Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!

    Πήγαινε κάτω 
    +94
    Stella Sunlight
    eternity
    panagiota
    pitsiriki
    Vanina
    robsten kiss
    ms. teylor lautner
    Bella Marie Swan
    xatisaga
    xrysanthi
    Emy+Robert
    Rosemarie Cullen
    valeria_robert
    dani
    antikleia
    LadyTaniaXd
    Aggelina
    Twilight saga!!!!
    i love edward 2
    evac
    patrob
    xristos
    TeamEdward96
    twilightsagaddicted
    twilightFOREVER
    !!!twilight!!!
    Mrs.Christina
    demi cullen
    athanasia_zap
    Christy_Twi_
    mariatwilight
    $ofi@ + Edward
    Nantia Hale_Biers
    pretty witch
    sisaki
    gogo <3 <3
    marina
    Deppy
    Team EJ
    izzy cullen
    T-NM-E-BD
    Dr_Rena_Hale
    di1996
    maro
    gwgwka
    Edwart
    athina
    Lizzy Cullen
    dimitroula-robsessed
    JuliaCullen
    vikaki21
    ioannaki-twilightaddicted
    d@n@e twilight!
    Mrs Edward Cullen
    pink
    Morena
    Bella Cullen12
    niki
    evaki
    mR.Geo
    Ms Cullen
    breeze of wolf
    evi
    ntinaki
    adwnina
    Stellouko
    NICKY
    LaDy_SoVeReigN
    linaki
    magica
    michelle
    ΕΡΗ
    Jacob Black
    Fay1765
    BELLA MARIE
    Ashley Greene
    Fotis333
    sunrise
    Fallen Angel
    angepsi
    MARIA SWAN CULLEN
    Annoulini
    scarlet rose
    mariap
    I'm_not _dead
    WhiteQueen
    Edbel
    !~Twilighter~!
    Alexadruby the vampire
    Bella13
    dolores!!
    volturi girl
    team edward
    Renesmi
    98 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Renesmi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Renesmi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΤΟ FORKS!!!!!!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 51
    Registration date : 30/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 20:48

    Ξέρω πως ίσως για πολλούς αυτό θα θεωρηθεί υπερβολικό όμως εγώ ειλικρινά πιστεύω πως θα έπρεπε να υπάρξει συνέχεια του Twilight,δεν εννοώ το midnight sun εννοώ μια κανονική συνέχεια του. Δεν ξέρω νιώθω πως κάτι μου λείπει ακόμα και τώρα που τέλειωσε αυτή η τετραλογία και παρόλο που έχω διαβάσει πολλές τριλογίες,τετραλογίες κ.τ.λ. δεν έχω ξανανιώσει τόσο έντονα ότι θέλω μια συνέχεια σε όλο αυτό......Δεν ξέρω ίσως τα λόγια μου να φαίνονται βαρετά αλλά ήδη μου έχει λείψει όλη αυτή η ζωντάνια που μου έδινε το να ξυπνάω και να κοιμάμαι με το twilight στο μυαλό μου....¶λλωστε για να πώ την αλήθεια μου, έχω ανάγκη να ξέρω τι θα γίνει αργότερα με την Renesmi και τον Jacob,πως θα συνεχιστεί η ύπαρξη της Bella και του Edward, τι θα γίνει τελικά με την μητέρα της όταν μάθει τι της συνέβει,πώς ενδεχομένως θα ξανααντιμετωπίσουν τους Βολτούρι όταν πάλι αυτοί θα βρούν μια πρόφαση για να τους σκοτώσουν ώστε να καταφέρουν να πάρουν αυτά τα μοναδικά χαρίσματα της οικογένειας Καλεν κ.τ.λ. Και φυσικά όλα αυτά θέλω να τα μάθω απο την συγγραφέα όχι απο την άρρωστημενη φαντασία μου!Ίσως να είμαι υπερβολικά κολλημένη, ίσως πάλι να αγάπησα τόσο πολύ το φαινόμενο Twilight που τελικά τώρα που τέλειωσε δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτό!Πάντως ότι και να γίνει ποτέ δεν θα ξεχάσω όλα αυτά που μου έδωσε...Και φυσικά ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους ανταποκριθούν στο καλεσμα μου!  Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! 691711   Αν πάλι με ενδιαφέρει μόνο εμένα αυτό το μικρό αλλά πολύ σημαντικό κομμάτι της καθημερινότητας μου, τότε μάλλον θα είμαι πολύ εθισμένη!(Οπότε το καλύτερο θα ήταν να κλειδωθεί αυτός ο μονόλογος της τρέλας αμέσως!!!!  Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! 80711 Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! 21313  )


    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    team edward
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    team edward


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 1632
    Registration date : 11/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 20:55

    ταν τελειωσα τη χαραυγη κ διαβασα τον επιλογο εκλαιγα γιατι τελειωσαν.......... Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! 206202
    οσο τρελο κ αν ακουγεται................
    για αυτο καταλαβαινεισ συμφωνω οπωσδηποτε μαζι σου, περιμενουμε το επομενο!!!!!!!
    πηραμε κ μια γευση απο αυτο κ δε μπορουμε να μην το περιμενουμε ολοκληρο τελικα!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Renesmi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Renesmi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΤΟ FORKS!!!!!!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 51
    Registration date : 30/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 20:58

    ma pws na mhn to perimeneis to klama pou exw rixei se ola ta vivlia den metrietai alla den xerw an me katalavaineis exw minei me to parapono th laxtara pws to lene!!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    team edward
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    team edward


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 1632
    Registration date : 11/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 20:59

    να σου θυμισω πως απαγορευονται τα greeklish μια κ εισαι καινουρια! Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! 737646 κιολας!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Renesmi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Renesmi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΤΟ FORKS!!!!!!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 51
    Registration date : 30/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 21:02

    σωστά το ξέχασα! Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! 80711
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Renesmi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Renesmi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΤΟ FORKS!!!!!!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 51
    Registration date : 30/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 21:04

    παντως δεν ξερω πως θα αντεξω τωρα που θεωρειτικα ολα τελειωσαν...αισθάνομαι μια τόσο βαθιά θλίψη.... Crying or Very sad
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    volturi girl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    volturi girl


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London, UK
    Αριθμός μηνυμάτων : 3819
    Registration date : 26/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 22:14

    Δεν εισαι η μονη και μενα μου λειπει δεν ειναι δυνατον να τελειωσε αγαπημενη μου παρεα θα σας κανω μια ερωτηση μολις τελειωσει και η τελευταια ταινια τι θα κανουμε εμεις εκτος απο επαναλυψεις;;;; Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! 921765
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
    dolores!!
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    dolores!!


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 33
    Τόπος : οπου ειναι κι ο ΡΟΜΠ!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 2245
    Registration date : 03/06/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 22:24

    Εγω οταν τελειωσα τη Χαραυγη ενιωσα απαισια!!!!ειπα αυτο ηταν?γιατι να τελειωσει?επρεπε να βγαλει κιαλλο!!!!οσο το σκεφτομαι νιωθω στενοχωρια! Crying or Very sad
    ολα τα ομορφα πραγματα τελειωνουν γρηγορα!!!γιατι???εβελπιστω να τελειωσει το midnight sun!!!! Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! 691689 Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! 691689 Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! 691689
    τωρα μονο οι ταινιες εμειναν!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Bella13
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    Bella13


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 450
    Registration date : 12/05/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 22:29

    εγω το εχω ριξει στα fanmade Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! 686606 και δεν εισαι η μονη
    εδω τεριαζει αυτο που ειχε πει η bella
    •Όταν η ζωή σου προσφέρει ένα όνειρο πέρα από τις προσδοκίες σου, δεν είναι τόσο λογικό να πενθείς όταν έρχεται σε ένα τέλος.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    volturi girl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    volturi girl


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London, UK
    Αριθμός μηνυμάτων : 3819
    Registration date : 26/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 22:31

    μμμμμμ κατι μου θυμιζει το τελος στο ποστ σου Cool (πλακα κανω ξερω που ειναι) τεσπα εχεις δικιο !!!!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
    Alexadruby the vampire
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Alexadruby the vampire


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Κέρκυρα
    Αριθμός μηνυμάτων : 839
    Registration date : 31/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 22:36

    Ax Renesmi δεν εισαι η μονη που τωρα νιοθεις ενα μεγαλο κενι μεσα σου... Και εγω τα ιδια νιωθω... Και μαλιστα και εγω εκλαιγα οταν τελιωσα το βιβλιο... Δεν μπορει να τελιωσε σκευτομουν, δεν γινεται να τελιωσε, και τωρα τι, εχο μονο την φαντασια μου... ? Το τι κλαμα εριξα δεν λεγεται... Ισως αν μαζευαμε υπογραφες να το συναιχιζε...

    Αλλα μην ανοισηχεις... Εδω εχουμε πολλα κοριτσια που ειναι μεγαλα ταλεντα και γραφουν δικες τους ιστοριες σχετικα με τον Εντουαρτ και την Μπελλα... Σου συνηστω να τις διαβασεις... Ειναι πολυ ωραιες και μπορουν να καλυψουν καπως το κενο που νιωθεις...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://vampirediariesworld.vampire-legend.com/index.htm?sid=8086
    !~Twilighter~!
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    !~Twilighter~!


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 30
    Τόπος : εδώ εκεί, παραπέρα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 1162
    Registration date : 22/04/2009

    Forks Student Profile
    Team: Egyptians Egyptians
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 23:21

    Αχ.. Κι εγώ που τη διάβασα στα αγγλικά και την τελείωσα λέω ''Τέλος.. ΤΕΛΟΣ..??!! ΟΧΙ..!!'' Αλλά από την άλλη μου ερχόταν να ουρλιάξω, γτ μου υπεράρεσε..!! (Ηταν και 3.30 το βράδυ..!) Μου ερχόταν να κλάψω, αλλά δεν έκλαιγα.. Ενιωθα ολόκληρη, αλλά άδεια..!! Χαρούμενη, αλλά λυπημένη..!!! Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Icon_geek
    Δεν ήξερα ούτε εγώ τι ένιωθα..!! Ηταν τόσο μπερδεμένα τα συναισθήματά μου, που.. Αχ.. Αχ.. Αχ..

    ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ..!!!
    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! 16320
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Edbel
    Twilight Human
    Twilight Human
    Edbel


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Καβάλα
    Αριθμός μηνυμάτων : 32
    Registration date : 27/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 23:28

    Είναι από τα βιβλία που ενώ θέλεις να συνεχίσεις να διαβάζεις, γιατί φυσικά δεν μπορείς να πεις α σήμερα θα διαβάσω λιγάκι...τώρα που τελείωσει μ' έχει πιάσει μιαααα στεναχώρια που απ' οτι βλέπω έχει πιάσει κ εσάς....! Συμφωνώ στο θέμα του κένου που κατα την γνώμη μ, δυυυυυυυυυσκολα θα γεμήσει....ΘΕΛΩ κ άλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο..!!!!! cry
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 23:49

    Όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν...

    Εγώ θα πω πως τα συναισθήματα μου είναι ανάμεικτα. Σίγουρα δεν θα με χάλαγε καθόλου να υπήρχε και συνέχεια. Θα το ευχαριστιόμουν ακόμα και αν είχε άλλα 15 βιβλία! lol!

    Ακόμα και αν ήταν ας πούμε οι περιπέτειες της Μπέλλα και του Έντουαρντ σε καθημερινή βάση! Και σίγουρα υπάρχουν πολλά θέματα που θα μπορούσε να συνεχίσει. Π.χ Τζέηκομπ και Ρένεσμι κ.τ.λ.

    Αλλά από την άλλη η ιστορία έχει αποδείξει ότι όταν κάτι παρατραβάει κουράζει και στο τέλος καταντάει ανούσιο. Δηλαδή αν η Μπέλλα και ο Έντουαρντ γίνονταν Τολμη και γοητεία θα χανόταν η μαγεία και η ομορφιά νομίζω.

    Εδώ που τα λέμε κάποια στιγμή με κάποιο τρόπο έπρεπε να ολοκληρωθεί η ιστορία. Μη ξεχνάτε πως η Στέφενι είχε στο μυαλό της αρχικά δύο βιβλία τα οποία τελικά έγιναν τέσσερα.

    Και κατά κάποιο τρόπο μου αρέσει να φαντάζομαι στο δικό μου μυαλό ότι ο Έντουαρντ και η Μπέλλα είναι κάπου εκεί έξω μαζί και ευτυχισμένοι για πάντα. Τα πιο δύσκολα πέρασαν έτσι κι αλλιώς.

    Νομίζω ότι αυτό που θα με ικανοποιούσε περισσότερο θα ήταν όταν μετά από μερικά χρόνια εκεί που δεν θα το περιμένω, ξαφνικά να αποφάσιζε η Στέφενι να γράψει ας πούμε ένα ακόμα βιβλίο. Ή έστω και ένα κεφάλαιο, έτσι για να μάθω τι κάνει το αγαπημένο μου ζευγάρι.

    Τέλος πρέπει να πω ότι είμαι ικανοποιημένη με τον τρόπο που εξελίχθηκε και ολοκληρώθηκε η ιστορία.

    Όλα τα παραμύθια τελειώνουν με ευτυχισμένο τέλος. Η Σταχτοπούτα και ο πρίγκηπας έζησαν καλά και εμείς καλύτερα. Η πεντάμορφη και το τέρας το ίδιο. Η ωραία κοιμωμένη, η Χιονάτη κ.τ.λ. Και κάπως έτσι νιώθω και για τον Έντουαρντ με τη Μπέλλα.

    Και κάτι άσχετο. Συχνά, πυκνά αναλογίζομαι όλα αυτά τα παραμύθια και ανακαλύπτω συνέχεια το πόσα πολλά αλληγορικά μηνύματα κρύβουν και το πόσο πολλά κοινά έχουν με το Twilight. Η ωραία κοιμωμένη που κοιμόταν για πολύ, πολύ καιρό και ξύπνησε με ένα φιλί, η Χιονάτη που μετά το δάγκωμα του μήλου (μήλο! σας θυμίζει κάτιWink ήταν σαν πεθαμένη και ξύπνησε με το φιλί του πρίγκηπα... Χμ... σαν να είχαν πεθάνει δηλαδή... και γύρισαν από τους νεκρούς...

    Ξέρω, ξέφυγα... Για σκεφτείτε το όμως; Πόσο διαφέρουν από την ιστορία της Μπέλλα;
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    Edbel
    Twilight Human
    Twilight Human
    Edbel


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Καβάλα
    Αριθμός μηνυμάτων : 32
    Registration date : 27/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 23:59

    Μα δεν διαφερούν πολύ....ίσα ίσα! Πάντως ακόμα κι αν έχεις δίκιο οτι θα έχανε την μαγεία του αν το συνέχιζε σε όλους μας θα μας λείψει πολυ!!!!!!!!! (ευτυχώς που αναμένουμε τις ταινιές και τα βιβλία των ταινιών) Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Renesmi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Renesmi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΤΟ FORKS!!!!!!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 51
    Registration date : 30/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 0:01

    whiteQueen σε καταλαβαίνω απόλιτα έχεις δίκιο σε ότι είπες.Πράγματι εάν συνεχιζόταν τώρα ισως να γινόταν αυτή η γραφική σαπουνόπερα που όλους μας κουράζει.Όμως η προοπτικη της μελλοντικής συγγραφής ενός 5ου βιβλίου για την συνέχεια των ηρώων μας όταν σχετικά θα είχε ξεχαστεί πιστεύω πως θα ήταν ένα απίστευτο come back!!!Και φυσικά θα μας άφηνε όλους με το στόμα ανοιχτό!!!!! Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! 4947
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    I'm_not _dead
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    I'm_not _dead


    Θηλυκό Παρθένος
    Ηλικία : 32
    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Registration date : 22/07/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 0:01

    !~Twilighter~! έγραψε:
    Αχ.. Κι εγώ που τη διάβασα στα αγγλικά και την τελείωσα λέω ''Τέλος.. ΤΕΛΟΣ..??!! ΟΧΙ..!!'' Αλλά από την άλλη μου ερχόταν να ουρλιάξω, γτ μου υπεράρεσε..!! (Ηταν και 3.30 το βράδυ..!) Μου ερχόταν να κλάψω, αλλά δεν έκλαιγα.. Ενιωθα ολόκληρη, αλλά άδεια..!! Χαρούμενη, αλλά λυπημένη..!!! Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Icon_geek
    Δεν ήξερα ούτε εγώ τι ένιωθα..!! Ηταν τόσο μπερδεμένα τα συναισθήματά μου, που.. Αχ.. Αχ.. Αχ..

    ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ..!!!
    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! 16320

    αχ ακριβως το ιδιο ενιωθα κ εγω με εσενα Crying or Very sad
    απο τη μια χαιρομαι που τελειωσε ετσι ηταν το πιο ωραιο happy ending που θα μπορουσε κανεις να γραψει για τη μπελλα κ τιν εντ απο την αλλη ειμαι μια εθισμενη που μολισ με βαλαν
    σε βιαιη αποξινωση!τι να κανω?? Crying or Very sad


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την I'm_not _dead στις Σαβ 3 Οκτ 2009 - 0:05, 1 φορά
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Renesmi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Renesmi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΤΟ FORKS!!!!!!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 51
    Registration date : 30/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 0:04

    μα έτσι είναι τα πράγματα κατα τα ψέματα όλοι έχουμε ανάγκη να ζούμε μεσα σε αυτην την απιστευτη ιστορία ακομα και τώρα που τέλειωσε!!!!
    lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mariap
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mariap


    Θηλυκό Παρθένος
    Ηλικία : 43
    Τόπος : Μαρουσι
    Αριθμός μηνυμάτων : 736
    Registration date : 09/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 0:28

    Για τρία πράγματι είμαι σιγουρη πρώτον μου άρεσε απιστευτα που ειχε τελεια καταλιξη δευτερον ήταν η πιο ωραία ιστορία που έχω διαβάσει και δει στη ζωή μου και τριτον εχω τοσο κενό που τελειώσε που δεν έχω ορεξη να αρχισω οτιδήποτε άλλο...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    scarlet rose
    The Volturi Princess
    scarlet rose


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 37
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 3603
    Registration date : 16/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 0:38

    Παιδια σας καταλαβαινω απολυτα !!!!Και μενα τα δικα μου συναισθημετα ειναι αναμεικτα!!!Το ιδιο ενιωθα και οταν την τελειωσα στα αγγλικα αλλα τουλαχιστον τοτε ειχα αφησει ενα κομματι αδιαβαστο για να εχω κατι να περιμενω!!!Τωρα δεν εχω τιποτα!!!Και απο την μια χαιρομαι για το ευτυχισμενο τελος απο την αλλη λογω της ταυτισης με την Μπελλα στενοχωριεμαι που αυτα ειναι αδυνατον να συμβουν στην πραγματικοτητα!!!

    Παντως και εγω θα ηθελα να μαθω τι γινεται μετα!!!Το φορκς εχει πολυ ψωμι ακομα!!!Η
    ιστορια του Τζεικ και της Ρενεσμε τωρα ξεκινησε!!!Φανταστειτε για παραδειγμα ενα υβριδιο μεταξυ αυτων των δυο!!!Σιγουρα θα ειχε πολυ ενδιαφερον!!!Ας ελπισουμε οτι η Μεγιερ θα ξεκουραστει και θα ξεκινησει παλι το γραψιμο για το Φορκς!!!

    Μου λειπει το Φορκς!!!Ξαναξεκινησα για αλλη μια φορα το Λυκοφως!!!Ακουω παλι το σαουντρακ ολη μερα της ταινιας!!!Μετα την Χαραυγη παρουσιαζω παλι τα σημαδια μελαγχολιας που ειχα το χειμωνα μετα την πρωτη αναγνωση του Saga!!!Θελω να εχω συνεχεια κατι μαζι μου που να με βαζει στο κοσμο του Φορκς!!!Υποτροπιασα παλι!!!!Δεν ειναι κατασταση αυτη!!Αχ!!!Να βγει και η δευτερη ταινια να ησυχασουμε καπως!!!!(Λεμε τωρα)
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Renesmi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Renesmi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΤΟ FORKS!!!!!!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 51
    Registration date : 30/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 0:42

    Σε καταλαβαίνω καθώς όταν ξεκίνησα αυτή τη συζήτηση είχα ακριβώς τα ίδια συναισθάματα με σένα.... Δεν μπορώ να ξεκολλήσω τι αλλο να κάνω?????????? δεν αντέχω δε παλεύεται καθε μερα στο σχολειο ακουω στο κινητο όλα τα τραγουδια το βραδυ ονειρεύομαι καπαιες πιθανες συνεχειες.....κ.τ.λ. Μαλλον έχω ΤΡΕΛΑΘΕΕΙΙΙ!!!!!!!!!!!! Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Lol
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Annoulini
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    Annoulini


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 141
    Registration date : 07/09/2009

    Forks Student Profile
    Team:
    Special ability Special ability:

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 0:43

    οταν διαβασα την τελευταια σελιδα.. στη ναρχη χαρηκα που τελειωσε ομορφα και τοσο γλυκα... αλλα αυτα τα λογια που ελεγε ... πιαστηκε η καρδια μου στην σκεψη οτι δεν θα μαθουμε τιποτα ποια γι αυτους! το πως συνεχισαν την ζωη τους.. και μπορει καποιοι να λενε οτι ειναι προσωπα της φαντασιας αλλα νομιζω πως για μενα.. για ολες μας εδω ειναι κατι παραπανω απο φαντασια! τους εχουμε αγαπησει.. τους εχουμε πονεσει! ειναι η ΜΠελλα και ο Εντουαρντ!!!! μαθαμε τοσα γι αυτους.. .και τωρα ξαφνικα κενο... ειναι μεγαλη απελπισια...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Renesmi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Renesmi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΤΟ FORKS!!!!!!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 51
    Registration date : 30/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 0:45

    δεν το συζηταω εννοείται αυτο!!!!!ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΥΤΙΣΤΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!!!!!!!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    I'm_not _dead
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    I'm_not _dead


    Θηλυκό Παρθένος
    Ηλικία : 32
    Αριθμός μηνυμάτων : 243
    Registration date : 22/07/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 0:56

    πραγματικα με τα απο 4 βιβλια τουσ αισθανεσαι ολους μερος τησ ζωης σου για αυτο ειναι τοσο δυσκολο ,ειναι σα να αποχωριζεσαι φιλουσ σου! ενταξει ισωσ οχι στην ιδια κλιμακα αλλα σιγουρα μοιαζει με κατι τετοιο .....τουλαχιστον γαι εμας
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Renesmi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Renesmi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΤΟ FORKS!!!!!!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 51
    Registration date : 30/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 1:06

    κοιτα σε νιωθω γιατι κ εγώ εχω ταυτιστει με όλη αυτή την κατασταση αν και καινουργιο μελος ηδη εχω κλεισει αρκετες ωρες εδω μεσα μονο και μονο για να νιωθω κοντα σε αυτους του ηρωες.........Δεν ξερω αν με καταλαβενετε παιδια αλλα δεν αντέχω μακρια τουςςςςςςςςςς!!!!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 16Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Twilight Saga one shots by evi

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: The Twilight Saga - Τα Βιβλία-
    Μετάβαση σε: