Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια για: Τελευταίος Χορός

    Πήγαινε κάτω 
    +11
    d@n@e twilight!
    ed<3
    SpunK RansoM
    eleni 2
    Nantia Hale_Biers
    xrysanthi
    Mrs.Christina
    despina aek
    robsten kiss
    ROBELINA
    LITSA0089
    15 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 3 Αυγ 2011 - 15:21

    Λιτσακι μου σε αυτη την οικογενεια μου φαινεται οτι ειναι πιασε τον ενα και χτυπα τον αλλο... giggle Απο τη μια ο Τζασπερ με την Αλις και απο την αλλη η μαμα του Εντουαρντ με το θειο του...
    Ο Τζασπερ εφαγε πολυ ξυλο αλλα καλα να παθει...αν δεν ηταν και η Μπελλα θα τον ειχε στηλει στο νοσοκομιο...
    Ο Εντουαρντ ηταν πολυ ψυχραιμος οταν ειδε τη μητερα του να φιλιεται με τον Καρλαιλ...Παραξενο... Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 686606
    Αυτη η Μπελλα κανει καταπληκτικη δουλεια με τον Εντουαρντ...! giggle Λες και τον υπνοτιζει,δεν μπορει να της αντισταθει...!
    Ο Εντουαρντ ειιναι απιστευτα καλος με τη Μπελλα...! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 98735 Ηταν πολυ ομορφο που εβαλε τις δικες της αναγκες πανω απ'ολα!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 150320
    ΜΠΡΑΒΟ κοπελα μου!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941 Ενα εξαιρετικο κεφαλαιο για μια ακομη φορα!!! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    vasia
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    vasia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Χαλκιδική
    Αριθμός μηνυμάτων : 266
    Registration date : 27/06/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 3 Αυγ 2011 - 20:34

    Λιτσάκι μου.... απίστευτη η ιστορία σου!!! Τώρα βρήκα χρόνο και τη διάβασα... μπράβο σου!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917
    Ανυπομονώ για τη συνέχεια!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 274215
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 4 Αυγ 2011 - 14:20

    Λιτσακι μου ΥΠΕΡΟΧΟ και ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΟ κεφαλαιο Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941

    Καλα του εκανε ο Εντουαρντ του Τζασπερ ε μα πια πρεπει
    να καταλαβει και αυτος δυο πραγματα(μεγαλο παιδι ειναι Rolling Eyesλεμε τωρα Razz )
    Η συμπεριφορα του παραπεμπει σε μικρο παιδι που εκανε σκανταλια και κρυβεται...
    Ας αντιμετωπισει τα θεματα του με αντρικια Razz

    Καλα τι γινεται σε αυτο το σπιτι;Ακομα και η μανα του Εντουαρντ το εχει ριξει εξω; Neutral Neutral
    Ηρεμο τον ειδα σχετικα τον Εντουαρντ μαλλον δεν ηθελε να περασει 2 σοκ
    μεσα σε μια μερα!!!Θεριζουν τα εγκεφαλικα giggle giggle giggle ασε ειναι και μικρος
    μην μας παθει τιποτα....

    Οσο για την λεμο Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 442819 εκπληκτικη τι να πω....Οπως επρεπε απλη-γλυκια και τρυφερη!Ο Εντουαρντ σεβαστικε την Μπελλα και χειριστηκε πολυ λεπτα το θεμα! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 616544

    Μπραβο αγαπη μου Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 34442 kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ 2011 - 3:18

    λιτσακι τι υπεροχο κεφαλαιο ειναι αυτο...πραγματικα οι εξελιξεις ηταν αρκετες αλλα το μονο που μου εχει αφησει αυτο το κεφαλαιο ειναι η τρυφεροτητα και η αγαπη του εντι για την μπελλα...το λεμονι ηταν παρα πολυ καλο πολυ προσεγμενο και απολυτα τρυφερο οπως ακριβως επρεπε....χαρηκα που ο εντι σεβαστηκε την μπελλα αν και το περιμενα γιατι ειναι του χαρακτηρα του και φαινεται οτι αγαπαει βαθια και ειλικρινα την μπελλα...οσο για τον τζασπερ καλα τιου εκανε ο εντι πρεπει να αναλαβει τις ευθυνες του ως αντρας και οχι να κρυβεται σαν καμια γυναικουλα....το κερασακι παντως στην τουρτα ηταν το ερωτικο τετ α τετ καρλαιλ με την μητερα του εντι ποσα να αντεξει και αυτος ο καημενος σε μια μερα ευτυχως ομως η μπελλα τον ηρεμησε οπως μονο εκεινη ξερει....για αλλη μια φορα ενα εξαιρετικο κεφαλαιο λιτσακι μπραβο περιμενουμε το επομενο με αγωνια....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 19:41

    Σας ευχαριστώ όλες σας πάρα πολύ.

    ROBELINA έγραψε:
    πω πω θα τον επσαγε κυριολεχτικα στο ξυλο αν δεν τον σταματουσε η μπελλα .. καλα αυτη δεν ειναι οικογενεια ,ο ενας παει με τον αλλον .. ελεος πια .. οσο για το λεμονι τελειο .. μπραβο που την σεβαστηκε .. εκπληκτικη η συνεχεια λιτσακι μου ..

    Ελινάκι μου έχεις απόλυτο δίκαιο... huggie huggie αλλά τι να κάνουμε πως αλλιώς θα συνεχιστεί το φανφικ; boogie
    Σε ευχαριστώ πολύ .... kiss

    xrysanthi έγραψε:
    μπράβο Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917 και πάλι μπράβο Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917
    έκανες καταπληκτική δουλειά για άλλη μια φορά... κάθε κεφάλαιο και καλύτερο... έχεις εξελίξει την γραφή σου πάρα πολύ και μας περνάς με ένα υπέροχο τρόπο τα συναισθήματα των ηρώων σου
    όσο για το λεμόνι τι να λέμε... πολύ τρυφερό και μυρωδάτο giggle giggle giggle είμαι πολύ υπερήφανη για τον ΕΝΤ που δεν άφησε το πάθος του να τον παρασύρει... μην ξεχνάμε και σε τι εποχή διαδραματίζεται η ιστορία Wink
    σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχαριστίες σου καρδια μου αλλά η αλήθεια είναι ότι εγώ δεν έκανα τίποτα... μόνο συμπλήρωσα μερικές διευκρινήσεις και τίποτα άλλο... εσύ έκανες όλην την καλή δουλειά
    και πάλι μπράβο καρδουλένια μου περιμένω πως και πως την συνέχεια Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 34442 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 98735 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 34442

    Χρυσάνθη μου σε ευχαριστώ πολύ για όλη σου την υποστήριξη πάντα... huggie
    Χαιρομαι που σου αρέσει η γραφή μου Wink
    Έκανες Χρυσάνθη μου με βοήθησες πάρα πολύ.... huggie και σε ευχαριστώ και πάλι γι αυτό. Smile

    despina aek έγραψε:
    πωπω λιτσακι μου υπεοχο κεφαλαιο.καλα του εκανε και τον αρχισε στις γρηγορες...αλλα καλα εκανε η μπελλα που τον σταματησε...αυτη η μανα του με τον θειο του τα εχει?????τι γιενεται πια σε αυτο το σπιτι?????
    οσο για το λεμονι παρα πολυ ωραιο..μπραβο σε σενα και στη χρυσανθη που σε βοηθησε....

    Δεσποινάκι μου σε ευχαριστώ πολύ. kiss
    Σ αυτό το σπίτι γίνεται της μουρλής.... giggle Θα δείτε παρακάτω... Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 835489

    robsten kiss έγραψε:
    Λιτσακι μου σε αυτη την οικογενεια μου φαινεται οτι ειναι πιασε τον ενα και χτυπα τον αλλο... giggle Απο τη μια ο Τζασπερ με την Αλις και απο την αλλη η μαμα του Εντουαρντ με το θειο του...
    Ο Τζασπερ εφαγε πολυ ξυλο αλλα καλα να παθει...αν δεν ηταν και η Μπελλα θα τον ειχε στηλει στο νοσοκομιο...
    Ο Εντουαρντ ηταν πολυ ψυχραιμος οταν ειδε τη μητερα του να φιλιεται με τον Καρλαιλ...Παραξενο... Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 686606
    Αυτη η Μπελλα κανει καταπληκτικη δουλεια με τον Εντουαρντ...! giggle Λες και τον υπνοτιζει,δεν μπορει να της αντισταθει...!
    Ο Εντουαρντ ειιναι απιστευτα καλος με τη Μπελλα...! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 98735 Ηταν πολυ ομορφο που εβαλε τις δικες της αναγκες πανω απ'ολα!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 150320
    ΜΠΡΑΒΟ κοπελα μου!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941 Ενα εξαιρετικο κεφαλαιο για μια ακομη φορα!!! kiss

    Κατερινάκι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ kiss
    Είναι λίγο "¶ταχτη" η οικογενεια γενικώς... Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 592681
    Ο Έντουαρντ ήταν ψύχραιμος γιατί του ήρθε ένα σοκ.Όπως επίσης δίπλα του είχε τον Τζάσπερ και την Μπέλλα ους οποίους δεν θα μπορούσε να δικαιολογήσει για πιο λόγο ήταν μαζί του. Rolling Eyes Και η Μπέλλα γενικά τον ηρεμεί πολύ με το δικό της τρόπο. Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 200305

    vasia έγραψε:
    Λιτσάκι μου.... απίστευτη η ιστορία σου!!! Τώρα βρήκα χρόνο και τη διάβασα... μπράβο σου!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917
    Ανυπομονώ για τη συνέχεια!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 274215

    Σε ευχαριστώ πολύ Βάσια μου... kiss

    ed<3 έγραψε:
    Λιτσακι μου ΥΠΕΡΟΧΟ και ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΟ κεφαλαιο Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 474941

    Καλα του εκανε ο Εντουαρντ του Τζασπερ ε μα πια πρεπει
    να καταλαβει και αυτος δυο πραγματα(μεγαλο παιδι ειναι Rolling Eyesλεμε τωρα Razz )
    Η συμπεριφορα του παραπεμπει σε μικρο παιδι που εκανε σκανταλια και κρυβεται...
    Ας αντιμετωπισει τα θεματα του με αντρικια Razz

    Καλα τι γινεται σε αυτο το σπιτι;Ακομα και η μανα του Εντουαρντ το εχει ριξει εξω; Neutral Neutral
    Ηρεμο τον ειδα σχετικα τον Εντουαρντ μαλλον δεν ηθελε να περασει 2 σοκ
    μεσα σε μια μερα!!!Θεριζουν τα εγκεφαλικα giggle giggle giggle ασε ειναι και μικρος
    μην μας παθει τιποτα....

    Οσο για την λεμο Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 442819 εκπληκτικη τι να πω....Οπως επρεπε απλη-γλυκια και τρυφερη!Ο Εντουαρντ σεβαστικε την Μπελλα και χειριστηκε πολυ λεπτα το θεμα! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 616544

    Μπραβο αγαπη μου Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 34442 kiss

    Μπουμπού μου.... kiss
    Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για όλα... huggie huggie
    Ε τώρα μεγάλο παιδί;ο Τζάσπερ;Ο Τζάσπερ βλέπει τις γυναίκες σαν κούκλες... Evil or Very Mad δυστυχώς...
    Εμ αγάπη μου πόσα σοκ του κουκλί μας να εράσει μέσα σε μια μέρα;Δεν το λυπάσαι; Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 6626 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 6626

    i love edward 2 έγραψε:
    λιτσακι τι υπεροχο κεφαλαιο ειναι αυτο...πραγματικα οι εξελιξεις ηταν αρκετες αλλα το μονο που μου εχει αφησει αυτο το κεφαλαιο ειναι η τρυφεροτητα και η αγαπη του εντι για την μπελλα...το λεμονι ηταν παρα πολυ καλο πολυ προσεγμενο και απολυτα τρυφερο οπως ακριβως επρεπε....χαρηκα που ο εντι σεβαστηκε την μπελλα αν και το περιμενα γιατι ειναι του χαρακτηρα του και φαινεται οτι αγαπαει βαθια και ειλικρινα την μπελλα...οσο για τον τζασπερ καλα τιου εκανε ο εντι πρεπει να αναλαβει τις ευθυνες του ως αντρας και οχι να κρυβεται σαν καμια γυναικουλα....το κερασακι παντως στην τουρτα ηταν το ερωτικο τετ α τετ καρλαιλ με την μητερα του εντι ποσα να αντεξει και αυτος ο καημενος σε μια μερα ευτυχως ομως η μπελλα τον ηρεμησε οπως μονο εκεινη ξερει....για αλλη μια φορα ενα εξαιρετικο κεφαλαιο λιτσακι μπραβο περιμενουμε το επομενο με αγωνια....

    Μαράκι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ... kiss
    Λατρεύω τα υπέροχα σχολια σου.
    Μας έλειψες βρε! Wink


    Και πάλι σας ευχαριστώ όλες πάρα πάρα πάρα πολύ kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss για όλη σας την αγάπη , την υποστήριξη και την ανταπόκριση σας... Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 691711 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 691711 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 630836 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 630836 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 879660 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 879660 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 620541 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 620541
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 29 Αυγ 2011 - 20:18

    Λιτσακι μου Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 34442 ο Εντουαρντ ειναι αρκετα πιεσμενος
    μια με την οικογενεια του μια με το διαβασμα! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 194931

    Η Μπελλα ειναι το μοναδικο στηριγμα του δεν θα αντεξει να την χασει..
    την φροντιζει και την σεβεται πολυ!ακομη και δωρο της πηρε...και αυτη η κακομοιρα
    εκλαιγε γιατι ειμαι σιγουρη ποτε κανενας δεν την νοιαστηκε τοσο και δεν την σκεφτηκε!!!
    Ασε που φοβαται οτι θα χωρισουν...δεν ξερω αν εχει αδικο!Η Μπελλα ειναι αρρωστη;η εχει απλα ενα κρυολογημα;

    αλλα το γραμμα στο τελος θα κανει λιγο τα πραγματα μανταρα Sad Sad θα την αφησει
    πισω;δεν ξερω ανησυχω αλλα το μονο που ειδα ειναι οτι δεν θελει να την χασει
    αυτη σκεφτηκε πρωτα! Wink

    Καρδια μου πολυ ομορφο κεφαλαιο...Μπραβο σου με συγκινει καθε φορα ο τροπος που παρουσιαζεις τον Εντουαρντ! kiss Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 34442 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 98735 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 34442 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 29 Αυγ 2011 - 20:29

    τι γλυκο ζευγαρακι και ο ενας θελει τον αλλον , ανησυχησε οταν καταλαβε οτι μπορει να κρυωσε , αλλα το γραμμα , έρχεται για να φερει τα πάνω κατω .. χαιρμαι που πρωτα σκεφτηκε την μπελλα αλλα τωρα τα πραγματα δυσκολευουν .. για αλλη μι φορα εκανς εξαιρετικη δουλεια ..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 29 Αυγ 2011 - 20:35

    τη γλυκια που ειναι.μαλλον δεν της ειχαν ξανακανει δωρο και συγκινηθηκε.αλλα και ο εντουαρτ ομως πολυ ερωτευμενος.ολα για τη μπελλα τα κανει.ελπιζω να μην ειναι αρρωστη.
    οσο για το γραμμα αναρωτιεμαι τι θα κανουν.ισως να παει μαζι του...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 29 Αυγ 2011 - 21:26

    Λιτσα μου ΥΠΕΡΟΧΟ κεφαλαιο!!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 98735 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917
    Ο καημενος ο Εντουαρντ εχει τοσα πολλα να αντιμετωπισει αλλα εχει και την Μπελλα του εκει για να τον ηρεμει!!!! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 616544
    Ειναι πολυ καλη τον φροντιζει και φαινεται ποσο τον νοιαζεται...!!!
    Ηταν τοσο γλυκο που της πηρε δωρο και μαλιστα που σκεφτεται να της κανει κι αλλο...! Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 737142 Ανησυχει για εκεινη...!
    Οσο για το γραμμα απο τη μια ειναι πολυ καλο για εκεινον αλλα απο τη αλλη πρεπει να αφησει τη Μπελλα... Sad Μακαρι να πανε ολα καλα...!Ανυπομονω για το επομενο...!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 29 Αυγ 2011 - 21:47

    Λιτσα μου πολυ ωραιο κεφαλαιο μπραβο Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917 Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 201917 ο Εντουαρντ και η Μπελλα ειναι πολυ ερωτευμενοι, και εχει ο ενας τον αλλο για να αντιμετωπιζουν οσα τους συμβαινουν. Οσο για το γραμμα ο Εντουαρντ εχει να παρει μια δυσκολη αποφαση.
    Ανυπομονω για την συνεχεια.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ellen
    Twilight Human
    Twilight Human
    ellen


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Thessaloniki
    Αριθμός μηνυμάτων : 58
    Registration date : 16/04/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 5 Ιαν 2012 - 0:05

    ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ??????????????????











    Edit by Bella Marie: Παρακαλώ πολύ να αποφεύγεται η άσκοπη,συνεχής και επανειλλημένη χρήση κεφαλάιων γραμμάτων.

    Στον κυβερνοχώρο, μοιάζει σαν να φωνασκούμε προς τους συνομιλητές μας.

    Ευχαριστώ.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mariettoula1996
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mariettoula1996


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Ρόδος
    Αριθμός μηνυμάτων : 5149
    Registration date : 04/01/2012

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για: Τελευταίος Χορός   Σχόλια για: Τελευταίος Χορός - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 7 Απρ 2012 - 21:38

    πολύ καλή προσπάθεια !!ελπίζω να βάλεις γρήγορα την συνέχεια γιατί την περιμένω με αγωνία !!!

    Φιλιά
    Μαριέττα
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια για: Τελευταίος Χορός
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: