Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009

Πήγαινε κάτω 
+12
ev@ki
Rozali87
Princess
magic princess
Neri
SilverMusk
demm
Isabella21
scarlet rose
Dorian_Grey
LizCullen
WhiteQueen
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΣαβ 21 Φεβ 2009 - 17:47



Συνέντευξη στη Lynley Dwight (Parris Press) Απόδοση Ντέμη Κουνάδη


Robert Pattinson


“When Robert bites”


ΤΟ ΠΙΟ ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟ ΒΑΜΠΙΡ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ, ΤΟΝ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ, ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗ ΣΤΗ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΡΑΦΟΡΗΣ ΑΓΑΠΗΣ, «ΤΟ ΛΥΚΟΦΩΣ», ΥΠΟΔΥΕΤΑΙ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ ΡΟΜΠΕΡΤ ΠΑΤΙΝΣΟΝ ΠΟΥ ΕΞΟΜΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΑΛΛΩΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΤΟ ΣΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΤΟΥ.



ΕΡ. Πως νιώθεις που επιλέχθηκες να ενσαρκώσεις το πιο συγκλονιστικά γοητευτικό και όμορφο βαμπίρ στον κόσμο;


R.P. Αισθάνομαι ότι η άποψη μου επιβεβαιώθηκε εντελώς τώρα!


ΕΡ. Πως ένιωσες με τις αντιδράσεις των fan σου όταν πρωτοπήρες το ρόλο; Δεν ήταν και πολύ θετικές που θα σε έβλεπαν σαν Έντουαρντ…

R.P. Ναι, δεν μπορώ να πω ότι ξαφνιάστηκα. Τον ήθελα όμως αυτό το ρόλο. Δεν με νοιάζει τι πίστευαν οι άλλοι. Δεν μπορείς να πείσεις τους πάντες. Απλώς κάνεις ότι πιστεύεις ότι είναι σωστό και αποδέχεσαι τις συνέπειες, υποθέτω.

ΕΡ. Πως προετοιμάστηκες για το ρόλο;

R.P. Με διάφορους τρόπους. Βασικά δεν ήμουν σε φόρμα, οπότε το’ ριξα στη γυμναστική για αρκετό καιρό και έπειτα πήγα να μείνω μόνος μου στο Όρεγκον. Για περίπου δύο μήνες το μόνο άτομο που έβλεπα ήταν ο γυμναστής μου. Έτρεχα κάθε μέρα και δεν ήθελα να μιλήσω σε κανέναν για αυτούς τους μήνες. Όταν άρχισα να ξαναμιλάω, ήταν σαν να είχα ξεχάσει πως γίνεται! Ήταν το πιο σημαντικό απ’ όλα, διάβαζα και ξαναδιάβαζα το βιβλίο και το σενάριο χιλιάδες φορές για να μπω στο νόημα.

ΕΡ. Δεν ένιωσες μοναξιά;

R.P. Όχι, δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.

ΕΡ. Σίγουρα αυτό θα σε βοήθησε σε σχέση με τον χαρακτήρα που είναι τόσο απομονωμένος…

R.P. Ναι, όντως λειτούργησε. Όταν συναντηθήκαμε με το υπόλοιπο καστ, δεν μου ερχόταν να τους μιλήσω για τίποτα προσωπικό. Μιλούσα ασταμάτητα για κάνα μήνα μόνο για την ταινία, τους χαρακτήρες κ.λ.π.

ΕΡ. Παίζεις και μουσική σε γκρουπ;

R.P. Ναι, εδώ και μερικά χρόνια. Πάντα έπαιζα μουσική αλλά δεν ήταν κάτι τόσο κουλ όπως μία ροκ μπάντα. Ήταν παλιά μπλουζ, κάντρι κομμάτια και αυτοσχεδιασμοί. Βασικά τα περισσότερα δεν ακούγονταν. Η πιο ωραία φάση που έπαιξα μουσική ήταν όταν έπαιζα πιάνο σε εστιατόρια και τέτοια.

ΕΡ. Πες μας για το τραγούδι σου, για το σάουντρακ της ταινίας…

R.P. Πρόκειται για δύο κομμάτια. Δεν γράφτηκαν αποκλειστικά για την ταινία, τα έγραψα πέρσι που ασχολιόμουν με τα μουσικά. Ένα από τα τραγούδια γράφτηκε από τον καλύτερο μου φίλο και έναν άλλο φίλο μας, καταπληκτικό μουσικό. Είναι ένα τελείως διαφορετικό κομμάτι. Το έπαιξα και το ηχογράφησα στον υπολογιστή μου. Το άλλο ήταν ένα που δεν είχε ακόμα ολοκληρωθεί και δεν ήμουν σίγουρος περί τίνος πρόκειται, αλλά κόλλησε καλά με την ταινία.

ΕΡ. Μετά από αυτή την ταινία, ξέρεις ότι έγινες πολύ δημοφιλής. Ήσουν προετοιμασμένος για κάτι τέτοιο ή είσαι από τους ηθοποιούς που είναι κατά της δημοσιότητας και δεν θέλουν να τους ακολουθούν παντού;

R.P. Σίγουρα δεν μου αρέσει να με ακολουθούν. Πιστεύω ότι μπορείς να το ελέγξεις κατά κάποιο τρόπο, αν είσαι προσεχτικός και δεν φέρεσαι ανόητα. Εννοώ ότι έχω φερθεί αρκετά ηλίθια σε όλη μου τη ζωή, κάνοντας ότι μου κατέβει, οπότε είναι κάπως ανησυχητικό ότι θα πρέπει να αλλάξω τον τρόπο ζωής μου. Αλλά αν πρόκειται η αλλαγή να είναι από το να είσαι ανόητος στο να μην είσαι, μάλλον πρόκειται για αλλαγή προς το καλύτερο!

ΕΡ. Πως το εννοείς το «ανόητος»; Απερίσκεπτος ας πούμε;

R.P. Ναι να ρισκάρεις για όλα. Εννοώ ότι αν δεν είσαι κάπως ριψοκίνδυνος, δεν αξίζει να κάνεις τίποτα δημιουργικό. Αλλά υποθέτω ότι στη ζωή δεν χρειάζεται να ξεφαντώνεις όλη την ώρα – όχι ότι το έκανα. Σκέφτομαι πιο υπεύθυνα όσο μεγαλώνω και θα έπρεπε να σκέφτομαι και λίγο περισσότερο…

ΕΡ. Τα μαλλιά σου είναι το σήμα κατατεθέν πάνω σου;

R.P. Ναι, γι’ αυτό τα έκοψα κι εγώ χτες και ούτε που το πρόσεξε κανείς.

ΕΡ. Πως αντιμετωπίζεις το γεγονός ότι τα κορίτσια τρέχουν ξωπίσω σου;

R.P. Ε, είναι όλες τους πολύ μικρές, οπότε είναι κάπως… (γέλια)

ΕΡ. Ήσουν το πιο γοητευτικό αγόρι στο σχολείο;

R.P. Μπα, δεν θα το λεγα! Πιο πολύ με κορίτσι έμοιαζα μέχρι πριν από κάποια χρόνια, και έπειτα, δεν έκανα ούτε σπορ ούτε τίποτα, οπότε ήμουν πάντα ο τύπος του ξερακιανού άχαρου αγοριού…

ΕΡ. Έχεις σχέση αυτή τη στιγμή;

R.P. Όχι.

ΕΡ. Θα έβγαινες με τη συμπρωταγωνίστρια σου Κρίστεν Στιούαρτ; Είναι αλήθεια πως τη φλέρταρες στα γυρίσματα;

R.P. Από πού ήρθε πάλι αυτό; Μόλις διάβαζα σε ένα περιοδικό που έγραφαν: “Της έκανε πρόταση γάμου”! Πότε έγινε αυτό;

ΕΡ. Ποιος είναι ο τύπος κοριτσιού που προτιμάς;

R.P. Δεν έχω κάποιο συγκεκριμένο πρότυπο. Μου αρέσουν τα έξυπνα άτομα, βασικά. Η Τίνα Φέι πάντως πιστεύω ότι είναι η πιο σέξι γυναίκα!

ΕΡ. Την τελευταία φορά είπες ότι ήσουν ερωτευμένος με την Πατρίτσια Άρκετ…

R.P. Α, ναι, το σκέφτηκα κι αυτό!

ΕΡ. Βασικά μπορεί να είναι και… πενήντα ετών!

R.P. (γέλια) Εννοώ την εποχή που έπαιζε την ταινία “True Romance”! Δεν μου αρέσει κάποιος συγκεκριμένος τύπος γυναίκας.

ΕΡ. Πως αντιλαμβάνεσαι το στοιχείο της παθολογικής αγάπης στην ταινία; Είναι κάτι με το οποίο θα μπορούσες να ταυτιστείς;

R.P. Είναι παθολογική αγάπη, έχει καταντήσει εξάρτηση. Εκείνη γίνεται κάτι σαν ναρκωτικό γι’ αυτόν. Συμβαίνει, όταν είσαι μόνος για τόσο καιρό και κυριολεκτικά δεν έχεις τίποτα στη ζωή – όχι ότι ταυτίζομαι με αυτό, απλώς μπορώ να το καταλάβω. Όταν λοιπόν βρεις κάποιον που θα σε κάνει να ξανανιώσεις, είναι ολοφάνερο γιατί προκύπτει τέτοια εξάρτηση. Πιστεύει ότι είναι ο μοναδικός.

ΕΡ. Εσύ είχες κάποια τέτοια σχέση στη ζωή σου;

R.P. Μου αρέσουν διαφόρων ειδών σχέσεις που είναι… εφιαλτικές και κολλάω με αυτές. Πάντα πίστευα ότι άξιζαν και ότι πραγματικά είχες να αγωνιστείς για κάτι.

ΕΡ. Άρα προτιμάς τις τρελές καταστάσεις;

R.P. Ε, αυτές έχω συνηθίσει έτσι κι αλλιώς!

ΕΡ. Πίνεις ένα κόκκινο ποτό…

R.P. Δεν είναι κρασί…

ΕΡ. Αίμα;

R.P. (γέλια) Όχι, όλοι αυτό με ρωτάνε. Απλώς κόκα – κόλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
LizCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
LizCullen


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 29
Τόπος : Διπλα στον Edward....
Αριθμός μηνυμάτων : 2237
Registration date : 25/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΣαβ 21 Φεβ 2009 - 20:28

YEah! Το πηρα φυσικα το περιοδικο μονο για τον Ρομπ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightsaga.forumotion.net/forum.htm
Dorian_Grey
New Moon Victim
New Moon Victim
Dorian_Grey


Άντρας Υδροχόος
Ηλικία : 36
Τόπος : Στη σκιά του μυστηρίου
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 18/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΣαβ 21 Φεβ 2009 - 20:32

Καλέ εγώ δε το πήρα διαβάζω μόνο madam figaro.. Razz LOL
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΣαβ 21 Φεβ 2009 - 20:36

Dorian_Grey έγραψε:
Καλέ εγώ δε το πήρα διαβάζω μόνο madam figaro.. Razz LOL

Καταλαβα!!!!Εχεις μαθει απεξω το ''Μaxim''!!!! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dorian_Grey
New Moon Victim
New Moon Victim
Dorian_Grey


Άντρας Υδροχόος
Ηλικία : 36
Τόπος : Στη σκιά του μυστηρίου
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 18/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΣαβ 21 Φεβ 2009 - 20:40

ε οχι......απ εξω δεν το εχω μαθει...αλλα μπορείς να πεις οτι το ξέρω πολύ καλά...Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Isabella21
The Volturi
Isabella21


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 36
Τόπος : Volterra, Italia!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2087
Registration date : 18/02/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Mental electrical current

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 1:02

Εγώ πήγα να πάρω τσίχλες κ το είδα στο σταντ κ τελικά δν αντιστάθηκα... Τουλάχιστον μου έμεινε η αφίσα που ΔΕΝ μπορώ να κολλήσω στο δωμάτιο μου γιατί ο αδερφός μου θα με πεθάνει στο δούλεμα...Καλά, είμαι 20 χρονών κ πάω στα 21.. Μήπως μπερδεψα τα νούμερα?? Μήπως πάει το 1 πρώτο κ το 2 ακολουθεί???? Είναι όμως κούκλος, θεός, απολύτως απίστευτος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demm
New Moon Victim
New Moon Victim
demm


Θηλυκό Τόπος : *ekei opou to dazzling epitrepetai*
Αριθμός μηνυμάτων : 166
Registration date : 17/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 3:12

se katalamvainw apolyta isabella21.mporei na akougetai periergo oti kopeles p d einai pia 12 xronwn na kollane toso poly me kapoion diasimo..alla piste4e me d einai! afto me ta periodika mikroteris ilikias to exw k egw k d einai k to kalytero m na agorazw periodika g koritsakia..alla TIMI MAS KAI KAMARI MAS na 8avmazoume k ton rob k opoion allo 8eloume!!! i kanw la8os?
fteme emeis dld p o 8eos ton ekane toso apilitika omorfo? Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 98735 Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 737142
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 8:49

βρε μιλάτε και εσείς??? μια χαρα είναι η ηλικία σας και εσείς κοριτσάκια είστε ακόμα. Εδώ πάμε και τα παίρνουμε εμείς που έχουμε και λίγα χρονάκια παραπάνω Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LizCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
LizCullen


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 29
Τόπος : Διπλα στον Edward....
Αριθμός μηνυμάτων : 2237
Registration date : 25/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 9:27

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 403120 Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 403120 Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 403120 Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 403120 Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 403120
Σιγα καλε! Εγω θα τα κολλουσα, κι αν μου ελεγαν τιποτα, θα τους εβριζα φυσικα. Lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightsaga.forumotion.net/forum.htm
Neri
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Neri


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Registration date : 11/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 11:33

αχ εγω διαβαζω το "ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ" και ολα τα υπολοιπα περιοδικα του ειδους...μια περιουσια εχω δωσει... καλη η συνεντευξη θα ελεγα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demm
New Moon Victim
New Moon Victim
demm


Θηλυκό Τόπος : *ekei opou to dazzling epitrepetai*
Αριθμός μηνυμάτων : 166
Registration date : 17/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 12:52

oles eimaste katava8os teens!
(afto na leme na exoume parigoria)
Neri έγραψε:
αχ εγω διαβαζω το "ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ" και ολα τα υπολοιπα περιοδικα του ειδους...μια περιουσια εχω δωσει... καλη η συνεντευξη θα ελεγα

na se fantastw na pigeneis sto periptero k na zitas ena "pantrevomai" k mia super katerina k na ri3w gelia trela! Razz lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demm
New Moon Victim
New Moon Victim
demm


Θηλυκό Τόπος : *ekei opou to dazzling epitrepetai*
Αριθμός μηνυμάτων : 166
Registration date : 17/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 12:52

aa whitequeen se efxaristoume p evales ti synentef3i!xxx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 13:02

Εγώ πάντως έστειλα τον άντρα μου και μου την πήρε τη Σούπερ! giggle giggle giggle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 13:42

χαχαχαχα λες να τον παρεξηγήσανε τον άνθρωπο? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dorian_Grey
New Moon Victim
New Moon Victim
Dorian_Grey


Άντρας Υδροχόος
Ηλικία : 36
Τόπος : Στη σκιά του μυστηρίου
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 18/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 14:00

Οχι ρε θα νομιζανε οτι το θελει για την αδερφη του ξερω εγω.Αλλα να σας πώ κατι;Σε μας τους αντρες δεν αρεσει να αγοραζουμε τετοια περιοδικα...!Μου χει μεινει ψυχολογικο απο την αδερφη μου...με το που πηγαινα ν αγορασω εφημεριδα ή διαφορα αλλα αντρικα περιοδικα πεταγοταν...

"Στεφανε Στεφανε παρε μου τη σουπεεεερ!" Και γω δε της την επαιρνα της ελεγα οτι δεν ειχε..χαχα...Τεσπα το εκανα μια δυο ε την τριτη μου λεει σιγουρα θα χει την ειδε γυρνωντας απ το σχολειο...ε την πήρα κοκκινισα και γυρησα σπιτι...αλλα υπαρχουν και χειροτερα απο τη Σουπερ...ισως ομως δεν ειναι το καταλληλο τοπικ για να τ αναφερω..

Απο την Μπελλα ποτε θα παρουνε συνεντευξη στο playboy?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demm
New Moon Victim
New Moon Victim
demm


Θηλυκό Τόπος : *ekei opou to dazzling epitrepetai*
Αριθμός μηνυμάτων : 166
Registration date : 17/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 14:42

piste4e me afto mas kaiei twra! tongue to pote 8a dwsei synentef3i i kristen sto playboy tongue NOT
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dorian_Grey
New Moon Victim
New Moon Victim
Dorian_Grey


Άντρας Υδροχόος
Ηλικία : 36
Τόπος : Στη σκιά του μυστηρίου
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 18/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 14:45

Κακώς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 14:46

Λιγο δυσκολο να την δεις εκει βασικα!!!Συνηθως επιλεγουν πιο ''ζουμερες'' υπαρξεις!!!Αλλα βεβαια η ελπιδα πεθαινει τελευταια,οποτε μην απελπιζεσαι ακομα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dorian_Grey
New Moon Victim
New Moon Victim
Dorian_Grey


Άντρας Υδροχόος
Ηλικία : 36
Τόπος : Στη σκιά του μυστηρίου
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 18/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 14:50

E κοιτα προτιμω να δω την Eva Mentes αλλα σπαστικα που προωθουν μονο τον Pattinson.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 14:53

Dorian_Grey έγραψε:
E κοιτα προτιμω να δω την Eva Mentes αλλα σπαστικα που προωθουν μονο τον Pattinson.

Δεν προωθουν μονο αυτον !!Απλα αυτος πουλαει περισσοτερο,εχει μεγαλυτερη ζητηση!!Κι ετσι ασχολουνται περισσοτερο με αυτον!!!Και αυτη ομως εχει προβληματα με τους παπαρατσι!!Την κυνηγανε συνεχεια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magic princess
New Moon Victim
New Moon Victim
magic princess


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Registration date : 15/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 15:08

Νομίζω ότι απλά οφείλεται στο είδος του βιβλίου και κατά συνέπεια της ταινίας… απευθύνεται κυρίως σε γυναίκειο νεανικό κοινό. Επομένως, ο Robert Pattinson είναι αυτός που προσελκύει περισσότερο το ενδιαφέρον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Princess


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 1097
Registration date : 02/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Future Telling

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 15:19

magic princess έγραψε:
Νομίζω ότι απλά οφείλεται στο είδος του βιβλίου και κατά συνέπεια της ταινίας… απευθύνεται κυρίως σε γυναίκειο νεανικό κοινό. Επομένως, ο Robert Pattinson είναι αυτός που προσελκύει περισσότερο το ενδιαφέρον.

Δεν νομιζω οτι το βιβλιο απευθυνεται κυριως σε γυναικειο νεανικο κοινο. Μπορει αφηγητρια να ειναι η Μπελλα, και να μιλαει για μια ιστορια αναμεσα σε ενα 17χρονο κοριτσι και εναν βρικολακα αλλα τα βιβλια απευθυνονται και εχουν αγγιξει ατομα και των δυο φυλων και ολων των ηλικιων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rozali87
Golden Eyed Vampires
Rozali87


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 2769
Registration date : 12/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 15:29

Ναι θα συνφωνήσω μαζί σου Princess !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dorian_Grey
New Moon Victim
New Moon Victim
Dorian_Grey


Άντρας Υδροχόος
Ηλικία : 36
Τόπος : Στη σκιά του μυστηρίου
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 18/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 15:34

Και γω θα συμφωνησω με την Πριγκίπισσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magic princess
New Moon Victim
New Moon Victim
magic princess


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 292
Registration date : 15/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 15:37

Ίσως. Το συμπέρασμα μου αυτό προέρχεται καθαρά από αυτό που βλέπω στον περίγυρο μου (Αρκετοί φίλοι μου πήγαν να δουν την ταινία … κυρίως από περιέργεια για τον πανικό που γίνεται σχετικά με την ταινία) αλλά δεν έχουν ψάξει για τα βιβλία. Δεν ασχολούνται επί μακρών με αναλύσεις για κάθε διάλογο μεταξύ της Μπελλας και του Εντουαρντ... κτλ.

Μιλώ, από προσωπική πείρα, και δεν αμφισβητώ ότι υπάρχουν εξαιρέσεις. Αλλά η πλειοψηφία είναι γυναίκειο κοινό. Άλλωστε φαίνεται και από το forum…
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Robert Pattinson gay (?)
» Robert Pattinson Filmography

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Robert Pattinson-
Μετάβαση σε: