Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 The Twilight Saga in Pdf & Audio

Πήγαινε κάτω 
+35
Vera
maria23
panagiota
maria_likofos
Margarita.Hatz
evi
angelastr
roobina
deathlysilence
xatisaga
twilightFOREVER
robb.elen
LadyTaniaXd
stavroulita
hlhtwilightmania
MIKAELLA
loveya
nora
ADDICTED TO EDWARD
patrick
Fotis333
T-NM-E-BD
Bella13
krisnha
kallia13
!~Twilighter~!
walker
Black Rose
BELLA MARIE
mariebella
Isabella21
MiSs-->NtOuF*
SilverMusk
maraki-twilightholic
April
39 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
krisnha
Twilight Human
Twilight Human
krisnha


Άντρας Υδροχόος
Ηλικία : 36
Τόπος : salonika
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Registration date : 27/12/2009

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 10 Ιουλ 2010 - 21:39

πφφφ εγω τα εδωσα τα λινκ αλλα δεν υπαρχουν πια....μπορω να τα στειλω σ οποιον θελει μεσω msn i skype αν κ θυμαμαι..καποιος που μου τα ζητησε τα χι βρει και απο αλλου θα τον πο να δωσει λινκ... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ADDICTED TO EDWARD
Twilight Human
Twilight Human



Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 3
Registration date : 10/07/2010

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 10 Ιουλ 2010 - 22:06

mporeis na mou ta dwseis?se parakalw...............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ADDICTED TO EDWARD
Twilight Human
Twilight Human



Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 3
Registration date : 10/07/2010

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 10 Ιουλ 2010 - 22:14

mesw msn an thes Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nora
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
nora


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 325
Registration date : 08/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: See Through Lies

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 11 Ιουλ 2010 - 3:00

krisnha έγραψε:
πφφφ εγω τα εδωσα τα λινκ αλλα δεν υπαρχουν πια....μπορω να τα στειλω σ οποιον θελει μεσω msn i skype αν κ θυμαμαι..καποιος που μου τα ζητησε τα χι βρει και απο αλλου θα τον πο να δωσει λινκ... Wink

και γω θα τα ήθελα με msn αν γίνετε The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 691689
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisnha
Twilight Human
Twilight Human
krisnha


Άντρας Υδροχόος
Ηλικία : 36
Τόπος : salonika
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Registration date : 27/12/2009

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 11 Ιουλ 2010 - 3:15

ok sas estila pm.. to mail mou......poli zitisi epese....dn tha afiso kanenan omos min angxoneste..Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loveya
Twilight Human
Twilight Human



Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 09/07/2010

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 0:52

axxx to 9elw kai egw to0 breaking dawn se elliniki metafrasi plz.... sto email mu an mporeis.... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loveya
Twilight Human
Twilight Human



Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 09/07/2010

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 1:54

emm steilto mu mesw msn zana_lol@hotmail.com den me noiazei na to dimosieusw gti exw para polla msn to ka9ena gia to skopo tu... opws auto einai gia tetoies periptwseis... Razz






The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 015t
dad i'm a virgin Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MIKAELLA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
MIKAELLA


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 30
Τόπος : chichester
Αριθμός μηνυμάτων : 981
Registration date : 24/02/2009

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 2:27

χ θελω και γω !!!πλζζζ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisnha
Twilight Human
Twilight Human
krisnha


Άντρας Υδροχόος
Ηλικία : 36
Τόπος : salonika
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Registration date : 27/12/2009

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 2:40

done...exo stili pm...se oles...Smile..........em....pola msn...to kathena gia to skopo tou..?...lol...ok oti pis.... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MIKAELLA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
MIKAELLA


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 30
Τόπος : chichester
Αριθμός μηνυμάτων : 981
Registration date : 24/02/2009

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 10:04

εμ σορυ σε μενα δεν ηρθε Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loveya
Twilight Human
Twilight Human



Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 09/07/2010

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 11:50

ουτε σε μενα .¨(



The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 011hn

oohhh shit!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MIKAELLA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
MIKAELLA


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 30
Τόπος : chichester
Αριθμός μηνυμάτων : 981
Registration date : 24/02/2009

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 12:03

ασχετο τα σπα η φωτο σου..

νι ουτε μενα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisnha
Twilight Human
Twilight Human
krisnha


Άντρας Υδροχόος
Ηλικία : 36
Τόπος : salonika
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Registration date : 27/12/2009

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 17:39

oκ τα χω στιλει ειδη στι μικαελα...και σε εστιλα πμ loveya.
με τιν ευκερια..για να μη καθωμε και εξηγω...μπορω να τα στειλω σε οποιον θελει μεσω msn i skype οποτε..οταν μου στελνετε...ι δοστε μου το μαιλ σας..η ζητηστε το δικο μου...μη μ λετε..στιλτα μου...χορις να χο μεσω επικοινωνιας lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hlhtwilightmania
New Moon Victim
New Moon Victim
hlhtwilightmania


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 27
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός μηνυμάτων : 193
Registration date : 18/10/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 18 Οκτ 2010 - 21:58

Καλησπέρα σας..!! Είμαι καινούργια στο site και θα ήθελα πάρα πολύ να κατεβάσω τα βιβλία του λυκόφωτος...δοκίμασα τα link σας αλλά δεν δουλεύουν πλέον...μπορεί κάποιος να μου πει πως θα τα κατεβάσω με ελληνική μετάφραση?Ευχαριστώ πολύ!!




TWILIGHT KAI DEN CIMAZEBETEEEEE...xDDDDDDDD The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 4947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroulita
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
stavroulita


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 33
Τόπος : Φορκς
Αριθμός μηνυμάτων : 864
Registration date : 28/02/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 18 Οκτ 2010 - 22:41

τα εχει το gamato.me!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LadyTaniaXd
New Moon Victim
New Moon Victim
LadyTaniaXd


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Αριθμός μηνυμάτων : 262
Registration date : 23/06/2010

Forks Student Profile
Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
Special ability Special ability: Mind Reading

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 18 Οκτ 2010 - 22:59

Εγώ τα έχω όλα σε pdf και μου τα πέρασαν από μαγαζάκι ηλεκτρωνικών με 5 ευρώ και τα βιβλία και τις ταινίες σε ένα στικάκι.. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
robb.elen
New Moon Victim
New Moon Victim



Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 41
Τόπος : θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 132
Registration date : 29/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability:

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 19 Οκτ 2010 - 10:50

καλημερα σε ολουσ σασ!!! διαβαζω τις σελιδες που εχετε γραψει και καταλαβαινω ακομα μια φορα πως ειμαι τελειως ασχετη με την τεχνολογια.θα ηθελα και εγω να βιβλια και σε ελληνικη και σε αγγλικη γλωσσα.οποιος μπορει να μου τα στειλει μεσω μαιλ θα τον λατρεψω.αλλα που να στειλω το μαιλ μου???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
robb.elen
New Moon Victim
New Moon Victim



Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 41
Τόπος : θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 132
Registration date : 29/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability:

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 20 Οκτ 2010 - 11:24

soulitsa@xd έγραψε:
Εγώ τα έχω όλα σε pdf και μου τα πέρασαν από μαγαζάκι ηλεκτρωνικών με 5 ευρώ και τα βιβλία και τις ταινίες σε ένα στικάκι.. Rolling Eyes
καλημερα σουλιτσα!!! μπορεισ να μου στειλεισ τα 4 βιβλια που εχεισ σε pdf σε μαιλ??? να σου στειλω το μαιλ μου???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LadyTaniaXd
New Moon Victim
New Moon Victim
LadyTaniaXd


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Αριθμός μηνυμάτων : 262
Registration date : 23/06/2010

Forks Student Profile
Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
Special ability Special ability: Mind Reading

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 20 Οκτ 2010 - 20:07

Δεν ξέρω αν μπορώ να τα στείλω σε μνμ..θέλει κάτι ανότους κωδικούς και δεν τα ανεβαζει.. στειλε μου το μειλ σου και θα ξαναπροσπαθησω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisnha
Twilight Human
Twilight Human
krisnha


Άντρας Υδροχόος
Ηλικία : 36
Τόπος : salonika
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Registration date : 27/12/2009

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 29 Οκτ 2010 - 23:41

λοιπον...ημουν χορις λαπτοπ για μηνες...μολις μπικα στο νετ ιστερα απο καιρο..θα απαντησω σε ολα τα πμ σιντομα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 3 Νοε 2010 - 21:34

krisnha έγραψε:
πφφφ εγω τα εδωσα τα λινκ αλλα δεν υπαρχουν πια....μπορω να τα στειλω σ οποιον θελει μεσω msn i skype αν κ θυμαμαι..καποιος που μου τα ζητησε τα χι βρει και απο αλλου θα τον πο να δωσει λινκ... Wink

Λοιπον εχω μεγαλο προβλημα καιγομαι βασικα μεχρι την παρασκευη πρεπει να το εχω λυσει οποτε help....μπορεις να μου στειλεις την χαραυγη στα ελληνικα σε pdf αν ναι να σε κανω add στο msn ; σε παρακαλω πρεπει να την εχω μεχρι την παρασκευη που ζητησ ενα την διαβασει η μητερα μου αλλα δεν την δινω το βιβλιο lol! τσακιζει της σελιδες και οτι και να της πεις ανοιγει πολυ την ραχη και σπαει...οποτε μου ειπε να το κατεβασω να το βρω απο καπου οτι θελω για να το περασει σε μια συσκευη που εχει ιδεα δεν εχω πως την λενε κατι να διαβαζεις βιβλια ειναι να την διαβασει...

Αντε μου φενετε μαι ακομη twilightmom γενιετε..Μαιρη ερχετε και αλλη στο club...α και by the way να σου ζησει το δευτερο παιδακι σου..αντε με το καλο... huggie

Α λοιπον θα μου το στειλεις please;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
xatisaga
New Moon Victim
New Moon Victim
xatisaga


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 30
Τόπος : salonica
Αριθμός μηνυμάτων : 172
Registration date : 10/12/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Tracking

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Δεκ 2010 - 19:39

παιδιά τ 8έλω κ εγώωωωωωω plzzzzz The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 551700
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deathlysilence
Twilight Human
Twilight Human
deathlysilence


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15
Registration date : 03/11/2012

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Νοε 2012 - 20:29

axxx thelo kai egw ta vivlia !!! paizei na mporei kaneis na mou ta steilei?????plzzzzzzz


The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 551700




Edit by Bella Marie: Καλώς ήλθες στο φόρουμ μας.

Μπορείς να περάσεις από το παρακάτω topic, να συστηθείς και να σε καλοσωρίσουν τα μέλη μας και επισήμως.

http://www.bellandedward.org/t1260-topic

Να σου γνωστοποιήσω ότι τα greeklish απαγορεύονται αυστηρά από τον κανονισμό του φόρουμ μας, καθώς η επίσημη γλώσσα μας είναι η Ελληνική.

Επόμενα post με greeklish, θα διαγράφονται.

Καλή συνέχεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BELLA MARIE
Charlie's Daughter
BELLA MARIE


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 31
Τόπος : Thessalonike
Αριθμός μηνυμάτων : 17564
Registration date : 26/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Νοε 2012 - 22:27

Καλώς ήλθες στο φόρουμ μας. The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 737646

Μπορείς να περάσεις από το παρακάτω topic, να συστηθείς και να σε καλοσωρίσουν τα μέλη μας και επισήμως.

http://www.bellandedward.org/t1260-topic

Να σου γνωστοποιήσω ότι τα greeklish απαγορεύονται αυστηρά από τον κανονισμό του φόρουμ μας, καθώς η επίσημη γλώσσα μας είναι η Ελληνική.

Επόμενα post με greeklish, θα διαγράφονται.

Καλή συνέχεια.

Bella Marie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roobina
New Moon Victim
New Moon Victim
roobina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Σε αλλη γη σε άλλα μερη που κανεις δε με ξερει!
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Registration date : 11/10/2012

The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Twilight Saga in Pdf & Audio   The Twilight Saga in Pdf & Audio - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 23 Νοε 2012 - 23:58

http://www.scribd.com/doc/28234471/Stephenie-Meyer-1-%CE%9B%CF%85%CE%BA%CF%8C%CF%86%CF%89%CF%82 - Λυκοφως

http://www.scribd.com/doc/28234565/Stephenie-Meyer-2-%CE%9D%CE%AD%CE%B1-%CF%83%CE%B5%CE%BB%CE%AE%CE%BD%CE%B7 - Νεα σεληνη

http://www.scribd.com/doc/28234798/Stephenie-Meyer-3-%CE%88%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%88%CE%B7 - Εκλειψη

http://www.scribd.com/doc/28234346/Stephenie-Meyer-4-%CE%A7%CE%B1%CF%81%CE%B1%CF%85%CE%B3%CE%AE - Χαραυγη

Ειναι στα Ελληνικα και απλα πατατε το Download και το εχετε στο pc σε μορφη pdf! αν υπαρξει οποιοδηποτε θεμα με τα λινκ θα χαρω να σας βοηθησω... Smile αυτα που εμενα, οτι θελετε εδω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
The Twilight Saga in Pdf & Audio
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Twilight Saga Lexicon
» ''The Twilight Saga'' Stars on Twitter!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: You Can Google It !!!-
Μετάβαση σε: