Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Volturi's girl Blog!

Πήγαινε κάτω 
+9
WhiteQueen
emi
despina aek
alice cullen!
Nemesis Of Bellin
Dr_Rena_Hale
twilightsagaddicted
AnaroseCullen
volturi girl
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
emi
Twilight Human
Twilight Human



Αριθμός μηνυμάτων : 82
Registration date : 31/03/2010

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 18 Ιουν 2010 - 23:43

καταπληκτικο, ξεκινησες δυναμικα και η συνεχεια ηταν ακομα καλυτερη, ανυπομονω για τη συνεχεια.Μυ αρεσε η ατιδραση της αλις και ελπιζω να δω επειτα της σκεψης του εντουαρτ για την κατασταση της μπελα. Αν δεν γινομαι πολ πιεστικη, ποτε υπολογιζεις το νεο κεφαλαιο?
Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 4947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 18 Ιουν 2010 - 23:49

Έμιλι:
Όπως είπα και πριν αν δεν το έκοβα εκεί δεν θα διαβάζατε το υπόλοιπο!
Και επείσης [μου αρέσει να το γράφω] έχω πολλά ονόματα.
Προτειμώ το Τζέιν [από την κλασσική χαρακτήρα της Saga] και το Ρένα [από Ειρήνη] που είναι το κανονικό μου όνομα και που με φωνάζουν έτσι. [Το δεύτερο μου όνομα είναι Μαρία, αλλά με φωνάζει μόνο ο μπαμπάς μου και το σόι του.]

Στέισι:
Μην το ξαναπείς ποτέ αυτό! Ξέρεις ότι σε αγαπώ πάρα πολύ και το να σου αφιερώσω ένα κεφάλαιο είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω! Εδώ σε ξέχασα στις ευχαριστίες και ζητώ συγγνώμη για αυτό Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Icon_sad
Ευχαριστώ πολύ για το "ασπροσωπους" Και που να δεις το επόμενο κεφάλαιο που ο Τζέικ.... δεν λέω τίποτα!
Καλά, αν πάρεις φόρα άντε να σε σταματήσουν! Πραγματικά είναι από τα σχόλια που ευχαριστιέσαι να διαβάζεις με τις ώρες και δεν χορτένεις!!!
Για να σου ξεκαθαρίσω μερικά πράγματα που μου φάνηκαν σαν να είναι απορίες σου.
¶λις: την ¶λις την θεωρώ έναν από τους πιο δυνατούς χαρακτήρες του βιβλιού. Ο Έντουαρντ κατα την γνώμη της φέρθικε άσχημα στην Μπέλλα χωρίς να ξέρει όλη την ιστοριά! Προσπαθεί να υπερασπιστεί την φίλη της που και αυτό θα δεις δεν είναι όλα όπως δείχνουν. Και αυτό περίπου σαν παρεξήγηση είναι!! Η ¶λις τον υπεραγαπάει τον Έντουαρντ αλλά εκεί είναι όλα πάνω στον θυμό της! Η Μπέλλα είναι ο πιο κοντινός της άνθρωπος μετά τους γονείς της.
Έντουαρντ: Πραγματικά αυτό το παιδί το αδίκισα πολύ. Μοίαζε με ένα κάθαρμα που μόνο την πάρτι του σκέφτεται.... η συνέχεια θα δίξει... Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Lol .
Τζέικομπ: Ο Τζέικομπ εδώ δεν έχει καμία σχέση με τον Τζέικ της Saga, επειδή έχω αδέρφια μεγαλύτερα και όλα είναι γουρούνια θα μπορούσα να πω ότι τον θεωρώ σαν το πρότυπο αδερφού! Είναι σαν να συνδιάζω τα θετικά από τα αδέρφια μου σε εκείνον, σαν να ξεσπάω σε αυτόν τον χαρακτήρα. Τον εκτιμώ αφάνταστα και θα ήθελα να τον εκτιμίσεις και εσύ και οποιόδιποτε άλλος.
Και δεν το θεωρώ σαν απλή συνονιμία! Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 480860 Αν ο Τζέικ ήταν αδερφός της Μπέλλα πραγματικός όμως θα έκανε το ίδιο ακριβώς πράγμα. Την βοήθησε πολλές φορές την Μπέλλα -της Στέφανι- στην Νέα Σελήνη και αυτό το παραδέχομαι και είμαι φανατική Team Edward. Για αυτό τον λόγο τον λυπάμε λίγο στην Χαραυγή. Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 876749
Αυτοί μέχρι στιγμής είναι οι βασικοί. Και ο Καρλάιλ θα δώσει ένα μικρό φως στην υπόθεση Μπέλλα. Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Icon_razz

Μαρία:
Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Icon_eek Πραγματικά είναι τεράστια τιμή που ποστάρεις και μόνο!!! Δεν δέχομαι την συγγνώμη σου γιατί δεν χρείαζεται να απολογήσε για τίποτα απολύτος! Έχεις τόσες δουλειές. Μόλις τις τελειώσεις μπορείς να το διαβάσεις και ελπιζω να σου αρέσει!
[τι ελπίζω; Το εύχομαι]
Αν διαβάσεις και την πρώτη μου ανάρτηση νόμιζω ότι το αναφέρω κι όλας ότι είσαι το πρότυπο συγγραφέα fanfiction για εμένα και είναι πραγματικά τεράστια τιμή!!! Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 837848
Δεν το περίμενα! Ευχαριστώ πάρα πολύ!

Έμι:
Γλυκιά μου νέο κεφάλαιο υπολογίζω πριν την πρεμιέρα της έκλειψης! Τώρα τελειώσα εξαιτάσεις και θα ήθελα λίγο να ξεκουραστώ και να χαλαρώσω πράγμα που ήταν δύσκολο εδώ και τρείς εβδομάδες!
Ευχαριστώ πάρα πολύ για το σχόλιο σου και μην το ξαναπείς δεν γίνεσε κουραστική!!!!!!


Και πάλι ευχαριστώ όλους που διαβάζουν την ιστορία μου!
Τελείωσα επιτέλους!!!
Αλιλλούια!!! Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 459787


Έχει επεξεργασθεί από τον/την volturi girl στις Παρ 18 Ιουν 2010 - 23:52, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Είχα πολλά λαθάκιααα!! :P)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 19 Ιουν 2010 - 0:11

Τα διάβασα όλα! Wink Και την πρώτη σου ανάρτηση και τα δύο σου κεφάλαια και μου αρέσει πολύ η ιστορία σου. Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 34442

Κάνεις ωραίες περιγραφές, χρησιμοποιείς αρκετά καλό λεξιλόγειο και πιστεύω ότι μπορείς να κάνεις περισσότερα πράγματα αν εξασκηθείς και αφήσεις τον εαυτό σου ελέυθερο. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Mrs.Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Cullen


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 27
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 2768
Registration date : 13/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 19 Ιουν 2010 - 11:51

Μόλις το διάβασα! Παραλίγο να μπίξω τα κλάματα! Η ¶λις ήταν φοβερή με τον Έντουαρντ έσκασα στα γέλια! Συνέχισε με την ιστορία σου είναι πολύ κλαή Wink Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 474941
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrVampireStar
izzy cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
izzy cullen


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : φορκς
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Registration date : 23/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 19 Ιουν 2010 - 12:22

και εγω μολις το διαβασα και αρχισα να κλαιω ειναι τελεια η ιστορια σου ανυπομονω για τη συνεχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 19 Ιουν 2010 - 13:34

Ευχαριστώ πάρα πολύ Μαράκι.
Δεν ξέρω, ακόμα, αν μπορώ να γράψω και πολύ καλύτερα, δεν έχω εξασκηθεί καθόλου πάνω στο θέμα και το σχολείο δεν βοηθάει... η καθηγήτρια των νέων είναι χαζή [χωρίς πλάκα...]
Γιωτούλα μου, αδερφούλα ευχαριστώ πολύ!!!
Ίζυ ευχαριστώ πολύ για το υπέροχο σχόλιο σου. Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 334688
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
AnaroseCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
AnaroseCullen


Θηλυκό Τόπος : Forks(lol)-Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1802
Registration date : 27/02/2010

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Mind Reading

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 19 Ιουν 2010 - 16:43

Ρενα μου οντως το ποστ μου ηταν ολοκληρο σεντονι αλλα το διαβασες.... Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 876749
1ον: ΚΑΝΕΝΑΣ λογος να απολογησε!!Δε θα σε παρεξηγουσα ποτε! Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 194931
Καλυψες πληρως τις αποριες μου!!!Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 691711
Φυσικα και μαντεψα, οτι ο θυμος της Αλις ειναι δικαιολογημενος και στιγμιαιος λογικα....
Θα δουμε στην συνεχειαα! Δεν μου αρεσει να κανω υποθεσεις ουτε να πριζω τον συγγραφεα!
Θα περιμενω καρτερικα σαν μια εθισμενη που ειμαι.... Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 876749
Τωρα, για το θεμα Τζεικ, δεν εχω κατασταλλαξει τη γνωμη μου για εκεινον του Saga
αλλα σιγουρα ναι, για εκεινον της ιστοριας σου! Και ειναι η καλυτερη!(γνωμη) Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 44754
.......Εν αναμονη του επομενου κεφαλαιου! Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 951556 lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 19 Ιουν 2010 - 21:03

Χαχαχαχα. Αφού θα κάνω τόσο καιρό ελπίζω να είναι αρκετά μεγάλο αλλά όχι γεμισμένο με σαχλές λεπτομέριες που δεν είναι απαρέτητες!
Ελένη θέλω βοήθεια... Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Icon_razz
Στασία μου θα το καταλάβεις για τον Τζέικ -της Saga- σε κάθε βιβλίο είναι διαφορετικός! Αν ξανακοιτάξεις τα βιβλιά θα το δεις και η ίδια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
Nemesis Of Bellin
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Nemesis Of Bellin


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : Night Castle
Αριθμός μηνυμάτων : 3549
Registration date : 09/08/2009

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Controling the Elements

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 21 Ιουν 2010 - 15:38

να μαι κι εγω παλι!!!!!

εγω ειχα ριξει κλεφτες ματιες απο πριν οποτε ηξερα τι γινεται και ξερω και την συνεχεια δοξα το θεο μιας και εχω την καλυτερη εγγονουλα ever huggie huggie

μ αρεσε παρα πολυ η αλις!!!!!!

πετάχτηκα από την θέση μου και πήγα κοντά του.
«Μην ξαναπιάσεις στο στόμα σου την Μπέλλα, ούτε το όνομά της. Τυχερός είσαι που δεν σου έχω σπάσει τίποτα άλλο εκτός από την μύτη σου.» του είπα κοιτώντας τον απειλητικά. Σηκώθηκα και ξανακάθισα στην προηγούμενη θέση μου.



δεν καταλαβα αυτο το σημειο: σηκωθηκε απο την θεση της πηγε εκατσε διπλα του και μετα ξανασηκωθηκε και πηγε και εκατσε εκει που ηταν πριν????

οτι βοηθεια θες εδω ειμαι εγω μην ανησυχεις evil_laugh evil_laugh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 21 Ιουν 2010 - 16:12

Πώς να το εξηγήσω αυτό? Λοιπόν καθόταν από την απέναντι πλευρά του φορίου. Δηλαδή τους χώριζε η Μπέλλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
Nemesis Of Bellin
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Nemesis Of Bellin


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : Night Castle
Αριθμός μηνυμάτων : 3549
Registration date : 09/08/2009

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Controling the Elements

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 21 Ιουν 2010 - 20:08

το καταλαβα αυτο λες οτι πεταχτηκε απο την θεση της αρα σηκωθηκε ορθια. και μετα λες
Σηκώθηκα και ξανακάθισα στην προηγούμενη θέση μου.
αφου ηταν σηκωμενη πως ξανακαθισε?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ashley Greene
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ashley Greene


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 27
Τόπος : αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Registration date : 12/09/2009

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 21 Ιουν 2010 - 21:32

Συγνώμη τελευταία το προσέχω σαν σωστή ξανθιά Razz

Τι τέλειο Μπλογκ είναι αυτό αγάπη!! Μπράβο!!! Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 201917 !!! Θα ήτανε ωραίο να έβαζες και τις παλιές σου δημηουργείες για να βλέπεις και μόνη σου σου το πόσο βελτιώνεσε από κεφάλιο σε κεφάλαιο kiss . Πραγματικά μπράβο σου Smile !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://downey-got-lokid.tumblr.com/
Nemesis Of Bellin
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Nemesis Of Bellin


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : Night Castle
Αριθμός μηνυμάτων : 3549
Registration date : 09/08/2009

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Controling the Elements

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 0:20

θελουμε συνεχεια εγγονουλα!!!!!! Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 551700
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ashley Greene
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ashley Greene


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 27
Τόπος : αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Registration date : 12/09/2009

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 0:39

Θέλω καθρέφτη επειγόντοςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!! Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 835489

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://downey-got-lokid.tumblr.com/
niki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
niki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Κορινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 2465
Registration date : 07/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 1:14

Ρενα μου Ρενα μου Ρενα μου..
Ντροπη μου το ξερω αλλα πραγματικα μολις τωρα ανακαλλυψα το μπλογκ σου
το οποιο παρεπιπτοντως ειναι καταπληκτικο.... περιτο να σου πω οτι διαβασα
την συνεχεια του καθρευτη οτι ειναι μαγευτικη και οτι θελω οπωσδηποτε
κι΄αλλο!!!!!
ευχομαι αυτο το μπλογκ να γεμισει απο τα επιτυχημενα φανφικ σου!!!
και να σε εχουμε να χαιρομαστε αυτα που γραφεις!!!!
φιλια!!! kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 13:41

¶χουουουου....!
Ευχαριστώ πάρα πολύ Νίκη!!!
Εγώ ένα έχω να πω...
Σήμερα έπιασα δουλειά για καινούριο κεφάλαιο γιατί είναι η τελευταία μου μέρα στον υπολογιστή.... Θα τον πάω για επισκευή το μωρό μου και θα μου διαγραφούν ΟΛΑ τα αρχεία. Οπότε, ότι προλάβω να γράψω σήμερα θα το αναρτήσω.
Το μόνο που θα πω για αυτό το κεφάλαιο είναι ότι είναι το πρώτο και το τελευταίο του Ιουλίου...
Το επόμενο θα το δείτε ξανά Αύγουστο και λόγο περιορισμού στον υπολογιστή... μετά μας βλέπω για Χριστούγεννα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
Nemesis Of Bellin
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Nemesis Of Bellin


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : Night Castle
Αριθμός μηνυμάτων : 3549
Registration date : 09/08/2009

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Controling the Elements

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 19:36

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 392357 Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 392357
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ashley Greene
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ashley Greene


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 27
Τόπος : αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Registration date : 12/09/2009

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 19:52

Γιατί καλέ χριστούγεννα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://downey-got-lokid.tumblr.com/
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 21:00

Θα μου αφαιρέσουν τον υπολογιστή για να διαβάσω φέτος και μην τα βρω ακόμα χειρότερα στο λύκειο!
Ανακοίνωση...
Τελικά Δώρα πες στον πατέρα σου να μου το φτιάξει και να έρθεις Σάββατο. ¶ρα κεφάλαιο από εμένα θα έχετε παρασκευή και θα είναι κανονικό! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
Ashley Greene
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ashley Greene


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 27
Τόπος : αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Registration date : 12/09/2009

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010 - 21:01

Ωστε έτσι ε? κανονικότατο κεφάλαιο! Θα το τπω στον πατέρα μου. Δεν το χάνω με τίποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://downey-got-lokid.tumblr.com/
niki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
niki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Κορινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 2465
Registration date : 07/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 13 Ιουλ 2010 - 0:45

ωστε κανονικο κεφαλαιο ε??? πολυ χαιρομαι!!!
να τολμησω να ρωτησω για τα υπολοιπα φανφικ σου ποτε θα δουμε συνεχεια??? οεο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
volturi girl
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
volturi girl


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 28
Τόπος : London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 3819
Registration date : 26/08/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 13 Ιουλ 2010 - 13:28

Aααα.... πολλά ζητάς! Ένα ένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
Ashley Greene
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ashley Greene


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 27
Τόπος : αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Registration date : 12/09/2009

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 13 Ιουλ 2010 - 16:57

Εδώ έχουμε καθρέυτη καλέ!!!! Mirror of souls babe!!! Λοιπόν κακομοίρα μου μην κάνεις τίποτα και μας αφήσεις στα κρύα του λουτρού θα μου το λλες από την αρχή τηλεφωνικά πρόσεξε σου λέω.... tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://downey-got-lokid.tumblr.com/
niki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
niki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Κορινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 2465
Registration date : 07/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 14 Ιουλ 2010 - 2:43

δηλαδη να ελπιζουμε οτι... καποια στιγμη... στο μαρκυ μελλον...
θα δουμε συνεχεια και απο εκει???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nemesis Of Bellin
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Nemesis Of Bellin


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : Night Castle
Αριθμός μηνυμάτων : 3549
Registration date : 09/08/2009

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Controling the Elements

Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Volturi's girl Blog!   Volturi's girl Blog! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Αυγ 2010 - 23:05

εγγονη σου εχω παραπονο ενας μηνας περασε και κεφαλαιο δεν ειδαμε Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Volturi's girl Blog!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Geo's Blog!
» MariaCullenSalvatore blog....!!!
» Stella's blog.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations-
Μετάβαση σε: