Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!

    Πήγαινε κάτω 
    +18
    xrysanthi
    nantiaki_twilight 4 ever
    BELLA MARIE
    AspaKorth
    Emy+Robert
    ed<3
    EliRose
    mariettoula1996
    akaliakoukou
    scarlet rose
    Stella Sunlight
    evi
    Dalia
    argyro12
    Teodan
    panagiota
    Fay1765
    WhiteQueen
    22 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 1 Ιουλ 2012 - 22:48

    Σε νιώθω! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 34442

    Χαίρομαι πάρα πολύ που σου αρέσει τόσο το βιβλίο μου! Αυτό σου το ξενύχτι να ξέρεις ότι με κάνει πολύ ευτυχισμένη! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 6512

    Θα περιμένω ανυπόμονα τις εντυπώσεις σου όταν το ολοκληρώσεις γιατί έχουν πολλά να γίνουν και να πούμε ακόμα!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 1 Ιουλ 2012 - 23:06

    Μαρία αυτό να μην το ξαναπείς!!! Σου το απαγορεύω!!!

    Λατρεψα το βιβλίο σου από τότε που διάβασα το απόσπασμα που έχω στην ύπο μου!!!
    όσο για το ξενύχτι μου ...μ'αρέσει να διαβάζω την νύχτα , έχει περισσότερη ησυχία... και κυρίως αν διαβάζω τον αγαπημένο μου αξιωματικό...ειλικρινά είναι απόλαυση! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 98735 Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 150320
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Ιουλ 2012 - 2:34

    Δεν εχω διαβασει παρα πολλες σελιδες αλλα προς το παρον ενα εχω να πω...φαινεται απο τις πρωτες γραμμες ποια το εγραψε....παω να πορωθω....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Ιουλ 2012 - 10:35

    Καλή πόρωση! Εμ... ανάγνωση ήθελα να πω! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Ιουλ 2012 - 10:39

    Μεχρι τωρα μονο ετσι μπορω να την χαρακτηρισω...θα επανελθω συντομα με λεπτομερη σχολια.. kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    Stella Sunlight
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Stella Sunlight


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 837
    Registration date : 04/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Ιουλ 2012 - 14:33

    Ήρθε ο καιρός να πω και εγώ την άποψη μου. Smile

    Εδώ και πολύ καιρό διαβάζω τα φανφικ σου σιωπηλά χωρίς να σχολιάζω τίποτα απλώς να μαγεύομαι από την γραφή σου.Ξεκίνησα από την πρώτη ιστορία τα Αισθησιακά απομνημονεύματα το 1920 όπου αγάπησα και με έχει βοηθήσει στο να συνεχίσω να γράφω και να εμπνέομαι με έκανε να κλάψω,να χαρώ και στο τέλος μου άφησε μια γλυκιά γεύση. Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 98735

    Στην συνέχεια το Desire Blossom με άφησε νύχτες ξάγρυπνη study με τα κεφάλαια και τις ερωτικές σκηνές όπου σιγά σιγά κατέληγαν σε κάτι πιο βαθύ.Την αγάπη.Λάτρεψα τους χαρακτήρες ταυτίστηκα μαζί τους σε μερικές στιγμές.Μια ιστορία όπου είναι ανάμεσα στα αγαπημένα φανφικ.

    Και τώρα με την καινούργια σου ιστορία την Νοέλια όπου μόνο έχω διαβάσει την περίληψη και διαβάζοντας τα σχόλια και μερικά αποσπάσματα με άφησε σε μια αγωνία,με τράβηξε αμέσως το ενδιαφέρον ξέροντας πως είναι μια ακόμη δική σου δημιουργία που συνδέετε με το ταλέντο σου προς την γραφή. huggie

    Ξέρω πως δεν αποκαλείς τον εαυτό σου συγγραφέα αλλά επίτρεψε μου να σου πω ότι εκτός από συγγραφέας που θεωρώ και είσαι για εμένα,είσαι και δημιουργός ενός καινούργιου κόσμου που με την φαντασία σου και την αγάπη που έχεις σε αυτό που κάνεις δημιουργείς κάτι το διαφορετικό από όλα τα άλλα που δεν έχει καμία αντιγραφή από τα υπόλοιπα βιβλία.Είναι καθαρά δικό σου.

    Το βιβλίο θα το παραγγείλω σε λίγες μέρες λόγο κάποιου οικονομικού προβλήματος που με αναγκάσει να μείνω στην αναμονή. Neutral

    Συνέχισε με όλη την αγάπη και το ταλέντο που έχεις για την Νοέλια προσφέροντας μας την μαγεία της αγάπης και έναν καινούργιο κόσμο. Smile huggie

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://stella-brokenheart-94.blogspot.com
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Ιουλ 2012 - 22:39

    Καλησπέρα Στέλλα!

    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια, με συγκίνησε πάρα πολύ το ποστ σου. Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 34442

    Πραγματικά δυσκολεύομαι να αποκαλέσω τον εαυτό μου "συγγραφέα" και ίσως κάποια μέρα αν αποδειχτεί ότι αξίζω αυτό τον τίτλο μπορεί και να τον χρησιμοποιήσω.

    Κατά τα άλλα κάνω απλά κάτι που αγαπώ πολύ και θέλω να μοιράζομαι μαζί σας. Ειλικρινά μου έχουν λείψει πολύ εκείνες οι μέρες που ανέβαζα κάθε τόσο καινούριο κεφάλαιο, η ανταπόκριση και τα σχόλια των μελών εδώ... Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 616544

    Είναι αλήθεια ότι η Νοέλια είναι ένας δικός μου κόσμος φτιαγμένος από τα όνειρα μου και χαίρομαι που θα έχει και συνέχεια γιατί δεν είμαι έτοιμη να τον αποχωριστώ ακόμα. Wink

    Θα πρέπει για μία ακόμα φορά να ευχαριστήσω όλους εσάς, δεν ξεχνάω ποτέ ότι αν δεν ήταν το φόρουμ και η ανταπόκριση που είχαν οι ιστορίες μου από τα μέλη δεν θα αποφάσιζα ποτέ να κάνω το επόμενο βήμα.

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Ιουλ 2012 - 23:16

    εγώ επειδή δεν κρατιέμαι ένα έχω να πω...

    Σπόιλερ:

    Μαράκι μου ελπίζω να με καταλαβαίνεις... lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Ιουλ 2012 - 23:22

    Αχ σε καταλαβαίνω!!! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 616544 Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 616544 Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 616544

    Φιλίπ!!!! faint
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Ιουλ 2012 - 23:38

    Σου έχει συμβεί να θες να διαβάσεις να ανυπομονείς και τρέμουν τα χέρια σου καθώς γυρνάς τις σελ???

    Μα τω Θεό αυτό έχω πάθει πρώτη φορά στα χρονικά με βιβλίο!!!!! faint

    Φιλίπ δεν λες τπτ... Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 620541 Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 620541 Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 620541 Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 620541
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Ιουλ 2012 - 23:40

    Μου έχει συμβεί! Το έλεγαν Twilight! Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 3 Ιουλ 2012 - 2:00

    Ενα εχω να σου πω...με εχεις καταστρεψει παει και τελειωσε....γιατι ερωτευομαι οτι γραφεις...? faint Και κατι σχετικο και ασχετο....Δεν ξερω γιατι αλλα με το που διαβασα το χρωμα των ματιων της Νοελια μου ηρθε στο μυαλο η Ροζαλι...ομως σε κατι ακομη πιο ομορφο και αναμφισβητητα γλυκο...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 3 Ιουλ 2012 - 9:35

    Χμμμ... Η Νοέλια δεν μοιάζει στη Ρόζαλι, είναι όμορφη αλλά όπως λες κι εσύ περισσότερο γλυκιά. Τα μαλλιά της είναι χρυσοκάστανα - κυμματιστά μέχρι τη μέση της, τα μάτια της βιολετιά, χείλη όχι πολύ μεγάλα, μάγουλα ροζ που κάνουν ελαφρώς αντίθεση με την χλωμή της επιδερμίδα και σε μερικά σημεία έχει φακίδες! Δεν είναι η προσωποποίηση της ομορφιάς αλλά είναι γοητευτική και εκπέμπει μία ταπεινότητα η οποία δεν έχει να κάνει μόνο με τον τίτλο της.

    Ξεκινάει σαν άβουλο παιδί και σιγά, σιγά μετατρέπεται σε μία αληθινή βασίλισσα με όλη τη σημασία της λέξης! Στα επόμενα βιβλία μάλιστα νομίζω ότι θα σας εκπλήξει ακόμα περισσότερο! Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 3 Ιουλ 2012 - 13:35

    Και δεν έχει καταστραφεί μόνο η Ευη τολμώ να πω ...απο χθες το βράδυ εγώ μέχρι και σήμερα που γύρισα απ'εξω για δουλειές δεν είμαι καλά...όλο με μια μελαγχωλία στο πρόσωπό είμαι... με ρωτάει κι η μάνα μου και δεν ξέρω τις να της πω... lol!

    Σπόιλερ:


    πες μου ότι έχεις ξεκινήσει το επόμενο βιβλίο γιατί θα τρελαθώ στο τελος... faint
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 3 Ιουλ 2012 - 14:51

    Δεν μου την θυμισε απολυτα Μαιρη...μονο το χρωμα των ματιων γτ ειναι ιδιαιτερο και πραγματικα δεν το συναντας συχνα.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 5 Ιουλ 2012 - 16:00

    Εεεεε αυτό δλδ δεν έχει ξαναγίνει σε όλα μου τα χρόνια που έχω κρατήσει βιβλίο και διαβάζω με μανία...όποτε κι όταν βρεθεί μπροστά δλδ το οτιδήποτε!!!
    Μα πως είναι δυνατόν ένας λογοτεχνικός "ήρωας-αξιωματικός-ΑΝΤΡΑΣ" να μου το βγάζει όλο αυτό?????

    Σπόιλερ:

    ΄δλδ τωρα εγώ γιατί να το παθαίνω αυτό???????? cry cry cry


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dalia στις Πεμ 5 Ιουλ 2012 - 18:15, 1 φορά
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 5 Ιουλ 2012 - 16:48

    Μαιρη αληθεια ο Φιλιπ ποσο χρονων ειναι...?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 5 Ιουλ 2012 - 18:14

    για να είναι η Νοέλια γύρω στα 18-19 ...ο Φιλίπ να μην είναι 24-25???

    εγώ πάντως παραπάνω δεν μπορώ να τον κάνω lol! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 616544
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιουλ 2012 - 0:04

    Ο Φιλίπ είναι 27! Wink

    Και πολύ χαίρομαι που σας βλέπω να συζητάτε το βιβλίο μου!

    Εύη, περιμένω τις εντυπώσεις σου! Ξέρω πως είσαι βιβλιοφάγος και θέλω πραγματικά να ακούσω την άποψη σου. Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιουλ 2012 - 0:15

    Ειναι τοσο...?για μικροτερο τον ειχα... lol! Θα της εχεις συντομα Μαιρη...δεν μου εμεινε πλ...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιουλ 2012 - 0:20

    εγώ δεν μπορώ τις εντυπώσεις τι λεω πριν τελείωσω το κάθε κεφ.... 27??? πετάγομαι σαν το χαζό όλο και σχολιάζω... υπομονή δεν έχω... Μαράκι μου με συγχωρείς αλλά μέχρι 25 ...δεν μπορώ πιο πάνω άφησέ με να τον κάνω 25 ...Ααααχχχ...

    Μαράκι .................δεν θέλω να τελείωσει το βιβλίο ...το βλέπω μέρα με τη μέρα να μειώνονται οι σελ. του και σπαράζω κι εγώ ...δεν μπορώ...

    Πες μου σε παρακαλώ πες μου πως έχεις ξεκινήσει και γράφεις το δευτερό σε παρακαλώ πες του μου μόνο για να με ηρεμήσεις...δεν αντέχω...

    Σημ. σε δυο μήνες περίπου έχω γιορτή και θα ήθελα να αποχτήσω και την "Σιωπή" να υποθέσω πως μπορώ να την παραγγείλω με τον ίδιο τρόπο απ΄τον εκδοτικό οίκο? κι αν δεν κάνω λάθος είναι πιο φτηνή απ'οτι θυμάμαι...

    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιουλ 2012 - 0:32

    Χαίρομαι που έχετε αρχίσει και καταλαβαίνετε τα avatar μου! Και ναι, αυτή είναι η Νοέλια με τον Αλέγκρο!

    Κάνε τον όσο θέλεις τον Φιλίπ, εγώ 27 τον ονειρεύτηκα! Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 691775

    Όσο για το επόμενο, δυστυχώς δεν έχω γράψει ούτε μία λέξη μέχρι στιγμής! Το ξέρω ότι αυτό θα σας στεναχωρέσει κάπως αλλά δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείτε. Αυτή την εβδομάδα παίρνω άδεια, θέλω να βάλω ορισμένα πραγματάκια και δουλειές σε τάξη αλλά πάνω απ' όλα να οργανώσω τη σκέψη μου και σύντομα θα ξεκινήσω. Άλλωστε η ιστορία είναι ολόκληρη μέσα στο μυαλό μου από την πρώτη στιγμή. Wink

    Και φυσικά μπορείς να παραγγείλεις τη Σιωπή όποτε θελήσεις. Σύντομα τα παιδιά θα φτιάξουν κανονικότατο ηλεκτρονικό βιβλιοπωλείο και θα μπορείτε επίσης να παραγγέλνετε άνετα από εκεί. Από Σεπτέμβρη και τα δύο βιβλία θα πάνε σε μεγάλα βιβλιοπωλεία. Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιουλ 2012 - 0:38

    Xαιρομαι παρα πολυ για σενα Μαρια.... Smile Μην νομιζεις κι εγω τον εκανα για 22-23...δεν ειναι τπτ το τραγικο.... lol! Και δεν σε φοβαμαι συντομα θα παρεις τα πανω σου και θα συνεχισεις απο κει που εμεινες...τελικα ποσα βιβλια θα ειναι αληθεια...?2 η 3...?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιουλ 2012 - 0:41

    Άμα σου πω ότι ακόμα δεν ξέρω σίγουρα θα με πιστέψεις; Πρέπει να στρωθώ στη δουλειά, να δω πως θα πάει και θα καταλήξουμε. Όλα έχουν να κάνουν με την έκταση της ιστορίας, δεν θέλω να το παρακάνω.

    Μόλις θα ξέρω, θα σας πω! Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    evi
    The Volturi
    evi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
    Αριθμός μηνυμάτων : 64746
    Registration date : 16/10/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!   Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιουλ 2012 - 0:46

    Εμεις εδω θα μαστε.... lol! προς το παρον θα σχολιασω μονο για δυο πραγματα γιατι δεν μπορω να περιμενω...

    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
     
    Συζήτηση για τη Νοέλια *** προσοχή Spoiler!!!
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 16Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: WhiteQueen's Desk-
    Μετάβαση σε: