Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα

Πήγαινε κάτω 
+52
puremetall
Mrs.Cullen
Filio
emma cullen pattinson
Mrs Alice
BELLA22
edward's victim
annabell
Vasiliki_Luvs_Vampires
zout
ippoluth
scarlet rose
magic princess
chris-cullen
ev@ki92
April
val
keeper
Rose
Rozmari
natalia
Irenaki
Isabella21
emerald eyes
katia_vika
Mary Jane
ev@ki
bedward__
twilightergirl
angepsi
maraki-twilightholic
Alexadruby the vampire
Edward_ Breaking_ Dawn
Rozali87
LizCullen
ClairDeLune
Ειrιnι
Darkbella
Velvet_Vamp
Gωgω-Twilighter
Amalia
hobo
spunkransom
nessie
nasiatheslayer
SilverMusk
WhiteQueen
Neri
olympia-Mikel-Robert
Princess
Vampire
DanaeCullen
56 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Neri
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Neri


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Registration date : 11/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιαν 2009 - 14:29

Ενα εχω να πω Jake sucks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιαν 2009 - 14:30

Έτσι έτσιιιιι! Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 4947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Neri
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Neri


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Registration date : 11/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιαν 2009 - 14:36

αμαν σε οποια σελιδα και να γυρισω ολο για τον τζεικ λεει... με εχει κουρασει ο τυπος μα να τολμησει να kiss την Μπελα

Ειναι απαραδεκτος

και η συνεχεια με αυτον ειναι ακομα χειροτερη. μου εμειναν 4 κεφαλαια ακομη για να το τελειωσω και το σκεφτομαι πολυ

Βγαλτε τον απο τα βιβλια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DanaeCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
DanaeCullen


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Αριθμός μηνυμάτων : 901
Registration date : 28/11/2008

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιαν 2009 - 14:48

*hi 5* ΠΕΣΤΑ!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hobo
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
hobo


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 32
Τόπος : θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 2196
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Mind Reading

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιαν 2009 - 14:54

Neri έγραψε:
Ενα εχω να πω Jake sucks

να ψοφησει το κοπροσκυλο!!!!! ο λεχριτης!!!! αντε με συγχησε παλι!!!! Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DanaeCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
DanaeCullen


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Αριθμός μηνυμάτων : 901
Registration date : 28/11/2008

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιαν 2009 - 14:59

Με συγκινειτε... Razz



Neri ειλικρινα τωρα πες μπρορει να συγκριθει αυτο το λαθος της φυσης με τον Εντουαρντ??????!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amalia
Twilight Human
Twilight Human
Amalia


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 79
Registration date : 17/01/2009

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιαν 2009 - 15:58

Αντε ενας ολοκληρος μηνας πρεπει να περασει για να το διαβασω στα ελληνικα.... Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 592681

Εν τω μεταξυ εχω διαβασει καπου οτι ουτως η αλλως η Summit εχει κλεισει τα δικαιωματα και για τα 4 βιβλια, οποτε γιατι να μη δουμε και το Breaking Dawn επι της οθονης? Εγω ειμαι αισιοδοξη....

Τωρα για τον Τζεικ, θα πω απλα "NO COMMENTS" Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Amalia στις Κυρ 18 Ιαν 2009 - 16:01, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιαν 2009 - 16:00

Amalia έγραψε:
Αντε ενας ολοκληρος μηνας πρεπει να περασει για να το διαβασω στα ελληνικα.... Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 592681

Ας τα! Περιμένω κι εγώ πως και πως... Your gift!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Neri
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Neri


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Registration date : 11/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιαν 2009 - 16:51

δεν υπαρχει λογος να μπω σε αυτη τη σκεψη... δεν υπαρχει συγκριση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gωgω-Twilighter
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Gωgω-Twilighter


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Αριθμός μηνυμάτων : 778
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιαν 2009 - 23:04

lpn egw auto p ema8a koritsia einai kalo k kako....na sas pw ti ennow..m eipe mia kopela oti o robbert 8a kanei ts 4 tainies....auto einai t kalo...t kako einai oti meta ap autes ts tainies dn 8a 3anakanei tetoiou eidous...ennow 8a kanei h9opoia alla oxi toso diashmes tainies gt dn mporei auto p ginete me ts fans!!!!


a re robbert me sygxhses pali!!
k oso gi auta p lete me t 4o vivlio egw diavazw t 2o akomh Crying or Very sad
na peite ligo ti ginetai???:D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιαν 2009 - 23:15

Θα μάθεις και εσύ όταν έρθει η ώρα αυτά που είναι να μάθεις!!
μην βιάζεσαι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DanaeCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
DanaeCullen


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Αριθμός μηνυμάτων : 901
Registration date : 28/11/2008

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 19 Ιαν 2009 - 14:46

Ασε εγω που ηξερα πως τελειωνει η σειρα πριν καν αρχιζω να διαβαζω τα βιβλια πολυ το μετανιωσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 19 Ιαν 2009 - 14:53

danaecullen έγραψε:
Ασε εγω που ηξερα πως τελειωνει η σειρα πριν καν αρχιζω να διαβαζω τα βιβλια πολυ το μετανιωσα...

Εννοείς ότι ήξερες με λεπτομέρειες; Εγώ το μόνο που είχα ρωτήσει τη φίλη μου από την Αμερική ήταν αν έχει καλό τέλος και μου είχε πει ναι! Και αυτό με είχε καθησυχάσει. Αλλά μετά μία άλλη φίλη που δεν κρατιόταν, πήγε στο wiki και διάβασε αναλυτικά την περίληψη του κάθε βιβλίου και μία μέρα σε μία συνάντηση μας, μου αράδειασε ξαφνικά μερικά spoiler από το Breaking Dawn. Από τη μία χαιρόμουν με αυτά που άκουγα από την άλλη έλεγα τη βλακία κάνω τώρα...
Αλλά ευτυχώς δεν μου τα αποκάλυψε όλα όλα. Και έτσι το Breaking Dawn είχε πολλές εκπλήξεις για εμένα.
Νομίζω ότι το Breaking Dawn το περιμένω με μεγαλύτερη λαχτάρα να εκδοθεί στα Ελληνικά απ' ότι την έκλειψη. Μία φορά δεν θα μου φτάσει να το διαβάσω. Εδώ στα Αγγλικά και του ρίχνω ματιές κάθε τρεις και λίγο. Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 876749
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Velvet_Vamp
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Velvet_Vamp


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 965
Registration date : 29/11/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 19 Ιαν 2009 - 16:09

Εγω τι να πω που πριν διαβασω το Breaking Dawn επεσα πανω σε ενα σχετικο comment που ελεγε οτι ο Jacob imprints on Renesme!!!Shocked
Τρελαθηκα!!!Γιατι δεν θυμομουν τι στο καλο ειναι το imprint και γιατι δεν ηξερα ποια ειναι η Renesme!!!:scratch:
Δεν ηξερα πως η Μπελλα θα εκανε παιδι και ετσι ημουν πολυ μπερδεμενη!!Μολις πηρα το βιβλιο στα χερια μου το διαβασα μεσα σε μια μερα..!! study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olympia-Mikel-Robert
Twilight Human
Twilight Human
olympia-Mikel-Robert


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Cyprus,Larnaca
Αριθμός μηνυμάτων : 91
Registration date : 27/12/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 19 Ιαν 2009 - 16:40

και εγω κάπως έτσι είμουν όταν διάβασα κατά τύχη κάποια comments παιδιών που είχαν διαβάσει τα βιβλία και έλεγαν τι τους άρεσε και τί όχι και και πήρα μια γενική ιδέα για το 4ο βιβλίο..πρώτα χαρηκα φυσικά αλλα μετά έβριζα τον εαυτό μου γι' αυτό που έκανα.. δεν εκπλάγηκα καθόλου με την ιστορία γιατί ήξερα τι θα γινόταν και αυτό μου την έσπασε.. Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasiatheslayer
The Denali Princess
nasiatheslayer


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 4477
Registration date : 03/12/2008

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Mental electrical current

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 19 Ιαν 2009 - 18:56

Εγω σχεδον απεφευγα το ιντερνετ!βεβαια πηρα την Χαραυγη μια εβδομαδα αφου βγηκε στο εξωτερικο...ξερω δεν ακουγεται πολυ αλλα εκεινες οι μέρες ήταν ΒΑΣΑΝΗΣΤΗΡΙΟ!!!! Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 592681
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/nasiatheslayer0
Gωgω-Twilighter
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Gωgω-Twilighter


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Αριθμός μηνυμάτων : 778
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 19 Ιαν 2009 - 20:02

[b]exete dikio...dn prepei na ma8w tpt....an k 3erw hdh para polla...k twra exw na kanw mia enhmerwsh!250 selides s 2 meres!!!!!!axxxx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DanaeCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
DanaeCullen


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Αριθμός μηνυμάτων : 901
Registration date : 28/11/2008

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 19 Ιαν 2009 - 20:57

WhiteQueen ηξερα τι θα γινει με καθε λεπτομερια.. Ασε τοτε ηταν η εποχη που μου την εσπαγε τον twilight επειδη ελεγαν πως ειναι καλυτερο απο το Χαρι Ποτερ και μαλιστα αυτον τον Εντουαρντ που ολο τον εβγαζαν καλυτερο του Χαρι μου 'ρχοταν να τον σκισω. Οταν μαλιστα καταλαβα οτι ο τζεηκομπ ειναι ο αντιπαλος του Εντουαρντ στα βιβλια εκανα κλικ στις σχετικες ερωτησεις και ψηφιζα παντα για τζεηκομπ!!! ασε...ντρεπομαι μονο που το θυμαμαι! Προφιλ 1 χρονου αναγκαστηκα να το διαγραψω εξαιτιας του λεχριτοκοπρου! τελος παντων μια φορα επεσα σε μια ερωτηση για το breaking dawn που ζητουσε μια κοπελα να της πουν τι γινεται.. ειχα ακουσει ολους να το βριζουν οποτε καθησα και τα διαβασα.... δεν μπορω να περιγραψω πως το μετανιωσα μετα που διαβασα τα βιβλια! Βεβαια αν δεν ηξερα ποιον θα διαλεξει η Μπελλα θα ειχα παθει νευρικο κλονισμο αλλα και παλι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 19 Ιαν 2009 - 21:57

Δανάη μου, το λάθος που βλέπω και γίνεται πολύ συχνά είναι να συγκρίνουν τον Χάρυ Πότερ με το Twilight που και τα δύο είναι πολύ ωραία, το καθένα για διαφορετικούς λόγους.
Ο Χάρυ Πότερ πάντα μου άρεσε άσχετα αν δεν έχω διαβάσει τα βιβλία. Τις ταινίες τις έχω δει όλες και πάντα γοητευόμουν. Μόλις έβγαιναν στο σινεμά έτρεχα να της δω και μάλιστα το έχω μετανιώσει που δεν έχω διαβάσει τα βιβλία.
Θεωρώ ότι δεν μπορεί να γίνει κανενός είδους σύγκριση ούτε στα βιβλία ούτε στις ταινίες. Μιλάνε για διαφορετικά πράγματα - για άλλους κόσμους.
Δεν μπορώ καν να καταλάβω πως ξεκίνησε αυτή η σύγκριση... Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 691775
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Vampire
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
Vampire


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 568
Registration date : 26/12/2008

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 19 Ιαν 2009 - 22:14

WhiteQueen έγραψε:
Δανάη μου, το λάθος που βλέπω και γίνεται πολύ συχνά είναι να συγκρίνουν τον Χάρυ Πότερ με το Twilight που και τα δύο είναι πολύ ωραία, το καθένα για διαφορετικούς λόγους.
Ο Χάρυ Πότερ πάντα μου άρεσε άσχετα αν δεν έχω διαβάσει τα βιβλία. Τις ταινίες τις έχω δει όλες και πάντα γοητευόμουν. Μόλις έβγαιναν στο σινεμά έτρεχα να της δω και μάλιστα το έχω μετανιώσει που δεν έχω διαβάσει τα βιβλία.
Θεωρώ ότι δεν μπορεί να γίνει κανενός είδους σύγκριση ούτε στα βιβλία ούτε στις ταινίες. Μιλάνε για διαφορετικά πράγματα - για άλλους κόσμους.
Δεν μπορώ καν να καταλάβω πως ξεκίνησε αυτή η σύγκριση... Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 691775


Ισως να ξεκινησε στο οτι πολλοι πιστευουν οτι μιλανε και τα δυο για μαγεια και ειναι στο ιδιο περιπου List και μιας εγινε σε πωλησεις περισσοτερο το Twilight το κανουν σε συγκρισει. Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 686606
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 19 Ιαν 2009 - 22:37

Βασικά η σύκριση ήταν καθαρά για τα πρωτεία των πωλήσεων!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 19 Ιαν 2009 - 23:02

Λοιπον εγω απο οτι εχω δει συγκρινουν την Stephenie με την Rowling και λενε οτι η Stephenie ειναι και καλα η καινουργια Rowling.
Bεβαια ολα αυτα ειναι μονο στο θεμα πωλησεων αφου σαν θεμα τα βιβλια δεν εχουν καμια σχεση.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Darkbella στις Τρι 20 Ιαν 2009 - 0:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vampire
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
Vampire


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 568
Registration date : 26/12/2008

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 19 Ιαν 2009 - 23:03

Καμια σχεση.
Αλλος τροπος γραφης η μια αλλος η αλλη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 10 Φεβ 2009 - 15:06

Κορίτσια ακούστε τι έπαθα το Σάββατο εγώ.
Είχα κατεβεί στα μαγαζιά και είπα να περάσω και από το βιβλιοπωλείο από το οποίο είχα πάρει τα βιβλία για να ρωτήσω πότε ακριβώς θα φέρουνε την έκλειψη.
Μπαίνω λοιπόν μέσα και τους λέω: Μήπως θα μπορούσατε να μου πείτε πότε ακριβώς θα σας έρθει η έκλειψη της Στέφανι Μέγιερ?
Πρώτον με κοίταξαν σαν να μην ήξεραν για πιο πράγμα μιλούσα lol! και με έκαναν να αισθανθώ και ντροπή για να πω την αλήθεια :blush: και
δεύτερον όταν τελικά μου απάντησαν ήταν μια υπάλληλος ο Θεός να την έχει καλά που με έβγαλε από την αμηχανία αφου φενόταν να ξέρει για τι πράγμα μιλούσα και μου είπε πως δεν ξέρει πότε ακριβώς θα βγει το βιβλίο. της απάντησα και εγώ πως στο site της η Πλατύπους έχει ανακοινώσει πως θα διανεμηθεί από της 3/3 και αυτή μου απάντησε πως άλλα λένε και άλλα κάνουν. Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 921765 Πραγματικά κάπως έτσι την κοίταξα. ¶κου έκει άλλα λένε και άλλα κάνουν Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ειrιnι
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
Ειrιnι


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 30
Τόπος : xalandri
Αριθμός μηνυμάτων : 407
Registration date : 18/01/2009

Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα   Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 10 Φεβ 2009 - 15:09

δηλαδη υπαρχει περιπτωση να μην κυκλοφορισει στις 3???? faint
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κυκλοφορια Εκλειψης στην Ελλαδα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 19Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: The Twilight Saga - Τα Βιβλία-
Μετάβαση σε: