Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009

Πήγαινε κάτω 
+12
ev@ki
Rozali87
Princess
magic princess
Neri
SilverMusk
demm
Isabella21
scarlet rose
Dorian_Grey
LizCullen
WhiteQueen
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Dorian_Grey
New Moon Victim
New Moon Victim
Dorian_Grey


Άντρας Υδροχόος
Ηλικία : 36
Τόπος : Στη σκιά του μυστηρίου
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 18/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:00

Μην μου πειράζετε την Darkbella ειναι απο τις συμπαθιες μου...Wink Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:01

Dorian_Grey έγραψε:
Μην μου πειράζετε την Darkbella ειναι απο τις συμπαθιες μου...Wink Razz

Μωρέ της χρειάζεται που και που!
Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:02

Κοιτα τωρα Σονια!

Σε ευχαριστω Στεφανε μου! Αλλα θα την κανονισω καλα Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:02

Dorian_Grey έγραψε:
Μην μου πειράζετε την Darkbella ειναι απο τις συμπαθιες μου...Wink Razz

Η αντιπαθεια σου μαντευω ποια ειναι!!!! lol! lol! lol! lol!
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:04

Μπααα
Τι μας λες????? Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 872396

Απαιτώ την αλλάγη του άβαταρ του χρήστη Darkbella!

giggle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LizCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
LizCullen


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 29
Τόπος : Διπλα στον Edward....
Αριθμός μηνυμάτων : 2237
Registration date : 25/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:04

Ξεφευγεται..... Χιχι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightsaga.forumotion.net/forum.htm
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:04

scarlet rose έγραψε:
Dorian_Grey έγραψε:
Μην μου πειράζετε την Darkbella ειναι απο τις συμπαθιες μου...Wink Razz

Η αντιπαθεια σου μαντευω ποια ειναι!!!! lol! lol! lol! lol!
Σπόιλερ:


Όχι ρε συ!

Εγώ είμαι.... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:07

Χα σε γελασανε Σονια που θα αλλαξω κια αβαταρ! Twisted Evil

Καμια δεν ειναι καλε η αντιπαθεια του! Ηρεμηστε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:08

nessie έγραψε:
scarlet rose έγραψε:
Dorian_Grey έγραψε:
Μην μου πειράζετε την Darkbella ειναι απο τις συμπαθιες μου...Wink Razz

Η αντιπαθεια σου μαντευω ποια ειναι!!!! lol! lol! lol! lol!
Σπόιλερ:


Όχι ρε συ!

Εγώ είμαι.... Razz

Μην ανησυχεις!!!Εγω ειμαι!!!Δεν τον εχω αφησει σε χλωρο κλαρι!!!
Μετραω τις αντοχες του!!!Ασπρο αυτος-μαυρο εγω!!!Εχει πλακα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:09

Χαχαχαα
Δεν σε βλέπω καλά Dorian... giggle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dorian_Grey
New Moon Victim
New Moon Victim
Dorian_Grey


Άντρας Υδροχόος
Ηλικία : 36
Τόπος : Στη σκιά του μυστηρίου
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 18/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:18

Καθε αλλο λουλουδακι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:21

Dorian_Grey έγραψε:
Καθε αλλο λουλουδακι...

Φτου γαμωτο!!!Απετυχα ως η κακια της υποθεσης!!Ειμαι σκετη απογοητευση!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dorian_Grey
New Moon Victim
New Moon Victim
Dorian_Grey


Άντρας Υδροχόος
Ηλικία : 36
Τόπος : Στη σκιά του μυστηρίου
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 18/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:24

Οχι μωρε..απλα δεν καταφερες να κρυψεις τον ερωτα σου για μενα και προσπαθησες να τραβηξεις το ενδιαφερον μου με καθε τροπο γι αυτο και με πειραζεις...αυτα βεβαια τα καναμε στο Δημοτικο αλλα το βρισκω πολυ χαριτωμενο Δημητρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maraki-twilightholic
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
maraki-twilightholic


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1047
Registration date : 12/02/2009

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:35

aχ ευχαριστω πολυ που εβαλες τη συνεντευξη!!!!!!!! εισαι πολυ γλυκιαααααα!!! Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 150320

Ποια ειναι βρε παιδια η Τίνα Φέι???? Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 872396
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:38

Dorian_Grey έγραψε:
Οχι μωρε..απλα δεν καταφερες να κρυψεις τον ερωτα σου για μενα και προσπαθησες να τραβηξεις το ενδιαφερον μου με καθε τροπο γι αυτο και με πειραζεις...αυτα βεβαια τα καναμε στο Δημοτικο αλλα το βρισκω πολυ χαριτωμενο Δημητρα...

Ναι αλλη ορεξη δεν ειχα!!!Παρτα να μην στα χρωσταω!!!

Με εκανες και γελασα παντως!!!

Απλα εισαι ελεεινος φιγουρατζης και θελω να στην μπαινω συνεχεια!!!
Δεν ειναι προσωπικο!!!Το συνηθιζω να ειμαι αντιδραστικη!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την scarlet rose στις Δευ 23 Φεβ 2009 - 0:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lancelot
Golden Eyed Vampires
Lancelot


Άντρας Κριός
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 370
Registration date : 16/02/2009

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: See Through Lies

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:41

Στεφανε..συγνωμη φιλαράκο γουστάρω τρελά να ακουω την Δηητρα να πετάει τις ατάκες της...
Αντε να δομε τι θα απαντησει το αλλο αγορι της παρεας Smile

Παρεπιπτοντως(<-το σκοτωσα)
Ναι Η Φωτεινη μου αλλαξε το ονομα μετα απο μια κουβεντουλα που ειχαμε!!
Ειπα να σταματησω να γβγιζω καθε φορα που μιλουσατε για τον Jacob...Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:42

Zero έγραψε:


Παρεπιπτοντως(<-το σκοτωσα)


Xαχαχαα

Ήθελα να το γράψω κι εγώ αλλά επειδή ήμουν σίγουρη ότι θα το κάνω λάθος το άφησα! giggle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rozali87
Golden Eyed Vampires
Rozali87


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 2769
Registration date : 12/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:43

οτι όνομα και να έχεις σου πάει καρδούλα μου ...............αλλά πολύ καλλύτερα χωρίς τα γαβγίσματα !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:45

Zero έγραψε:


Παρεπιπτοντως(<-το σκοτωσα)
Ναι Η Φωτεινη μου αλλαξε το ονομα μετα απο μια κουβεντουλα που ειχαμε!!
Ειπα να σταματησω να γβγιζω καθε φορα που μιλουσατε για τον Jacob...Razz

Εμ δεν αντεχα αλλο το Jacob. Το νευρικο μου συστημα. Το Zero παλευτεται περισσοτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LizCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
LizCullen


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 29
Τόπος : Διπλα στον Edward....
Αριθμός μηνυμάτων : 2237
Registration date : 25/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:46

Εγω παλι τον Zero δεν τον ξερω οποτε δεν εχω προβλημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightsaga.forumotion.net/forum.htm
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:46

Κυριακο αγαπη μου εμεις σε γουσταρουμε οτι ψευδωνυμο και να βαλεις!!!!! kiss kiss kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:47

Darkbella έγραψε:
Zero έγραψε:


Παρεπιπτοντως(<-το σκοτωσα)
Ναι Η Φωτεινη μου αλλαξε το ονομα μετα απο μια κουβεντουλα που ειχαμε!!
Ειπα να σταματησω να γβγιζω καθε φορα που μιλουσατε για τον Jacob...Razz

Εμ δεν αντεχα αλλο το Jacob. Το νευρικο μου συστημα. Το Zero παλευτεται περισσοτερο.

Αν του βάλεις Κάναμε θα παλεύεται περισσότερο! Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 730856


Για πλάκα το είπα... ούτε να το σκέφτεσαι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LizCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
LizCullen


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 29
Τόπος : Διπλα στον Edward....
Αριθμός μηνυμάτων : 2237
Registration date : 25/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:48

Κυριακο βλεπω σε καθε φορουμ αποκτας και καινουργιες φαν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightsaga.forumotion.net/forum.htm
Lancelot
Golden Eyed Vampires
Lancelot


Άντρας Κριός
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 370
Registration date : 16/02/2009

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: See Through Lies

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:49

Hθελε καναμε...αλλά εμενα μο αρεει περισοτερο ο Ζερο...
Ρε συ φωτεινουλα...ηληθιο τον ελεγες τωρα παλευεται??

Δημητρουλα και Μαρακι σας ευχαριστω παρα πολυ και τις δυο!!! SmileSmile

γτ βρε Λίζα ποιες αλλες φαν εχω???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LizCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
LizCullen


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 29
Τόπος : Διπλα στον Edward....
Αριθμός μηνυμάτων : 2237
Registration date : 25/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009   Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009 - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Φεβ 2009 - 22:50

Στο harryworld εχεις κι εκει την Νατασσα και την Μαρια εαν δεν κανω λαθος;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightsaga.forumotion.net/forum.htm
 
Συνέντευξη Robert Pattinson Περιοδικό "Σούπερ Κατερίνα" Τεύχος Μαρτίου 2009
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Robert Pattinson gay (?)
» Robert Pattinson Filmography

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Robert Pattinson-
Μετάβαση σε: