Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!

    Πήγαινε κάτω 
    +41
    Marzaki Cullen
    Bitten Pillows
    Nantia Hale_Biers
    Stella Sunlight
    ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΕΝ 1
    sisaki
    ioannaki-twilightaddicted
    Mrs.Christina
    mpellanti21
    Vivaki Cullen
    ed<3
    twilightsagaddicted
    niki
    di1996
    paru
    !~Twilighter~!
    AnaroseCullen
    mR.Geo
    sambrina
    Bella Cullen12
    pink
    kristen(a)
    MIKAELLA
    d@n@e twilight!
    evi
    Lizzy Cullen
    LizCullen
    Ειrιnι
    scarlet rose
    Gωgω-Twilighter
    Rozali87
    Princess
    Velvet_Vamp
    Darkbella
    WhiteQueen
    DanaeCullen
    touli
    hobo
    ClairDeLune
    nessie
    spunkransom
    45 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    nessie
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    nessie


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Athens
    Αριθμός μηνυμάτων : 780
    Registration date : 27/11/2008

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 14:22

    Μην το δώσεις! Είσαι τρελή...
    Δενέχουν λεφτά αυτοί να το πάρουν μόνοι τους?? Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 872396
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Princess
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Princess


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 1097
    Registration date : 02/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Future Telling

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 16:22

    nessie έγραψε:
    Μην το δώσεις! Είσαι τρελή...
    Δενέχουν λεφτά αυτοί να το πάρουν μόνοι τους?? Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 872396

    Πες τα, πες τα! Evil or Very Mad
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Darkbella
    Golden Eyed Vampires
    Darkbella


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 31
    Τόπος : ELFland
    Αριθμός μηνυμάτων : 1464
    Registration date : 27/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 16:28

    Μην του το δωσεις!!
    Εγω εχω δωσει το Eclipse σε μια κοπελα εδω και 3 μηνες σχεδον και δεν μου το εχει επιστρεψει! Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 773164 Εχω παθει στερητικο συνδρομο! cry
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    DanaeCullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    DanaeCullen


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 28
    Αριθμός μηνυμάτων : 901
    Registration date : 28/11/2008

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 16:42

    nessie έγραψε:
    Μην το δώσεις! Είσαι τρελή...
    Δενέχουν λεφτά αυτοί να το πάρουν μόνοι τους?? Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 872396


    Πεστα! Εμενα μετα την ταινια μου το ζητανε ολοι το βιβλιο δεν παει κανεις να το αγορασει μονος του...!!! Σε 7 παιδια το υποσχεθηκα η ηλιθια απο τη πρεμιερα της ταινιας κ ακομα η πρωτη το εχει! cry
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Rozali87
    Golden Eyed Vampires
    Rozali87


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 2769
    Registration date : 12/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 17:28

    Μη δώσει καμία βιβλίο μπορεί να σας το καταστρέψουν και αυτο είναι ιεροσιλία.......Εχω δώσει βιβλία και δεν τα έχω πάρει ποτε πίσω και το πιο άσχημο είναι ότι αφου το δίαβασαν το έδωσαν αλλού χωρίς να με ρωτήσουν...εχει φτασει το βιβλίο μου αθήνα ...... cry cry
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    hobo
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    hobo


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 32
    Τόπος : θεσσαλονικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 2196
    Registration date : 27/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 17:35

    Rozali87 έγραψε:
    Μη δώσει καμία βιβλίο μπορεί να σας το καταστρέψουν και αυτο είναι ιεροσιλία.......Εχω δώσει βιβλία και δεν τα έχω πάρει ποτε πίσω και το πιο άσχημο είναι ότι αφου το δίαβασαν το έδωσαν αλλού χωρίς να με ρωτήσουν...εχει φτασει το βιβλίο μου αθήνα ...... cry cry

    ελεος!!! μα τι γουμαρια υπαρχουν;;!!! εγω το δινω μνον σε ατομα εμπιστοσυνης!!!! τωρα εχω δωσει το αγγλικο σε μια πολυ πολυ καλη μου φιλη και ξερω τοι θα μου το δωσει οπως της το εδωσα!!! βεβαια, την επομενη μερα γυρναει και μου λεει "ε δεν αντεξα και διαβασα το τελος! τελικα ο Edward την εκανε vampire;" Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 671170 δεν της το ειπα!!! θα λυσουμε μαζι την απορια σημερα!!!! lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Rozali87
    Golden Eyed Vampires
    Rozali87


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 2769
    Registration date : 12/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 17:48

    hobolicious έγραψε:
    Rozali87 έγραψε:
    Μη δώσει καμία βιβλίο μπορεί να σας το καταστρέψουν και αυτο είναι ιεροσιλία.......Εχω δώσει βιβλία και δεν τα έχω πάρει ποτε πίσω και το πιο άσχημο είναι ότι αφου το δίαβασαν το έδωσαν αλλού χωρίς να με ρωτήσουν...εχει φτασει το βιβλίο μου αθήνα ...... cry cry

    ελεος!!! μα τι γουμαρια υπαρχουν;;!!! εγω το δινω μνον σε ατομα εμπιστοσυνης!!!! τωρα εχω δωσει το αγγλικο σε μια πολυ πολυ καλη μου φιλη και ξερω τοι θα μου το δωσει οπως της το εδωσα!!! βεβαια, την επομενη μερα γυρναει και μου λεει "ε δεν αντεξα και διαβασα το τελος! τελικα ο Edward την εκανε vampire;" Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 671170 δεν της το ειπα!!! θα λυσουμε μαζι την απορια σημερα!!!! lol!
    Όλοι αυτό ρωτάνε ....χα χα..........έγω δεν λέω τίποτα γιατι μου σπάνε τα νέυρα, απο τη μία κοροιδέυουν και απο την άλλη θέλουν να τους πώ και τι γίνετε ε δεν κατάλαβαν καλα........... Twisted Evil Twisted Evil
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    DanaeCullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    DanaeCullen


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 28
    Αριθμός μηνυμάτων : 901
    Registration date : 28/11/2008

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 18:02

    giggle και εμενα το ιδιο! Μονο που εγω δεν κρατιεμαι και τους λεω τι γινεται σε ολα τα βιβλια... Rolling Eyes
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Rozali87
    Golden Eyed Vampires
    Rozali87


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 2769
    Registration date : 12/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 18:12

    danaecullen έγραψε:
    giggle και εμενα το ιδιο! Μονο που εγω δεν κρατιεμαι και τους λεω τι γινεται σε ολα τα βιβλια... Rolling Eyes
    Αν ενδιαφέροντε πραγματικα και γω λέω όχι όλα βέβαια αλλα τα σημαντικά. Σε καταλαβαίνω εγω στην άρχη τα έλεγα σε όλους χωρίς να με ρωτήσουν απο ανθουσιασμό......... Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 4947 Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 4947
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 18:14

    Κι εγώ είμαι πολύ ενθουσιασμένη που δεν μπορώ να κρατηθώ από τη χαρά μου! Αφήστε... Η πεθερά μου έχει ακόμα τη Νέα Σελήνη Sad Σκέφτομαι να πάω να πάρω μία καινούρια να τελειώνουμε!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    hobo
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    hobo


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 32
    Τόπος : θεσσαλονικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 2196
    Registration date : 27/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 18:15

    danaecullen έγραψε:
    giggle και εμενα το ιδιο! Μονο που εγω δεν κρατιεμαι και τους λεω τι γινεται σε ολα τα βιβλια... Rolling Eyes

    εγω στην κολλητη μου μια μερα εκατσα και της ειπα ολα!!! πως με αντεξε η καημενη ιδεα δεν εχω!!! μπραβο της!!! συνηθως δεν μιλαω σχεδον καθολου, αλλα εκεινη την μερα μ επιασε η μπαρλα και της τα πα ολα!!!! την κολλησα για τα καλα!!! τα βιβλια θα της παρω καλοκαιρινο δωρο για τις εξετασεις!!! Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Gωgω-Twilighter
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Gωgω-Twilighter


    Θηλυκό Ταύρος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 778
    Registration date : 14/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 18:49

    εγω μολις τελειωσα την νεα σεληνη και την επομενη πηγα σχολειο κρατιομουν με το ζορι για να μην μιλησω γιατι η κολλητη μου ακομα τ διαβαζει κα δεν ηθελα να της τα πω..ετσι λοιπον πηγα σε κατι αλλα κοριτσια που τς αρεσει η ταινια αλλα οχι κ να διαβαζουν και τους τα ειπα ολα και ησυχασα!!!!!!!!!!!!!!!! Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 671170
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    hobo
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    hobo


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 32
    Τόπος : θεσσαλονικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 2196
    Registration date : 27/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 19:35

    gwgoulini_twilight έγραψε:
    εγω μολις τελειωσα την νεα σεληνη και την επομενη πηγα σχολειο κρατιομουν με το ζορι για να μην μιλησω γιατι η κολλητη μου ακομα τ διαβαζει κα δεν ηθελα να της τα πω..ετσι λοιπον πηγα σε κατι αλλα κοριτσια που τς αρεσει η ταινια αλλα οχι κ να διαβαζουν και τους τα ειπα ολα και ησυχασα!!!!!!!!!!!!!!!! Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 671170

    αχ θες να τα πεις και σε μενα;;!!! εμαθα οτι τελικα 7μερη θα ερθουμε στην Κρητη!!! :bounce: :bounce: :bounce:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    scarlet rose
    The Volturi Princess
    scarlet rose


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 37
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 3603
    Registration date : 16/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 19:48

    Εγω απορω πως με αντεχει ακομα η κολλητη μου!!!Οτι σκηνη διαβαζω απο το βιβλιο που μου κανει εντυπωση της την αναλυω με καθε λεπτομερεια!!!Πολλες φορες το ιδιο κανω και στη μανα μου η οποια εχει αρχισει να προβληματιζεται με το γεγονος οτι θαυμαζω εναν βρυκολακα!!Παρολο που της εχω δειξει φωτογραφια του Edward ,καθε φορα που αναφερω το ονομα του εκεινη κανει το σταυρο της!!Θα την βαλω με το ζορι να δει την ταινια μπας και καταλαβει γιατι παρακαλαω να βρεθει ενας edward να με δαγκωσει!!!

    Τα βιβλια μου εχουν γινει ψυχωση με ολη την σημασια της λεξεως!!Χθες ειχαμε βγει να γιορτασουμε με κατι φιλες μου που πηρανε πτυχιο!!Πηγαμε σε ενα ρεμπεταδικο και οταν ο τραγουδιστης αρχισε να τραγουδαει"κι αν ειναι η μοιρα μου σακατεμενη κλπ κλπ'' εμενα στο ασχετο μου ηρθε συνειρμικα η κακη τυχη της Bella που ο edward την αποκαλει trouble magnet!!Συζητησαμε καποια στιγμη για τακουνια και εγω θυμηθηκα παλι την Bella που στο τελος του twilight φοραει το ψηλοτακουνο μαζι με τον γυψο!!!Αφηστε που ολο το βραδυ σκεφτομουν τι καλα που θα ηταν να υπηρχε ο edward και να εμφανιζοταν εκει που ειμασταν και ποσο πολυ θα του πηγαινε ο φωτισμος του συγκεκριμενου μαγαζιου!!!!

    Το μονο θετικο σε αυτη την παρανοια ειναι οτι διπλα μου ειχα την emerald eyes και παρηγορουσε η μια την αλλη!!

    Ειμαι ενα βημα πριν τα ψυχοφαρμακα!!! Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 686606
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Darkbella
    Golden Eyed Vampires
    Darkbella


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 31
    Τόπος : ELFland
    Αριθμός μηνυμάτων : 1464
    Registration date : 27/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 20:05

    Μην ανυσηχεις! Και εγω εχω αποτρελαθει με το Twlight. Οτιδηποτε αν κανω σκεφτομαι στιγμες απο τα βιβλια και την ταινια. Οτι και να μου πουνε.
    Σημερα το πρωι που ειχα μαθημα στο διαλειμμα που λεει μια φιλη μου (που εχει κολησει και αυτη αγρια) "Εχω να σου πω' και εγω εκεινη την στιγμη αρχισα να λεω " Say it out loud! Say it!" και μετα χτυπιομασταν στα γελια.
    Τον ψυχιατρο τον χρειαζομαι εγω παντως. Μου εχει στριψει για τα καλα. Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 686606
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    scarlet rose
    The Volturi Princess
    scarlet rose


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 37
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 3603
    Registration date : 16/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 20:11

    Φερτε μας τον ψυχιατρο!!
    Εdward ole οle
    να δουμε τι θα γινει
    Edward ole ole
    Θα τον τρελανουμε και αυτον
    Edward ole ole
    και twilighter θα γινει!!!!


    Ετοιμο το συνθημα!!!Team Edward forever!!!

    lol! lol! lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    DanaeCullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    DanaeCullen


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 28
    Αριθμός μηνυμάτων : 901
    Registration date : 28/11/2008

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 20:40

    lol! lol! lol! lol!


    τελειο! respect!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    scarlet rose
    The Volturi Princess
    scarlet rose


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 37
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 3603
    Registration date : 16/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 20:47

    Ξερω οτι ειναι νωρις ακομα αλλα αφου εχουμε συνθημα ετοιμο μηπως χρειαζομαστε και ενα πανο για την πρεμιερα του new moon???

    Συγνωμη...βγηκα Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 41616
    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 80711
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Ειrιnι
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    Ειrιnι


    Θηλυκό Παρθένος
    Ηλικία : 30
    Τόπος : xalandri
    Αριθμός μηνυμάτων : 407
    Registration date : 18/01/2009

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 20:53

    χουχου χερομαι που δεν ειμαι μόνη μου ακομα και τισ πιο ακυρεσ στιγμεσ πεταω ατακες απο την ταινια και ολοι με βριζουν αν κ σιγα σιγα με ολα αυτα που εχουν ακουσει εχουν αρχισει ν κολανε και αυτοι Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    scarlet rose
    The Volturi Princess
    scarlet rose


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 37
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 3603
    Registration date : 16/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 21:02

    eirini έγραψε:
    χουχου χερομαι που δεν ειμαι μόνη μου ακομα και τισ πιο ακυρεσ στιγμεσ πεταω ατακες απο την ταινια και ολοι με βριζουν αν κ σιγα σιγα με ολα αυτα που εχουν ακουσει εχουν αρχισει ν κολανε και αυτοι Smile

    Μακαρι να κολησουν και αλλοι!!!
    Μακαρι να διαβαζαν ολοι οι αντρες το twilight!!!
    Μακαρι ολοι τους να ειχαν για προτυπο τον Edward!!! Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 616544
    Τοτε μονο θα γινοταν ο κοσμος μας καλυτερος!!!! Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 34442
    Επανασταση twilight τωρα!!!
    Εμπρος στον δρομο που χαραξε η Meyer!!!!

    lol! lol! lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Ειrιnι
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    Ειrιnι


    Θηλυκό Παρθένος
    Ηλικία : 30
    Τόπος : xalandri
    Αριθμός μηνυμάτων : 407
    Registration date : 18/01/2009

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 24 Ιαν 2009 - 21:08

    ετσιιιι=D

    αν και για τουσ αντρεσ δεν το βλεπω...

    απλα κοροιδευουν[αντρες που λεει ο λογοσ δηλαδη..]
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Darkbella
    Golden Eyed Vampires
    Darkbella


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 31
    Τόπος : ELFland
    Αριθμός μηνυμάτων : 1464
    Registration date : 27/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 25 Ιαν 2009 - 2:21

    Ααα μην το λετε.
    Ενας φιλος μου με παρακαλαει να του δωσω να διαβασει το Λυκοφως αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να το παρει απο εμενα. Και ο κολλητος μου εκει που το συγκρινε με το Harry Potter και ελεγε οτι ειναι βλακεια τωρα θελει να το διαβασει.
    Οποτε κατι γινετε! Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 474941
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    DanaeCullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    DanaeCullen


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 28
    Αριθμός μηνυμάτων : 901
    Registration date : 28/11/2008

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 25 Ιαν 2009 - 11:37

    Εμενα ο κολλητος μου το ειχε παρει στην αρχη κ ηταν για 3-4 μηνες στο μαθημα της βιολογιας... μετα ομως που αρχισα να τον λεω Τζεηκομπ καθε φορα που θυμωνα τα πηρε ολα σβαρνα... μεσα σε 2 βδομαδες τα τελειωσε ολα! (μη σας πω ποσο μου θυμωσε η κοπελα του...) Του αρεσε, αν και προτιμαει λεει την ταινια (Rolling Eyes)...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 25 Ιαν 2009 - 12:05

    Έχω κι εγώ έναν φίλο που ήξερα από την αρχή ότι θα του άρεσαν τα βιβλία. Αυτός είναι άλλωστε και μεγάλος φαν του Χάρυ Πότερ. Τελικά διάβασε το πρώτο βιβλίο με ενδιαφέρον. Του αρέσει πολύ η ¶λις!
    Στη συνέχεια διάβασε και τη Νέα Σελήνη αν και του πήρε περισσότερο καιρό. Τώρα περιμένει την Έκλειψη αν και θα βρίσκεται στη Γαλλία όταν θα κυκλοφορήσει οπότε θα αναλάβω να του τη στείλω ταχυδρομικά!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    Rozali87
    Golden Eyed Vampires
    Rozali87


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 2769
    Registration date : 12/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!   Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 25 Ιαν 2009 - 15:38

    eirini έγραψε:
    ετσιιιι=D

    αν και για τουσ αντρεσ δεν το βλεπω...

    απλα κοροιδευουν[αντρες που λεει ο λογοσ δηλαδη..]
    Αυτό το τελευτέο ξανα πέστο......... Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Τα βιβλία ενός Twilighter ειναι Ιερα,και άλλες περιπέτειες!
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Sandra's Blog

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Meadow Confessions-
    Μετάβαση σε: