Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panagiota
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
panagiota


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
Registration date : 19/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability:

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!   Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 12 Δεκ 2012 - 0:31

Μια ματιά ως την αιωνιότητα....
θα θαφτείς εκεί μέσα και θα βάλουμε τη Μάιρη να γράψει καινουριο με πυροσβέστη- διασώστη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!   Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 12 Δεκ 2012 - 0:33

Οχι αληθεια...μια ματιτσα το υποσχομαι....να μην σωσω να δω τον Αι Βασιλη... giggle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!   Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 12 Δεκ 2012 - 0:34

evi έγραψε:
Σε ποιο ντουλαπι το χεις Μαιρη...?μια ματια θα ριξω μονο το υποσχομαι.... giggle

Δεν είναι σε ντουλάπι, στη βιβλιοθήκη μου είναι!

Καμία φορά όταν έρχεται η Βάσια σπίτι μπαίνει σε πειρασμό! lol! Τα κοιτάζει και τα ξανακοιτάζει αλλά τελικά δεν τα αγγίζει παρόλο που θα της επέτρεπα να τα δει αν ήθελε. Της αρέσει να βασανίζεται, της αρέσει το σασπένς! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!   Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 12 Δεκ 2012 - 0:37

Βιβλιοθηκη ε...οκ...θα σταμπαρω το spot....θα μπω απο την καμιναδα μην ενοχλεισαι.... giggle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!   Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 12 Δεκ 2012 - 21:12

Βασικά δεν έχουμε τζάκι άρα ούτε και καμινάδα! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!   Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 12 Δεκ 2012 - 22:27

ωραια...περναω και μεσα απο τοιχους... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!   Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 13 Δεκ 2012 - 15:30

πραγματικά δεν ξέρω σε τι να πρωτοαπαντήσω Smile Smile Smile

WhiteQueen
Μπορεί να ακούγεται υπερβολικό αλλά δεν αστειεύομαι!
Απ' όταν ήμουν παιδί ζούσα σε έναν κόσμο ονειροφαντασίας! Ειλικρινά είναι κάτι που γίνεται αυθόρμητα, δεν το ελέγχω! Πρέπει να τρέχει ένα παραμύθι πάντα παράλληλα στο πίσω μέρος του μυαλού μου γιατί πολύ απλά αλλιώς δεν μπορώ να διαχειριστώ την πραγματικότητα!
Το ξέρω ότι μπορεί να ακούγεται κάπως περίεργο αλλά είναι η απόλυτη αλήθεια.
Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 31995 Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 31995 Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 31995 Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 31995 Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 31995
αυτό το έχω από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου (χαίρομαι που δεν είμαι μόνη μου Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 876749 Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 876749 Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 876749 ) για να καταλάβετε πόσο συνεπαρμένη ήμουν από τον πλασματικό μου κόσμο, οι πρώτες μου μνήμες σαν παιδί είναι από τον φανταστικό μου κόσμο και μετά από τον πραγματικό, φυσικά ίσως αυτό να παίζει ρόλο γιατί ο πραγματικός με πλύγωνε τόσο πολύ που δεν τον άντεχα και έπρεπε κάπως να επιβιώσω... μην παρεξηγηθώ με το σχολείο είχα θέμα όχι με το σπίτι.
οι δάσκαλοι που πέρασαν από την ζωή μου πάντα έλεγαν στους δικούς μου ότι μονίμως το μυαλό μου είναι κάπου αλλού και όχι μέσα στην τάξη και ήταν η πραγματικότητα Wink αλλά όπως προ είπα για μένα ήταν ένας τρόπος να επιβιώσω μπροστά σε ότι με έπνιγε.

Βλέπω εικόνες, φανταστικούς χαρακτήρες, σκηνές και διαλόγους όλες τις ώρες της ημέρας. Όταν δουλεύω, όταν πλένω πιάτα, όταν οδηγώ, όταν κάνω μπάνιο κτλ!
Ειδικότερα όταν ξαπλώνω για να κοιμηθώ είναι το καλύτερο μου! Μέχρι να με πάρει ο ύπνος παίζονται μπροστά στα μάτια μου ολόκληρες σκηνές!

το παντού νομίζω ότι τα λέει όλα, πλέων αν τους αποχωρίζομαι έστω και για ένα λεπτό τότε νιώθω σαν το πρεζάκι που έχει ξεχάσει να πάρει την δόση του. τα πάντα μου φταίνε, τρέμω από τα νεύρα μου δεν μπορώ να συγκεντρωθώ πουθενά, δεν μπορώ να συμμετέχω σε τίποτα άλλο, θα μου πεις και πως το κάνεις αυτό όταν το μυαλό σου είναι αλλού;;; έλα ντε την ίδια απορία έχω και εγώ απλά πλέον το κάνω ταυτόχρονα Wink μπορώ να ζήσω σε δύο κόσμους ταυτόχρονα γιατί το διάστημα που ανάγκασα τον εαυτό μου να αφήσει τον πλασματικό κόσμο πίσω μου για να "ωριμάσω" πια και να φερθώ όπως θα έπρεπε να φέρομαι σαν ανήλικη πια κόντεψα να τρελαθώ οπότε από την στιγμή που τον ξαναβρήκα δεν αφήνω κανέναν και τίποτα να με κάνει να το αφήσω ξανά πίσω μου.

Τελευταία μάλιστα κρατάω σημειώσεις γιατί τα ξεχνάω κιόλας μετά! lol!
εγώ πάλι δεν ξεχνάω τίποτα και αυτό είναι το καλό με μένα γιατί με τόσες ιδέες που έχω δεν έχω χρόνο να της καταγράψω αλλά και αυτό είναι παράλληλα και το κακό γιατί φτάνει να καίω τον εγκέφαλο στο τέλος Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 403120 Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 403120 Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 403120

Όσο για τις καινούριες ιδέες είναι αποτέλεσμα ερεθισμάτων πολλές φορές, ή απλά προκύπτουν.
Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω με λόγια, μου συμβαίνει αυθόρμητα χωρίς να το σκέφτομαι οπότε μάλλον δεν γίνεται να περιγράψω τη διαδικασία. lol!

έχω φτάσει σε σημείο να φοβάμαι να ανοίξω ένα καινούργιο βιβλίο ή να δω κάποια καινούργια ταινία και δεν κάνω καθόλου πλάκα. κάθε τι καινούργιο με τσιγκλάει τόσο πολύ που αυτόματα μου δημιουργεί καινούργια ιστορία και χωρίς εγώ να θέλω να γεννηθεί είναι τόσο βασανιστικό που με τρομάζει αλλά με κάνει και να καταλαβαίνω και τον λόγο της ύπαρξης του.

Πιστεύω ότι όλα αυτά είναι ένας τρόπος έκφρασης και επικοινωνίας.
Η συγγραφή οπωσδήποτε, για εμένα τουλάχιστον αλλά και το φόρουμ φυσικά. Ακόμα και ένα βιβλίο που θα διαβάσω, θα με αγγίξει και θα το κουβεντιάσουμε μετά εδώ μαζί είναι ένας τρόπος έκφρασης και επικοινωνίας.
Στη δική μου περίπτωση, όλα τα παραπάνω με γλιτώνουν από την ψυχανάλυση και τα πολλά πολλά πολλά ευρώ που δεν έχω για να πληρώσω τον ψυχαναλυτή!

είναι τρόπος επικοινωνίας αλλά περισσότερο ψυχανάλυσης
αν όταν τελειώσεις μια ιστορία την διαβάσεις ξανά από την αρχή και δεις τι πραγματικά έγραψες θα δεις όλους τους προβληματισμούς σου μέσα στις γραμμές που βγήκαν αβίαστα από μέσα σου και ας μην έχουν καμία σχέση οι καταστάσεις που έχεις παρουσιάσει στην ιστορία με την δική σου πραγματικότητα
όλοι οι ήρωες που πλάθεις είναι διαφορετικοί αλλά όλοι μα όλοι έχουν ένα μεγάλο κομμάτι του χαρακτήρα σου, έχουν όλα όσα εσύ έχεις ανάγκη να βγάλεις από μέσα σου για να μπορέσεις να ισορροπήσεις Wink
και αυτή πιστεύω ότι είναι η ανάγκη όλων εμάς που έχουμε αυτο το μικρόβιο είτε αν καταφέρνουμε να φτάσουμε στο επιθυμητό αποτέλεσμα είτε όχι

panagiota
Μια κουβέντα είναι!
Όλοι σας γράφετε καλύτερα από μένα!

πως μπορείς να το ξέρεις αν δεν το δεις στην πράξη;;;
κανείς δεν ξεκινάει έτοιμος ή να τα ξέρει όλα
στην πράξη μαθαίνονται όλα Wink
αυτό που λέει η Μαρία Από κει και πέρα το να εξελίξεις, να περιγράψεις και να εκφραστείς δεν είναι τόσο δύσκολο, είναι κάτι που μπορείς να το καλλιεργήσεις και να εξασκηθείς με τεχνικές. ισχύει στο 1000% μην σου πω και παραπάνω Wink
απλά για μένα αυτό που σου λείπει είναι η αυτοπεποίθηση κάτι που πιστεύω ότι λείπε σε όλους μας άσχετα αν φτάνουμε να στο σημείο να δίνουμε σε κάποιον τρίτο να δει τα γραπτά μας ή όχι
αν πράγματι θες να το κάνεις ξεκίνα με τα απλά πράγματα
γράψε για σένα όχι για τους άλλους γράψε κάτι που ο κόσμος του σε έχει συνεπάρει τόσο πολύ που φτάνει στο σημείο να σου καίει το μυαλό και να σε κάνει μερικές φορές να ουρλιάξεις που δεν είναι πραγματικός... βάλτον κάτω, άλλαξε του τα φώτα και αν δεν βγει το ίδιο όπως ήταν μέσα στο μυαλό σου κάντου επιμέλεια στην επιμέλεια μέχρι να γίνει ίδιο Wink

ελπίζω να μην έγινα κουραστική και να βοήθησα λίγο μέσα από τις προσωπικές μου στιγμές και εμπειρίες χωρίς αυτό να σημαίνει ότι εγώ είμαι το καταλληλότερο πρόσωπο να μιλήσει γι αυτά μιας και που ακόμα προσπαθώ να βρω την δική μου χρυσή τομή για να τα βάλω όλα σε μια τάξη Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!   Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 13 Δεκ 2012 - 15:46

Εγω παλι ποτε δεν αφησα τον φανταστικο μου κοσμο...βασικα εχω μετακομισει εκει και κανω που και που επισκεψεις στην πραγματικοτητα.. giggle
Το οτι εχω βαλει την Neverland ως τον τοπο που βρισκομαι δεν ειναι τυχαιο...οντως παντα ενιωθα ενα απο τα χαμενα παιδια.Εκει που κανεις δεν μεγαλωνει και απλως μπορεις να ζησεις ακριβως με τον τροπο που θες να ζησεις...Θυμαμαι πως οταν ημουν μικρη εψαχνα μεσα στο σπιτι για νεραιδοσκονη...κι οταν το πηρα αποφαση πως δεν θα βρω ποτε αρκεστηκα στο να πεταω με τα φτερα της ψυχης μου.

Βεβαια στην δικη μου Neverland διαδραματιζονται χιλιες διαφορετικες ιστοριες και ευτυχως οσο πανε και αυξανονται.... lol!

Δεν ειναι μονο τροπος ψυχαναλυσης το να γραφεις.Με το να περνας καμια φορα τα δικα σου προβληματα στους ηρωες σου και σε ανακουφιζει αλλα σε κανει να τα δεις και ως τριτος καμια φορα.Εμενα τουλαχιστον αυτο με βοηθαει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!   Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 13 Δεκ 2012 - 16:52

ακριβώς έτσι είναι Εύη μου huggie

και συμπληρώνοντας το παραπάνω που έγραψα

θέλω απλά να πω... Παναγιώτα μου δεν μπορώ να πειστώ ότι μπορεί να γράψει καλύτερα κάποιος που έχει τελειώσει το γυμνάσιο με 11 και αυτό με το ζόρι... (και λέω το γυμνάσιο γιατί μπορεί να τελείωσα το λύκειο με 16 αλλά αυτοί οι βαθμοί αντιπροσωπεύουν τα εργαστήρια και όχι την θεωρία Wink ) και μάλιστα με μορφή δυσλεξίας.... από κάποιον που έχει ζήσει όλη του την ζωή μέσα στα σχολεία και τα βιβλία ιδίως όταν το μικρόβιο υπάρχει μέσα του και τον σιγοψήνει Wink



Έχει επεξεργασθεί από τον/την xrysanthi στις Πεμ 13 Δεκ 2012 - 17:47, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!   Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 13 Δεκ 2012 - 16:56

Συμφωνω με την Χρυσανθη...αλλα μερικες φορες δεν ειναι τοσο οτι δεν μπορεις να εκφρασεις ομορφα αυτα που θελεις...το να μην εχεις φαντασια ειναι το θεμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!   Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 13 Δεκ 2012 - 17:09

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου Εύη μου
αν έχεις φαντασία θα βρεις τον τρόπο να την εκφράσεις Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!   Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 13 Δεκ 2012 - 17:22

Το βρισκω πολυ δυσκολο ατομα που εχουν διαβασει τοσα βιβλια οπως εμεις να μην μπορουν να το βγαλουν αυτο εστω και στο ελαχιστο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!   Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 18 Δεκ 2012 - 22:24

Καλησπέρα.

Ήθελα απλά να ζητήσω συγνώμη που έχω εξαφανιστεί και δεν έχω απαντήσει σε όλα όσα λες Χρυσάνθη αλλά ακριβώς επειδή θέλω να απαντήσω με ηρεμία, ειλικρινά δεν έχω βρει καθόλου χρόνο αυτές τις μέρες.

Σε κάθε περίπτωση όμως το τόπικ παραμένει ανοιχτό και ενεργό προς όλους για να συζητήσουμε σχετικά!

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!   Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 16 Μαρ 2013 - 9:52

Καλημέρα σε όλους!

Ξέρω πως αυτό το τόπικ έχει "αραχνιάσει" και μάλλον φταίω εγώ γι' αυτό... Rolling Eyes

Παρ' όλα αυτά θα ήθελα να προτείνω σε όλους όσους ασχολείστε με τη συγγραφή ή σκοπεύετε σκέφτεστε να ασχοληθείτε με αυτή το βιβλίο του Στίβεν Κινγκ "Περί συγγραφής". Θα γράψω τις εντυπώσεις μου αναλυτικά για το βιβλίο αυτό στο goodreads σύντομα και θα μπορέσετε να διαβάσετε την άποψη μου αλλά πέρα από αυτό το συστήνω ανεπιφύλακτα όπως είπα και παραπάνω σε όσους ενδιαφέρονται να ασχοληθούνε με το άθλημα! Νομίζω ότι θα σας βοηθήσει πάρα πολύ!

Και για όσους δεν έχουν ενημερωθεί σχετικά, οι εκδόσεις Πηγή - το εκδοτικό μου σπίτι, ψάχνει για νέα ταλέντα! Επισκεφτείτε την ιστοσελίδα www.pigi.gr για περισσότερες πληροφορίες, σας βάζω εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση. Αν γράφετε, έχετε κάτι στο συρτάρι και θέλετε να δοκιμάστε την τύχη σας μη διστάσετε!

Εύχομαι σε όλους σας να έχετε ένα υπέροχο τριήμερο, με πολλά βιβλία στην αγκαλιά σας ή στην ταξιδιωτική σας τσάντα! kiss

Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς! - Σελίδα 3 48427910

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
 
Διδικτυακή λέσχη για επίδοξους συγγραφείς!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: WhiteQueen's Desk-
Μετάβαση σε: