Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!

    Πήγαινε κάτω 
    +94
    Stella Sunlight
    eternity
    panagiota
    pitsiriki
    Vanina
    robsten kiss
    ms. teylor lautner
    Bella Marie Swan
    xatisaga
    xrysanthi
    Emy+Robert
    Rosemarie Cullen
    valeria_robert
    dani
    antikleia
    LadyTaniaXd
    Aggelina
    Twilight saga!!!!
    i love edward 2
    evac
    patrob
    xristos
    TeamEdward96
    twilightsagaddicted
    twilightFOREVER
    !!!twilight!!!
    Mrs.Christina
    demi cullen
    athanasia_zap
    Christy_Twi_
    mariatwilight
    $ofi@ + Edward
    Nantia Hale_Biers
    pretty witch
    sisaki
    gogo <3 <3
    marina
    Deppy
    Team EJ
    izzy cullen
    T-NM-E-BD
    Dr_Rena_Hale
    di1996
    maro
    gwgwka
    Edwart
    athina
    Lizzy Cullen
    dimitroula-robsessed
    JuliaCullen
    vikaki21
    ioannaki-twilightaddicted
    d@n@e twilight!
    Mrs Edward Cullen
    pink
    Morena
    Bella Cullen12
    niki
    evaki
    mR.Geo
    Ms Cullen
    breeze of wolf
    evi
    ntinaki
    adwnina
    Stellouko
    NICKY
    LaDy_SoVeReigN
    linaki
    magica
    michelle
    ΕΡΗ
    Jacob Black
    Fay1765
    BELLA MARIE
    Ashley Greene
    Fotis333
    sunrise
    Fallen Angel
    angepsi
    MARIA SWAN CULLEN
    Annoulini
    scarlet rose
    mariap
    I'm_not _dead
    WhiteQueen
    Edbel
    !~Twilighter~!
    Alexadruby the vampire
    Bella13
    dolores!!
    volturi girl
    team edward
    Renesmi
    98 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    MARIA SWAN CULLEN
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    MARIA SWAN CULLEN


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : ATHENS
    Αριθμός μηνυμάτων : 865
    Registration date : 17/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 1:27

    Renesmi έγραψε:
    κοιτα σε νιωθω γιατι κ εγώ εχω ταυτιστει με όλη αυτή την κατασταση αν και καινουργιο μελος ηδη εχω κλεισει αρκετες ωρες εδω μεσα μονο και μονο για να νιωθω κοντα σε αυτους του ηρωες.........Δεν ξερω αν με καταλαβενετε παιδια αλλα δεν αντέχω μακρια τουςςςςςςςςςς!!!!!!!!
    σε καταλαβαινω απολυτα, το ιδιο ισχυει και για μενα. ας ελπισουμε να βγει κι αλλο βιβλιο καποια στιγμη...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Renesmi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Renesmi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΤΟ FORKS!!!!!!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 51
    Registration date : 30/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 1:31

    ξερεις υπάρχει ένα ρητο "η ελπιδα πεθαίνει παντα τελευταια" και καθως το ονομα μ ειναι ελπιδα ,οπως καταλαβαινεις με συμφέρει να το πιστεύω αυτο!!!!!! Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Lol Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 4947 bb
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    angepsi
    Cullen Queens
    angepsi


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Athens
    Αριθμός μηνυμάτων : 3091
    Registration date : 09/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 1:38

    Αχ ρενεσμι νομιζω οτι ολοι σε καταλαβαινουμε
    και πιστεψε με δεν εισαι η μονη που το κολλημα της με τη saga ειναι τοσο μεγαλο...

    Εγω παιδια απο την πρωτη στιγμη που ειδα την ταινια ''επεσα σε μια δινη''
    διαβασα ολα τα βιβλια μεσα σε μια εβδομαδα και μετα επεσα στην γνωστη σε ολους καταθλιψη

    Ηθελα να μεινω στον μαγικο κοσμο του Φορκς οπου δεν υπηρχαν τα καθημερινα μου προβληματα......ολο αυτο κρατησε 1 ολοκληρο μηνα οπου προσπαθουσα μεσω των φανφικ να συνεχισω αυτη την ιστορια

    Ωσπου ηρθε το φορουμ και τα μελη του με τα οποια αλληλοβοηθηκαμε και η κατασταση εφτιαξε
    Το κολλημα παρεμεινε αλλα αυτη η ''καταθλιψη'' μετα το τελος των βιβλιων εφυγε

    Και οι καινουργιες περιπετειες ξεκινησαν!!!!

    Φυσικα κατακαιρους ξανακυλαω οταν διαβαζω καποια απο τα βιβλια και παλι νιωθω αυτο το ''κενο''... Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 413121

    Με το τελος της saga ειμαι κατι παραπανω απο ευχαριστημενη αλλα οπως ειπατε και παραπανω τα συναισθηματα μου ειναι αναμεικτα!

    Φυσικα και θα ηθελα να μαθω και τη συνεχεια για το πως ζησανε, τι εγινε μεταξυ νεσι και τζεικ και κυριως το τι εκαναν ο εντουαρτ και η μπελλα

    Πραγματικα θα μπορουσα να διαβασω ενα βιβλιο ακομα και απλα αν ελεγε το τι κανανε καθημερινα και για την ευτυχια τους
    χωρις δραση και χωρις τπτ απλα να μιλαει για τη αγαπη τους Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 737142

    Οπως ολοι καταλαβατε το κολλημα μου ειναι αγιατρευτο Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 413121 Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 413121

    Οποτε ναι μετα τη χαραυγη κατα καποιο τροπο ηρθε το τελος,φυσικα κια στεναχωρεθηκα παρα πολυ γτ μια ιστορια που τοσο αγαπησα και με επηρεασε εφτασε στο τελος της (ακομα και αν αυτο το τελος ηταν ιδανικο)!!!

    Πραγματικα ελπιζω στο μελλον να θελησει η Στεφανι να ασχοληθει ξανα με τον κοσμο του Φορκς η τουλαχιστον να τελειωσει το Midnight Sun Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 691689
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://erasmusnoporto.blogspot.com/
    Fallen Angel
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    Fallen Angel


    Θηλυκό Ταύρος
    Ηλικία : 40
    Τόπος : τεταρτο αστρερι...δεξια...καλα πας...καπου εκει θα με βρεις...!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 310
    Registration date : 20/05/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 1:48

    το μονο σιγουρο ειναι οτι ολες εχουμε πολυ περιεργα συναισθηματα...! Χαρουμενα γιατι τελειωσε πολυ ομορφα η ιστορια του...αλλα κ λειπει γιατι δεν θα μαθουμε ποτε τι εγινε αυτο το υπεροχο ζευγαρι... Crying or Very sad
    Δεν ξερω ομως αν η Meyer θα καταφερνε να γραψει κατι εξισου καλο...!!πολλες φορες οι συγγραφεις θελουν το χρονο τους για να συνεχισουν κατι...κ πολλες φορες δεν τους βγαινει κ τοσο καλο και κουραζει τον κοσμο...(οπως με τις σειρες στην τηλεοραση καποια στιγμη κουραζεσε λιγο)
    Συμφωνω απολυτα με αυτα που ειπε η WhiteQueen...!!
    το ξερω οτι θα σας φανει περιεργο αλλα εμενα μου αρεσε λιγο που τελειωσε εδω... Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 80711
    οπως κ στα παραμυθια που δεν ξερουμε καμια συνεχεια κ απλα φανταζομαστε τη συνεχεια του...!! (ποιος ξερει αν οντως εζησε καλα η Σταχτοπουτα... ή η Χιονατη... παντα το φανταζομαστε...!!)
    μου αρεσει που μου εχει μεινει η απορεια...!!κ δεν ξερω τη συνεχεια...!! ετσι μπορω καθε φορα που θελω να τους φανταστω τι μπορει να κανουν...!! που μπορει να ζουνε...τι αλλο εξωφρενικα ωραιο εχει κανει ο Εντουαρντ για την αγαπη της ζωης του.... Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 773164 Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 773164 Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 773164
    οχι οτι αν θα εγραφε ενα ακομα βιβλιο δεν θα το διαβαζα...αλλα ετσι μπορω να τους φανταζομαι για μια ζωη μαζι...!!
    ξερω οτι μπορουν να ακουστουν λιγο περιεργα ολα αυτα αλλα ενταξει ειναι κ ετσι...!! (οχι οτι δεν την επαθα την καταθληψουλα μου... τετοιος ερωτας που...πουθενα κ ποτε... οποτε...!!)αχ...δεν πειραζει...!! καποια στιγμη μπορει να βρω κατι......Μπορει...!!! Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 616544 Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 194931
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    sunrise
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    sunrise


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 34
    Τόπος : athina
    Αριθμός μηνυμάτων : 2711
    Registration date : 27/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 2:12

    εγω οταν τελειωσα την χαραυγη ειπα ''τι τελειωσε, αυτο ηταν, τελος η ιστορια ενουαρντ & μπελλα?''
    τουλαχιστον εχουμε ακομα τις ταινιες, το χειροτερο θα ειναι οταν τελειωσουν και οι ταινιες που δεν θα δουμε ξανα τον ρομπ να παιζει τον εντουαρντ εκει να δειτε πως θα νιωσουμε
    οτι ταινια και να κανει ο ρομο πιστευω θα περιμενουμε αν τον δουμε στον ρολο του εντουαρντ
    ας ελπισουμε η μεγιερ να κανει τα βιβλια απο την μερια του εντουαρντ
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Renesmi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Renesmi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΤΟ FORKS!!!!!!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 51
    Registration date : 30/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 2:21

    κοριτσια διακρινω και των 2 τις οπτικες πλευρές για ένα όμως που είμαι σιγουρη είναι πώς η λαχταρα μου για τη ζωντανια αυτου του φαινομενου που λεγεται twilight ειναι χειρότερη κ απο τη διψα του Edward όταν πρωτοείδε την Bellla...ΞΕΡΩ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩ!ΠΑΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ:ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Η Ε+Β=L ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΠΕΡΙΣΠΑΣΤΗ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΤΟΥΣΣΣΣ ΟΤΙ ΘΕΛΩ.............Η ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΟΥΝ ΠΟΛΥ!!!! Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Lol Γιατι όπως δήλωσα απο την αρχή μπορεί για μας με την χαραυγή να ήρθε το ΤΕΛΟΣ αλλα για την Bella και τον Edward ήρθε μια νέα αρχή, κ για αυτους και για τη Νεση!Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Icon_smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Annoulini
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    Annoulini


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 141
    Registration date : 07/09/2009

    Forks Student Profile
    Team:
    Special ability Special ability:

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 9:26

    βασικα κι εγω χαρηκα που τελειωσε εδω.. σε αφηνει με ενα μυστηριο και μπορεις να το συνεχισεις εσυ στο μυαλο σου οσο θελεις! αλλα και παλι και μονο στη σκεψη οτι δεν θα ξαναακουσεις κατι ακινουργιο γι αυτα τα δυο ατομα που τοσο αγαπησες.. ειναι λιγο παραξενο... κι οχι μονο για αυτους τους δυο.. εγω θα ηθελα να μαθω τι εγιναν ολοι.. ο τζεικ οι γονεις τις μπελλα οι υπολοιποι Cullen.. αλλα ενταξει τελειωνει εδω... αν και δεν πιστευω οτι θα βγει αλλο βιβλιο γτ μετα θα ειναι υπερβολη... αλλα μακαρι να μαθουμε εστω κατι μικρο καινουργιο γι αυτους...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    volturi girl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    volturi girl


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London, UK
    Αριθμός μηνυμάτων : 3819
    Registration date : 26/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 9:37

    εγω εχω μια απορια αμα ο Εντουαρντ μετα ας πουμε δαγκωνε τον Τζεικ τι θα γινοταν ??? και μετα θα μπορουσε να κανει παιδια η Ρενεσμι???
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
    Annoulini
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    Annoulini


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 141
    Registration date : 07/09/2009

    Forks Student Profile
    Team:
    Special ability Special ability:

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 9:46

    αμα τον δαγκανε θα γινοταν βρυκολακας μονο που στον ηλιο αντι να γυαλιζει θα γινοταν λυκος! χχιχιχιχιχι.... παιδια επειδη εγω δεν το διαβασα ακομα το χαραυγη.. μπορειτε να μου πειτε λιγο τι γινεται με τιν ρενεσμε? ειναι βρυκολακακι ή οχι?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    volturi girl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    volturi girl


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London, UK
    Αριθμός μηνυμάτων : 3819
    Registration date : 26/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 9:48

    ειναι μιση μιση
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
    Renesmi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Renesmi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΤΟ FORKS!!!!!!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 51
    Registration date : 30/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 10:25

    λοιπον η Ρενεσμι ειναι παιδι της θνητης Bella και του βρικολακα Edward με αποτελεσμα να είναι άμεσα μιση ανθρωποσ και κατα συνεπεια να κοιμαται να πιναει κλ όμωσ είναι και βρικολακακι οποτε το πινει το αιματακι της αλλα κ εχει και χαρισματα υπερφυσικα.Δλδ μπορει να δειξει σε αλλους ανθρωπους εικονες με τις σκεψεις της ακομα και αφοτοθ γεννηθηκε μονο και με την αφη...Απο οσο ξερουμε θα φτασει μεχρι την εφηβεια στο περιπου ηλικιακα αλλα το μυαλο της ηδη θα ειναι μεσηλικα και τοτε θα σταματησει τελειως η αναπτυξη της..Οπότε οπως καταλαβαινεις διαλεξα ένα πολυ ξεχωριστό πλασματακι για να παρω το ονομα του!


    Παντως και εγω συμφωνω θα προτιμουσα πιο αργοτερα για το τι έγινε για ολους.... αυτο που θα ηθελα για το αμεσο μελλον ομως είναι να εδηδοταν μια σειρα με τη διηγηση Edward (midnight sun κτλ) διοτι μας δειχνει μια τελειως διαφορετικη οπτικη των πραγματων. Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Icon_geek
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Fotis333
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Fotis333


    Άντρας Σκορπιός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Λαμία
    Αριθμός μηνυμάτων : 993
    Registration date : 03/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 12:03

    vambire girl έγραψε:
    εγω εχω μια απορια αμα ο Εντουαρντ μετα ας πουμε δαγκωνε τον Τζεικ τι θα γινοταν ???


    Αν τον δάγκωνε δεν θα πέθανε???Έτσι δεν έλεγε στο βιβλίο αν θυμάμαι καλά??? Ότι το δηλητήριο των βρικολάκων είναι θανατηφόρο για τους Λύκους..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    volturi girl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    volturi girl


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London, UK
    Αριθμός μηνυμάτων : 3819
    Registration date : 26/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 12:35

    Αληθεια κριμα.....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
    Ashley Greene
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Ashley Greene


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 27
    Τόπος : αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 2295
    Registration date : 12/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Switzerland
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 13:41

    τι ενοεις τελοσ τελεία τελοσ τέλοσ τα παντα
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://downey-got-lokid.tumblr.com/
    BELLA MARIE
    Charlie's Daughter
    BELLA MARIE


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Thessalonike
    Αριθμός μηνυμάτων : 17564
    Registration date : 26/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 13:49

    θεματακι...
    αχ...η αληθεια ειναι οτι μολις τελειωσα την χαραυγη στα αγγλικα σε pdf ηξερα οτι θα την ακουγα σε οντιο μπουκ...οποτε δεν μου εκανε κατι ασχημα..λεω οκ μπελλα..εχει και αλλο!!
    μολις τελειωσα με τα οντιο μπουκς ειναι αυτο που λεει και η συνονοματη...it was like a huge hole has been stuck through my chest! δεν ηθελα να αφησω το ι ποντ... δεν το πιστευα οτι μεσα σε 5 μηνες και πολυ λεω ειχε τελειωσει αυτο για το οποιο αγωνιουσα...οτι πλεον αυτο το little but perfect piece of forever τους εγω δεν θα το διαβαζα πια!!!
    και ειχα σοκαριστει...απο την μια λυπηθηκα που τελειωσε το ονειρο για μενα*(γιατι για τους αλλους τωρα αρχιζει) αλλα χαρηκα συναμα για το χαρουμενο τελος που δωθηκε...
    τελικα καταντησα να γραφω φανφικτς και να διαβαζω μπας και βρω καταφυγιο!!!
    πσ! ΝΑΣΙΑΑΑΑ!! ΣΩΣΕ ΜΑΣ!!! ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΕΣΥ ΤΟ ΜΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ!!!

    ΤΟ ΠΕ ΚΑΙ Ο ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΤΟ ΧΑΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Annoulini
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    Annoulini


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 141
    Registration date : 07/09/2009

    Forks Student Profile
    Team:
    Special ability Special ability:

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 14:17

    ακριβως αυτο! αυτα τα λογια το: small but perfect piece of forever... απιστευτο... μενεις ετσι και λες ποιο ηταν αυτο το κομματι? τι εγινε μετα? πως συνεχισαν την ζωη τους?? απιστευτο! εχουμε ταυτιστει τοσο πολυ με αυτους τους χαακτηρες που δεν μπορουμε να τους αποχωριστουμε με τιποτα... φανταστειτε τι κλαμα εχει να πεσει οταν τελειωσουν και οι ταινιες!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Fay1765
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Fay1765


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1516
    Registration date : 04/06/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 14:22

    Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος/α;
    Αν η Renesmee και ο Jacob κάνουν "παιδάκια"αυτά τι θα είναι;
    Α)Βρικολακάκια;
    Β)Ανθρωπάκια;
    ή
    Γ)Λυκάκια;
    ΟΕΟ;
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    !~Twilighter~!
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    !~Twilighter~!


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 30
    Τόπος : εδώ εκεί, παραπέρα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 1162
    Registration date : 22/04/2009

    Forks Student Profile
    Team: Egyptians Egyptians
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 14:25

    Aχ Αννoulini μου μην μου το θυμίζεις.. Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 16320 Εγώ όμως έχω βρει τη λύση.. Απλά θα τις βλέπω όλες από την αρχή..!! Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 80784 Εδώ δεν βαρέθηκα το Λυκόφως που το χω δει 20 φορές και ξέρω τους διαλόγους απέξω κι ανακατωτά..!!

    Φαίη μου κι εγώ αυτήν την απορία έχω.. Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 686606 Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 80784
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Annoulini
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    Annoulini


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 141
    Registration date : 07/09/2009

    Forks Student Profile
    Team:
    Special ability Special ability:

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 14:29

    χαχαχ... εχεις απολυτο δικιο! σιγα μη το βαρεθουμε ποτε!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    volturi girl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    volturi girl


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London, UK
    Αριθμός μηνυμάτων : 3819
    Registration date : 26/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 14:29

    Ισως αναμηκτα μαλλον θα κανουν εναν βρικολακα που να χτυπαει η καρδια του και ναα ειναι 3 μετρα ψυλο χιχιχι giggle
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
    Renesmi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Renesmi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΤΟ FORKS!!!!!!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 51
    Registration date : 30/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 15:11

    παιδια κατα τα ψεματα αυτο το twilight μας έχει στειλει ολοι μας εχουμε κανει ΤΙΣ υπερβολες κ ομως οπως παει κανενας μας δεν προκειται να ξεκολλησει αυτο είναι το μόνο σίγουρο!!!!!!!!!!!!!! σε αφηνει με αυτη την απορεια για αυτο το παντα τους που σου ερχεται να αρχισεις να βαρας τους τοίχους...........................ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Lol
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Alexadruby the vampire
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Alexadruby the vampire


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Κέρκυρα
    Αριθμός μηνυμάτων : 839
    Registration date : 31/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 15:20

    !~Twilighter~! έγραψε:
    Aχ Αννoulini μου μην μου το θυμίζεις.. Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 16320 Εγώ όμως έχω βρει τη λύση.. Απλά θα τις βλέπω όλες από την αρχή..!! Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 80784 Εδώ δεν βαρέθηκα το Λυκόφως που το χω δει 20 φορές και ξέρω τους διαλόγους απέξω κι ανακατωτά..!!

    Φαίη μου κι εγώ αυτήν την απορία έχω.. Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 686606 Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 80784

    Μια απο τα ιδια ξαδελφη μου... Ξερω καθε φραση της ταινιας απ'εξω και ανακατοτα... Ειδικα τους διαλογους Εντουαρτ - Μπελλα... Razz Την εχω δει πανω απο μμμμ Neutral , εχω χασει το μετρημα... giggle

    Επισης εχω και εγω την ιδια απορια με εσενα Φαιη... Λογικα θα ειναι μοναδικο στο ειδος του... Θα ειναι ανθρωπος, βρικολακας και λυκανθρωπος... Ουαου...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://vampirediariesworld.vampire-legend.com/index.htm?sid=8086
    Renesmi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Renesmi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΤΟ FORKS!!!!!!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 51
    Registration date : 30/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 15:23

    ρε παιδια ηδη η Ρενεσμι ειναι ενα απο τα μοναδικοτερα πλασματα οποτε για σκεψου ενα παιδι δικο της με το σκύλο?????? Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Lol Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Lol Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Lol
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Jacob Black
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    Jacob Black


    Άντρας Ταύρος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Thessaloniki
    Αριθμός μηνυμάτων : 606
    Registration date : 19/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Victoria
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 15:32

    Fay1765 έγραψε:
    Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος/α;
    Αν η Renesmee και ο Jacob κάνουν "παιδάκια"αυτά τι θα είναι;
    Α)Βρικολακάκια;
    Β)Ανθρωπάκια;
    ή
    Γ)Λυκάκια;
    ΟΕΟ;

    θα ειναι μισα βρικολακακια μισα λυκανθρωπακια lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Annoulini
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    Annoulini


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 141
    Registration date : 07/09/2009

    Forks Student Profile
    Team:
    Special ability Special ability:

    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!   Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Οκτ 2009 - 15:35

    παιδια δεν υπαρχει λογος να κανουν παιδια! αλλωστε αμα το καλοσκεφτειτε ο τζεικ δεν ειναι αθανατος!!!!!! αρα καποια στιγμη πεθαινει.. το καημενο το παιδακι θα μεινει ορφανο! τωρα βεβαια δεν ξερω για την ρενεσμε αυτη ειναι αθανατη? κι αν ειναι μεχρι ποσο θα μεγαλωσει εμφανισιακα?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Kαι μετα τη Χαραυγη.....ΗΡΘΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 16Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Twilight Saga one shots by evi

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: The Twilight Saga - Τα Βιβλία-
    Μετάβαση σε: