Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?

Πήγαινε κάτω 
+59
Dalia
Kornilia PattinsonCullen
Zafrina
WhiteQueen
nenaki20
breathless
Marzaki Cullen
xrysanthi
evi
mR.Geo
Rosemarie Cullen
sisaki
Anactaciaa_Rosetta Cullen
i love edward 2
demi cullen
niki
an8i
nasiatheslayer
panagiota
izzy cullen
dmant89
Mrs.Christina
April
nantiaki_twilight 4 ever
volturi girl
ed<3
vikaki21
AliceK
Lizzy Cullen
ΕΡΗ
hiddenfantasy
pink
Edwart
T-NM-E-BD
gwgwka
twilightsagaddicted
Wonder
Rozali87
Ms Cullen
Vampi
ntinaki
breeze of wolf
kristen(a)
!~Twilighter~!
Nemesis Of Bellin
patrick
Fotis333
dimitramd7
MIKAELLA
d@n@e twilight!
Strider
dolores!!
evaki
Arianna
BELLA MARIE
team edward
Morena
MARIA SWAN CULLEN
VLaSia =)
63 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
VLaSia =)
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
VLaSia =)


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 1653
Registration date : 19/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: See Through Lies

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΔευ 4 Ιαν 2010 - 20:17

Ο λόγος αυτού του δημιουργώ αυτό το τόπικ είναι απλός:

Μέσα σε αυτό το φόρουμ έχω ζήσει και έχω μάθει πολλά και πιστεύω πως και εσείς θα ζείτε κάτι παρόμοιο..

Εδώ λοιπόν μας δίνεται η ευκαιρία να εκφράσουμε τα συναισθήματά μας για το αγαπητό σε όλους μας φόρουμ..



Θα ξεκινήσω εγώ λοιπόν...
Μέσα σε αυτούς τους 5 περίπου μήνες έχω μάθει πάρα πολλά για τους αγαπημένους μου ήρωες και ηθοποιούς αλλά και άλλα θέματα.

Έχω αναπτύξει πολλές συζητήσεις με ενδιαφέροντα άτομα στις σελίδες αυτού του φόρουμ, πάντα σχετικά με πράγματα ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΟΡΟΥΝ!!!
Σκεφτείτε πόσο όμορφο είναι αυτό που ζούμε... Μιλάμε ελεύθερα για κάτι που αγαπάμε με ανθρώπους ανά την Ελλάδα που έχουν και αυτοί τα ίδια συναισθήματα!!!

Αυτό που θέλω να πω και ο λόγος που ευχαριστώ το φόρουμ είναι οτι... νοιώθω να μεγαλώνω εδώ μέσα...
Έχω μάθει να εκφράζομαι καλύτερα και φυσικά να χειρίζομαι καλύτερα τη γλώσσα!!! [Ποτέ δεν έγραφα με ελληνικά και τόνους στον υπολογιστή...]
Έχω επίσης μάθει να επικοινωνώ καλύτερα με άτομα γενικά αλλά και να οργανώνομαι!!! Το κάθε τι έχει τη θέση και τη σειρά του εδώ πέρα...

Σε ευχαριστώ Bella and Edward Forum... Για μένα είσαι κοινωνία... Και μαθαίνω απο εδώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xat.com/Lost_Empeire
MARIA SWAN CULLEN
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
MARIA SWAN CULLEN


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 32
Τόπος : ATHENS
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Registration date : 17/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΔευ 4 Ιαν 2010 - 20:34

Vlasia νομιζω οτι αυτο το τοπικ ηταν κατι που πραγματικα ελειπε γιατι ολη εχουμε να δηλωσουμε κατι για το αγαπημενο μας φορουμ!!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 465227 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 465227

Εγω αν και ειμαι λιγους μηνες εδω σε σχεση με αλλα μελη, εχω περασει εκπληκτικα αυτο το διαστημα, εχω γνωρισει παρα πολλα ατομα και κανω παρεα με τα περισσοτερα απο αυτα Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 577643
επισης εχω παρει μερος σε διαφορες συζητησεις και εχω αποκομισει πολλες πληροφοριες και για τα βιβλια και για τις ταινιες αλλα και για ασχετα θεματα.
αυτο το φορουμ ειναι το καλυτερο απο ολα, ελπιζω να συνεχισει να πηγαινει τοσο καλα και να μεινει παντα στις καρδιες μας!!!!!!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 174341 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 174341 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 174341

Bella and Edward Forum σε αγαπαμε πολυ!!!!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 382268 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 382268 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 382268
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Morena
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Morena


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 44
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός μηνυμάτων : 1227
Registration date : 10/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: See Through Lies

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΔευ 4 Ιαν 2010 - 20:45

Χαίρομαι πολύ που ανακάλυψα αυτό το φόρουμ kiss

great job!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
team edward
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
team edward


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 1632
Registration date : 11/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΔευ 4 Ιαν 2010 - 21:32

απο τοτε που εγινα μελος στο φορουμ μπαινω σχεδον καθημερινα (εκτος απο ενα διαστημα που αναγκαστηκα να το αφησω Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Icon_sad κ μου ελειψε τοοοσο πολυ) κ απλα εχει γινει πλεον μερος της καθημερινοτητας μου οπως κ καθε ενημερωση για την σαγκα.

εχω πλεον δεθει τοσο με το φοουμ γενικα, αλλα κυριως με τα ατομα που το απαρτιζουν....Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 334688
κ γενικα ειμαι πολυ χαρουμενη που ειμαι μελος αυτης της μικρης κοινωνιας....
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 536715 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 577643
σε αγαπαμε φορουμακι (οχι κ τοσο -ακι πια) Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 174341 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 382268
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BELLA MARIE
Charlie's Daughter
BELLA MARIE


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 31
Τόπος : Thessalonike
Αριθμός μηνυμάτων : 17564
Registration date : 26/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΔευ 4 Ιαν 2010 - 21:45

ααχ..
το φορουμ...
26 φλεβαρη γραφτηκα...σε λιγο κλεινω χρονο...(οχι δεν θα πω ποιημα..)
σαν τωρα θυμαμαι τις λεξεις της ασπρης τοτε μητερας- εσμι-April-Βασιας...
ελα μπες. κανουμε καλη παρεα.. ελα να μοιραστουμε την τρελα μας....
και αυτη ηταν η στιγμη που αλλαξε τη ζωη μου νομιζω...
γιατι οντως γνωρισα ατομα τα οποια αγαπησα και αγαπω..
εκανα φιλους αχωριστους, που με καταλαβαινουν και τους καταλαβαινω( nasia - aggie - nessie(axπαιδι μου!)- τζεικ, sennaki , το μιτσακι, anna, zafi, shill, eliza, και πολλοι αλλοι που αν συνεχισω να γραφω ουτε μεθαυριο δεν τελειωνω...-izzie και το λαμπακι ειναι ακομα αναμμενο...)
και λεω παλι... ατομα τα οποια δεν θα ξεχασω ποτε! εμπειριες συναντησεις και μαρτακης!!
και ναι αν και φετος ειμαι καπως πιο distant και απο το φορουμ και απο τις συναντησεις περιμενω πως και πως να περασω στην σχολη μ *( θεου θελοντος..) και να ξανα ερχομαι!!
εμαθα τοσα απο σας! διαβασα τοσα!(και μιλαω και για τα φανφικτς ναι μαιρη μ, και ελιζα και μαρια μ..)
γενικα...εχουμε κανει τα παντα εδω μεσα..σε λατρευω φορουμ μ!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την BELLA MARIE P στις Δευ 4 Ιαν 2010 - 22:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Arianna
Twilight Human
Twilight Human
Arianna


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 26
Τόπος : sto feggariiiiii
Αριθμός μηνυμάτων : 99
Registration date : 28/11/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΔευ 4 Ιαν 2010 - 22:08

ειδες ! εκανες καλο που εκανες εγγραφη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evaki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
evaki


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Τόπος : βέροια
Αριθμός μηνυμάτων : 2003
Registration date : 27/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΔευ 4 Ιαν 2010 - 22:23

εγώ λατρεύω αυτό το φόρουμ
1ον γιατί μαθαίνω τόσα πολλά για την αγαπημένη μου ταινία και συζητώ με άτομα που μοιράζονται την ίδια λατρεία και
2ον και κυριότερο γιατί έχει ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ μέλη...
είναι όλοι,χωρίς εξαιρέσεις, τόσο ευγενικοί και εξυπηρετικοί που δεν έχω λόγια...
ποτέ δεν περίμενα να αισθάνομαι έτσι για άτομα που καλά καλά δεν ξέρω πώς είναι
και ας λένε ότι το internet είναι επικίνδυνο και τέτοια..αυτά δεν ισχύουν εδώ
απλα είναι όλα τέλεια!!!! huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolores!!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
dolores!!


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 33
Τόπος : οπου ειναι κι ο ΡΟΜΠ!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2245
Registration date : 03/06/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΔευ 4 Ιαν 2010 - 22:26

Αχ...τι να πω κι εγω!λοιπον.εδω περα μπορεσα να βρω συμπαρασταση στην τρελλα μου ατομα που μπορεσαν να με καταλαβουν και να με αγκαλιασουν!!!!γνωρισα υπεροχους ανθρωπους που πιστευω θα κρατησει η φιλια μας για πολυ καιρο!αλλαξε η ζωη μου σε πολλα επιπεδα!εχω χαρει,εχω κλαψει και συγκινηθει εδω μεσα!νοιωθω πως το φορουμ ειναι το σπιτι μου και εσεις μια υπεροχη οικογενεια!!!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 577643 Μαρακι,αννα,εμμα(κοριτσια μ!δαχτυλακια!),belloula,νασια,αγγελινα,αστεριε,ολλανδε,φωτεινη,Αλισακι(χριστινα),ολλανδος,σλουρπιτο,ιωαννα που μου ελειψες πολυ πολυ,zafi,nettie που αν και δε μπαινεις εισαι το φως μου,αλις με τα θεικα φανφικ σου!!και καποια αλλα ατομα!συγγνωμη που δεν τα εγραψα ολα!
συγκινηθηκα παλι!!!με πηρα τα ζουμια!!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 206202 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 206202 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 206202 λατρευω αυτο που ζω εδω περα και γι αυτο καθομαο ωωωωρες στον υπολογιστη!Τα υπεροχα τοπικ που μας δινουν την ευκαιρια να εκφραζουμε αυτα που θελουμε!το μοναδικο τσατ κι αλλα πολλα!!!
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 620541
ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΥΠΕΡΟΧΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 382268 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 382268 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 382268
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Strider
New Moon Victim
New Moon Victim
Strider


¶ντρας Κριός
Ηλικία : 114
Τόπος : Φιορο του Λεβαντε και οποιος καταλαβε καταλαβε!
Αριθμός μηνυμάτων : 221
Registration date : 25/10/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΠαρ 8 Ιαν 2010 - 23:25

δν ειμαι σε αυτο το φορουμ πολλυ καιρο και δυστηχως λογω αλλων υποψρεωσεων δν αφιερωνω τοσο πολλυ χρονο οσο θα ηθελα αλλα μεσα σε αυτο το διαστημα μπορω να πω οτι εδω περναω υπεροχα και ειμαι χαρουμενος που εχω συναντησει ατομα π εχουμε τα ιδια ενδιαφεροντα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
d@n@e twilight!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
d@n@e twilight!


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθηνα,γλυκά νερά
Αριθμός μηνυμάτων : 1570
Registration date : 01/11/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΠαρ 8 Ιαν 2010 - 23:31

το λατρευω το φορουμ και παντα βρισκω χρονο για αυτο οσο φορτωμενο προγραμμα και αν εχω!!!οργανωνω ετσι το προγραμμα μου ωστε να αφιερωνω 40 τουλαχιστον στο φορουμ μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MIKAELLA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
MIKAELLA


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 30
Τόπος : chichester
Αριθμός μηνυμάτων : 981
Registration date : 24/02/2009

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΠαρ 8 Ιαν 2010 - 23:33

24/2 γραφτηκα και φτανω τον χρονο Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 4947 Αχ...τι να πω κι εγω!λοιπον.εδω περα μπορεσα να βρω συμπαρασταση στην τρελλα μου ατομα που μπορεσαν να με καταλαβουν!!!!Bella and Edward Forum σε αγαπαμε πολυ!!!!! προσπαθω οσο γινεται ναμε μεσα καθε μερα ολη μερα boogie γτ απλα δυσκολα ξεκολας απο δ αμα μπεις τελειο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitramd7
Twilight Human
Twilight Human
dimitramd7


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 34
Τόπος : Από κάπου...
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Registration date : 27/11/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΣαβ 9 Ιαν 2010 - 1:12

Τί να πρωτοπώ για αυτό το forum!!!! Smile Πραγμάτικα μόλις το ανακάλυψα λέω ''Δήμητρα, εδώ είμαστε..''..Βρήκα συμπαράσταση γιάτι κανείς δεν με καταλάβαινε...Λυτρώθηκα βρε παιδιά..Εχουν και αλλοι την ίδια αρρώστια με μένα...twilightmania!!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 174341 Kαι είναι η καλύτερη αρρώστια που θα μπορούσαμε να έχουμε..Βella and Edward Forum for ever!!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 150320
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fotis333
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Fotis333


¶ντρας Σκορπιός
Ηλικία : 29
Τόπος : Λαμία
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Registration date : 03/08/2009

Forks Student Profile
Team: Wolves
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΣαβ 9 Ιαν 2010 - 10:47

Περνάω τις καλύτερες ώρες της μέρας μου εδώ μέσα!!!Είναι απλά υπέροχο!!!Χαίρομαι που το βρήκα αν και είμαι μόνο 5 μήνες και 1 μέρα εδώ το νιώθω σαν το 2ο σπίτι μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
patrick
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
patrick


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 29
Τόπος : αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1264
Registration date : 24/10/2009

Forks Student Profile
Team: Wolves
Special ability Special ability: Influencing emotions

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΣαβ 9 Ιαν 2010 - 12:22

oπα καινουργιο τοπικ! αχ τι καλα...ειναι απο τα καλυτερα φορουμ...εδω χαλαρωνω....βεβαια στην αρχη δεν ημουν και τοσο καλο μελος αλλα τωρα θελω να πιστευω πως βελτιωθηκα καπως. ειναι μεγαλο, εχει πολλα θεματα να πεις τη γνωμη σου, admin και mod και μελη ειναι ολοι υπεροχοι! τι αλλο να πω! ειναι εξαιρετικο το φορουμ παιδια μπραβο σε αυτους που το εφτιαξαν!
ειμαι γραμμενη 2 μηνες και κατι εβδομαδες και νιωθω λες και το ξερω εδω και πολυ καιρο! huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nemesis Of Bellin
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Nemesis Of Bellin


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : Night Castle
Αριθμός μηνυμάτων : 3549
Registration date : 09/08/2009

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Controling the Elements

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΠαρ 15 Ιαν 2010 - 23:03

α να πω και εγω την γνωμη μου!
πρωτα απο ολα ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στις mod και στις admin που δημιουργησαν και κρατουν σε ταξη το φορουμ!!
τι να πω? θυμαμαι χαρακτηριστικα γραφτηκα αρχες σεπτεμβρη λιγο πριον αρχισουν τα σχολεια συγκεκριμενα 09/08/2009 απο την πρωτη μερα γραφτηκα και αμεσως καταλαβα το πως λειτουργει! θυμαμαι χαρακτηριστικα οτι το πρωτο που εκανα ηταν να διαβασω την μεταφραση του Midnight sun που εκανε η νασια(συγχαρητηρια νασια). Μετα τι να πω κολλησα! απο τοτε μπαινω καθε μερα ή καθε δυο μερες 3 μερες το πιο πολυ! εδω μαθαινω πληροφοριες μοιραζομαι ιδεες εχω γνωρισει νεα ατομα απο κοντα και απο δω!! τι αλλο να πω?
ευχαριστω στα μελη που μεγαλωνουν ακομα περισσοτερο το φορουμ και τις Mod και τις admin χωρις αυτες δεν θα υπηρχε αυτο το φορουμ
ευχαριστουμε!!!! kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
!~Twilighter~!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
!~Twilighter~!


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 30
Τόπος : εδώ εκεί, παραπέρα...
Αριθμός μηνυμάτων : 1162
Registration date : 22/04/2009

Forks Student Profile
Team: Egyptians Egyptians
Special ability Special ability: See Through Lies

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΚυρ 17 Ιαν 2010 - 0:01

Εμμ... Γκουχ γκουχ.. Νομίζω ότι ήρθε η σειρά μου..
Παίρνω βαθιά ανάσα και.. ξεκινάω..

Από πρώτη άποψη.. έχω να δώσω ένα εικονίδιο: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 773164
Αυτό το εικονίδιο αντιπροσωπεύει εμένα τώρα.. Αυτή τη στιγμή..

Από δεύτερη άποψη, ένα μεγάλο "μπράβο" στη Βλάσια που σκέφτηκε να ανοίξει αυτό το τόπικ..!! Wink Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 474941

Και.. από τρίτη άποψη.. Αρχίζω..

Τα χω πει πολλές φορές, αλλά όποτε τα λέω, συγκινούμαι, όπως την πρώτη φορά..
Τι ΔΕΝ έχω κάνει σ αυτό το φόρουμ.. Αχχ.. Μέσω αυτού του φόρουμ έκανα τα πάντα..
Πρώτον: Μαθαίνω νέα για τους αγαπημένους μου ηθοποιούς, πιο γρήγορα από τα άλλα site.. Και με το σχολιασμό, μαθαίνω ποια είναι έγκυρα και ποια όχι.. Wink

Και δεύτερον (γτ είναι μεγάλο αυτό που θέλω να πω στο 2ο μέρος Razz): Μέσα σ αυτό το φόρουμ έκανα τις καλύτερες φιλίες ever.. Τις καλύτερες συναντήσεις (βλ. Θεσσαλονίκη 12/12 και Κέρκυρα με την Αλεξάνδρα-> Alexandrubythevampire στις 23/7/09 νομίζω..) Τους καλύτερους δεσμούς.. Τους πιο σφιχτούς..
Σπόιλερ:
Έβγαλα τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ: "αχ, βαχ και δεν συμμαζεύεται" "τσιου, δαχτυλάκια, στάρμπαξ" -> γεια σου, ρε Εμμα..!!! huggie

Είμαι γραμμένη εδώ και 9 μήνες τώρα.. Και.. αχχ.. νιώθω σαν να είναι το σπίτι μου εδώ μέσα.. Kαι ΜΙΣΩ τις οικογενειακές υποχρεώσεις που δεν μ αφήνουν να μπαίνω συχνά.. Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 592681 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 592681 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 872396 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 872396 Και γι αυτό μου λείπετε ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ.. SadSadSadSadSadSadSadSadSad

Και κάπου εδώ κλείνει και το δικό μου ποστ.. μην σας ζαλίσω κι εγώ τώρα.. Razz

Σπόιλερ:
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:

Υ.Γ.: ΞΕΧΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑ.... lol! Μέσα από αυτό το φόρουμ, έμαθα να διαβάσω fanfiction.. (Wide Awake και The search for myself 4ever...!!! Wink Nάσια μου σ ευχαριστώ..!!! kiss Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 34442



BELLA AND EDWARD FORUM... Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ... ΓΙΑ ΟΛΑ... ΓΙΑ ΟΣΑ ΜΟΥ ΔΙΔΑΞΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ...!!! ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ...!!!

Γιατί, όπως είπε κάποτε η Νάσια: "Και αυτο που λενε οτι το ιντερνετ αποξενωνει τους ανθρωπους.. ενα εχω να πω...ΒΛΑΚΕΙΕΣ! Εχω κανει τοσες πολλες φιλιες εδω μεσα!"
Και ομολογώ ότι συμφωνώ μαζί της..!!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 34442

Φιλάκια πολλά, αγαπάκια μου..!! (χαχ.. Μπελλούλα, εσύ φταις γι αυτό..!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 34442 ),
!~Twilighter~! ή αλλιώς Αννα ή αλλιώς.. τερατάκι...!!! giggle giggle kiss kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kristen(a)
Twilight Human
Twilight Human
kristen(a)


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 29
Τόπος : Iraklio
Αριθμός μηνυμάτων : 96
Registration date : 04/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΚυρ 17 Ιαν 2010 - 0:40

χμμ εγω δεν ειμαι κ πολυ καιρο εδω μεσα κ ελπιζω καποια μερα κ εγω να πω τα ιδια με εσενα Twilighter(δν ξερω το ονομα σου σορρυ)..Εμ μαρεσει που ειμαι μεσα στο Forum γιατι μηλαω εστω κ γ λιγη ωρα(λογο τν γονιων μ εχω περιορισμενο χρονο) με ατομα που ειναι σαν κ εμενα τρελα με το λυκοφως κ που μαθαινω για τν rob αρκετα τα οποια αν δεν ημουνα μελος δεν θα ταξερα...Επισης ενα ευχαριστω που υπαρχει κ ετσι λεω ολα αυτα που θελω να πω ξεροντας οτι κανενας δεν θα με πει...εμμ πως να το πω ευγενικα...τρελο-πειραγμενο κτλ και μακαρι να μπορουσα να πω κι αλλα BUt ξεμηνα απο λογια Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 413121 Γενικορα ενα ευχαριστω γιατι ε δεν ειμαι κ απο τα πιο χαρουμενα ατομα που υπαρχουν (λογο της τρισαθλιασ καθημερινοτητας μ) αλλα οταν μπαινω εδω νιωθω πως βπισκομαι σε αλλο πλανητη..πως εχω 2η ζωη... Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 876749





Αφτααααααααααααααααααααααααα.............................

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 610817
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
breeze of wolf
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
breeze of wolf


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 27
Τόπος : second star to the right, and straight on till morning
Αριθμός μηνυμάτων : 373
Registration date : 14/07/2009

Forks Student Profile
Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
Special ability Special ability: Modifing Relations

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΠεμ 21 Ιαν 2010 - 23:05

Ένα θα πω...Forum = δεύτερο home...Νομίζω αυτό τα καλύπτει όλα Razz Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 174341 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 465227 ...Και το άλλο που θέλω να πω είναι πώς πραγματικά δεν το περίμενα πως για χάρη του Τwilight θα γνωρίζα τόσο υπέροχα άτομα!!(Μακάρι να μπορούσα να σας δω όλους από κοντά...!!)...Αυτον το καιρό το Φορουμ για μένα είναι αναγκαίο...Και αμα δεν σας έβρισκα έγκαιρα μαλον θα καταντούσα σε κανένα τρελοκομείο... lol! geek giggle ....... Πολλά φιλία και να περνάτε καλά όπου και αν βρίσκεστε! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 906998 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 577643 ...Vlasia υπέροχη η ιδέα σου που άνοιξες αυτό το τοπικ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntinaki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ntinaki


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 25
Τόπος : οπου ειναι και ο ΕDWARD!!!!!<3 <3 <3
Αριθμός μηνυμάτων : 1650
Registration date : 07/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΤρι 26 Ιαν 2010 - 21:48

το φοροθμ αυτο ειναι το κ-α-λ-υ-τ-ε-ρ-ο απο ολα τα αλλα που υπαρχουν σε ολο τον πλανητη. Μην σας πω σε οολο το συμπαν Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 4947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vampi
Twilight Human
Twilight Human
Vampi


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : κρητη
Αριθμός μηνυμάτων : 71
Registration date : 23/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: See Through Lies

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΤετ 27 Ιαν 2010 - 19:06

υπεροχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ms Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ms Cullen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 29
Τόπος : Kefalonia
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 20/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΤετ 27 Ιαν 2010 - 19:20

Tι να πρωτοπω?Ας ξεκινησω αργα αργα(μεσα εξω-ατακα Εμμας και Αννας)και σταθερα!Γιατι σιγουρα εχω πολλααα να γραψω!

Πρωτα απο ολα,ευχαριστω την Βλασια που ανοιξε το τοπικ και την Βασιλισσα μας,την White Queen(που ανοιξε ενα σπιτικο για εμας τους νομαδες twilighters).Kαι πριν το κανω βραδια Οσκαρ,ας συνεχισω!

Σε αυτο το φορουμ,βρηκα μια δευτερη οικογενεια!Οχι απλα φιλους....συγγενεις!Την αδερφη μου την Μπελλουλα(BELLA MARIE P κατα κοσμον)την ανιψια μου την Νεσι(Εμμα Καλεν Πατινσον)και επισης την Ντολ,τις διδυμες ταλαντουχες(ξερουν αυτες!),την Νασια,την Αγγελινα,τον Dark Lord,την Mrs Alice,η πρωτη που μιλησα σε αυτο το φορουμ,την Αννα φυσικα την προλαλησασα,τον Αστεριο,τον Sloorp και τοσους αλλους!(Συγγνωμη αγαπακια αν ξεχασα κανεναν!)

Εκφρασεις που κολλησα.......
τα δακτυλακια,τα Starbucks,το τσιου( lol! ),το αγαπακια,το χαχ(Μπελλουλα μου σε αγαπω!)
και πολλες αλλες!(επισης και ενα χομπι!Η Εμμα και η Αννα ξερουν!)

Ευχαριστω το φορουμ λοιπον για τις ατελειωτες βραδιες τσατ και ολους οσους με αντεχαν τοσο καιρο!Σας αγαπω ολους τοοοοοοσο πολυ!!

Με αγαπη,η Alice του FFF!!!(Fanpire Forum Family)

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 382268 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 382268 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? 382268
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rozali87
Golden Eyed Vampires
Rozali87


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 2769
Registration date : 12/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΤετ 27 Ιαν 2010 - 21:11

Πραγματικα δεν ξέρω πως να ξεκινήσω...και τι να πρωτο πω !!
Οταν γραφτηκα στο φορουμ είμασταν δεν είμασταν 40 μελοι και οχι όλα ενεργα ..οπότε ήταν φυσικο να δεθω με τα κοριτσια που υπήρχαν και να μοιραστουμε μαζι την τρελλα μας για τα βιβλία , την ταινια και φυσικα τον rob !!!

Το φορουμ μου εδωσε τα πάντα σε μια δυσκολη στιγμη και με βοηθησε να ξεπέρασω εναν θανατο απο ενα πολυ κοντινό μου ατομο...με εκανε να ξεχαστω και να ξεφυγω απο την πραγματικοτητα !! Το μεγαλύτερο δωρο για μενα είναι οι φιλίες που εκανα με κάποια ατομα απο την αρχη που στην πορια τα αγαπησα και νοιαζωμαιγιαυτες σαν να τις ήξερα πάντα !

δεν θα ξεχασω ποτε τις στιγμες που εζησα εδω μεσα τις λιποθυμίες μας , τα υπογλώσια , τις μασκες οξυγονου που χρειαζώμασταν μετα απο κάθε καινούρια φωτογραφια του Rob !!
Tα σχεδια μας για την απαγωγη του...Roboclones και αλλες περειπέτιες ... Cool
την αξέχαστη διαμαρτιρία μας για την απελευθέρωση του πισινούλη του Rob ..τις ατελείωτες ώρες στο τσατ με τα ποτάκια μας και τις σαχλαμάρες μας ......ο θεέ μου απίστευτες στιγμές...τα θυμάμαι και ανατριχιάζω !!

Και το καλλύτερο ήταν που μεσα απο το φορουμ οι τρελλές πήγαμε στην Ιταλιά και οχι μόνο είδαμε τον θεο απο τοσο κοντα που αν αλπωνα το χέρι μου θα τον επιανα αλλά πεξαμε και στην ταινια ...τα άλλο να ζητήσω.......!!!

Για όλλα αυτα και πολλά ακομα ευχαριστω το φορουμ γιατι μου χάρισε αξεχαστες εμπειρίες και με εκανε να νιωσω ξεχωριστα συναισθήματα !!!!!!!!

Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Wonder
New Moon Victim
New Moon Victim
Wonder


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 29
Τόπος : Έδεσσα
Αριθμός μηνυμάτων : 259
Registration date : 15/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΔευ 15 Μαρ 2010 - 22:13

[color=brown]χμμμ....βασικα ειναι η πρωτη φορα που γινομαι μελος ενος φορουμ... και θα ηθελα να πω ενα πολυ πολυ μεγαλο ευχαριστω στους δημιουργους του, καθως μεσα απο αυτο διαπιστωσα πως τελικα δεν ειμαι καθουλου 'ανωμαλη'(ετσι με αποκαλουν οι φιλες μου λογω της εμμονης μου μια αυτα τα βιβλια)η κατι τετοιο!!!!Αν και δεν ειμαι ο τυποσ του "βιβλιοφαγου", αυτα τα βιβλια...απλα με μαγεψαν...!!!!!Ειλικρινα ειμαι ευγνομων που υπαρχουν ακομα μυαλα σαν της Stephenie Meyer...αυτη η γυναικα με την φαντασια μπορεσε και με εκανε να ταυτιστω με την Bella...Ωστοσο η απογοητευση μου ηταν μεγαλη οταν διαπιστωσα πως εγω δεν προκειται να ζησω ποτε μια τετοια ιστορια.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightsagaddicted
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightsagaddicted


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 28
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 3767
Registration date : 07/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΔευ 15 Μαρ 2010 - 22:25

λοιπον....μπορει να ακουστει μελο αλλα ειχα αναγκη συτο το φορουμ....εδω αισθανομαι σαν στο σπιτι μου και ολους σας αισθανομαι σαν αδερφια μου....ηθελα να ανοιχτω και να πω για το saga σε ατομα που σιγουρα θα με καταλαβαιναν...παρολο που μετραω μονο μερες στο φορουμ δε περνα μια μερα χωρις να μπαινω μεσα....ηθελα απο καιρο να δημιουργηθει ενα τετοιο τοπικ για να μπορεσω να πω ενα τεραστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους δημιουργους αυτου του φορουμ και ποσο πολυ σας αγαπω ολους...ακομα κι αν δε γνωριζομαστε αισθανομαι λες και σας ξερω καιρο...επισης εδω μεσα εμαθα τοσα πολλα για αυτους τους ηθοποιους των αγαπημενων μου ταινιων και τους αγαπημενους μου χαρακτηρες των καλυτερων βιβλιων ever...αυτα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gwgwka
Twilight Human
Twilight Human



Αριθμός μηνυμάτων : 10
Registration date : 21/03/2010

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? I_icon_minitimeΠεμ 25 Μαρ 2010 - 18:16

Όπως θα έχετε ήδη δει είμαι αρκετά νέο μέλος ώστε να μπορέσω να σας πω, πως νιώθω γι'αυτό το φόρουμ.
Με μία πρώτη ματιά μπορώ να πω πως ένιωσα πολύ όμορφα από το ζεστό και φιλικό καλοσώρισμα, κάτι που δεν συναντάς πολύ εύκολα σε φόρουμ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Be Bella in Edward's Arm!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Volterra's Court :: Biology Lab-
Μετάβαση σε: