Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Do I Dazzle You...???

Πήγαινε κάτω 
+26
evac
AnaroseCullen
edward17
Mrs Edward Cullen
T-NM-E-BD
Dr_Rena_Hale
Fotis333
athina
Isabella_Cullen
d@n@e twilight!
Edward_ Breaking_ Dawn
alice cullen!
WhiteQueen
linaki
Kristen Stewart
MIKAELLA
Mrs.Cullen
Ms Cullen
!~Twilighter~!
nasiatheslayer
@Dark_Lord@
Rozali87
April
emma cullen pattinson
maraki-twilightholic
Mrs Alice
30 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Isabella_Cullen
New Moon Victim
New Moon Victim
Isabella_Cullen


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 276
Registration date : 09/09/2009

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 15 Ιαν 2010 - 20:25

ωραια απαντηση σου εδωσε ο Γιωργος........ giggle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
d@n@e twilight!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
d@n@e twilight!


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθηνα,γλυκά νερά
Αριθμός μηνυμάτων : 1570
Registration date : 01/11/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 15 Ιαν 2010 - 20:28

ετσι ετσι!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Edward_ Breaking_ Dawn
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Edward_ Breaking_ Dawn


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 30
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 3745
Registration date : 21/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 5 Φεβ 2010 - 20:33

χαχαχαχαχα! καλα εμενα να δεις! μου το κανουν οι φιλες μου και η μανα μου αυτο! και τους λεω καθε φορα γιατι με φωναζεις ετσι μου την δινει! και εκεινοι συνεχηζουν!! χαχαχαχα μονο η ταμπελα μας λειπει! χαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/eljd3
d@n@e twilight!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
d@n@e twilight!


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθηνα,γλυκά νερά
Αριθμός μηνυμάτων : 1570
Registration date : 01/11/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 5 Φεβ 2010 - 20:40

γιατι εγω επαθα το αλλο το καλο...πηγα χθες στο πλαισιο να παρω κατι πραγματα για τη μακετα στην τεχνολογια και καποια στιγμη οαφου πληρωσα ειπε ο αδερφος μου να παει να δει τα playstation games και περασαμε μπροστα απο τις τηλεωρασεις...και τοτα εμεινα!!!επαιζεβτο τρειλερ της νεας σεληνης.και φυσικα εγω κοκαλωσ ακαι κοιταζα σαν χαζοι και οι πελατες μ κοιταζαν λες και ειχα κατεβει απο αλλον πλανητη και επειδη δεν ακουγα που μου ελεγε ο πατερας μου να φυγουμε μου ειπε:Ε Δαναη ο Εντουαρντ απο πισω σου!!!!και γυρναω λεγωψντας :Που που????εγινα ρεζιλι και μου το κοπαναγαν και εσπαγαν πλακα σε ολη την επιστροφη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Edward_ Breaking_ Dawn
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Edward_ Breaking_ Dawn


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 30
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 3745
Registration date : 21/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 5 Φεβ 2010 - 20:42

χαχαχαχαχαχ ιδια εμπειρια στο fnac στο mall, τον Απριλιο που πηγα να παρω το dvd ειδα ξαφνικα το twilight να παιζεται σε ολες τις οθονες και εμεινα μ******omg ξεχασα τον λογο οπου ειχα παει εκει! χαχαχα μετα απο λιγο συνηλ8α και περπαταγα κοιταζοντας τις οθονες! πως δεν επεσα πανω σε καναν ανθρωπο! χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/eljd3
d@n@e twilight!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
d@n@e twilight!


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθηνα,γλυκά νερά
Αριθμός μηνυμάτων : 1570
Registration date : 01/11/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 5 Φεβ 2010 - 20:43

ασε ειμαστε περιπτωσαρες!!!!!!!!!!!χαχαχα!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
!~Twilighter~!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
!~Twilighter~!


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 30
Τόπος : εδώ εκεί, παραπέρα...
Αριθμός μηνυμάτων : 1162
Registration date : 22/04/2009

Forks Student Profile
Team: Egyptians Egyptians
Special ability Special ability: See Through Lies

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 5 Φεβ 2010 - 21:14

Καλά, Μπελλούλα μου δεν έχω λόγια.. Ειλικρινά.. Μας έχουν πάρει χαμπάρι.. Ντόινγκ..!!

Εγώ τώρα.. Μπορεί να μην είναι και τόόόόόόόσο dazzling experiences, αλλά:

1ον: Θεσσαλονίκη στο Carrefour, βλέπω την ξαδέρφη μου, και τα μάτια μου πέφτουν στα all star της. Η αντίδρασή μου..?? "Μαμάάάάάάάά.. Η Βαγγελίτσα έχει στα σταράκια της τη σημαία της Αγγλίαςςςςςςς..." Και με κοιτάει με ένα ύφος η μαμά μου του στυλ αν-ξαναναφέρεις-κάτι που-έχει-σχέση-με-το-λυκόφως-την-έβαψες-κακομοίρα-μου και ξεκόλα-πια-άννα

2ον: Μάθημα Πληροφορικής την Τετάρτη. Η Πληροφορικού ήθελε να μας παρουσιάσει τις εργασίες μας.. Εγώ με 2 φίλες μου είχαμε "Αγαπημένοι Καλλιτέχνες - Αγαπημένη Μουσική" σαν θέμα.. Και, όπως καταλάβατε, το δικό μου "part" περιείχε.. Robert Pattinson... ( Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 616544 Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 465227 Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 879660 ->Μαζεψτε μεεεε... Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Icon_geek ) Και λοιπόν!! Οταν παρουσίαζε τη δική μας (εγώ εν τω μεταξύ να έχω βάλει τον Robert στο τέλος-τί το ήθελα η άτιμη..? Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 6626 ) και όταν έρχεται η σειρά του (μετά τον Wentworth Miller, τους Beatles και τον Pierce Brosnan) εγώ να λέω στις φίλες μου "δεν κοιτάω, δεν κοιτάω".. [Καταλαβαίνετε.. εικόνες... (Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 879660 ) ] Και να έχω κοκκινίσει.. Να με βλέπει μία συμμαθήτριά μου και να λέει: "Γράφει για την εποχή που ήταν μαζί.." (αυτή η συμμαθήτριά μου ξέρει ότι έχω ΤΕΡΑΣΤΙΟ κόλλημα.. και με πειράζει πού και πού, αλλά ok το αντέχω.. Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 80784 ) και εγώ να έχω κατακοκκινίσει.... (Ούτε η Μπέλλα να ήμουν... Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 80784 Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 80784 )


Αυτή ήταν η μικρή ιστοριούλα μου..!!! Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 536715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
athina
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
athina


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 27
Τόπος : germany
Αριθμός μηνυμάτων : 669
Registration date : 29/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 5 Φεβ 2010 - 21:37

χαχα....κλειστε κανα μου δωματιο για το Δαφνη... lol!
Μου εχουν τυχει πολλα κουφα σχετικα με το twilight αλλα τωρα μονο 3 μ ερχονται στο μυαλο...

1) Ημασταν μια μερα με τις φιλες μου στο εμπορικο κεντρο (ενα απ'τα πολλα) και κατεβαιναμε απ' τις ηλεκτρικες σκαλες...Λοιπον μια φιλη μου (που ξερει ποσο πωρωμενο ειμαι) μου λεει: "Κοιτα!New Moon!!" (σημειοτεον:εδω υπαρχουν πολλα μαγαζια που εχουν ειδη του twilight, και αυτος ηταν ο κυριοτερος λογος που αντεδρασα ετσι), οποτε φωναζω: "ΠΟΥ?ΠΟΥ?".Ρεζιλιιιι!!!! με κοιτουσαν ολοι οι γερμαναραδες σε αποσταση 10 μετρων, ενω οι αλλες φιλες μου (που δεν ειχαν παρει χαμπαρι) κοιταζαν μια εμενα που ειχα κατακοκκινισει και μια την αλλη φιλη μου που ειχε σκασει στα γελια!!! lol!

2)Στην ωρα των Μαθηματικων, σαν καλο παιδακι (που δεν ειμαι) προσεχα τον καθηγητη που ελινε μια ασκηση στον πινακα.Η κοπελα που καθοταν απο πισω μου δεν ειχε βαλει γλωσσα μεσα ολη την ωρα οποτε γυρισα για να της πω να το ραψει.Με το που μιλησα, εκεινη εβγαλε κατω απο το θρανιο της μια αφισα απο το twilight! Εγω φυσικα εμεινα!!! Μετα απο δυο δευτερολεπτα, καταλαβα οτι ο καθηγητης μιλουσε σε μενα.Κοκκινησα και ειπα την ασκηση... Embarassed

Συμπερασμα:Οπως λεει και ο κολλητος μου καθε φορα που αναφερω το twilight:LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fotis333
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Fotis333


¶ντρας Σκορπιός
Ηλικία : 29
Τόπος : Λαμία
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Registration date : 03/08/2009

Forks Student Profile
Team: Wolves
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 5 Φεβ 2010 - 22:05

lol! lol! lol! hahaha!!! Όντος θέλουμε Δαφνή!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dr_Rena_Hale
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dr_Rena_Hale


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 30
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Αριθμός μηνυμάτων : 1142
Registration date : 28/12/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Mind Reading

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 5 Φεβ 2010 - 22:30

Πολύ μου αρέσει αυτό το topic!!!! Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 868134

Θα σας πω και εγώ κάτι που θυμήθηκα!!

Λοιπόν,εγώ μένω στην Κρήτη σε ένα χωριό...Και όπως ξέρετε πιθανόν,έχουμε πολλές ελιές στην Κρήτη...Προσωπικά δεν ξέρω κάποιον να μην έχει έστω ένα χωράφι.Και ειδικά στην περιοχή που μένω,στον κάμπο της Μεσαράς αν έχετε ακουστά,έχουμε πάρα πολλές ελιές...!!!Κάθε χρόνο λοιπόν τέτοια εποχή,μετά το μάζεμα του καρπού,κλαδεύουμε τα δέντρα και μετά ανάβουμε μια φωτιά στο χωράφι και καίμε τα κλαδιά...(Όχι εγώ δλδ μιας κ δεν πατάω στα χωράφια καν αλλά τέλος πάντων... Razz )
Μια μέρα λοιπόν που λέτε,ερχόμουν με την μαμά μου από το φροντιστήριο και στον δρόμο για το χωριό βλέπω σε ένα χωράφι μια φωτιά...Ήμουνα και παραζαλισμένη μετά από 4 ώρες φροντιστήριο... lol! Φυσικά το μυαλό μου πήγε αμέσως στους βρυκόλακες κ φωνάζω Ιιιιιι μαμά κοίτα,κάποιο vampire καίνε!!!Μεκοιτάει η μάνα μου,like τί λεει πάλι αυτή η τρελή,αλλά τις λεω διάφορα παλαβά στον δρόμο και με έχει συνηθίσει...
Αλλά μετά από λίγες μέρες είμασταν πάλι στο αμάξι και κάποια στιγμή μου κάνει Κοίτα κοίτα καίνε τον Jasper!!!!!!(Ξέρει το κόλλημα μου...Την έχω μυήσει κ στον κόσμο του Twilight,έχει διαβάσει όλα τα βιβλία και έχει δει και τις ταινίες!! Smile )
Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 480860 Της λεω μην μου λες τέτοια,τρομάζω!!! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T-NM-E-BD
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
T-NM-E-BD


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθανιστάν!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2274
Registration date : 03/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 6 Φεβ 2010 - 0:37

Τη προηγούμενη εβδομάδα έδινα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
στις 4 κ μισή! λέει η παρέα μου δεν πάμε για 1 καφεδάκι πριν το μάθημα
να ξελαμπικάρουμε? Ανοιξε 1 καινούριο καφέ!!! ¶ντε λέω πάμε!
Αφού πίνω τον καφέ μου πλησίαζε η ώρα που έπρεπε να φύγω!! και
ήθελα να ρίξω λίγο νερό στο πρόσωπό μου....ΕΕΕΕΕ ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΑ!!!
Όπως ανέβηκα τις σκάλες για να πάω WC πώς λέτε να ξεχώριζαν τις αντρικές από τις γυναικείες?????????????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
είχαν ζωγραφίσει τον Εντουαρτ με το μανδύα μισόγυμνο και μάλιστα με μεγάλη επιτυχία
και την Μπέλλα στις γυναικείες ε αυτό ήταν έκατσε 5 λεπτά & χαζευα!!!!!!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ στο πρόσωπο νερό δεν έριξα ξυπνησα ΑΠΟΤΟΜΑ!!!!!!! lol!
lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Cullen


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 27
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 2768
Registration date : 13/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 6 Φεβ 2010 - 10:25

Τι έπαθα χτες!!!Ρεζίλι έγινα!Θα πρέπει να προσέχω πού θα συζητάω πράγματα για τον Ρομπ...
Εγώ και η κολλητή μου την ώρα του διαλείμματος συζητούσαμε ένα ακατάλληλο θέμα για τον Ρομπ και το Τέυλορ...Φωτιές όπως καταλαβαίνετε...Και εγώ είπα τη λέξη hot,hot,hot και περνάει μία καθηγήτρια και με κοιτάει καλά καλά...Μου κάνει και καλλιτεχνικά!Με κοιτούσε σαν να έλεγε αυτό το κοριτσάκι είναι δαιμονισμένο! Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrVampireStar
d@n@e twilight!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
d@n@e twilight!


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθηνα,γλυκά νερά
Αριθμός μηνυμάτων : 1570
Registration date : 01/11/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 6 Φεβ 2010 - 13:31

ασε ολοι μας τα παθαινουμε αυτα και εγω εχω πει διαφορα σε αυτο το τοπικ και ειναι απο τα αγαπημενα μου!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Cullen


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 27
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 2768
Registration date : 13/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 6 Φεβ 2010 - 14:26

Δε θα ξεχάσω ποτέ τη φάτσα της καθηγήτριας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrVampireStar
athina
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
athina


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 27
Τόπος : germany
Αριθμός μηνυμάτων : 669
Registration date : 29/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 25 Φεβ 2010 - 22:04

Ελεος, παιδια δε μας βλεπω καλα... lol!
Εγω λοιπον το σαββατο πηγα με την οικογενεια μου σε μια κοντινη πολη της Γερμανιας.Καθως γυριζαμε, ο δρομος περνουσε μεσα απο ενα δασος και πολυ "twilight" (To αγαπημενο μου πραγμα εδω.Τα δαση ειναι τοσο τελεια, που περιμενεις να πεταχτει ο Edward απο μεσα! Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 174341), και σε μια στιγμη, βλεπω ενα ασημενιο Βολβο μεσα στο δασος!! Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 868134 Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 868134 Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 868134 ΑΑΑ!!! Κοβω φλεβες και κολαω το προσωπο μου στο τζαμι, κουτουλωντας με δυναμη επανω του!!Αουτς! Embarassed lol! .Με κοιτουσε η μανα μου και μονο που δεν εσκασε στα γελια. Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 413121
Και σαν να μην εφτανε αυτο, καθως ημασταν στο αυτοκινητο (την ιδια μερα) βλεπω ενα αυτοκινητο της τροχαιας να μαζευει ενα μπλε βαν! Δεν αντεχα αλλο, οποτε σπροχνω τον αδερφο μου που κοιμοταν του καλου καιρο στο καθισμα του συνοδηγου και φωναζω: "ALEX!!!!Το φορτηγακι του Ταϊλερ!!!!!" Σηκωνεται αυτος οπως κ οπως κ ρωταει "Τι?" Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 921765 ."Το φορτηγακι του ΤαΪλερ, αυτου που πηγε να πατησει τη Μπελλα στο twilight!!!!".Χασμουριεται κ λεει: "Ναι, ναι, αυτο το μαυρο ε?"
Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 592681 Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 592681 Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 686606 Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 686606 Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 686606
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs Edward Cullen
Twilight Human
Twilight Human
Mrs Edward Cullen


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 27
Τόπος : Forks
Αριθμός μηνυμάτων : 62
Registration date : 28/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 25 Φεβ 2010 - 22:23

Εγω ειχα παει το προηγουμενο Σαββατο να παρω παπουτσια,μιας και ηθελα πολυ καιρο να κατεβω στην αγορα.Παω λοιπον στο μαγαζι βλεπω τα παπουτσια,μου αρεσε ενα και ειπα στον πωλητη να το φερει να το δοκιμασω.Και που λετε καθομαι εγω στο σκαμπο που ειχε εκει και ακουγεται απο τα ηχεια που επαιζε μουσικη το σαουντρακ της νεας σεληνης,το Meet me on the Equinox. Εμεινα κοκαλοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αρχισα να τραγουδαω και το κακο ηταν οτι ο πωλητης ειχε ερθει απο την αποθηκη και εφερε τα παπουτσια και μου λεει¨''Καλα,δεν θα βγαλεις τα παπουτσια σου να δοκιμασεις αυτα που εφερα??Εγω ημουν στην κοσμαρα μου.Και του λεω''Ναι τωρα''.Και βγαζω μηχανικα το δεξι μου παπουτσι για να δοκιμασω το αλλο.μηχανικα το εβγαλα.το τραγουδι συνεχιζε να παιζει εν τω μεταξυ.εκεινη την ωρα αυτο ειχε γονατισει για να πατησει το παπουτσια κια να δει αν ειναι στο σωστο νουμερο και εγω σηκωσα το ποδι μου ακουγοντας το τραγουδι και παραλιγο να τον χτυπησω στη μυτη!!!!!!!!!!!!!!!!!Ρεζιλι εγινα!!!!!!!!!!!Ο καημενος ο πωλητης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
edward17
Twilight Human
Twilight Human
edward17


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Registration date : 17/02/2010

Forks Student Profile
Team: Carlisle - Esme Carlisle - Esme
Special ability Special ability: Controling the Elements

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 25 Φεβ 2010 - 23:20

τελικα δεν εχω ξαναδει τετοια πορωση......ακομα κ εγω που κοροιδευα της φιλες μου για τα "λοικοφωτα",οπως τα λεμε πλεον μετα3ει μας, τωρα εχω πορωθει, φοτω... τραγουδια τα παντα...λοιπον μια μερα καθως γυριζα απο βολτα, περναω κατω απο κατι μεγαφωνα που ηταν σε μια κεντρικη πλατεια....οπως επαιζε η μουσικη ξαφνικα μπαινει το soundtrack του twilight, στην αρχη μενω...μετα απο λιγο αρχιζα να το ταγουδαω...ενοηται οτι οι περαστικοι με κοιταζαν...μετα καπακι βαζουν το τραγουδι των linkin park που ειναι στους τιτλους τελος κ τοτε εμφανιζεται Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 480860 ενα μαυρο βολβο Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 21223 κ τοτε μενω μα....ας ... πραγματικα με το στομα ανοιχτο... Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 558691 εκεινη την μερα πολοι μπορει να με περασαν για saiko lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ms Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ms Cullen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 29
Τόπος : Kefalonia
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 20/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 26 Φεβ 2010 - 14:26

Παιδια ειστε λιγο Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 41616 !Εδω γραφουμε αστειες στιγμες που εχουν συμβει σε εμας! Smile
Λοιπον,ακουστε ενα τρομερο!
Ειχαμε Φυσικη,ενα απο τα αγαπημενα μου μαθηματα.Καναμε λοιπον για τον ηχο.Και μας λεει η καθηγητρια οτι το τσιριγμα μας οταν βλεπουμε τον Ρουβα φτανει τα 50 dB!Ποιο Ρουβα??της λεω.Και λεει,καλα,αυτον τον βρικολακα,τον Ντειβιντ!!!(Ντειβιντ???Μπορει καποιος να μου πει τι σχεση εχει το Εντουαρντ με το Ντειβιντ???) Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 480860
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AnaroseCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
AnaroseCullen


Θηλυκό Τόπος : Forks(lol)-Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1802
Registration date : 27/02/2010

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Mind Reading

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 9 Μαρ 2010 - 18:29

Παιδια, εχω βρει το ναρκωτικο μου που με βοηθαει να ''βγαζω'' την καθε μερα στο σχολειο μου:ενα αγορι που μοιαζει στον Εντουαρντ!!!wiiii
Εβγαινα απο το γυμναστηριο φορτωμενη με 5 μπουφαν -μου τα χε δωσει ο γυμναστης μας, μιας και ημουν η τελευταια και αντε να εβρισκε τους αλλους....ηταν και τελευταια ωρα...-
Ξαφνου σκοτεινιαζει ο ουρανος -ξερετε, οταν καλυπτεται στιγμιαια ο ηλιος απο συννεφα- και παω να κοιταξω πανω -τι το θελα η ηληθια- και βλεπω το προσωπο του Εντουαρντ να με κοιταει με αυτο το ''Do I dazzle you?'' βλεμμα!!!!!! Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 252380 Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 737142
Μου πεφτουν τα μπουφαν απ τα χερια επιτοπου και απανταω σαν χαζο ''Yes''....ileoc!Σκυβω να τα μαζεψω σκεπτομενη πως με το που θα σηκωνομουν θα ειχε φυγει αλλη μια απ τις twi-οφθαλμαπαατες μου...Αμ δε! Μπροστα μου στεκοταν ενα αγορι ΙΔΙΟΣ ο...ο...Εντουαρντ εχοντας ΗΔΗ στα χερια του το φορτιο μου!Μου λεει ενα ευγενεστατο ''Οριστε'' με ΣΤΡΑΒΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ και φευγει... faint Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 6626
Απο εκεινη την ημερα και υστερα δεν εχω παψει να 'καρφωνομαι' πανω του οποτε βρισκω ευκαιρια....μονο που ειναι Η ψωναρα και δε θελω πολλα παρε δωσε, ΑΠΛΑ τωρα πια οι ψευδαισθησεις μου ειναι πιο παραστατικες! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evac
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
evac


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 704
Registration date : 20/02/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 9 Μαρ 2010 - 18:33

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΟΤΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑΥΓΗ ΕΙΔΙΚΑ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ..ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ.... Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 603117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 9 Μαρ 2010 - 18:44

Να και η δικη μου Dazzling Experience.....Ειμαι μεσα στο λεωφορειο για Θεσσαλονικη.Εξω βρεχει καρεκλες και εγω καθομαι σε ενα απο τα πισω καθισματα.Μεσα στο λεωφορειο εχει σχετικη ησυχια μιας και δεν υπαρχουν και πλ επιβατες οποτε κι εγω αποφασιζω να περασω την ωρα μου διαβαζοντας...τι αλλο....?Λυκοφως.Σε καποια στιγμη το λεωφορειο σταματαει και μπανει μεσα ενα παιδι....ιδιο ο Εντουαρντ.Πλασινα ματια ατιθασα μαλλια και ενα σωμα..... Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 432569 Εγω μενω να τον κοιταω αναυδη....Μια να κοιταω το βιβλιο και μια αυτον.Καθισε στην απεναντι μου θεση....Κι εγω να μην μπορω να ξεκολλησω με τιποτα το βλεμμα μου απο πανω του...Συμβαινει κατι....?με ρωταει με ευγενικη φωνη{λογικο......θα χε φρικαρει ο ανθρωπος.....}Τιποτα....απλως μου θυμιζεις πολυ καποιον που ξερω.....Με τα πολλα πιασαμε την συζητηση και αποδιχτηκε πως ακουγαμε την ιδια μουσικη αλλα σιχαινοταν το Λυκοφως.....Κατεβηκα απο το λεωφορειο πριν απο αυτον αν και ειναι απο Θεσσαλονικη.....και δεν τον ξανα ειδα ποτε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Edward_ Breaking_ Dawn
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Edward_ Breaking_ Dawn


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 30
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 3745
Registration date : 21/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 9 Μαρ 2010 - 18:49

χαχαχαχα! ουκ ολιγες φορες μου εχει τυχει να δω σωσιες του! καθε φορα παθενω εγκεφαλικα απανωτα! πως ζω ακομα ενας θεος ξερει! χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/eljd3
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 9 Μαρ 2010 - 18:51

Eνα ειναι σιγουρο....Αυτος ο ανθρωπος[ακομη κι αν δεν υπαρχει]θα μας πεθανει.... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Edward_ Breaking_ Dawn
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Edward_ Breaking_ Dawn


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 30
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 3745
Registration date : 21/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 9 Μαρ 2010 - 18:54

ακριβως! αχχχχχχχχ Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 150320
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/eljd3
Mrs.Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Cullen


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 27
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 2768
Registration date : 13/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do I Dazzle You...???   Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 11 Μαρ 2010 - 15:29

Σήμερα λοιπόν, δεν είχαμε σχολείο λόγω απεργίας και ως παιδιά κι εμείς κάναμε βόλτες!Δίπλα από τα McDonald's έχει έναν πίνακα που λέει ποιες ταινίες έχει!ΚΑι ξαφνικά βλ'επω μπροστά μου την αφίσα του Remember me και έπαθα λαλα!ΛΕς και δεν την είχα ξαναδεί την αφίσα!ΒΓάζω μια στριγγλιά και βγαίνουν οι ανθρώποι από τα γύρω μαγαζιά και με ρωτούσανε τι έγινε!ανυσήχησαν οι άνθρωποι μήπως έπαθα τίποτα και γυρνάει και λέει η κολλητή μου<<Δεν την ξέρω!>> geek ¶φου ξεπέρασα το σοκ με έπιασε νευρικό γέλιο! Do I Dazzle You...??? - Σελίδα 3 686606
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrVampireStar
 
Do I Dazzle You...???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Meadow Confessions-
Μετάβαση σε: