Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"

    Πήγαινε κάτω 
    +12
    damianos
    panagiota
    AspaKorth
    alexandra13
    evi
    xrysanthi
    EliRose
    ΕΡΗ
    Dalia
    BELLA MARIE
    kati
    WhiteQueen
    16 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    EliRose
    The Volturi
    EliRose


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Magnolia
    Αριθμός μηνυμάτων : 26698
    Registration date : 20/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012 - 21:15

    Μαρια βαλε και μασκες στη λιστα ξερεις απο τις μεγαλες τις βενετσιανικες!! giggle giggle
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012 - 21:26

    χα χα χα! lol!

    Μη μου λες για βενετσιάνικες μάσκες γιατί μου σηκώνεται η τρίχα! Κι όχι τίποτα άλλο, να είχα δώσει το Desire για έκδοση να πω πάει στο καλό, αλλά η Νοέλια... Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 691775

    ¶σχετο αλλά η σιωπή μπήκε επιτέλους στη biblionet!!! Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 6512

    http://biblionet.gr/book/182879/Στεφάνου,_Μαρία/Σιωπή_στο_σκοτάδι

    Αυτή είναι η βάση από την οποία μπορούν να δουν πληροφορίες όλα τα βιβλιοπωλεία και να παραγγείλουν το βιβλίο! Το ίδιο θα γίνει και για τη Νοέλια πολύ σύντομα.

    Παναγιώτα λογικά μπορείς να παραγγείλεις τη Νοέλια στον βιβλιοπώλη σου, απ' ότι μου είπαν χτες τα παιδιά μπορούν πλέον να γίνουν παραγγελίες κανονικά.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    panagiota
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    panagiota


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
    Registration date : 19/05/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012 - 21:30

    Μαίρη το ξέρω!!!!! boogie
    Μου τηλεφώνησε και με ενημέρωσε να πάω κατά την Πέμπτη-Παρασκευή να παραλάβω το κάτι τις μου κι εγώ που έχω ξεροσταλιάσει τόσους μήνες χωρίς καν να διαβάσω την περίληψη!(διάβασα μόνο τα σπόιλερ!)

    Μακάρι να μπορούσα να πεταχτώ μέχρι εκεί...
    Ελπίζω στο επόμενο βιβλίο, να έχω λιγότερες υποχρεώσεις και να μου υπογράψεις και το αντίτυπο...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012 - 21:39

    Ουφ... Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 413121

    Μου φυγε ένα βάρος!

    Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο άσχημα ένιωθα και ζητάω συγνώμη για την ταλαιπωρία. Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    panagiota
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    panagiota


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
    Registration date : 19/05/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012 - 21:50

    Μαίρη!!!
    Εσύ αισθάνεσαι άσχημα;
    Εγώ έκανα βλακεία που δεν παρήγγειλα το βιβλίο όπως όλοι οι άλλοι!(ελπίζω αυτό να μην σημαίνει κάτι για την πνευματική μου διαύγεια!)
    Αλλά χαίρομαι τοοοσο πολύ που θα το διαβάσω! Να φανταστείς, μέχρι και ένα άλλο ιστορικό μυθιστόρημα με τίτλο ΄΄Μαριάνα΄΄ πήρα επειδή τον πρωταγωνιστή-ήρωα (λοχαγός του Γαλλικού στρατού, το 1600) τον λένε Νόελ!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012 - 22:01

    χα χα χα! lol! Ελπίζω να είναι καλό και αυτό το βιβλίο πάντως!

    Παναγιώτα μου δεν φταις εσύ. Συνηθίζεται όταν κυκλοφορεί ένα βιβλίο να κυκλοφορεί κανονικά και ο καθένας μας να μπορεί να το παραγγείλει σε όποιο βιβλιοπωλείο θέλει. Απλά επειδή ο εκδοτικός είναι μικρός και κάνει μικρά βήματα ήθελε για αρχή να πουλήσει κατευθείαν ο ίδιος έναν αριθμό και αυτό για τον απλούστατο λόγο ότι όταν μπαίνουν οι μεσάζοντες στη μέση το κέρδος πέφτει κατακόρυφα, είναι ελάχιστο. Αυτό ήταν όλο κι όλο κι έτσι συμφωνήσαμε να κυκλοφορήσει κανονικά το βιβλίο από Σεπτέμβρη.

    Δεν μπορούσα κι εγώ να κάνω διαφορετικά, η κατάσταση όπως όλοι γνωρίζετε στη χώρα μας είναι άθλια και είναι δύσκολο να βρεις κάποιον που να θέλει να επενδύσει. Για να καταλάβετε εγώ αυτή τη συμφωνία την έκανα ενώ δεν είχα καν ολοκληρώσει ακόμα το πρώτο βιβλίο, με πήρε τηλέφωνο και μου ζήτησε να το εκδώσει πριν καν το τελειώσω...

    Και επιμένω, καλά έκανες και το παράγγειλες από το βιβλιοπώλη σου. Πρέπει να τους στηρίζουμε και αυτούς ειδικότερα εφόσον τους γνωρίζουμε και μας εξυπηρετούν. Που ξέρεις, μπορεί να μου έκανες και διαφήμιση έτσι και να παραγγείλει κανένα παραπάνω για να το χει. Φαντάζομαι ότι θα πιστεύει πως για να κάνεις εσύ έτσι πως πρόκειται για κανένα αριστούργημα!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    panagiota
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    panagiota


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
    Registration date : 19/05/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012 - 22:32

    Το μόνο για το οποίο ΔΕΝ αμφιβάλλω:
    είναι αριστούργημα!
    huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012 - 22:35

    Καλά, διάβασε το πρώτα και μετά θα σε περιμένω να μου αναλύσεις τις εντυπώσεις σου για το αριστούργημα! lol!

    Όσο για τον βιβλιοπώλη, πραγματικά ελπίζω να του έκανε εντύπωση όλο αυτό το πήγαινε - έλα και να μας βάλει σε καμία βιτρίνα! lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    panagiota
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    panagiota


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
    Registration date : 19/05/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012 - 22:41

    Είπε - θα φανεί- λίαν συντόμως!- ότι παρήγειλε κι άλλο ένα ή δυο αντίτυπα(μπερδεύτηκα..).
    Πάντως τον έχω πρήξει κι αυτόν...αλλά είναι καλός άνθρωπος και δε με βρίζει!(μπροστά μου...)

    Αφού έχω διαβάσει όλα όσα έχεις γράψει και έχω ενθουσιαστεί, είναι δυνατόν τώρα να μην μου αρέσει η Νοέλια; Ε;...Είναι; Smile

    Πάντως θα σχολιάσω όταν το διαβάσω!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    EliRose
    The Volturi
    EliRose


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Magnolia
    Αριθμός μηνυμάτων : 26698
    Registration date : 20/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012 - 22:42

    Ζω για τη στιγμη που θα μπω σε ενα βιβλιοπωλειο γεματο Νοελιες!! Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 6512
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012 - 22:47

    EliRose έγραψε:
    Ζω για τη στιγμη που θα μπω σε ενα βιβλιοπωλειο γεματο Νοελιες!! Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 6512

    Κι εγώ το ίδιο! Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 868134
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Σεπ 2012 - 0:23

    Μια τελευταία ερώτηση Μαρία μου και δεν ξαναρωτώ τπτ άλλο...

    Στην παρουσίαση να φανταστώ πως θα έχεις αντίτυπα της Νοέλιας να αγοράσει όποιος θέλει έτσι;;;

    Μήπως θα έχεις και την Σιωπή στην παρουσίαση ;;; ή να την προμηθευτούμε από βιβλιοπωλείο;;;
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Σεπ 2012 - 11:38

    Στην παρουσίαση θα υπάρχουν και τα δύο βιβλία για όποιον θέλει να αγοράσει. Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    damianos
    Twilight Human
    Twilight Human
    damianos


    ¶ντρας Λέων
    Ηλικία : 26
    Τόπος : Κάπου στη Γη...
    Αριθμός μηνυμάτων : 69
    Registration date : 11/03/2012

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Σεπ 2012 - 13:33

    Καλοτάξιδη η "Νοέλια". Smile
    Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να βρίσκομαι στην παρουσίαση, αλλά σίγουρα θα αγοράσω ένα από τα βιβλία σας.
    Καλή επιτυχία σε ό,τι κάνετε -όχι μόνο όπως το εννοεί η κοινή γνώμη, αλλά κυρίως όπως το αντιλαμβάνεστε εσείς.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Teodan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Teodan


    ¶ντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4153
    Registration date : 25/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Σεπ 2012 - 16:20

    Kαλή επιτυχία στην παρουσίαση! Δεν θα είμαι εκεί (μεγάααλη η απόσταση Θεσσαλονίκης-Αθήνας) αλλά σας στέλνω τη θετική μου ενέργεια Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 906998
    Και εννοείται ότι σε όποιο βιβλιοπωλείο το βλέπω, θα το βάζω μπροστά μπροστά να φαίνεται! study
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    EliRose
    The Volturi
    EliRose


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Magnolia
    Αριθμός μηνυμάτων : 26698
    Registration date : 20/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Σεπ 2012 - 16:23

    εγω σε οποιο βιβλιοπωλειο το βρισκω θα στο βγαλω φωτογραφια και θα στο κανω κολαζ να στο στειλω! lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Σεπ 2012 - 18:06

    Ευχαριστώ πολύ παιδιά! Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 34442

    Πραγματικά όποιος το δει κάπου ας μου στείλει κι εμένα φωτογραφία να χαρώ! Razz
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Σεπ 2012 - 20:21

    Σε ευχαριστώ πολύ Μαίρη μου huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 9 Οκτ 2012 - 19:24

    Και το επίσημο δελτίο τύπου! Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 6512

    http://us5.campaign-archive1.com/?u=d63b2f0a09f6d732016c71a4f&id=afdd9c7e24&e=22c721ed90

    Επίσης να επαναλάβω για όσους δεν το γνωρίζουν και ενδιαφέρονται ότι το βιβλίο διατίθεται στα βιβλιοπωλεία Ιανός και Πρωτοπρία καθώς επίσης μπορείτε να παραγγείλετε και τα δύο μου βιβλία σε οποιοδήποτε βιβλιοπωλείο σας εξυπηρετεί!

    Σας περιμένω όλους την Παρασκευή και λεπτομέρειες μπορείτε να δείτε στο group που έχουμε δημιουργήσει στο Facebook.

    https://www.facebook.com/groups/noeliablackrose/
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    EliRose
    The Volturi
    EliRose


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Magnolia
    Αριθμός μηνυμάτων : 26698
    Registration date : 20/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 9 Οκτ 2012 - 19:27

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 4947 Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 4947 Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 4947
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
    panagiota
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    panagiota


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
    Registration date : 19/05/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 9 Οκτ 2012 - 19:52

    Καλή επιτυχία!'
    Περιμένουμε οι των απομακρυσμένων περιοχων, εποπτικό υλικό από την παρουσίαση!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 9 Οκτ 2012 - 20:30

    Αχ τι ωραία , χαίρομαι τόσο πολύ για σένα Μαίρη μου Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 4947
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 9 Οκτ 2012 - 20:32

    Θα βιντεοσκοπήσουμε όλη την εκδήλωση οπότε όσοι δεν θα είστε εκεί, θα έχετε την ευκαιρία να τη δείτε. Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    EliRose
    The Volturi
    EliRose


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Magnolia
    Αριθμός μηνυμάτων : 26698
    Registration date : 20/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 9 Οκτ 2012 - 20:36

    το μυαλο μας και η καρδια μας θα ειναι μαζι σου στη μεγαλη σου μερα!!! huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.goodreads.com/user/show/6455097-l-na
    kati
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    kati


    Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
    Αριθμός μηνυμάτων : 11602
    Registration date : 23/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"   Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου" - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Οκτ 2012 - 23:49

    Ένα θα πω.. Η παρουσίαση ήταν πάρα πολύ καλή!!!
    Μαρία μου μπράβο!!! Συγχαρητήρια για την εκδήλωση και πάλι καλή επιτυχία!! huggie


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την kati στις Παρ 12 Οκτ 2012 - 23:59, 1 φορά
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Παρουσίαση Βιβλίου "Νοέλια - Η Προφητεία του Μαύρου Ρόδου"
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: WhiteQueen's Desk-
    Μετάβαση σε: