Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight

Πήγαινε κάτω 
+25
ntinaki
!!!twilight!!!
Emy+Robert
Rosemarie Cullen
bella55555
Mrs.Cullen
RafaelaCullen
evaki
dimitramd7
RafaelaVolturi
patrick
matia*
@Dark_Lord@
LizCullen
BELLA22
emma cullen pattinson
MIKAELLA
BellaStelios
kikina
angepsi
akaliakoukou
bedward__
Ειrιnι
twilightergirl
Isabella21
29 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Isabella21
The Volturi
Isabella21


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 36
Τόπος : Volterra, Italia!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2087
Registration date : 18/02/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Mental electrical current

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΠεμ 19 Φεβ 2009 - 0:45

Λοιπόν δν βρήκα κάποιο πιο σχετικό topic για να το γράψω αυτό κ δν ξέρω αν κανένας το έχει ήδη κάνει, αλλά έχω σε παρτιτούρα το κομμάτι Bella's Lullaby (το νανούρισμα που παίζει ο Edward στο πιάνο) κ σας πληροφορώ ότι στο πιάνο ακούγεται super!!! Βέβαια είναι σε μορφή Adobe κ δν ξέρω πως ακριβώς να το ανεβάσω (γιατί είμαι κ λίγο άσχετη!!!!) Όποιος θέλει κ μπορεί ας βοηθήσει!!!

Αν θέλετε να το ακούσετε, αυτή είναι η σκηνή που παίζει στην ταινία:
https://www.youtube.com/watch?v=78u8LNCFgJc
Thanks! Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightergirl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightergirl


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : salonika city
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΚυρ 15 Μαρ 2009 - 20:01

σκεφτηκα να ανοιξω αυτο το τοπικ κυριως για τους μουσικους(και οχι μονο)αυτου του φορουμ ελπιζω να μην εκανα ασχημα Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight 876749 μεχρι τωρα εχω βρει τις νοτες:
1)bella's lullaby
2)leave out all the rest
3)river flows in you-yiruma
και ψαχνω και τα υπολοιπα αλλα δεν τα εχω βρειSad (οποιος θελει καποιο απο τα παραπανω μπορω να του τα στειλω)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Isabella21
The Volturi
Isabella21


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 36
Τόπος : Volterra, Italia!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2087
Registration date : 18/02/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Mental electrical current

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΚυρ 15 Μαρ 2009 - 20:39

Έκανες πολύ καλά κ άνοιξες το topic!!! Κι εγώ έχω το Bella's Lullaby κ έχω κ το Clair de lune για όποιον ενδιαφέρεται!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ειrιnι
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
Ειrιnι


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 30
Τόπος : xalandri
Αριθμός μηνυμάτων : 407
Registration date : 18/01/2009

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΚυρ 15 Μαρ 2009 - 21:48

εγω δεν ξερω να παιζω πιανο αλλα εμα8α να παιζω το νανουρισμα της μπελλας και ειμαι πολυ περιφανηηη Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight 274215
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightergirl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightergirl


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : salonika city
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΚυρ 15 Μαρ 2009 - 22:13

μπραβο Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight 6512 ενα τοσο ωραιο κομματι ειναι κριμα να μην το παιζεις στο πιανο νιωθεις και περισσοτερο την μαγεια της μουσικης.Α isabella21 εχω κι εγω το claire de lune απλα ξεχασα να το αναφερω πιο πριν Razz παντως αν βρει καποιος τα αλλα ας μας το πει pleaseee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bedward__
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
bedward__


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Καβάλα!
Αριθμός μηνυμάτων : 787
Registration date : 15/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΚυρ 15 Μαρ 2009 - 23:05

Κοριτσια συγχαρητηρια!!!!Παρ ολο που δεν ξερω να παιζω πιανο θαυμαζω αυτους που παιζουν!!!Κ παλι μπραβο σας κοριτσια μ!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightergirl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightergirl


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : salonika city
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΔευ 16 Μαρ 2009 - 15:25

ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια.Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight 876749 αχ χτες κοριτσια δοκιμασα λιγο να παιξω την αρχη απο το Flightless Bird,American Mouth ηταν τελειο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
akaliakoukou


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 336
Registration date : 13/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 1:21

Δεν ξέρω γιατί τόσο καιρό μου διέφυγε αυτή η ενότητα...
Μπράβο!!!!!
Λοιπόν... βασικά... το αντικείμενό μου είναι η μουσική και το βασικό μουσικό όργανο που ξέρω είναι το πιάνο και... και βέβαια τις θέλω τις παρτιτούρες!!!!!
Πού τις βρήκες????
Μπορώ να τις αγοράσω από κάπου ???
Έχεις κάποιο λινκ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angepsi
Cullen Queens
angepsi


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 3091
Registration date : 09/02/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: See Through Lies

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 1:27

αν θες εχω το bella's lullaby και το Clair de lune ευγενικη χορηγεια της μαριας(Isabella21)
αν θες στα στελνω μεσω μσν
κανε με add το μσν μου ειναι στο προφιλ μου Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://erasmusnoporto.blogspot.com/
akaliakoukou
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
akaliakoukou


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 336
Registration date : 13/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 1:30

Αχ τι ωραία!!!
Σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight 691711 :bighug:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angepsi
Cullen Queens
angepsi


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 3091
Registration date : 09/02/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: See Through Lies

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 1:53

twilightergirl μπορεις να μου στειλεις αν γινεται το Flightless Bird,American Mouth ????
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight 551700 Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight 551700
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://erasmusnoporto.blogspot.com/
kikina
New Moon Victim
New Moon Victim
kikina


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 122
Registration date : 08/02/2009

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: See Through Lies

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 8:42

αχ αν γινεται θα ηθελα και εγω το bella's lullaby και το clair de lune!!!! τουλαχιστον να προσπαθησω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BellaStelios
Twilight Human
Twilight Human
BellaStelios


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 19/02/2009

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 11:31

gia sas eime ena neo melos sto forum kai tha ithelana mu steilei kapoia apo esas tis partitures plz!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightergirl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightergirl


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : salonika city
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 15:05

angepsi έγραψε:
twilightergirl μπορεις να μου στειλεις αν γινεται το Flightless Bird,American Mouth ????
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight 551700 Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight 551700
φυσικα και μπορω στειλε μου με πμ το msn σου(ή μαλλον στο στελνω εγω καλυτεραRazz )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MIKAELLA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
MIKAELLA


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 30
Τόπος : chichester
Αριθμός μηνυμάτων : 981
Registration date : 24/02/2009

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΣαβ 28 Μαρ 2009 - 10:27

Δεν ξέρω πως μου διέφυγε αυτή η ενότητα τόσο καιρό αλλά plz θα ήθελα παρά πάρα πολύ τα τραγούδια plz...thnx :face:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
emma cullen pattinson
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
emma cullen pattinson


Θηλυκό Τόπος : Neverland!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2339
Registration date : 13/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΣαβ 28 Μαρ 2009 - 10:31

κοριτσια Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight 551700 Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight 551700 Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight 551700 .......και εγω τις Θελω!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BELLA22
New Moon Victim
New Moon Victim
BELLA22


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 38
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 275
Registration date : 06/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Controling the Elements

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΣαβ 28 Μαρ 2009 - 13:54

λοιπον εγω εχω clair de lune ,Flightless Bird,American Mouth , bella's lullaby οποις θελει το εχω και σε remix , Supermassive Black Hole , Decode και καποια τραγουδια του Rob εαν ενδιαφερεστε να μου το πειτε να σας τα στειλω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
akaliakoukou


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 336
Registration date : 13/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΣαβ 28 Μαρ 2009 - 14:53

Παιδιά, εγώ θα ήθελα οτιδήποτε υπάρχει σε παρτιτούρα από τη σειρά!!!
Είναι υπέροχα και νιώθω απίστευτα τέλεια κάθε φορά που παίζω κάτι από αυτά στο πιάνο!!!!
Οποιος μπορεί και θέλει βέβαια ας επικοινωνήσει μαζί μου!
Υπάρχει μήπως κάποιο βιβλίο με παρτιτούρες από τη μουσική της ταινίας?
έχετε πετύχει πουθενά κάτι τέτοιο?
Σας ευχαριστώ πολύ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightergirl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightergirl


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : salonika city
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΚυρ 29 Μαρ 2009 - 22:06

λοιπον απ'οτι ξερω υπαρχει βιβλιο με τις παρτιτουρες απο το score της ταινιας αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν το πουλανε εδω στην ελλαδα.Θα ρωτησω αν ειναι και θα σου πω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightergirl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightergirl


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : salonika city
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΚυρ 29 Μαρ 2009 - 22:07

BELLA22 έγραψε:
λοιπον εγω εχω clair de lune ,Flightless Bird,American Mouth , bella's lullaby οποις θελει το εχω και σε remix , Supermassive Black Hole , Decode και καποια τραγουδια του Rob εαν ενδιαφερεστε να μου το πειτε να σας τα στειλω
:affraid: εχεις το supermassive black hole σε νοτες;;;;;; faint
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightergirl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightergirl


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : salonika city
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΚυρ 29 Μαρ 2009 - 22:09

κοριτσια για εσας που θελετε τις νοτες μπορω να σας τις στειλω(αυτες που εχω κι εγω)στειλτε μου μονο με πμ το μσν σας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LizCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
LizCullen


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 29
Τόπος : Διπλα στον Edward....
Αριθμός μηνυμάτων : 2237
Registration date : 25/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΣαβ 4 Απρ 2009 - 20:42

Κοριτσια παιζω χρονια πιανο και σας παρακαλω οσες εχουν παρτιτουρες απο οποιοδηποτε κομματι (κυριως του score) να μου το στειλει μεσω Msn!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightsaga.forumotion.net/forum.htm
@Dark_Lord@
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
@Dark_Lord@


Άντρας Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Μενίδι
Αριθμός μηνυμάτων : 2025
Registration date : 04/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2009 - 19:22

twilightergirl έγραψε:
σκεφτηκα να ανοιξω αυτο το τοπικ κυριως για τους μουσικους(και οχι μονο)αυτου του φορουμ ελπιζω να μην εκανα ασχημα Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight 876749 μεχρι τωρα εχω βρει τις νοτες:
1)bella's lullaby
2)leave out all the rest
3)river flows in you-yiruma
και ψαχνω και τα υπολοιπα αλλα δεν τα εχω βρειSad (οποιος θελει καποιο απο τα παραπανω μπορω να του τα στειλω)

Μπορείς να μου στείλεις με πμ τις νότες του bella's lullaby?... σε παρακαλώ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrTwilightLegend
twilightergirl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightergirl


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : salonika city
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΠαρ 29 Μάης 2009 - 0:19

φυσικα και μπορω!!!(συγνωμη για την τοσο αργοπορημενη απαντηση μου αλλα ειχα καιρο να μπω στο φορουμ Embarassed )στειλε μου με πμ το εμαιλ σου και θα σου στειλω τις νοτες!και παλι συγνωμη για την καθυστερηση Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightergirl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightergirl


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : salonika city
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight I_icon_minitimeΣαβ 31 Οκτ 2009 - 19:24

http://www.4shared.com/file/102048774/29566f0e/Twilight_-_Carter_Burwell_-_The_Score_-_piano_solo_book.html?s=1
εχει τις νοτες απο το score του twilight(το βιβλιο) Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Twilight The Movie-The Soundtrack
» Eclipse Score
» New Moon The Movie-The Soundtrack

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Renesmee's iPod-
Μετάβαση σε: