Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 The Mortal Instruments

Πήγαινε κάτω 
+11
April
hiddenfantasy
xrysanthi
AspaKorth
alexandra13
ΕΡΗ
mariana20
Thalia Nelly
Kimberly
panagiota
Dalia
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 2 Αυγ 2015 - 3:59

Βρίσκομαι πριν το τέλος του 5ου βιβλίου και ετοιμάζομαι για το 6ο ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!
Τα νεύρα μου έχουν γίνει κρόσια, και βλέποντας τι με περιμένει στα μέσα της χρονιάς...

Σπόιλερ:
^Ναι, οκ, δεν την παλεύω, πείτε με τελειωμένη από τώρα. Ωχ αδελφέ τι έπαθα,/// Αμάν!... The Mortal Instruments - Σελίδα 28 835489 The Mortal Instruments - Σελίδα 28 835489
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thalia Nelly
The Nomads
Thalia Nelly


Θηλυκό Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2141
Registration date : 02/02/2013

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 2 Αυγ 2015 - 4:13

διαβασες την σειρα ολη μαζι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
$ofi@ + Edward
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
$ofi@ + Edward


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : Neverland
Αριθμός μηνυμάτων : 4949
Registration date : 03/07/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 2 Αυγ 2015 - 14:32

Dalia έγραψε:

Σπόιλερ:

τουλαχιστον εμφανισιακα ειναι καλυτεροι απο την ταινια ειδικα το παιδι


δεν εχω διαβασει τα βιβλια και ειδα την ταινια η οποια δεν με ενθουσιασε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 4 Αυγ 2015 - 3:34

Θάλεια, οσονούπω ξεκινάω το 6ο κι τελευταίο βιβλίο της σειράς.
Σοφία όσον αφορά το παιδί της σειράς το αρσενικό συμφωνώ μ'αρέσει. Αλλά η Κλέρι της ταινίας μ'αρέσει περισσότερο από εκείνη της σειράς νομίζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 4 Αυγ 2015 - 9:28

Η ταινια ηταν αθλια...και δεν ειχε και καμια σχεση με τα βιβλια..
ελπιζω στην σειρα να μεινουν πιο πιστοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Thalia Nelly
The Nomads
Thalia Nelly


Θηλυκό Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2141
Registration date : 02/02/2013

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 4 Αυγ 2015 - 10:35

Για μενα δεν ηταν αθλια ηταν μετρια. Αυτον που βρηκα χαλια ηταν ο ηθοποιος
που βαλανε για Τζεις κι με επηρέασε γενικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 4 Αυγ 2015 - 12:09

Εμενα με χαρακωσε...δεν ηταν τοσο αθλιος οσο περιμενα αλλα δεν μου αρεσε και πολυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤετ 5 Αυγ 2015 - 0:36

^^Εγώ θα συμφωνήσω με την Θάλεια, κι το ομολογώ την Λίλυ θα την ήθελα γα Κλέρι κι στη σειρά. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤετ 5 Αυγ 2015 - 11:19

Δεν ηταν χαλια για Κλερι...απλα η Κλερι ειχε και εναν δυναμισμο τον οποιο η Λιλι δεν μου τον εβγαζε και πολυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
EliRose
The Volturi
EliRose


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : Magnolia
Αριθμός μηνυμάτων : 26698
Registration date : 20/11/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 18 Οκτ 2015 - 20:36

Μολις τελειωσα την Πολη της Ουρανιας Φωτιας. Σιγουρα ηταν ενα πολυ ενδιαφερον και διασκεδαστικο βιβλιο αλλα θα μπορουσε να ηταν και πολυ καλυτερο. Η πλοκη ηταν εντονη αλλα δεν ηταν και το ουαου θεε μου τι γινεται ολα πανω κατω ηταν αναμενομενα. Μου αρεσε η αντιμετωπιση της Κλερ για τον πολεμο και το ολο αυτα για τις αναμνησεις, το θρηνο κτλ αλλα μου εσπασαν τα νευρα η τοσο εντονη συνδεσει με τις Δαιμονικες Μηχανες...δε τα'χω διαβασει σχωρατε με γιατι πρεπει να μου τα πετας τοσο εντονα στη μουρη; Και ναι σιγουρα η Εμμα και ο Τζουλς προβλεπονται μαματοι χαρακτηρες αλλα ας παραδεχτουμε οτι ηταν εκει μονο και μονο για να γινει προλογος στο Lady Midnight...Γενικα το περιμενα πολυ καλυτερο.

Ειχε φυσικα τρελο χιουμορ ακομα γελαω σε ασχετες στιγμες με το "τριο" Αλεκ-Τζεις-Κλέρι giggle giggle giggle giggle  
Επισης λυστε μου μια απορια...εισαι Shadowhunter και θες να πας στο demon realm και εκει που πας να πακεταρεις οπλα φαγητο και νερο λες <<χχχχμμμ εκει στα δαιμονια που θα παμε ειναι πιθανο επιτελους να μας κατσει να "μαθω ερωτα" την κοπελα μου που μετα βιας αγγιζομαστε γιατι εχω ουρανια φωτια μεσα μου και καθε φορα που "ενθουσιαζομαι" υπαρχει ο πιθανος κινδυνος να την κανω extra crispy, οποτε ας παρω ενα κουτι DUREX να μας βρισκεται!!>>
'Νταξ' ξερω οτι προωθουμε safe sex και ολα τα σχετικα αλλα ελεος!!Γελαγα σα την τρελη μονη μου κανα 10λεπτο The Mortal Instruments - Σελίδα 28 403120 The Mortal Instruments - Σελίδα 28 403120 The Mortal Instruments - Σελίδα 28 403120 The Mortal Instruments - Σελίδα 28 403120
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΔευ 19 Οκτ 2015 - 12:43

Σε εκεινο το σημειο η αληθεια ειναι πως κι εγω ειχα λιωσει στο γελιο... The Mortal Instruments - Σελίδα 28 403120 The Mortal Instruments - Σελίδα 28 403120 The Mortal Instruments - Σελίδα 28 403120
Περιμενες εξι βιβλια με την απορια θα τον φαει δεν θα τον φαει και περιμενε να αλλαξει παραστασεις το κοριτσι... The Mortal Instruments - Σελίδα 28 403120 The Mortal Instruments - Σελίδα 28 403120
Εχουν κανει πολλες φορες την ιδια ερωτηση στην Κλερ στο twitter και ειπε πως ο Τζεις επειδη ηξερε πως καποια στιγμη θα συναιβεναι τα κουβαλουσε μαζι του απο καιρο. lol! lol!
Εμενα η προβολη των Δαιμονικων δεν μου φαινονταν τοσο εντονη αλλα για αυτο φταιει και το γεγονος πως τις σειρες τις διαβαζα ταυτοχρονα καθως εβγαιναν τα βιβλια...Συν του οτι οι μηχανες τελειωσαν πριν απο τα εργαλεια οποτε και για τον Silent Brother της υποθεσης το ηξερα ηδη...
Και ναι η Εμμα και ο Τζουλς πιθανον μονο για αυτο ηταν εκει...αλλα δεκαρα δεν δινω γιατι ανυπομονω για αυτη την σειρα....η Εμμα παιζει να ειναι πιο badas κι απο την Ιζυ... The Mortal Instruments - Σελίδα 28 174341 The Mortal Instruments - Σελίδα 28 174341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
EliRose
The Volturi
EliRose


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : Magnolia
Αριθμός μηνυμάτων : 26698
Registration date : 20/11/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΔευ 19 Οκτ 2015 - 12:48

Καλα δε το συζητω το city of lost souls θα πρέπει να λεγονταν city of cockblocking....μελι μελι και τηγανητα τιποτα εγω ημουν sexually frustrated οταν τελειωσε αυτο το βιβλιο!!Και συμφωνω για την Εμμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΔευ 19 Οκτ 2015 - 16:07

I know..
Ειδκα οταν πασπατευε την Κλερι το μαλακισμενο ο Τζοναθαν μα τον Θεο ουρλιαζα ξυπνα μαλακα Τζεις σκοτωσε τον και παρε το κοριτσι.....μα να τον εχεις στα ποδια σου και να μην το εκμεταλλευεσαι ειναι πραγματικα αμαρτια.. giggle
Βεβαια αν σκεφτεις οτι οτιδηποτε θα του εκανε θα το ενιωθε και ο αδερφος της...ε στην θεση της μπορει και εγω να το εραβα για λιγο.. lol!
Κι εκει που τελειωνουν ολα και το μωρο ειναι πισω....Ειμαι τοσο υπερβολικα καυτος που
The Mortal Instruments - Σελίδα 28 B1ec1ed0b36eafcd44fe16f8b33ec887
giggle giggle giggle

Kι επρεπε να περιμενω και 2 χρονια για το επομενο.
The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Anigif_enhanced-buzz-3451-1432697048-5
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
EliRose
The Volturi
EliRose


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : Magnolia
Αριθμός μηνυμάτων : 26698
Registration date : 20/11/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΔευ 19 Οκτ 2015 - 19:32

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 403120 The Mortal Instruments - Σελίδα 28 403120 The Mortal Instruments - Σελίδα 28 403120 The Mortal Instruments - Σελίδα 28 403120

νομιζω ειναι ατακα του Τζεις σε καποια φαση We cannot do anything exept if you want the babe-I-burn-when-you-kiss-me to become too real ή κατι τετοιο....

ασε με εκει που της λεει ο Σεμπαστιαν οτι μεινε μαζι μου και αμα θες θα ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ τον Τζεις...εκει τα ειδα ολα Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

επισης η σκηνη στη σπηλια δεν εφερνε σε εκεινη τη σκηνη απο το GoT με τον Τζον τον Σνοου και την Ινγκριντ στο πιο ρομαντιζε;;

αντε σε καμια βδομαδα σκεφτομαι να παρω και τα Infernal να τα πιασω και αυτα μιας και εχω ακουσει τοσο καλα λογια απο εσας...εχω καταλαβει οτι θα παει το δακρυ κορομηλο οποτε κανω στοκ σε χαρτομαντηλλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 20 Οκτ 2015 - 2:01

Ω ναι θα χρειαστουν...σε περιμενω στην σκοτεινη πλευρα. giggle
Οχι η σκηνη στην σπηλια δεν θυμιζε Got...στο λεω γιατι διαβασα και την αναλογη σκηνη στο βιβλιο του Μαρτιν...καμια σχεση...αλλα ενα που εχω να πω ειναι πως οι Χεροντειλ εχουν μια αδυναμια στις σπηλιες... giggle
Δικη του ατακα ηταν ναι... giggle
Αυτη μου εχει μεινει και του Αλεκ I am not your bitch. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
EliRose
The Volturi
EliRose


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : Magnolia
Αριθμός μηνυμάτων : 26698
Registration date : 20/11/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 20 Οκτ 2015 - 18:56

Αχ αχ δε .εχω αφησει σκοτεινη πλευρά για σκοτεινη πλευρά.... ο Αλεκ και ο Μάγκνους ειναι θρησκεία...τελειωσε το city of lost souls ειχε γινει της Πόπης ο χωρισμός τους με ειραξε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤετ 21 Οκτ 2015 - 1:09

Χαιρομαι που τους αγαπας οσο κι εγω...
λογω του οτι ειναι γκει ζευγαρι ενω πολλοι φιλοι μου εχουν διαβασει την σειρα ελαχιστοι μοιραζονται την καψουρα μου για αυτους τους 2...
Δεν ξερω ποιον αγαπω περισσοτερο απο εκει μεσα ...ειναι λιγο πιο κατω ο Σαιμον...αλλα τους Λαιτγουντ τους εχω αδυναμια...ειδικα την Ιζαμπελ...
δεν με κατεστρεψε μονο ο Τζεις απο εκει μεσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
EliRose
The Volturi
EliRose


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : Magnolia
Αριθμός μηνυμάτων : 26698
Registration date : 20/11/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 10 Νοε 2015 - 0:41

o Αλεκ και ο Μαγκνους ειναι meant to be....πραγματικα ο μονος καημος μου ειναι που δεν ξερω τι καταληξη θα εχουν...πραγματικα η Κλερ αυτο πρεπει να το γραψει μια γενια μετα τα θανασιμα να μαθουμε τι γινεται!!Τον Τζεις Τζουνιορ θα τον πηγαινα με τα χιλια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 10 Νοε 2015 - 1:41

Αμα θες να μαθεις για το τι γινεται με αυτους τους 2 μπορω να σου πω... giggle
Ισως να το κανει...η επομενη σειρα θα τους εχει σε ηλικια 20 κατι οποτε ουσιαστικα θα ειναι σχετικα μακρια απο εκει που τους αφησαμε...
θα γραψει αλλη μια σειρα μετα τα infernal devices που θα λεγεται wicked powers.Ακομη δεν εχει πει τιποτα σχετικα με το τι θα ειναι μονο πως θα ειναι η συνεχεια ουσιαστικα....ισως να δουμε εκει τον Jace junior...αν και δεν με παιρνει να ερωτευτω κι αλλο Χεροντειλ...ειμαι ηδη 3 στα 3. giggle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
EliRose
The Volturi
EliRose


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : Magnolia
Αριθμός μηνυμάτων : 26698
Registration date : 20/11/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 10 Νοε 2015 - 2:19

Αμα ειναι official πραμα πες μου

.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 10 Νοε 2015 - 11:16

Official ειναι.
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
EliRose
The Volturi
EliRose


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : Magnolia
Αριθμός μηνυμάτων : 26698
Registration date : 20/11/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 10 Νοε 2015 - 12:43

αμα σου πω τωρα οτι και εγω καπως ετσι το εκοβα;!!Απλα θα το ηθελα κοριτσι... Ιζυ #2 φαση boogie boogie

θα μεινει αθανατος;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 10 Νοε 2015 - 13:13

Of course...ολοι οι μαγοι αφου ειναι αθανατοι.. Smile
Ιζυ ειναι μονο μια...δεν ξανα επαναλαμβανεται. The Mortal Instruments - Σελίδα 28 98735
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
EliRose
The Volturi
EliRose


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : Magnolia
Αριθμός μηνυμάτων : 26698
Registration date : 20/11/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 10 Νοε 2015 - 13:32

το στιλακι μωρε...δλδ σκεψου κορη του Μαγκνους Μπέιν...με τιαρα daddy's girl απο την κουνια και παρτι γενεθλιων με την αρτα τα γιαννενα και 3-4 γεωγραφικα διαμερισματα ακομα giggle giggle giggle

αρα δε θα θυσιασει την αθανασια του για να γερασει με τον Αλεκ; Θα βιωσει θανατο Αλεκ σε βαθια γεραματα; cry cry cry cry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

The Mortal Instruments - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Mortal Instruments   The Mortal Instruments - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 10 Νοε 2015 - 13:39

Eτσι φαινεται ναι...
γενικα η Κλερ το ολο θεμα με την αθανασια το περναει πολυ...
που να διαβασεις και τις Δαιμονικες Μηχανες...εκει να δεις τι εμποδιο ειναι η αθανασια.. The Mortal Instruments - Σελίδα 28 206202
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
 
The Mortal Instruments
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 28 από 29Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» The Mortal Instruments
» The Mortal Instruments: City Of Bones - The Movie
» Shadowhunters_Mortal Instruments Tv Series.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Vampires A-Z :: The Mortal Instruments-
Μετάβαση σε: