Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...

    Πήγαινε κάτω 
    +21
    d@n@e twilight!
    niki
    izzy cullen
    xrysanthi
    pretty witch
    Zafrina
    despina aek
    dolores!!
    daisyalicecullen
    Stella Sunlight
    Niki Patt
    Emy+Robert
    ROBELINA
    !!!twilight!!!
    mpellanti21
    ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΕΝ 1
    mR.Geo
    LITSA0089
    i love edward 2
    twilightsagaddicted
    ed<3
    25 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 15, 16, 17
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ 2011 - 13:42

    Τι καταπληκτκο κεφαλαιο!!!Συγχαρητηρια!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917
    Χαρηκα παρα πολυ που η Bella ειναι καλα!!!Και κυριως που δεν θα υπαρξουν αλλα προβληματα!!!
    Τωρα για το τελος τι να σας πω δεν θελω να τελειωσει...
    Και παλι συγχαρητηρια!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ 2011 - 14:04

    Σας ευχαριστούμε πολύ κορίτσια...

    Όχι καλέ ο Έντουαρντ είναι πολύ καλύτερα μετά την θεραπεία ...

    Τι να κάνουμε βρε κορίτσια;Έπρεπε να τελειώσει γιατί οι ήρωες έχουν τραβήξει πάρα πολλά και θα γινόταν μετά σαν μεξικάνικο..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ 2011 - 18:34

    Η Μπέλα έζησε. Ξύπνησε μάλλον από το κώμα στο οποίο είχε πέσει και ο Έντουαρντ ήταν δίπλα της. Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 98735 Αχ Λιτσάκι μου, πόσο πολύ χάρηκα γι αυτό!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 620541

    Ο Έντουαρντ έχει τύψεις κι αυτό με τσακίζει. Crying or Very sad Της ζητά να τον συγχωρέσει και να γυρίσει σ' αυτόν. Crying or Very sad Όμως...όλα ανατρέπονται κι η Μπέλα ανοίγει τα μάτια της και τον κοιτάζει. Αυτό ήταν πραγματική λύτρωση και ανακούφιση Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 620541 Μαζί με το παιδάκι τους, το οποίο ο Έντουαρντ υπεραγαπάει -όπως είδαμε και πρωτύτερα όταν το τάιζε Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 616544 - θα πανε παρακάτω για μια νέα ζωή. Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 98735
    Το παρακάτω μου άρεσε πάρα πάρα πολύ!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 737142
    Σπόιλερ:

    Μπράβο, συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917
    Εκπληκτική δουλειά, εκπληκτικό κεφάλαιο!!!!!!!!!!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 34442 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 98735 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 465227 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 906998
    Ανυπομονώ για τη συνέχεια!!!!!!!!!!!!!!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 174341 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 174341 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 174341
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ 2011 - 19:01

    Emy+Robert έγραψε:
    Η Μπέλα έζησε. Ξύπνησε μάλλον από το κώμα στο οποίο είχε πέσει και ο Έντουαρντ ήταν δίπλα της. Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 98735 Αχ Λιτσάκι μου, πόσο πολύ χάρηκα γι αυτό!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 620541

    Ο Έντουαρντ έχει τύψεις κι αυτό με τσακίζει. Crying or Very sad Της ζητά να τον συγχωρέσει και να γυρίσει σ' αυτόν. Crying or Very sad Όμως...όλα ανατρέπονται κι η Μπέλα ανοίγει τα μάτια της και τον κοιτάζει. Αυτό ήταν πραγματική λύτρωση και ανακούφιση Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 620541 Μαζί με το παιδάκι τους, το οποίο ο Έντουαρντ υπεραγαπάει -όπως είδαμε και πρωτύτερα όταν το τάιζε Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 616544 - θα πανε παρακάτω για μια νέα ζωή. Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 98735
    Το παρακάτω μου άρεσε πάρα πάρα πολύ!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 737142
    Σπόιλερ:

    Μπράβο, συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917
    Εκπληκτική δουλειά, εκπληκτικό κεφάλαιο!!!!!!!!!!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 34442 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 98735 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 465227 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 906998
    Ανυπομονώ για τη συνέχεια!!!!!!!!!!!!!!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 174341 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 174341 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 174341

    Ερμιονάκι σε χιλιοευχαριστούμε πάρα πολύ. huggie huggie huggie

    Εμα τι;Δεν θα ήταν κοντά της;Όταν η Μπέλλα ξεροστάλιαζε δίπλα του στο νοσοκομειο ενώ εκείνος κοιμόταν ήταν καλά;Να που ήρθε η σειρά του...

    Καρδιά μου ο Εντ είναι λογικό να έχει τύψεις αν και η Μπέλλα εν θα τον αφήσει να της έχει...

    Και εμένα μου άρεσε αυτό και δεν ξέρω πως μου βγήκε...

    Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για ακόμη μία φορά ....

    Πολλά πολλά φιλιά!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    vasia
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    vasia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Χαλκιδική
    Αριθμός μηνυμάτων : 266
    Registration date : 27/06/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ 2011 - 21:20

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Δεν το πιστεύω πως αυτό ήταν το τελευταίο κεφάλαιο!!!
    Μπράβο σας κορίτσια τέλεια ιστορία μόνο αυτό έχω να πω!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ 2011 - 21:33

    τι τελειο το τελευταιο κεφαλαιο Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 πολυ ωραιο αυτο με το μωρο..και τελικα τα ξεπερασανε ολα..
    δε μας ειπατε ομως κοριτσια μου ηταν τελικα εγκυος η μπελλα?????
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ 2011 - 21:46

    τι μου κάνατε βραδιάτικαααααααααααααα cry cry cry cry cry cry cry cry cry
    άστο καλό... cry cry cry cry
    δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω είμαι τόσο συγκινημένη που το μυαλό μου αδυνατεί να βρει τις κατάλληλες λέξεις
    μπράβο κοριτσάρες μου... αυτό ήταν μια απο τις πιο αγαπημένες μου ιστορίες και η κατάληξη της με γέμισε με τέτοια πληρότητα που δεν νομίζω ότι θα μπορούσε να προστεθεί τίποτα περισσότερο απο αυτό...

    συγχαρητήριααααααααααααα Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917
    κάνατε εξαιρετική δουλειά
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ 2011 - 21:51

    Βασια μου σε ευχαριστουμε πολυ

    Δεσποινακι μου ναι η Μπελλα ειναι δευτερη φορα εγκυος σας δωσαμε
    ολα τα συμπτωματα για να το καταλαβεται και ειπαμε να αφησουμε την φαντασια σας να καλπασει Wink

    Χρυσανθη μου ποσο χαιρομαι που σου αρεσε Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 34442 ηθελα τοσο πολυ να σε κανει να νιωσεις ετσι το τελευταιο κεφαλαιο(ξερεις εσυ) Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 34442

    Πραγματικα ειστε ΥΠΕΡΟΧΕΣ kiss kiss kiss Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 577643
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ 2011 - 21:57

    ed<3 έγραψε:

    Χρυσανθη μου ποσο χαιρομαι που σου αρεσε Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 34442 ηθελα τοσο πολυ να σε κανει να νιωσεις ετσι το τελευταιο κεφαλαιο(ξερεις εσυ) Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 34442


    το ένιωσα και με το παραπάνω... δεν μπορούσα να γράψω σχόλια απο το κλάμα που έριχνα... τόση ευτυχία.. πραγματικά τους άξιζε... εκεί όμως που ανατρίχιασα περισσότερο ήταν η σκηνή που ξαπλώσαν και οι τρεις τους στο κρεβάτι... απλά δεν υπάρχει cry cry cry cry cry
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ 2011 - 23:27

    ΜΟΝΑΔΙΚΟ το τελευταιο κεφαλαιο!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917 Μονο που σκεφτομαι οτι δεν θα ξαναδιαβασω συνεχεια του "Μια ζωη μαζι σου" δεν το αντεχω... Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202
    Ηταν τοσο τελειο το οτι ο Εντουαρντ ξαναπηγε στους αγωνες...!Πολυ καλο που η Λιτσα τον προπονουσε ολο αυτο τον καιρο!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 6512
    Οι τρεις τους αγκαλια, σαν αληθινη οικογενεια ηταν υπεροχο!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 150320 Και το μωρο φανταζομαι ποσο ομορφο θα ηταν...!Και ποσο χαζομπαμπας ο Εντ...! giggle
    Η Μπελλα μας παλι εγκυος!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 174341 Ελπιζω αγορακι...! giggle
    Κοριτσια αυτη η ιστορια ηταν απο τις πρωτες που διαβασα και μου ειναι δυσκολο να τη αποχωριστο...! Crying or Very sad cry Κανατε ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ δουλεια και σε αυτη την ιστορια!!!Θα μου λειψουν πολυ... Sad Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Sad
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΔευ 8 Αυγ 2011 - 0:20

    Κατερινακι μου σε ευχαριστουμε πολυ Wink
    Ναι ηταν ενα happy end οπως θα επρεπε να εχει αυτη η ιστορια
    γιατι οι ηρωες της ειχαν παιδευτει πολυ lol!

    Με συγκινεις απιστευτα Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 ποσο χαιρομαι που σου αρεσε!
    Νιωθω και εγω πολυ ασχημα που τελειωσε αφου καθυστερουσα να γραψω μαζι με την Λιτσα
    γιατι δεν ηθελα να τελειωσει Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 620541
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΔευ 8 Αυγ 2011 - 9:59

    Κορίτσια μου σας ευχαριστούμε όλες παρα πολυ...και όχι μόνο για τώρα αλλα για ολοαυτοτον καιρό που μας δώσατε την υποστήριξη και την αγάπη σας...Χωρίς αυτά δεν θα μπορουσαμενα συνεχίσουμε .

    Όσο για το τέλος θέλαμε οι ήρωες μας να ξεπεράσουν τα προβλήματα τους καινα ζήσουν ευτυχισμένα μετά από τόση ταλαιπωρία καίρια αυτούς και για μας.

    Επίσης για την εγκυμοσύνη της Μπελλας , όπως ειπε και η Μαρίνα μου , σας δείξαμε όλα τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης της οπότε είναι σίγουρο ότι τους συμβαίνει αυτό.Δεν ξέρω αν θα κάνουν το διάδοχο ή δίδυμα ή τριδυμα ή τετραδυμα -και δεν λέω αλλα γιατί δεν είναι και κουνελα- όμως κάτι θα κάνουν.

    Και μας , μας φαίνεται λίγο περίεργο το ότι δεν θα ξαναγραψουμε αυτή την ιστορία αλλα νομίζω πως αν συνεχίσαμε θα γινόταν σαπουνοπετρα κάτι που δεν θέλαμε ...

    Σας ευχαριστούμε παρα πολυ για όλο αυτο το διάστημα πως μας υποστηριξατε.

    Και δεν στεναχωριομαστε γιατί όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν ...

    Πολλά φιλία !!!


    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΔευ 8 Αυγ 2011 - 12:10

    κοριτσια μολις διαβασα το τελευταιο κεφαλαιο .. κανατε εξαιρετικη δουλεια .. ενα χαογελο απλωθηκε στο προσωπο μου καθώς το διαβαζα.. χαιρομαι που πηγαν ολα καλα .. τοσες ομορφες εικονες .. μπραβο κοριτσια .. κριμα που εφτασε στο τελος , αλλα καθε καλο φτανει στο τελος ..συγχαρητηρια και παλι
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΔευ 8 Αυγ 2011 - 19:16

    Αχ κορίτσια μου...διαβάζοντας την τελευταία ατάκα ένιωσα ένα αμυδρό τσίμπημα που τελείωσε η ιστορία αυτή. Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 616544 Κάθε φορά που τελειώνει μία ιστορία νιώθω τόσο συγκινημένη. Όπως και να ΅χει δέθηκες για κάποιο καιρό με τους συγκεκριμένους ήρωες, τα παθήματά τους και τα βιώματά τους. Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 773164 Αισθάνθηκες τη χαρά, τη λύπη τους, τον έρωτά τους. Νομίζω πως ένα ΜΠΡΑΒΟ είναι λίγο στην υπέροχη ιστορία που δημιουργήσατε! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 98735

    Χάρηκα πολύ που ο Έντουαρντ επέστρεψε στις παλιές εκείνες μέρες με τους αγώνες ταχύτητας στους οποίους συμμετείχε. Όπως άλλωστε θα συνέβαινε, διότι πάντα είναι πρώτος, κέρδισε! Ήταν πολύ συγκινητική και παράλληλα μαγική η σκηνή στην οποία ο Έντουαρντ παρακολουθούσε την Μπέλα και την κορούλα του. Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 737142 Φαινόταν πως ο ίδιος έλαμπε από ευτυχία. Ερωτευμένοι όπως ήταν κι οι δυο τους, αφέθηκαν στο πάθος και στον έρωτά τους. Πολύ γλυκιά λεμονάδα υπό τους ήχους ενός φανταστικού τραγουδιού! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 98735 Το χιούμορ φυσικά δεν έλειπε καθόλου και έδινε μια εκπληκτική αίσθηση! Οι ατάκες της Λίτσας, συγγνώμη της Ρεμπέκας, ήταν φοβερές!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 403120 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 31995 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 403120 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 31995

    Επίσης, εύχομαι η Μπέλα να είναι έγκυος!!! boogie Τα συμπτώματά της αυτό υποδηλώνουν κι έτσι είμαι σίγουρη πως τελικά είναι! Είμαι τόσο χαρούμενη με την κατάληξη και το τέλος! Κλάψαμε πολύ με τα βιώματα αυτών των ηρώων, όμως περάσαμε και υπέροχες στιγμές μαζί τους. Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 773164 Πέρασαν πολλά στο θέμα της υγείας τους και οι δύο, αλλά τελικά βγήκαν νικητές! Μακάρι να γίνεται πάντα έτσι...

    Αγάπες μου, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και πάλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 474941 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 201917 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 474941 Έχετε μια ανεπανάληπτη συνεργασία και πάντοτε μας εκπλήσσεται με τις ιδέες και τη φαντασία σας, καθώς η κάθε μια σας δίνει κάτι ξεχωριστό!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 620541 Μπράβο για μία ακόμη φορά!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 577643 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 382268 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 577643
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 16:00

    Ελινακι μου kiss και Ερμιονάκι μου kiss σας ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ.

    Ερμιονάκι μου με συγκίνησες βρε! huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 17:16

    Ελινακι μου, Ερμιονακι μου Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 34442 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 34442 ....
    Αγαπες μου σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ πολυ Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 577643

    Επαθα οτι και η Λιτσα συγκινηθηκα Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 πολυ πολυ πολυ!!
    Αχ Ερμιονακι μου με τα εκπληκτικα σχολια σου! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 630836
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 17:26

    LITSA0089 έγραψε:
    Ελινακι μου kiss και Ερμιονάκι μου kiss σας ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ.

    Ερμιονάκι μου με συγκίνησες βρε! huggie

    ed<3 έγραψε:
    Ελινακι μου, Ερμιονακι μου Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 34442 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 34442 ....
    Αγαπες μου σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ πολυ Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 577643

    Επαθα οτι και η Λιτσα συγκινηθηκα Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 πολυ πολυ πολυ!!
    Αχ Ερμιονακι μου με τα εκπληκτικα σχολια σου! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 630836

    Αγάπες μου αξίζετε τα καλύτερα!!!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 382268 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 577643 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 382268 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 577643
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 17:30

    Emy+Robert έγραψε:
    LITSA0089 έγραψε:
    Ελινακι μου kiss και Ερμιονάκι μου kiss σας ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ.

    Ερμιονάκι μου με συγκίνησες βρε! huggie

    ed<3 έγραψε:
    Ελινακι μου, Ερμιονακι μου Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 34442 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 34442 ....
    Αγαπες μου σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ πολυ Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 577643

    Επαθα οτι και η Λιτσα συγκινηθηκα Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 206202 πολυ πολυ πολυ!!
    Αχ Ερμιονακι μου με τα εκπληκτικα σχολια σου! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 630836

    Αγάπες μου αξίζετε τα καλύτερα!!!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 382268 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 577643 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 382268 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 577643

    Και εσύ το αξίζεις Ερμιονάκι μου huggie huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 17:35

    Συμφωνω συμφωνω(σαν την κοτα πεταγομαι Razz )
    Κουμπαρακι μου αξιζεις τα παντα!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 34442 Το ξερεις....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 17:43

    LITSA0089 έγραψε:


    Και εσύ το αξίζεις Ερμιονάκι μου huggie huggie

    ed<3 έγραψε:
    Συμφωνω συμφωνω(σαν την κοτα πεταγομαι Razz )
    Κουμπαρακι μου αξιζεις τα παντα!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 34442 Το ξερεις....

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 577643 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 577643 Αναμένουμε με αγωνία τη νέα ιστορία!!!!!!!!! Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 98735 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 98735 Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΠεμ 11 Αυγ 2011 - 1:19

    κοριτσακια μου μπραβο το τελευταιο κεφαλαιο ηταν πολυ γλυκο και συγκινητικο θα μου λειψει πολυ αυτη η ιστορια...αλλα χαρηκα πολυ που ειχε happy end γιατι οι ηρωες περασαν πολλα και τους αξιζε αυτη η καταληξη...μπραβο ηταν μια εξαιρετικη δουλεια που εφτασε στο τελος της...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mariettoula1996
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mariettoula1996


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Ρόδος
    Αριθμός μηνυμάτων : 5149
    Registration date : 04/01/2012

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...   Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου... - Σελίδα 17 I_icon_minitimeΚυρ 8 Απρ 2012 - 16:18

    Kορίτσια μου τέλεια ιστορία !!!!μου άρεσε πάρα πολύ !!!τελικά μετά από τόσες δυσκολίες που περάσανε ο Έντουαρντ με την Μπέλα ήταν μαζί και ευτυχισμένοι Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Μια ζωή μαζί σου...
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 17 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 15, 16, 17
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: