Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)

Πήγαινε κάτω 
+58
Dalia
AspaKorth
Rosemarie Cullen
Kristen94
demona1986
Bella Marie Swan
panagiota
marina forever
justnina22
Kimberly
Vampire Prince
sunrise
peter
broken angel
Bitten Pillows
dolores!!
MIKAELLA
Ashley Greene
Fay1765
Bella Cullen12
CrazyVetaki
twilightFOREVER
ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΕΝ 1
izzy cullen
Edward_ Breaking_ Dawn
!~Twilighter~!
Evaline
Nantia Hale_Biers
Fallen Angel
marina
di1996
mR.Geo
sandra21
Mrs.Christina
paru
Afelop
mpellanti21
lykofotaki
Bella07
chrysabella
SilverMusk
Ms Cullen
Bella13
scarlet rose
niki
Mrs.Cullen
Isabella21
emerald eyes
T-NM-E-BD
Morena
evi
WhiteQueen
ΕΡΗ
ed<3
Nemesis Of Bellin
vikaki21
maro
DEMONA CULLEN PATTINSON
62 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
niki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
niki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Κορινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 2465
Registration date : 07/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010 - 16:43

λοιπον και εγω το εχωω διαβασει... τυχαια βεβαια...
μια φιλη μου διαβασε την περιληψη απο το ιντρενετ και το αγορασε
και μετα κολλησε ενελως... της αρεσε πιο πολυ και φυσικα πιο πολυ απο το
Λυκοφως και απο ολα τα αλλα βιβλια του Σαγκα!!!
Βεβαια αυτη διαφωνει ιδεολογικα με το Λυκοφως απο τοτε που διαβασε τα βιβλια...

Τεσπα με επεισε να διαβασω το πρωτο βιβλιο και πραγματικα απογοητευτηκα
με την πληρη αντιγραφη που αντικρισα και το χειροτερο ηταν οτι η φιλη μου δεν το παραδεχοταν! Αυτο το βιβλιο ο Θεος να το κανει εχει ενα αξιολυπιτο στορρυ
που αναθεμα και αν σωζεται στα επομενα βιβλια γελοιοποιει εντελως το θεμα με τους βρικολακες και παρ όλα αυτα ειναι μια σκετη αντιγραφη!

Ακουστε την συμβουλη της Μαριας διαβαστε κανα φανφικ καλυτερα...
εκει μπορει να βρειτε και κανα σημαδι λογοτεχιας... στο βιβλιο αυτο δεν προκειιται να
βρειτε κατα την γνωμη μου!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nemesis Of Bellin
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Nemesis Of Bellin


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : Night Castle
Αριθμός μηνυμάτων : 3549
Registration date : 09/08/2009

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Controling the Elements

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010 - 16:45

γνωμες ειναι αυτα παιδια!!!!
εμενα μ αρεσει και το Twilight αλλα και το αιωνια δικη σου. οχι στον ιδιο βαθμο βεβαια αλλα περναει ευχαριστα η ωρα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010 - 21:21

T-NM-E-BD έγραψε:
Μάπα το γλυκό παρτιώτη................. ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 291223 ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 291223 ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 291223
ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 4736 ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 4736 ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 4736 ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 206202 ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 206202 ( τα λεφτά μου κλαιω ) ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 945889
ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 945889 ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 945889 ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 773164 ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 773164 ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 773164 ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 626465 ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 626465

lol! lol! lol! lol!

Λοιπον δες την ολη κατασταση οπως το ειδα και γω!!!!Ηθελα να Χριστουγεννα ενα υποκαταστατο της Μεγιερ και το βρηκα!!!!Υποκαταστατο πληρωσα ...υποκαταστατο πηρα!!!
Σαφως και δεν με ικανοποιησε !!!Μετα πηρα ολα τα βαμπιροβιβλια σβαρνα και υπαρχουν σειρες που ειναι πολυ πιο καλες!!!

Παιδια δεν μετανιωσα το χρονο που αφιερωσα!!!Ισα ισα για 3 περιπου μερες ειχα κατι να διαβασω που δεν ηταν για πολλοστη φορα το Λυκοφως αλλα κατι αλλο στο ιδιο μηκος κυματος!!!Σαφως ειναι προχειρογραμμενο!!!καλη ιδεα αλλα ηθελε πολυ πιο περισσοτερη δουλεια!!!Αυτη ηταν σαν να πηρε το προχειρο χειρογραφο και να το εβγαλε στην κυκλοφορια!!!Ουτε καν το προχειρο χειρογραφο βασικα...αν σκεφτει κανεις οτι και το midnight sun προχειρο ειναι αλλα η γραφη ειναι καλυτερη και απο τα 4 προηγουμενα βιβλια!!!

Το δευτερο θα το παρω γιατι ειμαι περιεργη να δω τι τρεχει με αυτο το ζητημα περι αθανασιας!!Βασικα μπηκα που μπηκα στον κοπο να την αρχισω την τριλογια ας την τελειωσω κιολας!!!Χειροτερο απο το βιβλιο της Δημουλιδου που ειχα διαβασει καποτε παντως αποκλειεται να ειναι!!
lol!

Εκει να δεις κλαμα που εκανα για τα λεφτα μου!!!!Μετανιωσα την ωρα και την στιγμη που το αγορασα!!! ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 592681 ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 592681 ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 592681

Το ''αιωνια δικη σου '' ειναι απλα ενα ελαφρυ ευχαριστο αναγνωσμα που φαινεται αριστουργημα συγκριτικα με την πατατα που ειχα διαβασει καποτε!!!

Μην αγχωνεσαι υπαρχουν και χειροτερα!!!Τουλαχιστον αγορασες υποκαταστατο Μεγιερ και οχι Φωσκολου!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bella13
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
Bella13


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 450
Registration date : 12/05/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010 - 21:43

υπερβαλετε δεν ηταν τοσο χαλια ειναι κατι για να περασεις την ωρα σου εγω δεν μετανιωσα τα λεφτα μου και τουλαχιστον στο 1 δεν αναφερει κατι για βρικολακες δεν ξερω στα επομενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 18 Μάης 2010 - 22:11

Α ρε Δημητρα καθε φορα που βλεπω βιβλιο της Δημουλιδου θυμαμαι εσενα.
Μα και εσυ απο ολα τα βιβλια στο χειροτερο επεσες! lol!
Εχει γραψει και καλα ομως.
Ακριβως την ιδια αποψη εχουμε.Ειναι αντιγραφη.Απλα το διαβαζεις.
Αυτο.Δεν σου αφηνει καμια αισθηση απο εκει και περα.Δεν βιωνεις ολα αυτα τα συναισθηματα που βιωνεις στο Λυκοφως.Και σαφως υπαρχουν ανωτερου επιπεδου βαμπιροβιβλια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ms Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ms Cullen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 29
Τόπος : Kefalonia
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 20/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 27 Μάης 2010 - 13:19

Εμένα μου φάνηκε ψιλοαηδία!Ηταν η μεγαλύτερη κόπια που έχω διαβάσει.Αυτό με τις αύρες το πήρε από το VA και τα υπόλοιπα από το Λυκόφως.Μέχρι και ο τίτλος του 2ου είναι Γαλάζια Σελήνη.Βγάλτε συμπεράσματα! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vikaki21
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
vikaki21


Θηλυκό Τόπος : Όπου φύσaει ο άνεμος
Αριθμός μηνυμάτων : 2263
Registration date : 09/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 27 Μάης 2010 - 13:47

Δεν ήταν ψιλοαηδια χοτροαηδια αλλά θα πάρω και το δεύτερο όταν βγει για να δω που θα καταλήξει έτσι που τα έχει κάνει σαλάτα lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 27 Μάης 2010 - 14:28

Εγω παντως στο δευτερο βρεθηκα τρομερα!!!

Σε καποιο σημειο πηδηξα τις σελεδες να δω τι θα γινει στο τελος.

Το τριτο δεν μπηκα καν στο κοπο να το διαβασω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 2 Ιουν 2010 - 15:11

Το έχεις διαβάσει στα αγγλικά Βάσω??? Τελικά ήταν τόσο χάλια όσο το πρώτο?? Πάντως και εγώ θα το πάρω για να δω που στα κομμάτια το πάει αν και είναι φως φανάρι πως είναι φτηνή αντιγραφή του Λυκόφωτος. Το σίγουρο είναι πως μπορώ να περιμένω πάρα πολύ άνετα μέχρι να βγει το δεύτερο στα ελληνικά. Δεν πρόκειται να κάνω τον κόπο να στραβωθώ να το διαβάσω στα αγγλικά. geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 3 Ιουν 2010 - 10:16

Ναι το εχω διαβασει.Βαρεθηκα παρα πολυ ειλικρινα.
Ειναι πολυ μετριο για να μου τραβηξει το ενδιαφερον για συνεχεια.Απλα εκεινη την περιοδο δεν ειχα τι να διαβαω και το ειχα ξεκινησει.Μετανιωσα την ωρα και την στιγμη.Ασε που δεν ειναι και μαζι στην ουσια οποτε ξενερωσα διπλα! ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 921765
Μετα απο ενα σημειο πηδηξα τις σελιδες και πηγα στο τελος για να δω τι γινεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrysabella
Twilight Human
Twilight Human
chrysabella


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 29
Τόπος : Κρητη
Αριθμός μηνυμάτων : 56
Registration date : 10/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 9 Ιουν 2010 - 22:34

Ρε παιδια δηλαδη τοσο χαλια ειναι το βιβλιο? ηταν το επομενο στη λιστα μου .. ειναι σαν να μου λετε αστο δεν α3ιζει βρες κατι αλλο ... καμια απαντηση??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bella07
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
Bella07


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 46
Τόπος : Κρητη
Αριθμός μηνυμάτων : 435
Registration date : 13/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Controling the Elements

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 9 Ιουν 2010 - 22:58

Δεν ηταν πολυ κακο απλα ειναι σαν να αντιγαφει το Λυκωφος.Η ιστορια και η πλοκη του βιβλιου εμενα μου εκανε να το συγκρινω.Βεβαια μπορεις να πεις οτι διαβαζετε ευχαριστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrysabella
Twilight Human
Twilight Human
chrysabella


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 29
Τόπος : Κρητη
Αριθμός μηνυμάτων : 56
Registration date : 10/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 10 Ιουν 2010 - 15:06

ααα... οκ τοτε θα το παρω γιατι πσοσπαθω εδω και τοσο καιρο να βρω ενα βιβλιο που να του μοιαζει ... οποτε... θα το διαβασω και θα σου πω την γνωμη μου ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 6512
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DEMONA CULLEN PATTINSON
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
DEMONA CULLEN PATTINSON


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 37
Τόπος : συρος,ερμουπολη
Αριθμός μηνυμάτων : 458
Registration date : 25/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 10 Ιουν 2010 - 15:57

οντως αντιγραφει πολυ το λυκοφως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrysabella
Twilight Human
Twilight Human
chrysabella


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 29
Τόπος : Κρητη
Αριθμός μηνυμάτων : 56
Registration date : 10/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 10 Ιουν 2010 - 23:46

ναι αλλα ακομα και να το αντιγραφει αν το συνολο ειναι ωραιο ... εμενα δεν με νοιαζει ^_^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bella07
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
Bella07


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 46
Τόπος : Κρητη
Αριθμός μηνυμάτων : 435
Registration date : 13/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Controling the Elements

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 11 Ιουν 2010 - 0:00

Αυτο το μηνα θα θγει και το δευτερο βιβλιο με τιτλο <<Γαλαζια Σεληνη>>
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T-NM-E-BD
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
T-NM-E-BD


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθανιστάν!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2274
Registration date : 03/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 11 Ιουν 2010 - 0:05

Αλήθεια? study study study άμα το πάρει κανας γνωστός μου
16+ ευρω δεν δινω για αυτό το πραγμα!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ms Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ms Cullen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 29
Τόπος : Kefalonia
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 20/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 11 Ιουν 2010 - 18:56

T-NM-E-BD έγραψε:
Αλήθεια? study study study άμα το πάρει κανας γνωστός μου
16+ ευρω δεν δινω για αυτό το πραγμα!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mες στο μυαλό μου είσαι! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 11 Ιουν 2010 - 20:02

Το εχω κατεβασει στα αγγλικα ,αλλα δεν εχω αυτην την περιοδο ορεξη να το ξεκινησω .Απο την περιληψη μιας φιλης μου καταλαβα οτι μοιαζει παρα πολυ με το Λυκοφως .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lykofotaki
New Moon Victim
New Moon Victim
lykofotaki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 27
Τόπος : ολη τν μερα στην αγκαλια τ εντουαρντ στο αγαπημενο μσ λιβαδι...ααχ
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Registration date : 28/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 26 Ιουν 2010 - 22:34

κλτσικο ειναι....ενταξει η συγγραφεας γραφει λιγο αθλια αλ η ιστορια κατι λεει........κλ βεβαια μν τ ψαχνετε...οσα βγαινιυν με βρικολακες τ λυκοφως αντιγραφουν...μπορει ν με ενοχλει λιγο αυτο αλ στην πραγματικοτητα τς βγαζω τ καπελο!!!!εχουν κλ γουστο κ ξερουν οτι μονο κατι σαν τ λυκοφως θα περασει...κ να τοι...τ ενα βιβλιο βγαινει μετα τ αλ στηριζομενα ολα στην ιδια ιστορια π μς ταξιδευοι αθανατος-θνητη!!!!!αλ κανενα δν ειναι λυκοφως...και κανενας δν ειναι μεγιερ.....τ ν κανουμε??!!!τ θαυματα συμβαινουν μονο μια φορα!!!!!τρ τς κολλητης μ τς αρεσε περ αυτη η ιστορια απο αυτην τ λυκοφως....δν εχει καθολου γουστο ομως......αλ ολα ειναι υποκειμενικα!!!!!!τ βιβλιο διαβαζεται παντως.......ο καθενας εχει τ γνωμη τ....εγω τ προτεινω γτ κανεις δν ξερει πς θα τ εκλαβει ο αλς....ελπιζω ν σας αρεσει.... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpellanti21
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
mpellanti21


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 30
Τόπος : forks
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Registration date : 26/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 27 Ιουν 2010 - 2:27

το βιβλιο το ειχα διαβασει ειναι ιδιο με το σαγκα;....οι διφορεσ ειναι στα ονοματα και στον τοπο διεξαγωγης των γεγονοτων....το δευτερο βιβλιο δεν εχω σκπο να το αγορασω διαβαζεται αλλα δεν μ συνεπαιρνει,βιβλια τετοιου ειδους υπαρχοθν πολλα,λυκοφως ομως κανενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Afelop
New Moon Victim
New Moon Victim
Afelop


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 38
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 241
Registration date : 06/03/2010

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Mind Reading

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 27 Ιουν 2010 - 10:37

Δεν εχω διαβάσει το βιβλίο, ούτε και κάπιο άλλο της Noel, αλλά δεν μου κάνει αίσθηση να διαβάσω κατι άλλο σχετικό με βαμπίρ κτλ. Απο την υπόθεση και οτι έχει παρει το μάτι μου στο νετ, δε νομίζω να είναι κατι το ιδιαίτερο. Κάποια στιγμή στο μέλλον ίσως το αρχίσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nemesis Of Bellin
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Nemesis Of Bellin


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : Night Castle
Αριθμός μηνυμάτων : 3549
Registration date : 09/08/2009

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Controling the Elements

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 27 Ιουν 2010 - 15:19

εγω τελειωσα σημερα το δευτερο και μ αρεσε περισσοτερο παο το πρωτο. δεν σε συνεπερνει αλλα προσωπικα περναει ευχαριστα η ωρα μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ms Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ms Cullen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 29
Τόπος : Kefalonia
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 20/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 28 Ιουν 2010 - 10:45

Παιδιά χτες ξεκίνησα το δεύτερο...(το δανείστηκα φυσικά,σιγά μην το αγόραζα)και βαρέθηκα κυριολεκτικά.Διάβασα δύο τρία κεφάλαια και με πήρε ο ύπνος από τις 11(σημειωτέον ότι είχα ξυπνήσει στις 12,οπότε δεν ήταν και τόσο νορμάλ!Τέτοια βαρεμάρα μιλάμε......
το πρώτο παλευόταν κάπως,αν και είναι το μισό κλεμμένο από Λυκόφως και το υπόλοιπο από Vampire Academy....είχε μια καλή ιδέα εκεί με την μετενσάρκωση,και το σκότωσε! ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 945889
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)   ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 28 Ιουν 2010 - 13:22

Αχ παιδια πηρα και εγω το δευτερο αν και ειχα πει να μην το παρω αλλα μιας και ειχα το πρωτο το βρηκα και μπροστα μου και λεω ας το παρω να βρισκεται.
Το ειχα διαβασει βεβαια στα αγγλικα και ειχα βαρεθει αλλα ειπα μηπως στα ελληνικα
μπορεσω να το διαβασω.Ελεος....τετοια βαρεμαρα ειχα καιρο να νιωσω!!
Απελπιστικα ειλικρινα.Εμενα μου φανηκε χειροτερο απο το πρωτο.Και τελικα διαπιστωσα οτι δεν εφταιγαν τα αγγλικα μου αυτο ειναι πραγματικα βαρετο βιβλιο. Rolling Eyes
Μιλαμε για την Βαρεμαρα!!!
Για εμενα διαβαστε τους Αγγελους ειναι σαφως πολυ καλυτερο απο το αιωνια δικη σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΙΩΝΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ (ΑΛΙΣΟΝ ΝΟΕΛ)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 16Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Bella's Library-
Μετάβαση σε: