Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας

    Πήγαινε κάτω 
    +20
    sandra21
    twilightsagaddicted
    Fay1765
    nantia01
    bloody swan
    BELLA MARIE
    ΕΡΗ
    marina
    Emy+Robert
    poppy
    ed<3
    pretty witch
    ROBELINA
    evi
    xrysanthi
    April
    Nemesis Of Bellin
    mR.Geo
    emerald eyes
    WhiteQueen
    24 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

    1ος Διαγωνισμός Fanfic Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας
    1.Η σονάτα του Σεληνόφωτος by blood swan
    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_lcap3%Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_rcap
     3% [ 2 ]
    2.Τα πληγωμένα φτερά ενός παράφορου έρωτα by Deppy
    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_lcap7%Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_rcap
     7% [ 4 ]
    3.Πρωτοχρονιάτικη Ευχή by emerald eyes
    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_lcap22%Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_rcap
     22% [ 13 ]
    4.Καθώς λιώνει το κερί by Fay1765
    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_lcap19%Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_rcap
     19% [ 11 ]
    5.Πρωτοχρονιάτικο Πάρτι by mr geo
    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_lcap0%Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_rcap
     0% [ 0 ]
    6.Χριστούγεννα δίχως επίλογο by nantia01
    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_lcap17%Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_rcap
     17% [ 10 ]
    7.A Christmas Dream by Zafrina
    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_lcap10%Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_rcap
     10% [ 6 ]
    8.Ο Καρυθραύστης by Zwitsa
    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_lcap22%Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_vote_rcap
     22% [ 13 ]
    Σύνολο Ψήφων : 59
     
    Η Ψηφοφορί έκλεισε

    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    mR.Geo
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mR.Geo


    ¶ντρας Λέων
    Ηλικία : 26
    Τόπος : City of Glass
    Αριθμός μηνυμάτων : 2745
    Registration date : 29/06/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 26 Δεκ 2010 - 18:22

    Καλή ανάγνωση

    www.jokastia.blogspot.com
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    marina
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    marina


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Τόπος : κόρινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 3084
    Registration date : 22/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 26 Δεκ 2010 - 18:23

    Έπρεπε να το φανταστώ! Σε ευχαριστώ πολύ Γιωργο μου!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mR.Geo
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mR.Geo


    ¶ντρας Λέων
    Ηλικία : 26
    Τόπος : City of Glass
    Αριθμός μηνυμάτων : 2745
    Registration date : 29/06/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 26 Δεκ 2010 - 19:02

    Το λέει και στο πρώτο ποστ ;ρ
    Τίποτα ΜΑρινάκι μουυυυ Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 536715 <3333333333333
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Επισκέπτ
    Επισκέπτης




    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 26 Δεκ 2010 - 19:41

    Ολες οι συμμετοχες ειχαν κατι το ιδιαιτερο, κατι το μαγευτικο, μου ηταν παρα πολυ δυσκολο να καταληξω σε μονο μια Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 98735 Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 616544 Μου αρεσε που αυτη τη φορα ειχαμε ποικιλια, διαφορους τροπους γραφης -ο καθενας εκπληκτικος με τον δικο του τροπο- καθως και διαφορετικες ιδεες και συναισθηματα ξεχωριστα σε καθε φανφικ! Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους και ας νικησει ο καλυτερος Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 906998 Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ΕΡΗ
    The Volturi
    ΕΡΗ


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
    Registration date : 03/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 26 Δεκ 2010 - 19:56

    Ψηφισα και εγω!!
    Καλη επιτυχια σε ολους σας! huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Nemesis Of Bellin
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Nemesis Of Bellin


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Night Castle
    Αριθμός μηνυμάτων : 3549
    Registration date : 09/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 26 Δεκ 2010 - 21:49

    ψηφισα και εγω!!!! υπεροχες ιστοριες!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    BELLA MARIE
    Charlie's Daughter
    BELLA MARIE


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Thessalonike
    Αριθμός μηνυμάτων : 17564
    Registration date : 26/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 26 Δεκ 2010 - 21:56

    Ψήφισα και εγώ...

    Ομολογώ οτι δυσκολεύτηκα παρα πολύ...

    Ίσως και υπερ του δέοντος, αφου συνηθως ψηφίζω την πρώτη μερα, και ψήφισα την τρίτη..Κατόρθωμα!

    Είχα βεβαίως μια μεγάλη αδυναμία..Δεν θα πώ που...Συγκινήθηκα, και ψήφισα το κατ' εμε καλύτερο φανφικ.

    Θέλω να πω δεν επικεντρώθηκα στο ''λεμόνι'' αυτό καθ' εαυτό, αλλα στο όλο αποτέλεσμα!

    Θέλω μεσα απο την καρδιά μου να πω συγχαρητήρια σε όλους σας , για τις τόσο αξιόλογες προσπαθειές σας, για τον κόπο σας , και δηλώνω οτι μου άρεσαν λίγο πολύ ολες οι ιστορίες σας!

    Έκαστος στο είδος του παιδιά!

    Ενα λέω και κλείνω! ΑΣ ΝΙΚΗΣΕΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ- ΚΑΛΥΤΕΡΗ!!

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    bloody swan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    bloody swan


    Θηλυκό Ταύρος
    Ηλικία : 44
    Τόπος : Αθηνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 1934
    Registration date : 23/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 26 Δεκ 2010 - 23:37

    nemesis of Bellin σ΄ευχαριστώ για τα σχόλια σου και δεν ξέρω σε πιο κομματί από όλα αναφέρεσαι διότι εμένα προσωπικά μου άρεσαν όλα καθώς τα έγραφα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής γέλαγα πάρα πόλυ καθώς τα έγραφα.

    April σε αναστάτωσα πουλάκι μου!!!!!!.....????? και πού να με έβλεπες όταν έγραφα την σεκανς του πεζουλιού σε τί κατάσταση ήμουν εγώ που δεν μπορούσα να αποδώσω στο μέγιστο αυτά που ήθελα....οεο!!!!!


    μόλις διάβασα της δυο πρώτες ιστορίες και τα σχόλια είναι:

    Τα πληγωμένα φτερά ενός παράφορου έρωτα by deppy
    Σπόιλερ:

    Πρωτοχρονιάτικη ευχή by emerald eyes
    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://dimitrat26@hotmail.com
    mR.Geo
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mR.Geo


    ¶ντρας Λέων
    Ηλικία : 26
    Τόπος : City of Glass
    Αριθμός μηνυμάτων : 2745
    Registration date : 29/06/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 27 Δεκ 2010 - 0:02

    Έσκασα ΤΟ γέλιο με τα σχόλιά σου!! Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 4947 Να κάνουμε συχνότερα παρέα να ενώσουμε τα χιόυμορ μας!! :Ρ

    Θέλω να δω αν θα βρείς τίποτες στο δικό μου που είναι το πιο... χμ... μέτριο απ' όλα;
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nantia01
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    nantia01


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 35
    Τόπος : paradice city
    Αριθμός μηνυμάτων : 171
    Registration date : 16/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 28 Δεκ 2010 - 14:42

    Γειά σε όλους. Μπήκα και εγώ με την σειρά μου και διάβασα όλες τις ιστορίες.. Γιά αρχή θέλω να πω ευχαριστώ σε όλους όσους μπήκαν και διάβασαν την ιστορία μου..και σε όσους την ξεχώρισαν και την ψήφησαν. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΔΙΑ για τις ιστορίες τους. Πολύ διαφορετικές όλες τους. Μοναδική η κάθεμια για τους λόγους της.. Της διάβασα όλες με χαμόγελο αλλά μερικές ηταν μελαγχολικές επίσης.Αχχ. Δεν ξέρω για σας αλλά οταν είδα την δική μου στο blog το χάρηκα απίστευτα.. Την ξαναδιάβασα φυσικά και είμαι ικανιποιημένη. Μου ήταν πολύ δύσκολο να προλάβω την διορία γιατι είναι σχετικά μεγάλη ιστορία αλλα δεν ήθελα να αφερέσω πολλά πράγματα. Τωρα μπορώ να πω οτι απόλαυσα την διαδικασία και με το παραπάνω..

    Συγχαρητήρια σε όλους η προσπάθεια και μόνο μετράει

    Καλή επιτυχείααααα..........φιλιά πολλά τρελόπαιδα.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Fay1765
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Fay1765


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1516
    Registration date : 04/06/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 28 Δεκ 2010 - 20:12

    Πρώτη φορά δεν ψήφισα τον εαυτό μου σε διαγωνισμό που συμμετέχω γιατί πολύ απλά διάβασα πρώτα όλα τα Fanfics.

    Ξεχώρισα κάποια,κάποια άλλα δεν με ενθουσίασαν όσο περίμενα(μάλλον είμαι λίγο απαιτητική) αλλά μία και μοναδική ήταν αυτή που μου άρεσε πιο πολύ κι απο τη δική μου.
    Η Ζωή νομίζω τα απέδωσε όλα μέσα στην ιστορία της.Ειδικά το τέλος που έδωσες ήταν απρόσμενο και σε κάποια σημεία ένιωσα πως άκουγα το κλάμα της Μπέλλα.
    Μακράν το καλύτερο.Μπράβο σου!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    pretty witch
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    pretty witch


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 518
    Registration date : 11/06/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 29 Δεκ 2010 - 0:56

    Ευχαριστώ πολύ Φαίη! χαίρομαι που σου άρεσε! Γενικά μπορώ να πω με μεγάλη σιγουριά ότι ευχαριστήθηκα όλη την διαδικασία! έψαχνα μια αφορμή να μπω στο κλίμα των ημερών,και αυτή η ιστορία αν και στενάχωρη-καταθλιπτική-κουραστική (όπως θέλει την βαπτίζει ο καθένας) με βοήθησε πολύ να νιώθω χριστούγεννα!

    Όμως πραγματικά δε μπορώ να μπω στη διαδικασία να συγκρίνω την δική μου δημιουργία με τις άλλες! Ναι μπορεί να εντοπίσω λάθη,μπορεί να δω κάτι και να μετανιώσω που το έγραψα, αλλά όπως και να έχει, κάθε τι που γράφω-φτιάχνω-δημιουργώ στο τέλος το βλέπω σαν παιδί μου και μου είναι αδύνατο να το υποβιβάσω, πάντα θα βρίσκω κάτι καλύτερο που έχει η ιστορία μου σε σχέση με τις άλλες και έτσι θα λέω έστω και στον εαυτό μου πως έχει κάποια στοιχεία καλύτερα! Για αυτό λέω πως το βλέπω "σαν παιδί μου", υπάρχει μανούλα πάνω στη γη που να μη λέει "το παιδί μου είναι το πιο όμορφο από όλα τα άλλα;"....δε νομίζω!

    Πέρα της σύγκρισης όμως που λόγο απουσίας αντικειμενικότητας δεν είμαι σε θέση να να την κάνω, θέλω να πω ότι μου άρεσαν ΟΛΕΣ! άλλες πιο πολύ-άλλες πιο λίγο, όμως μου άρεσαν, τις απόλαυσα και μάλιστα αρκετά! Δεν βαρέθηκα-δεν κουράστικα-δεν έμεινα αδιάφορη, ήταν πραγματικά η μια καλύτερη από την άλλη!

    ¶λλη μια φορά καλή επιτυχία σε όλους-όλες, και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους μου έδωσαν μέχρι τώρα την ψήφο τους! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    marina
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    marina


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Τόπος : κόρινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 3084
    Registration date : 22/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 29 Δεκ 2010 - 12:33

    Δυστυχώς δεν έχω διαβάσει ακόμα όλες τις ιστορίες των μελών αλλά δεν μπορούσα να μην σχολιάσω αυτά που διάβασα! Θέλω να δώσω τα συγχαρητήριά μου στον Γιώργο,πολύ καλή προσπάθεια, στην Ελίζα, μαγευτική ιστορία πραγματικά και χαρηκα πολύ για την κατάληξη που είχε!!!
    Διάβασα επίσης την ιστορία της blood swan που επίσης μου άρεσε. Και πολλά συγχαρητήρια στην Deppy!!!!! Τρομερή ιστορία και υπέροχος τρόπος γραφής!!!! Τρελαίνομαι για happy end!!!!!!! Μπράβο σε όλους σας! Ανυπομονώ να διαβάσω και τις υπόλοιπες δημιουργίες! Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα δυσκολευτώ πάρα πολύ να ψηφίσω!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 29 Δεκ 2010 - 15:38

    Πάντως θα ήθελα να σας πω ότι κι εγώ ψήφισα τελικά. Ψήφισα αυτό το οποίο πιστεύω ότι ήταν το καλύτερο τεχνικά, βάση πλοκής και έκφρασης. Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    nantia01
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    nantia01


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 35
    Τόπος : paradice city
    Αριθμός μηνυμάτων : 171
    Registration date : 16/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 29 Δεκ 2010 - 16:24

    Καθώς διάβαζα τις ιστορίες όλων σας υπήρχαν τραγούδια που λατρέυω και που μου τα θύμησαν...αποφάσησα λοιπόν να βάλω ενα τραγούδι για κάθε ιστορία....

    Η ΣΟΝΑΤΑ ΤΟΥ ΣΕΛΙΝΟΦΩΤΟΣ...


    ΤΑ ΠΛΗΓΩΜΕΝΑ ΦΤΕΡΑ ΕΝΟΣ ΠΑΡΑΦΟΡΟΥ ΕΡΩΤΑ...


    ΠΡΟΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΕΥΧΗ...


    ΚΑΘΩΣ ΛΙΩΝΕΙ ΤΟ ΚΕΡΙ...


    ΠΡΟΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ...


    ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΔΙΧΩΣ ΕΠΙΛΟΓΟ...


    A CHRISTMAS DREAM...


    Ο ΚΑΡΥΟΘΡΑΥΣΤΗΣ...


    ελπίζω να σας αρέσουν.....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mR.Geo
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mR.Geo


    ¶ντρας Λέων
    Ηλικία : 26
    Τόπος : City of Glass
    Αριθμός μηνυμάτων : 2745
    Registration date : 29/06/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 29 Δεκ 2010 - 16:28

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 837848 Ωραία...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    emerald eyes
    Golden Eyed Vampires
    emerald eyes


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 37
    Τόπος : 9 cycles of hell
    Αριθμός μηνυμάτων : 2461
    Registration date : 18/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 29 Δεκ 2010 - 17:00

    Νάντια συγχαρητήρια!! Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 474941
    Μου άρεσαν όλα τα κομμάτια που επέλεξες για την κάθε ιστορία.
    Σίγουρα κάτι μέσα στο κάθε τραγούδι, είτε μουσική είτε στίχοι μου έφεραν στο μυαλό την αντίστοιχη ιστορία.

    Το Star των Reamon μου άρεσε πάρα πολύ για την ιστορία μου.
    Στους στίχους που δείχνει την Μπέλα πως είναι το κέντρο του κόσμου για τον Έντουαρντ & πως αυτή η αγάπη θα υπήρχε σε όποιον κόσμο και αν υπήρχαν.
    Ενώ η μουσική δίνει ένα γλυκόπικρο τόνο αλλά και εορταστικό που ταιριάζουν με τα πυροτεχνήματα στην αλλαγή της χρονιάς.
    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 691711
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 29 Δεκ 2010 - 22:14

    lol! To star είναι το βασικό μουσικό θέμα - teaser για το Lucky Star! Το έχω ποστάρει στο blog μου! Razz

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    twilightsagaddicted
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    twilightsagaddicted


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Λάρισα
    Αριθμός μηνυμάτων : 3767
    Registration date : 07/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Δεκ 2010 - 21:40

    Λοιπόν,
    Να δώσω κι εγώ τα συγχαρητήρια μου σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν και να πω οτι όλες οι ιστορίες ήταν πάρα μα πάρα πολύ ωραίες.!Μπράβο.! Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 201917 Ομολογώ ότι υπάρχουν παιδιά εδώ μέσα με πολύ ταλέντο.!Η καθεμιά είχε κάτι διαφορετικό κάτι μαγικό και δεν βαρέθηκα ούτε μια στιγμή και αυτό νομίζω είναι πολύ σημαντικό.Λοιπόν, προσωπικά 2 ιστορίες μου κίνησαν περισσότερο το ενδιαφέρον αλλά αναγκαστικά έπρεπε να επιλέξω μια.Κρίμα.! Razz Εύχομαι καλή επιτυίχα σε όλα τα παιδιά και να κερδίσει ο καλύτερος.!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    sandra21
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    sandra21


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Τάρταρα
    Αριθμός μηνυμάτων : 690
    Registration date : 05/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 31 Δεκ 2010 - 2:56

    Παιδια 3 ιστοριες διαβασα ολες και ολες και εχω σπαραξει στο κλαμα..... Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 206202 Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 206202 Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 206202 Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 206202
    Μπραβο....πολυ συγκινητικες...αλλα και ομορφες...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 1 Ιαν 2011 - 0:26

    Καλησπέρα σας και Χρόνια Πολλά! Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 49133 Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 49133 Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 49133

    Συγχαρητήρια στις νικήτριες του διαγωνισμού Emerald Eyes και Zwitsa! Κορίτσια μπράβο σας, σας ευχαριστούμε για τις μοναδικές στιγμές που μας χαρίσατε. Santa Rocks!

    Θα επανέλθω αύριο ανακοινώνοντας τα δώρα που κέρδισαν οι κοπέλες.Wink

    Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους μέσα από την καρδιά μου όσους πήραν μέρος σε αυτό τον διαγωνισμό. Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 98735

    Εύχομαι σε όλους να έχετε μία καταπληκτική χρονιά!!! Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 442819
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    bloody swan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    bloody swan


    Θηλυκό Ταύρος
    Ηλικία : 44
    Τόπος : Αθηνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 1934
    Registration date : 23/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 1 Ιαν 2011 - 10:29

    ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑ Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 739525 Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 739525 Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 739525

    Μπραβο στις νικητριες το αξιζετε κοριτσια Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 201917 Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 201917 Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 201917 και μιας και τελειωσε ο διαγωνισμος θα πω ποια ιστορια ψηφισα και γω

    Η πρωτοχρονιατικη ευχη ειναι η ιστορια που με αγγιξε αν και στην αρχη ψυχοπλακωθηκα για να πω την αληθεια αλλα το τελος ηταν λουκουμι , ετσι γιατι μ΄αρεσουν τα φιναλε να ειναι ''.... και εζησαν αυτοι καλα και μεις καλυτερα.''

    emerald eyes και εις ανωτερα κοπελαρα μου και να μας γραψεις στο μελλον και αλλες λεμοναδες με ακομα περισσοτερο ''πιπερι'' lol! μεσα

    Zwitsa και σ΄εσενα συγχαρητηρια για τον καρυοθραυστης σου και αν οντος ειναι να μετατρεπετε σε Εντουαρντ παυλα Παττινσον τρεχω ολοταχως να αγορασω εναν και ας ειναι και για ενα βραδυ μονο boogie


    Σε ολους τους υπολοιπους που συμμετειχαν στον διαγωνισμο ευχομαι οι πενες τους να γραψουν στο μελλον και αλλες λεμοναδοιστοριες για εξασκηση ( το ιδιο ισχυει και για μενα φυσικα tongue )ετσι ωστε στον επομενο διαγωνισμο που θα οργανωσει η βασιλισσα του forum μας να γινει της Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 442819 και του Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 40135 καθως και Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 416168 εδω μεσα!!!!!!!!!

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://dimitrat26@hotmail.com
    mR.Geo
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mR.Geo


    ¶ντρας Λέων
    Ηλικία : 26
    Τόπος : City of Glass
    Αριθμός μηνυμάτων : 2745
    Registration date : 29/06/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 1 Ιαν 2011 - 12:45

    ΜΠΡΑΒΟ!!!
    Μπράβο Πρασινομάτα! Μπράβο Ζωάρα!
    Συγχαρητήρια!!!
    Το αξίζατε!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 1 Ιαν 2011 - 12:52

    Και ήρθε η ώρα να ανακοινώσουμε τα δώρα!!! Your gift!

    Αποφάσισα αυτή τη φορά μιας και ο διαγωνισμός ήταν πιο ιδιαίτερος και πιο 'προσωπικός' να είναι τα δώρα αντίστοιχα. Έτσι επέλεξα κάτι για τον λαιμό.

    Και αυτό είναι το δώρο για την emerald eyes, εμπνευσμένο από το lullaby:

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Il_570xN171717309


    και το δώρο της zwitsas, ο τίτλος του είναι 'love letter'

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 A20791512c194a2959e052_l


    Ελπίζω να σας αρέσουν! Santa Rocks!

    Συγχαρητήρια και πάλι κορίτσια! Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 474941

    Θα μιλήσω με πμ με τις δύο νικήτριες για να κανονίσουμε την αποστολή των δώρων τους.

    Και θα πρότεινα να ξεκινήσετε να ετοιμάζεστε όλοι για τον επόμενο διαγωνισμό. Αλλά πριν από αυτό σας χρωστάω έναν απολογισμό γιαυτόν εδώ. Θα ακολουθήσει ποστ στο οποίο θέλω να επισημάνω δύο τρία πραγματάκια και επίσης ενδέχεται κάποιοι από τους κανόνες να αλλάξουν.

    Μέχρι τότε πολλά φιλιά σε όλους και Καλή Χρονιά! Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    emerald eyes
    Golden Eyed Vampires
    emerald eyes


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 37
    Τόπος : 9 cycles of hell
    Αριθμός μηνυμάτων : 2461
    Registration date : 18/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 1 Ιαν 2011 - 15:13

    Αχ, τέλεια!!
    Στην αρχή λέω που βλέπω την ισοπαλία τι θα γίνει; αλλά Μαίρη βρήκες τι καλύτερη λύση

    Δύο δώρα και τι δώρα...
    Το κολιέ είναι υπέροχο και ανυπομονώ να το φορέσω.

    Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που ψήφισαν την ιστορία μου. Της έδειξαν μεγαλύτερη εμπιστοσύνη από ότι της είχα δώσει εγώ Embarassed

    Το πιο κωμικό με αυτό τον διαγωνισμό είναι πως οι περισσότεροι από τους δημιουργούς ψήφισαν ιστορίες διαφορετικές από τις δικιές τους. Razz

    Σε εισαγωγικά το θεωρώ πολύ καλό το συγκεκριμένο διαγωνισμό όπως είχα πει σε προηγούμενο ποστ γιατί ήταν ευκαιρία συγκρίνοντας τις ιστορίες να δω λάθη μου. Το τέλος ήταν σχετικά απότομο και μπορεί να μπέρδεψε αρκετούς για το τι συνέβη. Και μη ξεχνάμε ένα τέλος είναι πάρα πολύ σημαντικό. Είναι η τελευταία γεύση που σου αφήνει η ιστορία και αν έχεις συνηθίσει σε κάτι γλυκό το πικρό σε χτυπάει αρκετά άσχημα μετά.

    Σπόιλερ:

    Θα ήθελα να προσθέσω πως σε αυτό το διαγωνισμό είδα φαντασία με μία αίσθηση παραμυθιού με την πριγκίπισσα της Νάντιας και με τον καρυοθραύστη της Ζωής. Οι περιγραφές ήταν λες και τα έβλεπα μπροστά μου.

    Όμως και κάτι που χάρηκα ακόμα περισσότερο. Ένα σχετικά κοινό θέμα που ο αγαπημένος θα πρέπει να φύγει στο στρατό και περνούν μαζί το τελευταίο βράδυ ανέβηκε σαν επίπεδο με το φινάλε και το έκανε να ξεχωρίσει. Η σκηνή με το κερί με την φράση αφήσε μία αίσθηση αισιοδοξίας και ρομαντισμού που με άγγιξε πραγματικά.

    Και με ευχαριστεί ιδιαίτερα αυτά που διάβασα γιατί βλέπω πως υπάρχει πολύ καλό επίπεδο για διαγωνισμό λεμονάδας που ήταν πρώτη φορά για τα περισσότερα παιδιά. Και αυτό σημαίνει πως μπορούμε να περιμένουμε πολλά περισσότερα στον επόμενο.

    Ευχαριστώ πολύ πάλι τα παιδιά που με ψήφισαν και καλή χρονιά σε όλους μας.

    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 691711 Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 567922 Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας  - Σελίδα 2 836390
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Ψηφοφορία - Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικης Λεμονάδας
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Forum Contests-
    Μετάβαση σε: