Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα

Πήγαινε κάτω 
+52
puremetall
Mrs.Cullen
Filio
emma cullen pattinson
Mrs Alice
BELLA22
edward's victim
annabell
Vasiliki_Luvs_Vampires
zout
ippoluth
scarlet rose
magic princess
chris-cullen
ev@ki92
April
val
keeper
Rose
Rozmari
natalia
Irenaki
Isabella21
emerald eyes
katia_vika
Mary Jane
ev@ki
bedward__
twilightergirl
angepsi
maraki-twilightholic
Alexadruby the vampire
Edward_ Breaking_ Dawn
Rozali87
LizCullen
ClairDeLune
Ειrιnι
Darkbella
Velvet_Vamp
Gωgω-Twilighter
Amalia
hobo
spunkransom
nessie
nasiatheslayer
SilverMusk
WhiteQueen
Neri
olympia-Mikel-Robert
Princess
Vampire
DanaeCullen
56 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DanaeCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
DanaeCullen


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Αριθμός μηνυμάτων : 901
Registration date : 28/11/2008

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΚυρ 11 Ιαν 2009 - 20:47

Η Εκλειψη βγαινει 3/3!!!! boogie boogie boogie

Το mail που μου εστειλαν:

Αγαπητό μέλος του Club του Λυκόφωτος,

Με μεγάλη χαρά επικοινωνούμε μαζί σας για να σας ενημερώσουμε πρώτους για την τελική ημερομηνία κυκλοφορίας της Έκλειψης της Stephenie Meyer. Επισκεφθείτε την ιστοσελίδα των εκδόσεων Πλατύπους εδώ.

Όπως θα επιβεβαιώσετε και στην ιστοσελίδα, η ημερομηνία κυκλοφορίας του 3ου βιβλίου του Έπους του Λυκόφωτος είναι η Τρίτη 03/03.

Μετά την πραγματικά εντυπωσιακή σας ανταπόκριση στους δύο πρώτους τίτλους αυτής της αριστουργηματικής τετραλογίας -για την οποία ανταπόκριση σάς ευχαριστούμε θερμά- το Λυκόφως και η Νέα Σελήνη έχουν προσωρινά εξαντληθεί από την αγορά. Σας ενημερώνουμε ότι η επανέκδοση των δύο αυτών τίτλων θα αρχίσει να διανέμεται στα βιβλιοπωλεία από αύριο Δευτέρα 12/01, και η διάθεση των βιβλίων θα συνεχιστεί μέσα στις επόμενες εβδομάδες με διαρκείς ανατυπώσεις για να καλυφθεί η τεράστια ζήτηση. Όσοι δεν έχετε προλάβει να προμηθευτείτε κάποιον από αυτούς τους δύο πρώτους τίτλους μπορείτε να κάνετε τώρα τις παραγγελίες σας στα βιβλιοπωλεία. Το ίδιο ισχύει και για Το Σώμα το οποίο θα προσπαθήσουμε να αναπληρώσουμε πριν εξαντληθεί.

Για να αποφύγετε καθυστερήσεις στην παραλαβή της Έκλειψης, ενημερώστε τους βιβλιοπώλες σας εγκαίρως ώστε να μπορέσουν να κάνουν καλύτερο προγραμματισμό και να έχουν επαρκή αντίτυπα να σας εξυπηρετήσουν μόλις κυκλοφορήσει.

Και πάλι σας ευχαριστούμε για την προτίμησή σας στα βιβλία των εκδόσεών μας

Φιλικά

ΠΛΑΤΥΠΟΥΣ ΕΚΔΟΤΙΚΗ
Αρτέμιδος 1β,
Αγία Παρασκευή
Αθήνα 15342
Τηλ: 210 6002605
Φαξ: 210 6081164
e-mail: info@platypus.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vampire
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
Vampire


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 568
Registration date : 26/12/2008

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΚυρ 11 Ιαν 2009 - 21:09

Εκεινη την μερα εχει γενεθλια η μανα μ κι εγω μετα απο 8 μερες Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Princess


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 1097
Registration date : 02/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Future Telling

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΚυρ 11 Ιαν 2009 - 21:22

Προβλεπεται πολυ ωραιος μηνας ο Μαρτιος!!! :D Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olympia-Mikel-Robert
Twilight Human
Twilight Human
olympia-Mikel-Robert


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Cyprus,Larnaca
Αριθμός μηνυμάτων : 91
Registration date : 27/12/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΚυρ 11 Ιαν 2009 - 21:48

t martio tha vgei k t dvd! perfect! :cheers:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Princess


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 1097
Registration date : 02/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Future Telling

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΚυρ 11 Ιαν 2009 - 21:54

Και εχω και γενεθλια!!!

Μ' αρεσει που εξαχνα τι δωρο να ζητησω. Τωρα δεν ξερω τι να πρωτοζητησω! geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Neri
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Neri


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Registration date : 11/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΔευ 12 Ιαν 2009 - 21:47

και μενα η μητερα μου εχει γενεθλια εκεινη τη μερα αντε να ερτηει ο Μαρτιος να το εχουμε και στα ελληνικα...Τελικα αποφασισα να το αγορασω και στα αγγλικα δεν αντεχς να περιμενω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΔευ 12 Ιαν 2009 - 21:50

Γιατί δεν κατεβάζεις το pdf στον υπολογιστή σου να ξεκινήσεις αμέσως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΠαρ 16 Ιαν 2009 - 13:52

Κορίτσια το ξεκίνησα και είναι πολύ καλό δεν μπορώ να σταματήσω. whitequeen είχες δίκιο σε συναρπάζει αμέσως. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasiatheslayer
The Denali Princess
nasiatheslayer


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 4477
Registration date : 03/12/2008

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Mental electrical current

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΠαρ 16 Ιαν 2009 - 14:10

Ax τελεια!!!!!!Να μας λες εντυπώσεις? Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/nasiatheslayer0
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 12:50

ωχ κοριτσια εφαγα φρίκη. δεν μπορει να είναι ερωτευμένη και με τον τζεικόμπ. δεν γίνονται αυτα. και ο εντουαρντ χριστέ μμου τόση ανιδιοτέλεια πια. κάνε κάτι......

κοντεύω να το τελειώσω μόλις διάβασα το σημείο με τους βολτούρι. πάω να συνεχίσω και θα σας κρατώ ενήμερες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 13:32

SilverMusk έγραψε:
ωχ κοριτσια εφαγα φρίκη. δεν μπορει να είναι ερωτευμένη και με τον τζεικόμπ. δεν γίνονται αυτα. και ο εντουαρντ χριστέ μμου τόση ανιδιοτέλεια πια. κάνε κάτι......

κοντεύω να το τελειώσω μόλις διάβασα το σημείο με τους βολτούρι. πάω να συνεχίσω και θα σας κρατώ ενήμερες!!

Ναι αυτό το σημείο είναι λίγο κάπως... Αλλά νομίζω ότι είναι η τελευταία δοκιμασία στη σχέση της Μπέλλα και του Έντουαρντ. Όσο για τον Έντουαρντ είδες κατάσταση; Σε ορισμένα σημεία μου έσπαγε και αυτός τα νεύρα... Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα 872396
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 15:54

Πωωω και μένα μου την έσπαγε!
Μα τη selfcontrol είναι αυτό? Θα τον έκραζα εγώ...Γίνε λίγο άντρας ρεεε

Όχι ότι δεν είναι...! Θα το έλεγα έτσι απλώς για να τον κάνει να νευριάσει λίγο..! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 16:03

παιδιά κλαίω δεν μπορώ!!!


Μόλις το τελείωσα. Δεν μπορεί να μην επιρέασε και εσάς όλο αυτό. Ειλικρινά δεν ξέρω πιο είναι το καλύτερο βιβλίο μέχρι τώρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 16:05

SilverMusk έγραψε:
παιδιά κλαίω δεν μπορώ!!!


Μόλις το τελείωσα. Δεν μπορεί να μην επιρέασε και εσάς όλο αυτό. Ειλικρινά δεν ξέρω πιο είναι το καλύτερο βιβλίο μέχρι τώρα...

Το καλύτερο βιβλίο είναι το τέταρτο! geek
Επίτηδες το λέω για να σε κάνω να τρέξεις και να το διαβάσεις! Όλα ήταν πολύ ωραία, το ένα καλύτερο από το άλλο, δεν μπορώ να τα ξεχωρίσω. Αλλά στην έκλειψη δεν έκλαψα. Σε αυτό που έκλαιγα συνέχεια σε όλες τις γλώσσες ήταν στο New Moon και σε αυτό που κλαίω ακόμα είναι στο Midnight Sun.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 16:07

Εγώ στο New Moon στο γνωστό σημείο, στο Eclipse(αλλά δεν θυμάμαι σε ποιο σημείο) και στο τέλος του Breaking Dawn!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 16:10

Καλά στο new moon έκλεγα από την αρχή δεν το συζητάω και απο το midnight sun από το 1 κεφαλαιο φενετε πολυ δυνατο περιμένω τι συνέχεια της νασιας με μεγαλη ανυπομονισία. αλλά και αυτό έχει κάτι δυνατά κομμάτια που δεν με άφησαν καθόλου ασυγκίνιτη. το περιμένω πως και πως να βγει και στα ελληνικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 16:12

να αρχισω και την χαραυγή αμέσως λέτε εεεεε????

δεν υπάρχει περίπτωση να με απογοητεύση έτσι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 16:14

SilverMusk έγραψε:
Καλά στο new moon έκλεγα από την αρχή δεν το συζητάω και απο το midnight sun από το 1 κεφαλαιο φενετε πολυ δυνατο περιμένω τι συνέχεια της νασιας με μεγαλη ανυπομονισία. αλλά και αυτό έχει κάτι δυνατά κομμάτια που δεν με άφησαν καθόλου ασυγκίνιτη. το περιμένω πως και πως να βγει και στα ελληνικά.

Κι εγώ το περιμένω να σου πω την αλήθεια μου γιατί όπως και να το κάνεις είναι πιο εύκολο στα Ελληνικά και οι εικόνες έρχονται αυθόρμητα. Αφήστε ρε παιδιά, ήθελα να ξαναδιαβάσω έτσι λίγο τη Νέα Σελήνη στα Ελληνικά και την έχει η πεθερά μου... Δεν το έχει τελειώσει ακόμα, μου έχει σπάσει τα νεύρα. Της το έχω δώσει τώρα κάνα δίμηνο. Δεν το ξανακάνω το λάθος.

Μέχρι να ολοκληρώσεις και το Breaking Dawn λογικά θα έχουμε προχωρήσει κι εμείς με τη μετάφραση του Midnight Sun. Αλλά πραγματικά παιδιά η Νάσσια έχει κάνει φοβερή μετάφραση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 16:17

SilverMusk έγραψε:
να αρχισω και την χαραυγή αμέσως λέτε εεεεε????

δεν υπάρχει περίπτωση να με απογοητεύση έτσι?

Κοίτα! Θα σου πω μόνο πως το βλέπω εγώ. Εννοείται ότι μου αρέσουν τα happy end. Στην προκειμένη περίπτωση πάντως δεν υπήρξε για εμένα ούτε ένα σημείο που να με απογοήτευσε. Όλα έγιναν όπως ήθελα να γίνουν και ακόμα καλύτερα. Λες και ήταν μέσα στο μυαλό μου!
Βέβαια σου λέω τη δική μου άποψη καθαρά. Σε άλλους υπήρχαν κάποια σημεία που δεν τους άρεσαν, που τα βρήκαν υπερβολικά. Υπάρχουν και κάποιοι που δεν τους άρεσε καθόλου το τέταρτο βιβλίο.
Αν το έγραφα εγώ πάντως θα ήταν κάπως έτσι!

Μου άρεσε περισσότερο από το New Moon και από την έκλειψη. Έχει ωραία, δυνατά σημεία και είναι το πιο dark βιβλίο από όλη την τετραλογία. Αχ... Νομίζω πως πιο πολύ περιμένω για την ημέρα που το Breaking Dawn θα γίνει ταινία αν και το συζητάνε ακόμα αυτό το θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 16:25

Δεν νομίζω να μην τη βγάλουν! Μιλάμε για πολλά λεφτά!

Βέβαια δεν ξέρω αν θα υπογράψει ο Ρομπ γιατί όλο κάτι κουλά κάνει για να μας αναστατώνει!! Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 16:35

nessie έγραψε:
Δεν νομίζω να μην τη βγάλουν! Μιλάμε για πολλά λεφτά!

Βέβαια δεν ξέρω αν θα υπογράψει ο Ρομπ γιατί όλο κάτι κουλά κάνει για να μας αναστατώνει!! Evil or Very Mad

Καλά, ας τον αυτόν να λέει! Σιγά που δεν θα τη κάνει όταν θα έρθει η ώρα... Μιλάμε για πολλά λεφτά ¶ρη! geek

Έτσι και δεν τη κάνει αντί να του πάω ντολμαδάκια θα πάρω ένα καλάσνικοφ και θα τον κυνηγάω! Ορίστε μας!
Παιδιά, μη μου λέτε ότι δεν θα γίνει ταινία το Breaking Dawn. Υποφέρω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
olympia-Mikel-Robert
Twilight Human
Twilight Human
olympia-Mikel-Robert


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Cyprus,Larnaca
Αριθμός μηνυμάτων : 91
Registration date : 27/12/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 16:42

εγώ να δεις ποσο υποφέρω!!:S
περιμένω με ανυπομονησία αυτό το έργο!!
φυσικά και θα παίξει ο robert!δεν νομίζω να είναι τόσο χαζός ώστε να μην δει ποσα θα κερδίσει από αυτήν την ταινία!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DanaeCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
DanaeCullen


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Αριθμός μηνυμάτων : 901
Registration date : 28/11/2008

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 19:14

EEEEEEEEE OXI!!!!!!!! Aμα δεν δω τη Μπελλα να επιτιθεται στον τζεηκομπ θα σκασω!!!!! Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spunkransom
New Moon Victim
New Moon Victim
spunkransom


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 32
Τόπος : Isle Σκιάθος
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Registration date : 28/11/2008

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 20:23

χαχαχα!!ονειρο ζωης δαναη ε???
"you named my daughter after the Loch Ness monster??????!!!!!"

παιδια μην μου κλετε οτι δν θα κανουν ταινια BD..ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΖΩ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Neri
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Neri


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Registration date : 11/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα I_icon_minitimeΣαβ 17 Ιαν 2009 - 21:59

AAAAA σας "διαβαζω" όλες και λετε για την Χαραυγη αμαν βρε κοριτσια εγω ειμαι ακομη στη μεση της Εκλειψης cry δεν μπορω να το αφησω απο τα χερια μου οσο και να με κουραζει το κειμενο που ειναι στα αγγλικα εχω πορωθει..

Θελω να μαθω τι θα γινει στη συνεχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 19Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: The Twilight Saga - Τα Βιβλία-
Μετάβαση σε: