταθει καθολου του καημενου!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    twilightsagaddicted
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    twilightsagaddicted


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Λάρισα
    Αριθμός μηνυμάτων : 3767
    Registration date : 07/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΠεμ 31 Μαρ 2011 - 21:48

    κοριτσαρες μου..!!!!!!!για αλλη μια φορα σας ευχαριστω τοσο πολυ.!!!!!!θα δειτε στο επομενο κεφαλαιο ποια ειναι....μπορει και να εχετε πεσει μεσα μπορει και οχι...Wink
    ελενακι μου ναι ο Τζαζ ειναι φιλος της Μπελλας και αυτη θα τη δουμε λιγο αργοτερα να παει στο Τζασπερ και θα δειτε και το γιατι...αλλωστε μην ξεχναμε οτι στην ιστορια εχει περασει μονο μια μερα απο τοτε που πηηγε να του ζητησει εξηγησεις....αλλωστε του ειπε οτι θα τον αφησει λιγο να ηρεμησει...
    και παλι σας χιλιοευχαριστω!!!!!!!!!!!! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΠεμ 31 Μαρ 2011 - 22:42

    μη μου πεις ότι αυτή που κόντεψε να την χτυπήσει ήταν η Τάνια Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 558691
    θα το πάθω το εγκεφαλικό δεν το γλυτώνω Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 835489

    τέλεια η συνέχεια... αχ ο εντ χωρίς μπλουζακι λουσμένος στον ιδρώτα να βάζει καλάθι Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 40135
    οκ δεν έχω λόγια Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 252380 αυτό τα λέει όλα ή μήπως αυτό Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 432569

    ουπς συγνώμη παραφέρθηκα Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 730856 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 730856 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 730856

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 31995 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 31995 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 31995 Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    twilightsagaddicted
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    twilightsagaddicted


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Λάρισα
    Αριθμός μηνυμάτων : 3767
    Registration date : 07/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΔευ 25 Απρ 2011 - 12:22

    χιχιχιχι....δν πειραζει χρυσανθη μου..!!!!!θα δειτε στη συνεχεια ποια ειναι αυτη...!!!
    Λοιπον, χρονια πολλα σε ολους..!Χριστος Ανεστη..!!! kiss Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 43675
    Και επειδη μαζι με το Χριστο αναστηθηκε και η εμπνευση μου..! lol! πιστευω στις επομενες 2 μερες να εχω ανεβασει κεφαλαιο..!! Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    twilightsagaddicted
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    twilightsagaddicted


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Λάρισα
    Αριθμός μηνυμάτων : 3767
    Registration date : 07/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΣαβ 20 Αυγ 2011 - 13:37

    λοιπον...επεστρεψα...μετα απο πολυ καιρο ειμαι παλι στα λημερια του φανφικ μου..!!ομολογω οτι εψαξα πολυ να το βρω αναμεσα στα αλλα τοσα...!θελω καταρχας να ζητησω μια μεγαλη συγγνωμη απο αυτουυς που διαβαζετε την ιστορια μου..εχω τοσο καιρο να ανεβασω συνεχεια....αλλα δε γινεται ολα στη ζωη μας να ειναι καλα...και θελω πραγματικα να κανω μια εισαγωγη πριν τη συνεχεια της ιστοριας μας...ο καθενας πληγωνεται καθημερινα απο διαφορα πραγματικα στη ζωη του..αλλα πιο σοβαρα οπως υγειας και αλλα λιγο πιο δευτερευοντα...σημασια ομως εχει να μην καταστρεφουμε τη ζωη μας αν σκεφτομαστε μονο τα ασχημα που μας συμβαινουν...η δυναμη μας προερχεται οταν σκεφτομαστε τα καλα που μας συμβαινουν απο το πιο απλο οπως ενα φιλι απο τη μαμα μας ως το πιο συνθετο μια επιτυχια στη δουλεια ή στο σχολειο...πολλες φορες καποια πραγματα μας λυγιζουν και μας γονατιζουν αλλα παντα υπαρχει λογος να ξανασηκωθουμε και να ξαναχαμογελασουμε....παρολο που ειμαι μικρη μονο 15 χρονων μπορω να πω οτι ολα αυτα τα εχω καταλαβει...και ευχαριστω τους ανθρωπους που με στηριξαν σε μια πολυ δυσκολη περιοδο της ζωης μου..και καποιοι απο αυτους ειστε εσεις εδω στο φορουμ...η 2η οικογενεια μου οπως εγω τη λεω...ευχαριστω ολους σας εκ των προτερων....

    Η συνεχεια της ιστοριας τη δευτερα θα ειναι ετοιμη..!!ελπιζω να συνεχισετε να τη διαβαζετε και να σας αρεσει..!!! kiss Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΣαβ 20 Αυγ 2011 - 14:03

    πτι και να εγινε , ελπιζω να ξεπεραστηκε και ολα να πηγαν καλα .. αλλωστε απο δυσκλες καατστασεις βγαινουμε πιο δυνατοι .. και βεβαια ανυπομονουμε να διαβασουμε την ιστορια σου , αλλωστε μας ειχε λειψει ..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    twilightsagaddicted
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    twilightsagaddicted


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Λάρισα
    Αριθμός μηνυμάτων : 3767
    Registration date : 07/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΔευ 22 Αυγ 2011 - 17:33

    ελινακι μου ευχαριστω αγαπη μου για την υποστηριξη..!!!πραγματικα σημαινει πολλα..!!
    και οπως υποσχεθηκα σημερα το καινουριο κεφαλαιο..!!περιμενω με ανυπομονησια τα σχολια..!! Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΔευ 22 Αυγ 2011 - 20:19

    ευτυχως η μπελλα δεν επαθε τιποτα σοβαρο .. η τανια την χτυπησε ? ωχ καλα ο εντουαρτ τα εχασε και λογικο ειναι και τωρα η ανησυχια του εχει χτυπησει κοκκινο .. καλα τελεια η συνεχεια .. ανυπομονω για το επομενο κεφαλαιο
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΔευ 22 Αυγ 2011 - 20:27

    Φενια μου τι ωραια που ειχαμε κεφαλαιο!!! Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 174341 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 174341 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 174341 Μου ειχε λειψει παρα πολυ και το ειχες αφησει σε κρισιμο σημειο...Παρ'ολα αυτα ΤΕΛΕΙΑ η συνεχεια!!!!!! Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 274215
    Αρχικα δεν μπορω να πιστεψω με τιποτα οτι η Τανια ηταν αυτη που χτυπησε τη Μπελλα... Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 558691 Δεν νομιζω να ειναι τυχαιο...μηπως το εκανε επιτηδες??? Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 686606 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 686606 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 686606 Για να ειναι οντως ετσι την εχω σκοτωσει... Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 28577
    Ο Εντουαρντ ανησυχησε τοσο πολυ...!Ο καημενος ειχε παρει φορα να μιλαει και δεν μπορουσε να σταματησει... giggle
    Ηταν λογικο που σοκαριστηκε οταν η Μπελλα του ειπε το ονομα της κοπελας που την χτυπησε...Αλλα γιατι αντεδρασε απεναντι ετσι στη Μπελλα?Μηπως σκεφτηκε και εκεινος οτι μπορει να το εκανε απιτηδες??? Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 691775
    Κοπελα μου ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!! Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 201917 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 201917 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 201917 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 201917 Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 201917 ΥΠΕΡΟΧΟ κεφαλαιο...!!!Ανυπομονω για τη συνεχεια...!!! Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 6512
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    twilightsagaddicted
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    twilightsagaddicted


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Λάρισα
    Αριθμός μηνυμάτων : 3767
    Registration date : 07/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΔευ 22 Αυγ 2011 - 23:45

    κοριτσαρες μ.!!!!!!!!ευχαριστω τοσο μα τοσο πολυ για τν υποστηριξη και τα σχολια σας...οσο για το αν η τανια το εκανε επιτηδες θα το δουμε στο ακριβως επομενο κεφαλαιο.. επισης λογικο ηταν να αντιδρασει ο εντουαρντ υπερβολικα μιας και απο την μπελλα κρυβει ενα μεγαλο μυστικο οπως εχουμε πει..το οποιο τωρα με την εμφανιση της τανιας κινδυνευει να φανερωθει...η συνεχεια την επομενη δευτερα..!!
    σας ευχαριστω πολυ αγαπες μου..!! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mariettoula1996
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mariettoula1996


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Ρόδος
    Αριθμός μηνυμάτων : 5149
    Registration date : 04/01/2012

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΠαρ 6 Απρ 2012 - 21:07

    τέλεια ιστορία Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 201917 !!περιμένω με αγωνία την συνέχεια !!
    Φιλιά
    Μαριέττα
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    twilightsagaddicted
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    twilightsagaddicted


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Λάρισα
    Αριθμός μηνυμάτων : 3767
    Registration date : 07/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΠεμ 3 Ιουλ 2014 - 13:40

    Αααχ αγαπημενο μου φορουμ <3 εχω λειψει τοσο πολυ καιρο που πλεον τους μισους δεν τους ξερω και δεν ξερουν ουτε εμενα ουτε την ιστορια μου. Μου εχετε λειψει ολοι πολυ και χαιρομαι που αν και τελειωσε η πολυαγαπημενη μας ιστορια του λυκοφωτος το φορουμ μας συνεχιζει ακαθεκτο. Εγω λοιπον αναγκαστικα εμεινα εκτος για πολυ καιρο αφου ηρθε και εμενα ο καιρος μου να δωσω πανελληνιες. Τωρα λοιπον, που ξεμπερδεψα επιστρεφω δριμυτερη  lol! Για οσους λοιπον δεν με ξερουν ειμαι η Ιφιγενεια ή Φενια οπως με ηξεραν οι περισσοτεροι και σκοπεύω να συνεχίσω την ιστορια μου γιατι την αφησα αρκετα. Ελπιζω να αρεσει και στους καινουριους εδω ειναι το λινκ για οποιον θελει να το ξεκινησει http://www.bellandedward.org/t1109p30-topic
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΠεμ 3 Ιουλ 2014 - 14:13

    καλως όρισες και πάλι Φένια ελπίζω να τα πήγες καλά με τις πανελλήνιες και να σου έρθουν όλα όπως ακριβώς τα έχεις ονειρευτεί

    καλή συνέχεια στην ιστορία σου
    θα την διαβάσω οπωσδήποτε Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    mariettoula1996
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mariettoula1996


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Ρόδος
    Αριθμός μηνυμάτων : 5149
    Registration date : 04/01/2012

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΠεμ 3 Ιουλ 2014 - 17:14

    Καλησπέρα Φένια μου !!!
    εγώ δεν είχα προλάβει να σε γνωρίσω ,αλλά είχα διαβάσει όλη σου την ιστορία και την είχα λατρέψει !!θα την ξαναξεκινήσω σύντομα !!
    δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα !!!εξάλλου σε καταλαβαίνω απόλυτα καθώς και εγώ έδινα φέτος πανελλήνιες !!!ελπίζω να σου πήγαν όλα όπως τα ήθελες !!
    τα λέμε σύντομα !!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    twilightsagaddicted
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    twilightsagaddicted


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Λάρισα
    Αριθμός μηνυμάτων : 3767
    Registration date : 07/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΚυρ 6 Ιουλ 2014 - 17:31

    Ευχαριστώ πάρα πολύ Χρυσάνθη και Μαριέττα  huggie Χρυσάνθη μου,η αλήθεια είναι οτι δεν μου ήρθαν ακριβως όπως ήθελα.. αλλά η προσπάθεια μετραει..Μαριέττα μου με τη σειρά μου εύχομαι και εγώ να πέτυχες στο στόχο σου Smile και ευχαριστω για την κατανόηση και τη στήριξη  kiss όπως υποσχέθηκα η συνέχεια αναρτήθηκε..καλη αναγνωση Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mariettoula1996
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mariettoula1996


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Ρόδος
    Αριθμός μηνυμάτων : 5149
    Registration date : 04/01/2012

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχολια: Αληθινή Καρδιά   Σχολια: Αληθινή Καρδιά - Σελίδα 19 I_icon_minitimeΔευ 7 Ιουλ 2014 - 9:20

    σε ευχαριστώ πολύ Φένια μου !! huggie 
    η συνέχεια ήταν πολύ καλή !!ελπίζω σύντομα να προσθέσεις καινούργιο κεφάλαιο !!! Smile 
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχολια: Αληθινή Καρδιά
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 19 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: