Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Jacob Black VS Taylor Lautner

Πήγαινε κάτω 
+35
marina
ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΕΝ 1
ROBELINA
i love edward 2
LadyTaniaXd
T-NM-E-BD
pegulini
margaret
sisaki
demi cullen
Kristen Stewart
Edwart
Rosemarie Cullen
paru
MyrtoCullen
mpellanti21
mariatwilight
sourini
Lizzy Cullen
d@n@e twilight!
ntinaki
Rozali87
elsa
Dr_Rena_Hale
NukeFan
.::Ελευθερία::.
LaDy_SoVeReigN
Nemesis Of Bellin
Ashley Greene
RafaelaCullen
~Rob-Patty~
evi
matia*
breeze of wolf
patrick
39 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pegulini
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
pegulini


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 30/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 4 Σεπ 2010 - 1:01

παιδια, σαν φιλος δεν ειναι ασχημος ο χαρακτηρας του τζεικομπ, αλλα σαν σχεση δεν με γοητευει...επισης σαν τειλορ μου φαινεται λιγο ξενερωτος -χωρις παρεξηγηση-... οσον αφορα την εμφανιση σαν τζεικομπ, θεωρω οτι εχει μια γοητεια και ειναι πιο ωραιος απο οτι σαν τειλορ...γραφει πιο ωραια στην καμερα, ενω στα live μου φερνει λιγο σε πακιστανο-κινεζο-χωρις παρεξηγηση παλι- ... lol! και αν και ειμαι φανατικη Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 21223 και δεν συμπαθω ιδιαιτερα τον τζεικ, ακριβως επειδη μπαινει αναμεσα τους και ειναι γυναικοχωριστρας, παραδεχομαι οτι αν δεν υπηρχε ο εντουαρντ, ναι μεν ο τζεικομπ θα ηταν σε πολλα επιπεδα κατωτερος απο τον εντ, δεν θα επαβε ομως να ειναι τελειος σε συγκριση με τους σημερινους αντρες...οποτε τζεικομπ...ο τειλορ δεν μου βγαζει τιποτα...(εκτος απο τη μπλουζα του Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T-NM-E-BD
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
T-NM-E-BD


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθανιστάν!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2274
Registration date : 03/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 4 Σεπ 2010 - 1:07

pegulini έγραψε:
οποτε τζεικομπ...ο τειλορ δεν μου βγαζει τιποτα...(εκτος απο τη μπλουζα του Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 )


Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 403120
Εμένα μ αρέσει ο Τέιλορ μου βγαζει κάτι...... Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 98735 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 98735 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 98735 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 98735 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 98735 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 835489 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 835489 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 835489 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 835489 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 835489 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 835489 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 835489 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 835489 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 835489 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 835489 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 835489 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 835489 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 835489 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 835489
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LadyTaniaXd
New Moon Victim
New Moon Victim
LadyTaniaXd


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Αριθμός μηνυμάτων : 262
Registration date : 23/06/2010

Forks Student Profile
Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
Special ability Special ability: Mind Reading

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 4 Σεπ 2010 - 2:32


Αν ζούσα στον κόσμο της Μπέλα θα διάλεγα Τζέικ αλλά επειδή ζω στον δικό μου κόσμο Τέιλορ..
Βασικά και οι δύο καλοί είναι! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
margaret
Twilight Human
Twilight Human
margaret


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 77
Registration date : 29/06/2010

Forks Student Profile
Team: Wolves
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 7 Σεπ 2010 - 12:34

σουλα με εχεις καληψει εντελως!!!συμφωνω μαζι σου!!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sisaki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
sisaki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 26
Τόπος : Fanficland
Αριθμός μηνυμάτων : 2140
Registration date : 14/07/2010

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Σεπ 2010 - 14:09

πφφφ σιγα ο τζεικομπ νομιζω πως ειναι λιγο ξενερωτος ο τειλορ και αυτος λιγο πως να το πω?? δεν μιλαει πολυ ειναι λιγο . . . . μαμουχαλος(συγνωμη και για την εκφραση)ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΕΙΛΟΡ ΠΑΡΑ ΤΖΕΙΚΟΜΠ!! Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 21223
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pegulini
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
pegulini


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 30/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Σεπ 2010 - 14:23

οχι ρε παιδια ξενερωτος ο τζεικομπ, ειναι κουλ τυπακι, παρολο που δεν τον συμπαθω επειδη χωνεται... Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 21223 ανετα κανεις παρεα μαζι του και περνας καλα... ο τειλορ οντως, δεν μου εχει τραβηξει το ενδιαφερον με αυτα που λεει...σαν να πηγαινει στις συνεντευξεις προετοιμασμενος και να μιλαει μηχανικα μου φαινεται... και πολυ βουτυρομπεμπες ωρες ωρες... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sisaki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
sisaki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 26
Τόπος : Fanficland
Αριθμός μηνυμάτων : 2140
Registration date : 14/07/2010

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Σεπ 2010 - 15:24

ειμαι φανατικη Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 21223 και δεν εχω κατι προσωπικο με τον τζεικ αλλα ειναι σπαστικο ολο αυτο που την πεφτει ετσι στην ψυχρα στη μπελλα μπροστα στον εντ η που τους κανει χαλαστρα δεν ειναι??? Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 474260 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 474260
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
margaret
Twilight Human
Twilight Human
margaret


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 77
Registration date : 29/06/2010

Forks Student Profile
Team: Wolves
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Σεπ 2010 - 15:57

ε οχι και ξενερωτο το μωρο μου!!!επειδη ειμαι team jacob εχω δει πολλες συνεντευξεις του και δεν ειναι καθολου μαμουχαλος!!!!ισα ισα ολοι λενε πως ειναι πολυ καλος φιλος και κανει πολλη καλη παρεα!!!μακαρι να μπορουσα να τον γνωρισω!!!! Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 432569 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 150320 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 320199
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sisaki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
sisaki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 26
Τόπος : Fanficland
Αριθμός μηνυμάτων : 2140
Registration date : 14/07/2010

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Σεπ 2010 - 23:03

ωραια δεν σου εθιξα το μαναρι σου . . .
εγω ειμαι Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 21223 και δεν καθομαι να σχολιαζω τιποτα απλα αυτη ειναι η γνωμη μου για τον taylor και δεν λεω κουκλακι ειναι αλλα μη θυμωνεις καθενας την γνωμη του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
margaret
Twilight Human
Twilight Human
margaret


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 77
Registration date : 29/06/2010

Forks Student Profile
Team: Wolves
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 11 Σεπ 2010 - 19:19

δεν θυμωνω απλα θα σου αρεσε να μπω στο τοπικ του ρομπ και να λεω τα κατα του!!!δεν λεω και ο ται θα εχει και καποια κατα ολοι εχουμε!!!και δεν ενοω το υψος του!!!γιατι εμενα μου αρεσει ετσι οπως ειναι!!!δεν ειναι και νανος αλλα δεν εχει το υψος του ρομπ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 5 Οκτ 2010 - 20:56

ο taylor ειναι πολυ καλυτερος απο τον jacodπιο καλο παιδι!!! Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 616544 κ κουκλος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sisaki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
sisaki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 26
Τόπος : Fanficland
Αριθμός μηνυμάτων : 2140
Registration date : 14/07/2010

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 5 Οκτ 2010 - 21:01

συμπαθω πιο πολυ τον jacob o taylor μου κανει λιγο fake!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pegulini
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
pegulini


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Registration date : 30/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 5 Οκτ 2010 - 23:53

sisaki έγραψε:
συμπαθω πιο πολυ τον jacob o taylor μου κανει λιγο fake!!

συμφωνω...πολυ fake.... ειναι σαν να μην εχει χαρακτηρα αυτο το παιδι, ολο γελαει και μιλαει για το πως να χτισεις κοιλιακους... τουλαχιστον ο τζεικομπ, περα απο τα σπαστικα του, ειναι πολυ καλος φιλος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 6 Οκτ 2010 - 2:52

Συμφωνω....αν και σε γενικες γραμμες τον συμπαθω τον Τειλορ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
sisaki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
sisaki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 26
Τόπος : Fanficland
Αριθμός μηνυμάτων : 2140
Registration date : 14/07/2010

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 9 Οκτ 2010 - 19:41

ειναι λιγακι σαν χαζοχαρουμενο ολη την ωρα γελαει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demi cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
demi cullen


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 33
Τόπος : αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2219
Registration date : 03/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 16 Οκτ 2010 - 16:02

φυσικα προτιμω taylor φαινεται καλο παιδακι και συμπαθητικο ενω σαν τζεικ μου σπαει τα νευρα ολο ανακατευεται και με τσαντιζει ενω με το τειλορ δεν εχω προβλημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
margaret
Twilight Human
Twilight Human
margaret


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 77
Registration date : 29/06/2010

Forks Student Profile
Team: Wolves
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 17 Οκτ 2010 - 21:50

εγω και τους δυο θα διαλεγα ας μου εφερναν τον εναν μονο.αχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 17 Οκτ 2010 - 22:07

και οι δυο ειναι χαλια αλλα προτιμω αναμφιβολα τoν tailor γιατι ο τζεικ ειναι τοσο μα τοσο βλακας ολο ανακατευεται και χωνει την μυτη του συνεχεια στην σχεση της μπελλα με του παιδιου μας και συνεχεια διεκδικει χωρις να το αξιζει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
margaret
Twilight Human
Twilight Human
margaret


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 77
Registration date : 29/06/2010

Forks Student Profile
Team: Wolves
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 24 Οκτ 2010 - 14:31

οπως βλεπω οι περισσοτερες συμπαθουν πιο πολυ τον ταιλορ παρα το τζεικ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 24 Οκτ 2010 - 16:35

εγω να πω την αληθεια δεν μου αρεσει ουτε ο ρολος του ουτε και ο ιδιος ο ηθοποιος παντως αν ηταν να διαλεξω εναν απο τους δυο θα διαλεγα τον τειλορ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΕΝ 1
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΕΝ 1


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 27
Τόπος : στο φορκσ το βροχερο
Αριθμός μηνυμάτων : 895
Registration date : 21/07/2010

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability:

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 24 Οκτ 2010 - 16:45

εμενα μου αρεσει πιο πολυ ο τειλορ!!
ο ρολοσ του τζεικομπ δεν μου αρεσει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
marina


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Τόπος : κόρινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 3084
Registration date : 22/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 24 Οκτ 2010 - 16:51

μμμ ο τέιλορ είναι πολύ ωραίο παιδί! Και μου άρεσε ως Τζέικομπ,όχι πάντα βέβαια(βλ. φιλί με τη Μπέλλα! Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 592681 ) Μου αρέσει και στον ρόλο και ως τέιλορ...Βέβαια δεν θα έτρεχα να δω μια ταινία του αλλά οκ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 24 Οκτ 2010 - 16:56

Συμφωνώ κορίτσια!!!
Ο Τζέικομπ είναι τόσο................. Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 730856 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 730856 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 730856 κάποιες φορές!!!
Τουλάχιστον κατά τη γνώμη μου!!!
Ο Τέιλορ όμως πιστευω ότι δεν έχει καμιά σχέση με τον Τζέικ, γιατί δε νομίζω να υπάρχει πιο σπαστικός από αυτόν τον λύκο!!!!!!!!!!!!!! Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 490517 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 474260

Ζητώ συγγνώμη στους Team Jacob...αλλά...ώρες ώρες με νευριάζει τόσο πολύ!!!
Εκεί που φέρεται καλά...μετά κάτι λεει ή κάνει και.... Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 872396 Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 872396
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sisaki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
sisaki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 26
Τόπος : Fanficland
Αριθμός μηνυμάτων : 2140
Registration date : 14/07/2010

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010 - 17:35

οπως ξερει και το ερμιονακι μου εγω ειμαι τοσο πορωμενη Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 21223 που επαιξα ξυλο με κατι Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 320199 . δεν το λεω για να παινευτω ελεοσ ! απλα τωρα τελευταια σκεφτηκα μερικα πραγματα και ειπα<< μπορει να ειναι ωραιο το παιδι. αλλα κοιτα εεε.... ναι καλα! κανεναν δεν συμπαθω και οι δυο ειναι . . . μπλιαχ!>> δειχνω εστω μια ελαχιστη συμπαθεια στον τζεικ παντως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Jacob Black VS Taylor Lautner   Jacob Black VS Taylor Lautner - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 31 Οκτ 2010 - 17:47

O Jake ειναι ο κλασσικος εφηβος....Ειναι καλο παιδι αλλα οταν νιωθει οτι αδικειται και πως παει να χασει την κοπελα που αγαπαει γινεται θηριο....Και μενα πολλες φορες μου την εσπασε τρελα οχι γτ δεν τον καταλαβαινα αλλα γτ η Μπελλα ανηκε ηδη σε καποιον αλλο και αυτο δεν αλλαζει....Οσο για τον Τειλορ φαινεται μια χαρα παιδι που παιζει μια χαρα τον ρολο του αλλα δεν μπορω να τον κρινω μιας και δεν τον ξερω προσωπικα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
 
Jacob Black VS Taylor Lautner
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Taylor Lautner in GQ
» Taylor Lautner Filmography
» Kristen Stewart,Robert Pattinson and Taylor Lautner to Partake in Handprint Ceremony

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Twilight Cast :: Taylor Lautner-
Μετάβαση σε: