Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;

    Πήγαινε κάτω 
    +26
    dolores!!
    Kostantinos
    marina forever
    mariana20
    hiddenfantasy
    Silia
    RosalieVamp
    nicky_cullen
    xrysanthi
    AspaKorth
    Teodan
    breathless
    $ofi@ + Edward
    SalvatoreDamon
    Kimberly
    Maria Taekwondo
    Vanina
    Dalia
    panagiota
    WhiteQueen
    ΕΡΗ
    alexandra13
    EliRose
    maria_likofos
    Thalia Nelly
    evi
    30 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    $ofi@ + Edward
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    $ofi@ + Edward


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Neverland
    Αριθμός μηνυμάτων : 4949
    Registration date : 03/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΤρι 23 Ιουν 2015 - 19:39

    βγηκε στα ελληνικα?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    EliRose
    The Volturi
    EliRose


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Magnolia
    Αριθμός μηνυμάτων : 26698
    Registration date : 20/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΤρι 23 Ιουν 2015 - 19:41

    αγγλικα το διαβαζω...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
    $ofi@ + Edward
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    $ofi@ + Edward


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Neverland
    Αριθμός μηνυμάτων : 4949
    Registration date : 03/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΤρι 23 Ιουν 2015 - 19:49

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 691711
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    scarlet rose
    The Volturi Princess
    scarlet rose


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 37
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 3603
    Registration date : 16/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠαρ 25 Σεπ 2015 - 18:06

    Διαβαζω το Τσιρκο Της Νυχτας και εχω ξετρελαθει!!!!Ειμαι περιπου στα μισα απο προχθες και ψαχνω να βρω χρονο για να το ξαναπιασω στα χερια μου!!!!!!! study
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠαρ 25 Σεπ 2015 - 20:42

    ξεχωριστο βιβλιο απο μονο του.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    EliRose
    The Volturi
    EliRose


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Magnolia
    Αριθμός μηνυμάτων : 26698
    Registration date : 20/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠεμ 1 Οκτ 2015 - 20:48

    Πολυ ωραίο βιβλιο!!!

    Εγω αρχισα επιτέλους το κορίτσι που εξαφανίστηκε!Φοβερό...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠεμ 1 Οκτ 2015 - 21:20

    Εγώ αυτή την περίοδο ξαναγύρισα στους ιππότες και τα παραμύθια.
    TIGANA B' ΤΌΜΟΣ,
    Aλεσσάν... Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 98735 + Μπράντιν αν ήταν 20 χρόνια νεότερος ρε αδελφέ. lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    EliRose
    The Volturi
    EliRose


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Magnolia
    Αριθμός μηνυμάτων : 26698
    Registration date : 20/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠεμ 1 Οκτ 2015 - 21:23

    μαματη η Τιγκανα!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΤετ 21 Σεπ 2016 - 23:18

    Εχετε διαβασει τιποτα καλο κοριτσια τωρα τελευταια ? {περισσοτερο σε εσενα μιλαω Ελινα giggle }
    Η λιστα μου απο γαματα βιβλια μειωνεται δραματικα.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠεμ 22 Σεπ 2016 - 0:00

    Χθες τελείωσα το Δίδυμα Φεγγάρια της Ρώσση-Ζαίμη, μαζί με το 'Αγαπώ θα πει χάνομαι'
    ομολογώ ότι η συγγραφέας γράφει κι περιγράφει πολύ όμορφα, σε ταξιδεύει... Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 616544 Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 616544
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    EliRose
    The Volturi
    EliRose


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Magnolia
    Αριθμός μηνυμάτων : 26698
    Registration date : 20/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠεμ 22 Σεπ 2016 - 9:09

    δεν υπαρχει συγκεντρωση για κανονικο βιβλιο οποτε το χω ριξει στα manga...19 vol Black Butler εχω ξεκανει αυτον τον μηνα lol! lol! lol!

    Αδερφη V.E. Schwab και Victoria Schwab απαντα...η σειρα τς darker shade of magic ειναι απ τα λιγα βιβλια που περιμενω πως και πως το καινουργιο βιβλιο, το Vicious ειναι και αυτο πολυ ωραιο αλλα λιγο πιο αργο και το this savage song

    Monsters, monsters, big and small,
    "They're gonna come and eat you all.
    Corsai, Corsai, tooth and claw,
    Shadow and bone will eat you raw.
    Malchai, Malchai, sharp and sly,
    Smile and bite and drink you dry.
    Sunai, Sunai, eyes like coal,
    Sing you a song and steal your soul.
    Monsters, monsters, big and small,
    They're gonna come and eat you all!”
    ― Victoria Schwab, This Savage Song


    μετα εχω να προτεινω μονο κλασσικες αξιες οπως αφους Μαντοξ-νομιζω τους αποκταστησε ολους πλεον!!- και εχω ακουσει και παρα πολυ καλα λογια και για τ σειρα Raven Boys αυτς που εγραψε το Ριγος. Kαι για το throne of glass εχω ακουσει καλα λογια!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠεμ 22 Σεπ 2016 - 14:08

    Πω αδερφη αν ειναι δυνατον.Το darker shade of magic το ξεκινησα εχθες το βραδυ.
    Την σειρα Raven Boys την εχω στο ραφι μου και τους  Μαντοξ τους εχω ξεσκισει με εξαιρεση το τελευταιο που το πηρα προσφατα. giggle
    Διαβασε το An ember in the ashes..απλα το ξεσκισα.Και με την δουλεια ακομη χτυπουσα 150 σελιδες την μερα.Περιμενω πως και πως να μου στειλουν το 2.
    Plus το A court of thorns and roses ειναι καλουτσικο...αν και το 2 the court of mist and fury απλα τα σπαει...Ξεκινησα και την σειρα the throne of glass γιατι ειχα ακουσει παρα πολλα καλα σχολια αλλα ακομη δεν μου εκει κανει κουκου.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    EliRose
    The Volturi
    EliRose


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Magnolia
    Αριθμός μηνυμάτων : 26698
    Registration date : 20/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠεμ 22 Σεπ 2016 - 15:38

    Έτσι ή ειμαστε αδερφες ή δεν ειμαστε!!! lol! lol!

    το darker shades ειναι θεικο!!Και το δευτερο ακομα πιο θεικο!!Την αγαπω αυτη τ σειρα!!!Τους Μαντοξ ειχα αφησει τα 2 τελευταια να τα διαβασω μαζεμενα-σιγα που θα περιμενα να μαθω εναν χρονο για ποιον χτυπαει η καμπανα στο funeral!!!Tο 1ο απ το a court of το διαβασα ναι ειναι καλουτσικο και το 2ο θελω να το διαβασω αλλα αναθεμα και αν θυμαμαι τι γινεται στο πρωτο οποτε διαβασα ενα κεφαλαιο και ημουν σε φαση τι σκατα διαβαζω τοση ωρα? Αμα το θυμασαι να με το κανεις μια περιληψη ειδικα το τελος θα σου μουν υποχρεη!!

    Αυτο που λες το χω κλασσικα σε ebook-οπως και ολα τα υπολοιπα γιατι για κανονικο βιβλιο δεν υπαρχει ουτε σαλιο!!!-καποια στιγμη θα το πιασω...

    Ειμαι αναμεσα ν αρχισω throne of glass ή και αυτο Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 12954620 που μου το προτεινε φιλος μου...εχει ηδη 4 βιβλια οποτε θα με κρατησει bussy

    επισης εμεινα πολυ ευχαριστημενη και απο αυτοΠοιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 21414439
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠεμ 22 Σεπ 2016 - 16:08

    Την μαζευει ο Ταμλιν γιατι σκοτωσε εναν φιλο του απο το αγροτοσπιτο της οπου ζει ολη την ξεπεσμενη οικογενεια της,με τον πατερα να το παιζει βαρυ πεπονι και τις αδερφες της να ξυνονται ολη μερα. Την πηγαινει στο Spring Court οπου ολοι πρεπει να φοραν μασκες λογω μιας καταρας που ουτε εγω θυμαμαι τις λεπτομερειες.Βγαζουν τα ματια τους, την στελνει πακετο στον κοσμο των ανθρωπων και αυτη ξανα γυριζει να τον σωσει.Παιρνει η Αμαρανθα η πως στο διαολο την λεγαν τον Ταμλιν βολτα σε εκεινο το μερος στο βουνο και βαζει την Φειρα να περασει 3 δοκιμασιες ωστε αν τον ελευθερωσει και να παρουν οι Lords πισω τις δυναμεις τους. Ο Ταμλιν ειναι λιγο στην κοσμαρα του παρατωντας την να βασαζινεται αλλα το μαναρι μου ο Rhys συμπεριφερεται περιεργα και την βοηθαει ανα καταστασεις.Εν τελει τρωει χωμα η Αμαρανθα, η Φειρα πεθαινει και την κανουν high fay οπως και εκεινους.
    Το επομενο δεν εχει καμια σχεση με το πρωτο...μου εβγαλε την πιστη το ενα μεχρι να το τελειωσω αλλα ισως φταιει πως δεν γουσταρα ποτε τον Ταμλιν...ενω ο Rhys... Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 40135 Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 40135


    Εγω διαβασα και την miss peregrine. Πολυ μετριο το βρηκα.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    EliRose
    The Volturi
    EliRose


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Magnolia
    Αριθμός μηνυμάτων : 26698
    Registration date : 20/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠεμ 22 Σεπ 2016 - 16:23

    ουτε απο τν περιληψη δεν εβγαλα ακρη οποτε αστο μαματο καποια φαση που θα με πιασει θα τα ξαναδιαβασω πακετακι...

    το πρωτο διαβασα τς peregrine...τα υπολοιπα πρεπει να βαρεθω πολυ να τα διαβασω...

    Διαβασα αυτη τ σειρα μ αρεσε παρα πολυ https://www.goodreads.com/series/43531-gentleman-bastard και διαβασα το καθαρα ποιοτικο και εποικοδομιτικο Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 30816428 παρακαλω να δοθει εμφαση στον πληθυντικο daddies lol! lol! lol!

    μετα παμε σε μανγκα οπου εχω ξεσκισει fairy tail, gangsta., bungou stray dogs και black butler...και μπαινω και στον πειρασμο ν αρχισω και D gray-man...

    γενικα ειμαι σε μια περιεργη φαση που απο τν μια θελω κατι να διαβασω αλλα απο τν αλλη δεν ειμαι και σε φουλ reading mood...

    μηπως ν αρχισω τιποτα απ τ αστυνομικα μου; καιρο εχω να πιασω Slaughter στα χερια μου εχω και κατι Νεσμπο πιανουν σκονη στο ραφη μου!!

    Πραγματικα τι να διαβασω δεν ξερω... cry cry cry
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠεμ 22 Σεπ 2016 - 16:26

    Δεν μπορω να διαβασω μανγκα πια αδερφη..διαβαζω κομιξ ολη μου την ζωη αλλα δεν ειμαι σε Mood αυτη την στιγμη..ουτε καν θελω να δω σειρες...once ξεκιναει και δεν ξερω καν αν θα το αγγιξω giggle
    αρχισα και διαβαζω και εγω κανενα ελαφρυ που και που..τιποτα τουαλετας να περναει η ωρα..αλλα τωρα θελω κατι να συγκλονιστω τις βαρεθηκα τις βλακειουλες.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    EliRose
    The Volturi
    EliRose


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Magnolia
    Αριθμός μηνυμάτων : 26698
    Registration date : 20/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠεμ 22 Σεπ 2016 - 16:42

    τα μανγκα ειναι ευκολοχωνευτα και περναει ευχαριστα η ωρα...τα αρλεκιν φαση εχουν αρχισει να μου δινουν στα νευρα αν δεν ειμαι στο mood οπως και οι μαμαριτσες YA...σπανια πια διαβαζω κατι που να με τρελαινει σε omg levels...

    once δεν εχω δει 5η ακομα...θα σας δω αν επιβιωσετε τν 6η και μετα θα το σκεφτω...ειχα εναν οιστρο τελειωσα αρκετες σιρουλες που ειχα στον παγο ξεκινησα και from dusk till dawn: the series οποτε εχω παθει ενα burn out λιγο... αυτη τ στιγμη...

    θα σ αρεσει παντως το darker shade of magic...αγαπω αυτο που κανει με τα πολλα αλλα μικρα κεφαλαια σου δινει μια αισθησω προοδου οτι τρεχεις...οι χαρακτηρες τς ειναι ενας και ενας και αγαπω τον κοσμο τς μαγειας που εχει χτισει...
    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 1117-10
    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 7d71b3765b671c026f97e99a6c37b962
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠαρ 23 Σεπ 2016 - 0:02

    Καμια 20αρια σελιδες εχω διαβασει γιατι δεν ειχα χρονο.Θα σου πω την γνωμη μου αμα το τελειωσω.
    Και εγω το ιδιο..διαβαζω πολυ μεν αλλα δεν τα παιρνω τοσο μεσα μου οσο παλια με πολυ λιγες εξαιρεσεις...και Once δεν ξερω κατα ποσο θα δω..
    το μονο που με τραβαει ειναι η Lana.απολυπως τιποτα αλλο..και παλι υποφερω 40 λεπτα για να την δω τα 5 που συνηθως παιζει στο επεισοδιο.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    EliRose
    The Volturi
    EliRose


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Magnolia
    Αριθμός μηνυμάτων : 26698
    Registration date : 20/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠαρ 23 Σεπ 2016 - 0:16

    φοβαμαι αδερφη για του once οτι θα φτασω σε σημειο να σιχαθω και τν Ρετζινα ετσι οπως θα τν κανουν...

    δεν μπορω ν αποφασισω αν εχει κορεστει ο χωρος τς φαντασιας ή αν εμεις απλα εχουμε διαβασει τα απαντα και το γουστο μας εχει ανεβει λεβελ...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠαρ 23 Σεπ 2016 - 0:21

    Πιθανοτατα και τα 2.
    Διαβασε Martin..θα σου ανοιξει νεους οριζοντες...μοναδικους.
    Εγω μετα απο εκει και περα τα εφτυσα γτ οτι κι αν επιανα μου φαινοταν παπαριτσα..εχω απολαυσει και βιβλια αλλα δεν ειναι πως τα σκεφτομαι μετα απο εβδομαδες...να μου μειναν 2-3 τετοια τον τελευταιο χρονο και αν.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    EliRose
    The Volturi
    EliRose


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Magnolia
    Αριθμός μηνυμάτων : 26698
    Registration date : 20/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠαρ 23 Σεπ 2016 - 0:24

    δεν ξερω αν εχω το ψυχικο σθενος ν αρχισω Μαρτιν αυτν τν περιοδο...αλλα ειναι στο προγραμμα
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠαρ 23 Σεπ 2016 - 0:29

    you should.
    εχει πανω απο 3 χρονια που τελειωσα τα βιβλια και ακομη τα σκεφτομαι σε υπερβολικα μεγαλο βαθμο...απλως δεν ξεφευγεις. Μπορει να μου την δινει αλλα καταλαβαινω γιατι του παιρνει τοσα χρονια να γραψει το καθε βιβλιο.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    EliRose
    The Volturi
    EliRose


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Magnolia
    Αριθμός μηνυμάτων : 26698
    Registration date : 20/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΠαρ 23 Σεπ 2016 - 23:06

    θα φτασω και εκει...καποια στιγμη lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΣαβ 24 Σεπ 2016 - 1:20

    οσο πιο αργα τοσο το καλυτερο...
    θα περιμενεις λιγοτερο. giggle
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    AspaKorth
    The Volturi
    AspaKorth


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 42
    Τόπος : Γιαννενα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8796
    Registration date : 08/09/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 32 I_icon_minitimeΤετ 28 Σεπ 2016 - 11:18

    διαβαζω το αγριο Κυκλαμυνο της Freeman.
    Καμμια σχεση με φαντασιας αλλα πολυ ωραιο.
    κι επισης δεν βρισκω ωραια φαντασιας
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 32 από 33Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Bella's Library-
    Μετάβαση σε: