Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 twilightFOREVER's blog

Πήγαινε κάτω 
+36
marina forever
xrysanthi
annia
ROBELINA
Stella Sunlight
mR.Geo
el.vampire
i love edward 2
LadyTaniaXd
despina aek
dimitra_80
peby
ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΕΝ 1
Emy+Robert
Zafrina
LaDy_SoVeReigN
pegulini
athina
sandra21
$ofi@ + Edward
mpellanti21
LITSA0089
evaki
Ms Cullen
Bella07
Jane Volturi
ed<3
Nemesis Of Bellin
ntinaki
di1996
twilightsagaddicted
Lizzy Cullen
Mrs.Christina
izzy cullen
Niki Patt
twilightFOREVER
40 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΤετ 20 Απρ 2011 - 19:52

Ευχαριστω πολυ για τα σχολια. Χαιρομαι τοσο που το αποτελεσμα σας αρεσε. Σιγα σιγα θα αποκαλυφθουν ολα τοσο ο λογος που η Ρενεσμι εφυγε, οσο και τι θα γινει παρακατω. Η σκηνη του οραματος θα πραγματοποιηθει σε μερικα κεφαλαια απο τωρα.

Γενικα αυτη η ιστορια ειναι ενα ρισκο για μενα. Η πλοκη ειναι αρκετα περιπλοκη και φοβαμαι οτι σε καποια σημεια θα σας φανει παραξενη. Λατρευω ομως αυτην την ιστορια και θα την συνεχισω μεχρι το τελος. Πλεον οπως εχω ξανα υποσχεθει θα βαζω ενα κεφαλαιο την εβδομαδα συνηθως το σαββατοκυριακο.

Επισης χαιρομαι ιδιαιτερα που πιστευτε οτι η γραφη μου εχει εξελιχθει. Αυτος ειναι εξαλλου και ο στοχος μου. Α και κατι τελευταιο. Σημερα το blogger μου εμφανιζει απειρα προβληματα και μεσα σε αυτα μου ειχε πλεξει λιγο την δομη της ιστοριας.Το τελευταιο κομματι πρεπει κανονικα να ειναι η σκηνη στην βιβλιοθηκη και οχι η σκηνη με την μπελλα στο δωματιο τους. Μικρη λεπτομερεια αλλα την διωρθωσα.

Συντομα θα κανω και μια ανανεωση στην εμφανιση του blog αν με αφησει το blogger βεβαια γιατι σημερα μου φερεται λιγο παραξενα.

Το παραεπομενο σαββατοκυριακο οχι αυτο που μας ερχεται το μεγαλο σαββατοκυριακο οπως μου αρεσει να το αποκαλω γιατι θα λειπω, ουτε το αλλο,αλλα το παραλλο 7-8 μαιου δηλαδη θα μπει το εβδομο κεφαλαιο στο Σ.Τ.Α. Πλησιαζουν οι εξετασεις και ο ελευθερος χρονος μου περιοριζεται κι αλλο. Οπως και να εχει ομως πλεον θα βαζω σταθερα ενα κεφαλαιο την εβδομαδα.

Αυτα, ευχαριστω ξανα Ελινα και Ερμιονη μου twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΚυρ 1 Μάης 2011 - 17:35

Λοιπον θελω να ανακοινωσω πως μεχρι και τις 15 του μηνος δεν θα εχουμε κεφαλαιο...
Εσπασα τον καρπο στο δεξι μου χερι, το ραισα περισσοτερο αλλα εσπασε και ενα μερος και δεν μπορω να δακτυλογραφισω στον υπολογιστη. Τωρα γραφω με τον δεικτη του αριστερου χεριου πραγμα αβολο και χρονοβορο.

Τελος παντων μεχρι τα γενεθλια μου στις εννεα θα προσπαθησω να γραψω εστω και αργα και θα το βαλω. Παρολα αυτα εκανα καποιες αλλαγες στο blog μου.Ελπιζω να σας αρεσουν,περιμενω σχολια και εντυπωσεις.

Το λινκ δεν μπορω να το βαλω με το αριστερο αλλα υπαρχει στην υπογραφη μου... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
LITSA0089
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire



Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
Registration date : 14/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΚυρ 1 Μάης 2011 - 21:58

twilightFOREVER έγραψε:
Λοιπον θελω να ανακοινωσω πως μεχρι και τις 15 του μηνος δεν θα εχουμε κεφαλαιο...
Εσπασα τον καρπο στο δεξι μου χερι, το ραισα περισσοτερο αλλα εσπασε και ενα μερος και δεν μπορω να δακτυλογραφισω στον υπολογιστη. Τωρα γραφω με τον δεικτη του αριστερου χεριου πραγμα αβολο και χρονοβορο.

Τελος παντων μεχρι τα γενεθλια μου στις εννεα θα προσπαθησω να γραψω εστω και αργα και θα το βαλω. Παρολα αυτα εκανα καποιες αλλαγες στο blog μου.Ελπιζω να σας αρεσουν,περιμενω σχολια και εντυπωσεις.

Το λινκ δεν μπορω να το βαλω με το αριστερο αλλα υπαρχει στην υπογραφη μου... Sad

Γεράσιμε περαστικά σου!!!Ελπίζω να μην πονάς πολύ! Wink

Καταλαβαίνουμε πως είναι πολύ δύσκολο να γράψεις κεφάλαιο μόνο το αριστερο οπότε μην πιέζεσαι όποτε μπορείς γράφεις συνέχεια!Εμείς εδώ είμαστε και περιμένουμε. Smile

Μου αρέσει πολύ το φόντο του μπλοκ twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 150320 και το play list twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 737142 .Μπράβο!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 474941 Πολύ ωραίες αλλαγές!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 201917

Και πάλι περαστικά!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 577643
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΔευ 2 Μάης 2011 - 18:33

Γεράσιμε, κι από μένα καλή ανάρρωση!!! huggie huggie Μακάρι να είναι περαστικό και να γίνει σύντομα καλά το χέρι σου!!! huggie huggie
Μην αγχώνεσαι για τις ιστορίες σου! Όταν θα είσαι πλήρως καλά, τότε θα περιμένουμε καινούριο κεφάλαιο! Εσύ να είσαι καλά και όλα τα υπόλοιπα, θα γίνουν! Wink
Οι αλλαγές στο blog σου μου άρεσαν κι εμένα πολύ!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 868134 Μπράβο σου!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 201917 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 201917 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 201917
Και πάλι περαστικά σου Γεράσιμε!!!!!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 174341 huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΤρι 3 Μάης 2011 - 10:55

περαστικα σου !!!!!!!!!! ευχομαι καλη αναρωση και ολα να πανε καλα !!! μην ανησυχεις καθολου για τις ιστοριες προηγειται η υγεια!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΤρι 3 Μάης 2011 - 21:57

Ευχαριστω πολυ,πολυ για τα περαστικα. Οπως βλεπετε κανω πολυ λιγα ποστ μονο οσα δεν μπορω να αντισταθω γιατι ποναω αφορητα. Μεχρι τις δεκαπεντε παρολα αυτα θα βγαλω τον γυψο και μετα θα κανω φυσιοθεραπειες.

Χαιρομαι που σας αρεσε το blog ηθελα πολυ ενα κλιμα αλλαγης και μαλλον το banner θα ξανα αλλαξει για να ταιρειαζει σε ολες τις ιστοριες μου..Αυτα ευχαριστω ξανα twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
alexia.p
New Moon Victim
New Moon Victim
alexia.p


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 103
Registration date : 28/12/2009

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΤετ 11 Μάης 2011 - 14:03

Γεράσιμάκο μου είπα να μην χάσω την ευκαιρία να δηλώσω και εδώ μεγάλη φαν των ιστοριών σου!!!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 388681 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 388681
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://alexialibrarytales.blogspot.com/
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΤετ 11 Μάης 2011 - 14:10

Ευχαριστω πολυ Αλεξια μου. Οι μαζορετες για τις ιστοριες μου ειναι lol! huggie

Α και την παρασκευη επιτελους θα βγαλω τον γυψο!!! Παρολα αυτα θα κανω καιρο ακομη να μπορω να γραψω ανετα στο πληκτρολογιο και ειναι και οι εξετασεις στην μεση οποτε οι συνεχειες μπορει να αργησουν λιγο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την twilightFOREVER στις Παρ 13 Μάης 2011 - 14:29, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
alexia.p
New Moon Victim
New Moon Victim
alexia.p


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 103
Registration date : 28/12/2009

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΤετ 11 Μάης 2011 - 14:34

ναι φυσικά και είναι για τις τέλειες ιστορίες σου!!!!!

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 388681 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 388681
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://alexialibrarytales.blogspot.com/
Emily The Strange
Twilight Human
Twilight Human
Emily The Strange


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 3
Registration date : 11/06/2011

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΣαβ 11 Ιουν 2011 - 11:17

Γερασιμεεε!!! Θα σε μαλωσω Razz
Εχω παθει στερηση, πραγματικα Razz
Καλη αναρρωση kiss
Θα περιμενω με αγωνια συνεχεια, οπως παντα Smile

Y.Γ: Ειμαι η Εμιλυ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΤετ 15 Ιουν 2011 - 13:07

Mε το που βλεπω ενα σχολιο στο τοπικ απο ενα μελος με το ονομα emily the strange επαθα σοκ. Εμιλυ!!!!!!!!!! Μας ελειψες twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 34442 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 868134

Ο καρπος μου πλεον ειναι τελειος καλα αλλα thanx για τα περαστικα. Η συνεχει θα μπει μαλλον πριν την αλλη εβδομαδα. Να τελειωσω με κατι τρεξιματα που εχουμε το σαββατοκυριακο και θα βαλω.

Welcome Back!!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 4947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΣαβ 9 Ιουλ 2011 - 14:08

Τον προήγουμενο μήνα έγιναν τόσα πολλά. Καταρχάς το blog μου έκλεισε ένα χρόνο!!! Είναι πλέον ενός έτους και 18 ημερών. Ξέρω πως έλειψα για ένα αρκετό μεγάλο διάστημα. Μου συνέβησαν πολλά και ο χρόνος περνάει τόσο γρήγορα που ούτε που το κατάλαβα πως φτάσαμε εννεα Ιούλιου.

Πλέον όμως νόμιζω πως μπόρω να επίστρεψω. Το είχα ξαναπει αυτό και τελικά δεν έγινε. Καμία φορά υπάρχουν άλλα πραγματα που συντελουν στο να μην πραγματοποιήθει κάτι. Δεν ξέρω εαν πρεπει να ζητήσω συγγνώμη αλλά νομίζω ότι το ωφείλω γιατί κάποιοι από έσας με στηρίζετε κα δεν νόμιζω να μπόρεσω πότε να το ξεπλήρωσω όπως θα ήθελα. Ακόμη κάποιοι από εσας περιμένετε την συνέχεια κάθε φόρα με αγωνία. Όποτε ζητάω συγγνώμη που έλειψα για όλο αυτό το διάστημα και υπόσχομαι να επίστρεψω σύντομα στους κανονικούς μου ρυθμούς.

Το νεο κέφαλαιο από το Σ.Τ.Α θα μπει αυτήν την εβδομάδα μιας και είναι σχεδόν έτοιμο. Προς το παρρόν σας περιμένει ένα μικρό teaser.

~http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/2011/07/teaser.html

Eυχαρίστω πολύ πολύ για την στήριξη που μου έχετε δείξει και υπόσχομαι να επανορθώσω Wink
Από εδώ και μπρος έχω όλο το χρόνο να διάβασω πολλά fanfic που θέλω πολύ να διάβασω και έχω παραμελήσει να το κάνω, και ακόμα έχω πόλυ χρόνο να επίστρεψω στο blog μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΣαβ 9 Ιουλ 2011 - 14:21

Γεράσιμε πόσος καιρός! huggie Ελπίζω να είσαι καλά, μιας κι έχω καιρό να σε "δω" στο φόρουμ, αλλά και να μάθω νέα για κάποια ιστορία σου.

Πιστεύω πως δεν οφείλεις κανένα "συγγνώμη", γιατί η ζωή είναι εκτός internet και δεν ξέρεις ποτέ πώς θα έρθουν τα πράγματα και πότε θα μπορέσεις να ασχολήθεις με αυτό. Με χαροποιεί πάρα πολύ το ότι επέστρεψες και μάλιστα με ένα teaser από το "Στοχεύοντας τα αστέρια". Η περιγραφή της πτώσης (αν κατάλαβα καλά) είναι εξαιρετική και με γεμίζει με πολλή πολλή αγωνία για το τι θα επακολουθήσει και τι συμβεί στην ηρωίδα Άλις.Smile

Μπράβο σου Γεράσιμε! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 630836 Ανυπομονώ για το κεφάλαιο!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 465227 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 174341 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΣαβ 9 Ιουλ 2011 - 14:27

Ερμιόνη μου ευχάριστω πολύ πολύ για το σχόλιο σου. Ναι είμαι καλά απλά είχα τόσα να κάνω και έγιναν τόσα πολλά που δεν είχα χρόνο και ενέργεια να ασχολήθω με όλα αυτα.
Εαν δεν κάνω λάθος έχω δει δύο( ; ) νεες σου ιστόριες τις οποίες θέλω πολύ να διαβάσω και σου υπόσχομαι να το κάνω.

Ναι η περίγραφη αφόρα μια πτώση και χαίρομαι που σου άρεσε. kiss twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 616544 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 906998

Το κεφάλαιο θα μπει πολύ πολύ σύντομα αφού είναι σχεδόν έτοιμο. Ήρθε επιτέλους η ώρα να εμφανιστεί ο άντρας με τα χρύσαφενια μάτια.

Και κάπου κοντά στην άλλη εβδομάδα θα έχουμε και την συνέχεια στο sapphire moon. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΣαβ 9 Ιουλ 2011 - 14:38

Χαίρομαι πολύ που είσαι καλά τώρα! Όλα θα μπουν σε μια σειρά, θα δεις! Και μετά όλα θα είναι ευκολότερα! Wink

Είναι σχεδόν έτοιμο το κεφάλαιο και σε μερικές μέρες θα έχουμε συνέχεια και από το Sapphire Moon; Τέλεια!!! Μόνο μην αγχώνεσαι να τα προλάβεις όλα για να μας ευχαριστήσεις. Smile Χαίρομαι πολύ γι αυτό!!!

Ναι, δύο είναι. twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 413121 Τη μια την ξεκίνησα τον Ιανουάριο και την άλλη πριν μια βδομάδα και κάτι περίπου. Wink Να δω για ποια θα πρωτογράφω! giggle

Άρα λοιπόν...περιμένουμε!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 6512 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 174341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΣαβ 9 Ιουλ 2011 - 14:43

Πόπο τον Ιανουάριο; Νίωθω λες και μόλις ξύπνησα από ένα όνειρο και έχω χάσει τα πάντα!!

Εύχομαι και εγώ Ερμίονη μου να μπουν όλα γρήγορα σε μια σείρα και να γίνουν όλα όπως πριν. Και εγώ δεν ξέρω Ερμίονη τι να πρωτοπρολάβω. Θυμάσαι για ένα oneshot που έγραφα γύρω στο Πάσχα; Τελικά θέλω να το κάνω fanfic γιατί διασκεδάζω τόσο γράφοντας το και βγαίνει και τόσο καλό...Να δω όμως που θα προλάβω. Προς το πάρον το άφησα και μάλλον θα ασχολήθω μαζί του την νέα σεζόν που λέει και η introbooks....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΣαβ 9 Ιουλ 2011 - 14:54

Χαχαχα! Ναι τον Ιανουάριο, αλλά έχω καιρό να γράψω από τότε. Έχω επιδοθεί στην πιο πρόσφατη, γιατί έχω πιο πολλή έμπνευση... giggle giggle

Θα γίνουν σιγουρότατα όλα όπως τα θες, αλλά όπως ξέρουμε όλα θέλουν το χρόνο τους. Wink Σταδιακά θα πάρουν το δρόμο τους...
Θα το κάνεις fanfic;; Αν σ' ευχαριστεί και το διασκεδάζεις μην το αφήσεις! Είναι φορές που μας αρέσει τόσο πολύ κάτι, που αν το αρχίσουμε δεν μπορούμε να σταματήσουμε!! Μπράβο σου! Πολύ χάρηκα! Θα αναρτήσεις κανένα κεφάλαιο ή όχι ακόμη;; (χωρίς να σε πιέζω. Ήδη έχεις πολλά στο μυαλό σου. Απλά ρωτάω...Smile )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΣαβ 9 Ιουλ 2011 - 16:27

Ενοείς από την ιστόρια που τελικά θα κάνω fanfic; Από αυτή όχι δεν θα έχουμε σύντομα κεφάλαιο. Προς το παρον την άφησα και θα δω τι θα κάνω μόλις προχωρήσω λίγο με τις άλλες δύο.

Πάντως είναι για πρώτη φόρα τελείως αυτονομο από το twilight εννόωντας ότι είναι ΑU (Another Univerce) δηλαδή δεν είναι με τους γνωστούς Εντουαρντ και Μπέλλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΣαβ 9 Ιουλ 2011 - 16:39

Ναι αυτή την ιστορία εννοούσα. Δεν πειράζει, έχουμε τις άλλες! Wink

Δικοί σου χαρακτήρες; Αυτό είναι πολύ ενδιαφέρον! Μπράβο σου και πάλι! Smile twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 465227
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 14:16

To έβδομο κεφάλαιο του Στοχεύοντας Τα Αστέρια σας περιμένει όπως υποσχέθηκα στο blog μου.

~~http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/2011/07/blog-post.html twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 906998

Αυτό το κεφάλαιο μου αφήνει μια γλυκιά και ξίνη γεύση ταυτόχρονα. Σίγα σίγα η ιστορία αρχίζει να πέρνει μπρος και μπαίνουμε στο κυρίως κομμάτι Wink. Ανυπομόνω να ακούσω τα σχόλια σας twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 616544

Το τραγουδι του κεφάλαιου είναι το Summer Girl των Sulaiman Azimi -ακούγεται στην playlist του blog γιατί στο youtube είναι μάλλον αδύνατον να το βρείτε- και νόμιζω είναι καλύτερο να διαβάσετε το κεφάλαιο παρέα με το τραγούδι. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
eleni 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
eleni 2


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Τόπος : χαλκιδικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 04/03/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 17:21

Γερασιμε διαβασα το κεφαλαιο και ενθουσιαστηκα μπραβο σου twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 201917 δεν εχω διαβασει τα προηγουμενα κεφαλαια το εβδομο ηταν το πρωτο που διαβασα, οταν βρω χρονο θα διαβασω και τα προηγουμενα. Η ιστορια παντως απο αυτο που διαβασα μου αρεσε πολυ. Α και περιμενω καινουριο κεφαλαιο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 17:51

Eλένη σε ευχαριστώ παρα πολύ. Καταρχάς που το δίαβασες και έκανες και σχόλιο και κατα δεύτερον για τα καλά σου λόγια. huggie kiss twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 691711

Συνέχεια θα έχουμε σύντομα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
izzy cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
izzy cullen


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : φορκς
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Registration date : 23/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 18:01

Mου αρεσει πολυ η καινουρια σου ιστορια Γερασιμε!!!!!!!διαβασα τα 5 πρωτα και ηταν τελεια!!!!μπραβο Γερασιμε ελπιζω συντομα να διαβασω και το υπολοιπο αλλα τα καλοκαιρινα της τριτης λυκειου ειναι βασανιστηκα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΠεμ 14 Ιουλ 2011 - 15:06

Σε ευχαρίστω πολύ πολύ Μπέλλα μου!!!!
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 34442
Για τα καλοκαίρια της τρίτης νομίζω σε καταλαβαίνω απόλυτα...Υπομόνη... huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 I_icon_minitimeΠαρ 15 Ιουλ 2011 - 19:21

Διάβασα το καινούριο κεφάλαιο!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 6512 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 6512 Πόσο μου είχε λείψει η ιστορία αυτή και πόσο μου είχε λείψει η γραφή σου Γεράσιμε. Δεν ξέρω τι ακριβώς έκανες αυτή τη φορά, αλλά νομίζω πως είναι το ωραιότερο κεφάλαιο που έχω διαβάσει μέχρι τώρα από σένα! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 480860 Οι τόσο παραστατικές περιγραφές σου, οι ζωντανές εικόνες σου, η πανέμορφη ροή του λόγου...όλα ήταν εκπληκτικά! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 474941 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 474941 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 474941

Και πηγαίνω στην πλοκή. Smile Μου αρέσει το γεγονός ότι βλέπω την Άλις μεγαλύτερη, καθώς μπορώ να ταυτιστώ περισσότερο μαζί της λόγω της ηλικίας της. Είναι ακόμη σε εκείνο το απαίσιο μέρος και πολλά πράγματα επαναλαμβάνονται. Το ολιγόλεπτο μπάνιο, το σκοτεινό δωμάτιο, η σοφίτα που είχε ανακαλύψει η φίλη της Σαμάνθα και φυσικά...τα χρυσαφένια μάτια που ακόμη δεν ξέρουμε σε ποιον ανήκουν.
Φαίνεται ένας πληγωμένος άνθρωπος. Ο πόνος είναι δικαιολογημένος βέβαια, αφού βρίσκεται χρόνια μακριά από τους δικούς της που τη θεωρούν τρελή, αλλά και αφού ζει σε ένα φρικτό μέρος στο οποίο μάλιστα τελευταία έχει χάσει την καλή της φίλη. Η ανάμνηση που είχε ήταν πολύ ζωντανή και λυπήθηκα ακόμη περισσότερο για εκείνη. Είναι μόνη της τώρα. twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 773164
Με προβλημάτισαν τα μυστηριώδη μάτια που ξαναείδε έπειτα από αρκετό καιρό, όπως επίσης και η εξαφάνιση της Σαμάνθα. Περιμένω τη συνέχεια! Wink

Μπράβο, μπράβο, μπράβο Γεράσιμε!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 201917 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 201917 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 201917 Έκανες πολύ καλή δουλειά!!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 201917 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 201917 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 201917 Ανυπομονώ για νέο κεφάλαιο!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 465227 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 465227 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 25 465227
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
twilightFOREVER's blog
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 25 από 26Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» zoe's blog
» hhlhfanfictionland blog
» xrysanthi's Blog

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations-
Μετάβαση σε: