Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!

    Πήγαινε κάτω 
    +18
    xrysanthi
    nantiaki_twilight 4 ever
    BELLA MARIE
    AspaKorth
    Emy+Robert
    ed<3
    EliRose
    mariettoula1996
    akaliakoukou
    scarlet rose
    Stella Sunlight
    evi
    Dalia
    argyro12
    Teodan
    panagiota
    Fay1765
    WhiteQueen
    22 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΤρι 19 Ιουν 2012 - 19:20

    Σας περιμένω όλους και όλες να μιλήσουμε για το νέο μου βιβλίο, Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου! Wink

    Μην ξεχνάτε πως είναι το πρώτο βιβλίο μίας σειράς οπότε θα πρέπει να είστε προετοιμασμένοι ότι η ιστορία δεν ολοκληρώνεται εδώ αλλά θα υπάρχει και συνέχεια! Wink

    Για ότι θέλετε να με ρωτήσετε είμαι στη διάθεση σας!

    Υ.Γ. Θα παρακαλέσω όσα μέλη έχουν το βιβλίο και θέλουν να μιλήσουν ή να ρωτήσουν κάτι που αποκαλύπτει πολύ σημαντικά σημεία της πλοκής του βιβλίου να χρησιμοποιούν spoiler. Ας σεβαστούμε αυτούς που δεν έχουν ακόμα το βιβλίο στα χέρια τους.

    Ευχαριστώ! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    Fay1765
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Fay1765


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1516
    Registration date : 04/06/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Νοέλια   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 13:37

    Ξενύχτησα και κοιμήθηκα στις 5 το πρωί για να τελειώσω το βιβλίο σου.Το άτιμο δεν έφευγε απο τα χέρια μου ούτε στιγμή.Το ξεφύλλιζα με μανία από το απόγευμα καθισμένη στο μπαλκόνι και λιώνοντας στη ζέστη παρέα με ένα φραπέ.

    Πρώτα να πω πως πράγματι το όλο σύνολο της σελιδοποίησης και της επιλογής εξωφύλλου με άφησε άφωνη και με μάγεψε.Πού να φανταζόμουν όμως ότι η ιστορία θα με ταξίδευε σε άλλους κόσμους;

    Σπόιλερ:


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Fay1765 στις Κυρ 23 Σεπ 2012 - 16:15, 1 φορά
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 22:46

    Καλησπέρα Φαίη!!!
    ΚατΆ αρχάς θα πρέπει να πω ότι χαίρομαι τρελά! Είσαι η πρώτη που διαβάζεις το βιβλίο ολόκληρο οπότε αυτές είναι οι πρώτες εντυπώσεις για τη Νοέλια από τη στιγμή που κυκλοφόρησε δημόσια!!! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 6512
    Να πω την αλήθεια μου είναι λίγο παράδοξο ότι εσύ διάβασες μέσα σε μία μέρα ένα βιβλίο που εγώ χρειάστηκα αρκετούς μήνες και πολύ κόπο για να το γράψω αλλά από την άλλη για να το διαβάσεις μέσα σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα αυτό σημαίνει ότι σου άρεσε και σε έκανε να μη θέλεις να το αφήσεις! ¶ρα αυτό για εμένα είναι επιτυχία!
    Και τώρα στα επιμέρους, θα απαντήσω σε όλα όσα παρατήρησες με προσοχή!
    Σπόιλερ:
    Φαίη, σε ευχαριστώ για άλλη μία φορά μέσα από την καρδιά μου για όλα όσα λες σε αυτή σου τη δημοσίευση. Η μεγαλύτερη χαρά – ηθική ικανοποίηση για έναν συγγραφέα είναι να ξέρει πως κατάφερε να τραβήξει την προσοχή του αναγνώστη και να του χαρίσει έστω και ένα σύντομο ταξίδι σε έναν κόσμο κατασκευασμένο από το ίδιο του το όνειρο.

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    panagiota
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    panagiota


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
    Registration date : 19/05/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 23:01

    Ζηλεύω....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 23:06

    panagiota έγραψε:
    Ζηλεύω....

    Μην τυχόν και ανοίξεις τα spoiler!!! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 730856 Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 730856 Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 730856

    Και υπομονή! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 194931

    Μόλις το πάρεις στα χέρια σου θα του δώσεις κι εσύ να καταλάβει και μετά θα έρθεις εδώ και θα το κάψουμε! ¶σε που θα το έχουν διαβάσει κι άλλοι και θα είμαστε πολλοί! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 388681 Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 388681 Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 388681

    Μη με παρεξηγείτε... Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 587595

    Είμαι πολύ χαρούμενη απλά! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 937159

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 382268

    Υ.Γ. Την κάνω τώρα, γιατί έχω ραντεβού με έναν άλλο φανταστικό χαρακτήρα ονόματι Όλιβερ! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 432569 Θα σας πω αύριο εντυπώσεις! Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    panagiota
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    panagiota


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
    Registration date : 19/05/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 23:08

    Χαίρομαι που είσαι χαρούμενη!!! boogie
    Το άνοιξα το σπόιλερ αλλά κρατήθηκα μετά τον πρώτο σχολιασμό! Μου υποσχέθηκαν ότι Δευτέρα - Τρίτη θα το έχω στα χέρια μου! Και παρόλο που βάφω το σπίτι και γίνεται πανικός, προηγείται η Νοέλια!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 23:15

    Μην το ξανανοίξεις, θα σε κάνω ντα! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 671170

    Εδώ δεν είχες διαβάσει ούτε την περίληψη και πήγες καλέ και άνοιξες το spoiler??? Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 921765

    Χαρούμενη είμαι επειδή άρεσε στη Φαίη το βιβλίο! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 150320

    Ελπίζω να αρέσει και στους υπόλοιπους! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 691689

    Το σπίτι μπορεί να περιμένει! Η Νοέλια, ο Φιλίπ και εγώ ΟΧΙ! lol!

    Αστειεύομαι φυσικά. Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    panagiota
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    panagiota


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
    Registration date : 19/05/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουν 2012 - 23:17

    Mην αστειεύεσαι καθόλου! Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι! lol! Θα κοιτάξουμε το σπίτι αντί για τον Φιλίπ;;;;;
    Τι να κάνω που όταν βλέπω σπόιλερ κάτι με πιάνει;

    Ο Όλιβερ δικός σου ή αλληνής;
    Θα μας βάλεις σε νέους μπελάδες Μαίρη!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουν 2012 - 12:02

    Όχι, ο Όλιβερ δεν είναι δικό μου δημιούργημα αλλά θα πρέπει να είναι περήφανη αυτή που τον έφτιαξε. Wink
    Εγώ έχω ακόμα πολύ δρόμο με τον Φιλίπ και είμαι πολύ χαρούμενη γι' αυτό! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 6512
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    Teodan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Teodan


    ¶ντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4153
    Registration date : 25/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΠεμ 28 Ιουν 2012 - 13:54

    Ήρθα και εγώ για να κάνω τα σχόλια μου. Δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα παραπάνω σπόιλερ οπότε συγγνώμη αν επαναλάβω κάτι. Σε ένα άλλο θέμα πρόσεξα ότι μου ζήτησες να σου πω την αλήθεια. Δεν πρόκειται να πω ψέματα, το είχα κάνει μια άλλη φορά στο παρελθόν (πάνω στο ίδιο θέμα) και είχα βρεθεί σε πολύ δύσκολη θέση.
    Σπόιλερ:
    Και επειδή οι πράξεις έχουν περισσότερη σημασία από τα λόγια θα σου πω το εξής. Στη βιβλιοθήκη μου μπαίνουν μόνο τα βιβλία που μου άρεσαν ή στην περίπτωση μιας σειράς αρκεί να μου έχει αρέσει το ένα. Ο αλχημιστής του Μάικλ Σκοτ και ο άρχοντας των δαχτυλιδιών φιλοξενούνται στην βιβλιοθήκη του πατέρα μου. Η Νοέλια ανήκει στη δικιά μου! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΠεμ 28 Ιουν 2012 - 19:17

    Καλησπέρα!

    Κωνσταντίνε, κατ' αρχάς θα ήθελα να σε ευχαριστήσω που ήρθες στην έκθεση, πήρες το βιβλίο μου, το διάβασες και μάλιστα έγραψες και τα σχόλια σου! Κρίμα που δεν έμεινες λίγο παραπάνω στην έκθεση να γνωριστούμε καλύτερα! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 34442

    Επίσης θέλω να σε ευχαριστήσω ακόμα περισσότερο που μου λες την ειλικρινή σου άποψη και να ξέρεις ότι αυτό με βοηθάει πολύ ώστε να γίνω καλύτερη! Wink

    Θα πρέπει σε αυτό το σημείο να πω ότι το βιβλίο που έχω γράψει απευθύνεται κυρίως στο γυναικείο κοινό. Δεν είναι μυστικό, ίσα - ίσα, θα έλεγα ότι εκεί στόχευα όταν το σκεφτόμουν. Γενικότερα ήθελα να γράψω ένα βιβλίο σαν αυτά που μου άρεσε να διαβάζω και πιστεύω ότι σε έναν βαθμό το πέτυχα! Πάμε όμως τώρα να δούμε αναλυτικά όλα αυτά που μου λες και να σου απαντήσω αντίστοιχα.

    Προσοχή! Όσοι δεν έχετε διαβάσει το βιβλίο, απαγορεύεται αυστηρά να ανοίξετε το spoiler! Ακούς Παναγιώτα;;;; Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 730856

    Σπόιλερ:

    Και πάλι Κωνσταντίνε σε ευχαριστώ! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    Teodan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Teodan


    ¶ντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4153
    Registration date : 25/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΠεμ 28 Ιουν 2012 - 19:31

    Δεν χρειάζεται να με ευχαριτείς!Έκανα ό,τι θα ήθελα να κάνουν όσοι έπαιρναν το βιβλίο μου αν ήμουν εγώ στη θέση σου.
    Και αφού σου αρέσουν τα σενάρια, άκου το δικό μου
    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΠεμ 28 Ιουν 2012 - 19:45

    χμμμ... Ενδιαφέρουσες απόψεις!

    Αλλά δεν θα πάρεις κουβέντα από εμένα σχετικά!

    Δυστυχώς ή ευτυχώς θα περιμένεις τα επόμενα βιβλία!

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    Teodan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Teodan


    ¶ντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4153
    Registration date : 25/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΠεμ 28 Ιουν 2012 - 22:28

    Eγώ θα διάλεγα το ευτυχώς. Η αναμονή είναι ένα γλυκό "βασανιστήριο" (δεν μου ερχόταν άλλη λέξη)
    Πόσα βιβλία θα είναι τελικά;
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΠεμ 28 Ιουν 2012 - 22:42

    Απ' ότι φαίνεται πάμε για τρία τελικά! Δεν έχει παρθεί η τελική απόφαση ως προς αυτό, πρώτον γιατί κι εγώ η ίδια ποτέ δεν μπορώ να υπολογίσω την έκταση και θέλουμε επίσης να δούμε πως θα πάει το πρώτο. Αν και ο εκδότης μου ήταν εξ' αρχής πολύ θετικός για τρία.

    Πάντως το σίγουρο είναι πως θα υπάρξει οπωσδήποτε ακόμα ένα, είναι όρος του συμβολαίου μου!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    argyro12
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    argyro12


    Θηλυκό Τόπος : καπου βαθια στα ονειρα
    Αριθμός μηνυμάτων : 2374
    Registration date : 03/06/2012

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΠεμ 28 Ιουν 2012 - 22:49

    εγω παντως χαιρομαι που θα ειναι τοσα Smile Smile Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    panagiota
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    panagiota


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
    Registration date : 19/05/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΠαρ 29 Ιουν 2012 - 8:37

    lol!
    Δεν άνοιξα στο σπόιλερ Μαίρη!!!
    Κρατήθηκα! boogie
    Η αλήθεια είναι ότι του dan το άνοιξα αλλά δεν διάβασα τίποτε!
    Το βιβλίο θα το πάρω σήμερα το απόγευμα.Ελπίζω! Γιατί αν για κάποιον λόγο δεν με περιμένει στο βιβλιοπωλείο...μαύρι φίδι θα φάει τον υπευθυνο της καθυστέρησης!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΚυρ 1 Ιουλ 2012 - 15:31

    Κι εγώ χαίρομαι που θα υπάρξει και δεύτερο και ελπίζω να υπάρξουν και περισσότερα και τώρα στο θέμα μου γιατί δεν μπορώ να κρατηθώ ... Καταρχήν το βιβλίο έφτασε στα χέρια μου Σαββατο πρωί στις 11.00 π.μ. κι απο εκείνη την ώρα έχω γίνει αυτοκόλλητη μαζί του...
    λοιπόν εντυπώσεις...

    Σπόιλερ:

    Περιττώ να σου πω πως η μανά μου με βλέπει με ένα βιβλίο στα χέρια και με ρωτάει γιατί το κρατάω ??? όταν πάει δε να απλώσει τα χερια της πάνω του ... της λέω να μην πλησιάσει περισσότερο γιατί θα της κόψω τα χέρια lol! Εμμονή έχω πάθει δεν είμαι καλά... cry
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    panagiota
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    panagiota


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
    Registration date : 19/05/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΚυρ 1 Ιουλ 2012 - 20:47

    Να μαι κι εγώ που δεν διάβασα ακόμη το βιβλίο!
    Ο βιβλιοπωλης μου τηλεφώνησε στις εκδόσεις Πηγή και του είπανε ότι έχει εξαντληθεί! Θα πρέπει να περιμένω την επανέκδοση είπανε!
    Εύχομαι να είναι έτσι τα πράγματα, να πουλιέται το βιβλίο κι ας αργήσει να φτάσει στα χέρια μου!
    Οπότε τα δικά μου σχόλια θα αργήσουν....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΚυρ 1 Ιουλ 2012 - 20:49

    Παναγιώτα, θα σε στεναχωρέσω αλλά δεν ισχύει αυτό. Απλά το βιβλίο θα πάει στα βιβλιοπωλεία από Σεπτέμβρη και γι' αυτό του το είπαν αυτό.

    Θα πρέπει να το παραγγείλεις κατευθείαν από την Πηγή, από τα λινκ που έχω δώσει.

    Ζητώ συγνώμη γι' αυτό.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    panagiota
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    panagiota


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
    Registration date : 19/05/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΚυρ 1 Ιουλ 2012 - 20:51

    Ααααα! lol!
    Δικό μου το λάθος, όχι δικό σου! Είπα να ακολουθήσω τη συνηθισμένη μου μέθοδο παραγγελίας!
    Το παραγγέλνω λοιπόν απευθείας!
    Και...γελώ ακόμη με τα σχόλια της Ντάλιας για το βιβλίο που έγραψε και στα δύο τόπικ!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΚυρ 1 Ιουλ 2012 - 20:56

    Τι λες παιδί μου; Δεν τίθεται θέμα λάθους! Wink Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΚυρ 1 Ιουλ 2012 - 22:17

    panagiota έγραψε:
    Ααααα! lol!
    Δικό μου το λάθος, όχι δικό σου! Είπα να ακολουθήσω τη συνηθισμένη μου μέθοδο παραγγελίας!
    Το παραγγέλνω λοιπόν απευθείας!
    Και...γελώ ακόμη με τα σχόλια της Ντάλιας για το βιβλίο που έγραψε και στα δύο τόπικ!

    Παναγιώτα χαίρομαι που σε εκανα να γελάσεις lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΚυρ 1 Ιουλ 2012 - 22:37

    Dalia έγραψε:
    Κι εγώ χαίρομαι που θα υπάρξει και δεύτερο και ελπίζω να υπάρξουν και περισσότερα και τώρα στο θέμα μου γιατί δεν μπορώ να κρατηθώ ... Καταρχήν το βιβλίο έφτασε στα χέρια μου Σαββατο πρωί στις 11.00 π.μ. κι απο εκείνη την ώρα έχω γίνει αυτοκόλλητη μαζί του...
    λοιπόν εντυπώσεις...

    Σπόιλερ:

    Περιττώ να σου πω πως η μανά μου με βλέπει με ένα βιβλίο στα χέρια και με ρωτάει γιατί το κρατάω ??? όταν πάει δε να απλώσει τα χερια της πάνω του ... της λέω να μην πλησιάσει περισσότερο γιατί θα της κόψω τα χέρια lol! Εμμονή έχω πάθει δεν είμαι καλά... cry

    Δεν έχω να σου πω πολλά ακόμα κι αυτό επειδή είσαι ακόμα στη μέση απ' ότι καταλαβαίνω! Wink

    Αλλά...

    Σπόιλερ:

    Θα σε περιμένω όταν τελειώσεις για να τα πούμε πιο αναλυτικά!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! I_icon_minitimeΚυρ 1 Ιουλ 2012 - 22:43

    Οκ θα το φάω πάλι απόψε...αρκεί να σου πω ότι ξεκινάω στις 2.00 και τελειώνω κατά τις 4.30 το διάβασμα ...άσε που μερικά σημεία μάρέσουν τόοοοοοσο πολύ που τα διαβάζω ξανά και ξανά!!! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 620541 Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! 150320
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 16Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: WhiteQueen's Desk-
    Μετάβαση σε: