Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?

Πήγαινε κάτω 
+59
Dalia
Kornilia PattinsonCullen
Zafrina
WhiteQueen
nenaki20
breathless
Marzaki Cullen
xrysanthi
evi
mR.Geo
Rosemarie Cullen
sisaki
Anactaciaa_Rosetta Cullen
i love edward 2
demi cullen
niki
an8i
nasiatheslayer
panagiota
izzy cullen
dmant89
Mrs.Christina
April
nantiaki_twilight 4 ever
volturi girl
ed<3
vikaki21
AliceK
Lizzy Cullen
ΕΡΗ
hiddenfantasy
pink
Edwart
T-NM-E-BD
gwgwka
twilightsagaddicted
Wonder
Rozali87
Ms Cullen
Vampi
ntinaki
breeze of wolf
kristen(a)
!~Twilighter~!
Nemesis Of Bellin
patrick
Fotis333
dimitramd7
MIKAELLA
d@n@e twilight!
Strider
dolores!!
evaki
Arianna
BELLA MARIE
team edward
Morena
MARIA SWAN CULLEN
VLaSia =)
63 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
T-NM-E-BD
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
T-NM-E-BD


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθανιστάν!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2274
Registration date : 03/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 26 Μαρ 2010 - 1:56

Τέλη καλοκαιριού, εντελώς τυχαία σας ανακάλυψα....από τότε μπαίνω συνέχεια στη
παρέα σας με εξαιρεση μερικές μέρες που δεν έχω internet... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Η αλήθεια είναι ότι δεν συμμετάχω & πολύ στις συζητήσεις τη στιγμή
που πραγματοποιούνται αλλά αυτό συμβαίνει λόγω της ώρας που μπαίνω.....
Μέσα από το φόρουμ μοιράστηκα το κόλλημα μου με το SAGA & τον ROBERT
PATTINSON... geek geek geek και ευτυχώς για τη ψυχική μου υγεία ανακάλυψα
ότι δεν είμαι η μόνη που πρέπει να κάνει κράτηση στο δαφνί... lol! lol!
είχα αρχίσει να ανησυχώ, συνέχεια η μητέρα μου, μου έλεγε " Σοφία? Ξέρεις πόσο χρονών είσαι?" ( και δεν ήταν η μόνη) Ε και είμαι 21 και ασχολούμαι με κάτι που με κάνει να νιώθω γεμάτη,ευτυχισμένη και κυριως ζωντανή....Διστυχώς στη ζωή του ο καθένας αντιμετωπίζει πολλά ασχημα & όμορφα.... Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 876749 για μένα φέτος απ το Νοέμβρη και μετά όλα αλλάξαν...
είναι η 1η φορά που το λέω & πλέον εχω τη δυναμη να το πω, 2 μέρες πριν βγει η Νέα Σελήνη στο σινεμά "εχασα" τον αδελφό μου...μπορεί να ακουγεται χαζό αλλά το ότι κάθε μέρα τις επόμενες μέρες έμπαινα στο φορουμ με βοήθησε απιστευτα στο να συνέλθω σιγά σιγά....ξεχνιώμουν,καθαριζα το μυαλό μου, εφτιαχνα τις σκεψεις μου....και όλα χαρη στη τρελοπαρέα σας Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 577643 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 577643 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 577643 Χαίρομαι που υπάρχει το φόρουμ στη ζωή μου & υπόσχομαι ότι από εδώ & πέρα θα συμμετεχω πιο ενεργά!!!!!!!!!!!
kiss kiss kiss kiss kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Edwart
Twilight Human
Twilight Human
Edwart


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 30
Τόπος : Κατερινη
Αριθμός μηνυμάτων : 75
Registration date : 07/01/2010

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 26 Μαρ 2010 - 12:15

Αυτό το φόρουμ είναι υπέροχο μπαίνω και δεν θέλω να βγω...!!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 174341 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 174341 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 174341
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 382268 φόρουμ!!!!!!!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 98735
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pink
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
pink


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 32
Τόπος : αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Registration date : 20/01/2010

Forks Student Profile
Team: Carlisle - Esme Carlisle - Esme
Special ability Special ability: Playing in the New Moon Movie

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 26 Μαρ 2010 - 12:24

Edwart έγραψε:
Αυτό το φόρουμ είναι υπέροχο μπαίνω και δεν θέλω να βγω...!!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 174341 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 174341 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 174341
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 382268 φόρουμ!!!!!!!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 98735


αχ αυτο ξαναπεστο! ο αδελφος μου ο μεγαλος με λεει κολλημενη!!!! αλλα δεν με νοιαζει! ειμαι και σε οποιον αρεσει!!!!!! Smile Razz Wink tongue και ειναι τελειο αυτο το φορουμ και πολυ πορωτικο!!!! το λατρευω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 4 ever forum bella and edwart!!!!!!!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 274215 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 6512
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hiddenfantasy
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
hiddenfantasy


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 36
Τόπος : Where the fairytale begins......
Αριθμός μηνυμάτων : 1204
Registration date : 23/05/2009

Forks Student Profile
Team: Egyptians Egyptians
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 26 Μαρ 2010 - 12:36

τα πιο πολλα τα εχουν πει αλλα τελος παντων..μεσω του φορουμ εχω γνωρισει απιστευτα ατομα...ατομα που δεν πιστευα οτι θα δεσω λογω οτι δεν διαβαζω και πολλα βιβλια....ειναι απιστευτες οι στιγμες που εχω περασει με τα κοριτσια ....και πραγματικο μετα απο καιρο ειναι ενα μερος ξεκουρασης...!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.net/
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 26 Μαρ 2010 - 12:52

T-NM-E-BD έγραψε:
Τέλη καλοκαιριού, εντελώς τυχαία σας ανακάλυψα....από τότε μπαίνω συνέχεια στη
παρέα σας με εξαιρεση μερικές μέρες που δεν έχω internet... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Η αλήθεια είναι ότι δεν συμμετάχω & πολύ στις συζητήσεις τη στιγμή
που πραγματοποιούνται αλλά αυτό συμβαίνει λόγω της ώρας που μπαίνω.....
Σπόιλερ:

καλη μου ο χρονος που αφιερωνει ο καθενας απο εμας ειναι πολυτιμος!αλλος μπορει μα μπαινει πιο πολυ και αλλος λιγοτερο αλλα αυτο δεν εχει καμια σημασια.και μονο το γεγονος οτι ειμαστε εδω σημαινει πολλα!!
τα θερμα μου συλληπητηρια σε εσενα και την οικογενεια σου.
ο χρόνος γιατρεύει τα πάντα και απαλύνει τον πόνο.αλλα παντα θα τον θυμαστε με αγαπη και παντα θα ζει μεσα στην καρδια σας!
χαιρομαι πολυ που με καποιο τροπο βοηθησαμε και εμεις στο να απαλυνεις τον πονο σου!
και τελικα νομιζω οτι αυτη ειναι και η ουσια.
αυτο το φορουμ μας βοηθησε ολους μας με διαφορετικο τροπο ειτε να ξεπερασουμε καποιες δυσκολιες ειτε να χαλαρωσουμε ειτε να εκτονωθουμε!!
γι αυτο και το κανει μοναδικο!δημιουργεις φιλιες απο το πουθενα και το πιο συγκλονιστικο ειναι οτι βλεπεις οτι με ατομα που δεν γνωριζεις εχεις πολλα περισσοτερα κοινα απο οσο θα μπορουσες να φανταστεις!
και τελικα δεν παιζει κανενα ρολο ουτε η ηλικια ουτε η καταγωγη ουτε τιποτα!
καλη διαθεση να υπαρχει και αγαπη και ολα τα αλλα ξεπερνιουνται!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lizzy Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Lizzy Cullen


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 28
Τόπος : Camp Half Blood
Αριθμός μηνυμάτων : 5908
Registration date : 22/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Controling the Elements

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 26 Μαρ 2010 - 13:07

εγω ειχα τσακωθει πολλες φορες με τους φιλους μου γιατι μιλουσα συνεχεια για το twilight. Αλλα δεν ηταν κατι κακο! απλως ηθελα να μοιραστω με καποιον το κολλημα μου και απο τοτε που εγινα μελος της παρεας του φορουμ τα παω καλυτερα με ολους. Παρατηρω τον εαυτο μου και βλέπω οτι μπορει να καθομαι τουλαχιστον μια ωρα στο υπολογιστη και να ασχολουμαι με twilight αλλα στην υπολοιπη ζωη μου εχω "ξεκολλησει". Στην πραγματικοτητα δηλδη ηθελα να τα βγαλω ολα αυτα από μεσα μου και χρειαζομουν το καταλληλο κοινο.

Ειμαι ευγνωμων για την δημιουργια αυτου του φορουμ και ευχομαι και ακομα και 5 χρονια αφου εκδοθει το midnight sun να μην το διαλυσουμε. Να συνεχισουμε να υπάρχουμε σαν παρεα, σαν "οικογενεια", σαν twilight fans!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AliceK
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
AliceK


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 109
Τόπος : Οπου γης και πατρης
Αριθμός μηνυμάτων : 694
Registration date : 24/08/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 26 Μαρ 2010 - 15:00

Ειμαστε διαφορετικες, με διαφορετικες ηλικιες, με διαφορετικες συνηθειες, απο διαφορετικες πολεις-χωρια-νησια, αλλα με μια κοινη αγαπη...το επος του Λυκοφωτος!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vikaki21
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
vikaki21


Θηλυκό Τόπος : Όπου φύσaει ο άνεμος
Αριθμός μηνυμάτων : 2263
Registration date : 09/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 26 Μαρ 2010 - 15:02

AliceK έγραψε:
Ειμαστε διαφορετικες, με διαφορετικες ηλικιες, με διαφορετικες συνηθειες, απο διαφορετικες πολεις-χωρια-νησια, αλλα με μια κοινη αγαπη...το επος του Λυκοφωτος!!!!

Σύμφωνο είμαστε μια ωραία παρέα Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 577643
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AliceK
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
AliceK


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 109
Τόπος : Οπου γης και πατρης
Αριθμός μηνυμάτων : 694
Registration date : 24/08/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 26 Μαρ 2010 - 15:08

vikaki21 έγραψε:

Σύμφωνο είμαστε μια ωραία παρέα Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 577643

Αλλες λατρευουν τον Εντουαρντ!!!
Αλλες τον Τζεικομπ,
Vikaki21...Εμεις οι δυο τον Εμμετ, μοιραζομαστε την ιδια αγαπη χωρις ανταγωνισμο(χαχαχα γιατι ουτως ή αλλως δεν μας ανηκει χαχαχα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lizzy Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Lizzy Cullen


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 28
Τόπος : Camp Half Blood
Αριθμός μηνυμάτων : 5908
Registration date : 22/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Controling the Elements

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 26 Μαρ 2010 - 16:03

Ναι οντως μπορει ως χαρακτηρας να μου αρεσει ο εντουαρντ αλλα δεν τον θελω για μενα. Το ωραιο ειναι οτι συναγωνιζομαστε για το ποια ειναι πιο τρελη από την αλλη. Και αυτο συμβαινει και με τα αγορια για γενικα(ποσο καλα ξερεις το twilight και τετοια)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ed<3
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ed<3


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 32
Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
Αριθμός μηνυμάτων : 3200
Registration date : 27/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 28 Μαρ 2010 - 12:20

Είναι το πιο τέλειο φόρουμ που έχω δεί!Μαθαίνουμε σημαντικές πληροφορίες για το saga κάθε μέρα....Δεν υπάρχουν λόγια να το περιγράψω!!!Συνεχίστε έτσι Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 4947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 17 Μάης 2010 - 12:38

Καλε τοσο καιρο υπηρχε ενα τετοιο τοπικ και εγω ακομα να το δω?? Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 730856

Λοιπόν τι εχω να πω εγώ για τουτο το φορουμ ε?

Στο φορουμ εμαθα να ελενχω την τρελα μου που πραγματικα ηταν ανεξελεκτη! Με βοηθησαν παρα πολυ τα παιδια απο εδω και τα ευχαριστω! Καποτε ειχα ψυχολογικο παθος για το twilight και ιδιαιτερα με τον rob θεωρουσα οτι ειναι ο λογος της ζωης μου! Πραγματικα εδω μεσα γνωρισα οτι δεν περιστρεφοντε ολα γυρο απο αυτον τον ανθρωπο! Φυσικα και ειμαι τρελη και παλαβη για τον κυριο χαρισματικο Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 876749 αλλα εμαθα να το ελεγχω πλεον!
Ακομα ειμαι εδω μεσα 1 σχεδον ολοκληρο χρονο (τον Αυγουστο γινομαι χρονιεο μελος Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 6512 ) και εχω γνωρισει υπεροχα ατομα που καποια τα εχω δει και απο κοντα και αλλα απλα μιλαμε εδω μεσα! Εδω εχω ενωθει με τοσα παιδια και συνεχιζουμε να ειμαστε φιλοι απο την πρωτη στιγμη! Πραγματικα μπηκα εδω μεσα οταν πρωτοεβαλα ιντερνετ γνωριζοντας εναν νεο κοσμο. Αυτος ο κοσμος εγινε το σπιτι μου... το δευτερο σπιτι μου!
Για αυτο ευχαριστω την Stephenie που χαρις εκεινη ανοιξε η ο φορουμ γιατι εκεινη μας εδωσε την μαγια που ειχε στο μυαλο της! Ευχαριστω την Μαιρη (WhiteQueen)που ανοιξε το φορουμ και με βοηθαει και μου λυνει καθε μου απορια σε σχεση με αυτο! Πραγματικα καποτε φοβομουν της admin ετρεμα με καθε τους παρατηρηση! Αλλα τωρα τις βλεπω σαν τις μαμαδες που μαλωνουν τα παιδια τους μολις κανουν καποια ζαβολια Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 80784
Ευχαριστω ακομα και τις Mod που αν χρειαστει θα το λεω συνεχως. Κοριτσια ειμαι απολυτα περηφανη για σας! Εχετε προσφερει απιστευτα στο φορουμ! Πραγματικα εχω και εγω δικο μου φορουμ, αλλα σαν την παρεα του Bella and Edward δεν εχω δει πουθενα!
Σας αγαπω παιδια! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 334688
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
nantiaki_twilight 4 ever
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nantiaki_twilight 4 ever


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 29
Τόπος : Verona, Italy
Αριθμός μηνυμάτων : 809
Registration date : 28/05/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 17 Μάης 2010 - 12:45

Aυτά που νιώ8ω για το forum πραγματικά δεν μπορούν να εκφραστούν με λόγια.Είναι η διέξοδος μου απο την αποπνικτική κα8ημερινότητα και εσείς παιδιά,είστε τέλειοι.Αν και εγώ δεν έχω συναντη8εί με κανέναν απο το forum σας αισ8άνομαι σαν 2η οικογένεια μου,αφού μοιραζόμαστε την ίδια αγάπη & το ίδιο πά8ος για το twilight saga και το cast των ταινιών,και παρόλο που δεν σας γνωρίζω σας αγαπάω πολύ παιδιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hiddenfantasy
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
hiddenfantasy


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 36
Τόπος : Where the fairytale begins......
Αριθμός μηνυμάτων : 1204
Registration date : 23/05/2009

Forks Student Profile
Team: Egyptians Egyptians
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μάης 2010 - 18:08

Σημερα ειναι ενας χρονος απο τοτε που εκανα εγγραφη στο φορουμ...στην αρχη δεν ηθελα γιατι νομιζα οτι θα ειναι τιποτα "μικρα" με κολλημενο μυαλο που δεν θα παιρνουν διαφορετικη γνωμη για τον Ρομπερτ γενικα.
Ουτε που καταλαβα ποτε περασε αυτος ο καιρος...μεσα απο εδω γνωρισα καινουργιους ανθρωπους...που δεν περιμενα να γνωρισω....Ελπιζω να εχουμε και διαρκεια η φιλια αυτη !!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 34442 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 34442 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 34442 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.net/
April
Jasper's Queen
April


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 38
Τόπος : Korea!
Αριθμός μηνυμάτων : 3318
Registration date : 16/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μάης 2010 - 18:15

Τραβατε με κι ας κλαιω ησουν!!!!!!

Ευτυχως που σε επεισε η αδελφη σου!!!!!!!!!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hiddenfantasy
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
hiddenfantasy


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 36
Τόπος : Where the fairytale begins......
Αριθμός μηνυμάτων : 1204
Registration date : 23/05/2009

Forks Student Profile
Team: Egyptians Egyptians
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μάης 2010 - 18:17

April έγραψε:
Τραβατε με κι ας κλαιω ησουν!!!!!!

Ευτυχως που σε επεισε η αδελφη σου!!!!!!!!!! Razz

χαχαχα Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 4947 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 4947
οντως....ναι μωρε δεν ηθελα και πολυ μην νομιζεις..!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.net/
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 23 Μάης 2010 - 18:40

Παιδιά δεν έχω προσαρμωστεί ακόμα πολύ καλά στην παρέα σας αλλά που θα πάει....Με τον καιρό ελπίζω να με θεωρίσετε μία από της τρελές σας φίλες η οποία δεν χωρά κακά σχόλια για τον Ρομπ και ειδικότερα για τον Έντουαρντ( Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 626465 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 6512 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 620541 )και πάντα θα είναι πορωμένη με ΤWILIGHT SAGA !!!!!!!!!!!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 98735 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 98735

Γενικά, μέσα από αυτό το φόρουμ, μπόρεσα να ικανοποιήσω την έθισή μου με τα βιβλία και τις ταινίες της σειράς(αλλά και γενικότερα και με άλλα θέματα),πέρασα πολλές ξεκαρδιστικές στιγμές,ενημερώθηκα για πάρα πολλά καινούρια πράγματα,με βοήθησαν πολλά άτομα(πχ. WhiteQueen,Nasia και τις ευχαριστώ μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 98735 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 34442 huggie Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 906998 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 174341 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 620541 ) και φυσικά αγάπησα αυτό το φόρουμ όσο κανένα άλλο...Γιατί;Γιατί σ'αυτή την μεγάλη διαδικτυακή παρέα όλοι έχουμε τουλάχιστον ένα κοινό πράγμα......Λατρεύουμε τη Σειρά του Λυκόφωτος.... Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 603117

Να δώσω συγχαριτήρια στην WhiteQueen για την εξερετική δουλειά της και στο φόρουμ αλλά και στα φανφίκ της...Επίσης να δώσω συγχαριτήρια σ'ολους εκείνους που γράφουν φανφικς και να δώσω μία ζεστή αγκαλιά σε όσους διαβάζουν αυτό το μήνυμα αλλά και σ'όλους τους άλλους!!!!



Δεν θα σας ξεχάσω ποτέ(ακόμα και αν δεν γνωρίζω κανέναν σας από κοντά)!!!
Σας αγαπώωω
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 98735 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 34442 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 174341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
dmant89
New Moon Victim
New Moon Victim
dmant89


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 35
Τόπος : Λονδίνο
Αριθμός μηνυμάτων : 194
Registration date : 02/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 3 Ιουν 2010 - 16:40

Εγώ μόλις χτες δημιούργησα το προφίλ μου, αλλά βρισκώ αυτό το φόρουμ φανταστικό......... πολύ καλή δουλειά Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 4947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
izzy cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
izzy cullen


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : φορκς
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Registration date : 23/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 3 Ιουν 2010 - 16:44

το φορουμ ειναι τελειο σε αυτο βρηκα την παρεα που μου ταιραιζει συγχαρητηρια στους συντονιστες θα το λατρευουμε παντα γιατι ειναι κομματι του λυκοφωτος και ελπιζω να μην τελειωσει ποτε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hiddenfantasy
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
hiddenfantasy


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 36
Τόπος : Where the fairytale begins......
Αριθμός μηνυμάτων : 1204
Registration date : 23/05/2009

Forks Student Profile
Team: Egyptians Egyptians
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 12 Ιουν 2010 - 12:55

Τωρα συνειδητοποιησα οτι εχει περασει ενας χρονος και 8 μερες απο τοτε που γνωρισα εγω και η αδερφη μου την Scarlet Rose και 9 μερες τις WhiteQueen,Emerald Eyes και αλλες δυο που δεν θυμαμαι τα ονοματα...(συγνωμη).

Και επιπλεον σε λιγες μερες θα κοντευει τοτε που γνωρισα τις Isabella21,April,Angepsi

huggie huggie kiss kiss Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 6512 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 6512 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 6512

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 174341 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 174341 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 174341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.net/
panagiota
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
panagiota


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
Registration date : 19/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability:

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 22 Ιουν 2010 - 23:54

Αν και πιθανότατα είμαι η μεγαλύτερη όλων σας - 38 ετών!!! - μπορώ να πω ότι τα περνώ το ίδιο καλά με εσάς. Κόλλησα με το Twilight τυχαία και με ευχαριστεί που κρυφά έστω μπορώ να το λατρεύω (παντρεμένη, μαμά, δασκάλα... δε νομίζω ότι θα εκτιμούσαν πολλοί τη λατρεία μου για τον Έντουαρντ). Ευχαριστώ πολύ για τη μετάφραση του Midnight sun.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 22 Ιουν 2010 - 23:57

Ει..Εμείς εκτιμάμε όλα τα καλά πράγματα!!! Wink Και ακόμα καλύτερα που είσαι TEAM EDWARD!!! Smile Επί τη ευκαιρία, Με λένε Χριστίνα!!Χάρηκα!! Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 44754
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
nasiatheslayer
The Denali Princess
nasiatheslayer


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 4477
Registration date : 03/12/2008

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Mental electrical current

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 23 Ιουν 2010 - 0:01

panagiota έγραψε:
Αν και πιθανότατα είμαι η μεγαλύτερη όλων σας - 38 ετών!!! - μπορώ να πω ότι τα περνώ το ίδιο καλά με εσάς. Κόλλησα με το Twilight τυχαία και με ευχαριστεί που κρυφά έστω μπορώ να το λατρεύω (παντρεμένη, μαμά, δασκάλα... δε νομίζω ότι θα εκτιμούσαν πολλοί τη λατρεία μου για τον Έντουαρντ). Ευχαριστώ πολύ για τη μετάφραση του Midnight sun.

καλωσηρθες Παναγιωτα!!
Το saga δεν εχει οριο ηλικιας!Μεχρι και η μαμα μου ειναι γραμμενη στο φορουμ, οποτε δεν εισαι η μεγαλυερη εδω μεσα! Wink
(ασχετα που η μαμα μου εχει καιρο να πατησει...! lol! )
Καλη συνεχεια στο φορουμ μας!θα βρεις πολλες ενδιαφερουσες συζητησεις για να συμμετεχεις και σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια για την μεταφραση!
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 737646 Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 737646
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/nasiatheslayer0
an8i
New Moon Victim
New Moon Victim
an8i


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Athina
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Registration date : 06/05/2009

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 23 Ιουν 2010 - 0:13

Εγω βρε παιδια παντος ηρεμω οταν μπαινω σε αυτο το forum Razz
Γενικοτερα οι φιλες μου δεν ειναι πορωμενες με το twilight saga κλπ και δεν μπορω να εκφραστω πουθεναα Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 526765
Αραα παλι καλαα που υπαρχειι το forum Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 174341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dmant89
New Moon Victim
New Moon Victim
dmant89


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 35
Τόπος : Λονδίνο
Αριθμός μηνυμάτων : 194
Registration date : 02/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?   Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 20 Ιουλ 2010 - 23:15

λοιπόν θέλω να εκφράσω αυτό που νιώθω για αυτό το τέλειο φόρουμ... Είναι για μένα πολύ σημαντίκο, γιατί έχω μάθει τόσα πράγματα για τα αγαπημένα μου βιβλία και τις αγαπημένες μου ταινίες αλλά το κυριότερο έχω βρει άτομα που μοιράζονται το ίδιο πάθος με μένα... Επιπλέον πιστεύω ότι πολύ από εσάς έχετε ταλέντο, λόγω των υπέροχων fanfictions που έχω βρει εδώ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Bella and Edward Forum - Πως νοιωθετε για το φορουμ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Be Bella in Edward's Arm!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Volterra's Court :: Biology Lab-
Μετάβαση σε: