Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 twilightFOREVER's blog

Πήγαινε κάτω 
+36
marina forever
xrysanthi
annia
ROBELINA
Stella Sunlight
mR.Geo
el.vampire
i love edward 2
LadyTaniaXd
despina aek
dimitra_80
peby
ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΕΝ 1
Emy+Robert
Zafrina
LaDy_SoVeReigN
pegulini
athina
sandra21
$ofi@ + Edward
mpellanti21
LITSA0089
evaki
Ms Cullen
Bella07
Jane Volturi
ed<3
Nemesis Of Bellin
ntinaki
di1996
twilightsagaddicted
Lizzy Cullen
Mrs.Christina
izzy cullen
Niki Patt
twilightFOREVER
40 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΤρι 19 Ιουλ 2011 - 16:04

Ερμίονη μου τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! Δεν χορταίνω να διαβάζω το σχόλιο σου!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 616544 Νομίζω το κεφάλαιο βγήκε τόσο καλό γιατί η ψυχολογική μου κατάσταση είναι τέλεια. Μου βγήκε αβίαστα και απολάμβανα να το γράφω. Thanx again!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουλ 2011 - 21:39

Έκπληξη!! Την Δευτέρα κλείνω δύο χρόνια στο forum!! Είχα στο μυαλό μου ένα καλοκαιρινό one shot (αυτοτελη ιστορία) και σκέφτηκα ότι το να το βάλω όταν θα κλείσω δύο χρόνια στο forum μας ήταν η καλύτερη ίδεα.
Επομένως στο blog μου σας περιμένει το πρώτο μέρος της καλοκαίρινης αυτοτελής ιστορίας sound of the waves.

--->http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/2011/07/sound-of-waves.html

Aυτή η ιστορία αφίερωνεται σε όλους τους φίλους που έκανα μέσω διαδικτύου τα τελευταία δύο χρόνια εντός και εκτος του forum.
Γιώτα, Αλεξία, Ερμιόνη(Emy + Robert), Έμιλυ( Emily The Strange), Γιώργο(mR.Geo), Σάντρα(Sandra21), Mαρίνα (Lizzy Cullen),Mπέλλα(izzy cullen), Mαρίνα (Ed<3) -και πολλοι ακόμη που ξεχνω- αυτό είναι για σας.

Αρχικα η ιστορία θα ήταν ένα μέρος αλλά απολάμβανα τόσο να την γράφω που κατέλειξε τεράστια. Βάζω σήμερα το πρώτο μέρος γιατί απο την Δεύτερα θα λείπω σε διακοπες για 10 μερες και δεν θα είμαι εδω.

Ελπίζω να την απολαυσετε όσο απολάμβανα και εγώ να την γράφω. Ανυπομονώ να γυρίσω και να διαβάσω τα σχόλια σας. huggie

Το δεύτερο και τελευταιο μέρος θα ανέβει στις 12 Αυγούστου. twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουλ 2011 - 12:06

μολις διαβασα το υπεροχο κεφαλαιο σου .. εξαιρετικη δουλεια .. με πηγες κατευθειαν στην παραλια .. ο εντουαρτ πολυ παραξενα φερεται .. και η μπελλα ειναι καπως καχυποπτη ή μου φαινεται ..? για αλλη μια φορα με τις περιγραφες σου με εκανες να ταξιδεψω .. μπραβο μπραβο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ed<3
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ed<3


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 32
Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
Αριθμός μηνυμάτων : 3200
Registration date : 27/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουλ 2011 - 12:40

Λοιπον Γερασιμε twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 474941 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 474941 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 474941
Εκανες καταπληκτικη δουλεια...Η ιστορια σου με ταξιδεψε
σε ομορφα μερη με παραλιες να περναω ξενοιαστα με την παρεα μου Wink

Τα καταφερες να μας δωσεις κατι ξεχωριστω για το καυτο φετινο μας καλοκαιρακι twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 388681 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 388681 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 388681
Η Μπέλλα επιτελους απαγκιστρωθηκε απο τους γονεις της και θελει
να περασει το καλοκαιρι της μαζι με την φιλη της... Ομως απο την στιγμη που συνανταει
τον Εντουαρντ κατι αλλαζει Rolling Eyes η συναισθηματικη της κατασταση δεν ειναι ιδαιτερα
σταθερη και ολο εχει μια καχυποψια για ολους και για ολα... Κατα την γνωμη μου σε ολα
μεσα εχει πεσει με την καχυποψια αυτη Razz Razz ...

Εμενα τωρα κατι μου λεει οτι ο Μαξ ρωταγε σκοπημα γιατι ο Εντουαρντ αρχισε να της μιλαει ενω ποτε δεν ηταν ιδιαιτερα φιλικος μαζι της... Δεν πιστευω να τρεφει αισθηματα γι αυτη Neutral Neutral
Ο Εντουαρντ τωρα νομιζω οτι την εχει δαγκωσει καπως την λαμαρινα giggle ολοκληρο
βραχιολι της εφτιαξε μονος του! Cool Περιμενω με αγωνια τι θα γινει στο σπιτι των Καλεν και πως θα εξελιχθουν τα πραγματα!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 34442 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 34442 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 868134
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eleni 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
eleni 2


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Τόπος : χαλκιδικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 04/03/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουλ 2011 - 15:44

Μπραβο Γερασιμε η καινουρια σου ιστορια ειναι οτι πρεπει για το καλοκαιρι twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 474941 οι περιγραφες σου ειναι τοσο ακριβεις με μετεφερες στην θαλασσα. Η συμπεριφορα του Εντουαρντ αλλαξε λιγο αποτομα πιστευω οτι οι αποριες μας θα λυθουν στο επομενο κεφαλαιο ανυπομονω να το διαβασω οπως και τη συνεχεια του στοχευοντας τα αστερια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 18:39

Eυχαριστώ παρα πολύ Ελίνα, Μαρίνα μου και Ελένη!!! Χαίρομαι απίστευτα που σας άρεσε γιατί διασκέδασα και εγώ πολύ με αυτήντην ιστορία...
Ευχαριστώ για τα σχόλια twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 34442 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 906998

Μαρίνα νομίζω περιεγραψες τέλεια την ιστορία. Μην ανυσυχείς ο Μαξ δεν τρέφει αισθήματα για αυτήν.. Wink

όλη αυτήν την εβδομάδα είχα πολλά τρεξίματα και τώρα πρόλαβα να διαβάσω τα σχόλια σας. Μου φτιάξατε την διάθεση!! huggie

Ελένη μην ανυσυχεις το στοχεύοντας τα αστερια θα ολοκληρωθει κάποια στιγμή και η συνέχεια δεν αργει πολύ Wink

Κανονικά σήμερα θα έβαζα το δεύτερο και τελευταιο μέρος της ιστορίας, αλλα επειδη αντιμετωπίζω κάτι μικρα προβληματάκια με το word (με κυριότερο ότι δεν ανοιγει το word Smile)και επειδή αύριο το πρωι θα φύγω για διακοπες και έχω να ετοιμάσω βαλίτσες κλπ δεν έχω χρόνο να ασχολήθω με αυτό, επομένως το δεύτερο μέρος θα μπει μόλις επίστρεψω στις 7 Σεπτεμβρίου. Συγγνώμη για την καθύστερηση twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 906998

Ξανα ευχαριστώ για τα σχόλιαtwilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 616544 και μέχρι να επίστρεψω καλο καλοκαίρι!!!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 416168 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 200305
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΔευ 29 Αυγ 2011 - 17:35

Πρώτα απ' όλα, πρέπει να ζητήσω ένα μεγάλο συγγνώμη που άργησα τόσο πολύ να διαβάσω τη νέα ιστορία. twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 80711 Αν και αισθητά αργά, ήρθα να επανορθώσω, καθώς δεν υπήρχε έτσι κι αλλιώς περίπτωση να τη χάσω. boogie boogie boogie

Sound of the Waves, μία άκρως καλοκαιρινή ιστορία και τώρα που έχουμε μπει στην τελική ευθεία και ο Αύγουστος τελειώνει Sad ένα μικρό κύμα θλίψης με έχει τυλίξει. Μακάρι το καλοκαίρι να κρατούσε για πάντα... twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 98735

Το 1ο μέρος μου κράτησε απίστευτη συντροφιά, αφού ένιωθα σα να άκουγα η ίδια τα κύματα που πάφλαζαν στις ακτές της παραλίας και έσκαγαν στα πόδια του Έντουαρντ (όχι που δεν θα σχολίαζα giggle ). Θα έλεγα πως σε γενικές γραμμές κυριαρχεί μια μυστικότητα, ένα μυστήριο από την πλευρά του Έντουαρντ, το οποίο δεν μπορεί να αποκωδικοποιήσει η ηρωίδα, η Μπέλα. Το πιο παράξενο είναι πως και ο Μαξ παρατήρησε αυτή την αλλαγή στην συμπεριφορά του. Από εκεί που δε μιλούσαν καθόλου, τώρα της έφτιαξε μόνος του ένα κολιέ με κοχύλια που ο ίδιος ψάρεψε! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 835489 Τι να συβαίνει άραγε; Rolling Eyes

Η Μπέλα είναι μπερδεμένη, όμως προσπαθεί να το αποβάλλει αυτό. Προσπαθεί να σκέφτεται πως πρόκειται απλά για μια παρεξήγηση ούτως ώστε να πάψουν να τριβελίζουν το μυαλό της διάφορες θεωρίες που πιστεύω ότι μόνο κακό θα της κάνουν, αν πραγματικά δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Λέγοντας "κακό", εννοώ πως δεν θα απολαύσει τις διακοπές της και δεν θα έχει καλή διάθεση. Ο Έντουαρντ από την άλλη είναι φιλικός, γλυκός και όπως φαίνεται επιθυμεί να την προσεγγίσει. twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 616544 Θα δούμε όμως παρακάτω τι τρέχει και πού οφείλεται αυτή η αλλαγη στο χαρακτήρα του. twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 737142

Γεράσιμε, ξέρεις πόσο σε υποστηρίζω και πόσο πολύ μου αρέσει η δουλειά σου. huggie Αυτό ήταν ακόμη ένα δείγμα του ταλέντου που έχεις και οφείλεις να εκμεταλλευτείς. Wink
Συγχαρητήρια για πολλοστή, ανυπομονώ για το 2ο μέρος της ιστορίας σου! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 201917 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 201917 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 474941 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 474941 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 201917 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 201917
Ελπίζω να πέρασες τέλεια στις διακοπές σου και κλείνοντας να σ' ευχαριστήσω πολύ πολύ για την αφιέρωση! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 465227 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 174341 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 906998 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 465227 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 174341 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΠεμ 6 Οκτ 2011 - 23:04

Eρμιόνη καταρχας συγγνωμη που δεν έχω απαντήσει τόσο καιρό στο σχόλιο σου. Δεν είχα υπολογίστη και έχω και κάποια προσωπικά θέματα με απότελεσμα να λείπω.. Τώρα όμως που μπήκαν όλα σε μια σειρά θα επιστρέψω. Το δεύτερο μέρος μέχρι και την μέση της άλλης εβδομάδας θα μπει.Ευτυχώς το είχα στείλει σε κάποιον με mail και σώθηκε...Περιμένω απάντηση από την beta μου και θα το βάλω Wink

Κατα δεύτερον σε ευχαριστώ παρα παρα πολύ για το σχόλιο σου. Μου έφτιαξε την διάθεση!!! Πολύ χορταστικό και φοβερή ανάλυση της ιστορίας...Σε λατρεύω... Σε ευχαριστώ παρα πολύ για τα θετικά λόγια!!! twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 34442
Η αφιέρωση είναι το λιγότερο που θα μπορούσα να κάνω. Αυτή η ιστορία είναι για να πω ευχαριστω...

Τι συμβαίνει κλπ θα αναλυθεί στο δεύτερο μέρος το οποίο μεταξύ άλλων περιέχει και ένα εξτρα λεμονάτο λεμόνι να φέρει λίγο καλοκαιρίνη δροσιά... twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 442819

Στις διακοπές μου πέρασα τέλεια και ελπίζω και εσύ το ίδιο!!! Σε ευχαριστώ ξανά... twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 906998 twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 616544
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΤρι 18 Οκτ 2011 - 23:35

Ένα μικρό teaser του δεύτερου μέρους σας περιμένει!!!

http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/2011/10/sound-of-waves-teaser.html

Πιο πολύ για να ζεσταθώ και να το βάλω όσο πιο γρήγορα μπορώ...Θα το είχα βάλει νωρίτερα αλλά δεν είχα καθόλου χρόνο...Μες στην εβδομάδα σίγουρα θα μπει ολοκληρο το μέρος... twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΤετ 19 Οκτ 2011 - 10:40

πολυ ωραιο , ανυπομονω για το κεφαλαιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ed<3
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ed<3


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 32
Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
Αριθμός μηνυμάτων : 3200
Registration date : 27/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΤετ 19 Οκτ 2011 - 11:27

Περιμενουμε με ανυπομονησια Γερασιμε kiss
Απο το teaser φανηκε οτι θα μας ταξιδεψεις αλλη μια φορα στον υπεροχο κοσμο των πρωταγωνιστων σου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
d@n@e twilight!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
d@n@e twilight!


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθηνα,γλυκά νερά
Αριθμός μηνυμάτων : 1570
Registration date : 01/11/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΤετ 19 Οκτ 2011 - 12:26

αντε επιτελους τοσο καιρο περιμενουμεεεε! tongue twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 6512
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: twilightFOREVER's blog   twilightFOREVER's blog - Σελίδα 26 I_icon_minitimeΠαρ 20 Ιαν 2012 - 22:43

Όποιος ενδιαφέρεται μόλις έκανα ένα νέο ποστ στο οποίο μιλάω λίγο για το ΄11, γιατί εξαφανίστηκα και πως σκοπεύω να συνεχίσω με τις ιστορίες μου.


http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/2012/01/2011.html

Το λέω και στο πόστ αλλά θέλω να το επαναλάβω και εδώ.
Ένα τεράστιο ευχαριστώ σε όσους άφησαν και ένα μικρό σχόλιο, για τις ιστορίες μου, σε όλους όσους διάβασαν και μία λέξη από αυτές. Ευχαριστώ.

Ελπίζω να υπάρχουν ακόμη κάποιοι που θα διαβάζουν τις ιστορίες μου. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
 
twilightFOREVER's blog
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 26 από 26Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26
 Παρόμοια θέματα
-
» zoe's blog
» hhlhfanfictionland blog
» xrysanthi's Blog

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations-
Μετάβαση σε: