Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια για: Τελευταίος Χορός

    Πήγαινε κάτω 
    +11
    d@n@e twilight!
    ed<3
    SpunK RansoM
    eleni 2
    Nantia Hale_Biers
    xrysanthi
    Mrs.Christina
    despina aek
    robsten kiss
    ROBELINA
    LITSA0089
    15 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 16 Ιουλ 2011 - 17:44

    αχ μολις το διαβασα ........τι γλυκο , τι ομορφο , την αγαπα τοσο πολύ και ειναι τοσο ευαισθητος και γλυκος ... για αλλη μια φορα λιτσακι μου εκανες εξαιρετικη δουλεια.......
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 16 Ιουλ 2011 - 19:04

    ΥΠΕΡΟΧΟ ξεκινημα!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Ηταν τοσο ωραιο το πρωτο κεφαλαιο!!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 150320
    Ο Edward ηταν τοσο τρυφερος.νοιαζοταν πραγματικα για τη Bella!!!
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Λιτσα μου!!!Ανυπομονω για τη συνεχεια!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 16 Ιουλ 2011 - 19:42

    Λιτσακι μου απο το πρωτο κεφαλαιο καταλαβα τι ομορφη ιστορια μας εχεις αρχισει...πραγματικα υπεροχο κεφαλαιο και με πολυ συναισθημα....μπραβο σου...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Mrs.Christina
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Mrs.Christina


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 1682
    Registration date : 02/12/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 16 Ιουλ 2011 - 19:47

    Λιτσάκι μου, το πρώτο κεφάλαιο είναι τόσο γλυκό και όμορφο! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 616544 Οι περιγραφές σου προσεγμένες και γεμάτες! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 879660 Ο Έντουαρντ είναι τόσο γλυκός και προστετευτικός με την Μπέλλα... Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 150320 Μπράβο σου, γλυκιά μου! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 474941 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Περιμένω την συνέχεια! Wink

    Φιλάκια Πολλά! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 906998

    Υ.Γ Συγχαρητήρια για την φωτογραφία της ιστορίας! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 31995 Είναι υπέροχη! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 603117 Μπράβο σου, Χρυσάνθη μου! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.christianemarie.blogspot.com/
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 16 Ιουλ 2011 - 19:50

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 μπράβο καρδουλένια μου εκπληκτική δουλειά... και το γράψημο σου πολύ πιο ώριμο απο όλες τις άλλες φορές.
    μου αρέσουν οι περιγραφές που κάνεις ώστε να μπούμε στην ιστορία πολύ γρήγορα και να καταλάβουμε περισσότερο την ζωή των ηρώων σου.
    για τον ΕΝΤ τι να λέμε τώρα... τον λατρεύεις απο την πρώτη του σκέψη κι όλας και σε κάνει να λες που είναι ένας τέτοιος ιππότης faint faint όσο για την ΜΠ αν και δεν την είδαμε αρκετά... πιστεύω ότι είναι και εκείνη το ίδιο τρυφερή καρδιά και οι δύο τους αξίζουν να έχουν ο ένας τον άλλον.
    περιμένω με αγωνία την συνέχεια που είμαι σίγουρη ότι θα την λατρέψουμε.
    για άλλη μια φορά Λιτσάκι μου χίλια μπράβο... έκανες πάρα πολύ καλή δουλειά Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 34442 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 98735 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 34442


    ΥΓ σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια όσο αφορά την φωτο... χαίρομαι που σας άρεσε huggie kiss huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 16 Ιουλ 2011 - 20:02

    Λιτσακι μου ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ η καινουρια σου ιστορια!

    Ο Εντουαρντ ειναι τοσο καλος, αγαπαει την Μπελλα
    και δεν τον νοιαζουν τα πλουτη, ανησυχει γι αυτη
    και κανει τα αδυνατα δυνατα για να νιωσει καλυτερα Wink

    Η Μπελλα φτωχη απο την αλλη πλευρα αλλα με χρυση
    καρδια, κοπελα ωριμη και σωστη για την εποχη της!!!

    Καρδια μου, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ... Θα κανεις φοβερη δουλεια
    γιατι ξερω πως σε εχει πιασει να γραψεις οσο πιο τελεια γινεται
    αυτη την ιστορια kiss Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 34442 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 34442 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 17 Ιουλ 2011 - 0:33

    Λιτσακι μου συγχαρητηρια Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 πριν λιγο διαβασα το πρωτο κεφαλαιο και ηταν καταπληκτικο. Ο Εντουαρντ ειναι τοσο γλυκος και προστατευτικος φαινεται να αγαπαει πολυ την Μπελλα οπως και αυτη αλλωστε. Οσο για την φωτογραφια ειναι υπεροχη πιστευω οτι ταιριαζει απολυτα με την ιστορια μπραβο Χρυσανθη. Περιμενω την συνεχεια.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 18 Ιουλ 2011 - 22:38

    Σας ευχαριστώ όλες πάρα πάρα πολύ Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 691711

    για την αγάπη Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 630836

    το ενδιαφέρον Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 879660

    και την υποστήριξη σας. huggie

    Εύχομαι να καταφέρω να βγω αντάξια των προσδοκιών σας. Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 691689 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 30231

    Μόλις ανέβασα το 2ο κεφάλαιο. Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 6512
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 18 Ιουλ 2011 - 22:42

    λιτσακι μου...τι γινεται σε αυτην την ιστορια??????ο τζασπερ αφησε εγκυο την γυναικα του εμμετ??????
    καλα για τον εντουαρτ δε μιλαμε,δεν υπαρχει απλα....

    παρα πολυ ομορφο κεφαλαιο μπραβο σου..... Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 474941
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 18 Ιουλ 2011 - 22:53

    Λιτσακι μου μολις το διαβασα και εγω, εξαιρετικη η συνεχεια μπραβο. Ο Εντουαρντ απλα υπεροχος Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 98735 το τελος του κεφαλαιου δημιουργει καινουριες περιπετειες. Ανυπομονω για την συνεχεια kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 18 Ιουλ 2011 - 22:56

    Μπουμπουκα μου Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 98735 Τι ΥΠΕΡΟΧΟ κεφαλαιο;

    Ο Εντουαρντ δεν ελεγε να αφησει την Μπελλα απο την αγκαλια του Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 150320
    Την κατασπαραξε στα φιλια Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 868134 και μου αρεσε...

    Πολυ γλυκο απο μερους του και εκει που περιμενα οτι θα μεινουν μονοι
    τους τσακ εμφανιζεται η μανα του Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 872396 Την χτυπας τωρα ή δεν την χτυπας; Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 626465

    Καλα ε μπερδεμα Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 876749 αφησε ο Τζασπερ εγκυος τη Αλις την γυναικα του Εμετ; Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 921765
    Χαμος μπερδεψανε τα μπουτια τους giggle Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 835489

    Μπραβο ζουζουνα μου ΤΕΛΕΙΟ το κεφαλαιο! Ανυπομονουμε για συνεχεια,,, kiss Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 34442 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 18 Ιουλ 2011 - 23:04

    Πολυ ωραιο κεφαλαιο!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917
    Ο Edward ειναι τοσο τελειος σε αυτη την ιστορια,με τραβαει απιστευτα...!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 150320 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 21223
    Κατι δεν μου κολουσε οταν διαβασα οτι ο Τζασπερ ηταν παντρεμενος με τη Ροζαλη αλλα τωρα ενταξει,αφου αφησε την Αλις εγκυο...! giggle giggle
    Μπραβο κοπελα μου,περιμενω με αγωνια για τη συνεχεια...!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 19 Ιουλ 2011 - 2:09

    διαβασα και τα δυο κεφαλαια και ηταν παρα πολυ ωραια τι γλυκος που ειναι ο εντι σε αυτη την ιστορια φαινεται να αγαπαει πραγματικα την μπελλα την νοιαζεται την προσεχει ειναι πολυ τρυφερος και μου αρεσει τρελα.....οσο για το τελος του κεφαλαιου πολυ μπερδεμα....περιμενουμε με αγωνια την συνεχεια μπραβο λιτσακι μου αλλη μια φορα φαινεται οτι δουλεψες πολυ και μας παρουσιαζεις κατι πολυ καλο μπραβο σου... Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 22 Ιουλ 2011 - 16:59

    Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες πάρα πάρα πολύ kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουλ 2011 - 19:31

    μπράβο καρδουλένια μου άλλο ένα εκπληκτικό κεφάλαιο απο τα χεράκια σου Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917

    λυπήθηκα πάρα πολύ που την πλήρωσε ο ΕΝΤ μας για τον αδελφό του... ήταν πολύ άδικο Sad Sad Sad είμαι περίεργη να δω πως θα αντιδράσει τώρα... γιατί υποψιάζομαι ότι στην πόρτα ήταν ο Τζαζ και έχει να γίνει χαμός.

    για την τρυφερότητα της ΜΠ τι να λέμε Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 150320 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 150320 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 150320 έρως ανήκατε μάχαν αχχχχχ
    μου αρέσει που η Εσμε έδωσε εντολή να μείνει για να τον φροντίσει ναι λες και αν δεν την έδινε κείνη δεν θα το έκανε Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 526765 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 526765 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 526765

    μπράβο καρδιά μου περιμένω πως και πως την συνέχεια Wink Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 465227 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 465227 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουλ 2011 - 19:49

    τον καημενο τον εντουαρτ..την πληρωσε αυτος για το τζασπερ...και η μπελλα τοσο τρυφερη..

    μπραβο αγαπη μου....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουλ 2011 - 19:58

    Πω πω χαμος... Shocked Καλα του Εμμετ τι του εφταιξε ο Εντουαρντ??? Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 872396 Πιστευω οτι θα το μετανιωσει ομως...Και χτυπησε το καημενο μου... Crying or Very sad
    Τι καλη που ειναι η Μπελλα...!Φαινεται πως τον αγαπαει πολυ!!!
    Μπαραβο Λιτσακι μου ηταν παρα πολυ καλο!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Ανυπομονω για το επομενο...!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουλ 2011 - 20:07

    Λιτσακι μου μπραβο μπουμπουκα μου! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 474941

    Εκπληκτικο κεφαλαιο ο Εντουαρντ προσπαθει να ισοσταθμισει μονος του τα
    πραγματα!Μπλεκει σε καταστασεις που δεν φταιει ο ιδιος και τρωει ξυλο αδικα Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 206202
    γιατι το αγορι μας μου λες; Ο Τζασπερ πρεπει να πληρωσει και αυτο
    θα γινει πιστευω στο τελος Wink

    Οσο για την Μπελλα ειναι γλυκια και τρυφερη τον φροντιζει καλα
    και τον αγαπαει πολυ!Χαρηκα που μεινανε για λιγο οι δυο τους
    αλλα καποιος τους το χαλαει Rolling Eyes και θα ευχηθω αυτος ο καποιος να φαει πολυ ξυλο evil_laugh evil_laugh evil_laugh

    Ψυχη μου, σου παει πολυ αυτη η ιστορια και την γραφεις πολυ προσεγμενα! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 34442 ΥΠΕΡΟΧΟ κεφαλαιο ζουζουνα μου! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 382268 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 98735 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 382268 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουλ 2011 - 20:33

    λιτσακι μου διαβασα τα δυο τελευταια κεφαλαια μαζι και εχω να πω ενα μεγαλο μπραβο πολυ ωραια κεφαλαια φαινεται οτι αγαπιουνται πολυ.. κι αυτις ι τζασπερ δεν ντρεπεται λιγακι .. ανυπομονω για την συνεχεια
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουλ 2011 - 22:52

    Λιτσα μου μπραβο Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 αλλο ενα υπεροχο κεφαλαιο. Ο καημενος ο Εντουαρντ την πληρωσε αδικα. Και αυτος ο Εμμετ τον χτυπησε πολυ χωρις λογο Crying or Very sad . Θελω να δω την αντιδραση του Εντουαρντ με τον Τζασπερ. Και ο Εντουαρντ με την Μπελλα ειναι τοσο καλα μαζι. Περιμενω με αγωνια την συνεχεια.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 25 Ιουλ 2011 - 2:22

    λιτσακι μου διαβασα και το τριτο κεφαλαιο και στεναχωρηθηκα πολυ που ο εμμετ εδειρε αδικα τον καημενο τον εντι μας αλλα και με την ροζαλι που ηταν εμφανως στα πατωματα. ομως η μπελλα τι καλη και τρυφερη που ηταν με το παλικαρι μας το φροντιζε και το περιποιηθηκε μπραβο χαιρομαι που και οι δυο αγαπιουνται τοσο πολυ. οσο για την συναντηση τζασπερ - εντι ανυπομονω να δω τι θα γινει...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 3 Αυγ 2011 - 10:07

    Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες πάρα πάρα πολύ για τα υπέροχα σχόλια σας huggie

    Μόλις έβαλα συνέχεια για να απαντηθούν οι απορίες σας... lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 3 Αυγ 2011 - 11:26

    πω πω θα τον επσαγε κυριολεχτικα στο ξυλο αν δεν τον σταματουσε η μπελλα .. καλα αυτη δεν ειναι οικογενεια ,ο ενας παει με τον αλλον .. ελεος πια .. οσο για το λεμονι τελειο .. μπραβο που την σεβαστηκε .. εκπληκτικη η συνεχεια λιτσακι μου ..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 3 Αυγ 2011 - 11:33

    μπράβο Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 και πάλι μπράβο Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 201917
    έκανες καταπληκτική δουλειά για άλλη μια φορά... κάθε κεφάλαιο και καλύτερο... έχεις εξελίξει την γραφή σου πάρα πολύ και μας περνάς με ένα υπέροχο τρόπο τα συναισθήματα των ηρώων σου
    όσο για το λεμόνι τι να λέμε... πολύ τρυφερό και μυρωδάτο giggle giggle giggle είμαι πολύ υπερήφανη για τον ΕΝΤ που δεν άφησε το πάθος του να τον παρασύρει... μην ξεχνάμε και σε τι εποχή διαδραματίζεται η ιστορία Wink
    σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχαριστίες σου καρδια μου αλλά η αλήθεια είναι ότι εγώ δεν έκανα τίποτα... μόνο συμπλήρωσα μερικές διευκρινήσεις και τίποτα άλλο... εσύ έκανες όλην την καλή δουλειά
    και πάλι μπράβο καρδουλένια μου περιμένω πως και πως την συνέχεια Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 34442 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 98735 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 3 Αυγ 2011 - 12:29

    πωπω λιτσακι μου υπεοχο κεφαλαιο.καλα του εκανε και τον αρχισε στις γρηγορες...αλλα καλα εκανε η μπελλα που τον σταματησε...αυτη η μανα του με τον θειο του τα εχει?????τι γιενεται πια σε αυτο το σπιτι?????
    οσο για το λεμονι παρα πολυ ωραιο..μπραβο σε σενα και στη χρυσανθη που σε βοηθησε....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: