Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?

Πήγαινε κάτω 
+36
demi cullen
Connie Cullen
ROBELINA
izzy cullen
MyrtoCullen
Mrs.Christina
Rosemarie Cullen
di1996
Bella Cullen12
pink
T-NM-E-BD
Ms Cullen
lykofotaki
BELLA22
Morena
*evdokia*
AST
breeze of wolf
twilight girl
patrick
dolores!!
!~Twilighter~!
VLaSia =)
ntinaki
WhiteQueen
SpunK RansoM
Ashley Greene
Edward_ Breaking_ Dawn
liaki
volturi girl
RafaelaVolturi
evi
d@n@e twilight!
NICKY
evaki
anthulini
40 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anthulini
Twilight Human
Twilight Human
anthulini


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 28
Τόπος : athens
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 14/12/2009

Forks Student Profile
Team: Wolves
Special ability Special ability:

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΔευ 14 Δεκ 2009 - 21:15

Βλεπω πολλα κοριτσια να γραφουν στο ονομα τους "Alice Cullen" και "Bella"...και αναρωτιεμαι...Αυτα τα κοριτσια εχουν ως προτυπο την Αλις και την Μπελα?...δηλαδη εχουν το ιδιο χτενισμα με εκεινες?προσπαθουν να εχουν τα ιδια ρουχα?και γενικα προσπαθουν να τους μοιασουν???....πραγματικα θα ηθελα απαντησεις...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evaki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
evaki


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Τόπος : βέροια
Αριθμός μηνυμάτων : 2003
Registration date : 27/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΔευ 14 Δεκ 2009 - 21:18

εμένα προσωπικά μου αρέσει ΠΟΛΥ η μπέλλα αλλά δεν ντύνομαι σαν αυτή ούτε κάνω τα μαλλία μου σαν τα δικά της...
νομίζω ότι είναι καλύτερο η καθε μία να έχει τη δική της προσωπικότητα και στυλ και να μη μιμήται κανέναν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICKY
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
NICKY


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 702
Registration date : 24/09/2009

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΔευ 14 Δεκ 2009 - 21:22

συμπαθω εξισου και τις δυο. το στιλ μου μοιαζει αρκετα με της μπελλα (απλα μαλλια απλα ρουχα) αλλα ανεκαθεν ημουν ετσι δεν εγινα λογο της μπελλα ετσι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
d@n@e twilight!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
d@n@e twilight!


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθηνα,γλυκά νερά
Αριθμός μηνυμάτων : 1570
Registration date : 01/11/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΔευ 14 Δεκ 2009 - 21:27

βασικα θεωρω οτι ειμαι κατι στο ενδιαμεσο.οσο αναφορα τη συμπεριφορα εχω καποια στοιχεια της μπελλας αλλα μαλλια και ντυσιμο θελω να ειμαι παντα περιποιημενη οπως η αλισουλα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΔευ 14 Δεκ 2009 - 22:05

NoΜιζω πως αυτο ειναι και το ωραιο....Η Μπελλα δεν εχει ενα συγκεκριμενο στυλ....Ειναι μια απλη κοπελα οπως ολες μας....Για αυτο ειναι και τοσο ευκολο να ταυτιστεις μαζι της....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
RafaelaVolturi
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
RafaelaVolturi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσ/νίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 456
Registration date : 23/11/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΔευ 14 Δεκ 2009 - 22:07

Εγω θα ειχα ως προτυπο την Αλις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΔευ 14 Δεκ 2009 - 22:16

Ναι ειναι αυτο που λεμε η τελεια.....Απο χαρακτηρα μεχρι ομορφια μεχρι τα παντα....Ειναι θεα η βρικολακινα..... geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
anthulini
Twilight Human
Twilight Human
anthulini


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 28
Τόπος : athens
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 14/12/2009

Forks Student Profile
Team: Wolves
Special ability Special ability:

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤρι 15 Δεκ 2009 - 18:13

πραγματικά είναι θεά.....και αυτό το μυστήριο βλέμα που έχει ώρες ώρες εμένα προσωπικά με κάνει να την λατρεύω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤρι 15 Δεκ 2009 - 19:13

Εγω εχω ως προτυπο μου την Τζειν, μετραει???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
anthulini
Twilight Human
Twilight Human
anthulini


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 28
Τόπος : athens
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 14/12/2009

Forks Student Profile
Team: Wolves
Special ability Special ability:

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤρι 15 Δεκ 2009 - 19:15

φυσικα και μετραει....ολες οι γνωμες μετρανε! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤρι 15 Δεκ 2009 - 19:21

Ωραια!!! Εγω προσπαθω να μοιασω οσο πιο πολυ μπορω στην Τζειν ως χαρακτηρα και μετα ως ρουχα (καπως ειπαμε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
liaki
New Moon Victim
New Moon Victim
liaki


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Τόπος : Βέροια
Αριθμός μηνυμάτων : 207
Registration date : 08/12/2009

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤρι 15 Δεκ 2009 - 19:48

εγω την bella γτ ειναι καπως παραξενη και μου αρεσει πολυ!!!!!!!!!!και σαν στιλ μου αρεσει το δικο της που ειναι απλη!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Edward_ Breaking_ Dawn
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Edward_ Breaking_ Dawn


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 30
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 3745
Registration date : 21/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤρι 15 Δεκ 2009 - 19:52

χμμ σιγουρα η Αλις ειναι Θεα, φανταστικη ειναι προτυπο για ολα τα κοριτσια αλλα εγω δεν νομιζω οτι της μοιαζω και πολυ, ισως μαλλον μια φιλη μου, που της μοιαζει και ειναι προτυπο της!! γενικα δεν εχω προτυπα, δηλαδη καπου να μοιασω αλλα νομιζω οτι ειμαι πιο κοντα στο αν8ρωπινο απο οτι το θεικο της Αλις, οχι ομως Μπελλα ακριβως! lol! ολοκληρη αναλυση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/eljd3
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤρι 15 Δεκ 2009 - 19:53

Ο μαυρος χειτωνας θα φορεθει πολυ φετος..... geek Κι η Τζειν ειναι θεα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤρι 15 Δεκ 2009 - 19:57

Αμα φορεθει...
Τοσο καλητερα για εμενα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
Ashley Greene
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ashley Greene


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 27
Τόπος : αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Registration date : 12/09/2009

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤετ 16 Δεκ 2009 - 15:51

παιδιά παλιά είμουνα μπέλλα μεριά αλλά τώρα άλις με χίλια....(αν μπορούσα θα άλαζα το όνομά μου από dora cullen σε alice cullen στο φόρουμ....) αλλά δεν είμαι διαχειρήστρια ούτε admin οπότε μόνο άβαταρ και όλα τα σχετικά έχω αλλάξει. τα μαλλιά μου έχουνε το ίδιο ακριβός κούρεμα αλλά είναι σπαστά όχι ίσια(και αυτό μου σπάει τα νεύρα) και το στιλ θα το δουλέψω τώρα τα χριστούγενα....

το μόνο που δεν αλλάζω είναι ο χαρακτήρας μου γιατί μου αρέσω έτσι όπως είμαι. επειδή έχω αυτό το στιλ(ή αν δεν το έχω ακόμα θα το αποκτήσω) δεν πάει να πει ότι άλλαξα είμαι ξεχωριστός άνθρωπος με τον δικό μου μοναδικό χαρακτήρα. απλός μου αρέσει το στιλ της το ντίσημό της... είναι κομψό και μοντέρνο ταυτόχρονα(έτσι ακριβός όπως μου αρέσει γιατί δεν ντύνεται έξαλα) αυτά ....ελπίζω να μην σας έπριξα με την πολυλογία μου.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://downey-got-lokid.tumblr.com/
SpunK RansoM
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
SpunK RansoM


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 693
Registration date : 23/06/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤετ 16 Δεκ 2009 - 15:53

να πω την αληθεια θα ηθελα να ημουν σαν την Μπελλα για να προσελκυσω καποιον σαν τον Εντουαρτ...αλλα σε ορισμενα θεματα δν θα ηθελα να ειμαι η Μπελλα και σε καποια αλλα ουτε η Αλις..μαλλον ειναι λιγο μπερδεμενο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000089747587
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤετ 16 Δεκ 2009 - 16:06

Το ωραιο θα ταν να προσελκυσεις καποιον σαν τον Εντ απλως με το να σαι ο εαυτος σου....Τπτ περισσοτερο και τπτ λιγοτερο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Ashley Greene
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ashley Greene


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 27
Τόπος : αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Registration date : 12/09/2009

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤετ 16 Δεκ 2009 - 16:09

βασικά να είχες τη γλύκα του αίματος σαν της μπέλλας και τι στον κόσμο αλλά....τέσπα είμαστε λίγο off topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://downey-got-lokid.tumblr.com/
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤετ 16 Δεκ 2009 - 16:09

dora cullen έγραψε:
παιδιά παλιά είμουνα μπέλλα μεριά αλλά τώρα άλις με χίλια....(αν μπορούσα θα άλαζα το όνομά μου από dora cullen σε alice cullen στο φόρουμ....) αλλά δεν είμαι διαχειρήστρια ούτε admin οπότε μόνο άβαταρ και όλα τα σχετικά έχω αλλάξει. τα μαλλιά μου έχουνε το ίδιο ακριβός κούρεμα αλλά είναι σπαστά όχι ίσια(και αυτό μου σπάει τα νεύρα) και το στιλ θα το δουλέψω τώρα τα χριστούγενα....

το μόνο που δεν αλλάζω είναι ο χαρακτήρας μου γιατί μου αρέσω έτσι όπως είμαι. επειδή έχω αυτό το στιλ(ή αν δεν το έχω ακόμα θα το αποκτήσω) δεν πάει να πει ότι άλλαξα είμαι ξεχωριστός άνθρωπος με τον δικό μου μοναδικό χαρακτήρα. απλός μου αρέσει το στιλ της το ντίσημό της... είναι κομψό και μοντέρνο ταυτόχρονα(έτσι ακριβός όπως μου αρέσει γιατί δεν ντύνεται έξαλα) αυτά ....ελπίζω να μην σας έπριξα με την πολυλογία μου.....
Η Αλις ειναι μια φοβερη βρικολακας!!! Ποιος ντυνετε εξαλλα σε ολη την Σαγκα? Αλλα η ΑΛις φοραει τα μινι της τα στραπλες της αλλα ποτε με προκλιτικι τροπο. Θελω να τα δω αυτα πανω σου giggle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
Ashley Greene
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ashley Greene


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 27
Τόπος : αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Registration date : 12/09/2009

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤετ 16 Δεκ 2009 - 16:10

σήμερα πάω για ψώνια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://downey-got-lokid.tumblr.com/
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤετ 16 Δεκ 2009 - 16:12

Για την ακριβεια νομιζω πως ολοι οι χαρακτηρες του επους ειναι τελειοι ο καθενας με τον δικο του τροπο και για χιλιους διαφορετικους λογους.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤετ 16 Δεκ 2009 - 16:13

Χαχαχαχ και Δωρα θα παρεις στραπλες και μινι φουστες??? Ειμαι σιγουρη οτι κοιμαμαι!!! Μην με τσιμπισει κανεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
Ashley Greene
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ashley Greene


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 27
Τόπος : αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Registration date : 12/09/2009

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤετ 16 Δεκ 2009 - 16:15

όχι ακριβός αλλά κάτι πιο light version a\αρχέσ είναι ακόμα....(πάλι 3εφεύγουμε από το θέμα)


Σπόιλερ:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την dora cullen στις Τετ 16 Δεκ 2009 - 16:17, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://downey-got-lokid.tumblr.com/
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?   Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα? I_icon_minitimeΤετ 16 Δεκ 2009 - 16:16

Δεν νομιζω οτι ξεφευγουμε!!! Απο την στιγμη που μιλαμε οτι εσυ εχεις ως προτυπο σου την Αλις και λεμε πως θα της μοιασεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
 
Θα ειχατε ποτε ως προτυπο την Αλις ή την Μπελα?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Meadow Confessions-
Μετάβαση σε: