Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...

    Πήγαινε κάτω 
    +21
    d@n@e twilight!
    niki
    izzy cullen
    xrysanthi
    pretty witch
    Zafrina
    despina aek
    dolores!!
    daisyalicecullen
    Stella Sunlight
    Niki Patt
    Emy+Robert
    ROBELINA
    !!!twilight!!!
    mpellanti21
    ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΕΝ 1
    mR.Geo
    LITSA0089
    i love edward 2
    twilightsagaddicted
    ed<3
    25 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 12 Ιουν 2011 - 21:02

    πολύ ένταση και σε αυτό το κεφάλαιο... το πόσο νιώθει ο ένας τον άλλον είναι εκπληκτικό.
    μακάρι να πάνε όλα καλά Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 691689 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 691689 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 691689
    περιμένω πως και πως την συνέχεια Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 201917
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΣαβ 25 Ιουν 2011 - 23:45

    Λίτσα μου, μη μου το κάνεις αυτό! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Θα βάλω τα κλάματα και δεν θα σταματάω. Ήδη δεν είμαι καλά... Crying or Very sad
    Η μουσική είναι εξαισια. Σε συνδυασμό με όλα αυτά που διάβασα, αν δεν δάκρυζα ή έστω βούρκωνα, θα ήμουν από άλλο πλανήτη. Sad

    -Δεν υπάρχουν ελπίδες ούτε για την μητέρα ούτε για το παιδί.

    Γιατί;;; cry Τόσο σοβαρά είναι;;; cry Δεν θελω να πάθουν τίποτα. Ο Έντουαρντ θα θέλει να πεθάνει, δεν θα μπορέσει να ζήσει αν γίνει το μοιραίο. Ειδικά τώρα που έμαθε για το παιδί! Crying or Very sad Έκανε σαν τρελός και τα κορίτσια προσπαθούσαν να τον συνετίσουν και να τον ηρεμήσουν. Crying or Very sad Πολύ στενοχωρήθηκα. Sad

    Εκπληκτικότατο κεφάλαιο!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 201917 Ένα τεραστιότατο ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κορίτσια μου!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 577643 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 577643 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 577643 Μπράβο σας!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 98735 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 98735 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 98735 Η μουσική όπως προείπα, μοναδική! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 31995 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 31995 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 31995 Την ακούω συνέχεια!!! Κρύβει κάτι το μυστηριώδες, ανατριχιαστικό και αγχωτικό ταυτόχρονα. Μπράβο! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 616544
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 26 Ιουν 2011 - 1:13

    τι μου κάνατεεεεεεεεεεεεεεεεε Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202
    δεν έχω λόγια να εκφραστώ Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202
    ξέρετε πως έχω συνδεθεί με αυτην την ιστορία... μην με βασανίζετε Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202
    ας μου στείλει τουλάχιστον κάποια με πμ το πλάνο για το μετά δεν θα αντέξω να περιμένω την συνέχεια... πραγματικά πλάνταξα στο κλάμα
    Λιτσάκι μου ένα μεγάλο μπράβοοοοο... απέδωσες πολύ καλά τα συναισθήματα έστω και μέσα απο τους διαλόγους... τα ξεσπάσματα του ΕΝΤ ιδίως ήταν σαν να τα φώναζα εγώ Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 26 Ιουν 2011 - 11:42

    ε τωρα γιατι βρε λιτσακι μου???????????? Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202
    γιατι μας το κανεις αυτο????τον καημενο τον εντουαρτ,πανω που ελεγα οτι θα συναντηθουν μου το χαλας......
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 26 Ιουν 2011 - 12:26

    μολις διαβασα την συνεχεια !!εγω τωρα τι να πω !!! οι ελπιδες λιγες ?ως δεν θα αντεξω ανυπομονω για την συνχεια!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    d@n@e twilight!
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    d@n@e twilight!


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Αθηνα,γλυκά νερά
    Αριθμός μηνυμάτων : 1570
    Registration date : 01/11/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 26 Ιουν 2011 - 15:11

    εχω παθει σοκ!οι ελπιδες λιγες????????κοριτσια γρηγορα τη συνεχειααα!!!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 480860
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 26 Ιουν 2011 - 17:20

    Ερμιονάκι μου kiss , Χρυσανθεμάκο μου kiss ,Δεσποινάκι μου kiss ,Ελινάκι μου kiss και
    d@n@e twilight! (ονοματάκι;αν θες..) kiss σας ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ.

    Το ξέρω πω εν είναι και τόσο εύκολο αυτό που συμβαίνει στον Έντουαρντ αλλά μην ξεχνάτε πως η Μπέλλα ήταν έγκυος και την πάτησε αυτοκίνητο.Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 686606

    Ερμιονάκι σε ευχαριστώ για α σχόλια για την μουσική.Έψαχνα τραγούι πολύ ώρα αλλά στο τέλος κατέληξα σ αυτό. Wink

    Και πάλι ευχαριστούμε πολύ!! huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 26 Ιουν 2011 - 20:48

    Κοριτσακια μου σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ολες τοσο μα τοσο πολυ!!!
    Για ολη την υποστηριξη σας... Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 465227 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 465227 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 465227

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 906998 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 577643
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 3 Ιουλ 2011 - 21:02

    μαρινακι μολις διαβασα την συνεχεια και εχω μεινει ειλικρεινα με το στομα ανοιχτο !! πρωτον χαιρομαι που το παιδι ειναι καλα , δεν μας φταει σε τιποτα μια νεα ζωη που ερχεται στο φως !!
    δευτερον η μπελλα σε κομμα ?? οχι !!!!!!!!!!!!! πειτε μου οτι μου κανετε πλακα !! πω πω , δεν θα αντεξω αν θα την χασουμε !!
    Σπόιλερ:
    αυτα τα λογια με εκαναν να καταρευσω !!!!!!
    αλλα και στο σημειο με την ηχω εμεινα του αλαλου .για αλλη μια φορα κοριτσια κανατε εξαιρετικη δουλεια !! ανυπομονω για την συνεχεια
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 3 Ιουλ 2011 - 21:07

    πωπω μαρινακι μου με εκανες να κλαψω..τι κεφαλαιο ηταν αυτο?????

    ελπιζω να μην αργησει η συνεχεια.....πρεγματικα ηταν συγκλονιστηκο
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 3 Ιουλ 2011 - 21:51

    Μαρινα μου περιμενα πως και πως καινουριο κεφαλαιο!!!Ηταν απιστευτο για μια ακομη φορα!!!Πολυ συγκηνιτικο με πολλα συναισθηματα!!!Περιμενω με αγωνια τη συνεχεια...!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    vasia
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    vasia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Χαλκιδική
    Αριθμός μηνυμάτων : 266
    Registration date : 27/06/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 3 Ιουλ 2011 - 22:23

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202
    Με τα χαρτομάντηλα είμαι μαρινάκι μου.... Συγχαρητήρια καρδούλα μου υπέροχο κεφάλαιο... περιμένω πως και πώς τη συνέχεια!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 3 Ιουλ 2011 - 23:01

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Πω πω...πώς έσφιγγε η καρδιά μου όσο διάβαζα, δεν μπορώ να το περιγράψω Μαρινάκι μου. Sad Κόπηκε στη μέση από την αγωνία και τον πόνο του Έντουαρντ. Crying or Very sad Μπράβο σου!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 98735

    Ένα πολύ συναισθηματικά φορτισμένο κεφάλαιο από την πλευρά του Έντουαρντ, που με συγκίνησε απίστευτα και με έκανε να νιώσω πως τον είχα μπροστά μου και να θέλω να του πω εγώ πως όλα θα πάνε καλά. Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 773164 Υπήρξαν διάφορα σημεία που με έκαναν να πονέσω, αλλά το παρακάτω ήταν ανατριχιαστικό...Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202
    Σπόιλερ:

    Η ζωή της Μπέλα κρέμεται από μια λεπτή κλωστή, καθώς έχει πέσει σε κώμα και δεν έχει επαφή με το περιβάλλον. Νομίζω πως η γέννηση της κορούλας τους είναι κάτι που θα απαλύνει την κατάσταση του Έντουαρντ. Όχι ολοκληρωτικά, αφού η Μπέλα είναι η ζωή του, αλλά θα του δωσει σίγουρα δύναμη να ελπίζει. Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 773164

    ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ κεφάλαιο και πιστεύω πως είναι ένα από τα καλύτερά σας κορίτσια μου!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 31995 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 31995 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 31995 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 474941 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 474941 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 474941
    Περιμένω με πάρα πολλή αγωνία τη συνέχεια αγάπες μου!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 465227 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 577643 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 465227 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 577643 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 465227

    Υ.Γ.: Το τραγούδι πολύ όμορφο!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 620541
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    twilightsagaddicted
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    twilightsagaddicted


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Λάρισα
    Αριθμός μηνυμάτων : 3767
    Registration date : 07/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 3 Ιουλ 2011 - 23:37

    ΔΕΝ το δεχομαι.!!!οχι, οχι, οχι, εχουν να πεσουν μηνυσεις σε αυτον τον μ%$# που την πατησε σε αυτους τους αχρηστους τους γιατρους που δεν ξερουν να σωζουν εναν ανθρωπο....
    lol! ενταξει σοβαρα τωρα...κι εγω δακρυσα με αυτο το κεφαλαιο...τοσος πονος για τον εντουαρντ...κριμα του αξιζει κατι πολυ καλυτερο...μακαρι να γινει καλα η Μπελλα.!!!
    ανυπομονω για τη συνεχεια.!! kiss
    κοριτσαρες μ μπραβο για αλλη μια φορα.!!!! huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 3 Ιουλ 2011 - 23:49

    Ελινακι μου ,Δεσποινακι μου,robsten kiss(αν θες μου λες ονοματακι για να σε αποκαλω με το ονομα σου),Βασια μου, Ερμιονακι μου, Φενια μου ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ,το ιδιο και η Λιτσα. Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 577643

    Το ξερω ότι ηταν ένα κεφαλαιο με πονο, υπαρχει και αυτος μεσα στην ζωη μας. Μερικες φορες δεν μπορουμε να τον αποφυγουμε. Ακομη και εγω όταν εγραφα το κεφαλαιο συγκινηθηκα… και τωρα που διαβαζω τα σχολια σας ξερω τι περασατε και εσεις διαβαζοντας το. Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202

    Πραγματικα δεν ξερετε ποσο μα ποσο χαρηκα που σας αρεσε τοσο… ηθελα να βγει με το σωστο συναισθημα γιατι ηταν από τα πιο σημαντικα κεφαλαια της ιστοριας μας Rolling Eyes Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 98735

    Και παλι σας ευχαριστουμε πολύ… Η συνεχεια θα ερθει από τα χερακια της Λιτσας μας. Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 34442 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 98735 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 34442

    Φιλακια πολλα κοριτσακια μου!!! kiss kiss kiss kiss kiss kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 3 Ιουλ 2011 - 23:52

    Μαρινα μου Κατερινα με λενε... Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 3 Ιουλ 2011 - 23:55

    Χαρηκα παρα πολυ Κατερινα μου!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 34442
    Καλωσηρθες στο φορουμ μας...χαιρομαι που προστεθηκε κι αλλο ενα
    μελος στην παρεα μας... Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 577643 kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΚυρ 3 Ιουλ 2011 - 23:58

    Και εγω χαρηκα Μαρινα μου!!!Σε ευχαριστω πολυ!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΔευ 4 Ιουλ 2011 - 12:23

    Κορίτσια μου σας ευχαριστούμε όλες πάρα πολύ!! huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ 2011 - 10:23

    να πω ότι ανατρίχιασα λίγο είναι... έχω ζήσει εντατική... εννοώ να περιμένω να μας ενημερώσουν για κάποιο πολύ σημαντικό πρόσωπο για μας... και πραγματικά μαζί με τον ΕΝΤ ήταν σαν να το ξαναζόύσα.

    περάσατε τα συναισθήματα τόσο υπέροχα τόσο καλογραμμένα που δάκρυσα Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202

    ελπίζω η ΜΠ να επιβιώσει... όσο για το μωρό δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο χαρούμενη με κάνετε που επέζησε μετά απο αυτό το ατυχές συμβάν Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 150320

    μπράβο καρδούλες μου άλλο ένα εκπληκτικό κεφάλαιο απο τα χεράκια σας Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 34442 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 98735 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ 2011 - 12:05

    xrysanthi έγραψε:
    να πω ότι ανατρίχιασα λίγο είναι... έχω ζήσει εντατική... εννοώ να περιμένω να μας ενημερώσουν για κάποιο πολύ σημαντικό πρόσωπο για μας... και πραγματικά μαζί με τον ΕΝΤ ήταν σαν να το ξαναζόύσα.

    περάσατε τα συναισθήματα τόσο υπέροχα τόσο καλογραμμένα που δάκρυσα Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202

    ελπίζω η ΜΠ να επιβιώσει... όσο για το μωρό δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο χαρούμενη με κάνετε που επέζησε μετά απο αυτό το ατυχές συμβάν Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 150320

    μπράβο καρδούλες μου άλλο ένα εκπληκτικό κεφάλαιο απο τα χεράκια σας Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 34442 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 98735 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 34442

    Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ Χρυσάνθη μου huggie huggie

    Όσο για τις ερωτήσεις σου βάλαμε καινούριο κεφάλαιο... Wink

    Περιμένω σχόλια για το τραγούδι....ψάχναμε και δεν βρίσκαμε...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ 2011 - 12:14

    συγκινηθηκα ! τι γλυκο , τι ομορφο κεφαλαιο !!!!!!!!! το τραγουδι ταιριαζε τοσο πολυ με το κεφαλαιο !!!!! χαρηκα που η μπελλα συνηλθε !!!!!!! αλλα μου αρεσε οταν ακομα και αν εκεινη εχει προβλημα τον σκεφτεται απολυτα , τον φροντιζει !!!!!!!! για αλλη μια φορα εξαιρετικη δουλεια !!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ 2011 - 12:18

    λιτσακι για ακομα μια φορα μας εκανες να συγκινηθουμε....παρα πολυ γλυκο το κεφαλαιο...φανταζομαι πως θα ειναι το μωρακι....

    ελπιζω απο δω και περα να μην εχουν αλλα προβληματα...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ 2011 - 12:22

    despina aek έγραψε:
    λιτσακι για ακομα μια φορα μας εκανες να συγκινηθουμε....παρα πολυ γλυκο το κεφαλαιο...φανταζομαι πως θα ειναι το μωρακι....

    ελπιζω απο δω και περα να μην εχουν αλλα προβληματα...

    Όχι Δεσποινάκι μου τέλος τα προβλήματα! Wink

    ¶λλωστε φτάνουμε στο τέλος... Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 206202
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    kati
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    kati


    Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
    Αριθμός μηνυμάτων : 11602
    Registration date : 23/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 16 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ 2011 - 13:11

    Τέλος? Πφφφ .. Πάντως σίγουρα όχι άλλα προβλήματα έτσι; Πρέπει να ομολογήσω ότι έτσι όπως διάβαζα το τέλος αυτου του κεφαλαίου μου φαινόταν λες και θα πεις οτι ο Εντουαρντ δεν θα ... πως να το πω... δε θα τα καταφέρει με την αρρώστια του Sad
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 16 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: