Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Vampire Diaries - TV Series

Πήγαινε κάτω 
+34
an8i
valia 32
Bella Marie Swan
nicky_cullen
mariettoula1996
T-NM-E-BD
angely
nantiaki_twilight 4 ever
kati
demona1986
pitsiriki
Silia
breathless
kaname-kun
Miley
marina forever
danaitsa98
_gwgw_
marina
Zafrina
mariana20
deathlysilence
twilightFOREVER
Teodan
scarlet rose
Vanina
panagiota
xrysanthi
ΕΡΗ
alexandra13
hiddenfantasy
AspaKorth
Dalia
evi
38 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΣαβ 15 Δεκ 2012 - 21:20

καλη προβολη... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
breathless
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
breathless


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 43
Τόπος : Βολος
Αριθμός μηνυμάτων : 786
Registration date : 14/07/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΣαβ 15 Δεκ 2012 - 22:27

Δηλαδη τωρα πρεπει να περιμενουμε ενα μηνα για να δουμε τη συνεχεια???
Δεν ηταν κι απο τα καλυτερα επεισοδια μπορω να πω..
Αντε να δουμε πως θα εξελιχθει ολο αυτο- ελπιζω να μας ανταμειψουν με τη συνεχεια και να μην ξενερωσουμε.
Νομιζω πως αρχισε να κανει κοιλια..Αυτο το μπρος- πισω με κουρασε λιγο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΣαβ 15 Δεκ 2012 - 22:40

λογικο ειναι πως θα κανει κοιλια απο την στιγμη που 4 χρονια αυτο ειναι....ενα βημα μπροστα τρια βηματα πισω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
breathless
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
breathless


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 43
Τόπος : Βολος
Αριθμός μηνυμάτων : 786
Registration date : 14/07/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΣαβ 15 Δεκ 2012 - 23:43

Και να σκεφτεις οτι εγω εχω μολις ενα μηνα που ασχολουμαι με τη σειρα!! Φανταζομαι εσας που την παρακολουθειτε τοσα χρονια..
Δεν πειραζει!!! Ειπαμε team Damon και ξερο ψωμι!!! (με ψιχουλακια απο τους αλλους παιδαρους της σειρας) lol! lol!
Ας οψεται!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΚυρ 16 Δεκ 2012 - 1:08

Εγω την βλεπω απο την αρχη...αλλα μερικα επεισοδια οντως πλεον κουραζουν...ελπιζω να εχουμε κτ νεο στην πλοκη συντομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
kati
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
kati


Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
Αριθμός μηνυμάτων : 11602
Registration date : 23/05/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 28 Δεκ 2012 - 12:25

Ασχολήθηκα κι εγώ με το "The Vampire Diaries"
Μέσα σε 8-9 Σαββατοκύριακα το είδα όλο και έχω φτάσει να είμαι updated και σε αναμονή του 10ου επεισοδίου της 4ης σεζόν.
1η ερώτηση κάθε πότε δείχνει επεισδόια; Δε δείχνει 1 κάθε εβδομάδα;; Γιατί κάπου διάβασα πιο πάνω λέτε για αναμονή ένα μήνα! Μήπως λόγω εορτών;

Εμένα, που τα είδα κι όλα μαζί, δε μου φάνηκε να κάνει κοιλιά. Κάθε φορά όλο και κάτι τους συμβαίνει, δε βρσκουν ησυχία..

Καλά, τον Τζέρεμι
Σπόιλερ:
; Επίσης δε ξέρω γιατί αλλά μου έχει κολλήσει κάπως ότι ο Τζερεμι
Σπόιλερ:
.. Θα δούμε!
Ενώ αντιπαθούσα πολύ τον Κλάους, πείτε με παράξενη, αλλά αρχίζω να τον συμπαθώ, συμπονώ και να μου αρέσει κιόλας! Ειδικά όπως συμπεριφέρεται στην Κάρολαην.. Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 737142 Αγάπη θέλει κι αυτός και σίγουρα μόλις τη βρει θα δείτε που θα αλλάξει πολύ.
Δε ξέρω αν ήξερε σε τί βοηθάει η θυσία αλλά φαντάζομαι
Σπόιλερ:
Γιατί προφανώς με τη θέλησή τους δε θα του έκαναν παρέα ούτε τα θελήματα.. Ο Τάηλερ την έχει άσχημα βαμένη μέχρι να εξηγήσουν στον Κλάους ότι του την έφεραν (εν μέρει) και του Τάηλερ.. Λέτε να πεθάνει και να τα βρει με την Κάρολαην; Rolling Eyes
Δε συμπαθώ καθόλου το νέο καθηγητή! Καθόλου όμως!
Και πάμε στα δύο αδέρφια.. Από την αρχή δεν ήξερα γιατί αλλά σα να συμπαθούσα λίγο πιο πολύ το Ντέημον. Ο Στέφαν είναι.. το κλασικό καλό παιδί αλλά κι ο Ντέημον είναι καλό παιδί!Και τώρα που επιτέλους η Έλενα
Σπόιλερ:
ανάμεσα στα δύο αδέρφια έρχονται και μας το ανατρέπουν.
Πιστεύω πως τον Ντέημον θα επιλέξει εντέλει αλλά μέχρι να φτάσουμε εκεί.. έχει ακόμη.

Σημείωση δεν έχω διαβάσει τα βιβλία, δεν έχω δει εικόνες και δε ξέρω γενικά τί γίνεται παρακάτω γιατί θεωρώ ότι έχει πιο πολύ αγωνία για εμένα έτσι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 28 Δεκ 2012 - 13:45

Κι εσυ με τον Ντειμον κατι....χαιρομαι.... giggle
Ναι εχει ενα επεισοδιο την εβδομαδα.Τωρα εχουμε κενο λογω γιορτων.
Για τον Κλαους δεν αντιλεγω πως αγαπη ψαχνει...αλλα εχει κανει απειρα χιλιετιες τωρα και οσο να ναι δεν ειναι και τοσο ευκολο να την βρει.Πιστευω πως κατι θα γινει με την Καρολαιν.Ολο το αντρικο καστ πηρε σε αυτον θα κολλησει... giggle

Το να γινει καλος απο την μια στιγμη στην αλλη δεν το βλεπω.Και τα υβριδια ισως να τα σκοτωσε και εν μερει γιατι αισθανθηκε προδομενος.Ηταν κατι σαν οικογενεια του γτ δεν ηθελε να ειναι πλεον ο μοναδικος ξεχωριστος...το οτι ηθελε να τους κανει οτι θελει αλλη ιστορια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
alexandra13
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
alexandra13


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 41
Τόπος : ioannina
Αριθμός μηνυμάτων : 4111
Registration date : 09/02/2012

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 28 Δεκ 2012 - 16:14

Κατι μου πολυ χαιρομαι που σου αρεσε η σειρα και φυσικα που εισαι team Ντειμον Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 98735

Ολες (οι περισσοτερες τουλαχιστον ) θελουμε να πιστευουμε πως θα καταληξει με τον Ντειμον η Ελενα στο τελος αλλα πιστευουμε επισης οτι θα αργησει να γινει τελικα αυτο και οτι εχουμε πολυ ψωμι ακομα......

Οσων αφορα τον Κλαους συμφωνω με την evi οτι δεν πιστευω οτι θα γινει καλος απο την μια μερα στην αλλη αλλα ευχομαι να καταληξει με την Καρολαιν!!

Και τελος ο Τζερεμι οντως φουσκωσε πολυ αλλα δεν νομιζω να γινει βρικολακας.

Καλως ηρθες λοιπον και αε αυτην την παρεα μας... huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kati
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
kati


Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
Αριθμός μηνυμάτων : 11602
Registration date : 23/05/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 28 Δεκ 2012 - 16:46

Εγώ πιστεύω πως θα καταλήξει με τον Ντέημον γιατί τώρα ξέρει και θυμάται τα πάντα από την 1η στιγμή που τον είδε. Που την είχε δει 1ος, που της είχε πει πως την αγαπάει (αλλά κάνει συνέχεια πίσω για χάρη του αδερφού του), που την προσέχει όσο κι ο Στέφαν και που γίνεται καλύτερος κάθε φορά που ένα θέμα έχει να κάνει με την Έλενα (όλα έχουν να κάνουν με την Έλενα! geek )

Για τον Κλάους δε λέω πως από τη μία μέρα στην άλλη θα γίνει καλός αλλά σιγά σιγά το βλέπουμε όλες πως γίνεται όλο και πιο φυσιολογικός όταν έχει να κάνει με την Κάρολαην. Και θα τη ρίξει πιστεύω και απλά αν τα καταφέρει και είναι οι δυο τους και νιώσει αγάπη τότε σίγουρα θα αλλάξει σε κάποια θέματα. Εδώ της είχε πει πως αν ο Τάηλερ ήταν ακόμη υπό την επιρροή του δε θα τη στενοχωρούσε με τη γνωριμία του με την άλλη παλιό σκύλα-ουπς σόρρυ, λύκαινα ήθελα να πω... Την έσωσε από το φορτηγάκι, τη ζωγράφισε και όλο και μεγαλώνει η λίστα (αλλά όλο και περισσότεροι περνάνε από το γραφείο μου λες και μυρίζονται πως γράφω στο φόρουμ τώρα! giggle )

Για να πετύχει αυτό που κάνουν τώρα με τον Τζέρεμι θέλει πολύ βοήθεια από τη Μπόνυ και θέληση από τον Τζέρεμι αλλά αν δεν πετύχει τελικά το σχέδιο για το οποίο προορίζεται το να σκοτώνει βρυκόλακες ο Τζέρεμι τότε τον κάνω εύκολα βρυκόλακα. Μη σας πω ότι αν ανακαλύψουν πως όλο αυτό για τη θεραπεία είναι μύθος, τότε θα γίνει από μόνος του βρυκόλακας!
΄
Αχ Ντέημον! Πώς να μην είσαι με τον Ντέημον με τόσα που περνάει, μάλιστα δε λέει ότι δε του αξίζουν αλλά το υπομένει και έχει απίστευτες γκριμάτσες και εκφράσεις προσώπου όταν το θέλει Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 737142 (το κορμί πατριώτισσες δε το ξεχνάω!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 28 Δεκ 2012 - 17:56

Πως να το ξεχασεις το κορμι....η τα ματια...η το χαμογελο...η την γοητεια... faint
ΜΙλαμε θεοστραβη η Ελενα 4 χρονια τωρα... giggle
Ο Κλαους δεν ξερω κατα ποσο ακομη κι αν ειναι με την Καρολαιν θα αλλαξει.Μπορει να προσπαθησει αλλα και παλι θα θελει να την προστατεψει ισως και να την ελεγξει ακομη.Αν και δεν το βλεπω το μεταξυ τους να συμβαινει συντομα...ακομη κι αν γινει θα ειναι σε μια στιγμη αδυναμιας....δεν την βλεπω να τα παραταει ολα για να τρεχει μαζι στα λιβαδια και να ξεριζωνει καρδιες απο υβριδια.Αλλα τωρα θα μου πειτε μιλαμε για μια τυπισσα που εχει παρει τους παντες και νομιζει πως η Stelena σχεση ειναι epic ενω ηδη εχει παρει τον Ντειμον...ανωμαλη ειναι παει και τελειωσε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
kati
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
kati


Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
Αριθμός μηνυμάτων : 11602
Registration date : 23/05/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΤρι 1 Ιαν 2013 - 17:11

Εγώ βλέπω τον Κλάους να προσπαθεί αν είναι με την Κάρολαην.
Για Στέφαν και Έλενα δε ξέρω τί να πω.. Από τη μία τον λυπάμαι αλλά από την άλλη όταν βλέπω τον Ντέημον κάθε φορά να κάνει πίσω για το καλό του αδερφού του και της Έλενας. Το καταλαβαίνω εν μέρει αλλά ας κάνει και κάποιος κάτι για εκείνον. Εφόσον η Κάθριν είχε επιλέξει το Στέφαν βλέπω την Έλενα να επιλέγει τον Ντέημον..; Ποιος ξέρει... Είδωμεν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΤρι 1 Ιαν 2013 - 17:59

για μενα οντως ανηκει με τον Ντειμον....ειδικα τωρα που ειναι βρικολακας ταιριαζουν περισσοτερο...θα την κανει πιο ευτυχισμενη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
breathless
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
breathless


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 43
Τόπος : Βολος
Αριθμός μηνυμάτων : 786
Registration date : 14/07/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΤετ 2 Ιαν 2013 - 16:46

Διαδασα σε ενα φορουμ διαφορες συνεντευξεις απο τη σεναριογραφο της σειρας και εγραφε για τη συνεχεια της τεταρτης σεζον:

Σπόιλερ:
Η σεναριογραφος ηταν λιγο γενικη και αοριστη στις τοποθετησεις της- αλλα πιστευω οτι μας εδωσε και σποιλερς. Απο ο,τι καταλαβα παντως ειναι στις συζητησεις ακομη με την ομαδα για τις ακριβης εξελιξεις ή απλως ετσι τοποθετηθηκε δεν ξερω!!
Ειπε ομως οτι θα ειναι μια πολυ ενδιαφερουσα σεζον!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kati
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
kati


Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
Αριθμός μηνυμάτων : 11602
Registration date : 23/05/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν 2013 - 8:27

Δε θα διαβάσω το σπόηλερ αλλά λογικό το βρίσκω η σεναριογράφος να είναι αόριστη δίνοντας λίγα σπόηλερς μόνο.

Εύη, για εμένα τα συναισθήματα του Ντέημον και της Έλενας από τον έναν προς τον άλλον είναι αληθινά. Με το Στέφαν ήταν αληθινά αλλά όχι τόσο έντονα όσο φαίνονται να είναι τώρα που είναι βρυκόλακας, ως προς τον Ντέημον. Είναι γεγονός πως οι αισθήσεις και τα αισθήματα τα βιώνεις σε μεγαλύτερο και πιο έντονο βαθμό όταν είσαι βρυκόλακας άρα αφού αγαπούσε τον Στέφαν θα έπρεπε να είναι πιο έντονο ακόμη σε σχέση με τον πώς αισθανόταν για τον Ντέημον όσο ήταν άνθρωπος. Ααααα και κάτι ακόμη. Αφού δε τη δημιούργησε ο Ντέημον και απλά τράφηκε από αυτόν στην πορεία που γινόταν βρυκόλακας δεν είναι σίγουρο ότι είναι μόνο sired σε αυτόν αλλά όντως να είναι αυτό που τους είπε η μάγισσα (εν μέρει) τα συναισθήματα υπάρχουν και είναι πιο έντονα τώρα και σε συνδυασμό με το αίμα που ήπιε από αυτόν να έγιναν ακόμη πιο έντονα.

(Δε ξέρω αν βγάζετε νόημα από όσα είπα πιο πάνω geek )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexandra13
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
alexandra13


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 41
Τόπος : ioannina
Αριθμός μηνυμάτων : 4111
Registration date : 09/02/2012

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν 2013 - 10:11

Κατι μου αν θυμαμαι καλα ο Ντειμον νομιζω οτι την δημιουργησε γιατι ειχε το δικο του αιμα στον οργανισμο της τοτε που πεθανε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nantiaki_twilight 4 ever
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nantiaki_twilight 4 ever


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 29
Τόπος : Verona, Italy
Αριθμός μηνυμάτων : 809
Registration date : 28/05/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν 2013 - 11:00

Θα απαντήσω κατάλληλα στο spoiler.
Σπόιλερ:
Εγώ πιστεύω οτι κανένας δεν θα αγαπήσει την Έλενα όπως ο Ντέιμον. Καταλαβαίνω ότι ο Στέφαν ήταν ο μεγάλος και πρώτος της έρωτας αλλά πλέον ωρίμασε και μεγάλωσε. Οι μονόκεροι και τα λουλούδια που της προσφέρει ο Στέφαν δεν της αρκούν. Θέλει κάποιον να την προκαλεί, να την κάνει να αμφισβητεί και να αμφιβάλλει. Και αυτός είναι ο Ντέιμον που τα κάνει αυτά. Δεν την βάζει σε μια φούσκα όπως ο Στέφαν και τρέχει να σώσει τους πάντες. Παρασύρθηκα πάλι Razz
Πάντως θέλω να ξεφύγει λίγο η 4η season απο τα χνάρια της πρώτης. Ας μας δείξει και κάτι διαφορετικό αυτή η Julie πια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kati
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
kati


Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
Αριθμός μηνυμάτων : 11602
Registration date : 23/05/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν 2013 - 11:55

Αλεξάνδρα όντως... πεθαίνει με το αίμα του Ντέημον στον οργανισμό της.. Ε όπως και να 'χει η μάγισσα είχε πει πως δε γίνεται να είναι sired κάποιος ως βρυκόλακας αν δε νιώθει ήδη κάποια αισθήματα για τον άλλον όσο ήταν άνθρωπος.

Νάντια μάλλον. δε μπορώ να πω με σιγουριά lol! είσαι κι εσύ τημ Ντέημον ε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nantiaki_twilight 4 ever
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nantiaki_twilight 4 ever


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 29
Τόπος : Verona, Italy
Αριθμός μηνυμάτων : 809
Registration date : 28/05/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν 2013 - 12:06

Μέχρι το κόκκαλο κοπελιά! Team Damon και ξερό ψωμί! Και ο Τάιλερ είπε οτι ο δεσμός δημιουργίας επηρεάζει το πως φέρεσαι, όχι το τι νιώθεις.(άσχετο αλλά είπα να το δηλώσω)!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kati
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
kati


Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
Αριθμός μηνυμάτων : 11602
Registration date : 23/05/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν 2013 - 12:22

Ναι! Είναι κι αυτό με τον Τάιλερ! Μα καλά όλοι το βλέπουμε, μόνο ο Στέφαν με την Κάρολαην δε το βλέπουν;! Θα μου πεις είναι παράξενο για αυτούς να συμπεριφέρεται έτσι η Έλενα και θέλουν να τη βοηθήσουν να επανέλθει στην παλιά Έλενα αλλά είναι αληθινά αυτά που αισθάνεται.. Ας το καταλάβουν κι αυτοί με τη σειρά τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nantiaki_twilight 4 ever
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nantiaki_twilight 4 ever


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 29
Τόπος : Verona, Italy
Αριθμός μηνυμάτων : 809
Registration date : 28/05/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν 2013 - 12:40

Εμένα με ενόχλησε που ενοχλούσαν την Delena σκηνή στο 6. Τι τους πέταγε μες την μέση? Στην Stelena σκηνή της 1ης season δεν τα έκαναν αυτά. Ε, θα το καταλάβει θέλει,δεν θέλει ο Στεφ. Ειδικά στο επόμενο απο ότι είδα που καταστρέφει την σκακιέρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kati
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
kati


Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
Αριθμός μηνυμάτων : 11602
Registration date : 23/05/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν 2013 - 12:45

Ποια σκακιέρα;!
Μην κάνεις σπόηλερ! Δεν έχω δει-διαβάσει τίποτα για το παρακάτω! geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nantiaki_twilight 4 ever
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nantiaki_twilight 4 ever


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 29
Τόπος : Verona, Italy
Αριθμός μηνυμάτων : 809
Registration date : 28/05/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν 2013 - 12:55

Συγνώμη, συγνώμη, συγνώμη. Ξέχνα οτι το άκουσες, ξέχασε οτι το είπα. Razz
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kati
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
kati


Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
Αριθμός μηνυμάτων : 11602
Registration date : 23/05/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν 2013 - 13:18

Το ξέχασα ήδη! Razz
Πότε βγαίνει το νέο επεισόδιο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nantiaki_twilight 4 ever
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nantiaki_twilight 4 ever


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 29
Τόπος : Verona, Italy
Αριθμός μηνυμάτων : 809
Registration date : 28/05/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν 2013 - 13:34

Στις 17 του Γενάρη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Teodan
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Teodan


¶ντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 4153
Registration date : 25/05/2011

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Diaries - TV Series   Vampire Diaries - TV Series - Σελίδα 20 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιαν 2013 - 15:42

giggle Πρέπει να είμαι ο μόνος εδώ μέσα που θεωρούσε ότι ο Damon και η Elena διέκοπταν τον Stefan και την Caroline;
Τον Ντέιμον δεν τον συμπαθώ, την Ελένα ακόμα λιγότερο οπότε δε με πειράζει που είναι μαζί. (Έτσι μένει και ο Στέφαν ελεύθερος για Caroline ή Katherine ή Rebekah). Aλλά πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω γιατί πολλοί fans έχουν αρχίσει να μισούν την Caroline που δεν εγκρίνει τον Damon. Ας μην ξεχνάμε κάποια πράγματα...
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Vampire Diaries - TV Series
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 20 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Vampire Diaries - TV Series
» Vampire Diaries - Pictures

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Vampires A-Z :: Vampire Diaries-
Μετάβαση σε: