Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Eclipse Cast

Πήγαινε κάτω 
+71
Ashley Greene
evaki
twilightergirl
MARIA SWAN CULLEN
~Rob-Patty~
RafaelaVolturi
evi
patrick
dora
Strider
mariap
fafoula1234
Edward_ Breaking_ Dawn
Isabella_Cullen
silenceprincess
Zafrina
twilight girl
T-NM-E-BD
linaki
christi_twilight
Sloorp
breeze of wolf
Renée
bluesea
Fay1765
volturi girl
jenaki
team edward
twiligter
Flyingdutchman
Mrs Alice
rtheoni
Jacob Black
xrisa_twilight
anthian9
Kristen Stewart
Nemesis Of Bellin
Connie Cullen
akaliakoukou
dreamofedward
Moonlight
Mrs Pattinson
ev@ki
Fotis333
Stellouko
BELLA MARIE
alice cullen!
M@rIa
didi
annabell
Rozmari
evangelina
twilightFOREVER
Ms Cullen
Mrs.Cullen
ev@ki92
sunrise
emerald eyes
angepsi
nasiatheslayer
WhiteQueen
I'm_not _dead
hobo
emma cullen pattinson
April
Isabella21
kanty
SilverMusk
!~Twilighter~!
SpunK RansoM
Georgia P. C
75 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Isabella21
The Volturi
Isabella21


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 36
Τόπος : Volterra, Italia!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2087
Registration date : 18/02/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Mental electrical current

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουλ 2009 - 12:49

Πάντως κ εμένα η Rachelle μ άρεσε πάρα πολύ για Victoria!! Η αντικαταστάτρια είναι κόρη του Ron Howard???? Μάλιστα!!!!! Κοίτα να δεις τι μαθαίνουμε! Νομίζω τλκ πως μάλλον τη ρίξανε λίγο τη Rachelle..... Ελπίζω τουλάχιστον να μη φαίνεται πάρα πολύ η διαφορά.... Σε λίγο καιρό δλδ θα'χουμε κ υλικό από τα γυρίσματα της Έκλειψης??? Αντε να περάσει ο καιρός!! Ανυπομονώ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουλ 2009 - 15:26

Θα πω κι εγώ την άποψη μου για το θέμα.

Πρώτα απ' όλα στεναχωριέμαι που την άλλαξαν. Όταν ξεκινάει κάτι με κάποιον κατά τη γνώμη μου έτσι πρέπει και να ολοκληρώνεται. Ουσιαστικά δεν είμαι σύμφωνη ούτε με τις τόσες αλλαγές σκηνοθετών...

Αλλά είναι κάτι που συνηθίζεται. Όπως και στις ταινίες του Χάρυ Πότερ π.χ.

Κι εγώ πιστεύω ότι ήθελαν να την αλλάξουν - να βάλουν την καινούρια (την οποία δεν τη ξέρω, ούτε ποιανού κόρη είναι ξέρω και δεν με νοιάζει).

Αλλά ξέρω γιατί τα κάνουν όλα αυτά...

Η πρώτη ταινία ξεκίνησε με το τίποτα, με μία εναλλακτική σκηνοθέτιδα και ψίλο άσημους - ανερχόμενους ηθοποιούς και ξαφνικά μετατράπηκε στην κορυφή! Όποιος περνάει από εκεί πλέον, ανεβαίνει το κασέ του, γίνεται διάσημος, τον μαθαίνουν όλοι.

Και η δεύτερη ταινία, δεν θυμίζει σε τίποτα την πρώτη γιατί δεν είναι σε καμία περίπτωση εναλλακτική αλλά blockbuster! Και γιαυτό πήρε και πόδι γρήγορα, γρήγορα η Χάρντγουικ.

Εδώ ο σκηνοθέτης της τρίτης ταινίας, βγήκε και στόλισε όλη τη saga πρώτα, καλά, καλά και μετά τα πήρε όλα πίσω...

Είναι πολλά τα λεφτά πλέον... Ο χορός των εκατομμυρίων βλέπετε!

¶ρα συμπέρασμα; Τώρα που έβγαλαν πολλά αποφάσισαν να δώσουν και περισσότερα και ίσως να τους πέρασε από το μυαλό να πάρουν π.χ. και πιο πρωτοκλασάτους ηθοποιούς. Κι εδώ που τα λέμε το μεγαλύτερο part στον ρόλο της Βικτώρια είναι στην Έκλειψη! Δεν σας λέει κάτι αυτό;;;;

Αν σήμερα ξεκινούσαν να κάνουν το Twilight με τη γνώση της επιτυχίας αυτού δεν θα επέλεγαν ποτέ ούτε τον Ρομπ ούτε την Κρίστεν! ¶σχετα που αυτούς έτσι και τους κουνήσουν τώρα πια τους πήρε και τους σήκωσε! Eclipse Cast - Σελίδα 2 626465

(Καλά... έτσι κι έκαναν κάνα τέτοιο, θα έφτανα στην κυριολεξία στην Αμερική με βόμβες, πέτρες και όλα τα συναφή...)

Οπότε ήθελαν τώρα να την αλλάξουν και την άλλαξαν και αυτό είναι όλο.

Μη ξεχνάτε ότι και τον Τέιλορ ήθελαν να τον αλλάξουν αλλά πάτησε πόδι η Στέφενι! Και καλά έκανε! Δικαιώθηκε και αυτή και οι φαν. Και καλά θα κάνουν να μη τα κάνουν και πολύ αυτά γιατί όσο εύκολα οι φαν εξυψώνουν κάτι άλλο τόσο εύκολα το μουτζώνουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Mrs.Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Cullen


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 27
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 2768
Registration date : 13/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουλ 2009 - 20:07

Συμφωνώ απόλιτα με τν WhiteQueen!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrVampireStar
sunrise
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
sunrise


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 34
Τόπος : athina
Αριθμός μηνυμάτων : 2711
Registration date : 27/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουλ 2009 - 20:38

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Twimerge91

κοιταξτε τη ομορφη που ειναι η Rachelle και τη ασχημη που ειναι η αλλη, σαν φαντασμα ειναι
δεν μου αρεσει καθολου, θα μου φαινεται πολυ περιεργο που θα δω την αλλη στο ρολο της Βικτωριας,
δεν μου αρεσει καθολου οταν ξεκινανε με εναν ηθοποιο και καταληγουν με αλλον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


¶ντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουλ 2009 - 20:43

συμφωνω ειναι πολυ σπαστικο Eclipse Cast - Σελίδα 2 592681
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
evangelina
New Moon Victim
New Moon Victim
evangelina


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Up, up and away!!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 136
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 31 Ιουλ 2009 - 2:49

Κρίμα...πραγματικά κρίμα.... Το θεωρώ απαράδεκτο να αλλάζουν τους ηθοποιούς που έδωσαν πρόσωπο στους χαρακτήρες του βιβλίου. Δεν μπορώ να δω καμμία άλλη ως Βικτόρια.
Αλλά είναι αυτό που λέει η WhiteQueen... και "Είναι πολλά τα λεφτα ¶ρη" για να ενδιαφερθούν πλέον για το τι πιστεύουν οι fans. Ούτως ή άλλως έχουν ήδη εξασφαλισμένη την οικονομική επιτυχία των saga οπότε ...κοιτάνε να το εκμεταλλευτούν όσο περισσότερο μπορούν! Ειδικά αν η συγκεκριμένη ηθοποιος που πρόκειται να αντικαταστήσει την Rachelle ανήκει ήδη στην Summit. Την προωθούν για να κερδίσουν μελλοντικά! Ολα γίνονται για το marketing και το κέρδος.
Πραγματικά λυπήθηκα πάρα πολύ....Είναι βλάκες!!!!! Eclipse Cast - Σελίδα 2 951556
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rozmari
Golden Eyed Vampires
Rozmari


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 38
Τόπος : Αthens
Αριθμός μηνυμάτων : 1723
Registration date : 26/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Playing in the New Moon Movie

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 31 Ιουλ 2009 - 12:07

Και εγω στεναχωρεθει.Ειναι οτι χειροτερο να σου αλλαζουν ηθοποιο οταν εχουν
ξεκινησει με αλλον και ειδικα οταν οι φαν τον εχουν αγαπησει!!!
Αλλα οταν μπαινουν τα λεφτα στην μεση τα παντα αλλαζουν.
Εγω εχω απορια..δεν υποτιθεται οτι ειχαν υπογραψει για 3 ταινιες?Ετσι ξαφνικα τι απεγινε το
συμβολαιο..εξαφανιστηκε????


Παντως η καινουργια εδω κατι κανει για Βικτορια αμα θελουμε λιγο να την φανταστουμε
πως θα ειναι την βαζω σε σποιλερ γιατι ειναι μεγαλη

Σπόιλερ:

Δεν ειναι κακη στην φωτο αλλα εγω θελω την Ρειτσελ αυτην εχω αγαπησει cry cry cry cry
Αρε Hollywood αρε Hollywood Eclipse Cast - Σελίδα 2 872396 Eclipse Cast - Σελίδα 2 872396 Eclipse Cast - Σελίδα 2 592681 Eclipse Cast - Σελίδα 2 592681
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Cullen


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 27
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 2768
Registration date : 13/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 31 Ιουλ 2009 - 12:09

Το ίδιο ακριβώς σκεφτόμουν κι εγώ χτες Rozmari!Το συμβόλαιο τι έγινε???????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrVampireStar
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 31 Ιουλ 2009 - 14:42

Σίγουρα βρε παιδιά και η καινούρια δεν είναι κακή. Μία χαρά είναι η κοπέλα και μπορεί να είναι και καλή. Αλλά το θέμα είναι όταν έχεις συνηθίσει κάποιον από την αρχή ότι χαλιέσαι μετά να στον αλλάζουν...

Εδώ μέχρι και στον Χάρυ Πότερ στεναχωρέθηκα όταν άλλαξαν τον Ντάμπλαντορ και δεν είχαν και επιλογή δηλαδή γιατί ο πρώτος πέθανε... Αλλά ουσιαστικά ο πρώτος μου άρεσε περισσότερο. Είναι όπως μάθει κανείς!

Σκεφτείτε το ακόμα πιο τραγικά. Είναι ποτέ δυνατόν να δεχόμασταν να κάνει κάποιος άλλος τον Έντουαρντ;;; Ο καινούριος ηθοποιός δεν θα έφταιγε σε τίποτα βέβαια αλλά πως να φανταστούμε κάποιον άλλο; Εδώ εγώ που είχα διαβάσει όλα τα βιβλία πριν δω την ταινία και παρ' όλο που όπως και να το κάνουμε τον είχα φανταστεί διαφορετικό μία χαρά μου έκατσε ο Ρομπ! Και μετά δηλαδή κατά κάποιο τρόπο ταυτίστηκε. Έτσι γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις.

Πω πω... τώρα που το σκέφτομαι, έτσι και άκουγα ποτέ ότι θα έβαζαν άλλον να κάνει τον Έντουαρντ δεν θα το άντεχα... θα την έκανα τη δολοφονία... Eclipse Cast - Σελίδα 2 626465

Ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
annabell
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
annabell


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 36
Τόπος : ATHENS AIGALEW
Αριθμός μηνυμάτων : 759
Registration date : 29/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Playing in the New Moon Movie

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 31 Ιουλ 2009 - 20:22

Αχ καθυστερημενα πολυ αλλα τωρα το έμαθα εγω...αλήθεια δεν θα παίζει η Ρειτσελ....
Τι κρίμα...Μου αρεσε πάρα πολυ και θεωρω οτι ταίριαζε πολυ στο ρόλο της.... Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Πολυ στεναχωρήθηκα.....
Ολα τελικα κινουνται γύρω απο το χρήμα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didi
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
didi


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : ale3androupoli
Αριθμός μηνυμάτων : 823
Registration date : 06/05/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 1 Αυγ 2009 - 1:29

Ολοι ειναι ηλιθιοι!!!

εγω νομιζω πως το συμβολαιο πανω ελεγε :"αν βρεθει καποιος αλλος ηθοποιος με μεσο , τοτε εχουμε το δικαιωμα να σε διωξουμε."
Δεν εξηγειται αλλιως!!δλδ τι βλακειες ειναι αυτες?!
και αυτη η ηλιθια(σορρυ κιολλας αλλα τα χω παρει!) για να παρει τα λεφτακια της και την φημη της πρεπει να διωξει την ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΒΙΚΤΟΡΙΑ !?!?!? δεν σκεφτεται τιποτα???πως να μην την παρεξηγησουμε!?
αν δεν επαιζε ο Ρομπ , η Κριστεν , ο Τειλορ ,Ντακοτα κλπκλπ και βλεπαμε την ταινια επειδη απλα ειναι ενα βιβλιο , δεν θα την εβλεπα ουτε θα αγοραζα !!!μα πιο δικαιωμα ρε αλλαζουν τους ηθοποιους?!και μετα απο 2 ταινιες?!τους φανς κανενας δεν τους σκεφτεται???γιατι αμα τα παρουν οι φανς να δουμε τι λεφτα που θα βγαλουν!!ταπι και ψυχραιμοι θα μεινουνε!!!

Δεν λεω πως η αλλη ηθοποιος δεν θα ειναι καλη αλλα εμεις θελουμε την official Βικτορια!και οχι δεν μοιζουν!!για μενα τουλαχιστον ειναι εντελως διαφορετικες!!επειδη εχουμε μπουκλιτσα και κοκκινο μαλλι νομιζουμε πως κανουμε κατι!?


και στο κατω κατω , αν ειναι να γινει θα γινει!!!και γω αν ειναι αυτη η επομενη Βικτορια ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥΥΥΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ Ο ΕΝΤ ΘΑ ΤΗΝ ΔΙΑΜΕΛΙΖΕΙ!!!!ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sunrise
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
sunrise


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 34
Τόπος : athina
Αριθμός μηνυμάτων : 2711
Registration date : 27/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 1 Αυγ 2009 - 15:48

Bryce Howard has come out even though there is so much Twilight drama. Now twifans be nice she is not the reason to be upset. Until we know whether she is our Victoria or not let's just play nice

Eclipse Cast - Σελίδα 2 90731x3howardbgr01
Eclipse Cast - Σελίδα 2 90731x3howardbgr05
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didi
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
didi


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : ale3androupoli
Αριθμός μηνυμάτων : 823
Registration date : 06/05/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 1 Αυγ 2009 - 15:56

μαλιστα...
να πω κατι ακυρο???μου θυμηζει λιγο κειτ μπλανσετ...:/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
M@rIa
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
M@rIa


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : Κρητη_Χανια
Αριθμός μηνυμάτων : 931
Registration date : 23/04/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 1 Αυγ 2009 - 16:29

Ε, οχι....Γιατι αλλαξαν την Βικτορια???????
Την ειχα συνηθησει και επιπλεον 8α ηταν η τελευταια ταινια που θα επαιζε γιατι να την αλλαξουν στην τελευταια? Που και εδω που τα λεμε δεν 8α ειχε και πολλες σκηνες, μονο αυτην που ο Εντ μας την τακτοποιει...Και εγω θα την χαρω την σκηνη.... Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didi
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
didi


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : ale3androupoli
Αριθμός μηνυμάτων : 823
Registration date : 06/05/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 1 Αυγ 2009 - 17:18

Ακριβως αυτο εγραψα και γω! και γω αν ειναι αυτη η επομενη Βικτορια ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥΥΥΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ Ο ΕΝΤ ΘΑ ΤΗΝ ΔΙΑΜΕΛΙΖΕΙ!!!!ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didi
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
didi


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : ale3androupoli
Αριθμός μηνυμάτων : 823
Registration date : 06/05/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 2 Αυγ 2009 - 0:34

Sabrina Frank wins role for Eclipse in Mission Hollywood

Sabrina Frank is the winner of Mission Hollywood, the German casting show, which cast a role for a twilight sequel.


The notice was publish in a German website, so I used translator of Google to understand some parts better..

"The decision was between Annika and Sabrina, but just one won. After a last task it was stated: Sabrina is the winner of Mission Hollywood! It is to play the third part of the Twilight saga and she gets a contract with the Agency by Erwin substance.

The job role relates to the third part of Twilight, and not on the second film. Although this may still not be rotated when this show was completed, the second part is coming soon in the cinemas. In the third part of the series are also some roles and Sabrina could have their place."

I think we can understand the meaning of this notice...but if some twifans understand German and wants to translate we appreciate a lot, the original text is in the link below..hahaha


PS: They didn't tell which role she's going to get though


[img]Eclipse Cast - Σελίδα 2 Hbioxqrppxgenr311xa.th[/img]



In this video we can see Sabrina in Mission Hollywood:


https://www.youtube.com/watch?v=uOCFeo96Cc0

Edit by angepsi: Μεταφέρθηκε απο το τόπικ ''New Moon Cast'' καθώς αφορα το cast της τρίτης ταινίας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SpunK RansoM
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
SpunK RansoM


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 693
Registration date : 23/06/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 2 Αυγ 2009 - 12:54

Εγω δεν καταλαβα ποιον ρολο θα υποδιεται?????????????????????? Eclipse Cast - Σελίδα 2 271609
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000089747587
kanty
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
kanty


Θηλυκό Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Αριθμός μηνυμάτων : 992
Registration date : 23/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 2 Αυγ 2009 - 15:35

SpunK RansoM έγραψε:
Εγω δεν καταλαβα ποιον ρολο θα υποδιεται?????????????????????? Eclipse Cast - Σελίδα 2 271609

θα παρει το ρολο της Βικτώρια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didi
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
didi


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : ale3androupoli
Αριθμός μηνυμάτων : 823
Registration date : 06/05/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 2 Αυγ 2009 - 15:43

εεμ...οχι...καμια σχεση νομιζω.Αν δειτε πανω γραφει PS. στο οποιο λεει:

PS: They didn't tell which role she's going to get though


Ετσι και αλλιως τον ρολο της Βικτοριας θα τον παρει η Bryce Howard:

[img]Eclipse Cast - Σελίδα 2 12460812485348735160res.th[/img]

Που απ' οσο λενε :
Bryce Howard has come out even though there is so much Twilight drama. Now twilight-fans be nice she is not the reason to be upset. Until we know whether she is our Victoria or not let's just play nice.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kanty
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
kanty


Θηλυκό Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Αριθμός μηνυμάτων : 992
Registration date : 23/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 2 Αυγ 2009 - 15:45

α ναι; sorry τοτε, δεν το καταλαβα... σιγουρα παντως θα το μαθουμε συντομα! δε μας ξεφευγει τιποτα εδω μεσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didi
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
didi


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : ale3androupoli
Αριθμός μηνυμάτων : 823
Registration date : 06/05/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 2 Αυγ 2009 - 15:57

Bryce Howrd last night was spotted leaving the gym in Beverly Hills while she signed a few autographs for fans. I'm wondering if these were some paps trying to get in some shots and autographs before Eclipse makes her famous or whether these were Twifans excited to get a glimpse of the new Victoria - if Rachelle's lawsuit does not go well, that is.



[img]Eclipse Cast - Σελίδα 2 Bdhi.th[/img]

[img]Eclipse Cast - Σελίδα 2 Bdh2.th[/img]

[img]Eclipse Cast - Σελίδα 2 Bdh3.th[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SpunK RansoM
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
SpunK RansoM


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 693
Registration date : 23/06/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 2 Αυγ 2009 - 16:02

Μα ποιον αλλο ρολο μπορει να εχει???????
εγω παντως θελω να μεινουν οι ρολοι οπως εχει και να μην αλλαξουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000089747587
alice cullen!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
alice cullen!


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 27
Τόπος : Αthens
Αριθμός μηνυμάτων : 875
Registration date : 04/06/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 2 Αυγ 2009 - 16:20

παιδια παρτε το και απο την αλλη μερια! μπορει να διαλεξαν αυτη για να μην χρειαζεται μακιγιαζ και χανουν χρονο!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didi
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
didi


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : ale3androupoli
Αριθμός μηνυμάτων : 823
Registration date : 06/05/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 2 Αυγ 2009 - 16:31

χαχα!!
παντως μου φαινεται (δλδ οχι μου φαινεται ετσι ειναι!) πως εχει ψωνιστει εντελως!!!μα να δινει και αυτογραφα???στο κατω κατω δεν ειναι 100% σιγουρο οτι θα παρει τον ρολο!!!και αν δειτε στις πικς υπαρχει ενα περιοδικο που υπογραφει, που εχει την φοτο της Rachelle!!!θρασος!!!!

https://2img.net/r/ihimizer/img268/672/bdh3.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BELLA MARIE
Charlie's Daughter
BELLA MARIE


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 31
Τόπος : Thessalonike
Αριθμός μηνυμάτων : 17564
Registration date : 26/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Eclipse Cast - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eclipse Cast   Eclipse Cast - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 2 Αυγ 2009 - 20:10

λοιπον..επειδη η μπελλουλα σας εχει χασι κατι μικροεπεισοδια..να ναι καλα η ζαφι κ η εσμι...μ ενημερωνανε γ να μην παθω νιουμπορν κριση...νομιζω η επιλογη ειναι λιγο...δεν θα το πω ασχετη..δεν θα το πω πετυχημενη....θα το πω...SO UN-RACHELLE.....SO UN VICTORIA LIKE... καμμια σχεση με το feeling του ρολου....νομιζω η rachelle το κατειχε το θεματακι....τωρα τι να πω...ειδομεν....μπορει ναι..ναι να ειναι ενα ευχαριστο ΣΟΚ! huggie
Eclipse Cast - Σελίδα 2 Bryce_dallas_howard
πιο μικρη εδω....βεβαια.. Eclipse Cast - Σελίδα 2 686606
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Eclipse Cast
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 21Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Eclipse DVD
» Twilight Cast
» Eclipse Score

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Twilight Movies-
Μετάβαση σε: