Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Book 1: Vampire Academy

Πήγαινε κάτω 
+22
Mrs.Cullen2
Dalia
panagiota
AspaKorth
marina
vikaki21
Bitten Pillows
twilightFOREVER
broken angel
Rosemarie Cullen
Lizzy Cullen
marina forever
$ofi@ + Edward
Kimberly
evi
sandra21
Zafrina
katia2110
hiddenfantasy
ΕΡΗ
mR.Geo
April
26 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Rosemarie Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Rosemarie Cullen


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 29
Τόπος : Ηράκλειο
Αριθμός μηνυμάτων : 1164
Registration date : 27/07/2010

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 11 Φεβ 2011 - 17:09

Ευχαριστώ! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 11 Φεβ 2011 - 17:11

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Lizzy Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Lizzy Cullen


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 28
Τόπος : Camp Half Blood
Αριθμός μηνυμάτων : 5908
Registration date : 22/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Controling the Elements

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 11 Φεβ 2011 - 21:25

Καλα δεν ειναι τρομερες οι ατακες του ντιμιτρι??? μπορει στο πρωτο -ειδικα στην αρχη να μην μιλαει πολύ αλλα ειναι να σου τρεχουν τα σαλια. Και εχω σχηματισει στο μυαλο μου μια πολύ χωντανη και καθαρη εικονα της σκηνης που διακοπτει της Ροουζ και τον Τζεσε απο οτι εκαναν.......ειναι απο τις αγαπημενες μου της σειρας μαζι με την καμπινα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 11 Φεβ 2011 - 21:28

Ki εμενα το ιδιο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Lizzy Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Lizzy Cullen


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 28
Τόπος : Camp Half Blood
Αριθμός μηνυμάτων : 5908
Registration date : 22/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Controling the Elements

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 11 Φεβ 2011 - 22:14

Αχ ρε Ευη.....δηλαδη......τι να πω. Εχω ερωτευτει τους Ρωσσους. Ακουω Ρωσια και κοκκινιζω, αναστεναζω και δεν μπορω να βγαλω το γελοιο χαμογελο απο το προσωπο μου. Ειναι λογικο τωρα αυτο????

Και ολα αυτα απο τον Ντιμιτρι. Ουτε με τον Εντουαρντ δεν εκανα ετσι. Δηλαδη οκ, με τον εντουαρντ ημουν καπως και ακομα ειμαι αλλα με τον ντιμιτρι παραλληρω......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 11 Φεβ 2011 - 22:18

Αμα εισαι μονο με τον dimitri καλα εισαι!!!
Εγω παραληρω με τον Εντουαρντ,με τον Ντιμιτρι με τον Αντριαν,με τον Τζεις με τον Ντειμον,με τον Πατς,με τον Αλεξαντερ και η λιστα συνεχιζεται!!! lol!

Χωρις πλακα ομως οσο προχωρας τοσο περισσοτερο κολλημα θα τρως!!
Ειναι απο τις καλυτερες σειρες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lizzy Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Lizzy Cullen


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 28
Τόπος : Camp Half Blood
Αριθμός μηνυμάτων : 5908
Registration date : 22/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Controling the Elements

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 11 Φεβ 2011 - 22:23

Τα εχω διαβασει και τα 6. Αλλα για καποιον ανεξηγητο λογο ερωτευτηκα τον Ντιμιτρι απο την σκηνη που κοιταει τις κοπελες απο το παραθυρο. Και μολις διαβασα και την περιγραφη του εκει που προσπαθουσε να τον πολεμησει, εκει, κολλησα.


Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 11 Φεβ 2011 - 22:31

Το τι ειναι φυσιολογικο και τι οχι ο καθενας το οριζει διαφορετικα.
Νομιζω οτι ολες απο εδω μεσα εχουμε τα κολληματα μας,αλλες πιο μικρα αλλες πιο μεγαλα.
Ειναι λογικο γιατι εχουν δημιουργηθει με τετοιο τροπο οι ηρωες και μας κανουν να ταυτιζομαστε μαζι τους.Ειναι ομορφοι,ρομαντικοι,αγαπανε με παθος και προσφερουν τα παντα για το ατομο που αγαπανε.Οποτε ειναι λογικο να τους ερωτευομαστε!!!
Οποτε μην ανησυχείς.....δεν εισαι η μαναδικη που τρωει τετοια κολληματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lizzy Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Lizzy Cullen


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 28
Τόπος : Camp Half Blood
Αριθμός μηνυμάτων : 5908
Registration date : 22/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Controling the Elements

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 11 Φεβ 2011 - 23:26

Για να πω την αληθεια τωρα νιωθω καπως καλυτερα.......

Επι την ευκαιρία, υπάρχει περιπτωση να το γυρισουν σε ταινια?? Γιατι κατι ειχα ακουσει αλλα δεν ηταν σιγουρο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 12 Φεβ 2011 - 0:36

Nαι κατι τετοιο ακουγεται....Οσο για τους Ρωσους και τα κολληματα που προαναφερθηκαν....
Εκτος απο το κολλημα με Ντιμιτρι που εχει καταντησει μαστιγα πια ακολουθουν για μενα ο Αλεξαντερ Μπελοφ απο τον Καβαλαρη και ο Σολαριν απο το Οχτω.... Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 98735 Τι αντρες θεε μου...Τωρα η λιστα των κολληματων μου ειναι κι εμενα μεγαλη....Τζεις,Πατς,Ντειμον,Αντριαν και ουτω καθεξης.....Κι η λιστα συνεχιζεται..... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Kimberly
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Kimberly


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4678
Registration date : 24/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 12 Φεβ 2011 - 2:36

ΕΡΗ έγραψε:
Αμα εισαι μονο με τον dimitri καλα εισαι!!!
Εγω παραληρω με τον Εντουαρντ,με τον Ντιμιτρι με τον Αντριαν,με τον Τζεις με τον Ντειμον,με τον Πατς,με τον Αλεξαντερ και η λιστα συνεχιζεται!!! lol!

Χωρις πλακα ομως οσο προχωρας τοσο περισσοτερο κολλημα θα τρως!!
Ειναι απο τις καλυτερες σειρες!!!

τον αλεξαντερ απο τον μπρουτζινο καβαλαρη λες?? faint faint faint Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 480860 Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 480860 Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 480860
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 12 Φεβ 2011 - 3:18

Τι αντρας θεε μου.....Ενα με το πατωμα γινομαι μονο στην σκεψη...... Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 432569 Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 432569
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Lizzy Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Lizzy Cullen


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 28
Τόπος : Camp Half Blood
Αριθμός μηνυμάτων : 5908
Registration date : 22/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Controling the Elements

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 12 Φεβ 2011 - 9:28

Δεν τον ξερω. Εχω βαλει ομως στο προγραμμα να τα διαβασω ολα αυτα που λετε.

Ποια εταιρια ενδιαφερθηκε??? Εννοω η summit πηρε το twilight, αποκλειεται να παρει και αυτο. Ποια εταιρια θελει???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
broken angel
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
broken angel


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 446
Registration date : 26/01/2011

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 12 Φεβ 2011 - 10:11

Preger Entertainment εχει απoκτησει τα δικαιώματα για το Vampire academy..!!!

Oσο για τα κολληματα,και εγω καθε βιβλιο που διαβαζω ερωτευομαι και τον πρωταγωνιστη...Πατς,Τζεις,Ντανιελ Γκρεγκορι,Στεφαν,Ντειμον,Ντιμιτρι Μπελικοφ,Σαμ(Ριγος).Και παει λεγοντας...!Αχ ολοι ειναι κουκλοι και τοσο ρομαντικοι..!!! Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 150320
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kimberly
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Kimberly


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4678
Registration date : 24/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 12 Φεβ 2011 - 13:00

evi έγραψε:
Τι αντρας θεε μου.....Ενα με το πατωμα γινομαι μονο στην σκεψη...... Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 432569 Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 432569

τον αλεξαντερ τον εχω συνδυασει με τον ρομπ και μονο με τον ρομπ απο την πρωτη
στιγμη που τον περιεγραψε faint faint faint faint
ειναι ο απολυτοςςςςςςςςςςςςςςς Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 432569 Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 432569 Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 432569
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


¶ντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Απρ 2011 - 21:02

Εχω τελειωσει το βιβλιο μια εβδομαδα τωρα αλλα δεν ειχα χρονο να το σχολιασω. Τωρα τελειωνω και το δευτερο το οποιο αρχισα χτες. Τα παω ερποντας γιατι δεν προκειτε μεχρι την Δευτερα να εχω στα χερια μου το Δεσμωτες ψυχων και δεν θα αντεξω.

Απλα εκπληκτικη σειρα. Την κατατασω παρα πολυ ψηλα και ισως κοντα στο λυκοφως. Εχω παθει απιστευτο κολλημα λατρευω τους χαρακτηρες την πλοκη την ρισελ. Το επιθετο της σημενει υδρομελο παρεπιπτωντως;

Αυτο βασικα που ειχα παρα πολυ καιρο να δω σε βιβλιο ισως απο οταν τελειωσα το σωμα ειναι να με ταξιδευει με μια λεξη εκει που γινονται τα γεγονοτα και να ξεχναω τα παντα. Ειναι πολυ σπανιο να κατσω μεχρι τις τεσσερις τα ξυμερωματα να τελειωσω βιβλιο γιατι ξερω πως ολη την υπολοιπη μερα θα κοιμαμαι ορθιος αλλα με το va εκατσα. Και ηταν και δευτερα η επομενη και ηταν δυσκολη...

Σπόιλερ:


Γενικοτερα ειχα καιρο να διαβασω ενα τοσο καλο βιβλιο και να κολησω τοσο πολυ μαζι του. Καποια απο τα συμπτωματα που ειχα οταν διαβαζα την χαραυγη επεστρεψαν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Απρ 2011 - 21:10

Συνεχισε να διαβαζεις....οσο προχωραν τα βιβλια θα βρισκεσαι σε αναμμενα καρβουνα....Ουτε καν μπορεις να φανταστεις τι σε περιμενει.....ΤΟ κολλημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


¶ντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Απρ 2011 - 21:20

Eτσι μου φενεται. Ο Απριλιος αποδεικνειετε δυσκολος. Μετα το κολημα με το vampire academy θα περασω στο επισημο οδηγο της μεγιερ το prom nights from hell και επειτα για να ξεκολησω απο ολα αυτα λεω να ξεκινησω την πολη των οστων...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 7 Απρ 2011 - 1:27

Τα δυο πρωτα θα τα ξεσκισω κι εγω...δεν υπαρχει περιπτωση να σταματησω για κανεναν λογο...Τωρα διαβαζω VA γτ εχω διαβασμα και χρειαζομαι κατι τελειο αλλα ηδη γνωστο ωστε να διατηρησω τα λογικα μου και να μην καψω τα βιβλια του σχολειου απο τωρα....Αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα συνεχισω αυτη την τακτικη μιας και εκανα το λαθος να ξεκινησω το 4 απο τα θανασιμα εργαλεια και ηδη μου εχει γινει εμμονη ιδεα.... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Bitten Pillows
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Bitten Pillows


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 44
Τόπος : xania
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Registration date : 18/12/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 20 Απρ 2011 - 15:55

σημερα το πηρα στα χερια μου!!! με τα υπολοιπα 5 βιβλια. ειμαι στην σελιδα 103 αλλα δεν με ενθουσιαζει ιδιαιτερα Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 691775 βεβαια ειναι αρχη υπο8ετω αλλα εκος του οτι ειναι ενδιαφερον ο κοσμος των βρυκολακων......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vikaki21
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
vikaki21


Θηλυκό Τόπος : Όπου φύσaει ο άνεμος
Αριθμός μηνυμάτων : 2263
Registration date : 09/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 20 Απρ 2011 - 16:11

Αρχή είναι ακόμα και εμένα από το δεύτερο και μετά τα λάτρεψα
μέχρι να πας το τρίτο βιβλίο θα τα λατρέψεις αν οχι Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 626465 lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bitten Pillows
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Bitten Pillows


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 44
Τόπος : xania
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Registration date : 18/12/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 20 Απρ 2011 - 18:11

ο κριστιαν ειναι πολυ κουλ τυπακος η κανω λα8ος???? faint
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vikaki21
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
vikaki21


Θηλυκό Τόπος : Όπου φύσaει ο άνεμος
Αριθμός μηνυμάτων : 2263
Registration date : 09/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 20 Απρ 2011 - 19:48

Είναι τέλειος ο Κρίστιαν είναι ο πρώτος που μου άρεσε αλλά μετά στα αλλά βιβλία
δεν θα προσέχεις άλλους μονό τον Ντιμιτρι στα πρώτα βιβλία δεν πολύ σου αρέσει αλλά μετά faint
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


¶ντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 20 Απρ 2011 - 19:56

H σειρα ειναι πραγματι φανταστικη. Πριν λιγο καιρο διαβασα για πρωτη φορα το πρωτο και τωρα ειμαι στα μεσα του τεταρτου. Οι ανατροπες πολλες και η πλοκη οσο εξελισεται γινεται ακομη καλυτερη.

Εκτος απο τον Κριστιαν και τον Ντιμιτρι εχεις ακομη πολλους να ερωτευτεις. Τον Αντριαν για παραδειγμα...

Η Ριτσελ εχει πολυ ταλεντο και θα την λατρεψεις. Ασχετο αλλα σημερα επιτελους απεκτησα το Δεσμωτες Ψυχων Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 6512
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
vikaki21
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
vikaki21


Θηλυκό Τόπος : Όπου φύσaει ο άνεμος
Αριθμός μηνυμάτων : 2263
Registration date : 09/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 1: Vampire Academy   Book 1: Vampire Academy - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 20 Απρ 2011 - 20:04

Καλό διάβασμα study έχεις δίκιο όλα τα πρόσωπα τα παρουσιάζει έτσι που τα συμπαθείς
και δεν ξέρεις ποιον να διαλέξεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Book 1: Vampire Academy
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Vampire Academy Graphic Novel
» Vampire Academy: The Movie

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Vampires A-Z :: Vampire Academy-
Μετάβαση σε: