Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 MariaCullenSalvatore blog....!!!

Πήγαινε κάτω 
+3
robsten kiss
xrysanthi
i love edward 2
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Οκτ 2011 - 21:51

σε ευχαριστωω πολυ ελινακι μου χαιρομαι που σου αρεσε τωρα γραφω το επομενο απο την αλλη ιστορια και θα μου βγει πολυ περισσοτερο απο οτι συνηθως τελικα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Οκτ 2011 - 21:55

τελεια ανυπομονω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Οκτ 2011 - 21:57

την καημενη τη μπελλα τα επαιξε ε?οταν ειδε το δαχτυλο της μανας της να τη δειχνει πρεπει να επαθε εγκεφαλικο.
θα εχουμε δυο κεφαλαια απο την αλλη ιστορια????μαρεσει παρα πολυ αυτη ηυ ιστορια!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eleni 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
eleni 2


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Τόπος : χαλκιδικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 04/03/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Οκτ 2011 - 22:09

Μαρια μου τελειο κεφαλαιο μπραβο MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917 MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917 MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917 τι ωραια που η Μπελλα πηγε στο μαγαζι που δουλευει ο Εντουαρντ αν και εμεινε για λιγο οταν η μαμα της μιλουσε μαζι του.
Περιμενω την συνεχεια MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
robsten kiss
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
robsten kiss


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Αριθμός μηνυμάτων : 1204
Registration date : 03/07/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Οκτ 2011 - 22:15

Τι τελειοι που ειναι μαζι...!Ο Εντουαρντ αν και μεγαλυτερος της αποδεικνυει συνεχως ποσο πολυ νοιαζεται για αυτην...! MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 98735 Ειναι λιγο εξαρτημενος η μου φαινεται...? giggle
Και η Μπελλα ομως δεν παει πισω...Ειναι πολυ ερωτευμενη μαζι του και λογικο αφου την κανει να νιωθει τοσο ομορφα...!
Μου αρεσε παρα πολυ που συναντηθηκαν στο εστιατοριο...!Η καημενη δεν μπορουσε να ξεκολησει τη ματια της απο πανω του...! giggle Βρεθηκαν κιολλας και σιγουρα "ανακουφιστικαν" και οι δυο...!
Τρομαξα και εγω οταν η μαμα της ηταν με τον Εντ αλλα παλι καλα δεν συνεβει τιποτα...!
ΜΠΡΑΒΟ Μαρια μου!!!! MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917 MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917 MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917 ΤΕΛΕΙΟ κεφαλαιο!!!!Ανυπομονω να διαβασω τη συνεχεια...αλλα και το Μαυρα τριανταφυλλα στο χιονι ...!!!Πολυ χαιρομαι που θα ειναι ακομα πιο μεγαλο το κεφαλαιο...! boogie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Οκτ 2011 - 22:24

αχ κοριτσακια μου σας ευχαριστω παρα πολυ για την στηριξη σας μου δινετε την δυναμη που χρειαζομαι για να συνεχισω....ειστε ολες γλυκητατες και σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 98735 MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 34442 ναι οσον αφορα την αλλη ιστορια το κεφαλαιο θα ειναι πιο μεγαλο γιατι εχει ερθει πλεον η καθοριστικη στιγμη για εναν απο τους δυο πρωταγωνιστες να νιωσει το φτερουγισμα του ερωτα καλα ειναι ως ασθενης και γιατρος αλλα εγω σας εχω υποσχεθει και εναν μεγαλο ερωτα πως να το κανουμε Razz επειδη ειναι πολυ σημαντικο κεφαλαιο δεν με ικανοποιει το αποτελεσμα ετσι εσβησα σχεδον το μισο και το ξαναγραφω γιατο θα μου παρει λιγο χρονο ακομα αλλα τουλαχιστον ελπιζω να σας αποζημιωσει... MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 80711
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 27 Οκτ 2011 - 19:38

κοριτσακια μου γλυκα http://mariacullensalvatore.blogspot.com/ εδω μπορειτε να βρειτε το καινουργιο κεφαλαιο απο το μαυρα τριανταφυλλα στο χιονι ελπιζω να το απολαυσετε kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 27 Οκτ 2011 - 19:53

αχου ηταν υπέροχο το κεφαλαιο .. ο εντουαρτ της φερθηκε τοσο καλα .. ειπε ψεμματα στον τζεικ , και έβαλε τον εαυτό σε αδιέξοδο με αυτο που εκανε , αλλα ηταν ο μονο τροπος να σωσει την μπελλα απο τα χερια του ... το δωρο της ηταν υπεροχο και η μπελλα αρχισε να νιωθει ελξη προς το μερος του , ειναι απολυτα λογικο εκτος απο ομορφος της φερθηκε και αψογα ...ευτυχως για λιγο αυτη η κοπελα ξεχαστηκε ... ηταν πραγματικα τελειο το κεφαλαιο , ανυπομονω για το επομενο κεφαλαιο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 27 Οκτ 2011 - 20:01

σε ευχαριστω πολυ ελινακι μου χαιρομαι πολυ που σου αρεσε στην αρχη σκεφτηκα να το χωρισω στα δυο και να το κανω δυο κεφαλαια αλλα πιστευω πως ετσι ειναι πολυ καλυτερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 27 Οκτ 2011 - 20:09

δεν θα διαφωνησω μαζι σου , ηταν ομορφο το αποτελεσμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 27 Οκτ 2011 - 21:11

τελειο το καινουριο κεφαλαιο.η καημενη η μπελλα τι τραβαει πια,ευτυχως ηρεμησε λιγο για την παραμονη της πρωτοχρονιας.και το δωρο του εντουαρτ παρα πολυ ομορφο.
μπραβο σου αγαπη μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 27 Οκτ 2011 - 22:29

σε ευχαριστω πολυ το επομενο κεφαλαιο θα ειναι παλι απο αυτη την ιστορια οπως υποσχεθηκα... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 27 Οκτ 2011 - 23:06

νομίζω μετά τα όσα έχει περάσει αυτή η κοπέλα αυτή η βραδιά ήταν μια ανάσα για εκείνην
τόσο ρομαντικό στο δεύτερο κομμάτι δάκρυσα πραγματικά... με συγκίνησες τόσο πολύ MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 206202
Μπαράβο Μαράκι μου άλλο ένα εκπληκτικό κεφάλαιο ανυπομονώ για το επόμενο MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917 MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917 MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 27 Οκτ 2011 - 23:48

χαιρομαι χρυσανθη μου που σου αρεσε εμενα η ανταμειψη μου ειναι να εχω καταφερει να σας περασω τα συναισθηματα που θελω κα χαιρομαι που σε αυτη την περιπτωση τα καταφερα σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
robsten kiss
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
robsten kiss


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Αριθμός μηνυμάτων : 1204
Registration date : 03/07/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 28 Οκτ 2011 - 12:26

Καλα ο Εντουαρντ ειναι τελειος...! MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 98735 Βοηθησε τοσο πολυ τη Μπελλα να ξεφυγει απο τα χερια του Τζεικομπ..Και το σημαντικο ειναι οτι το εκανε απειδη το ηθελε...!Ελπιζω με αυτα που του ειπε ο Εντουαρντ να ηρεμησει και να συμπεριφερεται καλυτερα στη Μπελλα...
Εκτος απο αυτο ομως χαρισε στη Μπελλα και μια υπεροχη πρωτοχρονια...!Και εκεινη ομως τα εκτιμαει αυτα που εκανε για εκεινη...!
Το ρολοι που της εκανε δωρο ηταν πανεμορφο...!Αντιπροσωπευει κατα πολυ τη Μπελλα...
Θεωρω οτι ειναι σημαντικο το οτι περασαν μια τοσο σημαντικη μερα μαζι...!Μακαρι να ειναι ετσι και η υπολοιπη χρονια...!
ΜΠΡΑΒΟ Μαρια μου!!!! MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917 MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917 MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917 ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ κεφαλαιο!!!!Ανυπομονω για το επομενο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 30 Δεκ 2011 - 20:38

κοριτσακια μου γλυκα ευχομαι σε ολες χρονια πολλα και να υποδεχτειτε την νεα χρονια που μακαρι να σας εκπληρωσει ολες σας τις επιθυμιες...το ξερω ειμαι απαραδεχτη ειχα υποσχεθει κεφαλαιο αλλα εκανα πολυ καιρο να συνερθω απο την προβολη της χαραυγης και καποια προσωπικα μου θεματα και προβληματα με αφησαν πισω σε σχεση με το κεφαλαιο...ομως το τελειωσα και μπορειτε να μπειτε στο ιστολογιο και να το διαβασετε...περιμενω με αγωνια τα σχολια σας και παλι ευχομαι σε ολους καλες γιορτες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 31 Δεκ 2011 - 13:16

συγνωμη για το διπλο ποστ απλα ηθελα να σας ω πως το επομενο κεφαλαιο θα ειναι παλι απο αυτη την ιστορια καθως τωρα αρχιζει ο μεγαλος ερωτας τους σε ολους να εχετε μια καλη πρωτοχρονια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 31 Δεκ 2011 - 13:20

μολις διαβασα το κεφαλαιο και εχω μεινει εκστασιασμενη ... ηταν υπεροχο και οι δυο ειναι ερωτευμένοι αλλα και για τους δυο ειναι δυσκολο ... η καημενη η μπελλα με αυτον τον αγροικο , εγω δεν ξερω αν θα αντεχα ευτυχως εχε τον εντουαρντ και τωρα που εξομολογηθηκαν τα συναισθηματα τους , ολα θα πανε καλυτερα , οσο καλυτερα μπορει να παει με τον τζεικ .. τελειο, τελειο κεφαλαιο !!!!!!!!!!!!!!!!! ανυπομονω για την συνεχεια!!!καλεσ γιορτες και ευχομαι οτι επιθυμεις να γινει πραγματικοτητα αυτο τον νεο χρονο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 31 Δεκ 2011 - 13:26

αχ σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου αυτο το κεφαλαιο μου πηρε πολυ καιρο και με δυσκολεψε ιδιαιτερα αλλα ειμαι ευχαριστημενη απο το αποτελεσμα θα δειτε στα επομενα τον ερωτα τους να γινεται ακομα πιο εντονος...και σε σενα το ιδιο ευχομαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 31 Δεκ 2011 - 13:33

πολυ ωραιο κεφαλαιο.μπραβο σου.εκανε τελικα οτι της ειπε ο εντουαρτ.μπορει να μην ειναι το καλυτερο αλλα τουλαχιστον δεν την χτυπησε παλι.
τη φιλησε ε?πολυ μαρεσει που εκδηλωθηκε.

Καλη χρονια αγαπη μου.με το καλο να μας μπει ο καινουριος χρονος. Santa Claus is Comin
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 31 Δεκ 2011 - 13:36

σε ευχαριστω πολυ δεσποινακι και εσυ οτι επιθυμεις ναι εκδηλωθηκε καιρος δεν ηταν? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 31 Δεκ 2011 - 13:44

απίστευτο MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917 MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917 MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917 MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 201917
Μαράκι μου γλυκό μπορεί να μας το άργησες άλλα μας αποζημίωσες και με το παραπάνω
η εκδήλωση των συναισθημάτων τους ήταν το κάτι άλλο... ελπίζω να πάνε όλα καλά και για τους δύο τους
και πάλι μπράβο καρδιά μου... ανυπομονώ για την συνέχεια MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 34442 MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 98735 MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 31 Δεκ 2011 - 14:40

σε ευχαιστω πολυ χρυσανθη μου τωρα μπηκα σε μια σειρα μετα απο καιρο και υποσχομαι πως δεν θα αργησει το επομενο κεφαλαιο....χαιρομαι πολυ που σου αρεσε και φυσικα ολους σας που με στηριζετε χιλια ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου....καλη χρονια χρυσανθη μου και καλα να περασεις...η συνεχεια ελπιζω να σας αρεσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MariaCullenSalvatore blog....!!!   MariaCullenSalvatore blog....!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 8 Ιαν 2012 - 1:08

κοριτσακια μου θελω σας ενημερωσω οτι αλλαξα το ονομα του μπλοκ η διευθυνση ειναι γραμμενη στην υπογραφη μου για οποιον θελει να την επισκεφτει το κεφαλαιο δεν θα αργησει φιλακια σε ολους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
MariaCullenSalvatore blog....!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» zoe's blog
» hhlhfanfictionland blog
» Stella's blog.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations-
Μετάβαση σε: