Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια

    Πήγαινε κάτω 
    +23
    hlhtwilightmania
    despina aek
    niki
    xrysanthi
    Emy+Robert
    pretty witch
    daisyalicecullen
    i love edward 2
    sandra21
    katia2110
    Nemesis Of Bellin
    ROBELINA
    twilightFOREVER
    twilightsagaddicted
    $ofi@ + Edward
    Niki Patt
    izzy cullen
    CrazyKatie
    Mrs.Christina
    mpellanti21
    emi
    LITSA0089
    ed<3
    27 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΚυρ 17 Απρ 2011 - 21:27

    Αυτο θα το μαθετε στο επομενο κεφαλαιο!!! lol! lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΚυρ 17 Απρ 2011 - 23:54

    μαρινακι μου μολις τωρα ειδα τα δυο κεφαλαια που εχεις βαλει τα διαβασα και τα δυο αμεσως ηταν υπεροχα....η συνεχεια ηταν παρα πολυ ωραια τοσο ρομαντικη ειδικα εκει με το δειπνο ο εντι εδωσε τον καλυτερο του εαυτο για να ευχαριστησει την μπελλα και να την ζητησει σε γαμο ηταν πολυ ομορφη σκηνη....το θεμα ομως ειναι αλλο η σελην...ειλικρινα θελω να την δολοφονησω ειναι τοσο σκυλα μια μερα πριν απο τον γαμο πεταξε την μεγαλη βομβα που στην τελικη ειναι και ψεματα...δεν το πιστευω...ειναι απαισια και παρα πολυ δολοπλοκα...ευτυχως ομως η μπελλα γυρισε και ευχομαι να τον πιστεψει τον εντι...μπραβο μαρινακι μου ηταν μια πολυ ωραια συνεχεια που μας αφησε με πολυ αγωνια για την συνεχεια.....οι μουσικες επιλογες απλα τελειες....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΔευ 18 Απρ 2011 - 9:36

    Μπουμπού!!!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 322595

    Μπράβο αγάπη μου!!!ΤΟ κεφάλαιο μου άρεσε αλλά....

    Έχω να πω κάτι: Εγώ την Σλινοτετοια θα την κάνω σέλινο!!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 671170 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 671170 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 671170

    Και πες στον mister Εντουαρντ ότι εγώ θ την κάνω να πληρώσει! Wink Να μην αγχωνεται καθολου! lol!

    Επειδή δηλαδή την άφησει στα κρύα το λουτρού (με συγχωρείτε για την έκφραση) πρέπει να τον εκδικηθεί?Εμ κυρά μου τι πήγες κι έκανες σε εκείνη την περιοχή?

    Τεσπα Μαρινάκι μου εσύ έγραψες πάλι!!Με την αγωνία το σανσπες Μπράβο Μπράβο!!!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 474941
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    irenekr
    Twilight Human
    Twilight Human



    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 12
    Registration date : 19/03/2011

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΔευ 18 Απρ 2011 - 12:32

    Ειρηνη ονομαζομαι.......καλως σας βρικα......χαρικα για τιν γνωριμια....συνχαριτιρια για το funfiction σου....ειναι καταπλικτικο....αναμενω την συνεχεια.... Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 474941
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΤρι 19 Απρ 2011 - 0:00

    Θελω να ζητησω ενα συγνωμη απο το Ελινακι μου δεν ειχα δει το σχολιο σου!!!Ευχαριστω πολυ ζουζουνα μου και εσενα που με στηριζεις!!!

    Μαρακι μου σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου για τα καλα σου λογια!!Οτι και να πειτε εχετε απολυτο δικιο!!!

    Λιτσακι μου σε εχει φοβιθει το ματι μου πολυ σατανικη μου εγινες!!!evil_laugh Ευχαριστω καρδια μου τα λογια σου μου δινουν μεγαλη χαρα kiss kiss

    Ειρηνακι μου χαρηκα! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 44754 Εμενα με λενε Μαρινα...Ευχαριστω και εσενα παρα πολυ που αρχισες να διαβαζεις το φανφικ μου....

    kiss kiss kiss kiss ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΩ, φανταστικοι μου αναγνωστες!!! giggle
    Σπόιλερ:
    giggle
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    daisyalicecullen
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    daisyalicecullen


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London <3
    Αριθμός μηνυμάτων : 373
    Registration date : 01/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ 10 Ιουν 2011 - 18:18

    μαρινακι μουυυυ Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735 συγνωμη που αργησα τοσοοοοοοο πολυ να κανω σχολιο!!!
    σε παρακαλω μου δινεις την αδεια να σκοτωσω την σελην? Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 626465 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 872396 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 872396
    ειναι δυνατονννν?!?!?!παει να χαλασει το τελειοτερο ζευγαρι everrr Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 872396
    δν 8α εχουμε καλα 3εμπερδεματααα!!
    κατα τα αλλα αγαπη μου η συνεχεια ηταν υπεροχοτατη και με 3ετρελανεεεεε Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735 συνεχισε ετσι αγαπακι μουυ Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 616544 ανυπομονω να δω τι 8α γινει τρ Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 616544
    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 382268 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΤετ 15 Ιουν 2011 - 12:32

    Ολη αυτη θελετε να σκοτωσετε χιχιχιχ!Σε ευχαριστω Μαργαριτακι μου!!!

    Θελω λιγο την ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ!!! Cool

    Mέτα την εξεταστικη μου προκειται να αρχισω ενα νεο φανφικ με τιτλο ''ΕΝΟΧΗ ΣΙΩΠΗ'' για οποιον ενδιαφερεται!!Αυτη η ιστορια που γραφω τωρα θα συνεχιστει θα της γραφω παραλληλα!!!Θα ηθελα να μου πειτε την αποψη σας!Αν σας αρεσει μονο θα την αρχισω αλλιως θα την αφησω για λιγο στην ακρη!Οποτε περιμενω ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ....huggie

    ΠΕΡΙΛΗΨΗ!!!


    Η Μπέλλα γνώρισε τον άνδρα των ονείρων της. 'Ομορφος, τρυφερός και από καλή οικογένεια, ο Έντουαρντ είναι ένας πολλά υποσχόμενος νέος επαγγελματίας της Γουόλ Στριτ. 'Οταν πηγαίνουν για διακοπές στο πατρικό του σπίτι, η Μπέλλα ενθουσιάζεται όχι μόνο από το πλούσιο αγρόκτημα, αλλά και από την όμορφη και φιλική μητέρα του Ελίζαμπεθ. Κάτω όμως από το χαμόγελο της αξιαγάπητης Ελίζαμπεθ κρύβεται μια αδίστακτη γυναίκα , που έχει σα μοναδικό της στόχο να πείσει το γιο της να γυρίσει για πάντα στο αγρόκτημα. Η Μπέλλα, όμως, αποτελεί εμπόδιο στα σχέδιά της, με την προοπτική μιας χαρούμενης αστικής οικογένειας. Και, σύντομα, βρίσκεται μπλεγμένη σε μια σατανική πλεκτάνη, που απειλεί το γάμο της, το αγέννητο παιδί της, ακόμη και την ίδια της την ζωή...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΤετ 15 Ιουν 2011 - 12:42

    Κοριτσάκι μου είναι τέλειο!!!!Πάλι τον αστυνόμο σαίνι θα κάνω;Να δεις που μετά την Τόνια-Σόνια πως την λενε αυτη την ..... θα κυνηγάω την Ελίζαμπεθ. Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 671170 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 671170
    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 671170 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 671170 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 671170

    Μπραβο σου μπομπούκα μου!!!Λατρεύω τις ιστορίες σου!!!Και είμαι σίγουρη πως θα ξεκινήσεις να την γραφεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 737142 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 737142 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 737142 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 737142 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 737142 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΤετ 15 Ιουν 2011 - 12:43

    Μαρινάκι μου γλυκό ακούγετε πολύ καλό σενάριο... ανυπομονώ να διαβάσω την νέα σου ιστορία που είμαι σίγουρη ότι θα μας καταπλήξει Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΤετ 15 Ιουν 2011 - 12:44

    μαρινακι μου ακουγεται εξαιρετικο !! θα περιμενουμε με αγωνια
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΤετ 15 Ιουν 2011 - 12:53

    Κοριτσακια μου σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολες μια προς μια Λιτσακι μου, Χρυσανθη μου ,Ελινακι μου για τα καλα σας λογια!!! huggie huggie huggie
    Εισαστε απιστευετες και σας αγαπω τοσο πολυ την καθε μια ξεχωριστα Rolling Eyes
    Με στηριζεται παντα και φαινεται... Smile Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 6512
    Χαιρομαι που σας αρεσε.... Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 876749

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 577643
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΤετ 15 Ιουν 2011 - 13:05

    ed<3 έγραψε:
    Κοριτσακια μου σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολες μια προς μια Λιτσακι μου, Χρυσανθη μου ,Ελινακι μου για τα καλα σας λογια!!! huggie huggie huggie
    Εισαστε απιστευετες και σας αγαπω τοσο πολυ την καθε μια ξεχωριστα Rolling Eyes
    Με στηριζεται παντα και φαινεται... Smile Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 6512
    Χαιρομαι που σας αρεσε.... Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 876749

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 577643

    Και εσύ μας στηρίζεις καραμελοσοκολατιτσα μου!!!

    ¶ντε να τελειώσεις γρήγορα η εξεταστική να ξεκινήσεις να γράφεις!!

    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΤετ 15 Ιουν 2011 - 13:29

    μολις τωρα διαβασα την περιληψη για την καινουργια ιστορια ειναι παρα πολυ ωραια μου θυμιζει λιγο μια ταινια αλλα καπως διαφορετικη παντως ειναι καταπληκτικη υποθεση και πιστευω θα σκισεις για αλλη μια φορα μπραβο περιμενουμε με αγωνια Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 201917
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΤετ 15 Ιουν 2011 - 21:15

    Μαρακι μου γλυκο σε ευχαριστω παρα πολυ που μπηκες στο κοπο να το διαβασεις!!!]
    Ευχομαι να σας αρεσει πραγματικα και να μην σας απογοητευσω!!! Smile
    kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΤετ 15 Ιουν 2011 - 23:00

    Μαρινάκι, μόλις το είδα! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 558691 Καινούριο fanfic??? Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 868134
    Μπράβο, μπράβο, μπράβο!!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 201917 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 201917 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 201917 Πολύ χάρηκα!!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 474941 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 474941 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 474941
    Ωχ, να δούμε τι θα περιμένουμε από την...Ελίζαμπεθ. Νομίζω πως αυτό το emoticon ταιριάζει γάντι με αυτήν---> evil_laugh . Το όνομα αυτό, δεν ξέρω γιατί, αλλά μου φέρνει στο μυαλό μια γλυκιά γυναίκα, καλοσυνάτη, γενναιόδωρη. Ενώ τα "κακά" στοιχεία που προσδίδεις εσύ σε αυτόν τον ήρωα που έχει αυτό το όνομα, φτιάχνουν τον τέλειο χαρακτήρα. Αυτόν που από εκεί που δεν το περιμένεις, κάνει κάτι και σε πιάνει απροετοίμαστο. Κάτι τέτοιο μάλλον θα βιώσει και η Μπέλα μας. Neutral
    Εκπληκτικό σενάριο! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 31995 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 31995 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 31995 Μου μυρίζει σασπένς και πολλή πολλή αγωνία!boogie Στα κάρβουνα θα μας έχεις!Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 835489
    Μαρινάκι, καλή αρχή να έχεις!!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442 Και καλή επιτυχία με την εξεταστικη σου!!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠεμ 16 Ιουν 2011 - 18:47

    Eρμιονακι μου γλυκο σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ παρα πολυ για ολες τις ευχες σου... Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735
    Εισαι απο τους ανθρωπους που με στηριζουν σε καθε βημα μου μεσα στο
    φορουμ''εννοωντας παντα τις ιστοριες μου''και πραγματικα σε εχω μεσα στην καρδια μου!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 620541
    Χαιρομαι που σου αρεσε ολο το στορυ... Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 465227 εχεις πιασει ακριβως τι ηθελα
    να πω μεσα απο την περιληψη!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠεμ 16 Ιουν 2011 - 18:55

    Δεν κάνει τίποτα Μαρινάκι μου!!! kiss kiss kiss Το αξίζεις πραγματικά! Σ' ευχαριστώ κι εγώ πολύ πολύ πολύ!!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 382268
    Ανυπομονούμε για το νέο σου δημιούργημα!!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 868134 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 616544 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 868134 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 616544 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    sandy forever
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    sandy forever


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 27
    Τόπος : εκει που ειναι οι ανθρωποι που αγαπαω
    Αριθμός μηνυμάτων : 128
    Registration date : 18/06/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΚυρ 19 Ιουν 2011 - 20:07

    Ερωτικο οπως το θελουμε και εχω καταλαβει τα συναισθηματα σου οταν το εγραφες ! εχεις ταλαντο !
    ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ , ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΝΑΙΧΗΣΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ !!!!!!!!!! Smile Smile Smile
    Σπόιλερ:


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την sandy forever στις Δευ 20 Ιουν 2011 - 15:23, 2 φορές συνολικά
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Mrs.Christina
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Mrs.Christina


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 1682
    Registration date : 02/12/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΔευ 20 Ιουν 2011 - 1:59

    Μαρινάκι μου,

    Χρόνια και ζαμάνια βρε παιδί μου. Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 413121 Είμαι τελείως απαράδεκτη! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 876749 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 80711 Θα επανορθώσω! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442

    Διάβασα την περίληψη της καινούριας σου ιστορίας και είμαι κάπως έτσι---> Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 500229 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 432569 wtf Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 274215 Φαίνεται πως θα είναι μια πολυ πρωτότυπη ιστορία, καθώς δεν έχω διαβάσει ποτέ την Ελίζαμπεθ σε ρόλο της κακιάς πεθεράς. Wink Μπράβο, αγαπούλα μου!!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 932365 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 616544 Περιμένω με αγωνία το πρώτο κεφάλαιο!!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.christianemarie.blogspot.com/
    sandy forever
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    sandy forever


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 27
    Τόπος : εκει που ειναι οι ανθρωποι που αγαπαω
    Αριθμός μηνυμάτων : 128
    Registration date : 18/06/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΔευ 20 Ιουν 2011 - 15:21

    μου κανεις πλακα τωρα ?
    τι τις θες τις εντυπωσεις ?
    δεν τις ξερεις ?
    με λιγα λογια ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ
    εχω ανοιξει τον υπολογιστη απο τις 10 και δεν μπορω να σταματησω το διαβασμα
    συναιχησε την καλη δουλεια ,εστω και αν παρεις απο καποιον αρνητικα σχολεια ,μην το αφησεις να σου ριξει το ηθικο
    αν σου κανει αρνητικο σχολιο ,δεν ξερει την τυφλα του απο ερωτικες ιστοριες και μυστηρια

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 868134 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 201917 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 868134 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 201917
    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΔευ 20 Ιουν 2011 - 17:54

    Σαντυ μου σε ευχαριστω τοσο πολυ για τα καλα σου λογια huggie
    Ηταν ολα ΥΠΕΡΟΧΑ και χαιρομαι που σου αρεσε η ιστορια μου kiss kiss
    Εισαι πολυ γλυκια... Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735 Πραγματικα με συγκινεις...

    Σπόιλερ:


    Χριστινακι μου σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και εσενα!!Και εγω πρεπει να διαβασω τις δικες σου!!!
    Θα τα πουμε μην ανησυχεις δεν χανομαστε εμεις Rolling Eyes Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    sandy forever
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    sandy forever


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 27
    Τόπος : εκει που ειναι οι ανθρωποι που αγαπαω
    Αριθμός μηνυμάτων : 128
    Registration date : 18/06/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΔευ 20 Ιουν 2011 - 22:11

    κι εσυ εισαι πολυ γλυκια Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735
    δεν ξερω πως τα καταφερνεις και γραφεις τοσο καλα αλλα εγω τουλαχιστον ειναι πραγματα απο την προσωπικη μου ζωη
    δεν ξερω αν κανεις κι εσυ το ιδιο
    παντως εισαι ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ
    συναιχησε
    Σπόιλερ:
    και παλι μπραβο
    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 201917
    σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια huggie
    εισαι καταπληκτικη Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    izzy cullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    izzy cullen


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : φορκς
    Αριθμός μηνυμάτων : 1089
    Registration date : 23/05/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠεμ 23 Ιουν 2011 - 18:24

    Μαρινακι μουυυυυυυυυυυυυ ελπιζω να εισαι καλα!!!!!!!

    Επιτελους τελειωσα οτι ειχα αφησει απο το τα ονειρα οδηγουν στην αληθεια το οποιο ηταν καταπληκτικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 4947


    και η περιληψη της καινουργιας σου ιστορια με κανει να ανυπομονω να τη διαβασω !!!!

    συγνωμη που χαθηκα αλλα η τριτη λυκειου εχει μεγαλο λουκι και τα φροντιστηρια τρωνε το μεγαλυτερο μερος της μερας μου ακομα και τωρα σιγα σιγα ομως θα διαβαζω οτι εχω αφησει

    Φιλια κοριτσαρα !!!!!!!θα προσπαθησω να περασω κανα βραδυ απο το τσατ να τα πουμε η τρελοπαρεα!!!!!!! Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 98735 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 174341 kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    sandy forever
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    sandy forever


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 27
    Τόπος : εκει που ειναι οι ανθρωποι που αγαπαω
    Αριθμός μηνυμάτων : 128
    Registration date : 18/06/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠεμ 1 Σεπ 2011 - 23:32

    γιατι δεν το συναιχιζεις ?
    ειναι τελειο !!!!!!!!!!!!!!!!
    το αφησες στο καλυτερο σημειο ! τι θα γινει στη συναιχεια ?
    μ'εχει φαει η αγωνια , περιμενω τοσους μηνες για τη συναιχεια
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια   Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠεμ 1 Σεπ 2011 - 23:49

    Σαντυ μου σε ευχαριστω πολυ που στηριζεις τοσο την ιστορια! huggie
    αλλα εχω καταπιαστει με το ''ενοχη σιωπη'' το αλλο φανφικ μου και το ''αγνωστη αγαπη''και δεν την εχω ολοκληρωσει
    την αφησα λιγο πισω!Η ιστορια θα ολοκληρωθει κανονικα δεν θα την αφησω ετσι Smile
    απλα δεν ξερω ποτε ακριβως θα την συνεχισω ισως να βαλλω και καποιο κεφαλαιο μεσα στο Σεπτεμβρη Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 80711 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 80711 Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια - Σελίδα 15 80711 Ελπιζω να μην σε στενοχωρησα πολυ Neutral Neutral
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Τα όνειρα οδήγουν στην αλήθεια
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 15 από 16Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: