Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor

Πήγαινε κάτω 
+9
xrysanthi
EliRose
Kimberly
dark violet
AspaKorth
ΕΡΗ
evi
Teodan
twilightFOREVER
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 2:36

Ναι το διαβασα...ελληνικα κι αν το βγαλουν θα το αργησουν πολυ οποτε δεν περιμενω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 10:35

Θα είναι το επόμενο που θα διαβάσω. Μου είχε τραβήξει από την αρχή το ενδιαφέρον αλλά ακούω συνεχώς όλο και καλύτερα σχόλια επομένως το έσπρωξα πάνω πάνω στην λίστα.
Το δεύτερο πάντως αργεί και στο εξωτερικό. Τέλη, Νοεμβρίου θα βγει. Πάντως το πρώτο και στην Ελλάδα πήγε πολύ καλά νομίζω, επομένως θα δούμε και το δεύτερο σίγουρα. Αν αναλογιστούμε ότι το Daughter of Smoke & Bone κυκλοφόρησε Αμερική Οκτώβριο και σε εμάς ήταν να βγει Ιανουάριο (ασχετώς που τελικά βγήκε Μάρτιο λόγω καθυστέρησης στο τυπογραφείο) το δεύτερο να το περιμένουμε το Πάσχα ίσως στα ελληνικά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 12:06

Καπου κατα κει λογικα αν το βγαλουν οταν πρεπει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
dark violet
New Moon Victim
New Moon Victim
dark violet


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 20/12/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 13:11

μπα εγώ δεν είμαι τόσο αισιόδοξη...κάπου στο καλοκαίρι και πάλι καλά θα είναι...αλλώστε υπάρχει και η πιθανότητα να μην την συνεχίσουν καν όσο επιτυχία και να έχει ο πάτακης το έχει κάνει πολλές φορές να μην συνεχίζει σειρές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kimberly
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Kimberly


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4678
Registration date : 24/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 13:15

μην λες τετοιααααααααααααα Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 592681 Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 592681 Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 592681
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dark violet
New Moon Victim
New Moon Victim
dark violet


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 20/12/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 13:21

συγνώμη βρε παιδιά...ένα συμπέρασμα έβγαλα από αυτά που έχω δεί δεν είναι και σίγουρο!μπόρει να το βγάλει και κατευθείαν! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 15:37

Στα αγγλικα τοτε....το ξερω οτι ο πατακης ειναι οτι να ναι αλλα τελος τελος εκεινοι θα χασουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 15:59

Γενικά ο Πατάκης και πλεον όλο και περισσότεροι εκδοτικοί οίκοι (με μοναδικές εξαιρέσεις που έχω μέχρι στιγμής παρατηρήσει την Πλατύπους και τον Ψυχογιό) αγοράζουν τα δικαιώματα μόνο του πρώτου βιβλίου της σειράς και αν έχει επιτυχία την συνεχίζουν, αν όχι την αφήνουν μισή. Αλλά από ότι έχω καταλάβει για το συγκεκριμένο η πρόθεση του είναι να την συνεχίσει. Γενικά έχω παρατηρήσει ότι τους συγγραφείς από τους οποίους εκδίδει όλα τα βιβλία τους, τους τα στέλνει κι όλας. (Η Stiefvater έχει πχ. και το Ρίγος και την Άπνοια και το Παντοτινά και στην Laini Taylor έστειλε πριν λίγο καιρό το Αγγελος & Δαίμονας).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 16:02

μακαρι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 16:06

Αυτό που ξέρω σίγουρα πάντως είναι ότι έχουν αγοράσει τα δικαιώματα και των τριων βιβλίων του Across the Univerce. Το αν θα εκδόσουν και τα τρία βέβαια είναι άλλο θέμα.
Αλλά το Αγγελος και Δαίμονας πήγε πολύ καλά και στην Ελλάδα και εδώ συνεχίζουν άλλα και άλλα που δεν τα ξέρει κάνεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 16:50

Οποτε θα το βγαλουν και αμεσα οπως εγινε και στο πρωτο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
dark violet
New Moon Victim
New Moon Victim
dark violet


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 20/12/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 22:56

Για το μεχρι την ακρη του συμπαντος μου ειχαν πει οτι το δευτερο θα το εκδοσουν σιγουρα γυρω στον Νοεμβριο.Τωρα για αυτο δεν ειμαι και πολυ σιγουρη γιατι και για το αγγελος και δαιμονας ειπαν Ιανουαριο και φτασμα Απριλιο.Για το οτι εχουν τα δικαιωματα εμενα δεν μου λεει τιποτα γιατι πολλοι εκδοτικοι τα εχουν αλλα δεν βγαζουν τα βιβλια.Τελοσπαντων πιστευω οτι πιθανοτατα θα το εκδοσει αλλα θα αργησει αρκετα.Ελπιζω επισης να εκδοσει και τα υπολοιπα καταπληκτικα βιβλια απο τα οποια εχω μαθει οτι εχει παρει τα δικαιωματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουν 2012 - 0:18

Για αυτό ειπα και εγώ ότι έχουν τα δικαιώματα αλλά το αν θα εκδόσουν και τα τρία βιβλία είναι άλλο θέμα. Πάντως γενικά για όλες τις καθυστερήσεις δεν φτεει απαραίτητα ο εκδοτικός. Ετσι οπως είναι αυτην την στιγμή ο εκδοτικός χώρος μετά δημιουργούνται τα προβλήματα στα τυπογραφεία (που παίρνουν και τα περισσότερα χρήματα από ένα βιβλίο) στις διανομές κλπ.

Εκτός από Cinder και Scorpio Races τι άλλο θα βγάλει; Δεν έχω ακούσε τίποτα. Για δώσε μας exclusive νέα tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
dark violet
New Moon Victim
New Moon Victim
dark violet


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 20/12/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουν 2012 - 2:14

θελετε ε; lol!
λοιπον εκτος απο αυτα τα δυο ξερω οτι εχουν παρει και τα δικαιωματα για το legend της marie lu
ενα δυστοπικο βιβλιο και ενα ακομη πολυ γνωστο το thirteen reasons why το οποιο ειναι περισσοτερο κοινωνικο και δεν νομιζω να πολυενδιαφερεστε αλλα εχει κανει τεραστια επιτυχια παγκοσμιως!τωρα ημερομηνιες εχω μαθει στο περιπου αλλα καλυτερα να μην της πω γιατι μπορει να πεσω εξω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουν 2012 - 11:02

Ιιιι τα θέλω και τα δύο παρα πολύ!!! Έχει πάρει πολύ καλά βιβλία ε; Πεθαίνω για το Scorpio Races (Μaggie Stiefvater Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 616544 ) και για Legend & Cinder (που και τα δύο έχουν πάρα πολύ ενδιαφέρον και έτσι κι αλλιώς θα τα διάβαζα στα αγγλικά) και θέλω πολύ και το thirteen reasons why για το οποίο έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Thanx Wink
Για πες και ημερομηνίες να έχουμε ένα γενικό πλαίσιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
dark violet
New Moon Victim
New Moon Victim
dark violet


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 20/12/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουν 2012 - 15:34

Ναι φαίνονται όλα υπέροχα ειδικά το cinder και ελπίζω να τα εκδόσει!Βασικά εγώ τα ανακάλυψα στο καινούργιο γενικό κατάλογο που έβγαλαν τον Μάρτιο του 2012!Τώρα για ημερομηνίες το legend είπαν ότι θα βγεί τον Ιούλιο αν και δεν το πολυπιστεύω γι αυτό δεν το είπα μην ενθουσιαστείτε τζάμπα και για το thirteen reasons why αρχές 2013 όπως και τα υπόλοιπα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουν 2012 - 17:31

πολυ τα καθυστερουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
dark violet
New Moon Victim
New Moon Victim
dark violet


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 20/12/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουν 2012 - 21:39

ναι οντως αλλα τι να κανεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουν 2012 - 21:40

τα διαβαζεις στα αγγλικα και ξεμπερδευεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
dark violet
New Moon Victim
New Moon Victim
dark violet


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Registration date : 20/12/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 25 Ιουν 2012 - 3:46

προσωπικά πλέον με τόσα που έχω να διαβάσω δεν με πειράζει να περιμένω...μόνο για τις συνέχειες μου τη δίνει όχι για μια καινούργια σειρά!και οκ μπορώ να διαβάσω αγγλικά αλλά με κουράζει ο υπολογιστής και δεν θέλω να δίνω λέφτα σε αγγλικά βιβλία παρά μόνο σε ειδικές περιπτώσεις οπότε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EliRose
The Volturi
EliRose


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : Magnolia
Αριθμός μηνυμάτων : 26698
Registration date : 20/11/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 25 Ιουν 2012 - 14:12

μετα το Legend που το λατρεψα-ειχα καιρο να παθιαστω με φουτουριστικο βιβλιο με τα το hunger games- και το ξεκινησα και το the daughter of smoke and bone και αν και δεν εχω φτασει καν στη μεση εχω μαγευτει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 25 Ιουν 2012 - 14:54

Και εγω το ξεκίνησα χτες και με έχει γραπώσει άσχημα. Συνέβησαν κάτι κουλά βεβαια και το έχω αφήσει λίγο αλλά ελπίζω το βράδυ να μπορέσω να το ξαναπιάσω. Είχα καιρό να διαβάσω κάτι τόσο καλό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
EliRose
The Volturi
EliRose


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : Magnolia
Αριθμός μηνυμάτων : 26698
Registration date : 20/11/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 25 Ιουν 2012 - 14:58

με τραβηξε απο την πρωτη στιγμη που δεν ειναι το γνωστο η αγνη και ασπιλη εφηβη με το μυστικο ή που ο μυστηριωδης τυπος έρχεται να της ανατρεψει τη ζωη!!!Την γουσταρω τρελα την Karou!!!

μην μιλησω για την εισαγωγη:
Once upon a time,
an angel and a devil fell in love.-
It did not end well!!!!
Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 403120
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 25 Ιουν 2012 - 15:01

Το διαβάζεις στα ελληνικά η στα αγγλικά;
Είναι πραγματικά πάρα πολύ καλό. Μου είχε τραβήξει από την αρχή (όταν πρωτοκυκλοφόρησε στην Αμερική και έκανε θραύση) την προσοχή αλλά περίμενα να το διαβάσω χωρίς να σχηματίσω υψηλές προσδοκίες. Με κάθε σελίδα που διαβάζω με αιχμαλωτίζει όλο και περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
EliRose
The Volturi
EliRose


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : Magnolia
Αριθμός μηνυμάτων : 26698
Registration date : 20/11/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor   Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 25 Ιουν 2012 - 15:02

στα αγγλικα... και το εχω μετανιωσει παρα πολυ γιατι η ορολογια του βιβλιου με εχει πεθανει!! cry cry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
 
Άγγελος & Δαίμονας - Laini Taylor
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Taylor Lautner in GQ
» Taylor Lautner Filmography
» ''The Twilight Saga'' Stars on Twitter!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Bella's Library-
Μετάβαση σε: