Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Vampire Academy: The Movie

Πήγαινε κάτω 
+26
hiddenfantasy
$ofi@ + Edward
alexandra13
Stella Sunlight
AspaKorth
Thalia Nelly
SalvatoreDamon
Maria Taekwondo
evi
mariana20
Bitten Pillows
WhiteQueen
kaname-kun
valia 32
Silia
panagiota
ΕΡΗ
xrysanthi
EliRose
twilightFOREVER
Dalia
Kimberly
MIKAELLA
Rosemarie Cullen
mR.Geo
April
30 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mariana20
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
mariana20


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 348
Registration date : 01/02/2012

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Φεβ 2013 - 10:40

Καλά εντάξει βρήκαν του ηθοποιούς για το VA που αρχίζει γυρίσματα το καλοκαίρι και για την Απόκλιση ακόμα ψάχνονται και αρχίζουν γυρίσματα την άνοιξη!! Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 592681 έτσι όπως το πάνε θα παίζει μόνο η ηθοποιός που κάνει την Τρις στην ταινία.Είμαι Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 41616 το ξέρω.Εμένα μ'αρέσουν και οι τρεις,βασικά εγώ για τον Αντριαν καίγομαι αλλά ας πάει καλά η πρώτη ταινία και βλέπουμε μετά.Η κοπέλα που κάνει τη Ρόουζ κάνει την Εμιλι στα όμορφα Πλάσματα αλλά αν πάνε και για δεύτερη ταινία ο ρόλος της θα μειωθεί πολύ γιατί στ'άλλα βιβλία δεν εμφανίζεται πολύ,στο Σκοτάδι κάνει τη σκιά της Σαβάνα Razz ενώ στο Χάος και στη Λύτρωση έχει δεν έχει μία δύο σκηνές.¶ρα πρόβλημα με το χρόνο και να μπορέσει να κάνει και τις δύο ταινίες δεν θα έχει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexandra13
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
alexandra13


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 41
Τόπος : ioannina
Αριθμός μηνυμάτων : 4111
Registration date : 09/02/2012

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Φεβ 2013 - 10:45

evi έγραψε:
Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 376295_594626587230191_8351442_n

τελικα μου αρεσει πολυ ο Ντιμιτρι... faint


Eιναι ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ωραιος !!!!!!!!!!!! faint
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Φεβ 2013 - 15:06

Δεν νομιζω πως θα την νοιαζει και πολυ η Εμιλι αφου θα παιξει την θεα Χαθαγουει....
και ναι ο Ντιμκα ειναι παρα παρα πολυ ωραιος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Φεβ 2013 - 15:12

Ο Ντιμκα ευτυχως ειναι οπως επρεπε να ειναι! Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 150320

Αρκετη απογοητευση φαγαμε απο τα ΘΕ δεν θα το αντεχα και εδω.
Εχω περιεργια για τον Αντριαν.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Φεβ 2013 - 15:15

κι εγω μεγαλη..αλλα δεν νομιζω να μας απογοητευσουν...
τα θασανιμα εργαλεια προς το παρον τα θαβω...ελπιζω τουλαχιστον ο Γουιλ αν γυρισουν ποτε τις μηχανες να ειναι οπως πρεπει...κι οχι να μας το κανουν παλι ο ηλιος καιει για μας τους γκει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
alexandra13
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
alexandra13


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 41
Τόπος : ioannina
Αριθμός μηνυμάτων : 4111
Registration date : 09/02/2012

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Φεβ 2013 - 16:55

Η αληθεια ειναι οτι ο Αντριαν με νοιαζει λιγο περισσοτερο για το ποιος θα το παιξει αλλα νομιζω πως στο 1ο βιβλιο δεν ειχε εμφανιστει ακομα αν δεν κανω λαθος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Φεβ 2013 - 17:04

Οχι δεν κανεις λαθος.Ο Αντριαν εμφανιζεται απο το δευτερο βιβλιο και μετα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thalia Nelly
The Nomads
Thalia Nelly


Θηλυκό Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2141
Registration date : 02/02/2013

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Φεβ 2013 - 17:09

Ναι δυστυχως ο Αντριαν εμφανιζεται στο 2ο βιβλιο,ελπιζω αυτον που θα διαλεξουν για Αντριαν να εχει ομορφια μοντελου Razz
παντως ο ηθοποιος που θα υποδηθει το Ντριμιτρι ειναι πολυ ωραιος,κι στο fb ανερτησαν ενα videaki που δειχνει οτι ειναι κι καλος ηθοποιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexandra13
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
alexandra13


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 41
Τόπος : ioannina
Αριθμός μηνυμάτων : 4111
Registration date : 09/02/2012

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Φεβ 2013 - 17:10

Αρα αν πανε συμφωνα με τα βιβλια δεν θα τον εχουμε στην πρωτη ταινια Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Φεβ 2013 - 19:13

Δυστηχως..... Neutral
Ειναι η μονη ανατροπη που δεν θα με χαλαγε....να ειχαμε περισσοτερο Αντριαν!! Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 98735


Δεν τον εχω δει να παιζει αλλα απο εμφανιση μου κανει για Dimitri!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Φεβ 2013 - 21:53

Ωωωω Θεέ μου τι έχω να ζήσω, τι έχω να προσκυνήσω και τι έχω να βλέπω από δω και πέρα στον ύπνο μου να παίρνει σάρκα και οστά... σε ευχαριστώ Θεέ μου σε ευχαριστώ Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 31995 Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 31995 Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 31995 Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 31995 Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 31995 Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 31995
Ένας Θεός ξέρει πόσο μ'αρέσει αυτός ο χαρακτήρας κι ευτυχώς δεν με απογοήτευσαν ούτε εμένα, ο Ντιμίτρι είναι στην κορυφή του τοπ 5 για μένα και αγωνιούσα (όταν θα έβγαινε η ταινία) για το τι μορφή θα έπαιρνε... ευτυχώς έχει την κατάλληλη... Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 620541 Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 620541 Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 620541 Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 620541 Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 620541 Κι είναι και Ρώσος ... είναι κι ο Ρώσος...!!! που το πάτε αυτό;;;!!!
Μου φαίνεται θα αρχίσω να παίρνω σβάρνα την Αγία Πετρούπολη Razz
Εκτός απ'τον Αντριάν θα ήθελα να δω και ποιος θα ενσαρκώσει τον Κρίστιαν Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 150320
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexandra13
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
alexandra13


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 41
Τόπος : ioannina
Αριθμός μηνυμάτων : 4111
Registration date : 09/02/2012

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Φεβ 2013 - 21:58

ΑΧ Νταλια μου ποσο συμφωνω μαζι σου !!!!!!!!!!!!!!!! lol!

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 600519_595505747142275_1042752010_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thalia Nelly
The Nomads
Thalia Nelly


Θηλυκό Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2141
Registration date : 02/02/2013

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΔευ 4 Φεβ 2013 - 23:56

Κουκλος Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 98735 ,αμα ειναι καλος ο πρωταγωνιστης βλεπεις με αλλη ματια την ταινια Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 6512
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
$ofi@ + Edward
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
$ofi@ + Edward


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : Neverland
Αριθμός μηνυμάτων : 4949
Registration date : 03/07/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 5 Φεβ 2013 - 1:37

twilightFOREVER έγραψε:


Kαι....*hold your breath* τον Ντιμίτρι θα υποδηθεί ο Ρωσος Danila Kozlovsky. faint

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Mc_oct_Kozlovsky-1_zps82bc591c


ενταξει δεν εχω λογια!!! ευτυχως δεν κατεστρεψαν ενα απο τους αγαπημενους μου χαρακτηρες.... faint faint
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 5 Φεβ 2013 - 17:20

Εγώ σας καταλαβαίνω κορίτσια... κάποιοι άλλοι όμως...
Σήμερα με πήρε τηλ. η φιλενάδα μου και μου είπε πως δεν την αρέσει ο Ντιμίτρι...
"Σκοτίστηκα!" της απαντώ κι εγώ. "Τλχστν από δω και πέρα τα όνειρά μου θα έχουν πλούσιο περιεχόμενο και δεν θα φαντάζονται διάφορες μορφές. Εμένα μ'αρέσει!"και της το κλεισα στη μούρη lol!

Λυσσάξανε όλες με τον Μπεν, δεν λέω δεν με χάλαγε ούτε ο Μπεν αλλά τι να κάνουμε όμως, ο Μπεν δεν μπορούσε μάλλον. Γιατί άσχημος είναι τούτος δω;;; είναι και Ρώσος... Φτού σου μανάρι μου... Αχ... Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 620541
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexandra13
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
alexandra13


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 41
Τόπος : ioannina
Αριθμός μηνυμάτων : 4111
Registration date : 09/02/2012

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 5 Φεβ 2013 - 17:55

Και εγω μπηκα σε μια σελιδα το πρωι και οι περισσοτερες τον κραζανε τον ηθοποιο και για να σκασουν εγραψα και εγω με μεγαλα γραμματα ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ !!!!!
Τι θελανε δηλαδη? Δεν λες καλα που ειναι και ρωσος και θα εχει την τελεια προφορα !!!!!

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 600full-danila-kozlovskiy


faint faint faint
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dalia
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Dalia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 34
Τόπος : Avengers Tower
Αριθμός μηνυμάτων : 8228
Registration date : 01/11/2011

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Controling the Elements

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 5 Φεβ 2013 - 19:35

Και μπορεί να πει και καμιά ρώσικη προσευχή... στην άλλη, Αχ τι τυχερή κι αυτή... Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 620541
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 5 Φεβ 2013 - 22:23

εμενα μου κανει απειρα...δεν εχω ματια για καμια απο τις αλλες 2... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
AspaKorth
The Volturi
AspaKorth


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 42
Τόπος : Γιαννενα
Αριθμός μηνυμάτων : 8796
Registration date : 08/09/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: See Through Lies

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 5 Φεβ 2013 - 23:10

alexandra13 έγραψε:
Και εγω μπηκα σε μια σελιδα το πρωι και οι περισσοτερες τον κραζανε τον ηθοποιο και για να σκασουν εγραψα και εγω με μεγαλα γραμματα ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ !!!!!
Τι θελανε δηλαδη? Δεν λες καλα που ειναι και ρωσος και θα εχει την τελεια προφορα !!!!!

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 600full-danila-kozlovskiy


faint faint faint


συμφωνω μαζι σου κοριτσαρα!!!!


για μενα δεν θα μπορουσαν να βρουν καλυτερο

τωρα αντιδρασεις θα υπαρξουν ουτως η αλλως αλλα εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει καθολου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 5 Φεβ 2013 - 23:17

ειναι Ρωσος ο ανθρωπος...ειναι Ντιμκα με βουλα... Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 432569
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 5 Φεβ 2013 - 23:21

Συγνώμη ρε παιδιά... faint

σε άλλο πλανήτη ζω;;; Ξεκίνησε κάστινγκ για το Vampire Academy κι εγώ το πήρα χαμπάρι τώρα; Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 945889

Λοιπόν τον είδα τον Ντιμίτρι μία χαρά είναι! Εντάξει, όχι αυτό ακριβώς που είχα εγώ στο μυαλό μου αλλά είναι φρέσκο πρόσωπο και με μία πρώτη ματιά που έριξα του πάει! Ας μην προτρέχουμε, περιμένετε να δούμε πως θα είναι και στην πράξη! Wink

Και για πείτε, έχουν διαλέξει και Ρόουζ;;;

Κρίστιαν;

Λίζα;;;

Ποιος θα αναλάβει να με ενημερώσει; Και πότε βγαίνει η ταινία;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 5 Φεβ 2013 - 23:22

Δεν εχουν βγαλει ακομη ημερομηνια...ξερουμε πως αρχιζουν γυρισματα το καλοκαιρι.Ροουζ και Λιζα θα βρεις στις προηγουμενες σελιδες...Κριστιαν ακομη δεν ξερουμε.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 5 Φεβ 2013 - 23:29

Ναι, τώρα τα είδα. Καλά κοιμόμουν όρθια! Γιατί δεν μου έστελνε κάποιος ένα πμ με χαστούκια;

Το VA είναι από τις αγαπημένες μου σειρές και τα τρία πρώτα βιβλία τα διάβασα μέσα σε μία εβδομάδα το καλοκαίρι του 2010! Από τότε είχαν πουληθεί τα δικαιώματα για να γίνει ταινία αλλά καθώς πέρναγε ο καιρός και δεν έβλεπα φως νόμιζα ότι δεν θα το έκαναν τελικά γιατί δεν υπήρχαν νεότερα για μεγάλο χρονικό διάστημα. Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 691775

Ε, είχα αρχίσει να χάνω τις ελπίδες μου πλέον.

Τώρα όμως Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 6512 Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 6512 Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 6512

Και το καστ μου αρέσει, με ικανοποιεί! Η κοπέλα που θα κάνει τη Ρόουζ νομίζω ότι της ταιριάζει, βγάζει την αντίστοιχη δυναμικότητα. Η Λίζα πάλι καλή μου φάνηκε, έτσι την περιγράφει ξανθιά με γαλάζια μάτια κτλ. Δεν με νοιάζει κιόλας και πολύ! χα χα χα!

Τώρα, απ' ότι φαίνεται η Ρωσία βγάζει ωραία πράγματα! Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 432569 ¶ντε να δούμε καμία άσπρη μέρα Παναγία μου! Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 691689

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 5 Φεβ 2013 - 23:31

μακαρι να εχει ολο το πακετο και να παιξει τον Μπελικοφ οπως του αξιζει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Vampire Academy: The Movie   Vampire Academy: The Movie - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤρι 5 Φεβ 2013 - 23:32

Εκ πρώτης όψεως κατά τη γνώμη μου πάντως το χει! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
 
Vampire Academy: The Movie
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 39Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Vampire Academy Graphic Novel
» Vampire Academy - My cast

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Vampires A-Z :: Vampire Academy-
Μετάβαση σε: