Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 hhlhfanfictionland blog

Πήγαινε κάτω 
+13
mariettoula1996
_gwgw_
i love edward 2
T-NM-E-BD
ed<3
d@n@e twilight!
xrysanthi
twilightsagaddicted
Mrs.Christina
annia
despina aek
ROBELINA
hlhtwilightmania
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 25 Δεκ 2011 - 21:41

ήταν απίστευτο... hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 31995 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 31995 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 31995
γέλασα με την καρδιά μου και σίγουρα μπήκα στο κλήμα των εορτών... μπορώ σε παρακαλώ αν μετάνιωσε η ΜΠ γι αυτήν την συγκατοίκηση να πάρω την θέση της hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 551700 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 551700 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 551700

μπράβο καρδιά μου... εκπληκτική δουλειά hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 388681 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 388681 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 388681 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917

ΥΓ θέλουμε συνέχεια και γρήγορα boogie boogie boogie boogie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 9 Ιαν 2012 - 16:37

χτες διαβασα ολες σου τις ιστοριες μονοκοπανια και μου αρεσαν παρα πολυ πολυ...ειδικα το seperated souls...πραγματικα μου εκανε πολυ εντυπωση η πλοκη και το ποσο καλα μπορεσες να περασεις τα συναισθηματα των ηρωων..μπραβο σου οι περιγραφες ειναι γλαφυρες και τοσο παραστατικες που νομιζεις οτι βρισκεσαι και εσυ εκει...μπραβο και παλι μπραβο περιμενω με αγωνια τα απομενα κεφαλαια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hlhtwilightmania
New Moon Victim
New Moon Victim
hlhtwilightmania


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 27
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός μηνυμάτων : 193
Registration date : 18/10/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Ιαν 2012 - 0:59

Για σας παιδιά..! huggie
Καταρχάς θέλω να σας ζητήσω συγνώμη που χάθηκα τόσο καιρό και σας άφησα χωρίς κεφάλαιο Neutral .Αλλά τα διαβάσματα είναι πολλά και δεν είχα πολύ ελεύθερο χρόνο.
Επίσης σας ευχαριστώ πολύ για τα σχόλιά σας και χαίρομαι αφάνταστα που σας αρέσουν οι ιστορίες μου. hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 6512
Για να σας αποζημιώσω σας έχω έτοιμο το 6ο κεφάλαιο Separet Souls.Ελπίζω να το απολαύσετε,περιμένω με αγωνία τα σχόλια σας... Razz

Κεφάλαιο 6ο:Μια νέα αρχή.
http://hlhfanfictionland.blogspot.com/2012/01/6.html?spref=bl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Ιαν 2012 - 12:29

απο τα πιο υπεροχα κεφαλαια που εχω διαβασει ..απιστευτο ποσο δεμενοι ειναι μαζι .. δεν θα σχολιασω τιποτα αλλο , απλα θα πω οτι ηταν τελειο και χαιρομαι που θα ξαναπροσπαθησουν απο την αρχη .. μπραβο !!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 22 Ιαν 2012 - 15:18

παρα πολυ ωραιο κεφαλαιο μπραβο ειναι πολυ αγαπημενοι αλλα και πληγωμενοι ταυτοχρονα σιγα σιγα θα βρουν τις ισορροπιες τους εφοσον θελουν τοσο πολυ ο ενας τον αλλον....χαιρομαι που θα δωσουν μια δευτερη ευκαιρια τετοιες αγαπες δεν πρεπει να χανονται...μπραβο εκπληκτικο κεφαλαιο με υπεροχες περιγραφες hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hlhtwilightmania
New Moon Victim
New Moon Victim
hlhtwilightmania


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 27
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός μηνυμάτων : 193
Registration date : 18/10/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 9 Φεβ 2012 - 22:09

Mόλις μπήκε το 3ο κεφάλαιο από το University Issues...Ελπίζω να σας αρέσει Razz

http://hlhfanfictionland.blogspot.com/2012/02/3.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T-NM-E-BD
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
T-NM-E-BD


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθανιστάν!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2274
Registration date : 03/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 9 Φεβ 2012 - 22:28

hlhtwilightmania έγραψε:
Mόλις μπήκε το 3ο κεφάλαιο από το University Issues...Ελπίζω να σας αρέσει Razz

http://hlhfanfictionland.blogspot.com/2012/02/3.html

Ω ρε φ'ιλε!!!!!!!! Ε ε ε Ω ω ω τώρα είμαι μόνος μου και κάνω πανικό! faint
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 9 Φεβ 2012 - 22:44

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 480860 faint faint faint hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 480860
απλά δεν υπάρχει... δεν ξέρω τι άλλο να πω
έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό.... πόσο την ζηλεύω cry cry cry cry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Φεβ 2012 - 11:49

θα συμφωνησω με την χρυσανθη , ποσο την ζηλευω αυτη την κοπελα ...γελασα με αυτο το κεφαλαιο ειδικα οταν της την επεφτε!! τελειο κεφαλαιο για ακομα μια φορα ανυπομονω να διαβασω την συνεχεια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
_gwgw_
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
_gwgw_


Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1533
Registration date : 05/02/2012

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Φεβ 2012 - 17:53

Πολύ ωραία η ιστορία σου Μπράβο hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917
Θα συμφωνήσω και εγώ με την Ελίνα και την Χρυσάνθη οτι τη ζηλεύω.
Αυτός ο Εντουαρντ γιατί συμπεριφέρεται έτσι ελπίζω να μην έχουν μπλεξίματα με τον διευθυντή...
Για άλλη μια φορά μας εξέπληξες Smile
Περιμένουμε με ανυπομονησία για καινούργιο κεφάλαιο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ed<3
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ed<3


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 32
Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
Αριθμός μηνυμάτων : 3200
Registration date : 27/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 13 Φεβ 2012 - 0:01

Διαβασα και τα δυο κεφαλαια που ειχα αφησει....
Γραφεις καταπληκτικα και μου αρεσουν εξισου και οι δυο ιστοριες!!!
Ελπιζω να εχουμε συντομα κεφαλαιο γιατι το εχεις κοψει πανω στο καλυτερο.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.... kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hlhtwilightmania
New Moon Victim
New Moon Victim
hlhtwilightmania


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 27
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός μηνυμάτων : 193
Registration date : 18/10/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 19 Απρ 2012 - 20:02

Για σας παιδιά.! Smile
Σας ευχαριστώ για τα σχόλιά σας και χαίρομαι πολύ που σας αρέσουν και οι δύο ιστορίες εξίσου.Ήθελα να ζητήσω συγνώμη που έχω τόσο καιρό να γράψω αλλά με τα μαθήματα του σχολείου και τα φροντιστήρια δεν περήσευε χρόνος.Τέλος πάντων κατάφερα να γράψω το 4ο κεφάλαιο του university issues και μπήκα σε μια σειρά.Θα συνεχίσω με το university issues μεχρι να το προχωρήσω λίγο και μετα θα πιάσω το separated souls.Και πάλι συγνώμη για όσους περιμένανε... Neutral
Ορίστε το νέο κεφάλαιο,περιμένω με αγωνία τα σχόλιά σας.! hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 98735
http://hlhfanfictionland.blogspot.com/2012/04/4.html?spref=bl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 19 Απρ 2012 - 23:08

φοβερόοοοοοοοο
μπράβο Ηλιάνα μου έκανες για άλλη μια φορά εκπληκτική δουλειά hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917
τον άτιμο όταν την χάσει θα παρακαλάει είμαι σίγουρη Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ακούς εκεί τι λόγια ήταν αυτά;;; Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
αλλά καλά του τα έσουρε και η ΜΠ
βασικά την ίδια απορία έχω και εγώ, ποιοι είναι πια οι γονείς του και το κάνει τέτοιο θέμα;;;
όσο για τον Αντρές τι να πω hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 150320 μπράβο στο παλικάρι μας, ελπίζω να μην τις φάει πολύ γιατί ικανό τον έχω τον άλλο να την κάνει την λαδιά του Razz Razz Razz

περιμένω με αγωνία την συνέχεια hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 34442 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 98735 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
mariettoula1996
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
mariettoula1996


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 27
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 5149
Registration date : 04/01/2012

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 19 Απρ 2012 - 23:26

γεια σου Ηλιάννα ,
εδώ και πολύ καιρό έχω διαβάσει και τις 2 σου ιστορίες και είναι και οι δύο εξίσου φανταστικές ...άργησες λίγο να βάλεις συνέχεια αλλά το αποτέλεσμα σε ανταμείβει hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917 περιμένω με αγωνία την συνέχεια !!!
Φιλιά kiss
Μαριέττα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 20 Απρ 2012 - 11:06

τελειο κεφαλαιο ματακια μου, μου ειχε λειψει πολυ αυτη η ιστορια !! πω της φερθηκε ετσι ο εντ ? λιγη τσιπα δεν εχει πανω του ?? τωρα εχουμε και τον αντρες που θα τη υπερασπιστει ! ανυπομονω να δω την συνεχεια !!!!!!!!!!! μπραβο εκανες καταπληκτικη δουλεια !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hlhtwilightmania
New Moon Victim
New Moon Victim
hlhtwilightmania


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 27
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός μηνυμάτων : 193
Registration date : 18/10/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 20 Απρ 2012 - 13:03

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια,χαίρομαι που σας άρεσε το κεφάλαιο! hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 98735
Το επόμενο κεφάλαιο γράφετε και θα ανέβει αύριο.Έμεινα πίσω με την ιστορία και θέλω να την συνεχίσω.θα βάζω κεφάλαια τακτικά κάθε βδομάδα για να μπω σε μια σειρά.
Το επόμενο κεφάλαιο θα σας σοκάρει καθώς ο Έντ θα πει πολλά για τη ζωή του αλλά και το λόγο που τα έκανε όλα αυτά..φοβάμαι ότι θα τον μισήσετε Embarassed .Θα μάθεται και για τους γονείς του και ποιοι είναι επιτέλους. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T-NM-E-BD
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
T-NM-E-BD


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθανιστάν!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2274
Registration date : 03/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 20 Απρ 2012 - 14:06

Αχ τι καλά....που θα το συνεχίσεις...πάντως η ατάκα του Έντουαρντ πιστευψες οτι εγω θα κοιταζα εσένα δε με πείθει και πολύ..........νομιζω οτι τη θελει απλά 1ηφορα το παθαινει αυτό και ε ξερει πως να αντιδράσει....λογικά βγηκε να δει που είναι γιατι θα σκεφτηκε τη πατατα που εκανε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hlhtwilightmania
New Moon Victim
New Moon Victim
hlhtwilightmania


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 27
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός μηνυμάτων : 193
Registration date : 18/10/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 20 Απρ 2012 - 14:54

Κορίτσια επειδή το κεφάλαιο βγήκε πολύ γρήγορα γιατί είχα έμπνευση Razz αποφάσισα να το ανεβάσω τώρα για να μπείτε ολοκληρωτικά στην πλοκή και να ξεδιπλωθούν οι χαρακτήρες από εδώ και πέρα.Ελπίζω να σας αρέσει αν και είναι καπάκι μετά το άλλο.Από εδώ και πέρα θα μπαίνουν 1-2 κεφάλαια την βδομάδα χωρίς καθυστερήσεις..
http://hlhfanfictionland.blogspot.com/2012/04/5o.html?spref=bl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 20 Απρ 2012 - 15:11

ενταξει εχω μεινει με το στομα ανοιχτο !! ο πατερας του βασιλιας της γενοβιας και αυτος ήθελε να εκβιασει την μπελλα να τον παντρευτει για να πάρει το θρόνο .. Πόσο κάθαρμα μπορει αν ειναι ? Από την άλλη όμως κάτι νιώθει για αυτην αλλα ειναι τοσο καθικι που δεν μπορει να το παραδεχτει !! απορω τι σκεφτηκε στο τελος ? Μήπως να της την πέσει κάνοντας το καλο παιδί ? τι να πω , ουτε που ξερω!! ανυπομονω για την συνεχεια!!!!!!!!!! για ακομα μια φορα εκανες εξαιρετικη δουλεια !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mariettoula1996
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
mariettoula1996


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 27
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 5149
Registration date : 04/01/2012

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 20 Απρ 2012 - 15:34

καλή μου φανταστικό κεφάλαιο ...περιμένω με αγωνία την συνέχεια ... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 20 Απρ 2012 - 17:31

διαβασα και τα δυο κεφαλαια και μπορω να πω οτι εχω μεινει...στην αρχη ομολογουμενως με μπερδευε η συμεριφορα του εντι αλλα μετα το τελευταιο κατατοπιστικο κεφαλαιο ενα μονο εχω να δηλωσω ειναι πολυ μεγαλο καθικι και πολλα ακομα βεβαια που δεν λεγονται....πραγματικα το σχεδιο τους ηταν αδιανοητο και μαλιστα θα επαιρναν στον λαιμο τους ενα τοσο καλο κοριτσι οσο η μπελλα....τι να πω αλλα κατα βαθος φαινεται πως νιωθει κατι αλλα ειναι τοσο πεισματαρης και εγωιστης που δεν το παραδεχεται και θεωρει απλα οτι ειναι μονο ελξη...τι να πω γραφεις παρα πολυ ωραια και η πλοκη της ιστοριας ειναι πολυ εφανταστη....μπραβο και παλι μπραβο....συνεχισε ετσι... hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ed<3
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ed<3


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 32
Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
Αριθμός μηνυμάτων : 3200
Registration date : 27/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 5 Μάης 2012 - 17:27

Πω πω διαβασα το κεφαλαιο και εχω μεινει hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 558691 δεν θα περιμενα ποτε οτι ο Εντουαρντ εχει τοσο πλουσιους γονεις κτλ πως φερεται ομως ετσι το κακομαθημενο;θελει να την εκβιασει για να τον παντρευτει αλλα ειμαι σιγουρη οτι κατι νιωθει γι αυτη...
Περιμενω με αγωνια την συνεχεια....Μπραβο σου και παλι!!! hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 868134
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΣαβ 5 Μάης 2012 - 18:41

Πω πωωωωωωω Ηλιάνα μου τι αποκαλύψεις ήταν αυτές;;; hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 558691 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 558691 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 558691 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 558691

έμεινα περιττό να το πω

για την ΜΠ ένα θα πω κακομοίρα μου ξεκόλλα όσο είναι καιρός ο άλλος θα σου μαυρίσει την ψυχή

για τον ΕΝΤ;;; Δεν θα σε πιάσω στα χέρια μου;;; θα σου πω εγώ να φέρεσαι έτσι giggle giggle giggle

τέλειο Ηλιάνα μου για άλλη μια φορά απλά μας έστειλες για τα καλά Wink
μπράβο καρδιά μου περιμένουμε πως και πως το επόμενο
hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 388681 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 388681 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 388681 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917 hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 201917
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
T-NM-E-BD
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
T-NM-E-BD


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθανιστάν!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2274
Registration date : 03/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 8 Μάης 2012 - 1:26

Καινουριο κεφαλαιο πότε θα έχουμε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hlhtwilightmania
New Moon Victim
New Moon Victim
hlhtwilightmania


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 27
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός μηνυμάτων : 193
Registration date : 18/10/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: hhlhfanfictionland blog   hhlhfanfictionland blog - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ 24 Μάης 2012 - 16:15

Συγνώμη για την καθυστέρηση το ξέρω πως είχα πει ότι θα ανεβάζω συχνά κεφάλαιο αλλά με τις εξετάσεις δεν είχα πολύ χρόνο.Τέλος πάντων το 6ο κεφάλαιο είναι έτοιμο.Ελπίζω να σας αρέσει.
Razz
http://hlhfanfictionland.blogspot.com/2012/05/6.html?spref=bl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
hhlhfanfictionland blog
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» MariaCullenSalvatore blog....!!!
» Geo's Blog!
» Creep's blog

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations-
Μετάβαση σε: