Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight

Πήγαινε κάτω 
+25
ntinaki
!!!twilight!!!
Emy+Robert
Rosemarie Cullen
bella55555
Mrs.Cullen
RafaelaCullen
evaki
dimitramd7
RafaelaVolturi
patrick
matia*
@Dark_Lord@
LizCullen
BELLA22
emma cullen pattinson
MIKAELLA
BellaStelios
kikina
angepsi
akaliakoukou
bedward__
Ειrιnι
twilightergirl
Isabella21
29 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
twilightergirl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightergirl


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : salonika city
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 31 Οκτ 2009 - 19:33

μετα απο πολυ κοπο τις βρηκα!! boogie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matia*
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
matia*


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 33
Τόπος : δασος χαιδαριου , αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 584
Registration date : 26/10/2009

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: See Through Lies

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 1 Δεκ 2009 - 22:27

κοριτσια οσες εχετε παρτιτουρες μπορειτε ν μου τις στειλετε?!!!!!!
εγω εχω αυτο που παιζει ο edward στο πιανο στην ταινια....!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/matiag333#p/p
patrick
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
patrick


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 29
Τόπος : αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Registration date : 24/10/2009

Forks Student Profile
Team: Wolves
Special ability Special ability: Influencing emotions

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 1 Δεκ 2009 - 22:29

twilightergirl έγραψε:
μετα απο πολυ κοπο τις βρηκα!! boogie
ρε εχεις κανει τριπλο post! απαγορευεται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightergirl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightergirl


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : salonika city
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 2 Δεκ 2009 - 0:03

matia* έγραψε:
κοριτσια οσες εχετε παρτιτουρες μπορειτε ν μου τις στειλετε?!!!!!!
εγω εχω αυτο που παιζει ο edward στο πιανο στην ταινια....!!!!
matia* μου αν θελεις μπορω να σου στειλω νοτες μονο στειλε μου με πμ το e-mail σου και οκ!!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightergirl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightergirl


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : salonika city
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 2 Δεκ 2009 - 0:09

patrick έγραψε:
twilightergirl έγραψε:
μετα απο πολυ κοπο τις βρηκα!! boogie
ρε εχεις κανει τριπλο post! απαγορευεται!
ναι το ξερω οτι απαγορευεται μα δεν εχω κανει τριπλο ποστ Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 686606 δεν ξερω μηπως εννοεις τιποτα αλλο??(σορρυ Embarassed )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RafaelaVolturi
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
RafaelaVolturi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσ/νίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 456
Registration date : 23/11/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 19 Δεκ 2009 - 14:59

Αν καποια εχει τις νοτες απο το River flows in την ικετευω να μου στειλει πμ ωστε να της στειλω το μαιλ μου κ να μου στειλει τις νοτες.... Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 551700
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitramd7
Twilight Human
Twilight Human
dimitramd7


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 34
Τόπος : Από κάπου...
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Registration date : 27/11/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 19 Δεκ 2009 - 15:23

αν και δεν παίζω πιάνο το topic που ανοίξατε είναι τέλειο..εχω μερικές παρτιτούρες που θα ήθελα να ζητήσω αν της έχει κάποιος. λοιπόν: 1) Debussy - Claire de Lune, 2)Twilight - Edward Cullen - Esme's Favorite, 3)Twilight - Edward Cullen - The Meadow, 4)Twilight Score - The Lion Fell In Love With The Lamp, 5)Twilight - Bella's Lullaby, 6)Twilight - Lullaby Goodnight My Angel, 7)Rob Pattinson - Let me Sign.. Ξέρω πως είναι πολλά αλλά ακόμα και μερικά από αυτά να είχα θα ήταν τέλειο..Μπορεί να μην ξέρω πιάνο, ξέρει ομως η ξαδέρφη μου οπότε θα τη βάλω θέλει δεν θέλει να μου τα μάθει.. Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 21313 και παιδια well done για το site..Φοβερή δουλειά..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evaki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
evaki


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Τόπος : βέροια
Αριθμός μηνυμάτων : 2003
Registration date : 27/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 19 Δεκ 2009 - 15:29

τέλεια η ιδέα του topic!!
επειδή ξέρω πιάνο θα μπορούσατε να μου στείλετε ό,τι παρτιτούρα έχετε βρει?? Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 551700 Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 551700 Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 551700 Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 551700
ευχαριστώ εκ των προτέρων....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RafaelaCullen
New Moon Victim
New Moon Victim
RafaelaCullen


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσ/νίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 163
Registration date : 13/11/2009

Forks Student Profile
Team: Wolves
Special ability Special ability: Controling the Elements

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 19 Δεκ 2009 - 15:47

Να ρωτησω εχει καμια/κανεις το The meadow του Alexandre Desplat σε παρτιτουρες ??? Αν ναι μπορει να μου το στειλει ??? παρακαλωωωωωω Smile Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 551700 Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 551700 Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 551700 Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 551700
ευχαριστώ εκ των προτέρων....
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 691711
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Cullen


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 27
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 2768
Registration date : 13/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μάης 2010 - 16:09

Το Meadow το έχω εγώ σε παρτιτούρα και το έχω παίξει και σε εκδήλωση του ωδείου μου κι έγινε χαμός! Επίσης τα Χριστούγεννα έπαιξα το Bella's lullaby και έγινε χαμός του χαμού!!!
dimitramd7 χρειάζομαι όλες τις παρτιτούρες!!! Σου στέλνω με πμ το μσν μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrVampireStar
twilightergirl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightergirl


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : salonika city
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μάης 2010 - 17:35

το ''the meadow''ειναι υπεροχο! Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 98735 αλλα και το ''bella's lullaby''.
Μπραβο Mrs.Cullen Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 201917
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Cullen


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 27
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 2768
Registration date : 13/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μάης 2010 - 17:48

Αχ,ευχαριστώ!Δε μου λες?Εσύ τι πραμάτια έχεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrVampireStar
twilightergirl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightergirl


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : salonika city
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μάης 2010 - 17:52

Razz εχουμε και λεμε:twilight score,the meadow,decode,leave out all the rest,bella's lullaby.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Cullen


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 27
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 2768
Registration date : 13/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μάης 2010 - 17:53

Μμμ,τα θέλω όλα! Έχεις το μσν μου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrVampireStar
twilightergirl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightergirl


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : salonika city
Αριθμός μηνυμάτων : 1141
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μάης 2010 - 17:57

οχι...στειλτο μου με πμ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matia*
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
matia*


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 33
Τόπος : δασος χαιδαριου , αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 584
Registration date : 26/10/2009

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: See Through Lies

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 22 Μάης 2010 - 19:04

κοπελιες μπορειτε ν μ στειλετε κ εμενα οτι εχετε???!!! μ ειχαν στειλει καποια αλλα μπηκε ιος στ Pc μου κ τωρα δεν εχω τπτ..!! Thanks!! Wink σας στελνω το mail μου σε pm!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/matiag333#p/p
bella55555
Twilight Human
Twilight Human



Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 28
Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 30/07/2010

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Ιουλ 2010 - 17:29

paidia paizo piano kai eimai trelameni me to twilight. tha ithela an breite kapoioes partitoures apo gnosta tragoudia tou twilight na mou tis steilete plz!!! thnx!! :D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rosemarie Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Rosemarie Cullen


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 29
Τόπος : Ηράκλειο
Αριθμός μηνυμάτων : 1164
Registration date : 27/07/2010

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 31 Ιουλ 2010 - 15:48

Το λατρευω αυτο το κομματι! Ειναι τελειο!!! Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 150320
Ξερω να παιζω την αρχη του μονο...Βασικα πολυ λιγο! Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 587595 Και θελω να το μαθω ολο αλλα..........Μακαρι να μαθω και το υπολοιπο! Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 691689
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 31 Ιουλ 2010 - 15:51

Εγω στην κιθαρα εχω μαθει να παιζω ολοκληρο το the Meadow! Πριν μια βδομαδα το τελειωσα και τωρα μαθαινω και το River Flows In You. Ειναι και αυτος ενας τροπος να περναει κανεις τον χρονο του Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 413121 Εσεις που βρισκετε τις νοτες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 26 Αυγ 2010 - 15:35

Καλησπέρα σε όλους σας!!! Κορίτσια εγώ παίζω φλάουτο και θα ήθελα πάρα πολύ όποια μπορεί και θέλει φυσικά!,να μου στείλει με mail κάποιο από τα τραγούδια...Bella's lullaby,Decode και όποιο άλλο γίνεται!!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
!!!twilight!!!
New Moon Victim
New Moon Victim
!!!twilight!!!


Θηλυκό Τόπος : οπουδήποτε αρκεί να είμαι μαζί του
Αριθμός μηνυμάτων : 137
Registration date : 14/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 4 Σεπ 2010 - 0:01

κορίτσια κι εγώ παίζω πιάνο και θα παρακαλούσα να μου στείλετε όσες παρτιτούρες έχετε σε email αν βρείτε χρόνο... Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 551700
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntinaki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ntinaki


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 25
Τόπος : οπου ειναι και ο ΕDWARD!!!!!<3 <3 <3
Αριθμός μηνυμάτων : 1650
Registration date : 07/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 4 Σεπ 2010 - 0:14

αχ,τι τελεια!!!

μηπως θα μπορουσε καποιος να μου στειλει τις παρτιτουρες απο το clair de loune???

βλεπετε παιζω πιανο και ειναι ενα καταπληκτηκο τραγουδι!!!

οπως και το river flow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vivaki Cullen
New Moon Victim
New Moon Victim
Vivaki Cullen


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 33
Τόπος : Στο Βροχερο Φορκς
Αριθμός μηνυμάτων : 122
Registration date : 03/05/2010

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 4 Σεπ 2010 - 0:29

Μακαρι να επαιζα κι εγω η να εχω καποιον να μου παιζει... Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 206202
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
!!!twilight!!!
New Moon Victim
New Moon Victim
!!!twilight!!!


Θηλυκό Τόπος : οπουδήποτε αρκεί να είμαι μαζί του
Αριθμός μηνυμάτων : 137
Registration date : 14/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 4 Σεπ 2010 - 0:38

είναι πολύ εύκολο να μάθεις και άμα σου αρέσει μετά δεν θα ξεκολλάς... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight   Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 4 Σεπ 2010 - 2:23

ntinaki έγραψε:
αχ,τι τελεια!!!

μηπως θα μπορουσε καποιος να μου στειλει τις παρτιτουρες απο το clair de loune???

βλεπετε παιζω πιανο και ειναι ενα καταπληκτηκο τραγουδι!!!

οπως και το river flow


Σε προειδοποιώ πως είναι ένα πάρα πολύ δύσκολο κομμάτι!!! Εγώ κάνω από 4 χρονών πιάνο και άρχισα να το παίζω όταν πήγα 1η ανωτέρα δλδ πρόπερσυ....Wink Στην ηλικία σου πιστύω πως ταιριάζουν πιο πολύ συνθέτες όπως ο Στράους και τα λοιπά. Ή ακόμα και πιο νεανικά τραγούδια...Αλλά πιστευώ πως Ντεμπισί θα μπορούσες να παίξεις από την πρώτη ανωτέρα και πάνω...Τώρα άλλο αν έχεις μεγάλο ταλέντο!!!Wink Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight - Σελίδα 2 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
 
Παρτιτούρες από τo Soundtrack (και το Score) του Twilight
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Twilight The Movie-The Soundtrack
» Eclipse Score
» New Moon The Movie-The Soundtrack

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Renesmee's iPod-
Μετάβαση σε: